-
Fototrend
I. Általános tudnivalók

1. Mielőtt kérdezel, olvasd el legalább a II. részben levő linkeket és semmiképpen se félj a Google-t használni!
2. Igen, lehet pénzt keresni vele de nem könnyű és kockázatos, ezt nem lehet elég sokszor hangsúlyozni. Csak akkor fektess bele, ha van játszópénzed, mert lehet, hogy egyik napról a másikra bukod az egészet és még egy jó nagy áramszámlát is kapsz a nyakadba.
3. A bányászat nehézségi szintje immár több éve olyan magasra emelkedett, hogy a videókártyák teljesítménye alkalmatlan profitcélú Bitcoin bányászatra, még "ingyen" árammal is. Amennyiben bányászatból remélsz számottevő profitot, több millió forintos beruházásra lesz szükséged, célirányú hardver (ASIC) vásárlására és specializált hosting megoldásra (lehetőség szerint valahol ahol Magyarországnál jóval olcsóbb az elektromos áram ára).
Új hozzászólás Aktív témák
-
Kobe
veterán
Bohockodni kellett volna, 200 eur kezdettel, de ha nincs konnyen, altalam elvart tranzakcios illetekkel kenyelmes kivitelezes belole, akkor nem lesz btc, ennyi. Akkor megy majd fundamentalisan stabilabb alapba a bohocpenz is
coinbaset, bitpandat mar le is zartam emiatt pl.
De valoszinu amugy sem lesz belole semmi, a napokban jobban beleasva magam, az egyeni kozgazdasagi ismereteimmel nem osszeegyeztetheto alapu valami.... A btc legalabbis. Szerintem majd megvarom amig lesz egy regulazottabb, intezmenyesitett valtozata amit pl a fed vezet be, de ahogy nezem a btc maga, 2-3 even belul onmagaban kodolva van hogy eletkeptelenne valik
Új hozzászólás Aktív témák
● Bitcoin adásvétel a topikban tilos!
- Audio-Technica ATH-M20x monitor fejhallgató
- Eladó Honor 400 5G 8/256GB / 12 hó jótállás / AJÁNDÉK KEMÉNY TOK / CSAK KIPRÓBÁLVA VOLT
- Corsair VENGEANCE Pro 32GB (4x8GB) DDR4 2800MHz
- Keresünk Galaxy S23/S23+/S23 Ultra/S23 FE
- 5G Lenovo ThinkPad P14s Gen 3 Intel Core i7-1280P Nvidia T550 32GB 1000GB 1 év teljeskörű garancia
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: Central PC számítógép és laptop szerviz - Pécs
Város: Pécs

coinbaset, bitpandat mar le is zartam emiatt pl.
