-
31634 - 31501
31634 - 31501 31500 - 31401 31400 - 31301 31300 - 31201 31200 - 31101 31100 - 31001 31000 - 30901 30900 - 30801 30800 - 30701 30700 - 30601 30600 - 30501 30500 - 30401 30400 - 30301 30300 - 30201 30200 - 30101 30100 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
-
Frissítve: 2026-01-03 20:07 Téma összefoglaló
Csoport SZABÁLYZATA/Házirendje!
- A csoport !!!CSAK!!! ETS-ETS2-ATS játékokkal foglalkozik.
Helyesírás mindenek előtt!
Abban az esetben tudunk érdemben foglalkozni a kérdéseddel, ha EREDETI játékod van.
Ellenben ne várj segítséget, mert a WAREZ az internetes etikettben TILTOTT dolog.
(Ha rózsaszín a kamionod, esetleg eltűnik a tréler...akkor bizony az WAREZ)!
Új hozzászólás Aktív témák
-
Z0C!
Topikgazda
Frissült az ATS, szerintem pár nap múlva ETS2 is lesz.
American Truck Simulator: 1.60 Update Release
SCS Software's blog / 37min
We're excited to announce that the 1.60 u pdate for American Truck Simulator has officially been released and is now available on Steam! Before we head to the news, we would like to thank everyone who...- Valami materialista világnézetről papolnak benne.

- Kabin belső nézet megvilágítás, árnyékok, ...
- új rádiócsatornák vannak,
- új pihenőrendszer. Mostmár a kötelező megállást és a pihenőt külön kezeli. pl., ha csak 1-2 órára állsz meg, akkor az a 10 órás pihenőbe nem számít bele.
ETS2 bélát nem próbáltam, de majd ott kíváncsi leszek, hogy a rövid komp utazások hogyan befolyásolják a pihenőt. Mert eddig az 1 órát komp út 1 óra pihenésnek számított, és annyival kitolta a vezetési időt.
- új festések
- widget rendszert reszelik folyamatosan, de sajnos sose lesz olyan, mint volt. Még mindíg van, amit nem látok a widgeten, például le kell pausolni a gémet, hogy percre pontosan lássam, mennyi van hátra a pihenőig.Valami materialista világnézetről papolnak benne...
A belsők újra lettek csinálva.
új materialokkal dolgoznak, valósághűbb a belsőben felhasznált anyagok. -
®abstract®
őstag
-
®abstract®
őstag
Az egen! Nekem ez odabax! 😲 4k-ba meg 200-300 % ra skálázva! Na ne hülyéskedj!
komoly az a mód igaz 32 gigás! 😎 Az útburkolat minősége a, megváltozott növényzet, meg égbolt, a változatos fák a vízminőség bitang! Azt látom hogy a realisztikus játék élményt felpofozza rendesen! Már csak egy valami maradt ki esőben hogy mutatkozik a game.. kérünk videót 😎
Ennek a Trainguy tagnak volt szerencsém kipróbálni mindkét játékhoz egy pár megoldását remek dolgai vannak
Ahogy látszik a játékban benne vannak a mikró lagok, de hát ugye ez valószínűleg a grafikus motor elavultsága miatt van..
Nemtom, a game data config cfg-ben az uset r-buffer page size mérete neked min van? 50 érték javasolt.. ez a mikrólagokat le tudja csökkenteni.. -
vlevi
nagyúr
Frissült az ATS, szerintem pár nap múlva ETS2 is lesz.
American Truck Simulator: 1.60 Update Release
SCS Software's blog / 37min
We're excited to announce that the 1.60 u pdate for American Truck Simulator has officially been released and is now available on Steam! Before we head to the news, we would like to thank everyone who...- Valami materialista világnézetről papolnak benne.

- Kabin belső nézet megvilágítás, árnyékok, ...
- új rádiócsatornák vannak,
- új pihenőrendszer. Mostmár a kötelező megállást és a pihenőt külön kezeli. pl., ha csak 1-2 órára állsz meg, akkor az a 10 órás pihenőbe nem számít bele.
ETS2 bélát nem próbáltam, de majd ott kíváncsi leszek, hogy a rövid komp utazások hogyan befolyásolják a pihenőt. Mert eddig az 1 órát komp út 1 óra pihenésnek számított, és annyival kitolta a vezetési időt.
- új festések
- widget rendszert reszelik folyamatosan, de sajnos sose lesz olyan, mint volt. Még mindíg van, amit nem látok a widgeten, például le kell pausolni a gémet, hogy percre pontosan lássam, mennyi van hátra a pihenőig. -
Phobion
addikt
-
bobalazs
nagyúr
-
Phobion
addikt
-
®abstract®
őstag
-
hunym
tag
-
Phobion
addikt
-
®abstract®
őstag
Szerintem ne legyen tul sok elvarasod a 2 game l kapcsolatban..Az en hardverem sehol nincs a tiedhez,viszont igy is latom a difit masik gamek hez kepest..
az elavult felpofozott jatek motor ennyit tud sajnos
ezt mar akkor eszre veszem amikor forgalmi modokat kapcsolok be es emiatt a jatekban benne van a lag mikro lag,szenved a game szo szerint..mindezt feljebb vett game data-config.cfg-uset-r-buffer-page-size/50 vagy 100 ertek mellett is.. ATS ben kicsit jobb a helyzet,de szinte ugyanez..ilyesmi grafikai javitasok vannak-ez mind2 game hez [link] ez 32 gb os! de hasonlok is vannak a piacon ennek a tagnak van grass /tree mod [link] neki is [link] meg ott vannak a jobb [link] meg a fizetős modok/JBX/PNG/project next gen/meg a tobbi [link] -
Z0C!
Topikgazda
-
Phobion
addikt
Sziasztok
ETS2-höz tudtok olyan -akár fizetős- modot, ami a vegetation-t tehát a természetet turbózza fel?
Minden maxon van, de valami borzalom így is.

-
vlevi
nagyúr
ATS 1.60 bétában vettem észre egy újdonságot.
Amikor bevezették az újabb, widget alapú infó panelt, akkor kitalálta az SCS, hogy a pihenőidőt csak órában írja ki. Nehogy véletlenül tudjad, hogy 1:55 , vagy 1 óra 2 perc van hátra...
Most annyi csavartak rajta, hogy mégrosszabb lett. Továbbra sem írja ki a percet, de az időt kerekíti. Ha a pause képen megnézed, akkor látszik, hogy 6:42 van hátra, de a widget infó részen 7 órát ír ki.
-
motown5l
senior tag
Abstract.. Megprobalom akkor újból
-
motown5l
senior tag
-
motown5l
senior tag
Szerintem totál felesleges a világtérkép.
1. mire összerakod, már köj a szívás a sorrenddel, a közben kiadott fixekkel, rc mapokkal...
2. x na szenvedés után végre megy, betölt, de XY helyen kifagy.
Teleportálsz, már jó...
3. pompás, hogy megy a világtérkép, de X városból csak ellentétes irányba van lerakó...Valamint a 4. fuvar után megunod a copy paste városokat, az ingerszegény környezetet...
(unalmas a semmibe menni 2k km-en keresztül. Ez volt a RoadtoAfrika térképen is és a GreatSteppe-n valamint a Kazah térképen is nekem...)
De ahogy érzed...
Helyette mondjuk ezt javaslom.
Kis életet visz bele a tékrépbe.
[link] BaustellenmodifikationMegnezem
-
Z0C!
Topikgazda
Azért már sokat tanultam akár tőled is
.
Csak hetvegrn vdn időm foglalkozni vele. Nagy részben a térképpel szívok mindig. Most megtalaltem azt, ami működik mutat mindent, és a gps is színes. Nem csúnya retro piros.
Ha újra el kezdem mókolni az új frissítés miatt, akkor tuti bele futok megint valami hibába. Ezért meg se próbálom a teljes világ térképet.... Pár dög nagyon jó lenne. De ott vannak javítási módok, stb. Ott már el akadnak.Mosta Pro mod van.. Jó lenne még hozzá Oroszország, de ahoz is csomó ország tartozik javitasokkalSzerintem totál felesleges a világtérkép.
1. mire összerakod, már köj a szívás a sorrenddel, a közben kiadott fixekkel, rc mapokkal...
2. x na szenvedés után végre megy, betölt, de XY helyen kifagy.
Teleportálsz, már jó...
3. pompás, hogy megy a világtérkép, de X városból csak ellentétes irányba van lerakó...Valamint a 4. fuvar után megunod a copy paste városokat, az ingerszegény környezetet...
(unalmas a semmibe menni 2k km-en keresztül. Ez volt a RoadtoAfrika térképen is és a GreatSteppe-n valamint a Kazah térképen is nekem...)
De ahogy érzed...
Helyette mondjuk ezt javaslom.
Kis életet visz bele a tékrépbe.
[link] Baustellenmodifikation -
®abstract®
őstag
Azért már sokat tanultam akár tőled is
.
Csak hetvegrn vdn időm foglalkozni vele. Nagy részben a térképpel szívok mindig. Most megtalaltem azt, ami működik mutat mindent, és a gps is színes. Nem csúnya retro piros.
Ha újra el kezdem mókolni az új frissítés miatt, akkor tuti bele futok megint valami hibába. Ezért meg se próbálom a teljes világ térképet.... Pár dög nagyon jó lenne. De ott vannak javítási módok, stb. Ott már el akadnak.Mosta Pro mod van.. Jó lenne még hozzá Oroszország, de ahoz is csomó ország tartozik javitasokkalAz orosz térkép szakaszok úgy vannak kitalálva hogy egyik kapcsolódik a másikhoz és úgy adnak teljes lefedettséget 🤔
Köszi
nekem pedig megfelel az 1.56 verzió, mega map kombó val amit össze tudtam rakni
itt még úgy működnek a dolgok ahogy én kedvelem nincsenek benne a számomra kedvezőtlen módosítások változtatások nem is vagyok rá kíváncsi..az egyedi route advisor om is olyan amit én kedvelek és pont a piros útvonalas gps felület ami nekem való.. mert jól látható minden esetben, az olyan amit mindkét játékban használok..
Rengeteg helyre tudok fuvarozni, lehet hogy nem sikerül be járnom azt a sok útvonalat ami adott
a dél-amerikai országokban is tudok menni,az orosz területek is adottak egészen jekatyerinburg ig, ez az orosz keleti pont, ural hegység meg a többi, de ott van afrika is, le tudok menni egészen délig meg hát az antarktisz fele is ugye az már egy másik történet.. ja meg a közel (egyiptom stb) meg a távol kelet is elérhető dél kelet ázsia, thaiföld, malajzia, kínai részek is vannak,korea stb.. szóval brutál nagy területen lehet szállítani 😁
De mint javasoltam is ha nagy térkép vagyis megamap érdekel akkor a youtube-os bogdacot érdemes keresni, mert ő már évek óta működő képes kombinációkat mutat be 💯😎 én is az alapján tudtam összerakni ami van. -
motown5l
senior tag
Ez csak a szokásos mókus kerék
évi 5-6 alkalommal..Motown51
Ez sajnos így működik 🤔 igazi cumi össze illeszteni azt a sokmindent,de megéri 😎💯 csak nincs kedved hozzá újra
Azért már sokat tanultam akár tőled is
.
Csak hetvegrn vdn időm foglalkozni vele. Nagy részben a térképpel szívok mindig. Most megtalaltem azt, ami működik mutat mindent, és a gps is színes. Nem csúnya retro piros.
Ha újra el kezdem mókolni az új frissítés miatt, akkor tuti bele futok megint valami hibába. Ezért meg se próbálom a teljes világ térképet.... Pár dög nagyon jó lenne. De ott vannak javítási módok, stb. Ott már el akadnak.Mosta Pro mod van.. Jó lenne még hozzá Oroszország, de ahoz is csomó ország tartozik javitasokkal -
®abstract®
őstag
Ez csak a szokásos mókus kerék
évi 5-6 alkalommal..Motown51
Ez sajnos így működik 🤔 igazi cumi össze illeszteni azt a sokmindent,de megéri 😎💯 csak nincs kedved hozzá újra
-
motown5l
senior tag
-
motown5l
senior tag
-
motown5l
senior tag
Én is.
De én már nem kínlódok vele újból. Rá ment két napom amire normálisan össze tudtam pakolni a modokkal és a térképpel. Abstract segített benne. Pro mod ért fizettem hogy hamarabb le tudjam töltrni.. Marad egyenlőre akkor az 1.59.. -
Z0C!
Topikgazda
bőven ráérsz 2 hónap múlva frissíteni.
Egyébként ha a jelenlegi promods nevéből törlöd a v283-t és majd a soron következőből is, elég csak felülírni majd és nem kell a sorrendet újra megcsinálni... -
Ablakos
addikt
Alig egy hete raktam össze a szokásos PM+Poland Reb. aktuális térképeket és végre megjöttek a mod frissülések is. És már megint kezdődik előről...

-
Z0C!
Topikgazda
A műszerfal nálam nem grafikai módosítás
Állítólag újra dolgozták a beltereket. Vagyis a material dolgokat.
Sok modder most majd szívhat az update-el. -
vlevi
nagyúr
"Változás grafikailag nincs."
Írtak valamit, hogy van. Valami belső nézet árnyékolási bizbasz.
Én ATS béláját próbálgatom, és mintha az új Volvo műszerfalán jobban látszódna a 10-es skála közötti vonalazás.
A kép nem a játékból van, hanem ebből a videóból
-
Z0C!
Topikgazda
jelenleg BETA van.
Tesztelni új profillal érdemes.
Változás grafikailag nincs. -
motown5l
senior tag
Üdv. Valaki használja már az ETS 2 be az 1.60 frissítést? Érdemes váltani? Esetleg grafikailag javult? Grafikát azért kérdezem mert snowymoont használok. Akkor el engedném a snowyt..
Gondolom megint lesznek a update el mód problémák.. Elég korán hozták ki... Az 1.59 hez képest.. -
®abstract®
őstag
Az előbb néztem traffic modok nélkül, és így is kifagy...
Van még 2 a mod mappában, a fizikai mod, és az animated steering wheel.
Az animált kormány aligha lehet mivel ATS-nél nincs ilyen mégis kifagy.
A Realistic truck physics (frkn64) marad akkor, ez az ATS-nél is megvan, csak ott workshopban, de mind2 játéknál ez a mod friss.
Akkor elküldöm privátba
Kapcsolj ki minden módot és próbáld meg úgy mi történik ugyanott!
-
Tamas991
csendes tag
Ja,ok. Jól hangzik
Persze megnézzük és utána letörölheted később. Vagy ha tudsz jobbat figyelek 😎 elküldheted privát üzenetbe is de akkor is valahova el kell helyezni..Az előbb néztem traffic modok nélkül, és így is kifagy...
Van még 2 a mod mappában, a fizikai mod, és az animated steering wheel.
Az animált kormány aligha lehet mivel ATS-nél nincs ilyen mégis kifagy.
A Realistic truck physics (frkn64) marad akkor, ez az ATS-nél is megvan, csak ott workshopban, de mind2 játéknál ez a mod friss.
Akkor elküldöm privátba
-
®abstract®
őstag
Megnézhetem traffic modok nélkül is, úgy ha pl ütközök, de megfigyeltem csak akkor lép ki ha utána büntetne is.
Amúgy ETS2-ben könnyebb karambolozni, így vettem észre, szűkebb terek vannak.
Indítási paraméterekhez már odatettem az unlimited logot korábban, meg a no introt is.
Meg ezt is :
-rdevice dx11 -mm_pool_size 16384 -mm_max_resource_size 32 -mm_max_tmp_buffers_size 1000
Elvileg ez a 32 GB- tal rendelkező konfigokhoz való beállítás, nekem is ilyen gépem van.
Ami a feltöltést illeti, a log fájl tartalmát töltsem fel egy fájlmegosztó oldalra?Ja,ok. Jól hangzik
Persze megnézzük és utána letörölheted később. Vagy ha tudsz jobbat figyelek 😎 elküldheted privát üzenetbe is de akkor is valahova el kell helyezni.. -
Tamas991
csendes tag
Ugy,hogy a steam jatek boltban a jatekodat kikeresed,verzioszamok alapjan lehet lefele is valtani,diploma nem kell hozza!
Ennyi csak [link]
Probaltad a traffic modok nelkul ugyanazon a ponton,hogy mi tortenik?
Arra gondolok,hogy az 1 ik miatt dob ki a game..Sajnos nem tudjak javitani a traffic modokat minden esetben,persze rajta vannak a probleman,de ha valamit modosit a kiado a forgalmon,amire mostanaban sor kerult amiatt siman lehet problema
Ezt helyezd el a game inditasi neveben: szokoz -unlimitedlog mentes kilep.
Ez megjeleniti a teljes game.log.txt. Ha felteszed valamelyik file upload oldalra amelyik neked tetszik akkor onnan le tudjuk szedni meglesni,hogy mi lehet a gond.En ide szoktam tenni [link]Megnézhetem traffic modok nélkül is, úgy ha pl ütközök, de megfigyeltem csak akkor lép ki ha utána büntetne is.
Amúgy ETS2-ben könnyebb karambolozni, így vettem észre, szűkebb terek vannak.
Indítási paraméterekhez már odatettem az unlimited logot korábban, meg a no introt is.
Meg ezt is :
-rdevice dx11 -mm_pool_size 16384 -mm_max_resource_size 32 -mm_max_tmp_buffers_size 1000
Elvileg ez a 32 GB- tal rendelkező konfigokhoz való beállítás, nekem is ilyen gépem van.
Ami a feltöltést illeti, a log fájl tartalmát töltsem fel egy fájlmegosztó oldalra? -
®abstract®
őstag
Nem oldott meg semmit, ugyanúgy kifagy és kilép mint ATS-ben.
Akkor amikor karambolozok és büntetne, biztos amikor piroson hajtok át akkor is.
VGA driver az tavaly szeptemberi, lehet nem ez a gond.
Game log fájlban ez áll a végén :
00:02:44.427 : <ERROR> Proto count overflow detected! Expect missing geometry. UID:0x52C030819906C578
00:02:45.201 : <ERROR> [mem server] Failed to init update for object '/vehicle/share/models/backhoe_loader/color.tobj'.
00:02:45.870 : <ERROR> [material] Sampler info not provided by the material and the texture '/vehicle/share/models/backhoe_loader/color.tobj' is not backed by any resource, using default.
00:03:16.172 : <WARNING> Startup watch dog triggered!
00:08:03.776 : <ERROR> d:\buildbot\slaves\win_slave\final_build_ets2_159_windows_bin_steam_x64\build\prism\src\p3core\collections\arrays\arrays_base_impl.h(573): ??A?$array_t@Vstring_dyn_t@prism@@@prism@@QEAAAEAVstring_dyn_t@1@_K@Z: Index outside array boundaries: 0 >= 0
Már ha a jó részeket másoltam ki...Ugy,hogy a steam jatek boltban a jatekodat kikeresed,verzioszamok alapjan lehet lefele is valtani,diploma nem kell hozza!
Ennyi csak [link]
Probaltad a traffic modok nelkul ugyanazon a ponton,hogy mi tortenik?
Arra gondolok,hogy az 1 ik miatt dob ki a game..Sajnos nem tudjak javitani a traffic modokat minden esetben,persze rajta vannak a probleman,de ha valamit modosit a kiado a forgalmon,amire mostanaban sor kerult amiatt siman lehet problema
Ezt helyezd el a game inditasi neveben: szokoz -unlimitedlog mentes kilep.
Ez megjeleniti a teljes game.log.txt. Ha felteszed valamelyik file upload oldalra amelyik neked tetszik akkor onnan le tudjuk szedni meglesni,hogy mi lehet a gond.En ide szoktam tenni [link] -
Tamas991
csendes tag
Egyik nap frissítettem manuálisan a klasszikus autós, a motoros, és a tuningolt kamionos traffik pakkot, hátha ez okozza a problémát, mert gondolom nem hiába adnak ki ezekhez is frissítést minden verzió váltás után.
De még minden hiányossága ellenére is az ETS2 és ATS a legjobb kamionos/fuvarozós játék a piacon.
Pláne hogy milyen hosszú ideje van támogatás mögötte,az SCS részéről, és még ki tudja meddig lesz.
Azt meg nem tudom hogyan lehet meg maradni egy korábbi verziónál...
Minden verzió váltásnál várom mikor jönnek a frissítések a modokhoz steamen, a többi néhányat meg megoldom manuálisan.Nem oldott meg semmit, ugyanúgy kifagy és kilép mint ATS-ben.
Akkor amikor karambolozok és büntetne, biztos amikor piroson hajtok át akkor is.
VGA driver az tavaly szeptemberi, lehet nem ez a gond.
Game log fájlban ez áll a végén :
00:02:44.427 : <ERROR> Proto count overflow detected! Expect missing geometry. UID:0x52C030819906C578
00:02:45.201 : <ERROR> [mem server] Failed to init update for object '/vehicle/share/models/backhoe_loader/color.tobj'.
00:02:45.870 : <ERROR> [material] Sampler info not provided by the material and the texture '/vehicle/share/models/backhoe_loader/color.tobj' is not backed by any resource, using default.
00:03:16.172 : <WARNING> Startup watch dog triggered!
00:08:03.776 : <ERROR> d:\buildbot\slaves\win_slave\final_build_ets2_159_windows_bin_steam_x64\build\prism\src\p3core\collections\arrays\arrays_base_impl.h(573): ??A?$array_t@Vstring_dyn_t@prism@@@prism@@QEAAAEAVstring_dyn_t@1@_K@Z: Index outside array boundaries: 0 >= 0
Már ha a jó részeket másoltam ki... -
Tamas991
csendes tag
Bagatel dolog.
tom pontosan,en 1.56 v. vagyok,nekem így jobb,mint előtte volt 🤔 a nagyobb akadasokat okozhatja valamelyik mod,windows beallitas,grafika/game/teljesítmény centrikus/minden game eseteben..beteg vga driver siman okazhatja..az,hogy a sicsi tim az mit varial meg csesz el,azt nem lehet követni
Egyik nap frissítettem manuálisan a klasszikus autós, a motoros, és a tuningolt kamionos traffik pakkot, hátha ez okozza a problémát, mert gondolom nem hiába adnak ki ezekhez is frissítést minden verzió váltás után.
De még minden hiányossága ellenére is az ETS2 és ATS a legjobb kamionos/fuvarozós játék a piacon.
Pláne hogy milyen hosszú ideje van támogatás mögötte,az SCS részéről, és még ki tudja meddig lesz.
Azt meg nem tudom hogyan lehet meg maradni egy korábbi verziónál...
Minden verzió váltásnál várom mikor jönnek a frissítések a modokhoz steamen, a többi néhányat meg megoldom manuálisan. -
®abstract®
őstag
Kösz mindenkinek a segítséget.
Kipróbáltam a buffer page size-t, először 50-en, de úgy vettem észre ritkábban de nagyobbakat akadozott, így hagytam, nekem zavaró volt.
Aztán 30-an , de az sem volt sokkal jobb.
Én úgy emlékszem 1.57-nél még nem voltak ilyen mikroakadások , vagy max ritkán egyet akadt, és szerintem más játékoknál is vannak ekkora területek, és csak ez fut így akadozva.
1.58-hoz nem volt szerencsém, de lehet már ott elb....ott valamit az SCS.
Bagatel dolog.
tom pontosan,en 1.56 v. vagyok,nekem így jobb,mint előtte volt 🤔 a nagyobb akadasokat okozhatja valamelyik mod,windows beallitas,grafika/game/teljesítmény centrikus/minden game eseteben..beteg vga driver siman okazhatja..az,hogy a sicsi tim az mit varial meg csesz el,azt nem lehet követni
-
Tamas991
csendes tag
Köszi ezekről van tudomásom egyik jobb mint a másik 💯 csak javítani tud mind2 game esetében úgy tudom rontani nemigen fog.. szomorú hogy ilyesmikkel kell foglalkozni,mert nem képes rá a kiadó vagyis nem érdekli őket! 😔 Pedig ez a fejlesztés része,gondolom én..
Kösz mindenkinek a segítséget.
Kipróbáltam a buffer page size-t, először 50-en, de úgy vettem észre ritkábban de nagyobbakat akadozott, így hagytam, nekem zavaró volt.
Aztán 30-an , de az sem volt sokkal jobb.
Én úgy emlékszem 1.57-nél még nem voltak ilyen mikroakadások , vagy max ritkán egyet akadt, és szerintem más játékoknál is vannak ekkora területek, és csak ez fut így akadozva.
1.58-hoz nem volt szerencsém, de lehet már ott elb....ott valamit az SCS.
-
Z0C!
Topikgazda
1.59 után gyorsan ki is jött az 1.60 BETA.
Új Rádió.
Új beltér anyaghasználat.
Volvo Fh6 újítások, finomítások.
Új widget elemek
-
®abstract®
őstag
Ott van még a
-mm_pool_size_mb 12288 , és ez elég régi beállítás, lehet placebo.
a játék memória managerének azt mondja foglaljon 12 gb ramot, talán segít a textura betöltésben.
-mm_max_resource_size 32 ez is régi beállítás és lehet semmi értelme de be van rakva az inditási opciókba. Az egyedi memóriarészletek maximális méretét 32 MB-ra állítja be. Régebben nagyobb modoknál az erőforrások betöltését javitotta
Amit írsz a buffer page size, az van ahol javitott a mikroakadásokon, én azt olvastam anno a forumon.Köszi ezekről van tudomásom egyik jobb mint a másik 💯 csak javítani tud mind2 game esetében úgy tudom rontani nemigen fog.. szomorú hogy ilyesmikkel kell foglalkozni,mert nem képes rá a kiadó vagyis nem érdekli őket! 😔 Pedig ez a fejlesztés része,gondolom én..
-
bobalazs
nagyúr
Köszi, -nointro ja persze a céges logóra
vagyok kíváncsi..az ajánlott javaslatok között ott van ez is persze.
ha betelik a log file, amiatt is kifagyhat a játék?!
ezt a foscht! Nem is tudtam..Ott van még a
-mm_pool_size_mb 12288 , és ez elég régi beállítás, lehet placebo.
a játék memória managerének azt mondja foglaljon 12 gb ramot, talán segít a textura betöltésben.
-mm_max_resource_size 32 ez is régi beállítás és lehet semmi értelme de be van rakva az inditási opciókba. Az egyedi memóriarészletek maximális méretét 32 MB-ra állítja be. Régebben nagyobb modoknál az erőforrások betöltését javitotta
Amit írsz a buffer page size, az van ahol javitott a mikroakadásokon, én azt olvastam anno a forumon. -
Boowie
lelkes újonc
Köszi, -nointro ja persze a céges logóra
vagyok kíváncsi..az ajánlott javaslatok között ott van ez is persze.
ha betelik a log file, amiatt is kifagyhat a játék?!
ezt a foscht! Nem is tudtam..Én is Indian69-től tudom aki a Hungary mapot életben tartja hivatalosan

-
®abstract®
őstag
Köszi, -nointro ja persze a céges logóra
vagyok kíváncsi..az ajánlott javaslatok között ott van ez is persze.
ha betelik a log file, amiatt is kifagyhat a játék?!
ezt a foscht! Nem is tudtam.. -
Boowie
lelkes újonc
Illetve az indítási opcióknál ezt is érdemes oda biggyeszteni -unlimitedlog
Nekem már nagyon régóta ott van , mivel ha betelik a logfiles akkor is kifagyhat a game.
Steam könyvtár/ játék név "jobbklick" tulajdonságok / indítási opciók az üres mezőbe beírni. nekem a -nointro is ott van. -
®abstract®
őstag
Sajnos ez egy fontos beállítás mind2 game ben, és a fejlesztőnek kéne ezt elvégezni nem a szerencsétlen játékosnak 🤔 igen arra

r buffer page size/10 helyett 50 re, mentés/bezár.
Jó pár oldalon ez egy kötelező javaslat: [link] meg [link] & [link]
Korábban ide tettem a javasolt betöltési mód sorrendet amit meg is néztél, szóval az alapján nem lehet probléma 🤔
-
Ablakos
addikt
Ezekben annyira nem vagyok jártas, a config file a játék főkönyvtárában vagy a dokumentumoknál van?
Mindegy , majd megkeresem.
Ablakos kolléga javasolta hogy mutassak egy log fájl tartalmat, gondolom akkor be kéne másolnom a tartalmát ide nem?
Egyébként ETS2-nél is kifagy, de ott csak úgy,egy idő után, de ha a mod sorrend lenne a rossz akkor már egy perc sem kell és kifagy.
Kb több mint egy óra után fagyott ki, ott mondjuk több manuálisan telepített mod van, ami nem friss, de lehet nem ez a baj...
"de ha a mod sorrend lenne a rossz akkor már egy perc sem kell és kifagy.
Igen, én is így gondoltam valamikor. Aztán eltelt félóra és egyszer csak crash. A rossz sorrend (különösen a mod térképeknél a szakaszos beolvasásuk miatt) olyan, mint a magas vérnyomás. Alattomos. -
Z0C!
Topikgazda
Ezekben annyira nem vagyok jártas, a config file a játék főkönyvtárában vagy a dokumentumoknál van?
Mindegy , majd megkeresem.
Ablakos kolléga javasolta hogy mutassak egy log fájl tartalmat, gondolom akkor be kéne másolnom a tartalmát ide nem?
Egyébként ETS2-nél is kifagy, de ott csak úgy,egy idő után, de ha a mod sorrend lenne a rossz akkor már egy perc sem kell és kifagy.
Kb több mint egy óra után fagyott ki, ott mondjuk több manuálisan telepített mod van, ami nem friss, de lehet nem ez a baj...
[link]
Mondjuk rég frissítettem a cikket, de 99%-ban a megoldás a game.log.txt-ben van.
outdated mod, rossz sorrend, és a frissítések miatti nagyobb gép követelmény oka szokott lenni a kifagyásnak... -
Tamas991
csendes tag
Nem hát! Ja,ilyesmi
Egyébként meg 400 an dolgoznak ott [link]
De hát ugye ne várja már tőlük senki azt hogy hatékonyan tudjanak fejleszteni napjainkban mert olyan sokan vannak ott a nagy magas toronyházban hogy, meg azt se lehet követni hogy ki mit csinál
Ja meg csak a szokásos nincs kapacitásuk a fejlesztésekre! Csórik! 😎A game könyvtárban a config cfg file/ r buffer page 50 értékre be van állítva neked?
Az r buffer page size-ra gondoltál nem?
Az 10-es értéken van.
Ennek mi a szerepe, na ezekben nem vagyok jártas, nem ástam bele magam ennyire. -
Tamas991
csendes tag
Nem hát! Ja,ilyesmi
Egyébként meg 400 an dolgoznak ott [link]
De hát ugye ne várja már tőlük senki azt hogy hatékonyan tudjanak fejleszteni napjainkban mert olyan sokan vannak ott a nagy magas toronyházban hogy, meg azt se lehet követni hogy ki mit csinál
Ja meg csak a szokásos nincs kapacitásuk a fejlesztésekre! Csórik! 😎A game könyvtárban a config cfg file/ r buffer page 50 értékre be van állítva neked?
Ezekben annyira nem vagyok jártas, a config file a játék főkönyvtárában vagy a dokumentumoknál van?
Mindegy , majd megkeresem.
Ablakos kolléga javasolta hogy mutassak egy log fájl tartalmat, gondolom akkor be kéne másolnom a tartalmát ide nem?
Egyébként ETS2-nél is kifagy, de ott csak úgy,egy idő után, de ha a mod sorrend lenne a rossz akkor már egy perc sem kell és kifagy.
Kb több mint egy óra után fagyott ki, ott mondjuk több manuálisan telepített mod van, ami nem friss, de lehet nem ez a baj...
-
®abstract®
őstag
Igen,végül eszükbe jutott, hihetetlen
.
És az is hogy legalább 300-an vannak az SCS-nél és még mindig modok kellenek ahhoz hogy élvezhető legyen a játék, mert én sem játszanék vele modok nélkül.
A fontosabb és ötletesebb modokat lemásolhatnák és integrálhatnák az alapjátékba, így nem kéne minden verzió váltásnál várni arra hogy frissítsék őket.
1-2 ember csinál egy nagyon jó modot ingyen, ők meg vannak 300-an és nem képesek rá?Nem hát! Ja,ilyesmi
Egyébként meg 400 an dolgoznak ott [link]
De hát ugye ne várja már tőlük senki azt hogy hatékonyan tudjanak fejleszteni napjainkban mert olyan sokan vannak ott a nagy magas toronyházban hogy, meg azt se lehet követni hogy ki mit csinál
Ja meg csak a szokásos nincs kapacitásuk a fejlesztésekre! Csórik! 😎A game könyvtárban a config cfg file/ r buffer page 50 értékre be van állítva neked?
-
Ablakos
addikt
-
Tamas991
csendes tag
Most meg akkor fagy le és lép ki amikor ütközök és büntetne, de elvileg minden mod friss, így ötletem sincs miért csinálhatja.
1.57-nél ilyen nem volt... -
Tamas991
csendes tag
Hogy mik vannak [link]
12 meg 14 év után eszükbe jutott hogy a pihenés meg legyen újítva?
hihetetlen! Az 1.60 v.ban.Igen,végül eszükbe jutott, hihetetlen
.
És az is hogy legalább 300-an vannak az SCS-nél és még mindig modok kellenek ahhoz hogy élvezhető legyen a játék, mert én sem játszanék vele modok nélkül.
A fontosabb és ötletesebb modokat lemásolhatnák és integrálhatnák az alapjátékba, így nem kéne minden verzió váltásnál várni arra hogy frissítsék őket.
1-2 ember csinál egy nagyon jó modot ingyen, ők meg vannak 300-an és nem képesek rá? -
®abstract®
őstag
Hogy mik vannak [link]
12 meg 14 év után eszükbe jutott hogy a pihenés meg legyen újítva?
hihetetlen! Az 1.60 v.ban. -
Ablakos
addikt
Mire való az a kosárka a kép bal alsóján?
-
®abstract®
őstag
-
Ablakos
addikt
Custom hang befolyásolja a környezeti, elsősorban a traffic hang erősséget? Jól belőttem a hangerősséget a scs autókhoz (quick job), de visszaülve a saját járművembe, mintha jóval halkabb lenne a traffic.
-
vlevi
nagyúr
Néha nekem is van, hogy átgangolok a piroson, és nem veszi észre.
Ami majdnem mindíg működik ATS-ben, az az a trükk, hogy ha a balrakanyarodó sáv zöld, az egyenes piros, akkor a balrakanyarodósávból, balra indexelve továbbhajtasz egyenesen.
Vagy, ha az egyenes sáv zöld, és a balrakanyarodó piros, akkor az egyenesen mebőből befordulsz balra. Ezt többször megcsináltam már a rendőrautó előtt is, és nem szólt érte
Ami viszont határeset, az az, hogy jobbra fordulhatsz piros lámpánál is. Néha hiába indexelsz, ha túlságosan bemész a kereszteződésbe, akkor úgy érzékeli, egyenesen akarnál menni, és megbüntet.
-
Tamas991
csendes tag
-
vlevi
nagyúr
Úgy tűnik az Fmod-os hangmod okozta a fagyást, így nagy eséllyel ETS2-nél is ez okozza.
Viszont a közlekedési bírságok be vannak kapcsolva, még sem büntetnek meg ha pl áthajtok a piroson, vagy túllépem a sebességhatárt.
Ma is túlléptem a határt 6 mph-val, jött egy zsaru mellettem és nem bírságolt meg.
Nagy eséllyel ütközésért sem kapok semmit.
Ez nem akkora gond, de mégis úgy lenne az igazi ha lennének bírságok.
Economy mod csak nem okozhatja ezt, vagy mégis ?10%-ig nem büntet. Vagy a 10-re már igen?
Az biztos, 80-as tablánál 88 körül van a határ. -
Tamas991
csendes tag
Nekem meg kifagy amikor piros lámpán hajtok át, és rendszeresen beakad a játék, persze nem zavaróan, de irritáló.
1.57-nél nem voltak ilyenek, ugyanezekkel a modokkal.
Csak három mod van a mod mappában, ami ezt okozhatja, a klasszikus autós, a motoros, és a tuningolt kamionos .
De ezek már sok verzió váltás óta jók voltak, 1.57-ig.
Illetve ami még lehet, az a steam-es mod, az fmod-os közlekedési hangok, amit nem frissítettek, minden más friss.
1.60-as verzió is itt lesz, és gondolom csak egy dolog miatt lesz verzió váltás, gratulálok az SCS-nek.
Úgy tűnik az Fmod-os hangmod okozta a fagyást, így nagy eséllyel ETS2-nél is ez okozza.
Viszont a közlekedési bírságok be vannak kapcsolva, még sem büntetnek meg ha pl áthajtok a piroson, vagy túllépem a sebességhatárt.
Ma is túlléptem a határt 6 mph-val, jött egy zsaru mellettem és nem bírságolt meg.
Nagy eséllyel ütközésért sem kapok semmit.
Ez nem akkora gond, de mégis úgy lenne az igazi ha lennének bírságok.
Economy mod csak nem okozhatja ezt, vagy mégis ? -
Tamas991
csendes tag
Nekem meg kifagy amikor piros lámpán hajtok át, és rendszeresen beakad a játék, persze nem zavaróan, de irritáló.
1.57-nél nem voltak ilyenek, ugyanezekkel a modokkal.
Csak három mod van a mod mappában, ami ezt okozhatja, a klasszikus autós, a motoros, és a tuningolt kamionos .
De ezek már sok verzió váltás óta jók voltak, 1.57-ig.
Illetve ami még lehet, az a steam-es mod, az fmod-os közlekedési hangok, amit nem frissítettek, minden más friss.
1.60-as verzió is itt lesz, és gondolom csak egy dolog miatt lesz verzió váltás, gratulálok az SCS-nek.
-
Ablakos
addikt
Furcsa nekem a turmix tükör. Néhány gyors fuvarban van belső elektromos és hagyományos homlok és padka tükör egy járműben. Ez a valóságban is így van keverve?
-
Z0C!
Topikgazda
Az 1.60-ban fontos WIDGET frissítés érkezik.
https://blog.scssoft.com/2026/05/160-update-job-details-widget.html?brid=YWdncwEw8DcZFbYMasjaPUOtU3W6 -
Z0C!
Topikgazda
Attól, hogy felteszi steam műhelybe, még nem frissül magától...
Illetve magadnak is felteheted, max nem teszed nyilvánossá...Gyanítom, mivel Calai átdolgozásra került, neki is frissíteni kell ezeket az eventeket.
Ami nem 2 perc... -
Tamas991
csendes tag
Én ma próbáltam a Daniels Random Events modot, ami legalább 600 különböző közúti eseményt tartalmaz.
Csak hát 1.58-as verzióhoz jó csak, februári frissítése van.
Nem is értem egy ilyen modot miért nem tesz fel a készítője a steam műhelybe, mert a leírtak alapján nagyon jó lehet. -
Phobion
addikt
Sziasztok
Használ itt valak Fanatec GT DD Pro-t és Simnet Loadcell pedált? Ha igen, mik a tapasztalatok ETS2 közben?
-
Ablakos
addikt
Ja
ilyesmikhez szükséges a grafikus motor csere,gondolom én- az emiatt megnövekedett hardverigény ami kb. 4/8 proci- 10/12 gb ram- 8 gb vramot kér vagy többet..
ETS2 Van ilyen mod 😎 [link] gyalogosok, állatok,biciklisek,emberek a buszmegállóban,meg a padokon ülnek 😎 csak nincs update/2022.01. jelent meg..de a kiadót ez sem érdekli
Fórumon azt olvastam, hogy nem egy paraméter módosítás és azzal nagyobb lesz a zsufi. Ahogyan Z0C! megválaszolta kézzel-lábbal lehet(ne) sűríteni, de a gyakori térkép mód után szinte követhetetlen lenne a módosítás. Szerintem ez megoldhatatlan hiányosság marad ebben a játékban.
-
Z0C!
Topikgazda
Ja
ilyesmikhez szükséges a grafikus motor csere,gondolom én- az emiatt megnövekedett hardverigény ami kb. 4/8 proci- 10/12 gb ram- 8 gb vramot kér vagy többet..
ETS2 Van ilyen mod 😎 [link] gyalogosok, állatok,biciklisek,emberek a buszmegállóban,meg a padokon ülnek 😎 csak nincs update/2022.01. jelent meg..de a kiadót ez sem érdekli
mivel az SCS folyamatosan változtat a térképen, így nincs értelme 2 frissítés között megint órákat szenvedni vele...
+ a promods + a rework. Így értelmetlen vele foglalkozni. -
®abstract®
őstag
Ja
ilyesmikhez szükséges a grafikus motor csere,gondolom én- az emiatt megnövekedett hardverigény ami kb. 4/8 proci- 10/12 gb ram- 8 gb vramot kér vagy többet..
ETS2 Van ilyen mod 😎 [link] gyalogosok, állatok,biciklisek,emberek a buszmegállóban,meg a padokon ülnek 😎 csak nincs update/2022.01. jelent meg..de a kiadót ez sem érdekli
-
Ablakos
addikt
Nagyon hiányzik a hangulathoz a gyalogos sűrűség. (Annyi van amennyit statikusan elhelyeznek.) Szép városok, üzletek és soxor kihalt, élettelen utcák. És még mód sem irható rá. Ez elég nagy hiányosság.
-
Z0C!
Topikgazda
ha gatyába ráznánk a céget, borzasztóan élhetővé lehetne tenni.
Most, ahhoz hogy élvezd, legalább 15-20 modot kell, hogy használj.
Most az ATS-t nyúzom.
Saját kamiont készítek, egyedi megoldásokkal, amit az SCS nem csinált meg.
Pedig olyan kamiont lehetne készítened, amilyet akár valóságban akár a fantáziád alapján készíthetnél...
Elég 3-4 YT-er videós, akik válaszolnak a kérdéseimre és jön is az ihlet.
ATS-hez a Reforma csomagot ajánlom, főként Mexikó és környéke van megcsinálva.
Bődületesen hangulatos, látványos és izgalmas.
Beszakadt bánya út, vagy épp IRL 30 percig hegynek felfele / lefele.... -
®abstract®
őstag
Az igen te aztán nagy játékos vagy! 😁💯
Az ats-hez jelenleg egy francia fejlesztő oldotta meg azt is hogy kilenc államhoz közel 400 város bővítményt lehet hozzáadni, erre se volt képes a kiadó sajnos.. more american cities mod.
Egyébként meg valóban az ats más világ kényelmesen el lehet fuvarozgatni alapvetően de hát van bőven hiányosság ott is sajnos..meg ahhoz képest hogy már 10 éve lesz hogy megjelent a játék és dél amerikai térkép részlet még mindig nincsen sehol.. erre jelenleg csak egy megoldás létezik amit csak a mario map os oldott meg,ami egész jó lett szerintem de csak 1.56-ig működik..viszont az ets 2-höz a rotas brazil fejlesztőcsapat ugye frutti dél-amerikát megcsinálta ats-hez egyelőre még nem de szerintem meg fogják ahhoz is csinálni majd a kiadó helyett dolgoznak fejlesztenek ők ahogy az évek alatt ez megszokható volt.. -
®abstract®
őstag
Üdv mindenkinek
Több hónap után játszottam megint az ETS2-vel és ATS-el, utoljára még 1.57-el, januárban.
Olvastam itt fórumot is hogy sokan írtátok hogy elcseszték a játékot, én meg féltem kipróbálni.
Most rászántam magamat és nem olyan rossz a helyzet, persze több dolgot is változtattak amire semmi szükség nem volt, például pausolni kell hogy megnézd mennyi időd van hátra pihenőig, a kis ablakban percre pontosan nem írja ki.
ATS most már jobban bejön, úgy vettem észre igényesebben van megcsinálva.
Mérföldet is meg lehet szokni a kilométer helyett.
Több mint 1400 órám van az ETS2-ben, ATS-ben még csak 370, de ez csak 3 éve van meg.
15 állam már meg van, akkor vettem őket mikor akciósak voltak.
Korábban írtam már a forgalom spawnolásával kapcsolatban, de arra a válaszokat nem néztem meg, már ha voltak...
Szánalmas hogy kb 450 méterrel előttem teszi le a járműveket, legalább 1 kilométerre kéne, hogy ne látszódjon, de ezzel sem foglalkozik az SCS.
Majd lövök fel képet mikor már meg lesz a kamion ATS-ben, Volvo VNL-t néztem ki, 170 ezer dollárból ki is jön.
A új VNL annyira nem jön be, a 2018-as a legjobb, jól átgondolt a belseje is.Ismerjük a céget tudod csak a szokásos 😎 kábé 400-an dolgoznak (úgy tudom ez 1 játékfejlesztő esetében nagyon magas létszám) ott de sajnos nincsen kapacitásuk ilyesmikre, grafikus motorcsere, ugyan dehogyis! valódi térképfejlesztésre (az országok nem néhány városból állnak meg 10-20 darabból csak, ha nem több 100 db) meg abszolút
sokkal többet ki lehetne hozni mindkét játékból abszolút egyetértek
de hát sajnos igénytelen a cég ennyi.. jó van az úgy azt kész! -
Tamas991
csendes tag
Sokkal többet ki lehetne hozni mindkét játékból, ha az SCS úgy állna hozzá.
Az a 2090 és 7400 óra az elég hardcore-nak tűnik... -
Z0C!
Topikgazda
Üdv mindenkinek
Több hónap után játszottam megint az ETS2-vel és ATS-el, utoljára még 1.57-el, januárban.
Olvastam itt fórumot is hogy sokan írtátok hogy elcseszték a játékot, én meg féltem kipróbálni.
Most rászántam magamat és nem olyan rossz a helyzet, persze több dolgot is változtattak amire semmi szükség nem volt, például pausolni kell hogy megnézd mennyi időd van hátra pihenőig, a kis ablakban percre pontosan nem írja ki.
ATS most már jobban bejön, úgy vettem észre igényesebben van megcsinálva.
Mérföldet is meg lehet szokni a kilométer helyett.
Több mint 1400 órám van az ETS2-ben, ATS-ben még csak 370, de ez csak 3 éve van meg.
15 állam már meg van, akkor vettem őket mikor akciósak voltak.
Korábban írtam már a forgalom spawnolásával kapcsolatban, de arra a válaszokat nem néztem meg, már ha voltak...
Szánalmas hogy kb 450 méterrel előttem teszi le a járműveket, legalább 1 kilométerre kéne, hogy ne látszódjon, de ezzel sem foglalkozik az SCS.
Majd lövök fel képet mikor már meg lesz a kamion ATS-ben, Volvo VNL-t néztem ki, 170 ezer dollárból ki is jön.
A új VNL annyira nem jön be, a 2018-as a legjobb, jól átgondolt a belseje is.Az ATS már akkor jobb volt, amikor megjelent.
Tágasabb, optimalizáltabb, mint az ETS2.A spawn-olásokat lehet javítani, csak több 100 sort kell átírni hozzá
Volt már aki neki kezdett...

-
Tamas991
csendes tag
Üdv mindenkinek
Több hónap után játszottam megint az ETS2-vel és ATS-el, utoljára még 1.57-el, januárban.
Olvastam itt fórumot is hogy sokan írtátok hogy elcseszték a játékot, én meg féltem kipróbálni.
Most rászántam magamat és nem olyan rossz a helyzet, persze több dolgot is változtattak amire semmi szükség nem volt, például pausolni kell hogy megnézd mennyi időd van hátra pihenőig, a kis ablakban percre pontosan nem írja ki.
ATS most már jobban bejön, úgy vettem észre igényesebben van megcsinálva.
Mérföldet is meg lehet szokni a kilométer helyett.
Több mint 1400 órám van az ETS2-ben, ATS-ben még csak 370, de ez csak 3 éve van meg.
15 állam már meg van, akkor vettem őket mikor akciósak voltak.
Korábban írtam már a forgalom spawnolásával kapcsolatban, de arra a válaszokat nem néztem meg, már ha voltak...
Szánalmas hogy kb 450 méterrel előttem teszi le a járműveket, legalább 1 kilométerre kéne, hogy ne látszódjon, de ezzel sem foglalkozik az SCS.
Majd lövök fel képet mikor már meg lesz a kamion ATS-ben, Volvo VNL-t néztem ki, 170 ezer dollárból ki is jön.
A új VNL annyira nem jön be, a 2018-as a legjobb, jól átgondolt a belseje is. -
Z0C!
Topikgazda
Ha nem veszel észre semmit, akkor ott gondok vannak.
Elég szembetűnő a különbség.
A JBX és a PNG is fizetős továbbra is.
Maximum leaked modként elérhető.
Itt egy videó a különbségekről.
BrutalWeather vs. PNG vs JBX -
Ablakos
addikt
Mostanában több grafikai mod is elérhető ingyenesen. (JBX, nextgen, brutal stb.) Melyiket érdemes használni? Kipróbálgattam többet, de nekem ugyanolyan szines volt a képernyő. Hátha valamit nem veszek észre. (több fps stb )
-
Z0C!
Topikgazda
-
Ablakos
addikt
Az aktuális PM-hez jött egy afrikai térképrészlet.Úgy látszik Európa kifutott.
-
®abstract®
őstag
Sziasztok kicsit szórakoztam az AI val.
Segítséget kértem tőle a modokkal kapcsolatban sorrend stb.. Mindenből a legjobbat kértem,es a számítógép konfigom is vegye figyelembe.World map tol kezdve mindent kértem tőle. Ezt kaptam tőle
Igen, és írd mellé hogy steam műhelyből, vagy máshonnan tudom le tölteni
Sorrend is jó legyenItt van az összes eddigi ajánlásod letisztítva, mentésre alkalmas formában, a telepítési sorrendben, és minden mellé odaírtam, honnan szerezhető be (Steam Műhely vagy külső forrás).
Ezt egyszerűen kijelölheted, másolhatod és bemásolhatod a telefonodon egy jegyzetbe vagy emailbe.🚛 Euro Truck Simulator 2 – Ajánlott modlista (verzió 1.59, összes DLC megvéve)
🗺️ Világtérképek és bővítések
ProMods Europe v2.70 – hivatalos nagy térkép (külső forrás:
promods.net
)
Road to Asia v1.7 – Ázsia bővítés (külső forrás)
Project Balkans v6.6 – Balkán országok (külső forrás)
RoExtended v3.8 – Románia / Moldova (külső forrás)
Hungary Map v1.7.34 – magyar városok, valós cégek (külső forrás)
Background Map Full World – teljes világtérkép‑nézet (külső forrás)
🌤️ Grafika és időjárás
Realistic Graphics Mod 1.59 (by Frkn64) – valóságos égbolt, eső, fények (Steam Műhely)
Project Ultimate Weather v1.0 – fejlett égbolt és fényhatás (külső forrás)
Project Next‑Gen Graphics 5.0 – 4K növényzet, eső, világítás (külső forrás / Patreon)
Improved Vegetation 4K v3.6 – fű‑ és fátextúrák (Steam Műhely)
Better Roads for Old Maps v1.5+ – új úttextúrák régi régiókhoz (külső forrás)
🚗 AI forgalom, pótkocsik, vállalatok
Real Traffic Density by Cipinho – napszaktól függő forgalom (Steam Műhely)
AI Traffic Pack by Jazzycat v23.8 – több ezer új jármű (külső forrás)
Trailers and Cargo Pack by Jazzycat v19.7 – több száz új pótkocsi, rakomány (külső forrás)
Real Company Logo v2.4.1 – valós céges logók (Steam Műhely)
Real Gas Stations v1.22 – Mol, Shell, OMV benzinkutak (Steam Műhely)
🚛 Kamionok, belsők és fizika
Next Gen Scania P/G/R/S Pack by Eugene – teljes Scania‑újítás (Steam Műhely)
Scania 2016 Reworked Super Add‑on – új motorok, műszerfal (Steam Műhely)
Mercedes‑Benz New Actros Rework v1.58+ – új belső, kijelzők (Steam Műhely)
Volvo FH 2022 by Sanax – valós motorparaméterek (külső forrás)
Realistic Truck Physics Mod v9.1.1 (by Frkn64) – fizika javítás (Steam Műhely)
Air Ride A3 (MOMO & Yuna) – lágyabb rugózás, komfort‑érzet (Steam Műhely)
🔊 Hang‑ és fényjavítás
Sound Fixes Pack v24.15 – alaphang‑javító (Steam Műhely)
Kapitan Kriechbaum Engine Sound Pack v14.0 – autentikus motorhangok (külső forrás)
Realistic Vehicle Lights v7.5 (by Frkn64) – reális lámpabeállítás (Steam Műhely)
Brighter Headlights v3.0 – erősebb éjszakai fény (Steam Műhely)
🔧 Extra és kompatibilitás
Improved Truck Physics v2.9 – kanyarstabilitás, fékhatás (Steam Műhely)
Real Adverts Europe v4.1 – valós út menti reklámok (Steam Műhely)
Load Order Fix Patch 1.59 (Global) – mod‑összehangolás (külső forrás)
⚙️ Telepítési tanács
Másold a .scs fájlokat:
Dokumentumok\Euro Truck Simulator 2\mod
A fent látható sorrendben helyezd őket a Mod Managerben (1 → legalul, 29 → legfelül).
Indíts új profilt a stabil működéshez.
Grafikai beállítás: Ultra + HDR + MLAA + SSAO ON, 1440p‑re optimalizált.
💡 Mentési tipp telefonhoz:
Hosszan nyomj bele ebbe a szövegbe → Másolás → Nyisd meg a Jegyzetek appot → Beillesztés → Mentsd el:
ETS2_mod_lista_1.59.txtEz már a mentésre kész, sorrendbe tett és forrás‑jelölésekkel ellátott verzió.
Írj be egy üzenetet...
Jutottál evvel a gyűjteménnyel valamire? 😎
Ellenőrizted az ajánlatot? Csak azért kérdem mert vannak benne elavult dolgok, meg hamis infók 😎
Road to asia a régi verziós ami feltűnt meg már más néven fut/Beyond. A hungary map is jó hét évvel ezelőtti meg a másik az hogy az meg standalone map nem is lehet kombinálni semmivel! -
®abstract®
őstag
Amiket ide raktam képeket ugye látszódik hogy azok igazi modellek, de a játékokban is hasonlóan van le modellezve az élmény
Persze one difi két fajta digitális műszerfal kijelző között, a man megoldása még nagyon frankó classic jellegű nem az amit a volvo meg a scania használ az számomra teljesen idegen 🤔 és próbálja a követni őket a többi gyártó például iveco stb..nekem valójában a választási lehetőség hiányzik hogy miért kéne elfogadnom amit kitalálnak?! akinek nem felel meg az új az válthatna a régebbire.. -
vlevi
nagyúr
Ja,ez igaz
viszont nekem van difi 2 fajta digitalis dashboard kozott..ezek az ujak nekem verseny technika ami beugrik..nem vagyok celcsoport
amik vannak a fiatal modellekben megoldasok amiket latok a jatekokban/pl/a Freightliner cascadia,meg western star vasakban/digital dasboard/meg a mercikben is azok megis valahogy elfogadhatobbak nekem..ilyesmik
-
®abstract®
őstag
Ja,ez igaz
viszont nekem van difi 2 fajta digitalis dashboard kozott..ezek az ujak nekem verseny technika ami beugrik..nem vagyok celcsoport
amik vannak a fiatal modellekben megoldasok amiket latok a jatekokban/pl/a Freightliner cascadia,meg western star vasakban/digital dasboard/meg a mercikben is azok megis valahogy elfogadhatobbak nekem..ilyesmik
-
Z0C!
Topikgazda
Ahogy látom el van cseszve a dashboard, hasonló módon,mint a Scania modellekben, erőltetett digitális túl fejlesztett műszerfal egység..
Az F1 ben meg rally autókban faxa,de kamionokba..minek ilyesmi?! 🤔 Az USA volvo vasak kívülről nagyon szépek, belül is,nem a spórolás jegyében tervezve..IRL sem vészesebb.
Digitálisan sokkal több, részletesebb információt ki lehet írni.
Kérdés, hogy érdekel-e vagy sem.
-
®abstract®
őstag
Ahogy látom el van cseszve a dashboard, hasonló módon,mint a Scania modellekben, erőltetett digitális túl fejlesztett műszerfal egység..
Az F1 ben meg rally autókban faxa,de kamionokba..minek ilyesmi?! 🤔 Az USA volvo vasak kívülről nagyon szépek, belül is,nem a spórolás jegyében tervezve.. -
Z0C!
Topikgazda
Szép szép, de nah...

-
Z0C!
Topikgazda

Ma érkezik az új VNL Volvo és Illinois is
-
Ablakos
addikt
A fülkében szakadó eső, szinte alig látni. Külső nézetben semmi csapadék. Ez mindíg így volt? (vagy megint valamelyik mod vacakol)
-
motown5l
senior tag
Sziasztok kicsit szórakoztam az AI val.
Segítséget kértem tőle a modokkal kapcsolatban sorrend stb.. Mindenből a legjobbat kértem,es a számítógép konfigom is vegye figyelembe.World map tol kezdve mindent kértem tőle. Ezt kaptam tőle
Igen, és írd mellé hogy steam műhelyből, vagy máshonnan tudom le tölteni
Sorrend is jó legyenItt van az összes eddigi ajánlásod letisztítva, mentésre alkalmas formában, a telepítési sorrendben, és minden mellé odaírtam, honnan szerezhető be (Steam Műhely vagy külső forrás).
Ezt egyszerűen kijelölheted, másolhatod és bemásolhatod a telefonodon egy jegyzetbe vagy emailbe.🚛 Euro Truck Simulator 2 – Ajánlott modlista (verzió 1.59, összes DLC megvéve)
🗺️ Világtérképek és bővítések
ProMods Europe v2.70 – hivatalos nagy térkép (külső forrás:
promods.net
)
Road to Asia v1.7 – Ázsia bővítés (külső forrás)
Project Balkans v6.6 – Balkán országok (külső forrás)
RoExtended v3.8 – Románia / Moldova (külső forrás)
Hungary Map v1.7.34 – magyar városok, valós cégek (külső forrás)
Background Map Full World – teljes világtérkép‑nézet (külső forrás)
🌤️ Grafika és időjárás
Realistic Graphics Mod 1.59 (by Frkn64) – valóságos égbolt, eső, fények (Steam Műhely)
Project Ultimate Weather v1.0 – fejlett égbolt és fényhatás (külső forrás)
Project Next‑Gen Graphics 5.0 – 4K növényzet, eső, világítás (külső forrás / Patreon)
Improved Vegetation 4K v3.6 – fű‑ és fátextúrák (Steam Műhely)
Better Roads for Old Maps v1.5+ – új úttextúrák régi régiókhoz (külső forrás)
🚗 AI forgalom, pótkocsik, vállalatok
Real Traffic Density by Cipinho – napszaktól függő forgalom (Steam Műhely)
AI Traffic Pack by Jazzycat v23.8 – több ezer új jármű (külső forrás)
Trailers and Cargo Pack by Jazzycat v19.7 – több száz új pótkocsi, rakomány (külső forrás)
Real Company Logo v2.4.1 – valós céges logók (Steam Műhely)
Real Gas Stations v1.22 – Mol, Shell, OMV benzinkutak (Steam Műhely)
🚛 Kamionok, belsők és fizika
Next Gen Scania P/G/R/S Pack by Eugene – teljes Scania‑újítás (Steam Műhely)
Scania 2016 Reworked Super Add‑on – új motorok, műszerfal (Steam Műhely)
Mercedes‑Benz New Actros Rework v1.58+ – új belső, kijelzők (Steam Műhely)
Volvo FH 2022 by Sanax – valós motorparaméterek (külső forrás)
Realistic Truck Physics Mod v9.1.1 (by Frkn64) – fizika javítás (Steam Műhely)
Air Ride A3 (MOMO & Yuna) – lágyabb rugózás, komfort‑érzet (Steam Műhely)
🔊 Hang‑ és fényjavítás
Sound Fixes Pack v24.15 – alaphang‑javító (Steam Műhely)
Kapitan Kriechbaum Engine Sound Pack v14.0 – autentikus motorhangok (külső forrás)
Realistic Vehicle Lights v7.5 (by Frkn64) – reális lámpabeállítás (Steam Műhely)
Brighter Headlights v3.0 – erősebb éjszakai fény (Steam Műhely)
🔧 Extra és kompatibilitás
Improved Truck Physics v2.9 – kanyarstabilitás, fékhatás (Steam Műhely)
Real Adverts Europe v4.1 – valós út menti reklámok (Steam Műhely)
Load Order Fix Patch 1.59 (Global) – mod‑összehangolás (külső forrás)
⚙️ Telepítési tanács
Másold a .scs fájlokat:
Dokumentumok\Euro Truck Simulator 2\mod
A fent látható sorrendben helyezd őket a Mod Managerben (1 → legalul, 29 → legfelül).
Indíts új profilt a stabil működéshez.
Grafikai beállítás: Ultra + HDR + MLAA + SSAO ON, 1440p‑re optimalizált.
💡 Mentési tipp telefonhoz:
Hosszan nyomj bele ebbe a szövegbe → Másolás → Nyisd meg a Jegyzetek appot → Beillesztés → Mentsd el:
ETS2_mod_lista_1.59.txtEz már a mentésre kész, sorrendbe tett és forrás‑jelölésekkel ellátott verzió.
Írj be egy üzenetet...
Már kértem tőle elérhetőseget is, hogy honnan tudom le tölteni. PDF formátumba
Ezt is kaptam hozzá
Ezekkel együtt Snowymoon természetes fényviszonyokat és valós színtónust ad nappal, kora reggel, esőben és éjjel is.Ha szeretnéd, elkészíthetek egy „Snowymoon Realism 1440p” preset‑leírást tisztán szöveges (ini‑) formában, amit csak be kell másolnod a ReShade mappádba, és azonnal aktiválható lesz.
Szeretnéd, hogy megírjam azt a konkrét .ini tartalmat is (amit elmented a játék bin\win_x64 mappájáb a)? -
motown5l
senior tag
Sziasztok kicsit szórakoztam az AI val.
Segítséget kértem tőle a modokkal kapcsolatban sorrend stb.. Mindenből a legjobbat kértem,es a számítógép konfigom is vegye figyelembe.World map tol kezdve mindent kértem tőle. Ezt kaptam tőle
Igen, és írd mellé hogy steam műhelyből, vagy máshonnan tudom le tölteni
Sorrend is jó legyenItt van az összes eddigi ajánlásod letisztítva, mentésre alkalmas formában, a telepítési sorrendben, és minden mellé odaírtam, honnan szerezhető be (Steam Műhely vagy külső forrás).
Ezt egyszerűen kijelölheted, másolhatod és bemásolhatod a telefonodon egy jegyzetbe vagy emailbe.🚛 Euro Truck Simulator 2 – Ajánlott modlista (verzió 1.59, összes DLC megvéve)
🗺️ Világtérképek és bővítések
ProMods Europe v2.70 – hivatalos nagy térkép (külső forrás:
promods.net
)
Road to Asia v1.7 – Ázsia bővítés (külső forrás)
Project Balkans v6.6 – Balkán országok (külső forrás)
RoExtended v3.8 – Románia / Moldova (külső forrás)
Hungary Map v1.7.34 – magyar városok, valós cégek (külső forrás)
Background Map Full World – teljes világtérkép‑nézet (külső forrás)
🌤️ Grafika és időjárás
Realistic Graphics Mod 1.59 (by Frkn64) – valóságos égbolt, eső, fények (Steam Műhely)
Project Ultimate Weather v1.0 – fejlett égbolt és fényhatás (külső forrás)
Project Next‑Gen Graphics 5.0 – 4K növényzet, eső, világítás (külső forrás / Patreon)
Improved Vegetation 4K v3.6 – fű‑ és fátextúrák (Steam Műhely)
Better Roads for Old Maps v1.5+ – új úttextúrák régi régiókhoz (külső forrás)
🚗 AI forgalom, pótkocsik, vállalatok
Real Traffic Density by Cipinho – napszaktól függő forgalom (Steam Műhely)
AI Traffic Pack by Jazzycat v23.8 – több ezer új jármű (külső forrás)
Trailers and Cargo Pack by Jazzycat v19.7 – több száz új pótkocsi, rakomány (külső forrás)
Real Company Logo v2.4.1 – valós céges logók (Steam Műhely)
Real Gas Stations v1.22 – Mol, Shell, OMV benzinkutak (Steam Műhely)
🚛 Kamionok, belsők és fizika
Next Gen Scania P/G/R/S Pack by Eugene – teljes Scania‑újítás (Steam Műhely)
Scania 2016 Reworked Super Add‑on – új motorok, műszerfal (Steam Műhely)
Mercedes‑Benz New Actros Rework v1.58+ – új belső, kijelzők (Steam Műhely)
Volvo FH 2022 by Sanax – valós motorparaméterek (külső forrás)
Realistic Truck Physics Mod v9.1.1 (by Frkn64) – fizika javítás (Steam Műhely)
Air Ride A3 (MOMO & Yuna) – lágyabb rugózás, komfort‑érzet (Steam Műhely)
🔊 Hang‑ és fényjavítás
Sound Fixes Pack v24.15 – alaphang‑javító (Steam Műhely)
Kapitan Kriechbaum Engine Sound Pack v14.0 – autentikus motorhangok (külső forrás)
Realistic Vehicle Lights v7.5 (by Frkn64) – reális lámpabeállítás (Steam Műhely)
Brighter Headlights v3.0 – erősebb éjszakai fény (Steam Műhely)
🔧 Extra és kompatibilitás
Improved Truck Physics v2.9 – kanyarstabilitás, fékhatás (Steam Műhely)
Real Adverts Europe v4.1 – valós út menti reklámok (Steam Műhely)
Load Order Fix Patch 1.59 (Global) – mod‑összehangolás (külső forrás)
⚙️ Telepítési tanács
Másold a .scs fájlokat:
Dokumentumok\Euro Truck Simulator 2\mod
A fent látható sorrendben helyezd őket a Mod Managerben (1 → legalul, 29 → legfelül).
Indíts új profilt a stabil működéshez.
Grafikai beállítás: Ultra + HDR + MLAA + SSAO ON, 1440p‑re optimalizált.
💡 Mentési tipp telefonhoz:
Hosszan nyomj bele ebbe a szövegbe → Másolás → Nyisd meg a Jegyzetek appot → Beillesztés → Mentsd el:
ETS2_mod_lista_1.59.txtEz már a mentésre kész, sorrendbe tett és forrás‑jelölésekkel ellátott verzió.
Írj be egy üzenetet...
-
®abstract®
őstag
Nézd, mások vagyunk, más fontos.
Ahogy a való életben is, úgy a játékban is szeretem hallani a motor hangját.
Ritkán nézek a műszerfalra, akkor is csak az víz, olaj hőfokot.
Amcsiban:
Félig lehúzott ablakkal, mégis milyen hangok jönnek itt be a fülkébe?
[link] - motor, turbó, jakebrake.
Európaiban:
[link] - motor meg a nyöszörgő műanyag.A modokat szándékosan minimalizálom.
Volt, hogy 300 modom volt, most 25 körül állok.
Hely van bőséggel, egyszerűen csak tudatosan nem pakolom tele.
Nincs kavar.
Ami hiányzik megírom, elkészítem magamnak.
Ebből kifolyólag nincs mod ütközés, nincs kilépés, nincs probléma.A helyzeten úgy lehet javítani, hogy megpróbálod más nézőpontból nézni a játékot.
Nézz POV videókat és hasonlítsd össze a játékkal.Ha vezetsz, nézd meg hogy hallod-e a madárcsicsergést az autóút mellett vagy a favágást az autópályán
Jó próbálkozás, meg jó dolog 800 hangot használni, csak számomra illúzió romboló.
De ahogy írtam, mások vagyunk.Na jól van akkor 😎 értem. Ott amcsiba azért más a helyzet hogyha valaki egy ilyen vasat vezet ott a hangorkán betölti a teret a külvilág meg kizárul 😎 nagyon vagány egy ilyen régi vas és akkor ott vannak a tabletek amiken nyomon lehet követni a modern dolgokat, faxa. Viszont egy valamit nem értek az a baromi hosszú váltóbot nem hiszem hogy hosszú távon kényelmes 🤔
Lehúzott ablakkal csak úgy hallok többet a külvilágból hogyha a kipufogó hangerőt leveszem a felére úgy jobb a helyzet
ja meg így hallom a gumiabroncsot is..
Én az obc kis kijelzőn megnézek minden infót de hát a fogyasztás üzemanyag mennyiség, megtehető út ami érdekes nekem most az hogy a víz meg az olaj hőfok majdnem felmegy százig avval nem tudok mit kezdeni 😎 -
Z0C!
Topikgazda
Te én ezt a unity engine-t dolgot nem magamtól találtam ki hanem pavel említette kábé 2 hónappal ezelőtt néhány szóban egy másikal együtt arra nem emlékszem, ilyen tájékoztató videóban hogy lehet hogy váltani fognak rá 🤔 ami jól is hangzik mert ha megnézed erre a unity-re hozzájuk hasonló módon ilyen indi kiadók használják, meg tudod nézni a steamen melyik játékok meg kiadók használják ezt a motort.. nagyon sok az ilyen lightosabb játék ezen fut,de vannak combosabb játékok is amik ugyanezt használják.. szóval kis krumpli meg wooden pc k-re is good
akik pedig nagyon régi játék verziókon játszanak meg a vga felbontáson hát azok el vannak úgyis nem nagyon fognak foglalkozni az újításokkal meg a módokkal vagy nem tudom nekik jól van az úgy azt kész 🤔 én ha jól emlékszem vga felbontáson kb. Több mint 20 évvel ezelőtt játszottam vagy, lehet hogy régebben..Mi okból minimalizálod a modok számát kevés a helyed vagy spórolsz, magadtól sajnálod vagy a játéktól? 😎
A grafikai mód készítők meg hasonló tagok szerintem nem fognak eltűnni hogyha változás lesz alkalmazkodnak ahhoz gondolom én..A sound fix pack (1 oldalon lehúzott ablakkal fuvarozok tehát hallom a külvilágot meg a forgalmat is) meg a hozzá hasonló módok azért készülnek hogy a játékosok használják őket, ha te megfosztod magad a hasonló javító módok használatától, amík bepótolják vagy kijavítják a kiadó hiányosságait, az a te dolgod 😎 és rá vagy hagyatkozva az igénytelen fejlesztőre ami pontosan tudjuk hogy nem foglalkozik sok mindennel, viszont ha neked így megfelelnek a játékok akkor nincs okod panaszra, mert meg se próbálsz javítani a helyzeten hanem elfogadod úgy ahogy van 😎
Nézd, mások vagyunk, más fontos.
Ahogy a való életben is, úgy a játékban is szeretem hallani a motor hangját.
Ritkán nézek a műszerfalra, akkor is csak az víz, olaj hőfokot.
Amcsiban:
Félig lehúzott ablakkal, mégis milyen hangok jönnek itt be a fülkébe?
[link] - motor, turbó, jakebrake.
Európaiban:
[link] - motor meg a nyöszörgő műanyag.A modokat szándékosan minimalizálom.
Volt, hogy 300 modom volt, most 25 körül állok.
Hely van bőséggel, egyszerűen csak tudatosan nem pakolom tele.
Nincs kavar.
Ami hiányzik megírom, elkészítem magamnak.
Ebből kifolyólag nincs mod ütközés, nincs kilépés, nincs probléma.A helyzeten úgy lehet javítani, hogy megpróbálod más nézőpontból nézni a játékot.
Nézz POV videókat és hasonlítsd össze a játékkal.Ha vezetsz, nézd meg hogy hallod-e a madárcsicsergést az autóút mellett vagy a favágást az autópályán
Jó próbálkozás, meg jó dolog 800 hangot használni, csak számomra illúzió romboló.
De ahogy írtam, mások vagyunk. -
®abstract®
őstag
Ha Pavel lecseréli az engine-t, elég sok játékost elveszít.
Egyrészt a játék kb egy krumplin elmegy.
Így akiknek lowend gépük van, kiesik a kosárból.
Külföldi csoportokban még mai napig látni olyat, aki 1.10-30 között játszanak.
De idehaza is volt lowend 640x480-as kép feltöltve...
Másrészt akkor a JBX, PNG, Snowymoon eltűnik. Így azok akik csak a grafika miatt játszanak, lelépnek.Szóval mielőtt ilyet kitalálsz, azért nézd meg a másik oldalt is.
Mit okoznál azzal, hogy engine-t váltasz.Sound fix pack-ra csak annyit írok, hogy a hangoknál mindent levettem.
Motor és turbó hang maximumon és bőven elég.
Nem érdekel, hogy az erdőben csiripelnek a madarak vagy a városban éppen építkeznek.
Kamionból úgy se hallod.
Igyekszem minimalizálni a használt modok számát.
Így ezeket feleslegesnek tartom. De kinek mi
Te én ezt a unity engine-t dolgot nem magamtól találtam ki hanem pavel említette kábé 2 hónappal ezelőtt néhány szóban egy másikal együtt arra nem emlékszem, ilyen tájékoztató videóban hogy lehet hogy váltani fognak rá 🤔 ami jól is hangzik mert ha megnézed erre a unity-re hozzájuk hasonló módon ilyen indi kiadók használják, meg tudod nézni a steamen melyik játékok meg kiadók használják ezt a motort.. nagyon sok az ilyen lightosabb játék ezen fut,de vannak combosabb játékok is amik ugyanezt használják.. szóval kis krumpli meg wooden pc k-re is good
akik pedig nagyon régi játék verziókon játszanak meg a vga felbontáson hát azok el vannak úgyis nem nagyon fognak foglalkozni az újításokkal meg a módokkal vagy nem tudom nekik jól van az úgy azt kész 🤔 én ha jól emlékszem vga felbontáson kb. Több mint 20 évvel ezelőtt játszottam vagy, lehet hogy régebben..Mi okból minimalizálod a modok számát kevés a helyed vagy spórolsz, magadtól sajnálod vagy a játéktól? 😎
A grafikai mód készítők meg hasonló tagok szerintem nem fognak eltűnni hogyha változás lesz alkalmazkodnak ahhoz gondolom én..A sound fix pack (1 oldalon lehúzott ablakkal fuvarozok tehát hallom a külvilágot meg a forgalmat is) meg a hozzá hasonló módok azért készülnek hogy a játékosok használják őket, ha te megfosztod magad a hasonló javító módok használatától, amík bepótolják vagy kijavítják a kiadó hiányosságait, az a te dolgod 😎 és rá vagy hagyatkozva az igénytelen fejlesztőre ami pontosan tudjuk hogy nem foglalkozik sok mindennel, viszont ha neked így megfelelnek a játékok akkor nincs okod panaszra, mert meg se próbálsz javítani a helyzeten hanem elfogadod úgy ahogy van 😎
-
vlevi
nagyúr
Vannak azok a fényviszonyok, amikor ezt a dizájnos, fekete alapon lévő sebességhatárt 1xűen nem látom...
Faxért kell levenni a navigációról, és ilyen elb***tt módon betenni a műszarfalra?
Tudom, értem, a valóságban is ott van, de akkor is szar.
Akárki, akármit mond, k****a nem értem
-
Z0C!
Topikgazda
Ha lecserélik a grafikus motort Unity engine re már jobb lenne a game szerintem,de a pavel 1 skót juhász, hiába van ott kb. 400 alkalmazottja ezen spórol a tag
jaja, erről van szó
meg itt irta valaki,hogyha vannak update ek akkor a gamerek azt hiszik,hogy foglalkozik velük a kiadó 😎 de valójában ez nem igaz,kb. a xarnak adnak 1 újabb pofont
meg ami még jó volt azt is elcseszik.. de még szerencse hogy erre is van mod,amit a készítő kb. 10 éve reszelget/sound fix pack néven ismert mind2 game hez van.sok hiányzó hangot bepótol,a nokia csengőhang tol kezdve a tankolasig,vonatsipig,menetzajok,forgalmi hangok stb. kötelező darab. [link] ATS [link]Ha Pavel lecseréli az engine-t, elég sok játékost elveszít.
Egyrészt a játék kb egy krumplin elmegy.
Így akiknek lowend gépük van, kiesik a kosárból.
Külföldi csoportokban még mai napig látni olyat, aki 1.10-30 között játszanak.
De idehaza is volt lowend 640x480-as kép feltöltve...
Másrészt akkor a JBX, PNG, Snowymoon eltűnik. Így azok akik csak a grafika miatt játszanak, lelépnek.Szóval mielőtt ilyet kitalálsz, azért nézd meg a másik oldalt is.
Mit okoznál azzal, hogy engine-t váltasz.Sound fix pack-ra csak annyit írok, hogy a hangoknál mindent levettem.
Motor és turbó hang maximumon és bőven elég.
Nem érdekel, hogy az erdőben csiripelnek a madarak vagy a városban éppen építkeznek.
Kamionból úgy se hallod.
Igyekszem minimalizálni a használt modok számát.
Így ezeket feleslegesnek tartom. De kinek mi
-
®abstract®
őstag
Muszáj a sok update hogy legyenek eladások. Az 1000 éves engine viszont gondolom ennyire képes... Lehet hogy ha valóban vonatból jönne a hang, az -20fps lenne.
Random hangfájlok bejátszása olcsóbb egy 25 éve tákolt motorral.Ha lecserélik a grafikus motort Unity engine re már jobb lenne a game szerintem,de a pavel 1 skót juhász, hiába van ott kb. 400 alkalmazottja ezen spórol a tag
jaja, erről van szó
meg itt irta valaki,hogyha vannak update ek akkor a gamerek azt hiszik,hogy foglalkozik velük a kiadó 😎 de valójában ez nem igaz,kb. a xarnak adnak 1 újabb pofont
meg ami még jó volt azt is elcseszik.. de még szerencse hogy erre is van mod,amit a készítő kb. 10 éve reszelget/sound fix pack néven ismert mind2 game hez van.sok hiányzó hangot bepótol,a nokia csengőhang tol kezdve a tankolasig,vonatsipig,menetzajok,forgalmi hangok stb. kötelező darab. [link] ATS [link] -
xandrush0831
senior tag
Nem meglepő módon ETS2 frissítés is érkezett.
Euro Truck Simulator 2: 1.59 Update Release
We are excited that the 1.59 update for Euro Truck Simulator 2 is now officially released and available on Steam! We hope you will enjoy all the new features, which you can read about in more detail...
A változások
- Benelux Rework Release
- Volvo Trucks Experience Center
- Traffic Sound Rework . Ezt valahogy észrevettem ATS-ben tegnap, mintha sokkal jobban behallatszana minden vacak. pl. sehol nem láttam vonatot, de a mozdonyfütty végig kísért egy jó ideig...
Már a múltkori madárcsicsergést se értettem, mert én még sose hallottam élőben, a kocsiban, autópályán haladva madárfüttyüt, de ATS/ETS2-ben igen...
Muszáj a sok update hogy legyenek eladások. Az 1000 éves engine viszont gondolom ennyire képes... Lehet hogy ha valóban vonatból jönne a hang, az -20fps lenne.
Random hangfájlok bejátszása olcsóbb egy 25 éve tákolt motorral. -
Z0C!
Topikgazda
Nem meglepő módon ETS2 frissítés is érkezett.
Euro Truck Simulator 2: 1.59 Update Release
We are excited that the 1.59 update for Euro Truck Simulator 2 is now officially released and available on Steam! We hope you will enjoy all the new features, which you can read about in more detail...
A változások
- Benelux Rework Release
- Volvo Trucks Experience Center
- Traffic Sound Rework . Ezt valahogy észrevettem ATS-ben tegnap, mintha sokkal jobban behallatszana minden vacak. pl. sehol nem láttam vonatot, de a mozdonyfütty végig kísért egy jó ideig...
Már a múltkori madárcsicsergést se értettem, mert én még sose hallottam élőben, a kocsiban, autópályán haladva madárfüttyüt, de ATS/ETS2-ben igen...
Szerintem az egész hang rendszer (FOV) úgy szar, ahogy van.
Épp fuvart vittem Bakersfield-ből és egyszer csak dudál valaki.
Körbenézek, sehol senki. Mondom akkor kint dudáltak..
2perc és ugyan úgy duda, de hogy épp 70mphval tolom a pályán...érdekes..Azt érzem, hogy kínjukban már azt se tudják, hogy mit csináljanak.
Holott jöhetne valami combos Oversize, ne kelljen 55dodót költenem másnál, hogy élvezzem a játékot.. -
bobalazs
nagyúr
Nem meglepő módon ETS2 frissítés is érkezett.
Euro Truck Simulator 2: 1.59 Update Release
We are excited that the 1.59 update for Euro Truck Simulator 2 is now officially released and available on Steam! We hope you will enjoy all the new features, which you can read about in more detail...
A változások
- Benelux Rework Release
- Volvo Trucks Experience Center
- Traffic Sound Rework . Ezt valahogy észrevettem ATS-ben tegnap, mintha sokkal jobban behallatszana minden vacak. pl. sehol nem láttam vonatot, de a mozdonyfütty végig kísért egy jó ideig...
Már a múltkori madárcsicsergést se értettem, mert én még sose hallottam élőben, a kocsiban, autópályán haladva madárfüttyüt, de ATS/ETS2-ben igen...
de a mozdonyfütty végig kísért egy jó ideig...
Már a múltkori madárcsicsergést se értettem, mert én még sose hallottam élőben, a kocsiban, autópályán haladva madárfüttyüt, de ATS/ETS2-ben igen..
LOL Vazeg. -
vlevi
nagyúr
Nem meglepő módon ETS2 frissítés is érkezett.
Euro Truck Simulator 2: 1.59 Update Release
We are excited that the 1.59 update for Euro Truck Simulator 2 is now officially released and available on Steam! We hope you will enjoy all the new features, which you can read about in more detail...
A változások
- Benelux Rework Release
- Volvo Trucks Experience Center
- Traffic Sound Rework . Ezt valahogy észrevettem ATS-ben tegnap, mintha sokkal jobban behallatszana minden vacak. pl. sehol nem láttam vonatot, de a mozdonyfütty végig kísért egy jó ideig...
Már a múltkori madárcsicsergést se értettem, mert én még sose hallottam élőben, a kocsiban, autópályán haladva madárfüttyüt, de ATS/ETS2-ben igen...
-
Ablakos
addikt
Sokszor feleslegesen idegesítő, de a ályán gurulva egy elbambulással túl lehet futni a lehajtáson. Persze ennek sincs shortcut-ja, hanem menü, keresegélés, ki/bekapcsolás.
-
Z0C!
Topikgazda
Wagy, amikor az autópálya lehajtó, amin lemennél, le van zárva, ezért továbbmész. Ekkor a navi újratervez, és a következő kanyarban felküld(ene) az autópályára, de, minő meglepetés, az a felhajtó is zárva van. És akkor így abban az autópálya fel/le hajtóban rajzolod a nyolcasokat végeláthatatlanul.

Vagy, megunod a navi ajánlásait, és nézel valami másik útvonalat.
Idahoban tud érdekes lenni, mert ott észak-dél irányban konkrétan 1db út van.én vén rókaként inkább lámpánál megnézem a térképet és a szerint megyek.
Sokan még a navi hangot is bekapcsolják.
Én rühellem.
Játékban és valóságban is. Nekem ne mondja senki, hogy mikor forduljak, meg mennyivel megyek
-
vlevi
nagyúr
Wagy, amikor az autópálya lehajtó, amin lemennél, le van zárva, ezért továbbmész. Ekkor a navi újratervez, és a következő kanyarban felküld(ene) az autópályára, de, minő meglepetés, az a felhajtó is zárva van. És akkor így abban az autópálya fel/le hajtóban rajzolod a nyolcasokat végeláthatatlanul.

Vagy, megunod a navi ajánlásait, és nézel valami másik útvonalat.
Idahoban tud érdekes lenni, mert ott észak-dél irányban konkrétan 1db út van. -
Boowie
lelkes újonc
Hát vannak benne idegesítő dolgok de hát részben lehet hogy erről szól az egész, hogy ne legyen unalmas a fuvarozás legalább történik benne valami a gyári beállításhoz képest változatosabb 😎
az útvonal tervezést a legjobbrol átállítottam rövidre úgy jobb lett.Ugyan...
Nem kell random esemény hogy akkorát kerülj és hogy hülyét csináljon belőled a Gps... Mikor tejlenesen az ellenkező irányba küld 80 mérföldet és ott fordít vissza holott csak 1 utcát kellett volna 2x jobbra megtenned pfffff.... Na azóta minden elindulás előtt ellenőrzöm a térképet
-
®abstract®
őstag
Erre a random eseményre, csak annyit hogy Ats-ben szépen 0-áztam mert folyamatosan leszoppanytúzott olyan gordiuszi csomókat csináltatott velem meg olyan helyeken zárta le az autópályát hogy csak körbe körbe tudtál menni. Na mondom ok ennyi elég is volt belőle, Ets2 -ben is van hogy akkorát kerülsz miatta mind maga az útvonal m 1x . Nem kell megvagyok nélküle, szerencsére nem szoktam fejre állni de tényleg jókor jutott eszükbe hogy az út mellé is fel lehessen állítani a kamiont, én főleg hogy külsős fuvarokat szoktam vinni asszem ha felborulsz és elszállíttattad a szervizbe búcsúzhattál is attól a fuvartól , ha jól emléxem....
Na majd hétvége felé megnézem ezt az 1:59-et remélem minden módom elkúrta...
Hát vannak benne idegesítő dolgok de hát részben lehet hogy erről szól az egész, hogy ne legyen unalmas a fuvarozás legalább történik benne valami a gyári beállításhoz képest változatosabb 😎
az útvonal tervezést a legjobbrol átállítottam rövidre úgy jobb lett. -
Z0C!
Topikgazda
Erre a random eseményre, csak annyit hogy Ats-ben szépen 0-áztam mert folyamatosan leszoppanytúzott olyan gordiuszi csomókat csináltatott velem meg olyan helyeken zárta le az autópályát hogy csak körbe körbe tudtál menni. Na mondom ok ennyi elég is volt belőle, Ets2 -ben is van hogy akkorát kerülsz miatta mind maga az útvonal m 1x . Nem kell megvagyok nélküle, szerencsére nem szoktam fejre állni de tényleg jókor jutott eszükbe hogy az út mellé is fel lehessen állítani a kamiont, én főleg hogy külsős fuvarokat szoktam vinni asszem ha felborulsz és elszállíttattad a szervizbe búcsúzhattál is attól a fuvartól , ha jól emléxem....
Na majd hétvége felé megnézem ezt az 1:59-et remélem minden módom elkúrta...
+1.
Volt olyan lehajtó, amit lezárt és 200 mérföldes kerülőt kellett tenni.
Teljesen értelmetlen... -
Boowie
lelkes újonc
Ja néhány napja itt a fórumon is változtattak a megjelenítésen ami nekem igazából nem tetszik,furcsa
jobb volt szerintem az ahogy volt az előző..mind1.
Megy a bohóckodás tovább 😁 tili-toli vici-voci biszi-baszi ezt csinálják 😎 érdemleges fejlesztések nélkül robog tovább a vonat 😁
A véletlenszerű eseményekre a kiadó részéről nekem nincs is szükségem nem sokat ér, mert a daniel féle random esemény gyűjtemény egyszerűen jobb kész: még a decemberi 1.4:35-ös verzióban 600 db különböző esemény mutatkozott meg, most a legutóbbi frissítésben az 1.4:36-ban már 670 darab különböző esemény szerepel! 💯😎 nekem a beállításban a véletlenszerű esemény meg az elterelés is 50%-ra van állítva úgy jó szerintem.
Ez az [link]Z0C!
Hihetetlen hogy így tíz évvel később mik eszükbe nem jut! 😁Erre a random eseményre, csak annyit hogy Ats-ben szépen 0-áztam mert folyamatosan leszoppanytúzott olyan gordiuszi csomókat csináltatott velem meg olyan helyeken zárta le az autópályát hogy csak körbe körbe tudtál menni. Na mondom ok ennyi elég is volt belőle, Ets2 -ben is van hogy akkorát kerülsz miatta mind maga az útvonal m 1x . Nem kell megvagyok nélküle, szerencsére nem szoktam fejre állni de tényleg jókor jutott eszükbe hogy az út mellé is fel lehessen állítani a kamiont, én főleg hogy külsős fuvarokat szoktam vinni asszem ha felborulsz és elszállíttattad a szervizbe búcsúzhattál is attól a fuvartól , ha jól emléxem....
Na majd hétvége felé megnézem ezt az 1:59-et remélem minden módom elkúrta...
-
®abstract®
őstag
Kinn van az ATS 1.59.
Kis reszelés a route advisor widgeten (rákerültek új dolog), végül lehet hogy ugyanolyan lesz mint a Widget előtt
Kicsit olyan ez, mint amikor a PH! fórum megjelenítését megvariálják, ahogy pár napja történt 
Tow to Road : Már nem csak a szervizbe lehet elvontatni a járművet, hanem visszahúzni az útra is, és folytatni. Ez mondjuk jó.
Detour Feature Maintenance : Egyelőre lekapcsolják az ideiglenes útzárakat, mert valami komolyabb belenyúlást terveznek benne. Ajjajjjj....
American Truck Simulator: 1.59 Update Release
SCS Software's blog
We're thrilled to announce that the 1.59 u pdate for American Truck Simulator has officially been released and is now available on Steam! First of all, we would like to thank everyone who took part in the...Ja néhány napja itt a fórumon is változtattak a megjelenítésen ami nekem igazából nem tetszik,furcsa
jobb volt szerintem az ahogy volt az előző..mind1.
Megy a bohóckodás tovább 😁 tili-toli vici-voci biszi-baszi ezt csinálják 😎 érdemleges fejlesztések nélkül robog tovább a vonat 😁
A véletlenszerű eseményekre a kiadó részéről nekem nincs is szükségem nem sokat ér, mert a daniel féle random esemény gyűjtemény egyszerűen jobb kész: még a decemberi 1.4:35-ös verzióban 600 db különböző esemény mutatkozott meg, most a legutóbbi frissítésben az 1.4:36-ban már 670 darab különböző esemény szerepel! 💯😎 nekem a beállításban a véletlenszerű esemény meg az elterelés is 50%-ra van állítva úgy jó szerintem.
Ez az [link]Z0C!
Hihetetlen hogy így tíz évvel később mik eszükbe nem jut! 😁 -
Z0C!
Topikgazda
Kinn van az ATS 1.59.
Kis reszelés a route advisor widgeten (rákerültek új dolog), végül lehet hogy ugyanolyan lesz mint a Widget előtt
Kicsit olyan ez, mint amikor a PH! fórum megjelenítését megvariálják, ahogy pár napja történt 
Tow to Road : Már nem csak a szervizbe lehet elvontatni a járművet, hanem visszahúzni az útra is, és folytatni. Ez mondjuk jó.
Detour Feature Maintenance : Egyelőre lekapcsolják az ideiglenes útzárakat, mert valami komolyabb belenyúlást terveznek benne. Ajjajjjj....
American Truck Simulator: 1.59 Update Release
SCS Software's blog
We're thrilled to announce that the 1.59 u pdate for American Truck Simulator has officially been released and is now available on Steam! First of all, we would like to thank everyone who took part in the...Tow to Road - nem is értettem, hogy az elmúlt 13 év alatt ez miért nem jutott eszükbe.
-
vlevi
nagyúr
Kinn van az ATS 1.59.
Kis reszelés a route advisor widgeten (rákerültek új dolog), végül lehet hogy ugyanolyan lesz mint a Widget előtt
Kicsit olyan ez, mint amikor a PH! fórum megjelenítését megvariálják, ahogy pár napja történt 
Tow to Road : Már nem csak a szervizbe lehet elvontatni a járművet, hanem visszahúzni az útra is, és folytatni. Ez mondjuk jó.
Detour Feature Maintenance : Egyelőre lekapcsolják az ideiglenes útzárakat, mert valami komolyabb belenyúlást terveznek benne. Ajjajjjj....
American Truck Simulator: 1.59 Update Release
SCS Software's blog
We're thrilled to announce that the 1.59 u pdate for American Truck Simulator has officially been released and is now available on Steam! First of all, we would like to thank everyone who took part in the... -
Ablakos
addikt
Eddig mod hanggal gurultam az Ivecoval. Gondoltam összehasonlítom a gyárival. Kikapcsoltam a hang modod és visszaültem, folytattam a fuvart, de most szinte semmilyen hangja sincs. Talán váltóhang van. Próbáltam más autóba ülni, aztán újra vissza, de nem jó. El kell adni vagy mi a megoldás?
Tudtam, ha leírom megoldódik.
Nem elég a Title Screen -re lépni a mod kikapccsal, a játékból teljesen ki kell lépni. Most megy az eredeti. -
Ablakos
addikt
Eddig mod hanggal gurultam az Ivecoval. Gondoltam összehasonlítom a gyárival. Kikapcsoltam a hang modod és visszaültem, folytattam a fuvart, de most szinte semmilyen hangja sincs. Talán váltóhang van. Próbáltam más autóba ülni, aztán újra vissza, de nem jó. El kell adni vagy mi a megoldás?
-
xandrush0831
senior tag
Egyébként a road king truck sim az komolyabb lesz mert a Saber interaktív kiadó fejlesztő elég komoly játékokat tettek le, szóval az komoly lesz gondolom.. de ugye látod zoci meg írta hogy szerinte gagyi... Ilyen snow runner meg hasonló játékok kiadója nem fog rosszat csinálni 🤔
Ja értem akkor ott a forumon elég gyökerek ha gyorsan kiszűrik a nekik kellemetlen kérdéseket
pedig biztos vagyok benne hogy csak előre vinné a játékokat az ha figyelembe vennék a játékosok igényeit 🤔 panaszkodás ide vagy oda hát ismerjük a játékok gyengeségeit meg hiányosságait ezek vannak..ettől függetlenül le vagyunk hát elfogadjuk hogy mi a helyzet aztán játszunk tovább 😎 hát képzeld el hogy mind 2 játékban kibővítettem a térképeket ugye map kombóval valójában több évre elegendő játék élményt kaptam 😁 ATS-hez való modellek amik hiányoznak a játékból ha gondolod pótold amelyik tetszik,a freightliner FLD 120 [link] modellek [link]Nekem a rövid leirásból, meg a trailerből az inkább valami sztorisabb arcadenak tűnik, nem ETS-szerű szimulációnak. Nekem legalábbis a King of the road hamarabb jutott róla eszembe, mint az ETS.
Aztán tévedhetek is, de nekem ez jött le.
-
®abstract®
őstag
Igen ismerem a játékot 2021. 11. 27.-óta a kívánság listámon lapul arra várva mikor jön ki. ( Nem volt neki demója? ) Olyan ismerős mintha gurultam volna vele...
Bár szinte az összes kamionos hasonlót kipróbáltam már
Én személy szerint nem írtam de jó pár barátom igen és mind így járt kivétel nélkül, 1-2 percen belül szecskázták is modik a kiírást.
Ats nekem is nagy kedvenc és egyre jobban az lesz, végre egy jó kamion moddal ami FLX 359-es Peterbilt-je tűrhető hanggal, ami különösen tetszik benne hogy végre normálisan lehet benne váltani nem úgy mind a gyári " fosh-al " Valamit ott is nagyon elcsesztek a váltóval m1 is..
Eleget panaszkodtam már ink élvezem ami van még ha olyan is amilyen..Egyébként a road king truck sim az komolyabb lesz mert a Saber interaktív kiadó fejlesztő elég komoly játékokat tettek le, szóval az komoly lesz gondolom.. de ugye látod zoci meg írta hogy szerinte gagyi... Ilyen snow runner meg hasonló játékok kiadója nem fog rosszat csinálni 🤔
Ja értem akkor ott a forumon elég gyökerek ha gyorsan kiszűrik a nekik kellemetlen kérdéseket
pedig biztos vagyok benne hogy csak előre vinné a játékokat az ha figyelembe vennék a játékosok igényeit 🤔 panaszkodás ide vagy oda hát ismerjük a játékok gyengeségeit meg hiányosságait ezek vannak..ettől függetlenül le vagyunk hát elfogadjuk hogy mi a helyzet aztán játszunk tovább 😎 hát képzeld el hogy mind 2 játékban kibővítettem a térképeket ugye map kombóval valójában több évre elegendő játék élményt kaptam 😁 ATS-hez való modellek amik hiányoznak a játékból ha gondolod pótold amelyik tetszik,a freightliner FLD 120 [link] modellek [link] -
Boowie
lelkes újonc
-
Boowie
lelkes újonc
Egen,az is valami..olyan igénytelen a kiadó,hogy x éve nem képesek ilyesmi hibákat javítani, pótolni mert nem érdekeli a nyomorultakat..ja, ezügyben biertal a sicsi forumra? vagy kitöröltek a kérdésed?
Ja, úton van 1 konkurens game [link] nagyon ígéretes darab lesz,ha minden igaz megjelenik idén.csak australia map várható elsőre,jobb kormányos vasak..🤔
viszont a sicsi timnek nagy előnye van,sok ideje a piacon vannak,hamarosan psx & xbox ra is megjelennek, mert sok ország-sok városában lehet fuvarozni ,a játékos bázis baromi nagy,meg a rajongó tábor,a modderek,stb.csak sajnos csöveskednek,teljesen amatőr módon..
Igen ismerem a játékot 2021. 11. 27.-óta a kívánság listámon lapul arra várva mikor jön ki. ( Nem volt neki demója? ) Olyan ismerős mintha gurultam volna vele...
Bár szinte az összes kamionos hasonlót kipróbáltam már
Én személy szerint nem írtam de jó pár barátom igen és mind így járt kivétel nélkül, 1-2 percen belül szecskázták is modik a kiírást.
Ats nekem is nagy kedvenc és egyre jobban az lesz, végre egy jó kamion moddal ami FLX 359-es Peterbilt-je tűrhető hanggal, ami különösen tetszik benne hogy végre normálisan lehet benne váltani nem úgy mind a gyári " fosh-al " Valamit ott is nagyon elcsesztek a váltóval m1 is..
Eleget panaszkodtam már ink élvezem ami van még ha olyan is amilyen.. -
®abstract®
őstag
Erre ne vegyél mérget.
Az elmúlt 13 évben számtalan kamionos játék megjelent, DE egyik sem lett olyan, mint az SCS féle ATS - ETS2.
Az Alaska Truck Simulator, a RoadKing, az OffRoad Tuckers se tudta megmozgatni azt a tábort amelyik ETS2-vel játszik.
A RoadKing beta tesztelője voltam.
Unreal Engine, csilli villi, átgondolt, van időjárás és állad leesik a tornádótól meg a villám csapkodástól, szar vezetni ha defektes a kamion, jók a hangok...
DE!
Maga a játék nem az igazi. Nem szimulátor, hanem arkád fos.
Hát mennyire életszerű egy leszakadt hídra fel, le menni..
Lehet szapulni, csesztetni az SCS-t, de mondj olyan játékot, aminek 13 év után is van supportja..
Pavel célja, hogy minél tovább csűrni-csavarni a dolgot.
Bőven van potenciál a játékban, csak a helyzet az, hogy a játékosok nagyrésze 13 év alatt felnőtt, már van aki IRL is kamiont vezet...
Rahedli megoldás van amit ki lehetne használni, de Ő élvezi, hogy a modderek helyettük dolgoznak, majd x idő elteltével gyanítom, sőt, biztos vagyok benne, hogy megvásárolják / letöltik a modot, átnézik, módosítanak ezt-azt és sajátjukként felhasználják.
Addig maradnak a játék mellett, ameddig pénz van benne.
Most jönnek majd az újra készített rework DLC-k, az is legalább 3-4 év.
Majd új kamionok, pótkocsik, rakományok. Szóval még 5-10 évig biztos, hogy van support, van update....
A kérdés az, hogy ki fog a játék mellett maradni...?Egyre kevesebb megrendelésem van, egyre kevesebbszer indítom el a játékot. Nincs új impulzus, nincs új térkép, nincs olyan ami lekötne.
ATS kicsit más, mert ott a Mexikó, Alaska térképpel lehet távokat menni, és élvezetes is. Köszönhető a moddereknek.
De ha a gyári tartalmat nézem és épp élőállatot szállítanék, miért egy vasútállomásról kell a kecskét, bikát vinnem egy másik vasútállomásra?
Szóval ott is lenne mit javítani...Hát,egen igazad van sok mindenben

Mindkét játékot kedvelem ugye az utóbbi időben ats-ben fuvaroztam,de mivel nem tudom eldönteni hogy melyik modelleket kedvelem emiatt szinte majdnem mindegyiket valamiért 😁
A játékokban össze raktam a mega map kombókat rengeteg helyre tudok fuvarozni szóval, a hosszú játék élmény garantált számomra!
nekem extra élményeket nyújt az hogy dél amerika országaiban is lehet fuvarozgatni zseniális komolyan 💯
Roadking köszi az infót erről nem is volt tudomásom 🤔
Szerintem abban van a sikerük titka hogy világszerte sokan odáig vannak a játékokért meg vissza velünk együtt szerintem 😎
Amikor elmegy a kedvem ezektől a kamion simektől akkor tudok játszani mással ennyi,de érdekes hogy egy idő után visszatérek úgyis szóval 😎 -
Z0C!
Topikgazda
Egen,az is valami..olyan igénytelen a kiadó,hogy x éve nem képesek ilyesmi hibákat javítani, pótolni mert nem érdekeli a nyomorultakat..ja, ezügyben biertal a sicsi forumra? vagy kitöröltek a kérdésed?
Ja, úton van 1 konkurens game [link] nagyon ígéretes darab lesz,ha minden igaz megjelenik idén.csak australia map várható elsőre,jobb kormányos vasak..🤔
viszont a sicsi timnek nagy előnye van,sok ideje a piacon vannak,hamarosan psx & xbox ra is megjelennek, mert sok ország-sok városában lehet fuvarozni ,a játékos bázis baromi nagy,meg a rajongó tábor,a modderek,stb.csak sajnos csöveskednek,teljesen amatőr módon..
Erre ne vegyél mérget.
Az elmúlt 13 évben számtalan kamionos játék megjelent, DE egyik sem lett olyan, mint az SCS féle ATS - ETS2.
Az Alaska Truck Simulator, a RoadKing, az OffRoad Tuckers se tudta megmozgatni azt a tábort amelyik ETS2-vel játszik.
A RoadKing beta tesztelője voltam.
Unreal Engine, csilli villi, átgondolt, van időjárás és állad leesik a tornádótól meg a villám csapkodástól, szar vezetni ha defektes a kamion, jók a hangok...
DE!
Maga a játék nem az igazi. Nem szimulátor, hanem arkád fos.
Hát mennyire életszerű egy leszakadt hídra fel, le menni..
Lehet szapulni, csesztetni az SCS-t, de mondj olyan játékot, aminek 13 év után is van supportja..
Pavel célja, hogy minél tovább csűrni-csavarni a dolgot.
Bőven van potenciál a játékban, csak a helyzet az, hogy a játékosok nagyrésze 13 év alatt felnőtt, már van aki IRL is kamiont vezet...
Rahedli megoldás van amit ki lehetne használni, de Ő élvezi, hogy a modderek helyettük dolgoznak, majd x idő elteltével gyanítom, sőt, biztos vagyok benne, hogy megvásárolják / letöltik a modot, átnézik, módosítanak ezt-azt és sajátjukként felhasználják.
Addig maradnak a játék mellett, ameddig pénz van benne.
Most jönnek majd az újra készített rework DLC-k, az is legalább 3-4 év.
Majd új kamionok, pótkocsik, rakományok. Szóval még 5-10 évig biztos, hogy van support, van update....
A kérdés az, hogy ki fog a játék mellett maradni...?Egyre kevesebb megrendelésem van, egyre kevesebbszer indítom el a játékot. Nincs új impulzus, nincs új térkép, nincs olyan ami lekötne.
ATS kicsit más, mert ott a Mexikó, Alaska térképpel lehet távokat menni, és élvezetes is. Köszönhető a moddereknek.
De ha a gyári tartalmat nézem és épp élőállatot szállítanék, miért egy vasútállomásról kell a kecskét, bikát vinnem egy másik vasútállomásra?
Szóval ott is lenne mit javítani... -
®abstract®
őstag
De legalább hozzányúltak...
Nem úgy mind a nem létező visszatükröződések, kedvencem mikor az autópálya zajfogója tükrös és az erdő helyett ahol mész a tükörképben egy szép nagy város toronyházait bámulod..
Vagy mikor a jobb oldali oldalsó ablakban teljesen a másik tükörképét látod, néha kegyetlen kiábrándító, mondjuk engem már az is zavar hogy a tükrökben nem látom az árnyékot de hát ez is legyen már az én problémám...
Egy jó erős konkurencia kellene az Scs-nek de olyan tényleg ütős, hogy magukhoz térjenek...!Egen,az is valami..olyan igénytelen a kiadó,hogy x éve nem képesek ilyesmi hibákat javítani, pótolni mert nem érdekeli a nyomorultakat..ja, ezügyben biertal a sicsi forumra? vagy kitöröltek a kérdésed?
Ja, úton van 1 konkurens game [link] nagyon ígéretes darab lesz,ha minden igaz megjelenik idén.csak australia map várható elsőre,jobb kormányos vasak..🤔
viszont a sicsi timnek nagy előnye van,sok ideje a piacon vannak,hamarosan psx & xbox ra is megjelennek, mert sok ország-sok városában lehet fuvarozni ,a játékos bázis baromi nagy,meg a rajongó tábor,a modderek,stb.csak sajnos csöveskednek,teljesen amatőr módon..
-
xandrush0831
senior tag
Ezért nem veszek megy egyet sem.
A Going East, Scandinavia, meg a Baltic Sea is csak azért van meg, mert valami pakkban vettem anno.
Meg a reworked részek amúgyis akadnak VR-ban, gondolom ez lenne az újabb DLC mapokon is. Doboz épületek 15 évvel ezelőtti textúraminőséggel, de duplázódik tőlük a gépigény.
-
Boowie
lelkes újonc
Most néztem: az 1997 ben alapított sicsi szoftver, ahol kb 400 alkalmazott dolgozik 😳 a vezér meg a tulaj a pavel sebor, nagy kegyesen 10 meg majdnem 14 év után hajlandóak voltak javítani a forgalmi járművek hangján?! Ez most komoly?!
Az 1.59-es verzióban ats és ets2 esetében is! Beszarás! Csak ebben az a botrányos hogy már helyettük dolgozik évek óta jó ideje néhány 1 vagy pár szorgos tag akik ezt megoldották..🤔De legalább hozzányúltak...
Nem úgy mind a nem létező visszatükröződések, kedvencem mikor az autópálya zajfogója tükrös és az erdő helyett ahol mész a tükörképben egy szép nagy város toronyházait bámulod..
Vagy mikor a jobb oldali oldalsó ablakban teljesen a másik tükörképét látod, néha kegyetlen kiábrándító, mondjuk engem már az is zavar hogy a tükrökben nem látom az árnyékot de hát ez is legyen már az én problémám...
Egy jó erős konkurencia kellene az Scs-nek de olyan tényleg ütős, hogy magukhoz térjenek...! -
®abstract®
őstag
Most néztem: az 1997 ben alapított sicsi szoftver, ahol kb 400 alkalmazott dolgozik 😳 a vezér meg a tulaj a pavel sebor, nagy kegyesen 10 meg majdnem 14 év után hajlandóak voltak javítani a forgalmi járművek hangján?! Ez most komoly?!
Az 1.59-es verzióban ats és ets2 esetében is! Beszarás! Csak ebben az a botrányos hogy már helyettük dolgozik évek óta jó ideje néhány 1 vagy pár szorgos tag akik ezt megoldották..🤔 -
Ablakos
addikt
Még a 10 évvel ezelőtt megjelent DLC térképek is tartják stabilan a 17eur árat.
-
Boowie
lelkes újonc
Igen, és nagyon szépen köszönjük is az összes player nevében mondom.
Nem sok embert ismerek aki gyári alapjátékkal nyomja modok nélkül.
Személy szerint nem sokáig bírtam.
-
Z0C!
Topikgazda
Örülök annak, hogy vagyunk mi modderek és akár ingyen, akár némi összegért megcsinálják / megcsináljuk azt, amire másnak szüksége van arra, hogy úgy játszon, ahogyan szeretne.
-
Boowie
lelkes újonc
Nem 1x fakadtam már ki rajtuk.
Hiába studiós stáb, meg hightech hang cucc, ha minden kamion egy porszívó.
Biztos nehéz lehetne lepaktálni a 3 csapat közül valamelyikkel és x összeget beálldozni egy jó hangcsomagra.
Megvettem pár Zeemods hangot, nem az 5 Euró fog földhöz vágni, csak egy monopol helyzetben lévő cég hallgathatna a játékosok igényére...Haha... sose hallgat rájuk..
Sőt ha merészelsz olyant írni a Scs fórumra 1-2p-en belül törölve lesz a mondandód.. Olyanokra hajlanak csak mind festés és amiből pénz folyik be.... -
Z0C!
Topikgazda
Nem 1x fakadtam már ki rajtuk.
Hiába studiós stáb, meg hightech hang cucc, ha minden kamion egy porszívó.
Biztos nehéz lehetne lepaktálni a 3 csapat közül valamelyikkel és x összeget beálldozni egy jó hangcsomagra.
Megvettem pár Zeemods hangot, nem az 5 Euró fog földhöz vágni, csak egy monopol helyzetben lévő cég hallgathatna a játékosok igényére... -
Boowie
lelkes újonc
-
pcnet
addikt
Sőt még Scania Super hangját is sikerült elrontaniuk. Visszafelé fejlesztenek. Ami jó volt, azt is elrontják.
-
®abstract®
őstag
Ha sofőrként minden nap nyomnád akkor megszoknád a műszercsoportot hisz nyomogatnod kellene, szóval megszokás kérdése csak.
Egyedül a külső kamerás, A oszlopra szerelt tablet tükröt vagyok képtelen megszokni.
Az Scs által kreált vontató hangokról ne is beszéljünk, értem én hogy stúdió minőség meg zajszűrés stb de hogy a valósághoz semmi köze az hot ziher...Ja,nemtom, lehet.. szerintem az a oszlopon a tükör tablet az egy hasznos dolog meg én kedvelem is, egyrészt a látómezőt nem takarja ki (ATS ben alig van néhány modell amelyikben használható az oldalsó tükör a 80 százalékos zoommal forgolódás nélkül) a másik az amikor ömlik az eső akkor ugyanúgy használható a külső tükör meg akkor teljesen használhatatlan. Ja és még egy előnye tud lenni a tabletnek hogy éjszaka tud világítani és akkor is látod mi történik mögötted 😎
Meg van jó pár modell majdnem minden márkából amelyik nem szerepel a játékban ETS2 ben,nem is értem hogy ezeket miért nem illesztik be tehát régebbi szkániák( van több csőrös modell is) man modellek iveco orosz vasak satöbbi.. ilyesmiket én vadásztam össze.Z0C
Egen, ezt a három hang készítő tagot már régen be kellett volna építeni a sícsi tim csapatba persze 💯
olyan minőségben készítik a munkájukat így félig hobbiként hogy az ember csak pislog micsoda hang élményt tudnak biztosítani 😎 Ja, emiatt szoktam írni hogy abszolút igénytelen a cég hogy ilyen igényeket nem teljesítenek..
Szokatlanuli érdekes ez az interior látvány
vagyis össze tudtad hegeszteni a régit az ujjal komoly! 😎 Ha megengeded szerintem ehhez a régi peter vashoz jobban passzolhat a volvo vnl ek analóg óracsoportja középen a kis lcd-v-vel 
-
Boowie
lelkes újonc
A hangokból nincs pénz az Scs-nek, ellenben a festések és egyéb flinces-flancos külsős dlc-ből igen.
Személy szerint csak akkor látom kívülről a szerelvényt ha belenézek kanyarban a tükörbe
meg ha fotózom de azt is ritkán.....
Szerintem nem is akarja megcsinálni valósághűre a hangokat mert ennyi év alatt már megtehette volna, kétlem hogy mindenki süket náluk.
Csakúgy mind a tükrökben az árnyék 2012-óta benn a játékban aktiválatlanul...
Könnyen lehet hogy fel ajánlották már nekik a felvételt csak nem mentek el...
Új hozzászólás Aktív témák
-
31634 - 31501
31634 - 31501 31500 - 31401 31400 - 31301 31300 - 31201 31200 - 31101 31100 - 31001 31000 - 30901 30900 - 30801 30800 - 30701 30700 - 30601 30600 - 30501 30500 - 30401 30400 - 30301 30300 - 30201 30200 - 30101 30100 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- Budapest és környéke adok-veszek-beszélgetek
- AMD vs. INTEL vs. NVIDIA
- Otthoni hálózat és internet megosztás
- Tőzsde és gazdaság
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- Yettel topik
- NFC, 50 km/h, 1400 W és mérsékelt ár - Ausom K20 Pro
- Győr és környéke adok-veszek-beszélgetek
- Miskolc és környéke adok-veszek-beszélgetek
- További aktív témák...
- Fém, összecsukható és kihúzható fotó állvány eladó
- GYÖNYÖRŰ iPhone 15 Plus 256GB Black -2 ÉV GARANCIA -Kártyafüggetlen, MS5506
- Corsair iCUE ELITE CPU Cooler LCD Display Upgrade Kit
- Számlás!Windows 10 Pro 11 Pro,Windows 10 Home 11 Home, Office 2016,2019,2021 ,Vírusirtok,Mac
- M1 iMac 2021 24" - 16GB RAM, 2TB, 1TB, 512GB SSD 27% ÁFÁS
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest

Az egen! Nekem ez odabax! 😲 4k-ba meg 200-300 % ra skálázva! Na ne hülyéskedj!


az elavult felpofozott jatek motor ennyit tud sajnos
ezt mar akkor eszre veszem amikor forgalmi modokat kapcsolok be es emiatt a jatekban benne van a lag mikro lag,szenved a game szo szerint..mindezt feljebb vett game data-config.cfg-uset-r-buffer-page-size/50 vagy 100 ertek mellett is.. ATS ben kicsit jobb a helyzet,de szinte ugyanez..ilyesmi grafikai javitasok vannak-ez mind2 game hez

De én már nem kínlódok vele újból. Rá ment két napom amire normálisan össze tudtam pakolni a modokkal és a térképpel. Abstract segített benne. Pro mod ért fizettem hogy hamarabb le tudjam töltrni.. Marad egyenlőre akkor az 1.59..
tom pontosan,en 1.56 v. vagyok,nekem így jobb,mint előtte volt 🤔 a nagyobb akadasokat okozhatja valamelyik mod,windows beallitas,grafika/game/teljesítmény centrikus/minden game eseteben..beteg vga driver siman okazhatja..az,hogy a sicsi tim az mit varial meg csesz el,azt nem lehet követni 









Nem elég a Title Screen -re lépni a mod kikapccsal, a játékból teljesen ki kell lépni. Most megy az eredeti.
