Új hozzászólás Aktív témák
-
batman.
senior tag
válasz
CsabaSteel
#19852
üzenetére
42
(#19849) MrDerekas

-
batman.
senior tag
válasz
sesshou
#19847
üzenetére
Venti körbe fekete szigszallag (vagy zöld-sárga), rá fekete porszűrő, és ezt még fokoznám fekete centiráccsal.

-
batman.
senior tag
válasz
Reggie0
#19831
üzenetére
Ha arra gondolsz, hogy"maró" hatást említettem az tapasztalat, mert ahol érintkezett a bőrömmel, ott enyhe csípő fájdalom mellett, szép egészséges piros árnyalatú lett a leöblítés ellenére. Ami persze napokkal később elmúlt.Ha kémiai oldalról érdekel, akkor annyi plusz információm van, hogy tartalmaz alumínium (ránézésre) szálakat, azzal és a vízzel lép reakcióba.
Mindenféleképp ajánlott próba áztatást tartani, a károk elkerülése végett.
-
batman.
senior tag
válasz
Archttila
#19829
üzenetére
Ez egy erős lúg. Áztatni kell benne, azért is használják lefolyótisztítónak, mert felold "minden" szerves anyagot. A műanyagot nem fogja bántani, de ha "sikálsz" akkor fröcsögni fog, az meg vagy a környezetedben, vagy benned tesz kárt.Véleményem szerint a mechanikus ráhatással nem érsz el nagyobb tisztítási hatékonyságot (de nem vagyok profi takarító). Jó cucc, és olcsó. Ennyi.

-
batman.
senior tag
válasz
Archttila
#19820
üzenetére
Régen lehetett kapni olyan lefolyótisztítót ami por alakú volt, és nagyrészt zsírszódát tartalmazott (HNaO / nátrium-hidroxid). Egy műanyag vödör vízbe beleszórtam egy maréknyit, úgy lepucolta a műanyagot mintha új lenne, a festéket is leszedte. Elsősorban elrontott festésű repülőgép-makettek felújítására használtam, de a patinás kosz ellen is megfelelő volt, emlékszem a használt lerakodásoktól elrondult felmosó vödör is úgy nézett ki, mint az aznap vásárolt. A vödör az udvaron éjszakázott, mert gázok szabadultak fel!!!
-
batman.
senior tag
válasz
Mike8212
#19810
üzenetére
Az egy szerver táp, azért nincsen rajta kivezetés, hogy egy mozdulattal lehessen cserélni, akár működő gépben is. Nagyon régen egy ismerősöm alakított át (nem hiszem, hogy pont ezt a típust) egyet "normálra", de emlékeim szerint nem váltotta be a hozzáfűzött reményeket. A googleban szerintem kis időráfordítással megtalálod a "lábkiosztást".
Új hozzászólás Aktív témák
- Windows 11
- Milyen robotporszívót vegyek karácsonyra? (2025)
- Világ Ninjái és Kódfejtői, egyesüljetek!
- Milyen házat vegyek?
- Hogy is néznek ki a gépeink?
- Nikon DSLR topik
- Hat év támogatást csomagolt fém házba a OnePlus Nord 4
- Rezsicsökkentés, spórolás (fűtés, szigetelés, stb.)
- Milyen processzort vegyek?
- Vezetékes FÜLhallgatók
- További aktív témák...
- Bomba ár! Asus Vivobook X411UA - i3-7GEN I 8GB I 128SSD I HDMI I 14" HD I Cam I W11 I Garancia!
- Bomba ár! Dell Latitude 3340 - i3-4GEN I 4GB I 500GB I 13,3" HD I HDMI I Cam I W10 I Garancia!
- HP EliteDesk 800 G5 DM Desktop Mini - Intel Core i5-9500T 16GB 256GB SSD (utolsó darab) (ELKELT)
- HP EliteBook 840 G7 i5-10210U 16GB 512GB FHD 400nit 1 év garancia
- 187 - Lenovo LOQ (15IRX10) - Intel Core i7-13650HX, RTX 5070
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: BroadBit Hungary Kft.
Város: Budakeszi





