-
Fototrend
iPad topik összefoglaló
Új hozzászólás Aktív témák
-
válasz
Maxximus
#27319
üzenetére
Nem vettem észre semmi különöset.
Ezt írják:
iPadOS 13.3.1 includes bug fixes and improvements. This update:
- Fixes an issue in Communication Limits that could allow a contact to be added without entering the Screen Time passcode
- Addresses an issue with Mail that could cause remote images to load even when the "Load Remote Images" setting is disabled
- Fixes an issue that could cause multiple undo dialogs to appear in Mail
- Resolves an issue where push notifications could fail to be delivered over Wi-Fi
- Introduces support for Indian English Siri voices for HomePod
Nekem olyan volt, hogy kb naponta egyszer újraindult az iPad készenlétben. Remélem azt is javították, de majd látjuk. -
-
válasz
vadászcsiga
#26899
üzenetére
Én referencia képeket szoktam így kirakni Procreate mellé. Mint mondtam, zárd be és nem is fogod látni többet amíg nem akarod.
-
válasz
vadászcsiga
#26896
üzenetére
Akkor zárd be ami nem kell.
Magától nem fogja új ablakban nyitni csak ha te erőlteted rá.
De hogy értsed, ez például akkor lehet hasznos, ha mondjuk van egy Safari ablakod az egyik oldalon, mellette pedig mondjuk a jegyzetek, ezt elrakja így és ha nyitsz egy új Safari ablakot akkor az mehet teljes képernyőn. -
válasz
vadászcsiga
#26893
üzenetére
Ugyanaz mint desktopon a több ablaknak.
-
válasz
CharlieDrop
#26877
üzenetére
Jah, ahhoz ne.

-
válasz
CharlieDrop
#26875
üzenetére
Ha rajzolni akarsz akkor Apple.
-
"Se safarin belul se ket safarit nem tudok beallitani. Safarin belul elojon a new window link nyomvatartaskor csak epp egy uj teljeskepernyot csinal. Job felso ikon nyomvatart new windowra nem csinal semmit."
Ezt igy szerintem senki nem használja. Nyiss meg két tabot a safariban. Ragadd meg az egyik fülét es húzd ki a képernyő szélére és csak akkor engedd el ha a másik tabot egy kicsit beljebb húzza, onnan látod hogy mellé fogja tenni. Ugyanígy tudsz másik programot is melle rakni csak azt a dokkról húzd elő.
-
válasz
ArrayOfLilly
#26746
üzenetére
Láttam infót róla igen, de nekem ez a bebujtatós zsanér nem tetszik, félnék hogy elhajlik tőle az iPad.

-
Azt se felejtsétek ki, hogy így kiküszöbölhető az alkalmazások bekavarása, szűz rendszert néznek meg, hogy hibás-e, nem egy telelakott valamit.
-
válasz
Elektrosokk
#26595
üzenetére
Én megvenném és tesztelném egy hétig, mert lehet meg tudod szokni, nekem nagyon bevált, rajzolni és videót szerkeszteni nagyon jó rajta.
-
válasz
Elektrosokk
#26593
üzenetére
Én használom ágyban, kanapén, konyhában. Legtöbbször lerakom valahova természetesen.
ettől függetlenül neked lehet hogy nem lenne kényelmes.
-
válasz
Elektrosokk
#26519
üzenetére
Volt egy szösz a kijelző és a touch között. Első nap kiszúrtam, de ki kellett várni amíg majdnem lejár a gari.

faki_: gondolom igen, de nincs senkinek a családban Apple terméke.
-
Na ez érdekes, garban cserélték az iPad-em múlt héten, most kaptam e-mailt hogy 1 évig ingyen adják az Apple tv+t az új készülék mellé.
-
válasz
SidCorky
#26499
üzenetére
Remélhetőleg a programok elkezdik támogatni, Procreate például már tudja hogy a teljes képet mutatja a külsőn mindig. LumaFusion pedig a videót rakja oda a timeline-t meg a többit az ipadre.
A lehetőség adott már most, de persze ez nem igazi több monitoros támogatás. Valószínű nem is lesz egy darabig mert az ugye csak egérrel működne, az pedig csak egy kisegítő lehetőség. -
válasz
Luck Dragon
#26463
üzenetére
Senki nem említi a kamerát, pedig a pro-val sokkal jobb képeket lehet lőni!
Szerintem meggyőztem!
Viccet félretéve, én is a pro-ra szavazok.
1. Promotion kijelző, nagyon smooth érzés scrollozni vele
2. 4 hangszóró, tudom-tudom, fülesnél mindegy, de ha egy videó megtekintésére adnám a fejed füles nélkül, ég és föld a különbség, és nem azért mert 2 helyett 4 hangszóró van, hanem mert azok a kijelző mindkét szélén helyet kaptak, így sztereó hangzást kapsz.
3. Több ram, az több ram. IOS frissítést leginkább azért nem kap meg egy régi eszköz, mert kevés a ram, a 4 giga viszont a mai napig csúcs, egyetlen egy iPad-ben van több, de az sem számít, mert csak a tárhely kezelés miatt. Furán hangzik, de ez alapján még simán benne lehet 4-5 év frissítés. Persze ezt nem tudhatjuk biztosan és lehet már 3 év múlva befejezik.
4. A12 proci kicsit erősebb, de GPU-ban már nem annyira, ott ha jól tudom a Pro erősebb.
5. Kamera
-
Én meg most jutottam oda, hogy végre lecseréltettem mert volt egy szösz a kijelzőben. Gyorsan mielőtt lejár az 1 év garanciám.
(külföldi) -
válasz
Luck Dragon
#26325
üzenetére
Mi a baja?
-
válasz
mr.tamasbiro
#26117
üzenetére
Azért várj még meg valaki mást is, hátha reagál az áraimra, az lenne igazán jó kiindulópont.

-
válasz
mr.tamasbiro
#26115
üzenetére
Hát.. ez így nem könnyű. Én amennyit adnék értük:
ipad 2018 - 75
ipad air 3 - 110
ipad mini 5 - 100
pro 9.7 - 90
pro 12.9 - 110
pro 10.5 - 130
pro 12.9 (2.) - 140
pro 11 - 200
pro 12.9 (3.) - 300
Ezeket a használt árakra értem, legalább fél éves készülékek esetén, bár ugye ez inkább több lenne sok esetben és minden esetben az alap tárhely és wi-fi only.
De ez az én meglátásom, másnak lehet nem érnek ennyit, vagy pont hogy többet. Ezeknél régebbi most már nem vennék. -
válasz
mr.tamasbiro
#26112
üzenetére
Azt.
Mennyiért?
-
No srácok , hogy van nálatok ez az érintő hiba? Milyen helyzetekbe fordul elő hogy nem veszi és mire javul meg? Nálam csak és kizárólag akkor van ilyen hiba, ha töltőn a mágneses folioval kitőmasztom fekvő helyzetben a gépet és rajzolok, ilyenkor gyakran nem érzékeli az érintést, de ha a tok utolsó szeletét egy kicsit arréb tolom akkor megjavul.
A kék ív mentén kell mozgatni az (zöld) utolsó fülét.
nálatok nincs összefüggésben a töltéssel és vagy a mégnesekkel? -
Legdurvább esetben is elég egy évre négy hegy, ami 6000 forint. Nekem kettőt kellett cserélni egy év alatt, de egyiket sem kopás miatt, hanem mert természetesen a ceruza mindig a hegyére esik.

A mostani kb 4 hónapos lehet, én nem látok rajta kopást eddig, pedig napi szinten 2-10 órákat rajzolok vele.
Jah, a lényeg lemaradt, matt fóliával mindez. -
-
válasz
7Heads Drago
#26008
üzenetére
Itt az aprón is vannak újak külföldről behozva, csomag nincs, mindent meg kell venni külön.
-
válasz
7Heads Drago
#26005
üzenetére
Mini5, Air3, 10.2, Pro 11/12.9 Ezekből bármelyik megfelel az általad felállított különleges kritériumoknak.
Bár ezt te is biztosan tudod, amit nem tudunk hogy mennyit szánnál rá.
Ui. Mini kiesik, mert nincs hozzá gyári billentyűzet. -
válasz
Csillagkuty
#25950
üzenetére
Rajzra a legjobb, másik ami egész jó az Artstudio Pro, kicsit körülményesebb de többet is tud.
-
válasz
alexhorvath
#25772
üzenetére
Nekem matt, ha ez nem lett volna egyértelmű.

-
válasz
alexhorvath
#25764
üzenetére
Osztom a véleményed, ceruzához hihetetlenül hasznos. Egészen más élmény. És nem kell hozzá agyonhájpolt paperlike.

-
válasz
alexhorvath
#25723
üzenetére
Nem feltétlenül, ha vigyázol rá és letörlöd mindig használat előtt a port róla, akkor nem hinném hogy gond lenne, de én biztosra mentem inkább.

-
Fóliát én eBay-ről szoktam Németországból rendelni. Surface book-ra és ipad pro-ra is találtam 3000 forint körül 2 db-os szettet. Lassan egy éve rajta van de még nem látszik kopás a hegyen.
Most ilyen van rajta, bár ahogy nézem a szállítás most elég borsos náluk. O.o
[link] -
Majdnem, 12-ben nem dobta fel a menü, így én például azt hittem ki is vették a lehetőséget és csak a menüből kiválasztva működik. Gondoltam szólok, hátha más is így járt.

(#25712) alexhorvath: ugyanúgy működik, egyedül a 120hz hiányzik, de anélkül is gyors lesz. Illetve a nem laminált kijelző miatt kicsit távolabb van a kijelzőtől a hegy, de ez is szokható.
-
Azt tudtátok, hogy a 13-as ios-ben ha hosszan nyomtok egy ikonra feljön ugye a kis menü, de ha nem engedtek el hanem elkezditek húzni az ikont, akkor egyből belép az alkalmazások rendezése módba és már lehet is áthelyezni az appot?
-
válasz
Luck Dragon
#25678
üzenetére
Ha már Pro, legyen kövér.

A13X
-
válasz
Csillagkuty
#25574
üzenetére
Matt, csakis.

Képminőség nem lesz 100%, de legalább nem csúszik el a ceruza.
Új hozzászólás Aktív témák
- Itt a Galaxy S26 széria: az Ultra fejlődött, a másik kettő alig
- Apple iPhone 15 Pro Max - Attack on Titan
- Xiaomi Mi Box androidos médialejátszó 4K és HDR támogatással
- Formula-1
- Geri Bátyó: Ezt pedig azért, mert...
- A fociról könnyedén, egy baráti társaságban
- MasterDeeJay: Mi ez a pici videókártya? AMD E9173 teszt
- Windows 10
- AMD Navi Radeon™ RX 9xxx sorozat
- MWC 2026: Rangos díjjal távozott az S26 Ultra
- További aktív témák...
- Apple MacBook Pro 14 (2021) M1 Pro 16GB/500GB használt, szép állapot 87% akku (323 ciklus)
- iKing.hu Realme 14 Pro+ Pearl White 512GB használt karcmentes 6 hónap garancia
- Telefon felvásárlás!! iPhone 15/iPhone 15 Plus/iPhone 15 Pro/iPhone 15 Pro Max
- AZONNALI SZÁLLÍTÁS Eredeti Microsoft Office 2019 Professional Plus
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 4500 16/32/64GB RAM RTX 5050 8GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Magától nem fogja új ablakban nyitni csak ha te erőlteted rá.

Hány gramm a cucc?

