-
Fototrend
Ebben a topicban feltehettek minden olyan kérdést, amely Cooler Master-rel, CM vagy CM Storm termékkel kapcsolatos, legyen az termék információ, garanciális kérdés vagy akár technikai kérdés.
Új hozzászólás Aktív témák
-
degooo
csendes tag
Sziasztok!
Egy-két hete vásároltam az internetről valószínűleg egy rossz Cooler Master Silent Pro M2 tápegységet (usertől, nem boltból), ami az első két napon úgy indult el, hogy többször kellett egymás után megnyomnom a power gombot, mert elsőre csak kattant, és leállt (behúzta a ventiket is), de ha többször nyomtam egymás után, elindult vele a gép.. Aztán harmadik napra lenyomtam hátul a tápot, és amikor hazajöttem visszakapcsolva a gép már nem indult a "bikázásra" csak a gombnyomásra kattant egyet, behúzta a ventiket, majd azonnal leállt, és akármenyniszer nyomhattam nem indult. Aztán ezen a héten volt vele időm foglalkozni, amikor újraépítettem a gépemet, és kipróbáltam már mindenhogyan a tápegységet, de sehogy sem indult.. Kezdésnek kivettem a videókártyámat, és semmi.. Kivettem a hdd + videókártyát, semmi.. Kivettem a Capture kártyát, már csak a processzor és a ramok lógtak szinte az alaplapban, semmi... Aztán a 24 pines csati mellől kihúztam az "ajándék" 4 pint, úgy sem indult.. Cseréltem tápkábelt egy masszívabbra, semmi.. Standby módban a tápegység magas frekvencájú "sípolást" ad ki magából, és nem szívesen tapogatom hátul sem a kapcsolóját, mert nem bízom az életemet a házban található érintésvédelmi relére.
Én valami tápegység védelmi mechanizmusra tippelek, hogy véd túlfesz ellen, mert valami beszart benne, csak most dobtam rá ki 16 ezer forintot, és a lehető legkisebb budgeből szeretném életre kelteni a picikét, de beismerem amihez nem értek, az nagy valószínűséggel szakember kezébe való, csak előbb lőjük ki a pénztárcabarát megoldásokat.
Konfig: MSI-770G45, MSI Radeon HD 6850OC , AMD Athlon 2 x2 250 (OC 3.60 GHZ volt piszka nélkül), WD1TB Caviar Blue, AverMedia LiveGamerHD, 3GB DDR3 1333MHZ
Ötletek?
Új hozzászólás Aktív témák

- Crimson Desert
- Milyen TV-t vegyek?
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- Diablo IV
- Forza sorozat (Horizon/Motorsport)
- Hitelkártyák használata, hitelkártya visszatérítés
- Bestbuy játékok
- Hosszú premier előzetest kapott az Arknights: Endfield
- Revolut
- Samsung Galaxy S24 Ultra - ha működik, ne változtass!
- További aktív témák...
- Lenovo LOQ 15ARP9 - 15.6"FHD 144Hz - Ryzen 5 7235HS - 16GB - 512GB - Win11 - RTX 3050 - 1,5 év gari
- HP OMEN Transcend 2.8K OLED / Ultra 7 155H / RTX4060 8GB / 16GB 7467MHz / 1TB NVMe! BeszámítOK
- Okosóra felvásárlás!! Apple Watch Series 6/Apple Watch Series 7/Apple Watch Series 8
- 170 - Lenovo Legion Pro 7 (16IRX9H) - Intel Core i9-14900HX, RTX 4090
- Dyson Purifier Humidify+Cool PH2 De-NOx (White/Gold)
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
