- Fórumok
- TV & Audió
- Milyen TV-t vegyek?
- (kiemelt téma)
-
106093 - 106001
106093 - 106001 106000 - 105901 105900 - 105801 105800 - 105701 105700 - 105601 105600 - 105501 105500 - 105401 105400 - 105301 105300 - 105201 105200 - 105101 105100 - 105001 105000 - 104901 104900 - 104801 104800 - 104701 104700 - 104601 104600 - 104501 104500 - 104401 104400 - 104301 104300 - 104201 104200 - 104101 104100 - 104001 104000 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
-
Frissítve: 2023-12-13 02:30 Téma összefoglaló
TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ
Ezt a leírás azért hoztuk létre, hogy segítsünk eligazodni a tévék kusza és állandóan változó világában. Először következzenek a kérdések, amikre szeretnénk választ kapni:
1. Tévére szánt összeg, forintban?
2. Mire használnád leginkább? (pl. filmnézés, tévénézés, játék, sport)
3. Milyen messziről nézed a tévét, és mekkora méretűre gondoltál?
4. Világos vagy sötét szobában nézed-e a tévét, többnyire nappal vagy este?
5. Szemből vagy enyhén oldalról nézed-e a tévét, illetve általában többen nézitek-e?
6. Milyen szolgáltatások/funkciók fontosak neked? (pl.HBO, Netflix, AirPlay, PIP stb.)
7. Milyen csatlakoztatási igényeid vannak? (pl. jack-csatlakozó, optikai stb.)
8. A tévé talpa középen vagy oldalt legyen?
9. Miket részesítesz előnyben? (pl. márka, operációs rendszer stb.)
10. Milyen egyéb követelményeid vannak? (pl. Ambilight, légegeres távirányító stb.)
11. Csak új vagy használt tv is szóba jöhet (garanciával vagy anélkül)?
Ajánlott modellek összehasonlító táblázata (haladóknak)
Új hozzászólás Aktív témák
-
Borisz76
nagyúr
-
rainman72
Topikgazda
Ebben a formában meg ezen áron nagyon korrekt vétel az a tv,plus ott az 5 év gari is,sokat nem érdemes gondolkodni rajta mert lehet lassan el tünnek a 2025s modelek.
-
Borisz76
nagyúr
Igen, összesen ennyi TV-vel....amit ugye csak 22 hónapig kell fizetni.
Aztán visszatér a "nornál" tarifa. -
rainman72
Topikgazda
Jelenleg net+tv+telefon + 2 mobil van a csomagomban.
Ez jelenleg összesen kb 22.000 Ft.
Erre írja, hogy 15 %-s sávos kedvezményt ad.
Ha így teszem a kosárba a TV-t, akkor a havi díjjam kb 38.500 Ft / hó lenne.Ha az egyik mobilt másik csomagba teszem...., akkor azon felül, hogy többet tudok telefonálni és több mobiladatot ad.....átugrik 20 %-s sávba a kedvezmény. A TV-t a kosárba téve pedig havi 38.300 Ft jön ki.
Tehát relatíve nem sok a különbség a fizetni valók között de mobil téren mégis előrelépés lesz....
Bocs az OFF-ért
Igen lehet variálni a csomagokkal az a lényeg hogy az eredeti azért ne sokat emelkedjen ha nem muszáj.
Gondolom a 38e az a havidíj meg a készülék részlet egyben mert az úgy akkor jó. -
Borisz76
nagyúr
Jelenleg net+tv+telefon + 2 mobil van a csomagomban.
Ez jelenleg összesen kb 22.000 Ft.
Erre írja, hogy 15 %-s sávos kedvezményt ad.
Ha így teszem a kosárba a TV-t, akkor a havi díjjam kb 38.500 Ft / hó lenne.Ha az egyik mobilt másik csomagba teszem...., akkor azon felül, hogy többet tudok telefonálni és több mobiladatot ad.....átugrik 20 %-s sávba a kedvezmény. A TV-t a kosárba téve pedig havi 38.300 Ft jön ki.
Tehát relatíve nem sok a különbség a fizetni valók között de mobil téren mégis előrelépés lesz....
Bocs az OFF-ért
-
rainman72
Topikgazda
Sziasztok !
Létezik, hogy a Telekom oldaláról vásárolva egy
TCL 75C7K QD-Mini LED Google Smart 4K LED TV 144Hz
22 × 15 093 Ft/hó ...azaz 332.000 Ft-ra jön ki.
Míg a legtöbb webáruházban 450.000 Ft vagy több az ára ?
Mivel ezt a tipust ajánlottátok.... most ezzel szemezek....
Reszket az újjam a "ravaszon" !
Egy 10 éves Samsung UE55F6470SS készüléket cserélnék le....ami a mai napig használok is.
Ha a ravasz elsül, akkor ugyanitt eladó 55"-s Samu TV
Igen létezhet nincs ebben semmi fura.
400 az iduló ár és ha elég magas a havi számlád akkor lazán le enged még ennyit belőle ami nagyon jó ár. -
Borisz76
nagyúr
Sziasztok !
Létezik, hogy a Telekom oldaláról vásárolva egy
TCL 75C7K QD-Mini LED Google Smart 4K LED TV 144Hz
22 × 15 093 Ft/hó ...azaz 332.000 Ft-ra jön ki.
Míg a legtöbb webáruházban 450.000 Ft vagy több az ára ?
Mivel ezt a tipust ajánlottátok.... most ezzel szemezek....
Reszket az újjam a "ravaszon" !
Egy 10 éves Samsung UE55F6470SS készüléket cserélnék le....ami a mai napig használok is.
Ha a ravasz elsül, akkor ugyanitt eladó 55"-s Samu TV
-
rainman72
Topikgazda
Majd egyszer kipróbálunk egy oledet is
De én úgy gondolom, hogy arányaiban az, hogy szebb legyen a fekete nem éri meg a dupla árat.
Ha ezen a szinten lassú a webOS, akkor milyen lehet magasabban?
Nem ismertem a többi gyártó megoldásait, van e hasonló de azt az irányítási kényelmet amit az MR ad, szerintem nem tudják megközelíteni se. (van egy régebbi Samsungja apóséknak annak van egy légegeres távirányítója de az valami borzasztó)Nem csak a fekete hanem kontraszt a hdr minden egyben teljesen más minőségű képet fog adni mint egy leden.
2022/24 Lgk voltak azokon idegesítően lassúnak tünt. -
F-ECT$
titán
-
NoRb1k4
csendes tag
Jó ennek örülök ha tetszik.
De oledek mini ledek mellett már nagyon kevés az a fekete amit ezek tudnak sötétben.
Árban viszont jó.
Plus nekem a webOs is lassú ezen a szinten az MR meg nem hoz lázba különösen,van itthon Lg B5 oled ami 300e volt 65"-ban akkor már inkább az mégha drágább is.Majd egyszer kipróbálunk egy oledet is
De én úgy gondolom, hogy arányaiban az, hogy szebb legyen a fekete nem éri meg a dupla árat.
Ha ezen a szinten lassú a webOS, akkor milyen lehet magasabban?
Nem ismertem a többi gyártó megoldásait, van e hasonló de azt az irányítási kényelmet amit az MR ad, szerintem nem tudják megközelíteni se. (van egy régebbi Samsungja apóséknak annak van egy légegeres távirányítója de az valami borzasztó) -
belan
addikt
-
belan
addikt
[Össze hasonlító teszt C6 vs B6]
Sokkal többet nem mond el amit eddig is tudtunk hogy a C6 jobb proci magasabb fényerő jobb hdr és jobb világos helyre.Illetve az ár,most a B6 butitott változata a B6E amiből kivettek néhány kép megjelenítő funkciót és a dizájn is alapabb például keret vagy a hátlap ami nem igazán fontos most akciós MM 290/400e 55/65" MM.Jó ar b5 nak érdekes mar most akcióba kezd ! Gondolom vb miatt ! De legalább b6 normálisabb lábon áll mint b4,b5 .
-
zümzümm
senior tag
-
rainman72
Topikgazda
-
rainman72
Topikgazda
Megvettük a 65QNED7EB3C-t. Megmondom őszintén nekem teljesen megfelel. Összehasonlítani igazából a másik régebbi LG-nkkel tudom 55SJ810V, annak a képével sem volt bajom csak a dimming nézett ki rajta nagyon hülyén, na ezen nincs ilyen probléma. Egyébként szerintem annak is szép volt a képe, ez meg minimum hozza azt a szintet. Ha valaki meg tud békélni az IPS hátrányaival, és számít a méret/ár akkor úgy gondolom jó vétel. A webOS és a magic remote meg a hab a tortán.
Jó ennek örülök ha tetszik.
De oledek mini ledek mellett már nagyon kevés az a fekete amit ezek tudnak sötétben.
Árban viszont jó.
Plus nekem a webOs is lassú ezen a szinten az MR meg nem hoz lázba különösen,van itthon Lg B5 oled ami 300e volt 65"-ban akkor már inkább az mégha drágább is. -
KD6-3.7
őstag
-
NoRb1k4
csendes tag
Megvettük a 65QNED7EB3C-t. Megmondom őszintén nekem teljesen megfelel. Összehasonlítani igazából a másik régebbi LG-nkkel tudom 55SJ810V, annak a képével sem volt bajom csak a dimming nézett ki rajta nagyon hülyén, na ezen nincs ilyen probléma. Egyébként szerintem annak is szép volt a képe, ez meg minimum hozza azt a szintet. Ha valaki meg tud békélni az IPS hátrányaival, és számít a méret/ár akkor úgy gondolom jó vétel. A webOS és a magic remote meg a hab a tortán.
-
zümzümm
senior tag
Egyiket se kérlek. Megvásároltam, 3 napig állítgattam a színeit aztán feladtam és visszaküldtem.
Tagnap a MM-ban egymás mellett volt az Samsung és az LG. Égbekiáltó különbség volt a kettő között. -
KD6-3.7
őstag
PC-vel lesz összekötve, szóval lefog játszani mindent.
Nekem a alap képminőség lenne a fontos, meg hát a menürendszer gyorsasága sem utolsó.
A Samsungot megtudtam vizsgálni az Örs MM-ban. A színek szépek voltak, de észrevettem, hogy ahol betűk és logók voltak, ott amolyan aurás volt. Pl a Mediamarkt logo es felirat mentén fekete darabos élek jelentek meg. Ilyen pl a hasonló LGnél nem voltak. De LG-t nem veszek, nekem nagyon furák a színei.Ah... beállítás kérdése...furák a színei...
Nem tudom, hogy nevessek vagy sírjak.... -
zümzümm
senior tag
PC-vel lesz összekötve, szóval lefog játszani mindent.
Nekem a alap képminőség lenne a fontos, meg hát a menürendszer gyorsasága sem utolsó.
A Samsungot megtudtam vizsgálni az Örs MM-ban. A színek szépek voltak, de észrevettem, hogy ahol betűk és logók voltak, ott amolyan aurás volt. Pl a Mediamarkt logo es felirat mentén fekete darabos élek jelentek meg. Ilyen pl a hasonló LGnél nem voltak. De LG-t nem veszek, nekem nagyon furák a színei. -
rainman72
Topikgazda
-
F-ECT$
titán
Köszi, ha jól látom, akkor 220k körül van a TCL 65C6K. Azért felírom ezt is, mint opció, de ennél többet tényleg nem szánnék rá.
-
andrisms
aktív tag
Nyaralóba 32S5k-t vettem. Helyén kell kezelni, de sebességben például rosszabbra számítottam. Képminőségben szintén hasonló a helyzet, de talán 50 alatt vettem, annyit megért.
Nem hiszem hogy a többi annyival jobb. -
rainman72
Topikgazda
200e alatt nem igazán van értékelhető tv.
A Samu VA panellel talán jobb választás mint az IPS Lg-k.
Egy normáls 65s tv a TCL C6K-nál kezdődik.
Viszont amire neked kell egy 150 ezres tv is meg teszi elvileg ha meg tudsz barátkozni a gyengébb képminőséggel is. -
F-ECT$
titán
-
rainman72
Topikgazda
A legtöbb kijelzőn van fólia a sarokban meg vmi színes kis cimke amivel meg kell kezdeni a lehúzást.
Én csak száraz micro fiber kendőt használok ami jó porhoz de ujjlenyomatokat is eltünteti. -
rainman72
Topikgazda
[Össze hasonlító teszt C6 vs B6]
Sokkal többet nem mond el amit eddig is tudtunk hogy a C6 jobb proci magasabb fényerő jobb hdr és jobb világos helyre.Illetve az ár,most a B6 butitott változata a B6E amiből kivettek néhány kép megjelenítő funkciót és a dizájn is alapabb például keret vagy a hátlap ami nem igazán fontos most akciós MM 290/400e 55/65" MM. -
Faresz29
aktív tag
Sziasztok,
A frissen vásárolt 75qned92-ről a fém keretről, meg ahol még láttam, levettem a fóliát!
Amit nem tudok eldönteni, hogy a kijelzőn van, vagy nincs fólia...
Valamint, hogy ki mivel tisztítja, ami bevállt, és nem hagy foltot?Köszönöm Szépen!
-
rainman72
Topikgazda
A V5C még alapabb mint a másik 2.TCL.
S5K és L ugyanaz kb képre tavalyi meg idei változat amelyik jobb áron van.
Vagy az vagy a Samu amelyik szimpibb.
avi divx xvid támogatás megszünt mindenhol. -
rainman72
Topikgazda
Nyaralóba keresek tv-t, nem szeretnék rá sokat költeni, a már elfogadható szint bőven elég lesz erre a 2 hónapra, amit ott fogunk tölteni.
1. 150k körül. Indokolt esetben lehet kicsit több.
2. Főleg stream (YT, HBO, Netflix, Disney).
3. Kb 3-4m, 65 col.
4. Napközben is, nem kap direkt fényt a tv környéke.
5. Főleg szemből, néha enyhén oldalról is.
6. Stream appok legyenek elérhetőek rajta.
7. Semmi extra, HDMI max.
8. Mindegy.
9. Hosszú gari.
10. Semmi.
11. Főleg új, ekkora tv-t nem tudok szállítani. -
Borisz76
nagyúr
A TV-k alapvetően "csak" megjeleníítők.
A lejátszás csak extra funkció.
És sok régebbi kodek nem is támogatott....azaz nem játszák le a .avi fájlokat , amik régebbi DivX vagy Xvid videókodekkel készültek.
Vagy külső DivX-s DVD lejátszó vagy PC , HTPC kell , megfelelő szoftverrel a lejátszásukhoz.
Meg kell nézni az adott készülék specifikációját, hogy milyen konténereket ( .avi , .mkv , .mp4 stb...) és azon belül, hogy milyen kodekeket ( DivX , Xvid , 264 , x265 stb...) támogat.
Ha van lehetőség, akkor pedig egy pendrive-al lehet próbálkozni , kipróbálni. -
zümzümm
senior tag
Sziasztok,
Tudom picike, de hátha kapok ajánlást. Melyiket ajánlanátok? TV műsorok/filmek és alacsony minőségű divx filmek nézése a cél.
32" Samsung UE32F6002
vagy
32" TCL 32S5K
32" TCL 32V5C
32" TCL 32S5L
Igazából fogalmam sincs mi a különbség a 3 TCL között
-
machine0807
csendes tag
Helló, mivel a topikban követitek az emagos kupon akciókat, ezért ezzel kapcsolatban szeretnék kérdezni. Június elsején rendeltem egy tvt az elektrohétvége akcióban, ami ezidáig sem került kiszállításra. Elvileg a tv már a futárnál van, de másik két kacat továbbra sem érkezett meg, és csak együtt szállítják. Mind a három termék forgalmazója és szállítója az emag. Ez náluk a normális ügymenet?
Ugyanígy jártam. Miután hívott a futár, hogy nem tudnak emiatt szállítani, addig basztattam az emagot míg adtak egy 6600ft-os kupont és 2 napon belül jött külön a tv. A többi szarságot elvileg holnap kapom meg 7 nappal később. Pedig akár meg is tarthatnák mert se az elem se a szivacs nem érdekel.
Először mikor írtam nekik chaten semmit nem csináltak, másodjára már adták a kupont és intézkedtek. -
F-ECT$
titán
Nyaralóba keresek tv-t, nem szeretnék rá sokat költeni, a már elfogadható szint bőven elég lesz erre a 2 hónapra, amit ott fogunk tölteni.
1. 150k körül. Indokolt esetben lehet kicsit több.
2. Főleg stream (YT, HBO, Netflix, Disney).
3. Kb 3-4m, 65 col.
4. Napközben is, nem kap direkt fényt a tv környéke.
5. Főleg szemből, néha enyhén oldalról is.
6. Stream appok legyenek elérhetőek rajta.
7. Semmi extra, HDMI max.
8. Mindegy.
9. Hosszú gari.
10. Semmi.
11. Főleg új, ekkora tv-t nem tudok szállítani. -
Nobbigstein
tag
Helló, mivel a topikban követitek az emagos kupon akciókat, ezért ezzel kapcsolatban szeretnék kérdezni. Június elsején rendeltem egy tvt az elektrohétvége akcióban, ami ezidáig sem került kiszállításra. Elvileg a tv már a futárnál van, de másik két kacat továbbra sem érkezett meg, és csak együtt szállítják. Mind a három termék forgalmazója és szállítója az emag. Ez náluk a normális ügymenet?
Bp-re hamarabb szállítanak, mint vidékre (ott először át kell vinni a központi raktárból a helyi raktárba). Előbbi nekem 4 nap volt, utóbbi 2 hét. Nekem kihozták TVt magában, a mellé rendelt szivacs meg 1.5 héttel később jött.
-
blueye
veterán
Helló, mivel a topikban követitek az emagos kupon akciókat, ezért ezzel kapcsolatban szeretnék kérdezni. Június elsején rendeltem egy tvt az elektrohétvége akcióban, ami ezidáig sem került kiszállításra. Elvileg a tv már a futárnál van, de másik két kacat továbbra sem érkezett meg, és csak együtt szállítják. Mind a három termék forgalmazója és szállítója az emag. Ez náluk a normális ügymenet?
Mostanában sajnos ezt csinálják.
-
rainman72
Topikgazda
Helló, mivel a topikban követitek az emagos kupon akciókat, ezért ezzel kapcsolatban szeretnék kérdezni. Június elsején rendeltem egy tvt az elektrohétvége akcióban, ami ezidáig sem került kiszállításra. Elvileg a tv már a futárnál van, de másik két kacat továbbra sem érkezett meg, és csak együtt szállítják. Mind a három termék forgalmazója és szállítója az emag. Ez náluk a normális ügymenet?
Nekem több mint 2 hétre jött meg hasonló rendelés.
eMag érdemes kiverni a balhét Dia-nál adnak legalább 1 kupont meg talán meg sürgetik. -
David89
tag
Helló, mivel a topikban követitek az emagos kupon akciókat, ezért ezzel kapcsolatban szeretnék kérdezni. Június elsején rendeltem egy tvt az elektrohétvége akcióban, ami ezidáig sem került kiszállításra. Elvileg a tv már a futárnál van, de másik két kacat továbbra sem érkezett meg, és csak együtt szállítják. Mind a három termék forgalmazója és szállítója az emag. Ez náluk a normális ügymenet?
-
tizenkettő
csendes tag
-
mulatosdj
aktív tag
C6K Qned92 C7K
Emelkedő sorrend balról jobbra magasabb local dimming zóna szám magasabb fényerő ami inkább hdr tartalmaknál vehető észre inkább.Illetve fényesebb helységbe is jobb a minél nagyobb fényerő.
Vannak új tvk a C6K-t a C6K Pro váltja nem sok változás van a C7K-t a C7L ott se igazából a mini ledeket fejlesztik de képben nem igazán lesz/lehet már nagy ugrás.Lehet persze várni de még sok idő.Köszönöm az információkat. Próbálom meglesni akkor ezeket valahol élőben.
-
rainman72
Topikgazda
C6K Qned92 C7K
Emelkedő sorrend balról jobbra magasabb local dimming zóna szám magasabb fényerő ami inkább hdr tartalmaknál vehető észre inkább.Illetve fényesebb helységbe is jobb a minél nagyobb fényerő.
Vannak új tvk a C6K-t a C6K Pro váltja nem sok változás van a C7K-t a C7L ott se igazából a mini ledeket fejlesztik de képben nem igazán lesz/lehet már nagy ugrás.Lehet persze várni de még sok idő. -
mulatosdj
aktív tag
Köszönöm a válaszod. Akkor ebben a kategóriában a TCL a befutó. Esetleg annyit meg tudsz írni, milyen érdemi különbség van az első 3 említett tévé között?Érdemes várni frissebb készülékre szerinted ebben az árkategóriában?
-
rainman72
Topikgazda
Sziasztok! Visszaolvasva jó pár beírást, érdeklődnék tévé felől. Ahogy látom 200ezer alatti kategóriában egyértelműen nyerő a TCL 55C6K(jelenleg 168ezer). Nem tudom ezelőtt volt-e olcsóbb? A következő szint érdekelne, maximum 230ezerig. Egyedüli kritérium, hogy a tévé szélessége nem lehet 125 cm-nél nagyobb. Ha van, érdekelne több lehetőség is. Illetve ha régebben volt valami akcióban, akkor az is szóba jöhet, mert nem azonnali vásárlás lenne és tudnám figyelni az árakat.
Kb ez a sorrend C6K Qned92/93 C7K C8K stb...
Lassan ezek kifutnak újak lesznek. -
mulatosdj
aktív tag
Sziasztok! Visszaolvasva jó pár beírást, érdeklődnék tévé felől. Ahogy látom 200ezer alatti kategóriában egyértelműen nyerő a TCL 55C6K(jelenleg 168ezer). Nem tudom ezelőtt volt-e olcsóbb? A következő szint érdekelne, maximum 230ezerig. Egyedüli kritérium, hogy a tévé szélessége nem lehet 125 cm-nél nagyobb. Ha van, érdekelne több lehetőség is. Illetve ha régebben volt valami akcióban, akkor az is szóba jöhet, mert nem azonnali vásárlás lenne és tudnám figyelni az árakat.
-
rainman72
Topikgazda
Sziasztok! 55"-os TV-vásárlás előtt állok, a TCL C6K vs. Hisense U7Q a kiszemelt, képminőségben van különbség? Elsőre a specifikációkat nézve nagyon hasonlónak tűnik a két TV. Google Chromecast 4K with Google TV-t használok, tehát még a Hisense oprendszere sem riasztana el annyira, ha a képe érdemben jobb. Szerintetek?
A TCL jobb lesz feketében arra jöttem rá kevesebb blooming.
65U7NQ és 65C6K igy utobbi márkát választanám. -
belan
addikt
-
Skillerz
aktív tag
Sziasztok! 55"-os TV-vásárlás előtt állok, a TCL C6K vs. Hisense U7Q a kiszemelt, képminőségben van különbség? Elsőre a specifikációkat nézve nagyon hasonlónak tűnik a két TV. Google Chromecast 4K with Google TV-t használok, tehát még a Hisense oprendszere sem riasztana el annyira, ha a képe érdemben jobb. Szerintetek?
-
bigdady
nagyúr
Most akkor 65 v 75? Amúgy ennyiért nincs ajánlott, főleg nem világos nappaliba. Ezek az alsó polcos Samu/LG-k max ilyen 400 nit fényerőt tudnak. QNED70/80 is gyászos, ahogy rainman írta.
65C7K amit ajánlok. Van a családban és nagyon szép képet ad, magas fényerővel. De ha nincs pénz rá akkor C6K.
Tcl C6k sajnos 65-osben nem akciós
-
stefi81
tag
TCL 75C6K 270
ezt várom már pár hete de csak 55,65,85 van akcióban állandóan az emagon.
Hátha lesz nemsokára 75” is akcióban es akkor meg is veszem. -
Darren82
tag
Gondolom, egy TCL P6K készüléknek van inkább doboz hangja, mint egy Onkyo rendszerű C6K-nak, vagy C7K. Különben, vannak ezek az Ultimea olcsó huszon harmincezer forintos hangrendszerek, ami mérföldekkel jobb a doboz hangú tévéknél. Világos nappalira, ha nincs anyagi forrás, ott a függöny, vagy a redőny. Ennyi.
-
rainman72
Topikgazda
-
Quadgame94
őstag
Most akkor 65 v 75? Amúgy ennyiért nincs ajánlott, főleg nem világos nappaliba. Ezek az alsó polcos Samu/LG-k max ilyen 400 nit fényerőt tudnak. QNED70/80 is gyászos, ahogy rainman írta.
65C7K amit ajánlok. Van a családban és nagyon szép képet ad, magas fényerővel. De ha nincs pénz rá akkor C6K.
-
bigdady
nagyúr
Esetleg valami qned?
Tcl annyira doboz hangzás volt anno el is adtam egyből attól félek -
rainman72
Topikgazda
-
bigdady
nagyúr
-
rainman72
Topikgazda
-
bigdady
nagyúr
Sziasztok
Nappaliba (elég nagy a fény) Xbox ra es filmnézésre (4K) milyen kb 65 colos tv ajánlott most? Oled nem kell drága

Tcl hisense nálam kizárt próbáltam oket olcsóbb kategóriában borzasztó volt.
Esetleg LG 65NANO81A6A 65" 4K UHD Smart NanoCell? -
rainman72
Topikgazda
-
MCPD
csendes tag
Köszi, ahogy látom kicsit feljebb kell tolnom a keretet, úgy 500e-ig.
-
rainman72
Topikgazda
1. Tévére szánt összeg, forintban?
~350e
2. Mire használnád leginkább? (pl. filmnézés, tévénézés, játék, sport)
sportműsorok, filmezés
3. Milyen messziről nézed a tévét, és mekkora méretűre gondoltál?
kb. 3m, 75-85
4. Világos vagy sötét szobában nézed-e a tévét, többnyire nappal vagy este?
minden napszakban, a szoba átlagos (nem süt be a nap de nem sötét)
5. Szemből vagy enyhén oldalról nézed-e a tévét, illetve általában többen nézitek-e?
szemből, többnyire egyedül
6. Milyen szolgáltatások/funkciók fontosak neked? (pl.HBO, Netflix, AirPlay, PIP stb.)
gyors menü
7. Milyen csatlakoztatási igényeid vannak? (pl. jack-csatlakozó, optikai stb.)
egyszer majd lesz hozzá valami soundbar...
8. A tévé talpa középen vagy oldalt legyen?
középen
9. Miket részesítesz előnyben? (pl. márka, operációs rendszer stb.)
Most egy Samsung 65NU8002 van, rég nincs rá frissítés, de villámgyors, jó a fényereje
10. Milyen egyéb követelményeid vannak? (pl. Ambilight, légegeres távirányító stb.)
nincs
11. Csak új vagy használt tv is szóba jöhet (garanciával vagy anélkül)?
Újat szeretnék. A régivel is elégedett vagyok, csak azt átköltöztetem a gyerekszobába. Ha meg már veszek, akkor jó lenne valami modern megoldás, szeretem az innovatív dolgokat. Illetve kiestem ebből a tévés-körforgásból, nem vagyok tisztában a lehetőségeimmel. Köszönöm!Legolcsóbb lehetőség a TCL 75C6K ami 270e vagy kuponnal eMag a 85" is csak 340e vagy a magasabb szintet képviselő 75C7K szintén kuponnal 360e plus szállítás elektrohetvege akció 2 termék vásárlása.
Ez ami igazából bele fér a 350s keretbe nagy méretben. -
rainman72
Topikgazda
Nekem az 50 colos is elég lenne, egy hónap alatt már csak nem fogy el mindenhonnan mindkettő. Plusz az emagról nagyon nem szívesen veszek. Szóval megvárom a glamour napokat. De ha lemaradok róla, akkor sincs tragédia.
Lehet várni de 120-130ezres ár biztos nem lesz.
Az 50C6K ára most 160e az 50C7K meg szokott ennyi lenni kuponnal biztos nem venném a gyengébbet főleg hosszú távra kell meg ha fontos a jó kép eMag ide vagy oda.Sőt ni több most is kuponozható 160-ra
-
MCPD
csendes tag
1. Tévére szánt összeg, forintban?
~350e
2. Mire használnád leginkább? (pl. filmnézés, tévénézés, játék, sport)
sportműsorok, filmezés
3. Milyen messziről nézed a tévét, és mekkora méretűre gondoltál?
kb. 3m, 75-85
4. Világos vagy sötét szobában nézed-e a tévét, többnyire nappal vagy este?
minden napszakban, a szoba átlagos (nem süt be a nap de nem sötét)
5. Szemből vagy enyhén oldalról nézed-e a tévét, illetve általában többen nézitek-e?
szemből, többnyire egyedül
6. Milyen szolgáltatások/funkciók fontosak neked? (pl.HBO, Netflix, AirPlay, PIP stb.)
gyors menü
7. Milyen csatlakoztatási igényeid vannak? (pl. jack-csatlakozó, optikai stb.)
egyszer majd lesz hozzá valami soundbar...
8. A tévé talpa középen vagy oldalt legyen?
középen
9. Miket részesítesz előnyben? (pl. márka, operációs rendszer stb.)
Most egy Samsung 65NU8002 van, rég nincs rá frissítés, de villámgyors, jó a fényereje
10. Milyen egyéb követelményeid vannak? (pl. Ambilight, légegeres távirányító stb.)
nincs
11. Csak új vagy használt tv is szóba jöhet (garanciával vagy anélkül)?
Újat szeretnék. A régivel is elégedett vagyok, csak azt átköltöztetem a gyerekszobába. Ha meg már veszek, akkor jó lenne valami modern megoldás, szeretem az innovatív dolgokat. Illetve kiestem ebből a tévés-körforgásból, nem vagyok tisztában a lehetőségeimmel. Köszönöm! -
vittorio7
őstag
-
tizenkettő
csendes tag
Mire vársz? Lehet addigra el is fogy, hiszen tavalyi modell vagy pont az 55 incht nem akciózzák le. 170 ezer neked sok érte? Főleg hogy akkro már régóta ezt akarod... mit fog számítani 10-15 ezer forint...
Nekem az 50 colos is elég lenne, egy hónap alatt már csak nem fogy el mindenhonnan mindkettő. Plusz az emagról nagyon nem szívesen veszek. Szóval megvárom a glamour napokat. De ha lemaradok róla, akkor sincs tragédia.
-
colosV8
tag
Kitekinto kerdes, a napelemes gyari samsung taviranyito (c-27460), helyettesitheto a sima elemessel?
-
hockeyapu
senior tag
Július 9–12. között érkezik a GLAMOUR-napok Summer Week .
-
belan
addikt
-
rainman72
Topikgazda
-
belan
addikt
-
rainman72
Topikgazda
Minden élet helyzetbe nem tudom bele képzelni magam azt ne várja senki.
Ekkora tvt fele ekkora szobába használtam max,oda elég volt a hang nekem de más hogy viszonyul hozzá azt nem tudom.
Igazából 30m2-re 75s tv is kicsi a hang meg egyforma ezen szinten kb de drágább tvknél se mindig kielégítő mindenki más.
Ott derül ki a helyszínen. -
QuadRacer
csendes tag
Az A6S idei model de semmivel se lesz több mint a tavalyi A6Q.
Az E7 se sokkal jobb az hogy oda van írva qled ebben az árban nem sokat jelent.
Kb az összes 43s tv ugyanazt a képet adja kb szinte mind1 melyiket veszed.
Philips vmivel jobb mint az alap Hisense ambi kikapcsolható van airplay is.
Én azt próbálnám első körben ezek közül talán.Köszi.
Az A6Q-nál a 2x7W szerinted elégséges lesz, kb. 30nm szóba, főút mellett, idősembernél?
Sajnos nincs összehasonlítási alapom, a régi TV az 2x10W....
43"-nál nem lehet nagyobb, mert nagyon túl lógna a jelenlegi állványon (90cm széles) és hát már könnyebben leverné...
-
rainman72
Topikgazda
Sziasztok!
Nyugdíjas édesanyámnak keresek 43"-os méretben TV-t, alap felhasználásra a következő 3-4-5-6 évre. Főként TV adás menne rajta (elég sokat) Telekom STB-n keresztül (nem az új androidos).
Részemről elvárás lenne még: android telefon tükrözés, AirPlay, Youtube, Netflix.
Egy 20 éves 32"-os 100Hz-es Panasonic CRT TV-t váltana le. Szóval az ég és föld különbség garantált így is, úgy is. Viszont, ha már vásárol az ember, akkor próbálja a "legjobbat" a lehetőségekhez képest.
Ezeket néztem: (Most éppen akciósak is a MM-ben!)
- Hisens A6Q (csak 2x7W hangszóró)
- Hisense A6S (aranyközépút?)
- Hisense E7S (ez már QLED, ami jobb?)
- Philips PUS8400 (ambilight kikapcsolható?)Melyiket tudnátok ajánlani? Esetleg valami mást ebben az kategóriában?
Köszönöm a válaszokat.
Az A6S idei model de semmivel se lesz több mint a tavalyi A6Q.
Az E7 se sokkal jobb az hogy oda van írva qled ebben az árban nem sokat jelent.
Kb az összes 43s tv ugyanazt a képet adja kb szinte mind1 melyiket veszed.
Philips vmivel jobb mint az alap Hisense ambi kikapcsolható van airplay is.
Én azt próbálnám első körben ezek közül talán. -
QuadRacer
csendes tag
Sziasztok!
Nyugdíjas édesanyámnak keresek 43"-os méretben TV-t, alap felhasználásra a következő 3-4-5-6 évre. Főként TV adás menne rajta (elég sokat) Telekom STB-n keresztül (nem az új androidos).
Részemről elvárás lenne még: android telefon tükrözés, AirPlay, Youtube, Netflix.
Egy 20 éves 32"-os 100Hz-es Panasonic CRT TV-t váltana le. Szóval az ég és föld különbség garantált így is, úgy is. Viszont, ha már vásárol az ember, akkor próbálja a "legjobbat" a lehetőségekhez képest.
Ezeket néztem: (Most éppen akciósak is a MM-ben!)
- Hisens A6Q (csak 2x7W hangszóró)
- Hisense A6S (aranyközépút?)
- Hisense E7S (ez már QLED, ami jobb?)
- Philips PUS8400 (ambilight kikapcsolható?)Melyiket tudnátok ajánlani? Esetleg valami mást ebben az kategóriában?
Köszönöm a válaszokat.
-
rainman72
Topikgazda
-
Quadgame94
őstag
-
colosV8
tag
-
Quadgame94
őstag
-
belan
addikt
-
rainman72
Topikgazda
Mire vársz? Lehet addigra el is fogy, hiszen tavalyi modell vagy pont az 55 incht nem akciózzák le. 170 ezer neked sok érte? Főleg hogy akkro már régóta ezt akarod... mit fog számítani 10-15 ezer forint...
Most 153e plus szállítás eMag kuponnal.
-
Quadgame94
őstag
Szia! Én is ezt a tévét (TCL 55C6K) kerülgetem egy ideje, csak várok egy jó árat. Itteni vélemények és netes tesztek alapján tényleg eléggé ár/érték bajnok. MediaMarktban, Euronicsnál és Emagon is 170e jelenleg. Emag-on ki lehet fogni 10% leértékelést, ahogy rainman is írta. Én kivárom a glamour napokat (júl. 9-11, ha igaz a netes infó), és akkor lehet, hogy lesz nagyobb leárazással (nincs rá biztosíték).
Ha a hosszabb gari fontos, akkor a telekom ajánlata nagyon jó sztem, ők ezt a tévét listaáron 180e-ért adják, de 5 év garival és ingyen kiszállítással. (MM-ben kiszállítás 2e, Emagon asszem 6e, Euronicsnál meg 9e a honlapok szerint).
Ja és van egy 55c6kS verzió, nehogy véletlenül azt vedd.Mire vársz? Lehet addigra el is fogy, hiszen tavalyi modell vagy pont az 55 incht nem akciózzák le. 170 ezer neked sok érte? Főleg hogy akkro már régóta ezt akarod... mit fog számítani 10-15 ezer forint...
-
rainman72
Topikgazda
-
colosV8
tag
-
belan
addikt
-
tizenkettő
csendes tag
Csak reménykedem, hogy lesz benne TCL leárazás, egy hónapot már kibírok addig. Az áprilisiról teljesen lemaradtam, minden egyébbel voltam elfoglalva, de akkor nem is csúsztam le semmiről.
-
rainman72
Topikgazda
Szia! Én is ezt a tévét (TCL 55C6K) kerülgetem egy ideje, csak várok egy jó árat. Itteni vélemények és netes tesztek alapján tényleg eléggé ár/érték bajnok. MediaMarktban, Euronicsnál és Emagon is 170e jelenleg. Emag-on ki lehet fogni 10% leértékelést, ahogy rainman is írta. Én kivárom a glamour napokat (júl. 9-11, ha igaz a netes infó), és akkor lehet, hogy lesz nagyobb leárazással (nincs rá biztosíték).
Ha a hosszabb gari fontos, akkor a telekom ajánlata nagyon jó sztem, ők ezt a tévét listaáron 180e-ért adják, de 5 év garival és ingyen kiszállítással. (MM-ben kiszállítás 2e, Emagon asszem 6e, Euronicsnál meg 9e a honlapok szerint).
Ja és van egy 55c6kS verzió, nehogy véletlenül azt vedd.Glamour napok április volt megint lenne?

Akkor nem volt benne TCL.
Közbe meg találtam. -
tizenkettő
csendes tag
Szia! Én is ezt a tévét (TCL 55C6K) kerülgetem egy ideje, csak várok egy jó árat. Itteni vélemények és netes tesztek alapján tényleg eléggé ár/érték bajnok. MediaMarktban, Euronicsnál és Emagon is 170e jelenleg. Emag-on ki lehet fogni 10% leértékelést, ahogy rainman is írta. Én kivárom a glamour napokat (júl. 9-11, ha igaz a netes infó), és akkor lehet, hogy lesz nagyobb leárazással (nincs rá biztosíték).
Ha a hosszabb gari fontos, akkor a telekom ajánlata nagyon jó sztem, ők ezt a tévét listaáron 180e-ért adják, de 5 év garival és ingyen kiszállítással. (MM-ben kiszállítás 2e, Emagon asszem 6e, Euronicsnál meg 9e a honlapok szerint).
Ja és van egy 55c6kS verzió, nehogy véletlenül azt vedd. -
asanto88
csendes tag
Ebből az összegből nagyon alap tvk jönnek ki csak.
Ami egyedüli kivétel az a TCL 55 vagy 65C6K mini ledje.
eMagon elektrohetvege akcióban ha a 65C6K-hoz hozzá dobsz egy olcsóbb terméket(eMag legyen a forgalmazó) akkor lejön belőle 10%.
Vagy Tkomnál listaáron 5 év garival vehető 220ért.Szia. Köszönöm, megnézzük. Hátha találunk valahol jó áron.
-
colosV8
tag
Ha kimondottan csak Samsung érdekel csak akkor is drága.Maradt az edge led csak mini ledre cserélve meg valami Lg féle bohóckodás hogy ehhez raknak vagy 20 dimming zónát tök feleslegesen.200 lenne talán a reális ára.QN80F talán jobb de aki azt vette multkor az is ment vissza.Nem szoktam csak ritkán lebeszélni vkit vmilyen márkáról meg kell próbálni erre van a 14 nap.
Koszi! Megakadt a szemem az arazason, de akkor nem marad rajta.
-
rainman72
Topikgazda
Ha kimondottan csak Samsung érdekel csak akkor is drága.Maradt az edge led csak mini ledre cserélve meg valami Lg féle bohóckodás hogy ehhez raknak vagy 20 dimming zónát tök feleslegesen.200 lenne talán a reális ára.QN80F talán jobb de aki azt vette multkor az is ment vissza.Nem szoktam csak ritkán lebeszélni vkit vmilyen márkáról meg kell próbálni erre van a 14 nap.
-
colosV8
tag
Új hozzászólás Aktív témák
-
106093 - 106001
106093 - 106001 106000 - 105901 105900 - 105801 105800 - 105701 105700 - 105601 105600 - 105501 105500 - 105401 105400 - 105301 105300 - 105201 105200 - 105101 105100 - 105001 105000 - 104901 104900 - 104801 104800 - 104701 104700 - 104601 104600 - 104501 104500 - 104401 104400 - 104301 104300 - 104201 104200 - 104101 104100 - 104001 104000 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Fórumok
- TV & Audió
- Milyen TV-t vegyek?
- (kiemelt téma)
- Milyen routert?
- Xiaomi 15T Pro - a téma nincs lezárva
- Medence topik
- A fociról könnyedén, egy baráti társaságban
- Konkrét moderációval kapcsolatos kérdések
- Gumi és felni topik
- Samsung Galaxy Felhasználók OFF topicja
- Kilőtt a SpaceX, billiomos lett Elon Musk
- Arc Raiders
- Apple MacBook
- További aktív témák...
- SAMSUNG (QE77S90FAEXXN) 195CM 4K SMART OLED PRÉMIUM ! UJ MODELL AKCIÓ!
- LG 50QNED80T3A 50" 4K Smart TV - Garanciával, dobozával, hibátlan állapotban
- SAMSUNG (SP-LSP7TFAXXH) 120" DLP LÉZER TV ! MAX 300CM !!!! AKCIÓ!
- Samsung 55" S93C QD-OLED TV Brutális kép, újszerű panel (500 óra üzemidő) eladó
- SAMSUNG (QE65S95FAT) 165CM 4K OLED 144HZ SMART 2025 CSÚCS TV! AKCIÓ!
- Asus ProART Gaming PC! i9-13900K / RTX 4080 Super / 32GB DDR5 / 1TB NVMe / 1000w Gold! BeszámítOK
- ÁRGARANCIA! Épített KomPhone Ultra 9 285K 32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- AKCIÓ! MSI Claw A1M 512GB SSD kézikonzol garanciával hibátlan működéssel
- Apple Mac Mini M1 (2020) 16GB / 512GB SSD Szép állapot
- iPhone SE 2020 64GB Black - 2 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4902, 100% AKKSI
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest

De én úgy gondolom, hogy arányaiban az, hogy szebb legyen a fekete nem éri meg a dupla árat.
