Új hozzászólás Aktív témák
-
Kernel
nagyúr
válasz
tylerddd #13972 üzenetére
Ehhez a részéhez nem tudok hozzászólni, a fórumon sem díjazzák az illegális témákat, de valóban nem is ismerem, személyesen.
Viszont a távszabályzója igen ismerős, ilyen volt már a kezemben. Igényes kivitelű példány, egyrészt minőségre is, valamint a gombok elrendezése a klasszikus és ergonomikus Philips design, ami a kedvenc távszabályzómra emlékeztet.
-
Kernel
nagyúr
válasz
tylerddd #13967 üzenetére
Két vezeték jött le az antennától és ezek mentek a beltéribe
Mert a tányéron twin-fej volt felszerelve, ami két tuner kiszolgálására alkalmas.
Azt nem értem, h bal oldalt a hátulján összesen 4 ilyen antennabemenet vagy mi van
Két tunerbemenet és két kimenet, utóbbi a bemenőjel továbbhurkolására alkalmas (loop), további tunerekhez, másik szobába stb.
Más: jelenlegi beltérimbe csak az egyik vezetéket tudom bekötni, de elvileg a másik is használható, mert nem kötötte ki a UPC-s tag. Ez a két vezeték elég nekem, h a fenti módon tudja felvenni, igaz?!
Független felvételre nem alkalmas, mert ahhoz kell a dupla tuner.
Készülékről nem tudok véleményt írni, nekem nincs ilyen.
-
azbest
félisten
válasz
tylerddd #13967 üzenetére
Ha két lnb volt rákötve, akkor dupla tuneres volt. Ez logikus is, hiszen nem tud felvenni bárhonnan, ha közben egy másik muxon nézel éppen valamit. A optibox képén rajta vannak a feliratok: input1 loop1, input2 loop2 . Tehát erre is két lnb köthető. A loop kimenetre másik készüléket lehet kötni.
Új hozzászólás Aktív témák
- Bontatlan Apple 96W USB C hálózati adapter (töltő) eladó
- 16GB RAM 1TB Háttér 10,1" NoName
- Chuwi HiPad Pro 8GB/128GB 10.8" 2K 8mag 2SIM Alu ház 7,5mm 450g
- BONTATLAN STEELSERIES TERMÉKEK BOMBA ÁRON! ÚJ, AZONNAL ÁTVEHETŐ!
- ASUS ROG Strix Scsr 16 G634JZR i9-14900HX, 32GB DDR5, RTX 4080 (2027.08-ig garis)
- ÁRGARANCIA! Épített KomPhone Ryzen 5 5600X 16/32/64GB RAM RX 7600 8GB GAMER PC termékbeszámítással
- Azonnali készpénzes AMD Ryzen 1xxx 2xxx 3xxx 5xxx processzor felvásárlás személyesen / csomagküldés
- Dell USB-C, Thunderbolt 3, TB3, TB4 dokkolók (K20A) WD19TB/ WD19TBS/ WD22TB4, (K16A) TB16/ TB18DC
- IKEA (HAVREHOJ) tablet vagy laptop tartó
- Bomba ár! HP EliteBook 840 G5 - i5-8G I 8GB I 128GB SSD I 14" FHD I HDMI I Cam I W11 I Gari!
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest