-
Fototrend
A TOPIK CSAK A HARDVERAPRÓ.HU-S KÁROSULTAK RÉSZÉRE VAN!
Ha csalás történt, akkor elsőként a Hardverapro.hu-s hirdetésben megtalálható "Jelentem" gombot használd, ez itt nem "ügyfélszolgálat", csak egy topik!
Új hozzászólás Aktív témák
-
Vincent_
aktív tag
válasz
danilla
#2096
üzenetére
Melyik rész az irreleváns? Ha vissza akarom kapni a pénzem, mert nem vagyok megelégedve a termékkel, akkor - hangsúlyozom még egyszer - ÉN mindent megteszek, lehetőleg minél hamarabb ezért (értsd: visszajuttatom a terméket az eladónak).
Szigorúan magamból kiindulva én pl. azzal kezdeném, hogy ha tudva tudván vagyok annak, hogy több hónapig (!!) nem leszek az országban, akkor:
- nem az utolsó napokban veszem meg a 100+k-s notit
- ha mégis, elmegyek egy szakboltba megvenni azt (30 napos elállás FTW)
- ha mégis használtat választok, azt lehetőleg nem gyártói felújítottként veszem (azokból én még nem láttam magyar bill-es kiadást amúgy)
- rakaszkodom a 3 nap pénzvisszafizetéshez
- ezek megléte után lehetőleg nem az utcán, az adás-vételt sebtében letudva
- és pláne nem mást küldve magam helyett teszem meg.És a legfontosabb: Ha valamit a bolti ár töredékéért kínálnak, úgy érdemes azt alaposan szemügyre venni, és átgondolni az adás-vételt. Írom ezt az én néhány rosszul elsült (és szerencsére számtalan sikeres) adás-vételemből tanulva.
Amúgy a magyar fogyasztóvédelem világosan megfogalmazza az ilyen eseteket, és vitás esetekben ott is a cél az eredeti állapot visszaállítása, mivel az a legtisztább helyzet.De az, hogy ez a vevő okán csak hónapokkal később lehetséges, azért mégiscsak elég szomorú.
1000+ tényleges, sikeres, visszaigazolt adásvételt (régi + új aprós rendszerek) amúgy sokmindennek hívnék, de e-pénisznek biztosan nem...
De elnézését kérem mindenkinek, ha ezzel bárki lelki világát is felkavartam. Nyilván ehhez is (mint a focihoz) mindenki ért itt a fórumon, ezt már számtalanszor megtapasztalhattam itt.

Új hozzászólás Aktív témák
- Samsung Galaxy A54 - türelemjáték
- iPhone topik
- EAFC 26
- LEGO klub
- AMD Navi Radeon™ RX 9xxx sorozat
- Milyen egeret válasszak?
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- Monitorkalibráló eszközök
- Kritikát kapott a Nintendo konzolgyilkos felhasználói szerződése
- Milyen légkondit a lakásba?
- További aktív témák...
- A KINCS! Zsír Dobozos HP EliteBook 840 G8 Fémházas Laptop 14" -50% i7-1185G7 32/512 Iris Xe FHD
- Csere-Beszamitás! Playstation 5 Slim Disc Edition! Lemezes
- 100/100 - 0 Perc! WD BLACK SN850X 4 TB NVME SSD!
- 100/100! - 0 Perc! WD BLACK SN850P 2 TB! Playstation 5
- 100/100 - 0Perc - WD BLACK SN850P 1TB - Playstation 5
- Apple iPhone 7 / 128GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia / akku :84%
- M5! KÉSZLETKISÖPRÉSI ULTRAAKCIÓ!!! TÜZES EZÜST MacBook Pro 14" M5!!! 10C/10G 16GB 512GB Gar!
- Telefon felvásárlás!! Samsung Galaxy A16, Samsung Galaxy A26, Samsung Galaxy A36, Samsung Galaxy A56
- Realme 9 Pro 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Keresünk Galaxy S21/S21+/S21 Ultra/S21 Fe
Állásajánlatok
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest


