Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Win-T

    őstag

    válasz pomk #2449 üzenetére

    Az actokon a Maxrollos Cold Snap leveling builddel mentem át relatíve gond nélkül. Speedrun rekordokat valószínűleg nem ezzel fogsz döntögetni, de a rengeteg cc miatt roppant kényelmes és biztonságos a játék vele. Ha olyan pontra érsz ahol már kevésnek érzed, gombokért lehet geart venni neki ami ad némi plusz lendületet.
    T5-6 mapok környékén álltam át erre a buildre. Itt már kell némi currencyt költeni a megfelelő gearre, de szerintem 7-8 divnél többet még nem költöttem rá. T15 juiced mapok gond nélkül mennek, bossokkal sem volt még problémám úgy, hogy +3 difficulty ki van rakva az atlas treen. Egyedül a Trial of Sekhemas főgenyával nem bírtam eddig, pinnacle bossokra sajnos még nem volt alkalmam rápróbálni.
    A géped viszont nem árt ha bírja a kiképzést, mert Paksot is leolvasztja mikor a Frost Wallokba beküldöd a Fireballt és a cirka nyolcszáz projectile elkezdi leradírozni a képernyőt. :D

Új hozzászólás Aktív témák