Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Agyzuzo

    addikt

    válasz Sang66 #2719 üzenetére

    Yo!

    1. Ha úgy érted hogy 1 receiver fogja-é kezelni, akkor nem. A különböző receiver-eket nem fognak összeakadni, egy gebaszod lehet, ami nálam is van (főleg az XBOX-os konti érzékeny erre), hogy nem fogod tudni könnyedén meghatározni hogy melyik legyen az 1-es és melyik a 2-es joy. Én ha rábököm a gépre az F710-et és az XBOX-ost egyszerre, akkor többnyire az XBOX-os beteszi magát egyből 2-es joy-nak, pedig azt akarnám használni 1-esként. Ilyenkor csak az segít, ha Logi receiver kihúz, gép ujraindít, XBOX-os receiver akkor felismeri 1-esnek a pad-et, Logi receiver bedug és onnantól a Logi lesz a 2-es. De máskülönben nem zavarják egymást.

    2. Ami különösen ajánlott? Persze, 1 XBOX-os receiver és hozzá akár 4 XBOX-os gamepad, azok tuti komálják egymást. :D

    3. Háttő. Ha natívba nem kezeli az emulátor a joy-t akkor itt lehet szívni. De vannak rá util-ok, pl. az Xpadder nevű kis cucc, ahol még az XBOX-os joy-t is tudod a bill gombjaihoz rendelni. Azt viszont nem tudom, hogy kezel-e több gamepad-et, elviekben igen.

  • DeFranco

    nagyúr

    válasz Sang66 #2719 üzenetére

    A xbox vezeték nélkülihez kell reciever is, hogy a pc-vel együtt tudjon működni

    a nagyobbik baj az, hogy "csak" az xinput módot ismeri, ami amúgy manapság több, mint elég, de pont a régi játékokhoz nem árt a directinput mód.

    a piacon én egy padról tudok, ami tudja az xinput és a directinput módot is, ami a logitech F széria, amit viszont kapaszkodj meg, nem gyártanak már, és hozzájutni is elég nehéz

    pont ma mesélte amúgy egyik ismerősöm, hogy a wireless xbox és a wireless logi recievere képes volt összeakadni, majd szólok neki, hogy nézzen be, hátha van hozzáfűznivalója

    ezen kívül nagy párosítási mizéria nincs, ez is csak elég kérdéses probléma

    a billentyűkre állítással szerintem nem lesz akadás, az a billentyűknél hardveres korlát eredménye, ami itt nem játszik

Új hozzászólás Aktív témák