PROHARDVER! témák
Mobilarena témák
IT café témák
Új hozzászólás Aktív témák
-
Anubis_9
addikt
Nekem optimal módban fut. Performance módban majdnem mindig max fordulaton ment, ami nem tetszett. És ha jól emlékszem, amikor egyszer ki akartam próbálni a silent módot, akkor nem is tudtam ezt bekapcsolni vmi miatt. Így, optimal módban kb. minden 2. induláskor sípol a gép, mert túl alacsonynak érzi a CPU venti fordulatát. De már megszoktam.
WIN alatt persze begyorsul és olyan 1300-1400-et pörög, ha nincs terhelve a gép. Speedfant nem ismerem, arról nem tudok mit írni. 
Tegyél fel új BIOS-t, úgy emlékszem, egy nem is olyan nagyon rég kiadottban pont a QFAN-t is javították!
Új hozzászólás Aktív témák
Aktív témák
- Fűnyíró topik
- Témázgatunk, témázgatunk!? ... avagy mutasd az Android homescreened!
- Xiaomi 15T Pro - a téma nincs lezárva
- Autós topik látogatók beszélgetős, offolós topikja
- Telekom otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- Amazon
- Házimozi belépő szinten
- Milyen alaplapot vegyek?
- Black Friday november 29. / Cyber Monday december 2.
- Hobby rádiós topik
- További aktív témák...
Új fizetett hirdetések
Üzleti előfizetők hirdetései
- xBox One x 1Tb lemezes
- Dell Latitude 5420 14" Touchscreen i5-1135G7 16GB 512GB 1 év garancia, 4G LTE OPCIÓ
- HIBÁTLAN iPhone 13 Pro Max 256GB Sierra Blue -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4302
- Lenovo Thinpad üzleti kategóriás notebookok - i5 - i7 - Ryzen - nagy választékban számlával - 03.11.
- Honor 200 / 8/256GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
WIN alatt persze begyorsul és olyan 1300-1400-et pörög, ha nincs terhelve a gép. Speedfant nem ismerem, arról nem tudok mit írni. 

