-
Fototrend
Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.
Új hozzászólás Aktív témák
-
fotosjani
aktív tag
válasz
Zozo33 #23594 üzenetére
Ha elég a 512Mb Ram akkor esetleg szóba jöhet a G9200 ami teljesen megegyezik a Jiayu G2-vel, csak a logo más rajta.
És még mindig működik a "likeus" kuponkód -6$ tehát csak $109.92 lenne.
Alapból 2db akkut adnak hozzá.Vagy ha szükséges az 1Gb Ram akkor a ZTE V970 nagyobb 4,3"QHD kijelző viszont kisebb az akku.
Itt a pluszköltségekkel 137,28$ lenne -
Raqueia
tag
válasz
Cotina #23596 üzenetére
a minöségükben én nem éreztem különbséget. a kijelzöje szerintem nem jobb, hanem nagyobb felbontású. azt neked kell eldöntened, hogy a te szemed mit igényel ezen a téren. és bár a g3 sem egy lassú készülék, de az tény hogy fele akkora teljesítményü procinak kell kihajtania közel kétszer annyi pixelt. de én elfogult vagyok mert nekem amoi n828am van.
-
gps76
őstag
válasz
Cotina #23596 üzenetére
Csak roviden:A G3 gpu(sgx531)-ja hivatalosan nem tamogatja az 1280-as felbontast,csak a 960-at,igy azon kicsit "darabosabb"a mozgasok megjelenitese,a negymagosban levo(sgx544) meg az 960-al ketszer elbanik,igy az utobbi jobb valasztas lehet,a qhd felbontastol ne felj,nem.lesz pixeles. Ami az Amoi mellett szol meg a droid 4.2.
-
Cotina
csendes tag
Üdv a topiknak,
telefon választás előtt állok, és szeretnék véleményeket hallani az alábbi témában:
Árban közel álló két telefont néztem ki, egy dual core Jiayu G3-at és egy quad core Amoi N828-at.Melyik telefonnak több az előnye, egyáltalán van-e különbség a kettő közt normál (85% telefonálás, 10% unaloműzés, 5% emailezés, 0% buhera) használat mellett.
Amit én látok:
A G3-nak jobb a kijelzője, minőségibb anyagokból van, de "csak" 2magos és régebbi droid verzió;
az N828 4magos, új droid, de "csak" qHD a kijelzője.Az eddig olvasott dolgok alapján a fenti használatra tökmindegy. Melyiket válasszam
Köszönöm.
-
gps76
őstag
válasz
vegyszer #23593 üzenetére
En debreceni vagyok belvaros szelen lakom,passzolom hogy mitol van,de teny.Amikor ebben a felallasban mekegett a vonal,sokszor nem ertettek mit mondok,mindig az ablakparkanyon konyokoltem beszelgeteskor,bementem a furdoszobaba ki is ixelte a tererot.
Ha lehetoseged lesz probald ki,de holnap ha lesz idom csinalok fotot igy is,meg ket kartyaval is. -
vegyszer
addikt
Fura dolog ez a 2G/3G esete. Nekem a ZTE BLADE csak 2G-n van kieresztve a netre. Igaz, én havi 40MB-ot vagyok kénytelen beosztani. De térerő hibát én Dunakeszi, Fót, Veresegyház, Szeged környékén sosem tapasztaltam. Lehet ez inkább vidék(ebb)i jelenség?
Az asszony netkártyáját szívesen bele raktam volna a tervezett kétkártyásba... ;-) Azon 4GB a kvóta, és alig forgalmaz most rajta, pedig hűség is köti még... Csak jött más helyzet munka fronton. :'(
-
GIJoe
addikt
válasz
Zozo33 #23591 üzenetére
Én JIAYU G2 White telefont rendeltem egy tini lánykának, bevált, üti veri, több 1000 szelfsátot csinált már...
-
Zozo33
csendes tag
Sziasztok! Létezik olyan kínai gép, ami 100$ körül van, és azt mondanátok rá, hogy azt már érdemes áthozatni? (inkább tapasztalatra lennék kíváncsi)
Lány ismerősnek kellene (szóval nem kell spéci dolgokra gondolni, de ennyiért nem is várja az ember, még a dual sim sem elvárás, de csak jó ha van) Mondtam neki sztem olyan 130$ kezdődnek az olyan telók, amiket tényleg érdemes választani meg azokról már van tapasztalat is biztos, de érdekelne a véleményetek.
Üdv: Zozo33 -
gps76
őstag
válasz
#40993792 #23583 üzenetére
Azert legyetek tisztaban egy valamivel(en megjartam vele):
Mivel ez a chipset csak egy kartyan tud 3G/HSDPA-t,logikus hogy a netkartya kapja meg ezt,viszont a masik kartyanak csak 2G halozat marad,amit gondolom a szolgaltatok nem fejlesztenek,csak a meglevoket uzemeltetik.
En ugy jartam meg,hogy van egy flottas tel...ros telefonkartyam,meg volt egy akkor meg nem korlatozott digis netkartyam(ez is tel...ros),es o hasznalta a 3G-t,a masikkal meg panelban csak az ablak mellett tudtam beszelgetni,alig volt terero.Ha ennek adtam a 3G-t rendesen ment,de hat ki akar edge-n netezni. Es hiaba volt a call preferredre allitva,ugyanaz a problema.Amiota egy kartyam van nincs ilyen problema,pedig a H5500 tud mindenfele frekit. -
osztraksajt
őstag
válasz
vegyszer #23578 üzenetére
Nem a 3G van kivéve belőle, csak az Európában honos GSM 3G-t nem támogatja, T-SCDMA szaványt tud ami ha jol vettem ki valami kínai rendszerű 3G.
Valóban drágább, de ez szerintem csak az újdonság miatt van, majd lemegy az ára, nem is értem igazán mért kerül be a webshopokba. Bár a fekete hátlapot elfogadnám róla.
-
vegyszer
addikt
Szervusztok!
A Lenovo A820 mellé megjelent az A820T is. Meglepő, de csak a 3G lett belőle kivéve... Ezért kerül többe.Ki érti ezt?
-
peter76bp
aktív tag
ThL W8 bemutató:
http://logout.hu/cikk/thl_w8_quad_core_dual_sim_okostelefon/altalanos_informaciok.html
Nem tudom most szebben linkelni ...
-
kisda
aktív tag
3000x4000 felbontású kép Star N9776-al.
-
dReFiX
senior tag
Létezik ilyen telefon normális árért: QuadCore, 4,3-4,5, >=1GB RAM >250PPI ? Vagy már csak a péklapát méretre koncentrálnak illetve a kissebeket meg 512 rammal szerelik ?
-
vampire17
addikt
Sziasztok!
Amoi n828-at keszulok rendelni, ket kerdesem lenne:
Ket fajta sim-et raknek bele, egy vodas ceges flottas kartyat (ezen mennenek a telefonhivasok) illetve egy "csak netes" telenor-ost. A fo kerdes az, hogy megoldhato, hogy a telenoros on jojjon a net? Egyaltalan tudjak a telefonok kezelni ezeket a "csak net" kartyakat? Meg soha nem volt dual sim es telom, nem tom hogy megy ez, be lehet-e allitani hogy honnan jojjon a net, stb...
A masik kerdes. A minideal-rol rendelnek, van valami biztos modszer arra, hogy jo eselyel meguszhato legyen a vam? gondolok itt csomagolasra, stb...
Koszi a valaszokat!
-
kisda
aktív tag
Macsek dorombolás / teszt videó (720p)
Video: MPEG4 Video 1280x720 17 Mbit [VideoHandle]
Audio: AAC 48000Hz stereo 96Kbps [SoundHandle] -
slezakimi
senior tag
válasz
osztraksajt #23560 üzenetére
Köszönöm
-
slezakimi
senior tag
Sziasztok.
Ajánljatok már egy női kézbe való telcsit.Max 4 coll,de inkább 3,5.
2 mag nem hátrány,ha van akkor fehér vagy valami női szín.
Megköszönném. -
vegyszer
addikt
válasz
sasa311 #23552 üzenetére
Ha van róla adásvételi szerződés, ami bizonyítja, hogy használt volt mielőtt kimenet, és így azt is, hogy valamely (Vagyis az első) tulajdonosa kifizetette az áfát, és vámot, akkor újra nem kérhetnek rá vámot, áfát sem. És kérj egy levelet a dobozba arról, hogy mit kellett javítani... Talán segít.
-
hpeti2
aktív tag
válasz
Peaceliker #23551 üzenetére
Vegyél a kocsiba anti slip pad-et. Nálam a kocsiba nagyon bevállt. Előbb jön le a teló hátlapja, mint hogy leessen a műszerfalról.
-
janakbacsi
őstag
jiayu g2s-hez csinált már valaki magyar nyelvű romot?
-
Peaceliker
addikt
válasz
kosturica #23547 üzenetére
Én farmerban is zsebre tudom tenni az 5,7 colos telót
Persze nem a manapság oly divatos passzos (női, legalábbis az nekem annak minősül, nem értem egyes
férfiakgyerekek hogy tudják felvenni...nem értem a divatot asszem) férfi farmert hordom, hanem olyan hagyományosan normálisat
...az egy másik kérdés, hogy leülni kényelmesebb, ha nincs a zsebemben, de elviselhető
És amikor böngészgetek ad annyi pluszt a méret, hogy rögtön megbocsájtom neki, hogy cipelni nem a legjobb
A másik kérdés az a kocsi...na ott nem tudom hova tenni, mert kicsúszik a zsebemből, így nem maradhat zsebben... kesztyűtartó nincs, mert CD tár van benne, tokom meg még nem jött meg, így ajtóba sem teszem...szal egyenlőre bnőm fogja kezében -
Putya
csendes tag
Umi S1 és Star 5 összehasonlító videó
-
GIJoe
addikt
válasz
jano2101 #23543 üzenetére
írni kell az oldalon a supportnak kész, én is ezt csináltam javították is a kollégám G2sét röpke 7-8 hét alatt... (gyárba küldik vissza...
)
bár még a vissza csomagban lehet papucs is, a kód alapján holnap lesz itt...
először is oda kellett volna írni, nem harmadjára önállótlankodni....
de le is van írva egyébként mit hogy > itt -
jano2101
tag
NA AKKOR HARMADJÁRA!
Hello nem tudom jó helyre írok e, de segítséget kérnék Minideal- hez gari ügyintézés céljából, valakinek valami tapasztalat, mit hogyan kell, ilyenek!?
Köszönöm! -
-
sasa311
veterán
válasz
#40993792 #23532 üzenetére
Amúgy amibe sokan nem gondolnak bele az az, hogy még kínában sincs annyi gyártó, ahány márka. Legtöbb úgy készül, hogy délelőtt ZOPO-t, délután XIAMI-t és éjszaka HERO-t gyártanak ugyan az a gyártósoron ugyan azok a munkások.
A kisebb nevű gyárak meg pont úgy működnek, mint itthon. Fél-egy év után "lehúzzák a rolót" és másnap hogy, hogy nem ugyan abban az irodában és gyártósoron a TPAI cég helyett már a XUMIY cég gyártja ugyan azokat a cuccokat más logóval.
dReFiX
Pont ezt mondom, de a kolléga csak akkor fogja elhinni ha megmondták neki is -
sasa311
veterán
Senki nem mondta, hogy itthon senki ne oldana meg szerelést. Csak azt mondom, hogy nem a márkaszervíz.
Még pedig azért, mert egy ismert típus szervízelése mondjuk 20 perc munkaidő, míg egy ismeretlen (még akkor is ha "majdnem ugyan az" lehet több óra. Ami nagyon nem éri meg.
Engem hívhatnál nyugodtan ilyen kéréssel, nem hatna meg
-
kosturica
őstag
Elnézést ha volt már ilyen...
Egy egy nagyon szemléletes video tutorial a CWM és a root flashelésről! -
GIJoe
addikt
válasz
sasa311 #23525 üzenetére
jó hát érted, van aki meg tudja itthon oldani a dolgot, (szerintem relatíve márkásabb telefonnal sanszosabb)
meg van aki nem. Csak én továbbra is inlogikusnak tartom kísérletezni noname gyártókkal, akik most tanulnak telefont csinálni... Egyébként nem hiszem hogy egy értelmesen működő cégnél a vezetők az alkatrész beszerzésig követik a dolgokat, az már régen rossz lenne..Zsolt_72: inkább felhívom hétfőn, írásban lerázzák a luzereket, ha hallom h le akarnak rázni, vezetőt szoktam kérni rendszeresen, őt meg egyéb dologgal stresszelem
Ha pl az enyimnek baja lenne, HUAWEI Ascend G615 névvel vetettnél fel szervizelni. Majdhogynem 1:1 ua.
-
sasa311
veterán
Konkrétan:
Igen.Mert annál nyilván nagyobb KFT, mint, hogy a szervízes döntésképes legyen. Ergo hiába mondja, hogy ugyan az a GPS modul van ebben vagy abban, azt a vezetőség meg sem hallja.
De nyugodtan hívd fel őket és kérdezd meg. 90%-ig biztos vagyok benne, hogy egy random kínai belpiacos hüjevejjel elküldenek kínáig.
-
GIJoe
addikt
-
GIJoe
addikt
válasz
sasa311 #23520 üzenetére
garanciába nem de pénzért valószínű, meg biztosra veszem hogy rendelhetnek alkatrészt hozzá...
meg érted + rizikó az újabb oda vissza utaztatás a noname telefonokkal, simán elkaphatják a vámon...osztraksajt Nekem Honor 2 van kb 2 mp alatt 100% magyar nyelvű menüje lett.
(de van a logouton, a Honor2 bemutató nézd meg) -
GIJoe
addikt
válasz
osztraksajt #23517 üzenetére
a Huawei már többször bizonyította h nem nyúl úgy a romokhoz, tehát morelocate2val simán magyar lesz szerintem. Viszont inkább egy Huawei mint egy noname gyártó (szerintem), Huat még javítják is itthon...
-
GIJoe
addikt
HUAWEI G520, hez mit szóltok?
-
-
Maximum1
őstag
Ezt vajon kinek csinálták?
4 mag, 512ram, 854x480felbontás 4,5"-on -
kosturica
őstag
válasz
szabopeter73 #23508 üzenetére
Azért mert ugye kétféle létezik, így tutira kell menned, hogy azt kapd, amit kértél.
-
kosturica
őstag
válasz
kosturica #23504 üzenetére
Rossz a link, sorry. Pedig a w7+ ra nyomtam, erre meg kiadja ezt a kétmagost!
Hmmm..Szóval ez lenne a négymagos. -
hunaqua
addikt
válasz
szabopeter73 #23503 üzenetére
A W7 (2 magos MTK6577), a W7+ ( 4mag 6589)
...ha ilyet szeretnél,mindig beszélj rendelés előtt az eladóval!
.....más...
Jön a Lenovo P780,és az A830.
Ezek is 5'-ös telefonok,nagyon úgy néz ki ez lesz a "standard". -
kosturica
őstag
válasz
szabopeter73 #23503 üzenetére
Mert mindkettő létezik. és árban cca. 20 dollár az eltérés. Természetesen a négymagos a nyerő, szerintem itt a legolcsóbb!
-
szabopeter73
csendes tag
Thl w7 típussal van valakinek megoszthato tapasztalata? Ez 2 vagy 4 magos mert ilyet olyat is láttam már. Köszönöm
-
domokosa
csendes tag
válasz
szabopeter73 #23492 üzenetére
4 magos, minidealról rendeltem kuponnal 235$ volt és két héten belül itt volt, vámot megúsztam. Én ezekhez a rootolásokhoz meg egyéb ilyen dolgokhoz nem értek. Bekapcsoltam, átállítottam magyarra és használom. Gps fél percen belül talált jelet előszőr, utána sokkal gyorsabban. Fényképezője telefonhoz képest kiváló képeket csinál.
Új hozzászólás Aktív témák
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- Formula-1
- Honor Magic6 Pro - kör közepén számok
- Vékonyabb lett, jobb kamerát kapott, de az akku maradt a régi: itt a Fold7
- Háztartási gépek
- Mibe tegyem a megtakarításaimat?
- Apple Watch Sport - ez is csak egy okosóra
- Fujifilm X
- Egyesítené a ChromeOS-t és az Androidot a Google
- LEGO klub
- További aktív témák...
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 4500 16/32/64GB RAM RX 6600 8GB GAMER PC termékbeszámítással
- BESZÁMÍTÁS! Asus B760M i7 12700KF 32GB DDR4 512GB SSD RX 6800 16GB Rampage SHIVA FSP 700W
- Felújított szerverek, storage-ok, hálózati eszközök Enterprise szinten, minden gyártótól
- Apple iPhone 13 Pro Max 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad T490s - i7-8GEN I 16GB I 256SSD I 14" WQHD HDR I Cam I W11 I Gari!
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest