- Fórumok
- Technika, hobbi, otthon
- Autós topik
- (kiemelt téma)
-
373215 - 373101
373215 - 373101 373100 - 373001 373000 - 372901 372900 - 372801 372800 - 372701 372700 - 372601 372600 - 372501 372500 - 372401 372400 - 372301 372300 - 372201 372200 - 372101 372100 - 372001 372000 - 370001 370000 - 368001 368000 - 366001 366000 - 364001 364000 - 362001 362000 - 360001 360000 - 358001 358000 - 356001 356000 - 354001 354000 - 352001 352000 - 350001 350000 - 348001 348000 - 346001 346000 - 344001 344000 - 342001 342000 - 340001 340000 - 338001 338000 - 336001 336000 - 334001 334000 - 332001 332000 - 330001 330000 - 328001 328000 - 326001 326000 - 324001 324000 - 322001 322000 - 320001 320000 - 318001 318000 - 316001 316000 - 314001 314000 - 312001 312000 - 310001 310000 - 308001 308000 - 306001 306000 - 304001 304000 - 302001 302000 - 300001 300000 - 298001 298000 - 296001 296000 - 294001 294000 - 292001 292000 - 290001 290000 - 288001 288000 - 286001 286000 - 284001 284000 - 282001 282000 - 280001 280000 - 278001 278000 - 276001 276000 - 274001 274000 - 272001 272000 - 270001 270000 - 268001 268000 - 266001 266000 - 264001 264000 - 262001 262000 - 260001 260000 - 258001 258000 - 256001 256000 - 254001 254000 - 252001 252000 - 250001 250000 - 248001 248000 - 246001 246000 - 244001 244000 - 242001 242000 - 240001 240000 - 238001 238000 - 236001 236000 - 234001 234000 - 232001 232000 - 230001 230000 - 228001 228000 - 226001 226000 - 224001 224000 - 222001 222000 - 220001 220000 - 218001 218000 - 216001 216000 - 214001 214000 - 212001 212000 - 210001 210000 - 208001 208000 - 206001 206000 - 204001 204000 - 202001 202000 - 200001 200000 - 198001 198000 - 196001 196000 - 194001 194000 - 192001 192000 - 190001 190000 - 188001 188000 - 186001 186000 - 184001 184000 - 182001 182000 - 180001 180000 - 178001 178000 - 176001 176000 - 174001 174000 - 172001 172000 - 170001 170000 - 168001 168000 - 166001 166000 - 164001 164000 - 162001 162000 - 160001 160000 - 158001 158000 - 156001 156000 - 154001 154000 - 152001 152000 - 150001 150000 - 148001 148000 - 146001 146000 - 144001 144000 - 142001 142000 - 140001 140000 - 138001 138000 - 136001 136000 - 134001 134000 - 132001 132000 - 130001 130000 - 128001 128000 - 126001 126000 - 124001 124000 - 122001 122000 - 120001 120000 - 118001 118000 - 116001 116000 - 114001 114000 - 112001 112000 - 110001 110000 - 108001 108000 - 106001 106000 - 104001 104000 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
-
Frissítve: 2025-10-31 19:24 Téma összefoglaló
Új hozzászólás Aktív témák
-
[Prolixus]
addikt
Ebben az esetben nem ilyen egyszerű a bontás. Ki kell venni a középső tabletet, akkor alatta/körülötte a műanyag elemet ami a szélső szellőzőrostélyig fut...ééés csak utána férsz hozzá a csavarokhoz, hogy a középső szellőzőt kivedd. Az a kis keret, amiről lejött a bevonat, sajnos külön nem távolítható el, az egész középső szellőző egy nagy egybe műanyag.
Köszi az emlékeztetőt a vámra!
Meg is rendelem este. -
focvis
veterán
K2 Bono Black nem opció? Ez nagyon bevált.
Köszönöm az ajánlást!
Ha a kínai nem válik be, és továbbra is szükségét érzem, úgy igyekszem fejben tartani. (Felírtam a jegyzeteim közé.) -
Chereiose
addikt
Nem tudom mióta van ez az üllői-ferenc krt találkozásánál, hogy minimum a Nagyváradtól ha a belső sávban mész, végig záró vonal van, ergo szabályosan nem tudsz sávot váltani és a linkelt képen fent a tábláknál ki van írva, hogy csak a 100E-nek van engedélyezve a sávváltás. Tehát 2-3 km-en nem lehet szabályosan átmenni? Na most én pont a táblánál megtettem, mivel egyenesen kellett menjek. Azt néztem; hogy persze ott vannak kamerák, most ez küldözgeti érte a csekkeket vajon?
Ezt is aki kitalálta ebben a degenerált
városban az nem normális. -
focvis
veterán
-
Tothgera30
veterán
-
tboldi
nagyúr
-
Qru
MODERÁTOR
-
vans?
őstag
Jogos!
Múlt héten megrendeltem, amire tényleg* szükségem van, holnap szállítják ki.* A "tényleg" az szokás szerint túlzó kifejezés az alis rendeléseim esetén.

- 1 db rövid 23 cm-es antenna MX-hez, ez kell, mert a meglévő 9,5 cm-essel dombos vidéki tájakon gyenge a vétel, a gyári antenna meg túl hosszú
- 2 db vicces felirat (életbevágó
)
- 1 tégely fekete színezett műanyagápoló - majd meglátjuk, hogyan szuperál.Milyen matricak? Ilyen apamtol a kettes atlagert kaliber?
-
Qru
MODERÁTOR
-
macilaci78
nagyúr
-
dj79
senior tag
4-10 és mindig páros darabszám. Nómenklatúra lekérdezés, mert biztosan nem lesz kiírva a temun, de még számlán sem láttam.
tboldi: Ehhez nem értek, csak a híreket olvastam. - veled is csak többen vagyunk.
Tippre legalább 8, de inkább10 számjegyig, hiszen az IAO-n is utóbbi van tételsoronként feltüntetve.
-
focvis
veterán
úgy néz ki vele, mint egy dodzsem és az áramszedője
Találó kifejezés!
Az MX is ilyen a gyárijával. #373197 Qru
Talán legközelebb, a literes Sonax Professional még több évig elég lesz.#373194 f4lcon
Alaposabban beleolvasva az értékelésekbe, sok jóra nem számítok
, a tavalyiak inkább dicsérték, a frissebbek inkább lehúzzák a cuccot, hogy ragad és foltot hagy napokkal később is...
A volt szomszéd használt megelégedve asszem Sheron márkájú fekete ápolót. Jó 15 a feleségemnek vásárolt 5 év körüli Clio kifakult hűtőrácsát fekete Bagarol cipőkrémmel egész sikeresen "felújítottam" (saját kútfőből) - tartok már tőle, hogy ez az Alis alulmúlja. 🤷 -
macilaci78
nagyúr
4-10 és mindig páros darabszám. Nómenklatúra lekérdezés, mert biztosan nem lesz kiírva a temun, de még számlán sem láttam.
tboldi: Ehhez nem értek, csak a híreket olvastam. - veled is csak többen vagyunk.
-
Qru
MODERÁTOR
-
tboldi
nagyúr
-
tboldi
nagyúr
Jogos!
Múlt héten megrendeltem, amire tényleg* szükségem van, holnap szállítják ki.* A "tényleg" az szokás szerint túlzó kifejezés az alis rendeléseim esetén.

- 1 db rövid 23 cm-es antenna MX-hez, ez kell, mert a meglévő 9,5 cm-essel dombos vidéki tájakon gyenge a vétel, a gyári antenna meg túl hosszú
- 2 db vicces felirat (életbevágó
)
- 1 tégely fekete színezett műanyagápoló - majd meglátjuk, hogyan szuperál.Egyszer kipróbáltam az Ypsilonon a Jazz ~40 centis antennáját, véletlenül pont megegyezik a menetük. Rögtön megjavult a vétel a panelek között, viszont úgy néz ki vele, mint egy dodzsem és az áramszedője.

-
Qru
MODERÁTOR
-
tboldi
nagyúr
De hány számjegy pontosságig? 4? 6? 8?
Biztos bennem van a hiba, de tessék?
-
Qru
MODERÁTOR
Autoglym műanyagápolója nekem szépen visszahozta a színét a szürkés külső műanyagnak.
-
f4lcon
addikt
Jogos!
Múlt héten megrendeltem, amire tényleg* szükségem van, holnap szállítják ki.* A "tényleg" az szokás szerint túlzó kifejezés az alis rendeléseim esetén.

- 1 db rövid 23 cm-es antenna MX-hez, ez kell, mert a meglévő 9,5 cm-essel dombos vidéki tájakon gyenge a vétel, a gyári antenna meg túl hosszú
- 2 db vicces felirat (életbevágó
)
- 1 tégely fekete színezett műanyagápoló - majd meglátjuk, hogyan szuperál.az a fekte műanyag ápoló ha ilyen akkor egy kalap szr
egy sima nedves bevonat, fekete lesz amíg vizes. étolajjal is kenhetnéd, vagy kólával. -
macilaci78
nagyúr
-
Qru
MODERÁTOR
Tele az Alis kosaram lomokkal de igazából csak egyetlen érdemi tétel van benne: az új fényszóró burkolat de annak meg olyan ára van, hogy az a 3€ már nem oszt...
-
focvis
veterán
Jogos!
Múlt héten megrendeltem, amire tényleg* szükségem van, holnap szállítják ki.* A "tényleg" az szokás szerint túlzó kifejezés az alis rendeléseim esetén.

- 1 db rövid 23 cm-es antenna MX-hez, ez kell, mert a meglévő 9,5 cm-essel dombos vidéki tájakon gyenge a vétel, a gyári antenna meg túl hosszú
- 2 db vicces felirat (életbevágó
)
- 1 tégely fekete színezett műanyagápoló - majd meglátjuk, hogyan szuperál. -
tboldi
nagyúr
*vámtarifaszámonként 3 €
Nekem is össze kellene szednem még most, amit akarnék még az Aliról rendelni.

-
focvis
veterán
Köszi!
Ezzel viszont lehet teszek egy próbát mielőtt komolyabb kiadásba verném magam. A "necc" a dologban hogy ST autóm van szóval ebben már alapból vannak ilyne ál karbon betétek, kérdés hogy ez az alis utángyártott elem mintázatban mennyire követi a gyárit. Ha nem üt el tőle akkor akár még jó is lehet a végeredmény.Ez csak élőben fog kiderülni. Ha rendelsz, ne tökölj, július 1-től jön a 3 €-s minimum vám minden EU-n kívüli csomagra.
Btw. általában nem egy nagy "wasistdas" kibontani egy ilyen szellőzőt, egy műanyag kárpitbontó kés kell hozzá, pár perces munka. YT tutorialt érdemes keresni előtte.
-
Qru
MODERÁTOR
Matricával azért elég bóvli lenne szerintem, de jah én is gondoltam erre.
A cél az lenne hogy ne kelljen bontani semmit
Ha már ilyenre adom a fejem akkor cseréltetem az egész szellőzőt, kerül amibe kerül (74k-ért csinálná meg a szervíz alkatrészárral meg munkadíjjal együtt, btw)Nem olyan drága, érdemes tenni vele egy próbát. Amit focvis linkelt 3d matrica az okénak tűnik.
-
[Prolixus]
addikt
Köszi!
Ezzel viszont lehet teszek egy próbát mielőtt komolyabb kiadásba verném magam. A "necc" a dologban hogy ST autóm van szóval ebben már alapból vannak ilyne ál karbon betétek, kérdés hogy ez az alis utángyártott elem mintázatban mennyire követi a gyárit. Ha nem üt el tőle akkor akár még jó is lehet a végeredmény. -
[Prolixus]
addikt
Matricával azért elég bóvli lenne szerintem, de jah én is gondoltam erre.
A cél az lenne hogy ne kelljen bontani semmit
Ha már ilyenre adom a fejem akkor cseréltetem az egész szellőzőt, kerül amibe kerül (74k-ért csinálná meg a szervíz alkatrészárral meg munkadíjjal együtt, btw) -
Tsebacsi
nagyúr
Nagyon bátran kapcsolgatta és nem ész nélkül szóval meglepődtem milyen ügyes. Ezt még a németek is gyakran elbasszák. Oké ez sima lámpa?LED? nem a kitakarós mátrix csucsi
-
Tsebacsi
nagyúr
-
gergo5991
őstag
-
Qru
MODERÁTOR
-
gergo5991
őstag
Hyundai i30N Performance 2.0 T-GDI, 206kW
valaki tud bármi infót mire kell figyelni vásárláskor?
109k km, 2021/12 es gyártás.
gyári csereperiódusok, kuplung, vezérlés stb -
norbert1998
nagyúr
-
tboldi
nagyúr
-
Qru
MODERÁTOR
-
tboldi
nagyúr
-
Qru
MODERÁTOR
-
ncc1701
veterán
Haver, mikor vezette az insigniát: az első autó, amiben jó helyen van a két könyöklő. :)
-
joshua7
veterán
Mi északon voltunk szlovákiában és csehországban egyaránt, senkinek semmi baja nem volt, hogy magyarok voltunk.
Szlovákoknál merre jártatok?
Mi egynapos utat szervezünk épp, és a Dóval, Rózsahegy, Ördöglakodalma-hágó az elképzelés. Alpesi jellegű táj a cél, közelebb Bp-hez. -
Qru
MODERÁTOR
-
cOxeR
Ármester
Ez mókás, mert tisztán vettem át, lemosva is kérik vissza, üzemanyag meg félig volt és logikusan félig tankolva adnám vissza. Ellenben papíron nem ez van… írok is nekik ez mi a **
Mondjuk 450 km-re számolok 1l adblue-t, de lehet ezért van benne a 33l helyett 50l átadás és akkor az adblue nem az en dolgom.
-
dellfanboy
őstag
-
STC Speed
őstag
Sziasztok,
Szerintetek hol érdemes meghirdetni metrikus-colos dugókulcs készletet, ami ipari minőségű? Olcsón lenne, de autószerelőknek való termék. Több száz darabos készlet.
-
focvis
veterán
Sziasztok!
Basszus hogy jártam...szerintetek ezt lehet költséghatékonyan + szépen javítani? Illetve ha igen, hova kellene vinni az autót, kocsikozmetikus cégek foglalkoznak ilyesmivel?
Ford Focus MK4.5 van a képen btw. Úgy tűnik a szellőzőrács keretén a műanyag nem anyagában festett, hanem ilyen bevonatos. Nem tudom mi okozhatta ezt, gondolom az illatosító (Ambi Pur), mert az pont ide volt felszúrva a szellőzőrácsra. Lényeg hogy elkezdett beereződni a felület, mondom mi a fene ez, picit megkapartam és hopp egyből lepergett a festék...Gondolom izolálni kellene kicsit megcsiszolni, meg lefújni festékkel. Szervízben sajnos a teljes középső szellőzőpanel cseréjével tudnák megoldani (ahogy várható volt), ami nem olcsó. meg bontani kell a műszerfalat hozzá amit elkerülnék ha lehet.
Valakinek lenne ötlete hogy hova vigyem?Jobb híján: [link]
-
Qru
MODERÁTOR
Csináltunk nekik fasza BMW gyártósort
Sőt a KIA-t is átengedtük nekik.
-
norbert1998
nagyúr
-
Qru
MODERÁTOR
Mi északon voltunk szlovákiában és csehországban egyaránt, senkinek semmi baja nem volt, hogy magyarok voltunk.
Remélem nem csak a múltidő miatt.
-
norbert1998
nagyúr
Mi északon voltunk szlovákiában és csehországban egyaránt, senkinek semmi baja nem volt, hogy magyarok voltunk.
-
Qru
MODERÁTOR
-
tboldi
nagyúr
-
Emunem
őstag
-
tboldi
nagyúr
-
tboldi
nagyúr
-
Qru
MODERÁTOR
-
Qru
MODERÁTOR
-
gg72
veterán
-
tboldi
nagyúr
-
ParmaBoy
aktív tag
Jelezni fogja. Menüben tudsz nézni szintet/hatótávot.
Kérdés, hogy mi az elvárás leadásnál (tele vetted fel és tele kell leadni pl., vagy csak olaszosan tesznek rá, csak ne jelezzen)
-
cOxeR
Ármester
Másik kérdés, ez egy ECO blue motor, ha tankolok kell azt is tennem bele? Gondolom jelzi ha fogytán van… vagy bérelt esetben ilyenkor “köpjek” bele ha rinyál, tuti nem töltöm fel azt is 14,2l a tartalom ahogy látom.
-
szebe
addikt
11k a műhelyé, a többi az államkasszába csorog.
De ugye közel egy óra melóért (maga a vizsga + adminisztrálás) az is semmi, ezekből a 42-45k körüli díjakból kiderül, hogy 25 alatt nem dolgozik egyik műhely se, ami bizonyos szintekig érthető. -
Qru
MODERÁTOR
-
Qru
MODERÁTOR
Köszi mindenkinek. Beszéltem a fényezővel, ahová már amúgy is vittem volna a kocsit, mert a szélvédőnél már korábban jelentkezett egy nagyobb lakkhiba és szerinte is erről van itt szó.
Amúgy ez még a gyári fényezés (11 éves), hát eddig bírta... Amúgy tegnap esőben menet közben kürítettem a maradék téli ablakmosót a tartályból, lehet attól jöttek ki így mára ezek a foltok? Tényleg tegnap még semmi sem látszódott...Igen, lehet az abban lévő alkohol adta meg a kegyelemdöfést neki...
-
tboldi
nagyúr
Köszi mindenkinek. Beszéltem a fényezővel, ahová már amúgy is vittem volna a kocsit, mert a szélvédőnél már korábban jelentkezett egy nagyobb lakkhiba és szerinte is erről van itt szó.
Amúgy ez még a gyári fényezés (11 éves), hát eddig bírta... Amúgy tegnap esőben menet közben kürítettem a maradék téli ablakmosót a tartályból, lehet attól jöttek ki így mára ezek a foltok? Tényleg tegnap még semmi sem látszódott...Sajnos az olaszok piros fényezései ilyenek lesznek előbb-utóbb, ne okold magadat miatta.

-
tboldi
nagyúr
Sziasztok!
Basszus hogy jártam...szerintetek ezt lehet költséghatékonyan + szépen javítani? Illetve ha igen, hova kellene vinni az autót, kocsikozmetikus cégek foglalkoznak ilyesmivel?
Ford Focus MK4.5 van a képen btw. Úgy tűnik a szellőzőrács keretén a műanyag nem anyagában festett, hanem ilyen bevonatos. Nem tudom mi okozhatta ezt, gondolom az illatosító (Ambi Pur), mert az pont ide volt felszúrva a szellőzőrácsra. Lényeg hogy elkezdett beereződni a felület, mondom mi a fene ez, picit megkapartam és hopp egyből lepergett a festék...Gondolom izolálni kellene kicsit megcsiszolni, meg lefújni festékkel. Szervízben sajnos a teljes középső szellőzőpanel cseréjével tudnák megoldani (ahogy várható volt), ami nem olcsó. meg bontani kell a műszerfalat hozzá amit elkerülnék ha lehet.
Valakinek lenne ötlete hogy hova vigyem?Inkább kárpitosnak vagy autóhifisnek mutatnám meg, nekik jellemzően több gyakorlatuk van szétszedésben, összerakásban. De ja, lecsiszolni és fújni, esetleg cserélni másikra.
-
gg72
veterán
Köszi mindenkinek. Beszéltem a fényezővel, ahová már amúgy is vittem volna a kocsit, mert a szélvédőnél már korábban jelentkezett egy nagyobb lakkhiba és szerinte is erről van itt szó.
Amúgy ez még a gyári fényezés (11 éves), hát eddig bírta... Amúgy tegnap esőben menet közben kürítettem a maradék téli ablakmosót a tartályból, lehet attól jöttek ki így mára ezek a foltok? Tényleg tegnap még semmi sem látszódott... -
cOxeR
Ármester
-
tboldi
nagyúr
-
cOxeR
Ármester
Waze nem hiszem, hogy random olaszul szövegelne neked ha a telódról megy.
passz szerencsére ez a kis gyösz nem beszél. De még automata távfény is van benne
Ettől függetlenül nem kéne. Valószínű egy Toyota Yaris vagy egyéb német izé jobban bejönne. Ezek az olasz-francia cuccok már nem. Ez az automata távolsági fény háát… barátomnak egy cx30-asa van, az is kapcsolgatja össze vissza… ebben a Tesla sokkal jobb, persze az mátrix led, de azért az se makulátlan. Főleg pályán téveszt, a korlát mögé nem lat annyira…
-
Qru
MODERÁTOR
Sziasztok!
Basszus hogy jártam...szerintetek ezt lehet költséghatékonyan + szépen javítani? Illetve ha igen, hova kellene vinni az autót, kocsikozmetikus cégek foglalkoznak ilyesmivel?
Ford Focus MK4.5 van a képen btw. Úgy tűnik a szellőzőrács keretén a műanyag nem anyagában festett, hanem ilyen bevonatos. Nem tudom mi okozhatta ezt, gondolom az illatosító (Ambi Pur), mert az pont ide volt felszúrva a szellőzőrácsra. Lényeg hogy elkezdett beereződni a felület, mondom mi a fene ez, picit megkapartam és hopp egyből lepergett a festék...Gondolom izolálni kellene kicsit megcsiszolni, meg lefújni festékkel. Szervízben sajnos a teljes középső szellőzőpanel cseréjével tudnák megoldani (ahogy várható volt), ami nem olcsó. meg bontani kell a műszerfalat hozzá amit elkerülnék ha lehet.
Valakinek lenne ötlete hogy hova vigyem?AliExpresen néznék oda vmi matricát (fekete vagy karbonmintásat). Ápol és eltakar.
-
Qru
MODERÁTOR
Nekem is ki van nézve, csak már nem akarok költeni erre, majd a kövire
első rollbar és polykit is kosárban.Egy
kisebbnagyobb vagyont tudnék rá költeni a kordéra de egyelőre csak próbálom életben tartani. Szerencsére sokat dolgozom, így nincs időm pénzt költeni.
-
Eugene Roe
őstag
-
[Prolixus]
addikt
Sziasztok!
Basszus hogy jártam...szerintetek ezt lehet költséghatékonyan + szépen javítani? Illetve ha igen, hova kellene vinni az autót, kocsikozmetikus cégek foglalkoznak ilyesmivel?
Ford Focus MK4.5 van a képen btw. Úgy tűnik a szellőzőrács keretén a műanyag nem anyagában festett, hanem ilyen bevonatos. Nem tudom mi okozhatta ezt, gondolom az illatosító (Ambi Pur), mert az pont ide volt felszúrva a szellőzőrácsra. Lényeg hogy elkezdett beereződni a felület, mondom mi a fene ez, picit megkapartam és hopp egyből lepergett a festék...Gondolom izolálni kellene kicsit megcsiszolni, meg lefújni festékkel. Szervízben sajnos a teljes középső szellőzőpanel cseréjével tudnák megoldani (ahogy várható volt), ami nem olcsó. meg bontani kell a műszerfalat hozzá amit elkerülnék ha lehet.
Valakinek lenne ötlete hogy hova vigyem? -
Micsurin
nagyúr
Jah, most megnéztem ahova én szoktam menni, ott 43 ezer. Jó drága lett... Csak nem értem miért.
Hatósági árat megemelték, azon felül a műhely sem ingyen dolgozik. Hatóságidíjból nem hiszem, hogy kapnának 1500 forintnál többet...
-
ParmaBoy
aktív tag
-
MasterMark
titán
-
tboldi
nagyúr
26700 Ft a hatósági ár, már a 39k is sok, miért számítottál még ennél is többre?
Előműszakival együtt ennyi. Arra számítottam, hogy közelebb lesz az 50-hez.
-
ParmaBoy
aktív tag
26700 Ft a hatósági ár, már a 39k is sok, miért számítottál még ennél is többre?
40 alatt az új árakkal én találkoztam vizsgával (BP és Pest megye)
-
Qru
MODERÁTOR
Szilenteket taktikusan cseréld PU-ra (mondjuk kerül majd annyiba, mint a coilover
) + új toronyszilent és csapágy úgy is kell a gátlónál, Lemförder kicsit masszívabb, mint a többi, illetve hátha van MeyleHD, de toronyban kicsit az esély. Esetleg vastagabb rollbar set?Ezek után állítólag már szimulációk és kimért camber-ek kelllenének, nehogy véletlenül csak szarabb legyen az egész (vagy mi)

HD az jó cucc, nekem kutyacsontból kapott HD-t a gyáriak helyett és érezhetően javult kanyarban a kocsi.
-
MasterMark
titán
-
Qru
MODERÁTOR
Nem olyan vészes emlékeim szerint, 100 körül lehet beszilentezni.
Vastagabb rollbar csak ha igényli. A kupás autókon is csak az első rollbar erősebb. Igazából egyelőre ahogy van megnézném mi a végeredmény. Igazából a továbbiakban is utcai autónak szeretném meghagyni, környező országokba túrázás lehetőségével, így a polis noise-vibration-harshness-t egyelőre próbálom elkerülni. Ha igényli, megkapja majd.
#373113 Qru - még most is csinálnak, aha
Haver most szilentezte az IS200-at.Kösz, ezt jegyezetem akkor.
-
krono.
tag
Szilenteket taktikusan cseréld PU-ra (mondjuk kerül majd annyiba, mint a coilover
) + új toronyszilent és csapágy úgy is kell a gátlónál, Lemförder kicsit masszívabb, mint a többi, illetve hátha van MeyleHD, de toronyban kicsit az esély. Esetleg vastagabb rollbar set?Ezek után állítólag már szimulációk és kimért camber-ek kelllenének, nehogy véletlenül csak szarabb legyen az egész (vagy mi)

Nem olyan vészes emlékeim szerint, 100 körül lehet beszilentezni.
Vastagabb rollbar csak ha igényli. A kupás autókon is csak az első rollbar erősebb. Igazából egyelőre ahogy van megnézném mi a végeredmény. Igazából a továbbiakban is utcai autónak szeretném meghagyni, környező országokba túrázás lehetőségével, így a polis noise-vibration-harshness-t egyelőre próbálom elkerülni. Ha igényli, megkapja majd.
#373113 Qru - még most is csinálnak, aha
Haver most szilentezte az IS200-at. -
tboldi
nagyúr
Jazz lejelentve műszakira, júl. 2., és 39k Ft lesz, többre számítottam.
-
Qru
MODERÁTOR
-
ParmaBoy
aktív tag
DiscoverCars appban béreltem, “random” általuk javasolt helyről. (Rentalplus lett de ezt foglalás után adták csak meg)
Online check in, így kb 2 perc, egy kaució terhelés és séta a kocsihoz. - mondjuk az relatív messze volt (de egy kupacon van kb az összes reptér ajtón kilépsz balra aztán csak egyenesen csattogni kell előre), pozitívum 3 perc beszélgetés után se térdelt le elém még egy lány se
igaz csak a kereket nézte végig van-e benne valami…
Ja igen a kép, jobb elől koppig van az ülés előre húzva, tehát még nem is ülök annyira előre csúszva, képen látszik konyvelo jobb oldalon még sehol, az ülés támla mellett.
Alacsonyan ülök amúgy
Köszi.
-
Tsebacsi
nagyúr
Elsőre én se, de aztán meglett könnyen… csak kormány jobb oldalán kell pöcögtetni.
Amit nem találtam meg és idegesít viszont, hogy megy a navi, le van némítva, de mikor kamerás lámpa van rohadt hangosan figyelmeztet olaszul… és nem tudom ezt hol lehet kikapcsolni. Rádió lekapcsolva, navi lenémítva, egyszerűen passz hol keressem ezt a beállítást. Waze-n belül?
Waze nem hiszem, hogy random olaszul szövegelne neked ha a telódról megy.
passz szerencsére ez a kis gyösz nem beszél. De még automata távfény is van benne
Ettől függetlenül nem kéne. Valószínű egy Toyota Yaris vagy egyéb német izé jobban bejönne. Ezek az olasz-francia cuccok már nem. -
ParmaBoy
aktív tag
-
Qru
MODERÁTOR
Vagy abbóp, vagy a másikból de van még, most néztem. +5-7% a fekete felár.
Ha már témánál vagyunk: múlt pénteken jött meg a toronyszilent az enyémhez. Decemberben mondta az eladó, hogy most vegyem meg, mert jövőre drágább lesz. Nem vettem meg, rá is faragtam, mert jóval drágább lett.
-
Ziyan
aktív tag
-
cOxeR
Ármester
Előrehúztad a könyöklőt? Kb. az alatta lévő kis tároló végéig előre tud jönni, ha jól emlékszem
bár ez még FL előtti, de ott is ugyanígy kellene működnie.
Egyébként ja, ezek a standard ülések nem túl jók, az ülőlap is rövid, és nem is a kényelem csúcsa, ilyet venni csak AGR üléssel szabad.Nem jön az sehova… csak egy tető van egy műanyag kiemelés fölött.
Ülőlap rövidsége nem érint, szóval az nem zavar egyáltalán. -
cOxeR
Ármester
Elsőre én se, de aztán meglett könnyen… csak kormány jobb oldalán kell pöcögtetni.
Amit nem találtam meg és idegesít viszont, hogy megy a navi, le van némítva, de mikor kamerás lámpa van rohadt hangosan figyelmeztet olaszul… és nem tudom ezt hol lehet kikapcsolni. Rádió lekapcsolva, navi lenémítva, egyszerűen passz hol keressem ezt a beállítást. Waze-n belül?
-
Ziyan
aktív tag
DiscoverCars appban béreltem, “random” általuk javasolt helyről. (Rentalplus lett de ezt foglalás után adták csak meg)
Online check in, így kb 2 perc, egy kaució terhelés és séta a kocsihoz. - mondjuk az relatív messze volt (de egy kupacon van kb az összes reptér ajtón kilépsz balra aztán csak egyenesen csattogni kell előre), pozitívum 3 perc beszélgetés után se térdelt le elém még egy lány se
igaz csak a kereket nézte végig van-e benne valami…
Ja igen a kép, jobb elől koppig van az ülés előre húzva, tehát még nem is ülök annyira előre csúszva, képen látszik konyvelo jobb oldalon még sehol, az ülés támla mellett.
Alacsonyan ülök amúgy
Előrehúztad a könyöklőt? Kb. az alatta lévő kis tároló végéig előre tud jönni, ha jól emlékszem
bár ez még FL előtti, de ott is ugyanígy kellene működnie.
Egyébként ja, ezek a standard ülések nem túl jók, az ülőlap is rövid, és nem is a kényelem csúcsa, ilyet venni csak AGR üléssel szabad. -
Qru
MODERÁTOR
DiscoverCars appban béreltem, “random” általuk javasolt helyről. (Rentalplus lett de ezt foglalás után adták csak meg)
Online check in, így kb 2 perc, egy kaució terhelés és séta a kocsihoz. - mondjuk az relatív messze volt (de egy kupacon van kb az összes reptér ajtón kilépsz balra aztán csak egyenesen csattogni kell előre), pozitívum 3 perc beszélgetés után se térdelt le elém még egy lány se
igaz csak a kereket nézte végig van-e benne valami…
Ja igen a kép, jobb elől koppig van az ülés előre húzva, tehát még nem is ülök annyira előre csúszva, képen látszik konyvelo jobb oldalon még sehol, az ülés támla mellett.
Alacsonyan ülök amúgy
Bubian is kb használhatatlanul alacsonyan van. Pedig ismersz, eléggé gibbon karjaim vannak de mégsem ér le rá a könyököm. Pedg még az ülés is tökig le van engedve a padlóra. Nem tudom egy pöttöm japonának ez így hogy jöhetett ki...
-
Eugene Roe
őstag
-
Qru
MODERÁTOR
Hajlok rá, oldalborda nagyon tolná a Versysbe a métert. Én úgy vagyok vele picit, hogy az első 1000km a névleges bejáratás de valahogy az első 3-5 ezret nyugodt környezetben tolnám bele, értsd mikor fater vonóhorog távon belül van. Új motor új autóban akkor bízok mikor már túl van a szétesési határon alias az első pár ezren.

A Misin meg kezd látszani a kora, még jó de már látszik a felületen, hogy a következő szezont már nem fogja megfutni. Idén azt ki kéne végre végezni ha már tavaly nem jött össze.
Jah a bejáratást én is nyugiban tolnám le inkább. Nem a bizalmatlanság miatt, inkább csak a szakszerű bejáratás/kímélés végett.
Meg mondjuk amilyen bolondos az időjárás most, lehet nem árt ha van vászontető...
-
Tsebacsi
nagyúr
DiscoverCars appban béreltem, “random” általuk javasolt helyről. (Rentalplus lett de ezt foglalás után adták csak meg)
Online check in, így kb 2 perc, egy kaució terhelés és séta a kocsihoz. - mondjuk az relatív messze volt (de egy kupacon van kb az összes reptér ajtón kilépsz balra aztán csak egyenesen csattogni kell előre), pozitívum 3 perc beszélgetés után se térdelt le elém még egy lány se
igaz csak a kereket nézte végig van-e benne valami…
Ja igen a kép, jobb elől koppig van az ülés előre húzva, tehát még nem is ülök annyira előre csúszva, képen látszik konyvelo jobb oldalon még sehol, az ülés támla mellett.
Alacsonyan ülök amúgy
Én a 600-asban még mindig nem találtam meg hol írja ki a fogyasztást

chatgpt segített valami gomb van a bajusz kapcsoló végén
-
cOxeR
Ármester
Mondjuk ritka, h nem a koldus kivitelt adják bérautónak (dízel is, ST-line is), a magasabb futás miatt gondolom nem valamelyik multitól béreltél.
Honnan, ha nem titok? /nekem is lehet aktuális lesz egy olasz kör, Bari és onnan bérlés, irány dél, Puglián belül/
Illetve melyik ülés van benne? (egy belső kép esetleg.
)DiscoverCars appban béreltem, “random” általuk javasolt helyről. (Rentalplus lett de ezt foglalás után adták csak meg)
Online check in, így kb 2 perc, egy kaució terhelés és séta a kocsihoz. - mondjuk az relatív messze volt (de egy kupacon van kb az összes reptér ajtón kilépsz balra aztán csak egyenesen csattogni kell előre), pozitívum 3 perc beszélgetés után se térdelt le elém még egy lány se
igaz csak a kereket nézte végig van-e benne valami…
Ja igen a kép, jobb elől koppig van az ülés előre húzva, tehát még nem is ülök annyira előre csúszva, képen látszik konyvelo jobb oldalon még sehol, az ülés támla mellett.
Alacsonyan ülök amúgy
-
Micsurin
nagyúr
Hajlok rá, oldalborda nagyon tolná a Versysbe a métert. Én úgy vagyok vele picit, hogy az első 1000km a névleges bejáratás de valahogy az első 3-5 ezret nyugodt környezetben tolnám bele, értsd mikor fater vonóhorog távon belül van. Új motor új autóban akkor bízok mikor már túl van a szétesési határon alias az első pár ezren.

A Misin meg kezd látszani a kora, még jó de már látszik a felületen, hogy a következő szezont már nem fogja megfutni. Idén azt ki kéne végre végezni ha már tavaly nem jött össze.
-
cOxeR
Ármester
Nem vagyok nagy méret ezért pl a középső könyöklőre nem tudom letenni a kezem annyira hátul van - Nekem meg általában alacsonyan vannak a könyöklők.
Ebben is alacsony amúgy, teljesen más a magasság bal és jobb oldalon, meg az is hol van… mindjárt teszek be képet.
-
Qru
MODERÁTOR
Audi, gyaluld le végre a Misit.

-
Qru
MODERÁTOR
Szilenteket taktikusan cseréld PU-ra (mondjuk kerül majd annyiba, mint a coilover
) + új toronyszilent és csapágy úgy is kell a gátlónál, Lemförder kicsit masszívabb, mint a többi, illetve hátha van MeyleHD, de toronyban kicsit az esély. Esetleg vastagabb rollbar set?Ezek után állítólag már szimulációk és kimért camber-ek kelllenének, nehogy véletlenül csak szarabb legyen az egész (vagy mi)

Mehet a Strongfelx, bár abból nem tudom van-e fekete... Egy időben feláért készítettek belőle feketét is.
-
focvis
veterán
Lusta vagyok, na

Meg a külsőnél nincs jó szivacsom, megfelelő vizem, magasnyomásom otthon... De a tippeket köszi, lehet erőt veszek magamon. Amúgy van műszerfalra meg kárpitra is cuccom, meg egy LIDL kárpittisztítóm is, szóval belülre amúgy adott lenne minden ha az IKEAs szettet beszerzem.Más: túl jó az euró árfolyam, muszáj voltam egy "kis" pénzt költeni
Kíváncsi vagyok hogyan fog viselkedni az autó vele, tesztkörre már vittek egyben, az meggyőző volt. Ha valaki papírozásban tud segíteni ne habozzon. Szezon után van csak tervben hogy hivatalossá tegyem mondjuk, de ha van ahol pikpakk elintézik hajlandó vagyok hamarabb is túlesni a dolgon.
Szép zöld! 👍
A magasnyomásúm pár éve bedöglött, nem veszek másikat, mert a közelébe se jönnek ezek egy rendes ipari/benzinkutas cuccnak. A durváját leszeded egy ilyen mosóban, a többit meg otthon elintézed.
Ha 25 hónap után mostam, akkor gondolhatod, hogy én is ellustáztam a kérdést.
-
Eugene Roe
őstag
Van hozzá TÜV természetesen, anélkül nem (vagy nem ezt) vettem volna.
Volt eladó használt Mono Sport jó áron, de azt pont azért nem vettem meg, mert az már track use only kategória.Jobb menetdinamika a cél, magasság már megvan most is (sőt, azzal egy fél centi-centit lehet fentebb is mennék). Leginkább kanyarban több kiszámíthatóságot, kevesebb dőlést várok. Stabrúd majd lehet kelleni fog még, de egyelőre megnézem így.
#373095 Eugene Roe - egyik haverom azt mondja modern/drága autóval azt csinálsz amit akarsz, nem érdekli a rendőröket... Van benne valami.
Szilenteket taktikusan cseréld PU-ra (mondjuk kerül majd annyiba, mint a coilover
) + új toronyszilent és csapágy úgy is kell a gátlónál, Lemförder kicsit masszívabb, mint a többi, illetve hátha van MeyleHD, de toronyban kicsit az esély. Esetleg vastagabb rollbar set?Ezek után állítólag már szimulációk és kimért camber-ek kelllenének, nehogy véletlenül csak szarabb legyen az egész (vagy mi)

-
ncc1701
veterán
-
Steve_Brown
senior tag
Aha, megsérült a lakk és beoxidált alatta a bázis. Vissza kell csiszolni bázisig 320-as papírral, aztán visszafinomítani vizes 600-800 és új bázis is kell rá mindenképp mert a régihez nem fog tapadni a lakk hiába csiszolod meg.
-
emvy
félisten
Elvalik a lakk a felulettol. Nem egyik naprol a masikra, csak idaig nem latszott.
-
gg72
veterán
Mára ilyen foltok jelentek meg a kocsim (Alfa Giulietta) tetején, fogalmam sincs mitől lehet. Szerintetek? Az elején már korábban volt egy lakkhiba, ez is az lehet? De így, egyik napról a másikra?
-
dellfanboy
őstag
Szlovákokkal milyen most a hangulatunk? Agyalunk egy pár nap magas Tátrán akár a paralimoikonnal (4 karika) akár az új Versyssel ha jövő héten végre az Ivanics kiböfögi magából.

Viszont az elmúlt 1-2 év külpol gané dobálása végett nem tudjuk eldönteni mennyire vagyunk szívesen látott vendégek vajon?
nem 1-2hete volt arra vmi magyar brigád akik a motorra kötötték a bukót, és levágták nekik?

szerk, jah nem bocs azok SZARajevóvan voltak
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
macilaci78
nagyúr
-
hobizoli
nagyúr
Reggel még mindíg a veszélyzónában állt a tegnapi ügyfél...
-
krono.
tag
Tein szerintem nem lesz hivatalos sose (aztán lehet ehhez van TÜV)
ezek inkább úgy hivatalosak, hogy tuning műszaki vizsgáztatóhoz kell menni, aztán elkerülni Ausztriát és Németországot.Ezért kell Eibach-Bilstein és KWK(?) vonalon mozogni, azokhoz van német TÜV, amit jó eséllyel le is tudsz papírozni.
Mi a cél amúgy, ültetés, keményítés, kinézet?
Van hozzá TÜV természetesen, anélkül nem (vagy nem ezt) vettem volna.
Volt eladó használt Mono Sport jó áron, de azt pont azért nem vettem meg, mert az már track use only kategória.Jobb menetdinamika a cél, magasság már megvan most is (sőt, azzal egy fél centi-centit lehet fentebb is mennék). Leginkább kanyarban több kiszámíthatóságot, kevesebb dőlést várok. Stabrúd majd lehet kelleni fog még, de egyelőre megnézem így.
#373095 Eugene Roe - egyik haverom azt mondja modern/drága autóval azt csinálsz amit akarsz, nem érdekli a rendőröket... Van benne valami.
-
Micsurin
nagyúr
Köszi, akkor beszervezek valamit
Még nem tudtuk eldönteni melyikkel legyen, kérdés milyen hamar pereg le az első 1000km az új családtagról. Ha nem elég hamar akkor az Ojdi lesz megküldve, jövőre úgyis kiöregszik a PS4 szóval idén le kell járni aztán SC7.

-
Qru
MODERÁTOR
Szlovákokkal milyen most a hangulatunk? Agyalunk egy pár nap magas Tátrán akár a paralimoikonnal (4 karika) akár az új Versyssel ha jövő héten végre az Ivanics kiböfögi magából.

Viszont az elmúlt 1-2 év külpol gané dobálása végett nem tudjuk eldönteni mennyire vagyunk szívesen látott vendégek vajon?
Nincs para, menjetek nyugodtan.
Új hozzászólás Aktív témák
-
373215 - 373101
373215 - 373101 373100 - 373001 373000 - 372901 372900 - 372801 372800 - 372701 372700 - 372601 372600 - 372501 372500 - 372401 372400 - 372301 372300 - 372201 372200 - 372101 372100 - 372001 372000 - 370001 370000 - 368001 368000 - 366001 366000 - 364001 364000 - 362001 362000 - 360001 360000 - 358001 358000 - 356001 356000 - 354001 354000 - 352001 352000 - 350001 350000 - 348001 348000 - 346001 346000 - 344001 344000 - 342001 342000 - 340001 340000 - 338001 338000 - 336001 336000 - 334001 334000 - 332001 332000 - 330001 330000 - 328001 328000 - 326001 326000 - 324001 324000 - 322001 322000 - 320001 320000 - 318001 318000 - 316001 316000 - 314001 314000 - 312001 312000 - 310001 310000 - 308001 308000 - 306001 306000 - 304001 304000 - 302001 302000 - 300001 300000 - 298001 298000 - 296001 296000 - 294001 294000 - 292001 292000 - 290001 290000 - 288001 288000 - 286001 286000 - 284001 284000 - 282001 282000 - 280001 280000 - 278001 278000 - 276001 276000 - 274001 274000 - 272001 272000 - 270001 270000 - 268001 268000 - 266001 266000 - 264001 264000 - 262001 262000 - 260001 260000 - 258001 258000 - 256001 256000 - 254001 254000 - 252001 252000 - 250001 250000 - 248001 248000 - 246001 246000 - 244001 244000 - 242001 242000 - 240001 240000 - 238001 238000 - 236001 236000 - 234001 234000 - 232001 232000 - 230001 230000 - 228001 228000 - 226001 226000 - 224001 224000 - 222001 222000 - 220001 220000 - 218001 218000 - 216001 216000 - 214001 214000 - 212001 212000 - 210001 210000 - 208001 208000 - 206001 206000 - 204001 204000 - 202001 202000 - 200001 200000 - 198001 198000 - 196001 196000 - 194001 194000 - 192001 192000 - 190001 190000 - 188001 188000 - 186001 186000 - 184001 184000 - 182001 182000 - 180001 180000 - 178001 178000 - 176001 176000 - 174001 174000 - 172001 172000 - 170001 170000 - 168001 168000 - 166001 166000 - 164001 164000 - 162001 162000 - 160001 160000 - 158001 158000 - 156001 156000 - 154001 154000 - 152001 152000 - 150001 150000 - 148001 148000 - 146001 146000 - 144001 144000 - 142001 142000 - 140001 140000 - 138001 138000 - 136001 136000 - 134001 134000 - 132001 132000 - 130001 130000 - 128001 128000 - 126001 126000 - 124001 124000 - 122001 122000 - 120001 120000 - 118001 118000 - 116001 116000 - 114001 114000 - 112001 112000 - 110001 110000 - 108001 108000 - 106001 106000 - 104001 104000 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Fórumok
- Technika, hobbi, otthon
- Autós topik
- (kiemelt téma)
- AKCIÓ! Dell Precision 3571 i7-12700H 16GB 512GB FHD RTX T600 4GB 1 év teljeskörű garancia
- Jó ÁRON ELADÓ! Üzleti HP Elitebook 1040 G9 4g modem! / i5-1245U 16GB 256GB FHD+
- Bomba ár! HP Elite Dragonfly G1 I i7-8GEN I 16GB I 512SSD I FHD Touch I W11 I Gari
- Dell 7430 2in1 360 áthajtós touchos! i7-1265U 16GB 1000GB FHD IPS 1 év gar
- Playstation 4 Slim HEN 1 TB kontroller 6 hó garancia, számlával!
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Meg is rendelem este.
Ezt is aki kitalálta ebben a degenerált
(Annál talán jobb, de semmi világmegváltó.)





