-
Fototrend
NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!
-
(rögzített hozzászólás)
FIGYELEM!
Hamis játékteszt meghívásokkal is lopják az accountokat, soha ne fogadjátok el ezeket, ha valaki privátban keres meg ilyennel. Még akkor sem, ha ismerős keres!
FIGYELEM!
Most ingyen "ajándék" linkekkel próbálkoznak a csalók! Ha kapsz valakitől privát üzenetben egy linket, amin ingyen ajándékot kínál, ne kattints rá! A link 100%, hogy egy kamu oldalra visz, amivel ellopják a Steam accountodat! Az üzenet ismerőstől is jöhet!
FIGYELEM!
Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!
FIGYELEM!
Új hozzászólás Aktív témák
-
public-on kell maradni, hogy megmaradjon badge/jelentkezés? tesztelni, annyira nem akarnék, mert nem hiszem, hogy lenne elég időm rá akkortájt mikor küldik ezt, de az xp kéne. (meg azért növelni akarnám az esélyét, hogy a környezetünkbe is jusson egy, pl. lehessen róla ph teszt...)
viszont nem akarok public maradni.
-
erre emlékeztek?

-
válasz
#79621120
#51798
üzenetére
igazából most se igazán szegmentált a piac. ubi-t leszámítva (ami megjelenik steam-en is), minden új játék, vagy itt, vagy ott jelenik meg. a független fejlesztőknek van némi választása, hogy melyik
boltbadrm kliensbe akarják vinni a játékukat, de ennyi. nem tudod megvenni a BF4-et steam-re, nem tudom megvenni a half life-okat, portal-okat origin-re, stb. az meg, hogy origin-ből is meg tudod venni a steam-es tomb raider-t, semmiben sem különbözik attól, hogy amazon-ról vennéd ugyanazt, a játékok árversenye pedig ebből van.szal én jobban örülnék, ha csak egyetlen kliens lenne (jelenlegi felhozatalból a steam tűnik legkívánatosabbnak), de az mindegyik kiadótól független lenne. esetleg non-profit alapítvány által irányítva. persze ezek csak vágyak.
(#51840) maroskah
azt nem vágom, hoyg ez a legutóbbi ápr. 1-jére készített honlap miért járja be megint a netet. május óta pl, hozzá se nyúltak. vagy csak azért, mert most van az a bizonyos 2013 ősze? -
ma szerintem a steam for linux-szot fogják bejelenti (hogy kilép a beta-ból), vagy esetleg azt, hogy az összes source játékot portolták linuxra (a linux a karika). következő a steambox lesz, amin linux fut (karika a szögletes zárójellel szimbolizált dobozban). az utolsó az esetleg linuxra is érkező hl3, vagy egy komolyabb android kliens, amivel összeköthető a steambox (pl telefon a kontroller)
-
válasz
#42308056
#51680
üzenetére
GTA3 ugyanezt csinálja, vagy ki kapcsolod a widescreen módot és elnyújt mindent, vagy nem szélesvásznú felbontásban használod (és lesz két oldalt két fekete csíkod). én utóbbit választottam, pedig egy darabig nagyon pozitívan csalódtam, hogy megy a szélesvászon, egészen addig, amíg pisztolyhoz nem jutottam és senkit nem bírtam lelőni. (ugyanígy örültem, hogy win7-en ment az 5.1, egészen addig, amíg 5 perc játék után el nem kezdett szaggatni [laggolni], meg zuhanni és meghalni az ember a homokos talajon, meg egyéb extrém dolgokat művelni)
-
válasz
alpihun
#51649
üzenetére
indiegala-nál azt kérik, hogy aktiváld be 60 napon belül, mert utána ha probléma van, a support el fog utasítani.
humble-nél több helyen írják, hogy nem kell sietni a felhasználással, amíg van az oldal, addig elérhető marad minden. a többi oldalt nem tudom, de se a bundlestars, se a groupees nem figyelmeztet a mielőbbi felhasználásra. -
válasz
Joe Swanson
#51599
üzenetére
az achi neve is.

-
válasz
Sanyi.mTs
#51475
üzenetére
ha arra kérdezel, hogy melyik játékok, akkor steam kliensben a könyvtáradban (Library) jobb felső sarok környékén lista nézet (List View) és van egy oszlop amiben felhő ikonok vannak.
ha arra kérdezel, hogy egy-egy konkrét játék (amelyiknél van felhő) mit ment a felhőbe, akkor sajnos azt egyesével kell keresgélni a neten.
-
ha minden igaz Awesomenauts 3 napig ingyen játszható steam-en.
-
ez arra lesz nagyon jó, hogy ha van egy játék, amiből nem elérhető demo, akkor megkérek egy havert, hogy adja kölcsön egy pár órára és nem kell lewarezolni/multi is rendesen próbálható.
-
-
válasz
csaba951
#51138
üzenetére
azt nem tudom, hogy steam befizeti-e helyettünk, de szerintem nem. vagy kapott már valaki jövedelem igazolást a magyar adóbevallásához steam-től? (amilyen a magyar support, alig hiszem, hogy fenntartanak csak ezért könyvelőket)
200e-t lehet alacsonynak venni (pláne úgy, hogy évek óta ennyi és azóta volt azért infláció), de azt megértem, hogy nem lehet pl. 500e vagy fölötte, mert akkor az már rendes (kiegészítő) jövedelem, és azután illik adózni. az persze megint egy külön kérdés, hogy a steam wallet-re érkező egyenleg vajon mennyire saját pénz, hiszen nem saját rendelkezésű, közvetlenül nem válthatod kp-re. tehát lehet nem is a steam-es bevételt kéne figyelembe venni, hanem ami paypal-re, vagy számlára érkezik ebből a tevékenységből. de szerintem ha ezt megkérdeznéd NAV-ban, akkor megkérdeznék, hogy mi az a Steam és innentől kezdve már kb mindegy, hogy mit gondolnak...
-
US Citizen vagy? ha nem, akkor az egész adatlap arra fog kimenni, hogy leírd, hogy nem vagy USA állampolgár és nem esel az ő adótörvényeik alá.
A magyar adótörvények szerint évi 200 000 Ft profitig nem kell adóznod az ilyen kereskedelmek után (használt pc alkatrészekkel kereskedsz haszonnal, használt autóalkatrészt eladsz magasabb áron, online piacokon csereberélsz stb. együttvéve nem éri el az évi 200 000 Ft jövedelmet (nem bevételt, jövedelmet)). -
a nem tradelhető, nem marketelhető holmikat ki lehet valahogy egyszerűen törölni a steam inventory-mből, meg eltüntetni egyes játékok tabjait? dota2-t elindítani se sikerült korábban, most meg már nem is érdekel, de ott egy fölös tabja. portal2-től kaptam sapkákat, vagy misz*rt, de azok se érdekelnek. trade ablakban viszont mindig töltögeti ezeket is, meg kicsit továbbtart keresgélni is.
-
nah, következő noob kérdés (pedig esküszöm sokat kerestem a választ), hogy tudok ref-et venni? (marketen nem találom refined metal-ként)
(#51042) sagem
köszönöm (ezt is)!
-
Nem tudok eladni steam-en, mert steam szerint nem felel meg az acc-om annak a követelménynek, hogy legyen vásárlásom az elmúlt egy évben, amelyből az első legalább 30 napja volt. Egy órája még tudtam, azóta csak annyit tettem, hogy kijelentkeztem és másikkal be, majd vissza. steam guard-ot nem is kérte, mert ugye a gép ugyanaz.böngészőből ment az eladás...megjavult.
btw. vadidegenek inventory-jánál is ott van az offer a trade, meg is nyílik (tovább nem mentem)
-
kedves fórum!

steam trading fórumon, amihez azt írják, hogy 1 key, ott 1 db. "Mann Co. Supply Crate Key"-re kell gondolni? (jelenleg 1,54€-ért lehet venni marketen)
másik kérdésem: jól nézem a steamdb-ben, hogy wings of prey-ből csak egy gift változat létezik (régiózár nélküli)
-
ezen puffognak kinn is rendesen. valaki írja, hogy lassan eljutunk oda, hogy ha kijelentkezel steam-ből akkor is 15 nap várakozást kapsz majd. tényleg túlzás.
ha max. 3 nap lenne, akkor azt mondanám, hogy ok, csak ugye azért 15 nap, mert ha egyből észreveszed, hogy ellopták az acc-od, akkor is kell két hét mire support reagál. -
válasz
alpihun
#50548
üzenetére
küldeni lehet (mármint másik paypal-ról lehet, tegnapelőtt csináltam, de ez is limites biztos), de szerintem utalni, unicreditben kp-ban befizetni is lehet.
szerintem vásárolni is lehet. Unverified "csak" annyit jelent, hogy egy tranzakciószám/összes összeg felett nem lehet majd, ami talán csak adott időszakra vonatkozik. paypal oldalán azt írják, hogy országonként változik, hogy mennyit lehet, így aztán pontos adatokat nem tudok.
szerintem havi 10 tranzakció össz. 10-20000 FT értékben bele kell, hogy férjen, különben nem lenne értelme az unverified-nak. -
válasz
#79621120
#50409
üzenetére
+1 (bár én nem vettem meg a TF2-t)
nem kicsit megvezetett a "Single Player" felirat mindkét játék adatlapján...
(legelső steam-es sale-ben vettük four-packban itt és hát csak kapkodtam a fejem, az ajánlatokra)
idén ugyanígy szívtam meg Payday-jel, néztem belőle gameplay-t, de nem esett le, hogy nem szkripteltek az események (rendes campaign móddal, stb.), hanem csak bot-okkal nyomja a "multit". -
Dead Space Steam Key:
M72B-5HG2F-ZXH5 (az A betűk hiányoznak belőle)Command & Conquer: Red Alert 3 - Uprising Steam Key:
840CL3GNJIT4Z (a kódban két szám is duplázott, de a duplázásokat rövidítettem, tehát ha a kód így nézett volna ki: ABC22-D1234-XXXX, akkor abból ABC2D1234XXXX lett volna) -
33% OFF Serious Sam Double D kupon elvihető, ha valakinek értéket képvisel. Szept. 5 -ig érvényes. (Elvileg más akciókkal nem vonható össze.)
-
válasz
Joe Swanson
#50138
üzenetére
nem. Te nem érted.

a "dobozban lévő kód" az, amit a steam cd-key részénél tudsz megnézni. ami nem ugyanaz, mint az a kód, amit a játék steam-es aktiválásához használtál.szerk: igen, a single player-hez írja a cd-key-t, nem a multihoz, nem tudom miért.
-
válasz
Lewzke
#49923
üzenetére
tegnap aktiváltam be a starter pack-ot, mára sikerült telepíteni is húgomnál (mind3 kieg benne volt). biztos, hogy a régieket nem fogják törölni? (online cuccok is menni fognak vele)?
ok, hogy egyelőre csak szórják a kódokat és nem szívünk vele, de azért nálam tipikusan EA-s/Origin-es, hogy ennyi kavarás van a kulcsokkal. ha nem lenne még így is ajándék, azért idegesítene rendesen.
-
válasz
szami777
#49773
üzenetére
"én már kb névről ismerem az összes origin supportost"
persze mert 5 kamu, angol hangzású nevet adnak az indiai game advisor-oknak (én mindig Dan-t kaptam). (skype)telefonban a game specialist viszont már amcsi (akcentussal beszélni bíró, tapasztalataim szerint tehát nem indiai) ürgével beszéltem. -
-
Tudja valaki, hogy pontosan mi történt/mi történik a Splinter Cell Conviction-nel? Miért kapott új ID-t a Deluxe Edition?
A könyvtáramban lévő verzióhoz a store page a főoldalra irányít át. A store-ban lévő verziót pedig meg tudom venni akár magamnak is. -
válasz
TESCO-Zsömle
#49290
üzenetére
sajnos olyan oldalt nem tudok linkelni, ahol a vessző használatát tanítják a magyarban, de azon kívül, hogy a "nem, eladok" szerencsésebb magyar változat lett volna, helyes a fordítás. és arra a helyzetre van, amikor azt kérdezik tőled, hogy vásárolni akarsz-e. pont, mint a feletti lévő mondat is a listában.
-
én se vagyok annyira jártas, de amikor kiírja, hoyg mennyi lesz amit fizetsz és forintban írja ki, akkor van egy gomb/link, hogy más váltási módot használj és ott lehet aközött választani, hogy a PayPal váltson, vagy a bankod. ha a bankra rakod akkor elvileg a "mennyit fogsz fizetni" rész átvált arra a valutára, amit az oldal vár (jellemzően tehát $ vagy €). persze ha Ft-ot fizetsz (magyar oldalon vásárolsz), akkor nincs váltás.
-
válasz
Vertigo18
#49081
üzenetére
tudnak a dologról és nem bug. szándékosan tűnnek el némi várakozási idő után (tapasztalataim szerint kb egy hét). elvileg a booster-eket nem befolyásolja.
valószínűleg az van, hogy mindegyik játékot indítottad mostanában, vagy nem veszed észre, hogy hiányzik pár, amelyeket régebben indítottál utoljára.
-
válasz
csaba951
#49064
üzenetére
higgyétek már el, hogy nem mutatja az összes kártyás játékodat!
nekem pl. se az Alan Wake, se a Half Life 2 nincs benne, mindkettőből "kifarmoltam" a kártyákat és eladtam.
@(#49067) jer1cho
az eredeti kérése az volt, hogy hol van olyan felület, ahol meg tudja nézni az összes kártyás játékát, a badges nem az.
egyébként abban sem vagyok biztos, hogy azokat mutatja, amelyeket még egyszer sem telepítetted fel. (vagy több hete játszottál vele utoljára és csak most lett kártyás) -
válasz
BomiBoogie
#49056
üzenetére
+ @(#49057) Vertigo18
nem. nincs. csak azok, amelyekkel az utóbbi 1 hétben játszottál/kiraktál hozzájuk egy kitűzőt, vagy van legalább egy kártyád épp (nem a market-en meghirdetve)
-
Payday is kártyás lett. (Azt hiszem nem volt még.)
-
Szerintetek ez volt az utolsó community's choice szavazás, vagy a holnap ilyenkori lesz az utolsó?
-
válasz
Anonymus X
#48045
üzenetére
kösz, ment vissza is.
@(#48035) VGYke
ok, akkor még kevesebbet ér! (nagy kár volt steam-ről megvenni...)
-
válasz
Anonymus X
#48042
üzenetére
érdekes én nem találom. előtte is rákerestem, meg most is. link?
-
2000-2500-ért keress vevőt valamelyikre pl. itt hardveraprón.
ha cserélgetés is szóba jön, akkor a kódot aktiváld be és a giftet hagyd meg cserére (ettől még az értéke továbbra is 2500 Ft körül mozog majd.)az, hogy 4000 Ft-ért, vagy többért vetted a Tomb Raider-t steam-en, nos, az a veszteséged.
esetleg steam gift-re felrakhatod, ott talán magasabb értékű kreditet kapsz érte, mint amennyit "ér" -
válasz
BomiBoogie
#47946
üzenetére
csendben megjegyezném, hogyha nem lenne a rangod/ismertséged/ az ami, akkor szerintem már beszóltak volna, mert egy csomó olyan dolgot (is) kérdeztél, ami az összefoglalóban linkelt FAQ-ban, meg a topikban is többször linkelt egyéb leírásokban, meg ebben a topikban is többször, meg az összefoglalóban linkelt trading cards topikban is többször meg lett válaszolva.
-
válasz
#41133696
#47734
üzenetére
ha nem szakértő lenne a rangod (és ami mögött van), tuti, hogy nem adnám oda a kódot, amíg nem jött meg a pénz (vagy legalább nem küldesz képet az átutalás elindításáról).
szerintem elég rossz szabály, csak annyi alapja van, hogy általában azt könnyebb kideríteni, hogy tényleg rendelkezik-e valaki a hirdetett termékkel, mint azt, hogy a pénzzel (és fizetési szándékkal) is.
-
válasz
Chereiose
#47600
üzenetére
tudod vannak azok a felhasználók, akiknek épp mikor kell valami, akkor rákeresnek egy topikra, "bebüfögik", amit akarnak (elnézést az erős kifejezésért) majd, ha megkapták a választ, akkor mennek isten hírével.
aztán vannak azok a felhasználók, akik "beköltöznek" egy topikba és őket mocskosul zavarja, hogy 5 percenként betoppan valaki újra és újra ugyanazokat a kérdéseket feltenni.
ez egy fórum. nem chat. ami kimegy a képernyőből az nem vész a digitális éterben. ott a kereső. a ph-n egyelőre nincs így (nem tudom pontosan miért), de más látogatottabb fórumokon moderálják az ismétlődő kérdéseket (meg az arra a válaszként érkező 8 hsz-t is, ami indulatosan a topik keresőjéhez irányítja a kérdezőt).jó lenne, ha kicsit jobban up-to-date-en lenne tartva a topik ismertető/1. hsz és ha valami 2 napon belül már harmadszor kerül kérdésre, akkor valaki gyorsan bedobná a választ a "sűrített tudásbázisba", de még ekkor is rá kéne nevelni a be-bepottyanókat, hogy először ott kezdjék a kérdésükre a válasz keresését.
[matematika nyelvére lefordítva pedig elég önző az, hogy azért, hogy Neked ne kelljen max 60 mp-ig keresgélned valamit, ami már itt van a topikban (esetleg linkelve), ezért mindenkitől, aki idejár elveszel 5-10 mp-et a kérdéseddel.]
-
válasz
Arachnotron0
#47429
üzenetére
nézegettem, de aztán meglestem egy-két gameplay videót és rádöbbentem, hogy a steam-re berakott képek erősen túlzóak. csak bele kell vernem a fejembe, hogy nem veszek olyan játékot, amit ne próbáltam volna ki előtte. (Mondjuk Deus Ex HR-t nem bántam meg, de Alan Wake a minimál ára ellenére is so-so...)
-
Deus Ex árához vegyük hozzá, hogy egyrészt csak flash sale, másrészt - és főleg - most jelent meg iOS-re Deus Ex Fall, egy ilyen akció azért pörgeti a franchise nevét. Gondolkodom is, hogy veszek egyet gift-be; ki tudja mikor lesz megint ilyen olcsó.
Amúgy a régebbi részeket pl. nem adják ilyen olcsón csak a complete pack-ban, de azt nem éri meg olyannak vennie, akinek már megvan a HR.
Btw, felejtsük már el, ezt a "visszahozza/hozta az árát", ha egy játék/tetszőleges befektetés csak visszahozza az árát az már elég rossz. Persze ettől még igaz, hogy ha már elégedettek a játék számaival, és amúgy már alig veszik már, mert akinek kellett, annak már megvan, akkor egy ilyen akció nagyon megéri.
-
válasz
TazLeacher
#47218
üzenetére
fyi, ők már a beta alatt is 50-60-as szinten voltak, ők még bőven vettek kártyákat 1-5(foil) € áron
-
válasz
psycroptic
#47094
üzenetére
de lehet steam marketről meg vásárolna, és oda csak walletről lehet fizetni
-
válasz
morvaigaben
#47035
üzenetére
store címlapon mindkettőn látszik, hogy cards-os lett (már, ha nem bug)
-
válasz
alratar
#47031
üzenetére
nah, de mi lesz azokkal akiknek a sale végén 4-6 darab van az inventory-jában? vagy megpróbálja eladni és így méglejebb nyomni az árakat (de bizonyára eddig se nagyon ment már az eladásuk), vagy azok közé áll, akik inkább olcsóért megveszik a maradékot és szintet lépnek (amivel elkezdődik a felhúzása az áraknak).
btw. el tudom képzelni, hogy a sale után a megmaradt kártyák megint átalakulnak. esetleg random olyan kártyává, amelyik játék van rajtuk? esetleg vissza mystery kártyává, ami majd ősszel ki tudja mivé alakul megint? esetleg kuponokká? (utóbbi kb összhangban lenne a valós értékükkel
)btw. nem tudom mi lesz egy fél év múlva a trading cards-ok átlagára, amikor már 0.05-0.07-ért (se) mennek már és nem fogja már felrakni se senki, amikor booster érkezik...
más:
mocskosul zavaró, hogy azonos árú ajánlatoknál az régebben felrakott nem kerül előrébb, mint az újonnan felrakott... -
Ilyet csak én kapok most, mikor summer sale kártyát próbálok eladni, vagy másnál is van. Azért nem lenne mindegy, hogy épp a két lehetséges ok közül melyik áll fenn.
"You are not allowed to sell this item. The Community Market might be temporarily disabled or your account might be restricted from using the Community Market."
@(#46982) Arkennys
Köszi! Az a érdekes, hogy a váltáskor szavazással szerzett kártyát még fel tudtam rakni, de az eddigi stratégiám most kicsit besülni látszott (10-20. oldalon lévő ajánlatok árán rakom fel és várok 1-2 órát, de most 2mp-ként egy oldalnyit kerültem hátrább...). Levenni még tudtam, de újra felrakni már nem.
@(#46983) genndy
Nem, csak vásároltam wallet-ről DLC-ket. De tegnap napközben kártyákat már vásároltam róla és utána még ment. (Nem töltök wallet-re, csak az van rajta, amiket a kártyák eladásából "kerestem".)
-
a summer kártyákkal mi történik a sale után? megmaradnak inventory-ban mindenkinél, de újak már nem fognak születni? mert ez jót tenne az áruknak a sale után az tuti... (már, ha a craft-olásuk lehetséges marad utána is)
-
válasz
Chiller
#46751
üzenetére
webes felületen nem megy nekem a vásárlás, csak kliensből. azt írja, hogy frissítsem az oldalt, de utána se megy (és nem azért, mert időközben megvették volna). (firefox)
kliensből, ha nem vették még meg, akkor meg simán megy.
lehet ez már pont a script-ek miatt van.
amúgy nekem is volt már olyan, hogy mire megnyitottam kártya oldalát, pont akkor került fel egy nagyon olcsó ajánlat is és vittem is el 2 mp-en belül, attól függően, hogy a másik oldalon mennyi ideig van kinn az eladási pop-up, akár még úgy is tűnhetett neki, hogy abban a pillanatban el is ment. -
Summer sale kártyák FAQ-jából a lényeg
3 community choice (főoldalon) szavazásonként egyet kapsz.
steam-en a sale alatt elköltött ~10$-ként egyet kapsz
más szettek craftolásaikor szettenként egyet kapsz
ezen kívül cserélni és marketen venni is lehet őket10 summer sale kártya egy szett, aminek az első szintű kraftolása 100xp-t jelent. (ez a képen látszik)
a mystery kártyák alakultak/alakulnak át summer sale kártyákká. (ha nem volt mystery kártyád, akkor ez már nem érint Téged)
@(#46665) warcat
a leírásból kiderül, hogy több szint van; tippre 5
@(#46666) danih
de elolvastam. nem játékhoz tartozó trade card-ot kaptál, hanem summer sale card-ot, amik 10 különböző játékhoz vannak (a mondat második fele nincs benne a leírásban így explicite, de nem is lényeg). sehol nem szerepel a summer sale trading cards-ok FAQ-jának a craft részében, hogy meg kell lennie bármilyen játéknak, tehát nem igaz a felvetésed. és ez kiderül a FAQ-ból.
Új hozzászólás Aktív témák
//////////////////
Tiltott minden olyan javaslat, tanács, utalás (illetve ezek kérése), ami a digitális disztribútorok által megszabott szabályok, határok, korlátozások kikerülésére irányul. A teljesség igénye nélkül értendőek ez alatt a VPN-es trükközések, hamis vásárlási adatok megadása és társaik.
Nem tiltott ugyanakkor a régió- és egyéb korlátos leárazások, promóciók, akciók stb. ismertetése, az azokról szóló diskurzus, ha ez nem társul a fentebb említett dolgokkal.
Röviden és tömören: nem érdekel senkit, hogy kijátszik-e valaki ilyen-olyan szabályokat, de itt erről semmilyen formában ne essen szó!
//////////////////
Mivel túlságosan sok cserélgetős hozzászólás született a topicban, ezért ennek külön topicot nyitottunk Steam Trade néven. Legyetek szívesek a továbbiakban ezeket ott lebonyolítani, ebből a topicból ugyanis törölni fogjuk őket, vagy extrém esetben akár szankcionálunk is.
//////////////////
Szintén külön topicban zajlik a GameCard-ok csere-beréje: Steam Game Card csere-bere
//////////////////
Nyílt topik a Humble Bundle és társainak is, legyetek szívesek oda fáradni, ha arra felé terelődne a téma: Nagy Bundle topik
- VR topik
- Azonnali VGA-s kérdések órája
- TCL LCD és LED TV-k
- Szünetmentes tápegységek (UPS)
- Autós topik
- Motorola Edge 50 Ultra - szépen kifaragták
- Először beszélt bővebben az új Xbox konzolról a Microsoft
- Itt a Galaxy S26 széria: az Ultra fejlődött, a másik kettő alig
- Samsung Galaxy Felhasználók OFF topicja
- PlayStation 5
- További aktív témák...
- LG 45GR65DC-B 45 / 5120x1440 / 200HZ / VA /
- Chieftec Smart Seriels GPS-500A8 80 Plus minősítésű 500W tápegység
- Apple iPhone 13 - 85% Akku - 128GB - Független - Hibátlan
- HONOR Magic8 Lite 5G 512GB + CHOICE Cubuds - Gyári Bontatlan, 2028-ig garanciális
- HONOR Magic8 Pro 5G 12/512GB (Black) - Új, Kártyafüggetlen, 2029-ig garanciális
- Akció! Apple iMac 19.2 i5-8500 Radeon Pro 560X 4GB 16GB 256GB SSD 21.5" 4K Retina
- Asus TUF Gaming 15.6 FHD IPS 144Hz G-Sync Ryzen7 7735HS 16GB 1TB SSD Nvidia RTX4060 8GB W11 Garancia
- Kaspersky, BitDefender, Avast és egyéb vírusírtó licencek a legolcsóbban, egyenesen a gyártóktól!
- 216 - Lenovo Legion Slim 7 (16IRH8) - Intel Core i7-13700H, RTX 4060
- Apple iPhone 13 /128GB /Kártyafüggetlen / 12 Hó Garancia / akku: 85%
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest




(legelső steam-es sale-ben vettük four-packban itt és hát csak kapkodtam a fejem, az ajánlatokra)

nem hiszem el, hogy ezt a játszás örömével lehet élvezni... meg minek akkor a körítés, legyen egyszerű reakció mérő.

eami