-
Fototrend
FIFA 18 topikösszefoglaló
Új hozzászólás Aktív témák
-
ShiberMonkey
senior tag
Valaki látott ebben a játékban olyat hogy üresbe pattan a labda ? Vagy olyat hogy egy pasz ne hozzám vagy hozzá kerüljön ?
Ezért olyan ez a játék mintha speedre energiaitaloztak volna a játékosok, labdakezelés nincs tulajdonképpen mindenki elsőre átveszi a labdát, védő úgy szerel hogy beugrik elém és egyből passzol
-
ShiberMonkey
senior tag
Amúgy èn ezt a taktikát használom 2015 ben a híres Mané-Mayuka Southamptonos párosnál bevált.
67
67
Free form
60
60
55
Free Form
35
55
60
Cover
Védelem basic/vagy a legjobb interceptionnel rendelkező CB-re agressive
CDM Stay Back
LM/RM get in behind
CAM: Free roam
ST: basic
4-1-2-1-2 széles. -
ShiberMonkey
senior tag
Amúgy szerintem a virtuális Fifa öltözőben a meccs előtt ilyet mondhat az eddző: Srácok ne aggódjatok ha az ellenfél 18x fog kapura lőni és lesz 2 kapufája, a mi tervünk hogy 3x eltaláljuk a kaput és az mind bemegy
.
#WL #Fifa18Mourinho -
ShiberMonkey
senior tag
Újabb zseniális meccs. 3:2-re úgy kikapni hogy az ellenfeled 3 tizit kap mind a 3x érzed a sarkot, egyszer a hónod alatt megy be egyszer nem nyújtja ki a kapus a kezét és úgy lesz gól. Majd törekedsz az egyenlítésre lerántják a csatárodat a 16-oson belül elmarad a sípszó, felpattan majd driven shottal kapufát lő és amikor visszakerül hozzád az ellenfél hátulról letarol megint nincs tizi

Majd a 88.-ban egyenlítesz és a 90. Ben futmas Alessandrini lefejeli éles szögből Raphael Varanet és Navas képtelen ezt védeni felejthetetlen.
Srácok/lányok életem legjobb 12 fifás percét tölthettem el az imént
-
ShiberMonkey
senior tag
WL 8:1-re kikaptam úgy hogy 6 gólt 20 ról kaptam
valaki küldjön már egy ilyen meccsről linket ani a való életben történt 
-
ShiberMonkey
senior tag
Most egy srác pont ugyan ezt tolta ellenem Ronaldoval é Rui Costával futott vissza, egy idő után annyit csináltam hogy sétáltam a labdával és ennyi, a srác akkor sem szerelt, passzolgattam középen párat majd előre a CAM Skorpió Giroudnak aki 2 olyan longshot góllal csapott le hogy pislogtam.
Sajnos ez lett a védekezés, Willian, POTM Sané középre 4-1-2-1-2-ben és megy a futkárózás. De ha megnézed ezt azok csinálják a legjobban akiknek vagy egy Ikon védőjük van vagy valami hihetetlen jó. Egyszerűen annyit segít a gép be hogy nekik a támadásra kell csak koncentrálni, 1-2 gólt ha kapnak sokat mondok. -
ShiberMonkey
senior tag
válasz
kiserik
#15410
üzenetére
Múltkor amúgy ugyan ez a felállás csak nem ezek a játékosok.
4 védő 1 CDM shadow.
6 támadó lap Hunter és ugyan úgy problémák voltak
azt hiszem ide is írtam. Tényleg baromi bosszantó hogy Stay backen van mindenki (5 védő jóformán ) és 2-4 gólokat kapok.
Ha defenzív mentalitásban kezdek akkor magamra húzom az ellent és letámad aztán kotor egyet, ha támadok akkor a kontra a baj.
Valamikor olyan szépen lehet játszani, valamikor meg mintha a Grúz 2. Osztályból raktam volna össze a csapatot. -
ShiberMonkey
senior tag
És az a vicc hogy Ruffier aki az alap csapat tagja volt rosszabbul véd mint Mandanda

-
ShiberMonkey
senior tag
http://www.futhead.com/18/squads/2816703/
Ez lenne a squad. Giroud amióta CAM meccsenként 2 gól, de a védelem, inkább hagyjuk. -
ShiberMonkey
senior tag
Valaki aki ért a játékhoz válaszolna.
Hogy lehet az hogy a gyerek öszerak egy Gintert egy Koscielnyvel meg egy Fahrmannal 2 piros linkje van Koscielnynek, még én a Koscielny-Varane-Mandanda triót küldöm harcba és neki Koscielny egy félisten 16 oson belül úgy szerel hogy előtte marad a labda és utána félpályára indít még nekem Sentinel lappal (nem high pressure nem low pressure taktikán) áll egyhelybe és futják le a csatárok sorba? Minden meccsem 4-6 gólos. Mi a baj velük ? Vagy velem ? És most nem Del Pierot vagy Henryt akarom megállítani csak Wernert Jesust vagy Martialt. -
ShiberMonkey
senior tag
Azért amikor IF Jesust CM-be alakítják az elmond a játékról valamit. Az a baj hogy én védekező mentalitásban játszom és képtelen vagyok ezekre a hosszú kiugratásos cuccokra. Meg még mindig azt a kártyát veszem aminek jók a statjai. Nem hiába nem használják skorpió Giroudt sehol. Hihetetlen jó statjai vannak, de a pace az semmi szinte. Én amikor megveszem ezeket a típúsu játékosokat arra gondolok hogy pl beteszem Giroudt Stay central target manbe és mint a kézilabdában a beálló beküzdi a labdát.
Vagy azért vettem meg IF Meitét mert 88-87-es short/long passa van és szerelni is tud, arra gondolok hogy mélységi irányítonak jó lesz, de nem és mindig ugyan ezekbe a hibákba esek, a számoknak hiszek a "valóság" helyett. Ezért nincs Martialom vagy Vardy vagy ilyen játékosaim éz ezért vennék egy IF Lovrent inkább mint egy Smalingot. -
ShiberMonkey
senior tag
válasz
Yodamest
#15373
üzenetére
1 ikonnál mindig kijön az ikon felé az "op" de amikor 2-3 ikon van, olyan kompenzációt kapsz főleg ha van 1-2 IF-e a gyereknek hogy elpirulsz a csalástól.
Beáltam bekkelni és 4/4-et lőttem szerinted ? Szerintem a gyerek a pokolra kívánt engem mert elcsesztem neki egy wint :/ -
ShiberMonkey
senior tag
Ja és kiegészítésnek. Tényleg sok értelme van annak hogy az ember összedob egy ilyen OP NIF csapatot.
Értelme van azt végig nézni ahogy Begovic kivédi a 90-es finishingel rendelkező csatárod lövéseit, vagy a 80-as védők melett nem tud elmenni egy csatár sem ?
Azt sem értem hogy minek sorsol össze engem olyan csapattal ahol 2 ikon van és azt nézem ahogy 86-os Giroud szétbombázza IF Handa kapuját. Utálom ha tol a gép mert szégyenlem magam hogy Del Pierot megálítja 5-ből 4 szer Koscielny vagy a kapusom olyanokat fog hogy azt hiszem 99-es minden ratingje. -
ShiberMonkey
senior tag
Ma megértettem hogy mi értelme van ezeknek a szétkokszolt 74-es lapoknak.
IF Sidibé IF Roussilon
Koscielny-Varane
Képtelen volt megálítani NIF SON NIF Vardyt.
Ellenben láthattam egy CM Lacaztte-CM Salah-párost
Plusz a fantasztikus Chris Smalingot aki 86-os Giroudt IF Alessandrinit megölte, de Matuiditől is úgy elvette a labdát Son meg Salah hogy letettem a kontrollert, Begovic meg csak mindent kivédett ahogy az életben is
Mindegy is 3 IF és egy Skorpió Giroud nem volt elég hogy megállítsa ezt az alakulatot. Minek veszek IF-okat azt nem tudom ? Hogy egy 81-es védő szétszivasson. Köszi EA sports. Jövőre hagyjátok a Statokat a work ratetel együtt.
3 adat legyen Sprint speed, Acceleration és hogy hány csillagot kapott driblingre, bőven elég. -
ShiberMonkey
senior tag
válasz
Digestive
#15337
üzenetére
Hàt kerüld szerintem :/ én csak rányomtam egy négyzetet ps-en list on transfer market és a szokásos 10K-s plafon helyett 23 jelent meg
ennyi is elég hogy átnézd ki ér sokat, azért a srácból majdnem kijön egy IF Batshuayi
de ez a Cristiano is a Japán ligából beteg egy lap, ezüst 60-70K ért 
Ezek amúgy szándékos glitchek vagy ez mi ?
-
ShiberMonkey
senior tag
Srácok, van 1100 playerem, gondoltam megnézem kik azok, van olyan playerem akiből 5 van az egész ps4-es piacon
most meg egy Gravillion gyereket találtam aki bronz létére alsó hangon 10K-ért megy 23K a plafon
nézzétek át Ti is hátha van nálatok is belőle 
-
ShiberMonkey
senior tag
Az automatizálás tanárom egy öröm könnyet ejtene azon hogy milyen menetrendszerűen van itt minden. Az auto sliding tackle a legjobb amikor ötösön belül blokkolnak téged, de a becsúszol és felpöcköli a labdát is zseniálisan be lett állítva, arról nem is beszélve hogy fantasztikusak lettek a 20 kapuralövés 3 gól kontra az 5-ből 3-om mindezt egy olyan csapattól ahol a 12-15 linkből 7 piros és így is 96-os chem van

God of War boss fight kéne ide. Ha időbe nyomod a felugró ikont akkor kijönne egy kombó, mondjuk Martial dekázna egyet a 16-oson belül csinálna egy világkört majd ollózna egyet szándékosan a kapufára éz onnan félollóból egy olyat vágna hogy a kapust azonnal le kell cserélned. A fifa street szuper lövései jutnak néha az eszembe.
Ma 3 wl meccsem volt abból mind a 3-mon olyanok történtek hogy a szemem kiesett a helyéről. Kapusom kijön egy szélre kiugratott labdára (nem hívtam) majd hirtelen inkább visszamegy a gyerek átemeli a gólvonalon a védőm 5 méterre fejeli ki így izomból bevágja a srác.
Másik meccsen a srác kiugratja a csatárjait nekem 1 védőm van hátul l, azok összefutnak (gondolom felbikázom a labdát, erre Bailly átesik rajta és a nevető 3. 1v1 ben meggyaláz.
Majd becsúszok Forsbergnek, aki felkapja a labdát (természetesen) és a levegőben egy Ronaldinho féle hocus pocust tol
úgy kiakadtam hogy az öcsém feljött az emeletre megkérdezni mi van, meccs végén visszajátszottam neki, mondom ezzel mit kezdesz bazeg?? Persze azt mondja ne játszak ezzel a szarral, de akkor milyen football játék van még ?
Tudom Pes, de abba is halottam hogy vannak furcsaságok. -
ShiberMonkey
senior tag
Jött egy Two players packből egy Lacazette. Milyen lappal használnátok/játok ? Slimani mellé lenne

Nála jobb csatárom nem volt 1000 pont és simán 1 meccs 1 gólt hoz. Talán Skorpió Giroud volt még ilyen jó lap. -
ShiberMonkey
senior tag
válasz
Szigma70
#14976
üzenetére
Pont egy ugyan ilyen meccsem volt
srácnak full gold alap francia keret, 2 op játékos csak (utòlag màr tudom 3) Ben Yedder, Bakayoko és Ruffier. 35 lövésem vot amibőp 28 ment kapura, de Ruffier mindent fogott, nem hittem a szememnek. Nagy nehezen 1:0 ra vezettem, majd a srác 1:1-re módosított. Utána volt itt 5 méterről blokkolt lövés, kapufa, gólvonalról kifejelt labda szöglet után
de csak meglett a végére a 3:1. Kérésre képet küldök 
-
ShiberMonkey
senior tag
Hát ilyenek vannak skacok:
https://m.youtube.com/watch?v=Y0JOmLShmPk
Nyertem a meccset, de ez akkora nagy hiba éz minden meccsen van 1-2 ilyen gól.
Itt meg amikor besokaltam a WL-re:https://m.youtube.com/watch?
v=zkfLDfDZYnsItt meg az AI nem regált semmire :
https://m.youtube.com/watch?v=h4Ms2ST-J0Q
-
ShiberMonkey
senior tag
Hát kiábrándító az egész, a játék nem rossz azt kell hogy mondjam, vagy részben rossz.
Az hogy olyan csapatok jönnek, természetesen 4-1-2-1-2-ben hogy 3 CM James Rodriguez SIF Raffael CAM Robben
ki védekezik ? Amikor James elveszi Firminotól a labdát az számomra nevetséges
a játékosok meg imádjàk ezt
srácnak írtam hogy Te haver van egy RONALDINHOD meg DeBruyne és teli vagy 4*-os skillerekkel miért nem cselezel picit ? A srác azt írta jaaa mert ez az első WL kvalim
miiii ? RONALDINHO ès első WL kvali ?
most ezt azért mondta mert nyertem vagy mert fullra megvette a csapatot és köze nem volt a játékhoz.
De elég csak megnèzni a gameplayt mindenki csak középre lövöldözi be, 5 passzból ziccer meg 25-ről lövés ha jól védekezel
komolyan ? Mennyire kell ahoz gyávának lenni hogy ezt csináld ? De a youtuberek meg ez a fantasztikus pay to win is hozzárakott ehez. Van egy glitch vagy bug ? Töltsd fel gyorsan youtubera a sok hülye meg ctrl c+ctrl v
bocsánat ha megsértettem valakit, senkit nem akarok. Csak picit az összes multi kezd arra menni hogy nem a játékot élvezem csak legyen 1-gyel több győzelmem. -
ShiberMonkey
senior tag
válasz
Szigma70
#14196
üzenetére
Köszi hogy emlékeztetsz, Anderson tényleg jó lehet ^.^ Akár hiszed akár nem, nem jön be Willian. Marlos (brazil) sokkal jobb 5* skill, elől Vitinho szintén 5* imádom irányìtani őket. Kanté ès Bakayoko ellen csak így lehet menni ha nem sprint huszár vagy. Most is gyereknek Kanté Bakayoko volt bent, Bailly és Koscielny védő plusz De Gea kapus, és nem lehetett átmenni rajta. A 2 CDM mintha árnyék lett volna, védekezninem tudott csak futott utánam, amint elkezdtem cselezni szinte minden akcióm veszélyes volt plusz sárgázódtak a játékosai. Nyertem 6:5-re.
-
ShiberMonkey
senior tag
2 hónap kihagyás után úgy döntöttem hogy kvalizok a WL-re sikerült is tegnap. A meccsek izgalmasak voltal nem éreztem hogy belenyúlna a gèp volt pedig hogy az ellenfél 2:0ról vezetett, de azért mert szlalomozott és a long shotokat tolta. Nem volt baj mert koncentràltam és engedte kijátszani az akcióimat, így megtudtam fordítani.
Mai WL meccs (Brazil csapatom van 3-5-2-ben) IF Mossoró helyett SIF Raffaelt tettem CAM-ba. A gameplay hányadék volt (1:0-ra nyertem).
Azt is úgy hogy IF Vagner Loveval 25-ről lőttem be. Az ellenfélnél Rousillon CB-be húzódott be, IF Alessandrini is is visszament RB-be valamint Bakayokoval 3 szor futott el szélen és adott be. Kèrdem én, hogy lehet az hogy Jesusra (80+-os sprint speed) mindig Roussilon jutott és Firminora aki izmos arra mindig Koscielny ? Willianre is mindig Mané zárt vissza. Pedig a gyerek high pressure ultra attackingon tolta (védelmi vonal felezővonalnál volt).
Amúgy a 3 védőnél: Naldo van kòzépen (nála jobb védőt nem láttam még fifában )
Szögletnél jól fejel, szabadot kiválóan rúg és jól helyezkedik. Miranda és Marquinhos is teszik a dolgukat. IF Neto a kapuban korrekt, nem bakizik és tud nagyokat fogni.
CDM-ben Fred és Paulinho van. Fred baromi jó, Paulinho is teszi a dolgát. Egy jó LM- meg egy jò RM kéne, most Willian és Joazinho van ott, de nem a legjobbak, valami ötlet ? -
ShiberMonkey
senior tag
Valaki pár friendly matchet ?
-
ShiberMonkey
senior tag
Valaki pár friendly meccs ? FUT meg sima season is jöhet
LordMac5ka (ps4) -
ShiberMonkey
senior tag
Nekem amúgy érdekesek azok a dolgok hogy az izomzata miért nő a játékosnak mert jó formában van ?
elképzelem ahogy Lukaku lő 3 gólt és örömében szétgyúrja magát
Messi 81-es Physical ? Érdekes.
Tudom hogy a TOTY kártyák lényege hogy extra jók de hogy mindenkinek a shootingja akkora mint egy Gold vagy egy IF csatár lapja az durva. Amúgy meg egy újabb legenda vonult vissza Ronaldinho személyében, imádtam ahogy játszott. -
ShiberMonkey
senior tag
Kanté 87-es shooting ?
akkor Salah-Mané 99 ? Immobile 150 ? Del Piero miért nem 999-es shootingot kapott akkor ? Grat EA, nyugodtan dobáljátok a 99-es lapokat csak, jobbak mint az ikonok. Ráadásul csatár-középpályás védő
. Szezonban játszom már csak, de ez nevetséges. Amúgy a gameplayről csak annyit tegnap 3 meccs 16 kapuralövés 14 gól, ma 1 meccs 8 kapuralövés 2 gól és nem 20 ról lövöldöztem. Ellenben kaptam 2 gólt ami 20-ról volt. De mindegy is mert a tegnapi nap is azért volt olyan mert a gép nyeretni akart, a mai nap meg ráküldött a bukóra. De nem baj, csak már tudom hogy a fele kamu eredmény amit idáig letoltam. -
ShiberMonkey
senior tag
Hát nem tudom mit látnak Stonesban, szerintem egy középszer, mint ahogy Delph meg Danilo is az volt. Lovren megint formán kívül volt (lehet a hátfájás miatt ennyi is a karrierjének) de Matip Gomez és Robertson nagyot játszott szerintem, leszedték Agüérót meg a komplett Cityt. Bealudtunk a végére és majdnem rá is fáztunk, kell Van Dijk és nyáron Keita hogy Stabilak legyünk, valamint egy kapus aki nem kap a rövidre gólt. Akár Ward akár valami fiatal srác, mert a meccseink ezen mennek el, kapus vagy védelem baki.
-
ShiberMonkey
senior tag
Azért nem elbutult a védelem, ha felnézel a Liverpool facebook csoportjába vagy fórumokra mindenki sokgólos meccset várt. Nem tudunk védekezni, csak támadni. De lehoztuk 4:1-ről. Bernardo Silva gólja azért egy gyönyörű akció volt (kiháromszögezve). Gündogan meg egy zseniális paszt kapott. Nem azt mondom hogy nem volt köze a Fifához, de azért az sem mindegy hogy milyen gyakorisággal tőrténik ez az egész az életben és a játékban.
Másfelől meg a City nem szerzett 1 kiugratásos gólt sem, nem 4-1-2-1-2 ben játszottak
-
ShiberMonkey
senior tag
Srácok megosztok veletek egy apró kis szösszenetet a játékkal kapcsolatban mert szerintem ez már nem fair az EA-től.
Az elmúlt időben nem nagyon tudtam játszani és nem is akartam (Dec 10-től kb Dec 31-ig nem is játszottam). Majd pár meccs és szünet. Ma tudtam 1-2 Fut seasont lenyomni de feleslegesen.
3-5-2-ben voltam egy full német kerettel (de ez mindegy is). Az első benyomás hogy eltűntek az OP játékosok és megjelent hellyette egy gusztustalan hendi rendszer, ami űbereli az eddig látottakat.
A gameplay butult a kapusok borzalmasak a védők mit sem érnek a középpálya van hogy létezik van hogy nem és vannak a csatárok, igen ők azok akik számítanak igazán. Legyen 2-3 csatárod ès kezdődhet az adok kapok, ezzel sem lenne semmi baj, hiszen mind a ketten tudunk (tudnánk) gólt lőni é lehetne a 4:5 6:5 stb eredmények, de mint fentebb említettem jött egy hihetetlen hendi löket a gameplayben. Nos utolsó seasonben az első meccsen kaptam egy norvég gyereket. 4-3-1-2 vel játszott, elől Futmas Caroll és Antonio a többi csapatrész meg össze-vissza tákolva (Brosinski-Rüdiger- Tonelli) gondoltam egy fitness csapat és majd legyűröm. Így is indult 2:0 ide. Majd Caroll tekert eggyet 20 ról majd még eggyet (wtf ???) És ez az első félidő még mindig, na és itt kapcsolt be a hendi. Al out attackon volt mivel félpályánál kiugrott a csatárom, 1v1 ben átemelem a kapust majd a belső kapufáról végiggurul a gólvonalon és a visszaérő védővel kirúgja. Utána beálltam bekkelni és alig bírt átjönni a srác, visszagúrítja kapusának akivel sprintel én is a csatárral majd belémrúgja a labdát ami a másik csatáromhoz pattan futok 2-3 métert gólt rúgok majd visszafújja lesre
.
A második félidőben sorra alakitom ki a ziccereket és 2:4-re elhúzok. Majd folyton kihívta a gyerek a kapust aki mindenkit leszerelt (persze elé pattant mindig vissza a labda) majd teker egy gólt Carollal megint. A 90. Percben passzolgatok majd amikor látom hogy jön ki a kapusával próbálok előre passzolni, persze a kapus hátulról szerel semmi sárga-piros vagy szabad nekem mehet tovább,ráadásul a csatárja elé pattant a labda félpályánál. Bepánikoltam és felrúgtam hátulról (ekkor a 93. Percben voltunk) piros Mustafinak szabad neki. 20 méterről. Legúrítja ismét felrúgom hátha lefújja a bíró a meccset, de nem. Ismét szabad legúrítja és megint betekeri Carollal. Szerintetek mennyire ideges ilyenkor az ember ?.
Majd jött a másik meccsem. vezetek 2:1-re és a gyerek behozza Tsabalalat Johnatan Vierat és hasonló játékosokat a fullos La liga keretébe. A 75. Perctől (amikor ezek a szupersztárok bejöttek) nem tudtam felszabadítani mindenhol ott voltak, leszereltek-utólértek és olyan pressinget nyomtak ami hihetetlen. Az már csak hab volt a tortán hogy a levegőben levő labdát fordulásból belsővel eltudtál passzolni a címzetthez. Ki is kaptam 3:2-re. Természetesen Tshabalala lőtt egy olyan gólt mint Dzsudzsák a Finnek ellen.
Ez így bohòcság szerintem már nincsenek OP játékosok vagy dolgok, már masszív hendikepp van. Lehet érezni hogy most ki fogsz kapni vagy jön az egyenlítő gó, lebutúlnak a játékosaid, lesre futnak, a védők egymást akadályozzák, egyszóval annyira látszik az egész.
De ugyan így van amikor neked segít a gép Sanéval fejelni akartam a jobb felsőbe, erre a bal alsóba fejelte be
vagy amikor kiugratnám a csatárt de valamiért a Cam-ot ugratja ki akin persze az ellenfél védője átesik így 1v1 ben mehetek kapura
.
Az egész gameplay irányított lett, hol van már a legelső verzió ahol ugyan úgy 4:4-ek voltak meg irreális eredmények, de legalább volt beleszólás az irányításba. Jelenleg ez így egy béta verzió számomra, amintele van hibával. -
ShiberMonkey
senior tag
Jó ez a jégkorong szimulátor All out attackon kaptam 1 gólt Balanceon hagyva kaptam 3-mat
alapvonalra lefutok visszagurít rálő stílus plusz a kick off glitch jó kombó erre még rájön a fantasztikus átmegy a labda a védőn és a csak úgy tudok szerelni hogy lépek egy nagyot és kész is a tökéletes sport játék 
Ez a héten a 4.-5 meccsem volt de már vagy 32 gól született
Őszíntén valaki tud ezzel játszani hogy ne akadna ki az agya ? 
Mármint a vizuális efektektől és a hihetetlen dolgok feldolgozásától ?
-
ShiberMonkey
senior tag
Sziasztok majdnem egy hónap off után lejátszottam pár meccset. Baromi gyorz a gameplay és baromi furi az egész
volt szerencsém jégkorong meccseket meglátogatni és nézni a szünetem alatt, na a fifa 2x gyorsabb
pedig Svéd első és másod osztályú korong meccshez is volt szerencsém
a gólok száma még mindig sok, irtózatosan sok 3 meccsem volt (4:4 3:1 4:6) ez így nagyon durva még mindig, de szerencsére már hidegen hagy az egész. Olvasgattam a topikot és sokan még mindig ki vannak akadva (mint én régen) a rossz gameplay miatt, hát srácok tényleg hagyjátok abba az egész gamet. Én most egy másik "hobbim" melett játszok 1-2 meccset de ennyi, azok a meccsek meg felüdítenek amiket játszom mert csak szünetként fogom fel az egészet, nektek is ezt ajánlom 
-
ShiberMonkey
senior tag
Boldog Karácsonyt Mindenkinek

-
ShiberMonkey
senior tag
Köszönöm a sok segítséget és a taktikákat én abba hagytam az Ultimate teamet, már 3 hete csak lézengek benne mert komolytalab de most 5 meccs alatt betelt a pohár.
Az hogy a srác felrúg háromszor hátulról kap egy pirosat a védője (nem cserél hanem folytatja tovább) 1:0-ra vezetek majd a gép úgy dönt hogy jaaj szegény gyerek ultra attackingon van és piros lappal ezért a kiugró Soarest (85-ös pace) utoléri félpályáról Stones, mert kompenzálnia kell hogy egy vadállat a gyerek. Majd lő driven shottal 16 ról egy gólt és rúgdossa fel a csatárjaimat oldalról előröl hátulról és nem kap lapot (miért ???). Majd utána a védőm vállal löki a csatárját és sárgát kapok ??? Ezután persze még 2 gólt berámol ?? Piros lappal ? És idén ez az 5. Meccsem ahol vezetek és ember hátrányból megfordítják 20 perc alatt a meccset. Köszönöm szépen de ebből nem kérek, megszoktam hogy megaláznak az ellenfelek azzal hogy Sterlinggel kifut a szélre befut az alapvonal mentén jégkorong módra visszarúgja majd kapás gól. Megszoktam azt hogyha védekezem átlőnek. Kaptam már ki 80.percben 2:0-ról. Ezt elfogadom mert glitchek ezek és az ellenfelek kihasználják ezeket, nekem is van lehetőségem ezek megtanulására ez így ha nem is etikus de nevezhetjük fairnek.
De azt nem tudom elfogadni amikor az ellenfél sportszerűtlen fogalmatlan támadásban és védekezésben és a gép még meg is sajnálja. Ez meggyaláz mind engem aki megpróbál sportszerűen játszani, mind azt az időt és energiát amit abba öltem hogy legyen egy számomra jó csapat és legyen valami egyéni taktikám.
Köszönöm ebből tényleg nem kérek ilyen formában.
Folytatom tovább a sima online seasont, sok szerencsét nektek és sok sokert a WL-hez az SBChez, meg a seasonhöz
Nem utolsó sorban sportszerű és belenyúlás mentes játékot kìvánok nektek
-
ShiberMonkey
senior tag
Jó reggelt mindenkinek.
Olvastam itt a patch körüli dolgokat, és van amivel egyet értek valamivel nem.
Az tényleg pofátlanság lett hogy tegnapi 2 WL meccsemből ( többre nem volt időm)
Az első olyan volt hogy a srác 16-20 ról először Bakayokoval kapufát tekert, majd rá 2 percre Kantéval gólt. Ez a bug/glitch talán a legnagyobb hiba benne, mert patch óta sima online seasonben(DIV 1), FUT online seasonben(DIV 3) és WL-ben is. Nagyon sok meccsemről van screenshot és még nekem 10-12 kaput eltaláló lövésem van addig az ellenfélnek 5-7 és az is gól (de a legrosszabb hogy ebből 3 kb long shot szokott lenni).
A WL-ben is azt tapasztaltam hogyha vezetek vagy x-re áll a meccs és látja a srác hogy nehéz a védelmen átmenni jön a távoli lövéssel.
A másik probléma hogy a kapusok nem sokat de butultak tényleg. Volt amikor egy sima beadásra olyan rosszul jött ki a kapus hogy Hazard fejére ütötte és fejeltem már olyan gólt hogy egy középre menő fejesemet (gyenge is volt) Curtois bevédte.
Amivel nem értek egyet csak részben, az az hogy sok az auto tackle, idáig minden meccsen észrevettem mind magamnál mind az ellenfélnél most ez a szám úgy alakul hogy van amikor "bekapcsol" ez a dolog a meccsen és van olyan periódus hogy nem. Szóval ez még jelen van, de nem annyira mint régen.
A passzok jók lettek, sokkal jobbak mint az előzőben, én manual lob passzot alkalmazom és az eléggé jól irányìtható.
Szóval szerény véleményem szerint a játék javult sokat, de belekerült az a fránya long shot, ha azt javítják meg 1-2 apróbb dolgot akkor játszható lesz a játék (nem olyan mint az elején,de nem is lesz olyan rossz mint a legutóbbi patch). -
ShiberMonkey
senior tag
Nagyon szép gólok, hát igen, erről szoktam beszélni, ez az a játékstílus amikor nem a glitch gólok vannak hanem kidolgozott akció gólok
gratula hozzá, jólt toltad nagyon
Remélem találkozunk a WL-ben 
Igen amúgy valószínű hogy ez egy régi build átdolgozva picit, na ez az amiről beszéltem 1-2 napja, elég lenne a régi verziókat elővenni és hibákat javìtgatni aztán kész is
ki is próbálok 1-2 új taktikát majd, visszaadta ez a pár video meg a pozitív fogadtatása a patchnek a kedvemet a tesztelgetéshez 
-
ShiberMonkey
senior tag
Csak forgolódj a csatárral és 3-mas barig "töltsd" fel a lövést (legalább is én ezt tapasztaltam ) aztán had szóljon.
Másik jó taktika ha vezeted a labdát 20-25-ről és kiugratásra számítanak akkor a leszorított lövés majdnem full hit baron. Ezt nagyon sokszor jó legalább 1 szögletre meg arra hogy legközelebb kiront rád az ellenfeled, de akkor meg nyomod a kiugratást
-
ShiberMonkey
senior tag
Nyugtass meg hogy nem 20-ról lövöldözöl
amúgy meg örülök neki hogy legalább neked jól megy. Engem megőrjít a long shot mánia.
Nem rossz a patch, igazság szerint nem érzem hogy bugos lenne jobban a játék, meg butult volna a gameplay, sőt a kapusok sem lettek rosszabbak.
Azt viszont érzem hogy túltolták a távoli lövéseket
-
ShiberMonkey
senior tag
válasz
#16514048
#9344
üzenetére
Baromi durva lett

Még nálad megértem hogy van egy Eriksened és vele tudsz lőni (habár a 10/8 sok ) de hogy ÉN Firminoval az ellenfél meg Maticcal meg Chamberlainnel kilövögeti a sarkot ?
Akkor nem csak én érzem hogy 1 az 1-ben sokkal rosszabb kerülni mint 20 méterről finess/rüszttel lőni
-
ShiberMonkey
senior tag
Srácok eljött a Fifapokalipszis

20-25 ről olyan gólok vannak hogyha a TVben ezt látnátok a meccseken egy Siófok-ZTE miatt is hazafutnátok melóbol hogy lássátok
megvettem IF Jonast 90 finishinggel és semmit nem ért, de persze Firminoval 20 ról kilőttem a sarkot, ahogy Chamberlain is nekem. Nem éri meg ziccerig vinni egyszerűen, többet hagytok ki meg több időbe kerül kialakítani azokat. Már tegnap láttam hogy itt baj van, de ami ma ment FUT DIV 3-ban az nem emberi. -
ShiberMonkey
senior tag
Áhh hagyd a DIVet is
DIV 3 ban 2 meccset játszottam ma első meccsen 2:0 ról 2:2 úgy hogy a gyerek 2 long shotot tolt. 90. Percben nálam Firmino kapusba lőtte majd a kipattanót Coutinho rábikázta fél ollóval, persze jobb bordával a vèdő mentett. 2. Meccs 6db ismétlem hat darab zicceremet fogta a kapus vagy fejeltem keresztlécet a srác 3 db 20 ról leadott lövéséből 3 ment be
utána all out attackon kaptam még kettőt. 7 gólból 5 db a 16-oson kívülről volt + én is szereztem egyet tehát 9-ből 6 darab született long shotból az elmúlt meccseken..... -
ShiberMonkey
senior tag
Teljesen megértem azon részét hogy a 81-es ne legyen 88-as In Game. De ha 88-as lenne akkor is azt tudná. Nekem amikor elkezdtem a fifát 8-9 WL kvali döntőt buktam zsinórba
azóta meg 2x Gold 2 és 2-ből 2x simán kvalifikáltam magamat
lazulj el a döntőbe, általában mindenki (én is akkor csesztem el) amikor "rajtam volt a teher" higy három meccset nyertem és ezen múlik minden
a másik amit megfigyeltem hogyha támadólag áll fel az ember nagyobb esélye van mintha defenzíven kezd 
-
ShiberMonkey
senior tag
Jesus lehet hogy túl van értékelve meg Sané is, de azért vannak olyan játékosok a PL-ből akik meg alul.
Coutinho 80-as finishing meg 82-es freekick accuracy ? (hogy hogy lett lw a játékban amikor Mané posztja az az életben nem tudom) vagy Emre Can 78-as
.
A Madriot sem kell félteni Kovacic és Asensio egy is túl van húzva a statjaikhoz képest és azért Navas in game többször véd jól ellenem mint Buffon.
És említhetném még a spanyol ligából Dembelét és Semedot akik szintén túlárazottak.
Minden bajnokságnak megvan a maga OP játékos kínálata, a PL-be többet raktak, de ugyan úgy összelwhet rakni egy Bundes, Calcio és La Liga teamet ami elveri az angol OP játékosokat. -
ShiberMonkey
senior tag
Ez a squad: http://www.futhead.com/18/squads/1954597/
Igazság szerint úgy érzem hogy hiába tennék be másokat vagy jobbakat akkor sem lennék jobb.
3 játékos kéne csak egy CM Coutinho egy Mané és max egy IF Jesus, de ezen kívül meglennék a squaddal.
Persze egy brazil Ronaldo vagy egy Ronaldinho elférne de az egy casual playernek álom csak
-
ShiberMonkey
senior tag
válasz
etaclan1984
#9195
üzenetére
Inkább 4-re gondoltál nem ? Mané-Firmino-Salah-Coutinho.
Nem tudom mire lesz képes a csapat a kieséses szakaszban, de tudom hogy nem fogunk 11 emberrel bekkelni hanem jön a Rock n' Roll stílus Klopptòl aztán lesz ami lesz
-
ShiberMonkey
senior tag
válasz
LendvaiFeri1
#9188
üzenetére
Ez nem hangzik jól :/
-
ShiberMonkey
senior tag
Amúgy aki pc-n játszik milyen ott a fifa ? Én sokáig ott játszottam 2007-2013-ig de utána váltottam konzolra, az tudom hogy a grafika jó szokott lenni, de milyen a játék mechanizmusa ?

-
ShiberMonkey
senior tag
Amúgy megtaláltam Gabriel Jesus méltó utódját. Kemény 900 coinért vettem egy Soarest (Portóban játszik) 85-ös pace 76-os shooting 85 physical. Igaz 3* weak foot 3* skill moves de baromi jó játékos

-
ShiberMonkey
senior tag
Srácok nem tudom miért de nyomtam egy WL kvalit megint és megint elsőre megvolt, ami a legfuribb hogy egy sima 4-3-3 holdingban.
MdewC védekezését dolgoztam át picit, szóval ezen a héten Neki köszönöm a WL kvalit.
Hogy megérte-e az meg a hétvégén kiderül, múlt héten azt hiszem 15 win után nem toltam le a maradék 7 meccset azelőtt 10 win után hagytam 10-14 meccset bent
Amire figyeljetek az a long shot és a finess shot. -
ShiberMonkey
senior tag
Amúgy valakinek van kedve pár friendly meccshez ? Ps4 a platform. LordMac5ka néven talál meg aki szeretne 1-2 meccset játszani

-
ShiberMonkey
senior tag
válasz
Bazsi1987
#9118
üzenetére
Megértem hogy nem folytatod, én 2x is eljutottam oda hogy letörlöm. Nem vagyok egy nagy pro player meg az ittenni játékosokkal sem vagyok sokszor egy szinten, de még így is szemetszúr az hogy mik vannak/ mik nincsenek a játékban. A fifa 16 volt aminél abszolút éreztem hogy egy bullshit kb mint ez a rész. A 17-is nagy trash volt az auto tackle miatt, de volt amiben jobb mint most a 18. Az első verziója a játéknak (18 ) nem volt rossz, de voltak benne masszív hibák, de ahova a sok patchelés által jutott az talán már a 16-17-es részek sötét oldalához hasonlít számomra.
Nekem személy szerint a 15 volt a kedvencem, habár az sem volt hibátlan, de legalább szórakoztam játék közben, most meg... -
ShiberMonkey
senior tag
Hidd el hogy nem írtam volna hogyha nem játszottam volna vele, a patch telepítése közben írtam ki hogy "neee újabb patch" amint felment már játszottam is vele ( mivel ma dec 6 van függetlenség napja) nem volt meló és ráértem a napi rutin után fifázni
tulajdon képpen a patch kiadása után 1 másodperccel telepítenem is kellett mivel nem engedte az online featuret 
-
ShiberMonkey
senior tag
Kiegészítve az előző írásomat.
Nem tudom minek kéne történnie hogy az EA-nél észbe kapjanak. Tulajdon képpen privatizálták a futball virtuális világát és itt töketlenkednek.
Egyre nagyobb tömegeket vonz be az E-sport és pont az EA-nek lenne a legkönyebb hogy piacvezetők legyenek ebben a világban. Remélem jön egy sufni cég vagy a 2K és letesz egy olyat az asztalra az E-sport világba min a Counter Strike, aztán az EA meg pisloghat majd hogy mennyire elcseszte
-
ShiberMonkey
senior tag
Hát nem tudom, attól tartok hogy nem nagyon fog történni semmi. Ahogy Te is mondtad, most meglett a két bűnbakja a játéknak, talán még pár játékosról is kiderül 1-2 dolog és minden megy tovább. Nem is értem a patcheket sem, minden hülyeséget beleraknak meg rontják a gameplayt de semmi érdemi.
Az alap játékmenetet kéne visszahozni (egyszóval downgradelni a játékot) és az ott lévő pár hibát kijavítani és úgy hagyni. -
ShiberMonkey
senior tag
Semmi változás nincs a gameplayben sajnos
ugyan azok a bugok megvannak benne, legalább is online season DIV 1-ben. Talán annyi hogy még OP-b a longshot patch óta legalább is 3 meccs 5 finess shot gólt kaptam :/
Lingardtól Martialtòl, Dembelétől. Nem tudom hogy ők idáig is tudták ezt vagy a patch hozta ki ezt belőlük. -
ShiberMonkey
senior tag
válasz
dudu5130
#9061
üzenetére
Vigyázz a labda tartással én is úgy játszottam/játszok és nagyon kellemetlen DIV1-2ben ha az ellen szerez 1-2 gólt és utána eldugja a labdát meg fedezgeti a szöglet zászlónál. Pont tegnap volt egy olyan meccsem ahol 1:0-ra mentem kihagytam 3 ziccert 1 az 1 ben a sráck meg megfordította és utána eldugta a labdát hiába toltam egy high pressur ultra attack kombót nem lehetett elvenni a labdát tőle :/
-
ShiberMonkey
senior tag
Másfelöl srácok a season módban a Liverpoolal már harmadjára nincs meg a DIV1 title
egy sima 4-3-3 holdingot használok és annyi. Ha a gép engedi úgy is tudni fogtok védekezni, ha nem akkor meg úgy is bebugol a gyereknek pár gólt
A legutóbbi eredményeim: 4:3 3:0 3:0 5:4: 3:2 3:2. Vagy senki nem tud védekezni DIV 1-ben velem együtt vagy mindenki pro támadásban vaaaagy lehet nem ér semmit a védekezés (írom ezt úgy hogy mindegyik meccset én nyertem ) -
ShiberMonkey
senior tag
Neeee ps4-re is jön a patch

-
ShiberMonkey
senior tag
válasz
sz_abika
#8974
üzenetére
Sokszor költözöm és itt nálunk brutál jó a mobil net. Így amikor 1-3 hónapot vagyok valahol akkor nincs értelme előfizetni netre, így van a mobilomon korlátlan net+ az otthoni modemem is simes
több kollégával is játszottam így meg WL-eztem is és nem volt még panasz arra hogy laggolna. 4-es strengh mindig megvan 
-
ShiberMonkey
senior tag
válasz
kiserik
#8921
üzenetére
Igazság szerint teljesen igazad van

Azt se tudom már mikor szerelek én mikor a gép segít be, nem tudom azt se hogy mikor én vezetek végig egy tamadást és mikor segít a gép ebben. Így az a baj amit mondtál a fejlődés illúzió, hisz ami működik az lehet nem valós és ami nem az meg lehet igen.
Csak tudnám hogy ezt hogy lehet élvezni ??? -
ShiberMonkey
senior tag
Srácok ez a poszt/bejegyzés előre mondom hogy nem a játék szídásával kapcsolatos hanem pusztán nem értem az egészet de tényleg fel nem fogom hogy mi történik. Ezért ha valaki eltudná magyarázni azt megköszönném.
Mivel taktikákat és formáciòkat tesztelgetek ezért sima online
seasonben játszom.
DIV 2-be csúsztam vissza (de már fel is jutottam 1 meccs van vissza tét a DIV title 1 pont kell).
Elővettem a 4-1-4-1-es régi alakzatot plussz a régi taktikát ehez. Megyeget is a játék és 2 meccsem volt 1 pontra. Itt mindenki a reallal van javarèszt, én a cityvel tolom. Megint jött a 4-1-2-1-2 (2) reallal van a srác (egyszer már legyőztem nem is kicsit, akkor is velük volt.) Középkezdés után sprintel Balelel majd jön a visszagurítós hoki kombó Isconak, aki mellé gurít kapásból, mondom ezt megúsztam, majd 2-3 mp szünet és tizi. Nem hittem el, visszajátszottam, senki nem volt még a közelében sem, szimplána srác kapás driven shottot tolt és a lendületben elesett
1,5 méterre védő sem volt
. Utána kick off glitchből 16-ról kilövöm a sarkot. Majd 15 perc játèk és jön a háromszögelés (ezt tudva már futottam a paszt indító Ronaldora) nyomtam a lövés gombot mert gurult a labda Kompany felé (Ronaldo mellé értem addigra) semmit nem csinált, Ronaldo meg becsúszott az érkező labdára ami persze gól lett. Majd elkezdtem pressingelni. Nem volt elég hogy hiába játszom szélekre a labdát és mindig ott van valaki ( mivel tudom hogy szűk alakzatot játszik az ellenfelem) tol egy olyat a gép hogy 4 védőre vezetem a labdát 3 játékosom van elöl és ki fut vissza hogy elvegye De Bruynetől a labdát ? Na ki ? Ronaldo
ès a gép hozta vissza mivel neki a Varane-Ramos kombón volt a szürke nyíl. Amint ezt látta egyből vált Ronaldora (én vissza passzra kényszerülök) majd egy sima stand tacklelel leszerel és előre sprintel és egy kényszerítő után gólt szerez
dühös voltam, mert az első 2 gól nevetséges volt és 100%-ban nem tehettem róla a 3.gólnál meg azt hittem Ronaldon High/High work rate van de nem, megnèztem High/Low
.
Na akkor most a három kérdésem az lenne hogy:
1. Hogy a francba lehet levédeni a szűk alakzattal a széles alakzatot ?
2. Hogy a francba nem reagál a játékosom a rúgás gombra amikor gurul a labda felé.
3. Hogy érhet vissza automatában Ronaldo (vagy bármely olyan játékos akinek hasonló wr-je van) és szerelhet le egy De Bruyne szintű játékost 28-as marking 29-es stand tackle és 36-os slide tacklelel ? -
ShiberMonkey
senior tag
válasz
Szigma70
#8822
üzenetére
Sajnos ez tényleg így van, mondanám hogy a következő patch megoldja (reménykedem nagyon benne) de a tendencia nem ezt mutatja ezen a téren.
A 3-5-2 volt idáig az ami legalább a kevésbé "profi" felhasználóit a formációnak megállította, de sajnos aki ezt tökéletesítette ellene ez is csak fèlmegoldás.
Neked valami kiindulási alapod van hogy lehetne őket megfogni ? -
ShiberMonkey
senior tag
Rekordott döntött ma a játék
Volt egyszer egy olyan meccsem ahol Mertens (3 hete) 125%-os lövéspontossággal volt. Na ma jött egy sràc aki Martiallal tolt egy 200%-os lövéspontosságot 
Kick off után voltunk, Ő kezdett, jött a gól ahogy szokott lenni a glitch miatt (nem koncentráltam 1000%-kal ahogy ilyenkor kell) majd jöttem én, megszerzi a labdát 2 passz és kapufás gól
ekkor megállítja a játékot èn meg megakartam nézni a felàllàst ehelyett a players performancera nyomtam ahol ott volt Martial a 200%-os kapura lövéssel és a -1 shot off targetjével
hogy hogy lehet -1 a kaput nem talàlt lövések száma nem tudom, de nekem ennyi elég volt hogy jóéjszakát kívánjak 
-
ShiberMonkey
senior tag
válasz
s0p0q0r
#8777
üzenetére
Igen, sima online divben nagyon szép labdatartó játékot lehet vele játszani (Franciákkal voltam).
Vannak még hibái, de amit éreztem hogy a csatàrok ezzel a drift wide target man-es kombó + press back line és agressive cuccal jól mozognak be a kényszerítőnél és ők azok akik szétnyitják a védelmet mert nem csak középre koncentrálódnak.
Rögös még az út a kifejlesztésig de most MdewC kolléga sokat segített a védekezés stabilitásában, de még valahogy mindig nem az igazi. A maradék 10-15 meccsemet a FUT champsbòl erre áldozom fel
-
ShiberMonkey
senior tag
válasz
Szigma70
#8776
üzenetére
Nem értettelek félre, csak olyan furi volt ahogy írtad. Isten igazából csak próbálkozom mindig az adott patchez illő taktikàt találni és most ebben làttam fantáziát. A játék mechanizmusát règ nem értem, mert nem úgy vannak a dolgok mint ahogy a játék ìrja/gondolja. Ha stay back van a CDM/CDMeken miért mennek fel ? Ha pedig 85 agresszió + 85 pressing van miért nem támadnak le, miért állnak ?
Ezért voltam úgy vele hogy megkell ezt húzni hátha
természetesen megfogadom a Te tanácsaidat is, mint jóformám bárkiét aki ide ír hisz sok energiát ès időt öltetetek bele ebbe a részbe is. Szóval én ugyan úgy tisztellek téged mint bármelyik másik kollégát és tudom hogy no offense voltál 
-
ShiberMonkey
senior tag
Köszi
Tegnap majdnem DIV 1 győzelem lett sima seasonben 2x is.
Mondom kipróbálom ezt a taktikát FUT champsbe szerinted ?
Amúgy a segítségedet szeretném kérni.
Most egy olyan taktikám van hogy:
45
20
Organised
15
15
15
Organised
85
65
30
Organised
A player instrukciók
ST: Drift wide, target man, agressive, press back line
CM-ek stay edge on box, Agressive, free roam
CDM cut passing lines, stay back, agressive.
A védőkön mind agressive van.
A támadás hihetetlen jól megy, de a védekezésnél van problèma, esetleg lenne ötleted erre ?.
A formáció 4-1-2-1-2 (2) -
ShiberMonkey
senior tag
Jól szét van scriptelve a játèk, minden védőmön és CDM-emen Shadow lap van és láss csodát Harry Kane sniper lappal lefutja az összeset
vagy nem ér semmit a chemistry style vagy full script a játèk 86os icardi hunter lappal olyan lassú hogy fellaini utoléri 
-
ShiberMonkey
senior tag
válasz
Kristof_94
#8689
üzenetére
De jó is a Salah CDM Mané-Willian CM
Vardy CAM
Amúgy tegnap este csináltam egy mexikói 6-8K-s squadot Pabón-Hurtado-Iturbe csatársor.
Kapus Guzmán.
3 meccs 3 win 12 kapuralövés 12 gól
Ennyit arról hogy az ember milyen 87-89-es csatárt vegyen. Guzmán még a gólt is kivédte
De a nap üzenete az volt nálam amikor a gyerek rámír hogy mekkora szemét vagyok hogy ilyen alacsony értékű csapattal állok ki (nem volt 1 bronz sem a squadban) csak alapból ilyen alacsony volt a csapat (76-os playerek). Közben a gyerek 85-ös játékosokkal és 2 ikonnal 81-es összpontszámot kapott a csapatára
-
ShiberMonkey
senior tag
Frankó a játék, lemegy 3 meccs úgy hogy bevan speedezve az összes játékosom 99+ pace utána pedig beérik Mertenst 10 méterről
ja arról nem beszélve hogy kontra gólt kapok abból hogy felrúgnak a 16-os vonalánál hátulról ès mehet tovább èn meglököm Sterlinget egyből szabad
jól ezek a bunda meccsek. -
ShiberMonkey
senior tag
válasz
Kristof_94
#8624
üzenetére
5/5-tel indítottam de azóta gondolkodom hogy letörlöm a klubbom, 3-5-2-ben letudom védekezni, de utána amiután ezt látják jön a high pressure és az izomból belőtt labda középre ès hiába tartod fel rúgod ki visszapattan vagy 20 ról szétlövi a sarkot.
Vagy jön amit írtam hogy leveszi a CM-eket és rw st a helyükre és szó szerint megbolondul a játék. Vagy mint most a chem csalók 6 piros vonala van és 100 as chem 1 bronz és 1 silver a kezdőben, egyből megállítja és tolt egy olyat a gyerek hogy RB martial és CM alessandrini 10 perc alatt 2 oda.
Sajnos sehogy nem tudod megállítani jelen pillanatban őket csak kèsleltetni azt hogy ezek ne történjenek meg.
Én vagy 4 formációt próbàltam és az összes ligából kiraktam már egy csapatot hogy hátha valamelyikkel sikerül, de nem. Elakadtam a mostani patchnél sajnos, ha jutok valamire megírom nektek egyből. -
ShiberMonkey
senior tag
Miért engem büntet a gép amikor Salah a CDM ès mané meg Gómez CM ? Miért kell ezt csinálni hogy a gyereknek nem megy ellenem betesz 6db rw st és mintha csak beállt volna Gullit Petit Hagi a középpályára. Persze hogy Salah lefog minden IF kártyámat szerelni hisz nincs CDM-e a pályán. Kössz EA sports köszönöm szépen ezt a minőségi időtöltés potom 100€-ért.
-
ShiberMonkey
senior tag
válasz
Kristof_94
#8595
üzenetére
Max akkor vársz a következő bajnoki meccsig
addig meg élvezed a lapját
én 90K-ért még egy Yarmolenkot is vettem 
-
ShiberMonkey
senior tag
válasz
Kristof_94
#8588
üzenetére
Dehogy esélytelen.
1 az hogy jó kártya
2 pedig az egyetlen értelmes csatár a wolfsburgból
Én az IF lapját vettem meg ès baromi jó
-
ShiberMonkey
senior tag
válasz
ShiberMonkey
#8590
üzenetére
Hozzátenném a szűk formációknál a 2 szélső nagyon nagy segítség hogy széthúzzam a betömörült védelmet

-
ShiberMonkey
senior tag
Sràcok nem akarom elkiabálni de a 3-5-2 baromi jó felállàs, azon gondolkodtam hogy mindenki középen vezeti a támadásait és ha 4 védőm van beütik közéjük, így most a 3 CB középen vár és a 2 CDM meg ugyan úgy középen szűr. Idáig Jesust, piros Hazardot, Overmarst, Mertenst és majdnem egy 87-es Icardit is sikerült megállítanom
. -
ShiberMonkey
senior tag
válasz
Kristof_94
#8580
üzenetére
Én RF Origit vettem meg és ST ként használom
így is baromi jó 
-
ShiberMonkey
senior tag
válasz
Kristof_94
#8572
üzenetére
Úgy hogy kiválasztod a 4-1-2-1-2 (2) formációt.
Jobb st Origi
Bal st Vardy
CAM Dembele
Jobb CM: Fellaini
Bal CM : Alli
A többi meg a fantàziàdra van bízva
-
ShiberMonkey
senior tag
Jó a gameplay a WL-ben sràcok
csak annyit mondanék hogy nem azok fognak történni amit nyomtok 
-
ShiberMonkey
senior tag
Ha ezt valaki teljesen komolyan gondolja hogy nem változott a gameplay az előző patchez képest akkor nem tudom
lehet alvajárva szipuzok vagy kannás bort iszom, de ha valaki nem cserélgeti a felállását meg a taktikákat percenként az láthatja hogy itt valamit megint szétkontárkodott az EA
az meg hogy 10-ből 1 embernek fekszik a gameplay az más dolog, pont bemákolta a következő patchig
Én a mai nap 2-3 dologra lettem figyelmes.
Első a kiugratás valami eszméletlen OP lett Bakayoko 3x ütötte be a félpályáról a labdát a védőim mögé.
Második, amiután kaptam 4 gólt 20 ról tekerve elkezdtem nézni a radart (ajánlom figyelmetekbe) és az ellenfélnél nem egyszer láttam olyat hogy 4 CM egyszerre rohan vissza segíteni és egyszere mennek fel támadni
mi ez ha nem a legtökéletesebb csapat összhang.
A harmadik dolog pedig az hogy nincs custom tactick, minden 50-en van hagyva és balanceon.
Kaptam egy szögletet beíveltem középre kifejelte a srác éz 2 az 1 ben indult meg a saját térfeléről. Ezután beálltam defensivre és ugyan ez történt
hogy lehet ez ? Fel nem fogom hogy a játékban ha kiadom a CDM-nek a 2 szélső és középső védőnek a stay backet+ a Defensive mentalityt akkor mit keresnek elől ? Szerintem ha a wl is ilyen lesz akkor 5 meccs után hagyom is az egészet.
Új hozzászólás Aktív témák
- Samsung Galaxy Watch7 - kötelező kör
- Okos otthon - Home Assistant, openHAB és más nyílt rendszerek
- Anglia - élmények, tapasztalatok
- AliExpress tapasztalatok
- Gyúrósok ide!
- Az Intel szerint mindenkit érint, illetve érinteni fog a CPU-hiány
- Honor Magic6 Pro - kör közepén számok
- Motorolaj, hajtóműolaj, hűtőfolyadék, adalékok és szűrők topikja
- Katasztrofális PC-piacra figyelmeztet az IDC
- Rácuppan a Steam eszközökre a Unity
- További aktív témák...
- Honor Pad X9a 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- GIGABYTE RX 9070 XT 16GB GDDR6 GAMING OC ICE - Új, 2 év gari - Eladó!
- Xiaomi Redmi Note 12 Pro+ 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Gigabyte G5 MF5 15.6" FHD IPS i7-13620H RTX 4050 16GB 1TB NVMe magyar vbill gar
- ThinkPad T14s Gen 2 i5-1135G7 16GB 512GB FHD 1 év garancia
- Autós kamera eladó
- iPhone 16 Pro 128GB Desert Titanium -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen
- GYÖNYÖRŰ iPhone 12 Pro 256GB Pacific Blue-1 ÉV GARANCIA -Kártyafüggetlen, MS4339, 100% Akksi
- 235 - Lenovo Legion Pro 7 (16IRX9H) - Intel Core i9-14900HX, RTX 4090
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest


ugyan azok a bugok megvannak benne, legalább is online season DIV 1-ben. Talán annyi hogy még OP-b a longshot patch óta legalább is 3 meccs 5 finess shot gólt kaptam :/
