Új hozzászólás Aktív témák
-
Plata
félisten
Gondolkoztam hogy újra felteszem a játékot online miatt,ha már azt mondjátok nincs annyi csaló,csak hogy múltkor írtátok hogy nem lehet ló nevet változtatni,az én lovamnak bitang ronda neve van,de kedvelem a lovat,csak mérges vótam rokksztárra és a lovam nevében csúnya szavak vannak,ha felteszem a kedvenc lovamat el kell passzolnom?
Mert még valaki reportol.
-
.LnB
titán
válasz
negyven2
#17693
üzenetére
Azt hittem, hogy ezer felé is lehet menni. Arra emlékszem csak, hogy lesokkoltam, amikor láttam a szintedet, amikor segítettél.
Meg mostanában is játszottam egy Kitti nevű magyar felhasználóval, akinek szintén ilyen 800 körüli szintje volt. Az egyik sztori küldetésben kerültünk össze.
-Legendás állatoknál nem működik az aimlock RDO-ban?! Elég kellemetlen!
Kontrollerrel kergettem egy ideig a legendás rókát. 
-Csinálgattam a Blood Money és Stranger küldiket. Vannak ismerős karakterek, Sadie-ék például. És akkor már vágom, hogy hogyan működnek ezek a küldetések. Az első küldik előtt van egy kis átvezető. Utána viszont már listából lehet választani a feladatok közül. New Austin-ban maradt még pár, amiket nem kerestem fel. Azokat még megnézem, hogy kik adnak ott questet. Na meg 0,8 goldot kapok értük. Gondolom csak az első végigjátszásra ugye? Nem ad minden alkalommal ennyit mi?
#17691homerhamm
Én így nem tudok játszani. Már gondolkodtam, hogy talán a Single Player sztorit egyszer le kellene nyomni úgy, hogy gonoszkodom. De annyira nem fekszik az nekem..
-
Plata
félisten
Hát az NPC-ket sajnálnám bántani, kivéve ha rossz NPC, mint orvvadász vagy hasonló.
Játékosokkal sem szoktam, mert minek.
GTA Online-ban sem szoktam.
Kivétel ha hülye van a sessionban.
Azt lehet vegzálni, főleg ha eszetlen és passzívban lehet szívatni.
Az olyan állatokat akik észnélkül lövöldöznek mindenre jó poén felhúzni.
Egyébként néha eszetlenül toxikus tudok lenni egyik másik játékban.
Főleg ha tudom hogy nem büntetnek érte.
Néha jó poén kicsit rosszalkodni. -
negyven2
nagyúr
Én még mindig a ~860-as szint (pontosan 866) közelében vagyok már vagy két éve. Szeretnék vele játszani, de nincs kedvem már. Nem amiatt, hogy nincs benne nekem elég tartalom, hanem csak úgy simán nincs kedvem. Amúgy valami 710-711-es szint között éred majd el a maximális 1000-es szinthez szükséges 27 millió XP felét. Vagyis a maradék 289-290 szinthez annyi XP-t kell majd összeszedni (lényegében annyit játszani), mint előtte (nekem még kb. 7 millió XP-t kell összeszedni, ami annyi amit kb. 500-as szint körül érsz el)...
-
Mike
veterán
Mit ne hagyj ki? Halloween Call to arms. Hangulatos a banyákkal, lángoló lábú lovakkal. Az más kérdés, hogy egyedül nem sokra mész, de ettől még érdemes megnézni. És csak novemberig van. Karácsonykor jön a tél, irtó nyomasztó, pocsék idő, minden szürke, azt is érdemes megnézni. Plusz brutális milyen hosszan megmarad a lábnyomod pl Saint Denisben, más játékban ilyet még nem láttam
-
Plata
félisten
A megjelenésről azt tudom hogy ha keresem nem akar,ha nem keresem és csinálok valamit több is megjelenik.
Nekem Emerald Station felett volt/van a szeszfőzdém,ha vittem eladásra pitét van horn-ba akkor két legendás mocsok volt a közelben.Tudták a piszkok hogy nem tudom őket leszedni.Farkas és hód.
Vagy ha trader eladásom volt és brandywine drop-ból vittem szekeret annesburgba akkor megint,a süket szarvas és hód. -
.LnB
titán
Na kész lettem az összes szakmával. És még a 100-as szintet is túlléptem. Ezen most biztos mosolyogtok a ezer feletti szintetekkel.
Azt jól tudom ugye, hogy csak a Bounty Hunter-t lehet 30-as szintig szintezni?Most, hogy megvagyok a szakmákkal. Elkezdek csak úgy tenni-venni. Közben meg szállítom a Monnshine-t.
Ha van ötletetek amit ne hagyjak ki, csináljak meg, akkor írjátok nyugodtan. Most szabad a pálya.
-
negyven2
nagyúr
Semmi spoiler sincs, sima menj ide és tedd meg ezt, vagy hozd el azt (már ha a sima narancssárga fejekre gondolsz). egy adott személynél (aki több helyen is elérhető a térképen), 48 perc a cooldown. Annyi, hogy vannak akinek a küldetése negatív honor-t add, van aki meg pozitív honor-t.
-
.LnB
titán
A Stranger küldetések azok milyenek? Hogyan működnek?
Ismételhetőek, vagy ha megcsinálok egyet, az eltűnik a térképről?
És ezek egyszerű egy fázisú küldetések, vagy folytatódnak?
Tervezem még mindig, hogy megcsinálom mind, de nem akarok konkrétan utánuk nézni a spoilerek miatt. -
.LnB
titán
Megy a meló.. Szépen haladok a szakmákkal. Már csak a Naturalist szintezése maradt hátra. De az is már 13-as szintű. Most az a metódus, hogy csinálgatom a Moonshiner szállításokat 48 percenként, közben meg farmolom a krokodilokat a Naturalist-hez.
Szépen gyűlik a pénz a szállításokkal.
Néztem Naturalist farmolási metódusokat, van ennél effektívebb. De számomra ez a legnyugisabb. Ott van Largas-ban a csaj, folyamatosan spawnolnak a krokodilok. Pofon egyszerű. Gyűjtöttem már össze pecsétes szettet is. De mire spawnolt (nagyon nehezen) az egyik állat, el is engedtem azt a dolgot. Majd maximum egyszer megcsinálom mindet.
Egyébként szerintem van egy bugom jó ideje. Megszedtem magam Evergreen Huckleberry-vel. De a Monnshine recepthez valamiért azt írja, hogy nincs nálam egy darab sem.
Lassan meglesz a 100-as szint is. Most sokan mosolyogtok ezen a sok száz akár ezres szintetekkel. De most már én is elérem végre.

Ha megleszek a Naturalis lvl 20-szal, akkor elkezdem majd szépen megkeresni a legendás állatokat. Most azokat is elvileg el kell kábítani? Vagy érdemesebb megnyúzni őket?
-
-
-
Feck
tag
Köszönöm a tippet. Újratettem, hátha. Siker.
Érdekes, mert a Rockstar Launcher is valami errort ír ki belépésnél, hogy próbáljam újra a saját felhasználói fiókommal, stb. De beenged. És elindult, remélem jó lesz már.Nagyon új még, egyelőre a mentés dolgot sem értem, hogyan, s mikor, mint történik.
Illetve honnan fogom tudni, hogy online bóklászó karakterekbe futok, vagy npc-be?Meg sem merem kérdezni, hogy valaki online mert-e gépi magyarìtást, vagy akár reshade-et használni?


-
Plata
félisten
Hát nem tudom,ez olyan-e mint nekem volt,de az RDR2 ikonjára jobb katt és futtatás rendszergazdaként.
Engem évekig szívatott,ha nem így indítottam akkor errorozott.De arra már nem emlékszem nekem error után milyen szám volt.
Úgy emlékszem a játék parancsikonjánál be is volt pipálva hogy indítás rendszergazdaként,akkor nem volt gond,egyébként nekem is error. -
Feck
tag
Sziasztok!
Gondoltam kipróbálom Online mód a játékot, sosem tettem.. erre ez az üzenet fogad:

Valaki, ötlet? Újratelepítettem, nincs semmilyen mod. Rockstar Launcher-ből indítva is ezt írja ki.
-
negyven2
nagyúr
Nem feltérlenül, és a GTA IV se volt teljesen az annak megjelenésekor (már mint voltak vele gondok, köztük jogos teljesítményt kritizáló problémák, de ott nagyon sokan azért sírtak, mert a tényleg elavult gépieken nem ment).
A RDR1 gépigénye esetében azért azt látni kell, hogy a megadott minimális gépigény az olyan 9-11 éves, míg az ajánlott az 5-6 éves alkatrészeket tartalmaz. Ezek egy része, lehet már nem is támogatott, vagy még éppen támogatott státusban van (vagyis lehet, hogy minimum gépigény esetén is nagyon jól fog futni, sőt az is lehet, hogy az ennél gyengébb gépeken is jól fog futni).
De ettől még kicsit vicces, hogy papíron jobb gép kell neki mint az RDR2-nek. -
negyven2
nagyúr
Amúgy érdekességképpen... A játék PC- kiadása egy port lesz, vagyis bár kap fejlettebb effekteket meg pár új technológiás dolgot (DLSS/FSR), de alapvetően ez az eredeti 2010-es kiadása. Viszont a gépigénye ez lett az RDR1-nek:
Minimum:
Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 10 64-Bit
Processor: Intel® Core™ i5-4670 / AMD FX-9590
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 960 / AMD Radeon R7 360
DirectX: Version 12
Storage: 12 GB available space
Sound Card: Direct X CompatibleRecommended:
Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 10 64-Bit
Processor: Intel® Core™ i5-8500 / AMD Ryzen 5 3500X
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA RTX 2070 / AMD RX 5700 XT
DirectX: Version 12
Storage: 12 GB available space
Sound Card: Direct X Compatible
Additional Notes: SSD recommendedEz meg az RDR2 hivatalos gépigénye:
Minimum system requirements
OS: Windows 10 64 Bit
Processor: Intel® Core™ i5-2500K / AMD FX-6300
Memory: 8GB
Video Card: Nvidia GeForce GTX 770 2GB / AMD Radeon R9 280 3GB
Sound Card: DirectX compatible
HDD: 150GBRecommended system requirements
OS: Windows 10 64 Bit
Processor: Intel® Core™ i7-4770K / AMD Ryzen 5 1500X
Memory: 12GB
Video Card: Nvidia GeForce GTX 1060 6GB / AMD Radeon RX 480 4GB
Sound Card: DirectX compatible
HDD Space: 150GB -
negyven2
nagyúr
Nem lesz benne... legalábbis az eredeti 2010-es multiplayer mód már a PS4/Switch kiadásban sem volt benne. Majd mod formájában lesz hozzá.
Plata: átmenet a GTA IV és a V multija között. Voltak posse-k, benne, meg pár Open World event, illetve Online-ból és menüből indítható PvP és PvE játékmódok.
-
Plata
félisten
RDR jön pc-re,október 29 a megjelenési ideje.
-
.LnB
titán
Cshajszíím:
-
Plata
félisten
Steam nem írja hogy SSd kell neki.

-
Plata
félisten
Mostanában gondoltam rá hogy újra felteszem.
Ha igaz hogy kevesebb a csaló.
Viszont csak két ssd-m van, hely meg kevés rajtuk.
Két tera már kevés.
Hdd-n lenne vagy 500 giga, de nem tudom azt bírná-e.
Az a baj ssd-n olyan van amit nem akarok le törölni, hdd is jó lenne neki, de vagy 30 giga modom van hozzá, sok macera lenne újra telepíteni. -
Mike
veterán
A főzőedényt shotival szét lehet lőni, csak többet kell belőni
Próbáld ki a Halloween Call to arms -t. Még ketten is kemény.
Eleinte messziről lövöldöztem. Aztán megálltam, nézegesse. Most is megállok, csak akkor nem, ha időre kell vinni. Akkor nem lövök rájuk, csak megyek. Az utas szokott lövöldözni, én vezetek
mivel te egyedül vagy, kénytelen vagy lövöldözni. Általában rád lőnek, nem a cuccra. Egy trükk: mutatja sárgán az utat, előveszed a fegyvert, és némi kezdő sebesség után ha nyomva tartod az L2-t automatán mennek a lovak. Azért az ujjad legyen az R1en hogy le tudj fékezni, ha kell. Síneken óvatosan!Naturalista: szerintem tök jó vadászni meg "seggezni" (kábitani) az állatokat, főleg hogy ezt is lehet többen. Van egy pia, amivel egész közel lehet menni az állatokhoz.
A kis camp az egyik legfontosabb a játékban, nagyjából bárhol le tudod tenni, tudsz craftléni és gyorsutazni vele. Mi folyamatosan használjuk.
-
.LnB
titán
Igen, ezt tudom, hogy ölni nem szabad, csak kábítani meg mintát venni. Csak az érdekel, hogy mennyire monoton, unalmas, lassú a szintezés? Mert én a Collector-t nem találtam annak. Az teljesen lazán meglett lvl20. A Trader viszont nem.
Na meg akármennyire is imádom, csodálom, hogy micsoda állatvilágot programoztak a játékba. Azért a single player-es Zoologist achivement sem volt egyszerű. A végén már nagyon örültem, hogy meglett.

-
Plata
félisten
Háát a natúrpista szakmához iszonyat sok türelem kell,mert brutál szár.
Első és leglényegesebb dolog,ha megöltél egy állatot ne menj natúrpista NPC közelében,mert egy idióta hülye p.csa.
Ha öltél állatot talán húsz percel előtte akkor lazán elküd a mamuskádba,ez a jobbik eset,rosszabbik hogy lefúj valami vacakkal amitől a karaktered kidől.Tök mindegy hogy elütöttél egy békát a lovaddal vagy lelőttél egy szarvast. -
.LnB
titán
Valószínűleg a Trader szakma farmolásának tényleg az egyik leggyorsabb módja ez a Scratching Post Camp-es metódus, de az egyik legunalmasabb, legönismétlőbb is. Ezáltal elgondolkodtató, hogy megéri e így csinálni?! Én gyorsan csak fel akartam húzni a Tradert level 20-ra. Sikerült is hétvégén. De lehet, hogy egy kevésbé monoton módszerrel jobban élvezhető. Ráadásul a Hunting wagon megvásárlása nekem, kidobott 875(?) pénz volt. Fontos, hogy nekem. Mert sosem fogyott el az alapanyag. Ezért szükségtelen volt a wagon, amibe több tetemet tudtam tenni. Egyszer kipróbáltam, de a ló + lasszó módszer bőven elég volt nekem. Egyébként tényleg gyorsan lehetett farmolni az XP-t. Elég frankó volt amikor 5x egymás után bedobta ezt a trader route-ot: [link] Elég gyors 1000XP-t jelentett. De a másik opció, Benedict Point sem volt messze. Szóval az én monotonitás tűrésem tolerálta ezt a metódus, de mindenkinek nem ajánlom. Viszont ha bónuszos lesz a role, így jól lehet majd pénzt farmolni. Volt szerencsém a vonatos eventhez is egyszer. Nem rossz, csak számomra elég rossz időpontokban van.
Elkezdtem a Moonshiner role-t is hétvégén. Természetesen Tall Trees-be tettem én is a kunyhót. Na az a szakma, sokkal élvezetesebb szerintem. Biztos torzít a megítélésemen az is, hogy bónuszos a hónapban. De sokkal jobban tetszik. Már is level 13-as vagyok. Ami szuper, hogy ebben a role-ban sokkal kevesebb az üresjárat. Mert van mit csinálni role-on belül az idő alatt is, amíg készül a cefre. Néha el kell menni növényt gyűjteni, de legtöbbször lehet csinálni Bootlegger küldetéseket. Amik alatt ráadásul érdemes kilootolni az ellenfeleket, mert állandóan olyan cuccokat dobnak, amik jók a Moonshiner szakmához. Mondjuk lopakodni én nem tudok. Néha van ilyen küldetés, hiába próbálom, nem megy. Biztos türelmetlen vagyok.
Kérdés: Amikor a Bootlegger küldetéseknél meg kell semmisíteni a cefre főzőket, alapanyagos hordókat, csónakokat. Azokat mivel lehet? Mert én vagy dinamittal, vagy molotov-val szoktam. De ez nem olcsó mulatság. Szét lehet lőni ezeket? Vagy van más mód a megsemmisítésükre?
Rögtön a szakma elkezdésekor szép sorban megcsináltam a Monnshiner Story küldetéseket. Én nem szoktam már meglepődni a játékon, de a második küldetés, a Blood Is Thicker Than ‘Shine, az bitang kemény volt!
Én komolyan azt hittem, hogy bebugolt a játék és megállás nélkül önti rám az ellenfeleket! Hát mennyien voltak abban a küldetésben?! Néha rohannom kellett az életemért.. Azért sikerült elsőre természetesen.
Szóval nem kicsit lepődtem meg. Utána féltem is a többi küldetéstől, de nem volt gáz.
Szóval az egész szakma tök jó. Még saját bár is van. Azt is lehet fejleszteni. Meg is vettem a Refined Decor gold-ért. Az is milyen jól meg van csinálva, hogy a zenekarba bármelyik hangszerrel be lehet állni zenélni. Volt olyan, hogy bent volt két random játékos is a bárban. Muris volt, kiszolgáltam őket meg minden. Mondjuk nem tudom, hogy hogyan lehettek bent, de jó volt. Tegnap volt olyan, hogy kész lett egy egy órás pia adag. De hiába mentem oda Marcel-hez, hogy elindítsam. Bebugolt, és be se jött a jobb oldali menü. Kicsit megijedtem mert a játék újraindítása után se volt jó. Csak amikor másodjára is kiléptem és újraindítottam a játékot.
Ti a pia szállításakor melyik taktikát alkalmazzátok az ellenőrzőpontokon? Én messzebb megállok, aztán szétlövök mindenkit. És később amikor jönnek még menet közben, azok nekem hiába lövik a wagont, az nem sérül. Van az felolfható bónusz, hogy ezeken az ellenőrző pontokon kevesebbszer buksz le, azután érdemes inkább megállni? Mik a tapasztalatok?
Szóval ez a Monnshiner ez könnyebben csúszik nekem. És most a bonuszok miatt elég jó is vele keresni.Ezek után már csak a Naturalist szakma fog maradni. Sok kedvem nincs majd hozzá. De úgy általánosan nézve az milyen? Mennyire lehet gyorsan haladni a szintezésével? Ami nagyon érdekelne az a Wilderness camp. Az hogy működik, mert meg lehet szerezni egyet a Naturalist szakmában, meg a Fence-nél is megvehető. Ugyan az a kettő, csak a Fence-nél sokkal drágább? Vagy kell majd mindkettő, hogy bárhonnan tudjak gyorsutazni?
-
.LnB
titán
Ez a Gaptooth Ridge/ Scratching Post-nál való Trader szakma fejlesztés, ez tényleg felgyorsítja a dolgokat. Ott kell tábort verni. És onnan elég közel van minden küldetés. Így elég sokat lehet darálni. Scratching Post-hoz kell letenni a camp-et. Ezzel szórakoztam kicsit én is, mire oda adta be. És ha megvan, akkor Scratching Post-től kb 15mp-re van a camp. És van amikor oda szól a küldetés. Elég vicces, hogy mész pár métert, és kész is. A másik opció az Benedict Point. Az sincs messze, és ez a két helyszín változik random.
Fejlődtem is tegnap jó pár szintet. Ma szerintem meglesz a Trader lvl 10 is. -
Mike
veterán
Aki ps-n van, jöjjön Halloween call 2 arms-ozni
-
arcitec
addikt
Van új Telegram küldetés 2 már posséban meg is van. Egész jók. Posséban érdemes, mert van azért ellenfél, sőt még a polgárok is beavatkoznak, szóval résen kell lenni.
Hired Loyalty 3 küldetés. Dupla XP -
.LnB
titán
Most olvastam, hogy a Trader szintezést úgy kell felgyorsítani, hogy folyamatosan csinálod a Local Delivery-ket. Szóval nem kell megvárni a 25 egységet, hanem mindig mennyi, visszafele meg gyűjtögetni kicsit. Mert az XP az fix a szállításoknál. Így azért gyorsabban fog menni a dolog végre. Ezt érdemes lvl10-ig csinálni. Aztán a medium wagonnal már lehet várni 50 egységig.
-
.LnB
titán
válasz
negyven2
#17616
üzenetére
Ez a Trader elég lassú.. Nem panaszkodom, csak megállapítom.
Alig várom már, hogy meglegyenek a nagyobb wagonok, és több XP-t kapjak majd. A pénz annyira nem is érdekel, csak maxolni akarom. Meg még a free roam eventjében bízom, hogy az a vonatos cucc szórakoztató lesz. Azt elvileg lassan már nyomhatom. Az hányszor van egy nap? Random az is?
Szóval most gyűjtögetek meg minden, de a 25 item jó lassan készül el. Gondoltam, hogy össze kellene kötni ezt valami más tevékenységgel, mert így kicsit uncsi. Naturalist lenne kézenfekvő az állatok miatt. De pont nem az, a megölésük miatt.Tényleg ezt el is felejtettem írni. Apróság, és ti sokkal többet játszottatok már a játékkal, biztos volt már ilyen, de múltkor elém csapott le a villám. Nagyon vagányul nézett ki.

-
negyven2
nagyúr
A Rockstars már egy ideje a nagyobb Rockstar-os tartalomgyártóknak előre kiküldi (egy-két nappal), hogy mi lesz a következő heti/havi event week. Ez pl. a GTASeriesvideos twitter oldaláról van.
A Moonshine annyiban jó, hogy sokkal egyszerűbb és gyorsabb a pénzkeresés mint a Trader (és ezt elvenni se tudják, max felrobbantani, de ha előtte kilépsz a játékból akkor megmarad az árú).
A Telegram küldetések azok sima mini küldetések, általában egy kis nehezítéssel (pl. csak Free Aim/ellenségek térkép jelölés nélkül). Sajnos a legtöbb esetben nem fizet jól, és nagy részüket csak solo-ban lehet játszani. Pluszban van rajtuk Cooldown is. Igazából ilyen kihívás küldetések.
Az Etta-s BH-nál jobb módszer az igazából csak annyi, hogy optimalizálod az adott idő alatt megkereshető pénzt, vagyis lényegében szünet nélkül nyomod a BH küldetéseket, szünet nélkül úgy hogy, azok 10-12 percnél tovább ne tartson ki (itt is van, hogy várni kell).
Át lett alakítva még nagyon régen a rendszer úgy, hogy igazából te 10 perc után megkapod a maximálisan kapható jutalom XP és pénz (ami 30 percre szól) több mint felét. Arany esetén 9 perc után kapd a felét és 12 perc után a 2/3-át (a maximális 0.48-nak ami 0.32).
Vagyis érdemes úgy megcsinálni őket ha lehet, hogy ne 12 perc után vidd végig. -
Plata
félisten
Gondold át, GTA Online állandóan kapja frissítéseket, eventeket, új dlc-két.
Ha nemjátszik senki akkor kapná?
Csak hogy már évek óta át alakult a GTA Online, már lehet bármit csinálni zárt sessionban, így mindenki ott van.
Publicba csalók, kezdők és olyanok járnak akik lövöldözni akarnak.
Normális játékosok zárt sessionban, ahol nem látod őket és ez a lényeg.
Zárt sessionban afkolhatsz is úgysem bánt senki. -
.LnB
titán
válasz
negyven2
#17611
üzenetére
Azta, én keresgéltem reggel, mielőtt megírtam itt a kommentemet, de nem találtam meg ezeket az infókat.

Mákom lett volna, ha pont a Trader lesz bónuszos. De sebaj, most ezért nem fogok gyors nekiállni a Moonshinernek. Majd a Trader után..
A Telegram küldetésekről tudnátok kicsit mesélni, hogy mik is azok? Még szerintem olyat sem csináltam egyet sem. Azok is több személyesek? Nehézségük?Említettél pár kommentel ezelőtt valami jobb farmolós módszert mint az Etta-s, az mi?
-
negyven2
nagyúr
NEW & RETURNING CONTENT
– NEW Bodyguard Telegram Missions
– RETURNS Halloween Pass 2
BONUSES- 2X RDO$, Gold, and XP on All Telegram Missions – including new Telegrams
- 2X RDO$, Gold, XP, and Ability Card XP on All Hallows' Call to Arms
- 2X RDO$, XP, and Role XP on Moonshiner Story Missions & Moonshiner Sales
- 2X RDO$ and XP on Featured SeriesREWARDS
- Play anytime this month to receive the orange Porter Jacket
- Win in the Featured Series to receive an Offer for 50% off a Weapon
- Complete a Moonshiner Sale to receive the black Morales Vest
- Destroy a Revenue Agent Blockade to receive 30 Repeater Express Ammo and a Reward for a Moonshine Mash Refill
- Log in between October 29 and November 4 to claim the black Folwell HatWEEKLY REWARDS
- Oct 1-7: Reach Wave 5 in All Hallows' Call to Arms to receive the black and white Darned Stockings
- Oct 8-14: Complete a Moonshiner Sale to receive an Offer for 40% off an Established or Distinguished Moonshiner Role Item
- Oct 15-21: Win in the Featured Series to receive the red Strickland Boots
- Oct 22-28: Complete a Moonshiner Sale to receive an Offer for 40% off a Poncho
- Oct 29–Nov 4: Reach Wave 5 in All Hallows' Call to Arms to receive the black Concho PantsFEATURED SERIES CALENDAR
- Oct 1-7: Fear of the Dark
- Oct 8-14: Dead of Night
- Oct 15-21: Hardcore Fear of the Dark
- Oct 22-28: Hardcore Dead of Night
- Oct 29–Nov 4: Hardcore Fear of the DarkDISCOUNTS
- 5 GOLD BARS OFF: Moonshine Shack
- 50% OFF: Moonshine Shack Upgrades and Bar Décor
- 40% OFF: Madam Nazar Halloween Masks, Norfolk Roadster and Arabian Horses
- 30% OFF: Repeaters including Style Customization, Eyepatches, Pants, and SkirtsRETURNING LIMITED-TIME CLOTHING
- Squat Stovepipe Top Hat
- Fanned Stovepipe Top Hat
- Cossack Hat
- Clymene Coat
- Benbow Jacket
- Shaffer ChapsCOMMUNITY-INSPIRED OUTFIT
Free community-inspired outfit created by xXx Queen Inferno xXx on YouTube
- Horror Mask
- Caugherty Shirt (Male), Lotte Cap Sleeve Blouse (Female)
- Penstock Pants (Male), Hitched Skirt (Female) -
Mbru
tag
Én pont az elelnkezőjét látom a GTA5-el. Amióta meg van a RDR2 azóta nem is nagyon néztem fel. GTA5-be nincs nagyon élet, legalább is az én meglátásom szerint. Bár ez azért is lehet mert nekem nagyon bejön a természet és az RDR2 O-ban nagyon él a természet. Ahogy az időjárás is változik, valami fenomenális. Sajnálom is, hogy már nem fejlesztik a RDR2-t.
De valahol meg is értem. Anno jött a GTA5, volt benne pár jó dolog. Utána jött a RDR2, abban elég sok minden volt ami a GTA5-be nem. GTA5 ezért folyamatosan frissült. Nekem pl a GTA5-ből hiányzik a többiekkel való apróbb játék. Na meg GTA5-be A-ból kell B-be eljutni küldetések vannak. RDR2-ba azért kell keresni dolgokat, állatokat is nem mindegy hány csillagosak. Növények gyűjtése, craftolás.Szóval számomra, ismétlem számomra nagyon bejön és emiatt a sok minden miatt van elmaradva a GTA5. -
.LnB
titán
Igen-igen. Már beszéltünk erről itt fórumon sokat, hogy iszonyat kényelmes helyzetben van a R* azzal a GTA V-tel. Annyi pénzt termel, hogy egy RDO-val nem is kell foglalkoznia. Pedig az RDO is van annyira népszerű, és sikeres, hogy sok más játékstúdió, tapsikolna örömében ha ilyen online sikereket érne el.
Ez nagyon durva. Ezért sem kell a GTA VI-tal sem sietniük. -
Plata
félisten
Én kezdetekltől toltam,de azt hiszem utoljára bármi is a játékhoz új talán 2021-ben jött,azóta ismétlés.
GTA Online-ban meg mindig van újdonság dögivel.#17609.LnB
Én szerettem az RDR O-t amíg nem lett totál tele csalókkal akik mindent elrontottak,na meg hogy magasról tojtak a játékosokra és nem hoztak semi újdonságot,de a GTA online után mikor először felmentem RDR online-ban csak lestem hogy mi a szar ez,a GTA online-hoz képest az RDR online egy fapados olcsó kínai utánzat,fapados gagyi és olyan mintha nem is ugyanazok csinálták volna,még egy vacak cset sincs a játékban.Az egész menü meg minden teljesen lapos és vacak. -
.LnB
titán
Azt hallottam már, hogy ismétlődik szinte minden. De nekem ez még új. Mert én az online-ba csak tavaly kóstoltam bele, amikor maxoltam a játékot. Emlékszem, hogy tavaly is akkor, amikor állandóan hó volt a mapon, szóval télen. Most is azért vettem elő, mert kicsit lebetegedtem (nem tudtam menni bringázni), és nincs más játék ami érdekelne.
-
.LnB
titán
Most, hogy lejárt a Bounty Hunter role bónuszos időszak, lehet tudni, hogy mire lesz bónusz legközelebb? Vagy nem mindig van?
Néztem ezt a Halloween Pass-t. Szerencsére nagyon nem tetszik. Nem vagyok oda az ilyen horrorfilmes cuccokért.

-
.LnB
titán
válasz
negyven2
#17601
üzenetére
Teljesen világos ez a trader dolog. De most itt az elején elég lassan készül az áru. És most még csak 25-öt tudok eladni. Most is épp azt várom, hogy készüljön, mert kb nem tudok leadni tetemet, mert fullon van.
Tényleg, a tábor helyszíne miért változik random? Most big valley-ban van a táborom. Ez marha jó hely a vadászatra,nagyon könnyen megy.
Gyűjtögetésnél figyeltem, hogy mit hol adhat be. Azon a frankó térképen is ha ramegyek az itemre, meg lehet nézni a drop chance-t. Szóval úgy csináltam. De az az arrowhead nem lett meg.
-
Mbru
tag
Nekem a Trader nagyon adja magát. Azzal keresem a legtöbb pénzt. Pénzt és nem aranyat. Nagyon tetszik a vadászat és a nyúzós részek. Ha lehet mindig 3 csillagos tetemeket viszek be, a többit megnyúzom. Szerinte jól lehet vele fejlődni és keresni is.
Mikor adom el, mindig egyedül szoktam lenni, csak a tuti
-
negyven2
nagyúr
Ugye a Collector dolgok esetében az olyanok amiket ki kell ásni ott, nem lokáció függő a dolog, hanem szimplán random drop. Van is egy táblázat róla, hogy bizonyos dolgokat mekkora eséllyel ad be:
Random Item Possible Loot
A Trader Role meg nem igazán gyűjtögetésen alapul, hanem hasonlóan a Moonshine-hoz, idővel termeli ki a pénzt.
Bár igaz, hogy gyűjtögetni kell, de ezt konyhanyelven úgy hívjak, hogy vadászat. Vagyis vadászni kell az állatokra (a tényleges és nem a játékos állatokra
), és azokat elvinni a táborba. Lehet venni hozzá Hunting Wagon-t, amivel egyszere több tetemet is tudsz szállítani. Időnként kell resupply küldetést is csinálni hozzá, ahol a feldolgozáshoz szükséges alapanyagokat szerzed be. Ha kész az eladásra szánt árú, akkor el kell adni. Igazából ezt bármikor meg lehet tenni - nem kell, hogy tele legye a tábor - de érmes akkor amikor eléri a éppen elérhető maximális terméket, mert akkor fizet a legtöbbet (eladásra alapból jár egy kis wagon, de ha többet szeretnél eladni akkor meg kell venni a közepes és nagyot is.
Eladáskor két lehetőség van. Vagy egy közeli biztonságos (nem tudja más játékos elvenni tőled), vagy a távoli, 25%-al többet fizető eladás, ami esetében viszont más játékos el tudja lopni a termékeket. NPC támadás mindenféleképpen lesz (vagy útközben, vagy az eladási helyen).
Van amúgy egy apró exploit, arra, hogy távoli eladást üres lobby-ba csináld. Annyi a trükk, hogy mielőtt eladnád a termékeket, bemész a táborba, ott rányomsz a karakter módosításra, majd amikor betöltötte a karaktert visszalépsz a játékba. Ilyenkor ha jól csináltad (de inkább ha szerencsés vagy), akkor visszatesz a tábor közelébe egy üres lobby-ba. Befutsz a táborba, és elindítod az eladást, és amíg el nem adod addig nagy valószínűséggel egyedül leszel abban a lobby-ban.
Új hozzászólás Aktív témák
- Nem lesz gyors megoldása a VGA-hiánynak az NVIDIA szerint
- Samsung kuponkunyeráló
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Samsung Galaxy Watch8 - Classic - Ultra 2025
- Formula-1
- Filmvilág
- Apple iPhone 17 Pro Max – fennsík
- Azonnali alaplapos kérdések órája
- Milyen hagyományos (nem okos-) telefont vegyek?
- Nyíregyháza és környéke adok-veszek-beszélgetek
- További aktív témák...
- HIBÁTLAN iPhone 14 Pro 256GB Space Black -1 ÉV GARANCIA -Kártyafüggetlen, MS3235
- Garmin USB ANT Stick jeladó eladó
- HP ProBook 450 G8,15.6",FHD,i5-1135G7,16GB DDR4,256GB SSD,WIN11
- Telefon felvásárlás!! Honor 90 Lite/Honor 90/Honor Magic5 Lite/Honor Magic6 Lite/Honor Magic5 Pro
- Yoga Pro 9 - RTX 5070 - 64GB - multitouch laptopok! - LENOVO GAMER BAZÁR - új lista (2026.03.03)
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Kontrollerrel kergettem egy ideig a legendás rókát.




