Új hozzászólás Aktív témák
-
nanorambo
őstag
Az a tapasztalatom, hogy sokkal kevesebb a jo aa-s mint a "hiper" pilóta.
Volt, hogy védőként konkrétan moccanni sem tudtunk úgy darált minket egy helikopter.
(Az már más kérdés, hogy hihetetlenül gyűlölöm a légi járműveket a játékban, mert borzalmasan vannak balancaolva, és az élettelen kispistik, akik 0-24 ben repülnek olyan manővereket tolnak, hogy a star warsokban nem fordulnak úgy az űrhajók
) -
fornettisuti
veterán
válasz
FollowTheORI
#16590
üzenetére
+1 az sms javára
-
Én már évtizedek óta a telefonos sms kódot használom, de anno rég rémlik, hogy ez email, akkor sem volt a legmegbízhatóbb sajnos.

Neked is azt javaslom, ha egyszer majd bejutsz, akkor válts sms-re. (esetleg appra, én nem tudtam arra váltani, mert Authy-t használok mindenhol és azt nem eszi meg az EA rendszere, marad az sms)
-
jety91
őstag
válasz
FollowTheORI
#16588
üzenetére
Igen. gmail.com-os, nem a magyar gmail.hu-s csoda

Fun fact az egészben hogy ha elindítok egy live chat-et instant megkapom arról az emailt
Szóval ez EA oldali issue lesz. Lefogadom elcseszték az account újraaktiválási folyamatot és nem tudom ez miatt visszaaktiváltatni a fiókomat. -
válasz
jety91
#16587
üzenetére
A gmail az a google-ös?

Esetleg ott nézd meg nem e valami blokkolás van rajta a beállításoknál, meg a spam és egyéb mappákat.
Amúgy lehet csak szarok most az EA szerverei, mást nem tehetsz, mint esetleg később megpróbálod újra... vagy a google-nél rákérdezel esetleg miért nem kapod meg a levelet.
-
jety91
őstag
válasz
FollowTheORI
#16586
üzenetére
Annak kellene lennie, legalábbis amit kicsillagozva látok belőle az ugyanaz és karaktszámra egyezik, de a hét elején erre rákérdezek még, köszi
Ezen a linken próbálkoztam - sajnos sikertelenül - többféleképpen új jelszót igényelni és belépni: Account ID-val és email címmel is.
-
válasz
jety91
#16585
üzenetére
Ha beszélsz velük erősíttesd meg velük, hogy az EA fiókban lévő emailcím az valóban az amin te várod.
A másik, itt be tudsz lépni?
Customer Portal (ea.com)Próbálj egy elfelejtett jelszós folyamaton végigmenni ezen az oldalon.
-
jety91
őstag
Sziasztok!
Nem közvetlenül a játékhoz kapcsolódóan (ezzel a játékkal akarnék játszani újra), de kérnék egy kis segítséget hátha másnak is volt már ilyen baja a csicska EA-vel...
Adott egy EA fiók amibe utoljára origin kliens-el léptem be sikeresen. Van rajta 2FA az email címemre amire mindig megjöttek a kódok míg az a kliens volt. Ahogy látom EA client van ahelyett a csoda helyett amit most felraktam pár napja. Bejelentkezéskor emailcím+jelszó párost megadom, ami át is dob a vertification code küldésre, de ezt az emailt az istenért sem kapom meg a gmail-es címemre bárhogy próbálkozom.EA support allítása szerint suspendelve van a fiókom mert régen jelentkeztem be, és ezt egy jelszóemlékeztetővel tudom újra aktiválni (ami ugye szintúgy nem jön meg természetesen...) Basztatom őket 3 napja a gondommal de nem jutunk egyről a kettőre sajnos, így hozzátok fordulnék, hátha valaki beszopta ugyanezt mapanság mint én.
Van valami ötletetek esetleg mit lehetne ez ügyben még tenni?

-
bul07
nagyúr
Ez az új pálya annyira fantázia mentes
Annyira cső pálya
Kiszámítható
Már unalmas -
Gainka
őstag
Helló, Epic storban akcios a game, meg mondom öszinten en soha nem vasaroltam meg ilyen netes helyröl, megbizható ez a téma igy kártyával stb?
-
CptAdamica
veterán
válasz
IntelKiller7
#16578
üzenetére
-
@rglaaf
veterán
ACWr lett az uj meta ? Mindenki azzal rohangál
-
Sz. Géza
senior tag
válasz
IntelKiller7
#16572
üzenetére
Köszii!
Egyébként direkt megnéztem, hogy melyik pálya mennyire széles.
Átrohantam mind a kettőn ott ahol a legszélesebb.
Stranded: 1 perc 22 mp.
Reclaimed: 40 mp. -
@rglaaf
veterán
Ps5 menübe ezt irja ki hmm
player profile stast tracking is paused while we investigate an issue battle pass mastery and career rank are unaffected -
Sz. Géza
senior tag
RPG-t hol lehet feloldani? (az előbb azzal lőttek le)
Nem látom a sorban. -
IntelKiller7
nagyúr
Dupla XP júni 14-ig!
-
@rglaaf
veterán
válasz
IntelKiller7
#16567
üzenetére
Jah hát ez van mi is lassan kiöregszünk már ebből majdnem 2 évtized online lövöldékben már kezd fárasztani
Mai tiniknek már más az igényük -
IntelKiller7
nagyúr
válasz
@rglaaf
#16566
üzenetére
Nem lesz, már az. Mióta kb motort váltott a COD, és valamivel szebb lett mint az a 120 éves motor amit elötte foltozgattak, nincs nagyon igény a BF-re.
Főleg mióta pörögnek ezek a gyors, 5 perc alatt vége a körnek, vagy 10 perc után lelőnek és kezdek új meccset játékok.Múltkor pl 55 percet mentünk 1 mapon. Az új emberek nagyrésze 20 perc után megunja.
-
válasz
@rglaaf
#16563
üzenetére
Mondjuk azok pont nem, azok leléptek az elején, inkább Apex Legend, Fortnite, Warzone-ból szabadult fiatalabb korosztály.
Persze nyilván vannak, akik maradtak, tegnap bele is szaladtam egy kiváló csapatba, mindenki azt csinálta, amit kell, jó élmény volt...persze 100 partiból, 1 ilyen. -
lofagi
addikt
Az új pálya kinézete nagyon bejön, de tegnap rá kellett jönnöm ,H Dice még mindig képtelen rendes designt összehozni. 5:53 perc alatt kikaptunk egy csapat ellen. Ez eddig a legjobb negatív rekord.
-
bul07
nagyúr
-
IntelKiller7
nagyúr
válasz
CptAdamica
#16557
üzenetére
Pedig milyen jó volt.
-
free_jack
tag
remélem lesznek tulélők?
Twin peaks and Lost... -
CptAdamica
veterán
válasz
Aventador91
#16556
üzenetére
Hivatalos 128-as módja nincs, csak portálban csinálhatsz magadnak 128-as szervert.
-
KillBorn
senior tag
válasz
Aventador91
#16552
üzenetére
Van olyan hogy reclaimed cq 64, nyomhatod rajta orrba-szájba. De inkább ne létezne...nem vesztesz vele semmi. Időpocsékolás volt megcsinálni nekik. Csináltak volna egy növényzettel benőtt urban mapot 128 cq-ra, dawnbreaker vagy siege of sanghai. A 64 cq-ban lévő régi mapok átiratai 100x jobbak, de még az alap 2042 mapok is 128 cq-ban. Alig látni rajta valamit, minden barna fehér, a padló nem tölt be percekig. 10 perc egy kör rajta. Szőrnyű, másból sem áll csak futsz a halába rajta. Itt tényleg nem tudod honnan lőnek ki (mindenhonnan).
C2 tetjéről simán belőni B1-et pedig 200+ méterre van. Elbújni se tudsz. Ennek a mapnak simán jót tenne ha nagyobb (és 128-as) lenne.
-
bul07
nagyúr
válasz
Aventador91
#16552
üzenetére
Hát válaszd azt hogy csak az legyen
Amúgy nekem valami nagyon furcsa lett
Mintha a semmiből halnék, mintha elég lenne az is ha mellém lőnekAmúgy új pálya Breakthrough mód, második két pont, sikerült olyan jó helyre rakni a támadók jármű éledő pontját hogy dobtetőről egyből rálát az ellenség, és ha tankkal oda áll egyből lövi ahogy leéled
Hát gratula a készítőknek -
Aventador91
őstag
nekem 10 körből nem adta még be az új mapot. de jó tudni hogy van

-
IntelKiller7
nagyúr
700 ticket-ről 1000-re módosul a Reclaimed CQ módban.
PC-n a DLSS 2.2-ről 2.5-re frissült.
-
CptAdamica
veterán
válasz
IntelKiller7
#16548
üzenetére
Nem bírom ezt már maúnika.
-
IntelKiller7
nagyúr
válasz
CptAdamica
#16547
üzenetére
Nekem számolta Falk-al, mert ott van még egy küldi vele, és az meg duplát ér.
-
CptAdamica
veterán
Találtam cuki új bugot, nem tudtam újra tölteni a fegyverem, amikor még volt hozzá 155 lőszer.
RM68 még mindig nagyon erős, de a DICE már megígérte, hogy további nerf fog hozzá jönni hónapokon belül, meg ezeket a heti küldetéseket biztosan valami random generátor írja, mostaninál ölje meg vagy kelts fel 10 embert a defibrillátorral, de ha csak simán Falck-al kelted az embereket, azt nem számolja, elő kell venni és úgy... mikor lesz már bugmentes ennek a kis indi fejlesztőnek a játéka? -
blaca83
őstag
Nálam ezzel a hibával szakad meg a játék viszonylag sűrűn:
"ERROR, Player Removed From Game,
Game ended, all players disconnected"Ilyennel találkoztatok mostanában?
-
R3laX
addikt
válasz
sixpak
#16540
üzenetére
Nem tudom, hogy tudnak-e manapság egyáltalán jó netkódot írni. Olcsósítás, globális háló, rengeteg felhasználó is tuti hozzátesz. Nekem elvileg hibátlan a hálózat, mégis vannak domain-ek, ahol egyszercsak megakad, vagy egyszerűen újra kell tölteni mert nem bufferel. Akár napszaktól függően is 1000/1000-es Tcom optikával.
#16541tfk3y:
Több meló és lehetett volna 128-as map is..., csak ugye fáradnak
..., meg skinekre gyúrnak.... -
Hát én fenntartom azon véleményemet, miszerint ez a hulladék nem alkalmas online játékra.
Kipróbáltam, a little bird-et, esélytelen, nem sebez szinte semmit, viszont 50 rakéta jön felém egyszerre, köztük a vállról indítható BF4 TV Rocket, ami valljuk be, olyan noob fegyver, amilyet még keveset láttunk a videójátékok történetében, a macskám célra tartana vele, ha szeretne játszani.
Pár hét alatt csináltam meg a 2400 killt multiba az elején kishelivel, de ez már nem az a játék.
Van az új pálya közepén az a Zavod szerű épület, úgy lőnek le a falon keresztül, mint a szart, és nem lehet csalót kiáltani, ez ea minőségű szerverpark.
Fal mögé befutva 5 méterrel esek össze.
Na mindegy, nem lepődtem meg, remélem nem lesz több BF, illetve nem a patkány ea-tól. -
stoon
addikt
"vörös" oldalon van valami tipp mit kapcsoljak be/ki?
-
Sz. Géza
senior tag
válasz
IntelKiller7
#16535
üzenetére
És ha a Stranded is az, akkor ez már fasza?
(ez olyan "mérgyúcsányjobbvót?" érvelés)
-
Sz. Géza
senior tag
válasz
CptAdamica
#16523
üzenetére
Negatív, hogy járműves harcra egy vicc.
Szűk, csőpálya. -
CptAdamica
veterán
válasz
IntelKiller7
#16524
üzenetére
-
stoon
addikt
járt valaki úgy , hogy az ea app nem jelenik meg ? elindul , mutatja a tálcán hogy "tölt" valamit de egyszerűen nem lehet semmivel rávenni hogy előjöjjön az app valami "látható formára"! mellesleg kifagy a játék valakinek valami 5lete? friss win , a játékot már másodjára töltöm és telepitem , kb eljuok majdnem a menüig....megjelenik a csak képe és onnantól kifagy de olyan szinten , hogy csak a reset gombra reagál a gép... minden más játék amit próbáltam megy fc6,bf4,star wars squadron....
[link] -
IntelKiller7
nagyúr
válasz
CptAdamica
#16523
üzenetére
Melyik ez a zászló foglalós bug? Annyit írtátok már, hogy kíváncsi vagyok.
Van valami videó róla? YouTube-on nem találok 1 videót se :/ -
CptAdamica
veterán
Ez a pálya tényleg elég Bf4-es hangulatot sugároz, talán az eddigi legjobb hangulatú, kinézetre is jól néz ki a sok grafiti. Pozitív, hogy talán végre az AR vault fegyverek is használhatók, de igazából semmi extra. Zászló foglalás bug szerencsére még mindig van.
-
Aventador91
őstag
válasz
Aventador91
#16519
üzenetére
ja, nyomni kellett egy repairt a játékra. nekem letöltötte az egész játékot újra.. szerencsére gyors a net.
-
lofagi
addikt
EA Pro előfizetésben sem adják oda ingyen a szezon, kicsit azért ez gáz szerintem.
-
steele80
senior tag
Ez az új EA app hibája lehet, hogy a letöltés megáll és úgy marad. Most 86%-on állt meg. Pause, majd újból letöltés és azonnal folytatja. A netem rendben van, más platformon még nem jelentkezett csak ennél az új EA appnál.
-
bul07
nagyúr
-
blaca83
őstag
Mentem 2 kört az új pályán...!
Tényleg hajaz valamennyire a Zavod-ra, de összességében nekem annyira nem tetszik ez az új map.
-
IntelKiller7
nagyúr
Augusztus 22-ig tart a Season 5.
Vannak megint új hátterek:
-
fornettisuti
veterán
válasz
CptAdamica
#16511
üzenetére
Desynces a hitbox, ki látott már ilyet BF szériában?
-
KillBorn
senior tag
válasz
CptAdamica
#16506
üzenetére
Most mondjam azt, hogy minek ment oda? Oké mondom másképp: Egy idegesítő heli only csíra sír mert lelövik. A.k.a azt csinálják vele amit ő csinál a little birddel az esetek többségében. Amikor bezzeg ő farmolja szét az infrantryt akkor ő a király. Cry me a river. Egyébként ügyesen repül.
-
bul07
nagyúr
válasz
CptAdamica
#16506
üzenetére
Normál BF2042 színvonal
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
Sz. Géza
senior tag
válasz
CptAdamica
#16506
üzenetére
Bezzeg mikor az én rakétám húz el az ellenfél gépe mellett, szerintem még meg is karcolja a fényezést (már kezdem kitölteni a kék-sárga bejelentőt), akkor persze sosem robbannak fel!

-
CptAdamica
veterán
Magasfokú hitreg, vagy desync, vagy tudom én mi is ez látszik, hogy valóban majdnem talált, de majd biztos válaszol a srácnak Kev, vagy a Straatford, akik nagyon keményen dolgoznak.

-
IntelKiller7
nagyúr
PS5-on elotoltheto a frissites.
6.97GB -
IntelKiller7
nagyúr
válasz
CptAdamica
#16502
üzenetére
- jarmuvek a brektrubol.
-
CptAdamica
veterán
válasz
IntelKiller7
#16501
üzenetére
1 új 32 fős map, 1 új fegyver, ami vault volt, 1 új kütyü.
Új hozzászólás Aktív témák
Személyeskedést kerüljük, nem tűrjük itt. A téma a játékról szól és nem egymásról, ez egy barátságos BF közösségépítő téma, maradjon is így.
Aktuálisan milyen eventek játszhatóak:
Battlefield 2042 – Community Calendar
Játékos statisztika (tracker):
Battlefield 2042 Stats, Leaderboards & More! - Battlefield 2042 Tracker
(Nem csak) Prohardver!-es BF közösségi discord szerverünk:
Battlefield Buddies
Battlefield Discord (hivatalos nemzetközi)
Hivatalos weboldal (angolul):
Battlefield 2042 – Electronic Arts (ea.com)
Hivatalos hírek (angolul):
Battlefield 2042 News and Updates – Electronic Arts (ea.com)
EA BF 2042 hivatalos angol nyelvű fórum (bejelentések, általános témák, visszajelzések, hibák jelentése, stb.):
Battlefield 2042 | Forum | EA Answers HQ | EN
- One otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- talmida: My Art II.
- Válságmódban a Samsung mobildivíziója
- Diablo IV
- Samsung Galaxy A56 - megbízható középszerűség
- Call of Duty: Warzone
- Jobb zajszűréssel és okos funkciókkal töltve megjelent az Apple AirPods Max 2
- Andras-G: #Kószagondolat - eMag tapasztalatok 2026-ban
- Vezetékes FEJhallgatók
- Google Pixel 10a – évismétlés
- További aktív témák...
- Apple iPhone 11 Pro Max 256GB - Kártyafüggetlen, Grafit, 100% Akku - 1 Év Garanciával
- S21 Dobozában 128/8
- Apple iPhone 13 Pro Max 512GB,Átlagos,Dobozaval,12 hónap garanciával
- HIBÁTLAN iPhone 12 mini 64GB Black -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3818
- Lenovo ThinkPad T14s Gen 3 i5-1245U 14" FHD+ 16GB 1TB 1 év teljeskörű garancia
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
)


Szóval ez EA oldali issue lesz. Lefogadom elcseszték az account újraaktiválási folyamatot és nem tudom ez miatt visszaaktiváltatni a fiókomat.


.
