-
Fototrend

__________________________________________________________
*A Topicban működik a Spoiler TAG (SP), legyetek szíves használni!*
[Cyberpunk 2077 screenshot & érdekességek topic]
________________________________________
Magyar Discord Szerver
Új hozzászólás Aktív témák
-
proci985
MODERÁTOR
válasz
Raymond
#35553
üzenetére
Gyakorlatilag mindegy, milyen sorrendben megy az ember.
Ami viszont probléma, hogy pár (elég hosszú) történetszál a fősztori alatt aktivizálódik, szóval egy ponton elég sokat kell time skippelni, ha így tolod.
Pl emiatt fontos Kompeki után azonnal menni a reggelizőbe, mert egy csomó mellékküldetés egyébként inaktív marad. Igen, én is volt, hogy kivártam vele ameddig lehetett, de nem jó ötlet.
Utána a sztori három szálon megy tovább (
).Relic Engineer -> Panam; Evelyn -> Judy -> River / Dogtown; Takemura -> Ebunike -> Rouge -> Kerry -> Us Cracks -
omfgk
veterán
Van olyan mod, ami több sandevistan-os,, netrunner-es vagy muscle célpontot tesz a sima célpontok közé?
Értem ezalatt azt ,hogy mondjuk 10-12 ellenből ne 1 legyen ilyen, hanem 4-5.
Mert bizonyos build, vagy inkább elköltött perk pont után a sima targetek uncsik, főleg többedik végigjátszásra.Például air dash. Az is megoldás lenne, ha nem használnám ezzel nerfelve magamat, de a mozgást meg élvezem. Szóval ,hogy valahogy kevesebb legyen a töltelék enemy. Aki csak lő és viszlát.
-
-
mvkly
senior tag
válasz
cyberkind
#35549
üzenetére
Ami nekem bejött, az Judy->voodoo boys->DLC kinyitása, very hardon, minél szopósabb, annál jobb, szinttől függetlenül. Aztán meg van terítve. A DLC válaszútján (ha még nem játszottad is tudni fogod mikor) hagyj meg egy mentést és ne csak az egyiket told végig.
Elsőre a DLC-t hagytam a végére, aztán kijöttem onnan Kratosként és nem maradt kit levernem a finálén kívül. -
cyberkind
félisten
Awwwriiight, mi a jobb módja tolni a játékot, new game plus hiányában? Letolni a főküldiket, majd a vége előtt nekiiundullni a mellékesnek és a DLC-nek, vagy a lehető legtöbb mellékest, és utána a sztorit, ami által kb semmi értelme se lesz megszerezni Silverhand motyóit? PS5 verzió.
Köszi srácok!
-
proci985
MODERÁTOR
válasz
Tyler Durden
#35529
üzenetére
Mehet ultra mindenre, RT max (PTt nem fogja rendesen bírni), FSR Quality.
Ahogy nézem, ahogy nálad van, nálam (7900XT & 5950X épített vízen) is hasonló.
[link] HD Reworked mod itt: Ezzel be fog nyalni a VRam terhelés 14-16GB környékére, viszont a játékban pár textúra (főleg Badlandsben) gyárilag eléggé ronda.
7900 szériával meg nekünk ez nem probléma, lassítani meg kb semmit nem lassít.
Ja igen: Ha monitor tud HDRt, meghálálja a játék ha bekapcsolod.
-
Mostanában olvasom a Setét Tornyot, így kedvet kaptam a gunslinger jellegű buildhez. Egész jó élmény.
-
tibaimp
nagyúr
válasz
Tyler Durden
#35534
üzenetére
Imádtam minden percét ennek a "lejtőnek"

Majd női karakterrel is told végig. -
Apránként, de már kezdem kiismerni magam.
-
Köszi mindenkinek, akkor megy 0.2-re
Karigenerálással elszórakoztam vagy egy órát, elosztottam a pontokat és ahogy elkezdődött a game a grafikától leesett az állam.
-
PuMbA
titán
válasz
Tyler Durden
#35534
üzenetére
Én 0,2-0,25-öt ajánlok.
-
Amartus
senior tag
válasz
Tyler Durden
#35534
üzenetére
Már csak a Witcher3 kell mellé a kiegészítőivel(ha még nincs meg), és akkor nem a lejtőn indulsz meg, hanem egyenesen egy szakadékba zuhansz, ahonnan nincs kiút
-
CJ4567
nagyúr
válasz
Tyler Durden
#35534
üzenetére
Szerintem 0.2 fölé fölösleges menni FSR4-el.
-
-
tibaimp
nagyúr
válasz
Tyler Durden
#35529
üzenetére
Na, most aztán már jó játékot hozzá!
-
PuMbA
titán
válasz
Tyler Durden
#35529
üzenetére
Teljesen jó, bár én az FSR 4 utóélesítést levenném a maximumról
Már 0.5-nél kiesik a szemem a műanyag képtől.Továbbá ajánlott az élesebb kép érdekében kikapcsolni a grafikai beállításokban a Chromatic Aberration-t, Film Grain-t, Motion Blur-t, Vignette-t, Lens Flare-t, mert ezek mosnak.
-
Raymond
titán
válasz
Tyler Durden
#35529
üzenetére
Ez szerintem igy siman jatszhato, de erre bekapcsolhatod az FG-t es kiprobalod hogy milyen ugy. Ha lomhabbnak erzed akkor kikapcsolod.
-
Nahh FSR4 belőve, finomhangolásban mit érdemes amd kariknál belőni? Első bench így néz ki:
-
-
cucka
addikt
válasz
Tyler Durden
#35525
üzenetére
Nem kavarja össze a szálakat. A kiegészítő (és Dogtown, az új terület) úgy van integrálva, hogy
1. Csinálgatod Judy küldetéseit, a sztori elvisz Pacifica városrészbe, találkozol a Voodoo Boys-al, az ő questline-jukat is végigviszed.
2. Ezután kapsz egy titokzatos hívást, a hívó azt mondaj, hogy tud segíteni a problémádon, és hogy menj Dogtown bejáratához
3. Akkor mész oda, amikor akarsz. Ha ott vagy, elkezdődik a kiegészítő bevezető küldetése. Ez hosszú, elég nehéz, nagyon látványos/izgalmas, és nem tudsz belőle kilépni, végig kell csinálni. Ennek része egy bossfight is, 30-as szint ajánlott hozzá.
4. Ezután Dogtown megnyílik, része lesz az open world-nek, bármikor ki-be járkálhatsz, folytathatod a korábbi küldetéseket, vagy csinálhatod a kiegészítő küldetéseit, tetszés szerint.Dogtown területre sokkal kisebb, mint a fő játék térképe, viszont sokkal sűrűbb, részletgazdagabb, vertikálisabb.
-
válasz
sixpak
#35524
üzenetére
Jól betartalékoltam
Szerintem vagy 1+ éve vettem meg, de mindig volt vmi online móka ami elvitte az időmet. Most megfogadtam, hogy ARC Raiders után kicsit kivonulok az online térből és a jelentős offline backlogomnak nekiállok, így jött képbe a CP 
Az egyből átmegyek az új helyszínre nem tudom mennyire kavarná össze a szálakat. Nem akarom gyorsan letudni a játékot, igazából az a típus vagyok, aki ha beszippant a játék, akkor az összes szír/szar mellékszálat képes végigvinni.. -
válasz
Tyler Durden
#35521
üzenetére
A látványra nem lesz panasz.
A Phantom Liberty kötelező persze.
"Szólni" fog a játék, amikor elkezdheted a kiegészítőt, egy jó ideig nem tudsz belépni a PL helyszíneire.
Nem tudom hogyan csinálnám, ha most kezdeném....szerintem egyből átmennék az új helyszínekre, amint lehetséges.
4 alkalommal végigjátszottam a játékot és amikor jött a kiegészítő, akkor szintén előről kezdtem az egész sztorit.
Kicsit irigyellek amúgy, csodálatos utazás vár rád.
-
-
CJ4567
nagyúr
válasz
Tyler Durden
#35521
üzenetére
Egy bizonyos ponttól (tudni fogod, hogy honnan, elég egyértelmű lesz) oldódik fel a DLC, bármikor be tudsz menni oda, ha akarsz, és bármikor ki tudsz onnan jönni.

Én azt mondom, hogy kb. bármikor nekikezdhetsz, bármikor illik a narratívába, de egy 30-as szintet ajánlok hozzá.
-
válasz
sixpak
#35520
üzenetére
PT szerintem kimarad, az megfektetné a kártyámat, RT-re ránézek (: Akkor optiscaler FSR4 lesz, pont most cseréltem monitort, kiv leszek, hogy mit mutat oleden a játék.
Még 1 kérdés, anno kieggel együtt vettem meg a játékot. Ahogy olvastam az kb mégegyszer akkora terület/történet, mint maga az alapgame. Eleinte ugye nem tudok oda átkeveredni? Úgy szeretnék játszani, hogy előbb az alapot viszem végig és csak utána megyek át a kiegre. /már ha ez lehetséges/ -
válasz
Tyler Durden
#35519
üzenetére
Nyugodtan tolhatsz mindent koppanásig jobbra, FSR4-el, RT Ultra....PT megeszi a kártyákat, bár jól néz ki.
Én 2X FG-t is használok, így 3 számjegyű fps-t kapok, a játékban pedig semmit nem fogsz észrevenni a frame generation-ből, azon kívül, hogy játszható fps-eket kapsz, nincs hátránya, semmi, zero.
Aki mást mond, az vak vagy beszopta a sok süket f@szságot.
Ja, és a világlegjobbjátéka még mindig.
-
Sziasztok,
Én most kezdenék neki a játéknak és grafikai beállítások érdekelnének, hogy minél jobb végeredményt kapja a képernyőmön. Elsőre ahogy néztem XeSS 2.1 van a játékban, célszerű ezt használni vagy inkább optiscalerrel az fsr 4-t? 7900XTX-em van és 3440x1440 felbontáson játszanám. Köszi a válaszokat.
-
-
ReSeTer
senior tag
Helló!
Mennyire gáz ez a PT crash AMD RDNA4-en? Néha fordul elő, vagy mindig, vagy stabil rendszeren nem?
-
válasz
Phoen|x
#35461
üzenetére
Hi!
Jómagam is ismerkedni kezdek a CP2077 világgal, beköszönök akkor már én is, látom az illem úgy kívánja.
Visszakerestem itt, illetve átfutottam az összefoglalót, jelentem van mán' Switch 2-re port, leárazásban sikerült is beszerezni (így már csak picit volt drágább, mint bármi másra alapáron.
thx Nintendo!)Még csak pár órát pötyögtem (aminek a 70%-a átvezető anim volt), de már túl vagyok az első leckén
, remélem azért ~egy év alatt végzek a fő sztorival.: nem rántottam fegyvert a nemtudom hanyadik balhé alkujánál, így fejbe is lettem lőve. Kedves kis nyitány, kössz szépen, f..zom fog ezután hackelni, meg kábítgatni, első célom lesz a minél nagyobb hentelés...
-
tibaimp
nagyúr
-
mvkly
senior tag
válasz
tibaimp
#35506
üzenetére
Anno asszem a te posztodat követtem, meg netes leírásokat a secret endingről (70% + 5 perc csend a teraszon) micsoda élmény volt alt+tabozni minden válaszlehetőségnél... Morci vagyok, amiért ezt az alapvető narratívát ennyire eldugták a játékosok elől.
A női V-t nagyon, nagyon adom. -
cucka
addikt
válasz
Phoen|x
#35504
üzenetére
Amit írtál, az a fő sztori része.
Ez nem egy hagyományos rpg, a sztori lineáris, nincsenek jelentős döntések. Ami van
- Nyilván ha össze akarsz jönni valamelyik npc-vel, akkor csináld meg a questline-ját és ne küldd el a picsába.
- Az utolsó küldetésnél eldönthetet, melyik végjátékot akarod, és van egy titkos opció, ahhoz adott válaszokat kell adni 1-2 helyen.
- Phantom Liberty végén van kétféle végjáték, elég jelentősen eltérőek.
- Van néhány küldetés, amit ha elkezdesz, érdemes végigcsinálni. Pl. meg kell menteni valakit, ha nekikezdtél, és menet közben elkolbászolsz, mást cisnálsz, egy idő után bukod a küldetést meg a questline-t.
Új hozzászólás Aktív témák
Hivatalos oldal:
Cyberpunk.net
Hivatalos fórum:
forums.cdprojektred.com
Hivatalos Twitter fiók:
@CyberpunkGame
Hivatalos Youtube csatorna:
@CyberpunkGame
Összefoglaló a világról és a háttérről:
Cyberpunk, Chippin In
- Dell Poweredge R320 1U Xeon E5-2470v2 16GB RAM (Proxmox, NAS, stb) 35e
- X1 2-in-1 Gen10 14" FHD+ IPS érintő Ultra 7 268V 32GB 512GB NVMe ujjlolv IR kam aktív toll gar
- Corsair XMS2 DDR2 4Gb (2X2Gb)
- Samsung Galaxy S24 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- AMD Ryzen 7 7800X3D - Új, 3 év garancia - Eladó!
- Microsoft Surface Laptop 3 13.5" fekete i5-1035G7 16GB 512GB 1 év garancia
- Samsung Galaxy Watch8 Classic LTE 46mm, 1 Év Garanciával
- Gamer PC-Számítógép! Csere-Beszámítás! R5 8600G / 6700XT 12GB / 16GB DDR5 / 512 SSD + 2TB HDD!
- Fujitsu Esprimo D7011 Intel i7-11700 16GB 512GB 1 év garancia
- 171 - Lenovo Legion Pro 7 (16IAX10H) - Intel Core U9 275HX, RTX 5080 (ELKELT)
Állásajánlatok
Cég: Central PC számítógép és laptop szerviz - Pécs
Város: Pécs
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest


Egyébként érdemes minden módon és sorrendben végigjátszani, de azt vettem észre, hogy a főszál befejezése után már nem túl izgalmasak a gigeken hentelni, szóval azóta én a főszálat hagyom a végére.

3x FGt használok cyberben, én nem érzem a nagyobb latencyt , pedig 90% ban competitive fpsekkel szoktam tolni .
A 60fps pedig már a játszható szint.
. Férfi karakterrel meg Panam-el!
Cifu
Vesa
