-
Fototrend
Rövid Clash Of Clans leírás magyarul Cray Tyler tollából
Új hozzászólás Aktív témák
-
SiZo
tag
válasz
Hunmugli
#4512
üzenetére
hát nem írtam ide már vagy 1 éve biztos. az utolsó 10-20 bejegyzést azonban végigolvastam.
(vállalom hogy kitiltasz innen, nem igazán érdekel)az igazság az, hogy amúgy vicces hogy "topikgazda" lettél, jelentsen ez bármit is. mert ha ilyen komoly szerepkőrben illegeted magad, az némi nemű bölcsességel kellene hogy párosuljon, nem így Te nálad.
a Te esetedben ugyanis a "ha csendben maradtál volna, bölcs maradtál volna" kifejezés írja le legjobban a helyzetet.voltak eddig is értelmes írásaid, megnyilvánulásaid, de rajtad is tökéletesen érződik (így kívülállóként) az a több-kevesebb gőg, amit főként a 444 és Bálint képvisel. A gőg egy része amúgy még érthető is, hisz mindennek mellett azért letettetek valamit az asztalra (főként 444 és Bálint), így részben elfogadom, ha valamiről megnyilvánultok, hisz tudjátok miről beszéltek. (az elért eredmények szintén nem lehetnek vita tárgyai)
másfelől meg számomra érthetetlen az a fajta elvakultság ami azt mondatja veletek, hogy xmodozni igenis kell. és megnyilvánulásaid alapján úgy látom, teljes mértékben el is hiszed, hogy ez egyszerűen normális, és elválaszthatatlan része a játéknak.
demagógia persze van, felvetett érvekre válaszolni nem válaszoltál, inkább hajtogattad tovább saját magad által kreált rózsaszín köd előnyeit.
Sőt, egyenes azt mondod, hogy aki ezt nem fogadja el, nem értik meg, "azok miatt tart itt az ország". ez már amúgy a totális dekadencia határát súrolja.Felháborodásom mélységes, és nem amiatt mert csalsz, csaltok, hanem amiatt, hogy ha valaki ezt szóvá teszi, hogy nem fairplay, ti letorkoljátok a másikat, mert ennyire el vagytok vakulva, Ti, csalók.
mint láthatod, fentiekben egy konkrét esetre nem tértem ki. hogy hol, és mennyire szükséges, vagy nem a nyuszizás. csak elvekről beszélek, arról beszélek, hogy szerintem morálisan mi jó, és mi az ami már nem elfogadható.
De további sok sikert gyönyörű warok nyeréséhez.
Új hozzászólás Aktív témák
● Saját klánt itt ne reklámozz!
● Account-kereskedelem tilos!
● Fair play.
- A fociról könnyedén, egy baráti társaságban
- PlayStation 5
- Telekom otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- HBO Max
- GTA: Vice City
- Az igazi Nokia örökébe lép egy legendás európai okostelefon
- ASZTALI GÉP / ALKATRÉSZ beárazás
- Apple MacBook
- Motoros topic
- Xiaomi 15T Pro - a téma nincs lezárva
- További aktív témák...
- Lenovo ThinkPad X13 Gen 4 i5-1345U 16GB DDR5 512GB SSD FHD+ Garancia 2027.11.10-ig
- HP EliteBook 640 G10 i5-1335U 16GB RAM 256GB SSD FHD Garancia
- Lenovo ThinkPad X13 Gen 2 i5-1145G7 16GB RAM 256GB SSD FHD+ gari.l 4g modem
- MSI Thin GF63 12UDX 15.6" FHD IPS i5-12450H RTX 3050 16GB 512GB NVMe magyar vbill gar
- Dell Precision 5570! 4K Touch / i7-12800H / RTX A2000 / 32GB DDR5 / 512GB NVMe! BeszámítOK
- 182 - Lenovo Legion 5 (15IRX10) - Intel Core i9-14900HX, RTX 5070
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 7800X3D 32/64GB RAM RX 9070 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- Panasonic CF-XZ6 AIO all-in-one laptop tablet 2k touch i5-7300u speciális ütésálló rugged
- Törött, Hibás iPhone felvásárlás!!
- iPhone 15 Pro Max 256GB Black Titanium -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, 100 % Akksi
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: ATW Internet Kft.
Város: Budapest


