-
Fototrend
--- Még az új vizsgarendszer előtti információk, majd frissítjük! ---
Gyakran ismételt kérdések
Olvasd el a cikkeket itt.
Új hozzászólás Aktív témák
-
suomalainen
tag
válasz
soma314 #15715 üzenetére
"OTP, MOL hogy legismertebbeket mondjam, de mi köze ennek a claud-hoz?"
Nekem is eszembe jutott ez a két cég, de valljuk be, nem ezek szolgáltatják a világ GDPjének jelentős hányadát. Én multicégekről beszéltem a kezdetektől fogva."Azt jelenti, hogy ismert technológiákat használsz, amihez van tapasztalat. A felhőtechnológiákhoz még nincs sok."
Hála istennek vannak olyanok, akik látnak fantáziát a cloudban és képzik magukat ebbe az irányba is."Elég rendesen kell tesztelni.Sőt tudok olyat is, hogy van egy "legacy" DC éles üzemben és évek óta üzemel mellette tesztben egy újabb. Csak akkor fognak átállni rá, ha megyőződtek róla, hogy kellően megbízható és érdemes migrálni. Mindegyik on premise."
Ezt én soha nem is vitattam, ezért beszéltem hybrid megoldásról. De nem magát a cloud által nyújtott szolgáltatásokat, hanem a customer-specifikus szolgáltatások cloud környezetben történő működését kell tesztelni."Senki nem mondta, hogy Catalyst-tal csinálnak DC-t, bár akár. Sok sok olyan rendszert láttam, ahol Nexus switch-ekkel oldottak meg Catalyst-eknek való feladatot, mert az volt olcsóbb, azt ismerte a tervezője jobban..."
Most meg ellentmondasz saját magadnak. Pont ezt mondtam én is, hogy egy mai modern DC-ben már csak nexust építenek be, nem hiszem, hogy bármilyen Catalystnek lenne keresnivalója ezen a téren."Ennyit arról mennyire van távol a Catalst világa a DC-től."
Ha neked sikerül egy ACI-t összehozni Catalysttel vagy egy Fabricpath-t vagy netán egy sima vpc-t én nagyon fogok neki örülni. De lehet, hogy nekem hiányosak az ismereteim."Ez blődség egy DC-ben függetlenül attól, hogy on premise, vagy cloud a kihasználtság attól függ milyen és mennyi task-ot, VM-t, container-t...futtatsz rajta. "
Utána meg elkezdesz érvelni pont az ellenkezőjéről. Én arról beszéltem, hogy parlagon heverő erőforrások lehetnek egy DC-ben, mind storage mind szerver oldalon. Fogyasztják az áramot ezerrel, foglalják a helyet stb."Viszont én úgy látom, hogy nálad sem a szakmailag kiveséztük a témát a többi dologra meg annyit tudok mondani, hogy "a kutya ugat a karaván halad"."
Az a gond az érveléseddel, hogy összemosol dolgokat, amiket én szét akarok választani. Az Enterprise nem DC, egy mai DC nem Catalyist, a mai network pedig nemcsak Ciscoból áll.
Oké a karaván halad, de merre? Az rendben van, hogy te úgy gondolod, hogy a karavánod jó irányban halad, én viszont azt vetettem fel, hogy nem biztos, hogy (csak) ez lesz a jövőbeli út. De ez is csak felvetés volt a részemről, te meg úgy kezeled a cloud technológiákat, hogy mintha az valami parasztvakítás lenne.
Új hozzászólás Aktív témák
- Kérlek használd a keresőt, mielőtt kérdezel!
- Olvasd el a téma összefoglalót mielőtt kérdezel!
- A dumpok és a warez tiltott témának számítanak!
- MOBILTELEFON / TARTOZÉK / OKOSÓRA / OKOS KIEGÉSZÍTŐ beárazás
- Linux Mint
- Genshin Impact (PC, PS4, Android, iOS)
- Milyen házat vegyek?
- Túra és kirándulás topic
- Motorola Edge 40 - jó bőr
- Samsung Galaxy A33 5G - a három az majdnem öt
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- OLED monitor topik
- További aktív témák...
- UF Lenovo Yoga 9i x360 Érintős Hajtogatós Laptop Tab 14" -60% i7-1360P 16/1TB Iris Xe 2,8K OLED 90Hz
- Lenovo Yoga 9i x360 Érintős Hajtogatós Laptop Tab 14" -60% i7-1260P 16/512 Iris Xe 2,8K OLED 90Hz
- Új DELL Inspiron 16 Fémházas Multimédiás Laptop 16" -40% Ryzen 7 8840U 8mag 16/1TB FHD+ IPS
- Új DELL Inspiron 16 Fémházas Multimédiás Laptop 16" -40% Ryzen 7 8840U 8mag 16/1TB FHD+ IPS
- Sony FE 28-70 mm F3.5-5.6 OSS
- Gyors, Precíz, Megbízható TELEFONSZERVIZ, amire számíthatsz! Akár 1 órán belül
- Bomba ár! HP ZBook Studio G5 - i9-9980H I 32GB I 1TSSD I Nvidia I 15,6" FHD I Cam I W11 I Gar
- BESZÁMÍTÁS! Samsung T22E390EW TV monitor garanciával hibátlan működéssel
- LG 32SQ700S-W - 32" VA Smart - 3840x2160 4K UHD - 62Hz 5ms - WebOS - Wifi + BT - USB-C - Hangszórók
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 7600X 32/64GB RAM RX 7800 XT 16GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged