-
122870 - 122801
122870 - 122801 122800 - 122701 122700 - 122601 122600 - 122501 122500 - 122401 122400 - 122301 122300 - 122201 122200 - 122101 122100 - 122001 122000 - 121901 121900 - 121801 121800 - 121701 121700 - 121601 121600 - 121501 121500 - 121401 121400 - 121301 121300 - 121201 121200 - 121101 121100 - 121001 121000 - 120901 120900 - 120801 120800 - 120701 120700 - 120601 120600 - 120501 120500 - 120401 120400 - 120301 120300 - 120201 120200 - 120101 120100 - 120001 120000 - 118001 118000 - 116001 116000 - 114001 114000 - 112001 112000 - 110001 110000 - 108001 108000 - 106001 106000 - 104001 104000 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
-
Frissítve: 2025-08-29 11:52 Téma összefoglaló
Új hozzászólás Aktív témák
-
belan
addikt
-
AMDPista
tag
na most kihúztam a ci modult, csak koax van bedugva és műxik minden
lehet, hogy emiatt akadozott?
csak a hd csatornák nem jönnek be -
blakey
titán
-
AMDPista
tag
Más forrás esetén is akad ?
Mert , akkor TV gond.
Ha más forrással nem akad, akkor a szolgáltató eszközében keresném a hibát.
Nem írtad, hogy box-ot kaptál e vagy CI modult tettél a TV-be ?!
One - otthoni_szolgaltatasok , tv , internet , telefon fórum.CI modul-lal megy
youtube vagy netflix nem akad -
Borisz76
nagyúr
Más forrás esetén is akad ?
Mert , akkor TV gond.
Ha más forrással nem akad, akkor a szolgáltató eszközében keresném a hibát.
Nem írtad, hogy box-ot kaptál e vagy CI modult tettél a TV-be ?!
One - otthoni_szolgaltatasok , tv , internet , telefon fórum. -
AMDPista
tag
Sziasztok!
77 colos LG OLED evo AI C5 4K Smart TV-t vettem.
One tv előfizetésem van (korábban digi)Olyan problémám van, hogy bekapcsolom valamelyik tv adást és kb 15 másodpercenként 1-1 másodpercre megáll a közvetítés és a hang is
mit rontottam el? -
rainman72
nagyúr
B6 hamar jó árasodott MM 65" 400e 55" 290e.
-
belan
addikt
-
Azurooandrew
tag
Sziasztok,
Akinek LG 77 C5-je van, meg tudná mondani, hogy pontosan hány cm a távoltág a talpának leghátsó pontja és a képernyő síkja/felülete között? (A falra történő rátolás és a nézési távolság miatt lenne releváns infó)
Köszönöm szépen -
belan
addikt
-
Tragger
tag
Sajnos nekem is kezd így kinézni a C1
. Kezdhetek spórolni az újra, nekem már nincs garim. -
Swami
senior tag
-
belan
addikt
-
ρσгτσ
addikt
Igen, ezért írom, hogy nálam ez nem a klasszikus rothadás, de esélyes, hogy az azt okozó problémával összefügg. De amúgy mindegy hogy nevezzük a gyereket. Ez probléma.
Az én esetemben szerencsére garanciális. -
rainman72
nagyúr
-
belan
addikt
-
Calogero
addikt
Mindenképp más mint az eredeti, mert az enyém anno nem EVO paneles volt. Abból meg már évek óta nincs. Szerintem lesz még hozzá panel, ha csak nincs hiány a központban, mert múltkor sem volt itthon készlet, és kicsit várni kellett.
Mondjuk jelen esetben az sem zavarna, ha nem lenne panel, mert egyébként is el akarom adni. Úgy meg jobban járnék, ha kapnék csereutalványt.
Calogero:
Rothadás vagy azzal valószínűleg összefüggő probléma. Egy pixelen kívül a többi a szélén van, de nem a panel legszélén. Meg ez esetben a 4 oldalából 3 -nál vannak bajok, ami már e tekintetben is komolyabb probléma az átlagnál. Elég defektes panel...viszont nincs tinting, és homogén.Nekem 65E8 volt, előbb szélen jelentek meg a fekete halott pixelek, utána már bentebb is.
Nekem csak panel tetején jött elő ez a jelenség. Mivel már nem volt garanciás a készülék, így a szervíz csak pénzért cserélt volna panelt.
[link] -
ρσгτσ
addikt
QD OLED -et is használok pár éve, amit egyébként is tervezek cserélni, mert egy mérettel nagyobbra ugranék.
A héten majd jelentem a hibát, aztán meglátjuk mi lesz. Így vagy úgy, de biztos menni fog. Szerintem 99 százalék eséllyel lesz cserepanel.
Szerk.:
Nekem egyébként azért nincs bajom az LG -vel, mert a support meg általában, vagy inkább úgy mondom jellemzően nagyon jó.Szemben mondjuk egy Samsung -gal...de a QD OLED -et jobban kedvelem. Így valószínű nem LG OLED lesz a következő vásárlás sem.
-
belan
addikt
Mindenképp más mint az eredeti, mert az enyém anno nem EVO paneles volt. Abból meg már évek óta nincs. Szerintem lesz még hozzá panel, ha csak nincs hiány a központban, mert múltkor sem volt itthon készlet, és kicsit várni kellett.
Mondjuk jelen esetben az sem zavarna, ha nem lenne panel, mert egyébként is el akarom adni. Úgy meg jobban járnék, ha kapnék csereutalványt.
Calogero:
Rothadás vagy azzal valószínűleg összefüggő probléma. Egy pixelen kívül a többi a szélén van, de nem a panel legszélén. Meg ez esetben a 4 oldalából 3 -nál vannak bajok, ami már e tekintetben is komolyabb probléma az átlagnál. Elég defektes panel...viszont nincs tinting, és homogén.Jonbban járnál csere utalvánnyal vennél jó kis c5 belőle. Tudom QD-oled panel nem olyan régóta van a piacon kíváncsi lennek azt tartósabb mint lg fele woled panel . S90c volt de nem sokáig volt meg .
-
ρσгτσ
addikt
Mindenképp más mint az eredeti, mert az enyém anno nem EVO paneles volt. Abból meg már évek óta nincs. Szerintem lesz még hozzá panel, ha csak nincs hiány a központban, mert múltkor sem volt itthon készlet, és kicsit várni kellett.
Mondjuk jelen esetben az sem zavarna, ha nem lenne panel, mert egyébként is el akarom adni. Úgy meg jobban járnék, ha kapnék csereutalványt.
Calogero:
Rothadás vagy azzal valószínűleg összefüggő probléma. Egy pixelen kívül a többi a szélén van, de nem a panel legszélén. Meg ez esetben a 4 oldalából 3 -nál vannak bajok, ami már e tekintetben is komolyabb probléma az átlagnál. Elég defektes panel...viszont nincs tinting, és homogén. -
Calogero
addikt
-
belan
addikt
Anno 65c9 nem volt ilyen sokkaldurvabb volt panel csere picel hiba csak nálam sokkal több volt ráadásul egy helyen is . Sajnos ez második panel volt nálam anno amit bele tesznek más panel szerintem garanciába mit amit a boltból haza visszel így anno 3 panel cserem volt c9 be .
-
ρσгτσ
addikt
Gyártás során mondjuk bekerülhetne, de az nem nagyon mozdul el. Meg már láttam volna panelcsere után.
Először azt hittem a gyerekek valamivel összefröcskölték a kijelzőt, így próbáltam letörölni. Utána láttam, hogy nem erről van szó és többen is vannak.
-
lala666
őstag
Ez inkább kosznak tűnik, mint pixel hibának.

Milyen kosz lenne egy oled panelbe? Ez nem lcd! -
ρσгτσ
addikt
-
alaves
addikt
Próbáltam. Élőben teljesen fekete pixelek vannak, csak így tudtam fotózni. Nem tudtam rendesen fókuszálni.
Szerk.:
De amúgy ha kosz lenne, az sem normális egy OLED üveglapja mögött. Van QD OLED -em is, még csak hasonló sincs rajta. Idősebb, mint a C1 -ben a panel.Szerk.2.:
Korábban nem volt rajta, mert a csere után átnéztem az egész panelt. Tinting és beégés miatt volt cserélve, így egyből megnéztem mennyire egységes, van -e valamilyen probléma.Tapasztalatom szerint a szerviz (csere) kijelzők között nagyobb az esély a gyengébb minőségre. A következő panel hátha stabilabb lesz.
-
alaves
addikt
Nem, a panel mögött. Óvatosan próbáld meg kocogtatni, hátha elmozdul.
OLED kijelzőben belül soha nincs kosz (eltér az LCD-től), egységes, préselt az egész.
-
ρσгτσ
addikt
Nem, a panel mögött. Óvatosan próbáld meg kocogtatni, hátha elmozdul.
Próbáltam. Élőben teljesen fekete pixelek vannak, csak így tudtam fotózni. Nem tudtam rendesen fókuszálni.
Szerk.:
De amúgy ha kosz lenne, az sem normális egy OLED üveglapja mögött. Van QD OLED -em is, még csak hasonló sincs rajta. Idősebb, mint a C1 -ben a panel.Szerk.2.:
Korábban nem volt rajta, mert a csere után átnéztem az egész panelt. Tinting és beégés miatt volt cserélve, így egyből megnéztem mennyire egységes, van -e valamilyen probléma. -
BoneDragon
veterán
-
ρσгτσ
addikt
Ez inkább kosznak tűnik, mint pixel hibának.
Nem kosz. Félre van téve a TV, mert el akartam adni. Le van takarítva. Csak a szélénél vannak.
-
BoneDragon
veterán
-
ρσгτσ
addikt
Nos, kezdődik...LG C1, de nem sokkal több mint másfél éve volt panelcsere. Panelre így van garancia, de amúgy van kiterjesztett garanciám is októberig.
4 -ből 3 oldalon vannak többen is, nem fotóztam az összeset.

-
belan
addikt
-
rainman72
nagyúr
-
belan
addikt
-
belan
addikt
-
rainman72
nagyúr
-
belan
addikt
-
rainman72
nagyúr
-
belan
addikt
-
rainman72
nagyúr
-
belan
addikt
Helló akkor samsung 55s85f QD-oledes panel itt nálunk összes boltba? alzaba akarok venni egyet kis szobába. Médiában s84f is van gondolom az nem QD-oled paneles !
-
eL Geri
őstag
-
so_ha
senior tag
Sziasztok!
Csak itt hagyom az utókornak, mert igazából már nem érdekel senkit ez a konkrét szcenárió, csak engem
LG G4 77-es TV-nél router-ből letiltott URL-ekkel megelőztem tavaly nyár végén a WebOS 25 -re való frissítést. Oka kettő volt: eleve az első frissítés inkább hibákat hozott be a DV fájlok lejátszásánál, mint javításokat (gyors memória tulcsordulás...). Másrészt a 4-es széria volt az utolsó, aki még tudott mindenféle DTS hang támogatást, és féltem, hogy mivel a G5 már nem támogatta és a WebOS az kb. a G5 alaprendszere, így már ebből a frissítésből lehet hogy ezt is kihagyták. Nem utalt semmi erre, de féltem.
Viszont mostanában már azt írogattátok itt, hogy jött még pár javítás, és már jobb a DV támogatás, mint ami nálam volt (nálam csak kb. mp4-ből játszott le). Illete egy itteni forumtás azonos TV-n, friss OS-el megnézett nekem egy konkrét DTS-HD.MA fájl lejátszást, ami renden is ment neki. Ezután is köszönöm!
Így tegnap megcsináltam a frissítést, kétszer (két frissítési ciklusban) tett fel majdnem 2 GB-os csomagot. 23.23.30 -ról áltam át 33.31.24 -re. Jelentem szerencsére minden rendben ment. Minden beállításomat meghagyott, nem állított át semmit. A DTS támogatásom megmaradt. És a DV támogatás normalizálodott. Már nem csak P5-ös mp4-ről megy, hanem megy P8-as mkv-ról is. Sőt egyes P7 is elindul, akár csak HDR-ben, ami eddig el se indult. Szóval szerintem is ez egy jó verzió ehez a tv-het. De azért most újra letiltottam az update url-eket a routerben. A WebOS 26-al is ovatos duhaj leszek
"23.23.30 -ról áltam át 33.31.24 -re"
G5-ön a 33.31.61 a legújabb verzió, ami még WebOS 25 -
nfsu17
veterán
Felraktam a Kodit Dég módba , ezt a repot hogy tudom feltenni a Kodi alá? Pendrive-ról?
Egy "normális" Kodi alatt igen, a zip ott van a pen-en, majd a Kodiban kiegészítők telepítése zip fájlból. Itt ki kell választani (tallózni) a zip-et és enter.
Kérdés, látja-e a zip-et a rendszer, mert android alatt (ha nincs megadva neki xy engedély) nem látja.
Utána a tárolók menü alatt lesz ez a movieshark repo. Ebbe belépsz és ott lesznek az add-onok. Aztán enterrel lehet telepíteni, ami kell.
De a böngészős megoldás is ugyan ez ezek szerint.
Vagy nem tudom lehet-e castolni mobilról.
De netről is mehet, ha a pen-t nem látja.
https://prohardver.hu/tema/kodi_xbmc_kiegeszito_magyar_nyelvu_online_filmekhe/friss.html összefoglaló
innentől: MSREPO TELEPÍTÉSE (mondjuk ahogy látom azért ez a rész már nem túl aktuális> képek not found és a képen a link is már más) -
soleil_d_p
csendes tag
Felraktam a Kodit Dég módba , ezt a repot hogy tudom feltenni a Kodi alá? Pendrive-ról?
Szerintem emiatt felesleges a Kodit telepíteni. Én a tv beépített böngészőjén felmegyek az M4sport.hu-ra és onnan nézem az adásokat. Betettem a linket a kedvencek közé, igy gyorsan odajutok
A Kodival nekem két problémám volt: egyrészt néha (szerintem egy-egy frissítésnél) eltűnt a tévéről és újra kellett telepíteni mindent. Másrészt a filmes addonoknál csúszott (hamarabb volt) a hang.
-
hockeyapu
senior tag
-
WhiteWalker
nagyúr
Kodi + https://repo.mvshrk.xyz/ repo
Ebben lesz M4 addon vagy médiaklikk addon.
A médiaklikk addonon belül meg lesz M4 élő.
Nem tudom vb alatt (hogy) működik (e).
Az adás 1080p25, szóval nem interlaced, azaz nem ugyanaz lesz az érzés, mint tévéadással. Vagy jól fel kell tolni a szappanoperaeffektust a tévé menübenFelraktam a Kodit Dég módba , ezt a repot hogy tudom feltenni a Kodi alá? Pendrive-ról?
-
blakey
titán
-
KD6-3.7
őstag
-
Tyrone89
senior tag
-
Gasparius
aktív tag
-
KD6-3.7
őstag
-
blakey
titán
-
Gasparius
aktív tag
-
kutyuska
aktív tag
Nem kell root a LG-n a Kodi telepítéséhez.
Engedélyezni kell a "Developer Mode"-t.
LG Smart TV (webOS)A fejlesztői mód segítségével egyedi alkalmazásokat (pl. Homebrew) telepíthetsz a webOS rendszerre:
Regisztráció: Hozz létre egy ingyenes fiókot az LG Developer oldalon.
Telepítés: Nyisd meg az LG Content Store-t a TV-den, keresd meg a Developer Mode alkalmazást és telepítsd fel.
Aktiválás: Indítsd el a TV-n a letöltött alkalmazást, és jelentkezz be az LG Developer fiókoddal.Majd pc-n futtatni kell a webOS Dev Manager-t és ebből tudod telepíteni a Kodit.
[link]
A "Developer Mode"-t 999 óra lejárta előtt meg kell hosszabbítani, különben kezdheted elölről a telepítést. -
WhiteWalker
nagyúr
-
eL Geri
őstag
Sziasztok!
Csak itt hagyom az utókornak, mert igazából már nem érdekel senkit ez a konkrét szcenárió, csak engem
LG G4 77-es TV-nél router-ből letiltott URL-ekkel megelőztem tavaly nyár végén a WebOS 25 -re való frissítést. Oka kettő volt: eleve az első frissítés inkább hibákat hozott be a DV fájlok lejátszásánál, mint javításokat (gyors memória tulcsordulás...). Másrészt a 4-es széria volt az utolsó, aki még tudott mindenféle DTS hang támogatást, és féltem, hogy mivel a G5 már nem támogatta és a WebOS az kb. a G5 alaprendszere, így már ebből a frissítésből lehet hogy ezt is kihagyták. Nem utalt semmi erre, de féltem.
Viszont mostanában már azt írogattátok itt, hogy jött még pár javítás, és már jobb a DV támogatás, mint ami nálam volt (nálam csak kb. mp4-ből játszott le). Illete egy itteni forumtás azonos TV-n, friss OS-el megnézett nekem egy konkrét DTS-HD.MA fájl lejátszást, ami renden is ment neki. Ezután is köszönöm!
Így tegnap megcsináltam a frissítést, kétszer (két frissítési ciklusban) tett fel majdnem 2 GB-os csomagot. 23.23.30 -ról áltam át 33.31.24 -re. Jelentem szerencsére minden rendben ment. Minden beállításomat meghagyott, nem állított át semmit. A DTS támogatásom megmaradt. És a DV támogatás normalizálodott. Már nem csak P5-ös mp4-ről megy, hanem megy P8-as mkv-ról is. Sőt egyes P7 is elindul, akár csak HDR-ben, ami eddig el se indult. Szóval szerintem is ez egy jó verzió ehez a tv-het. De azért most újra letiltottam az update url-eket a routerben. A WebOS 26-al is ovatos duhaj leszek
-
direwolf
őstag
-
rainman72
nagyúr
-
direwolf
őstag
Üdv!
LG webshopban most 430k a 65" C5 OLED. Ez jó ár? Érdemes lecsapni rá?
Esetleg tapasztalatok?Köszi:
direwolf -
KD6-3.7
őstag
most hogy megvan a normális tv nem ártana normális forrás anyag is hozzá.
most olvastam, hogy Netflix és társai bár 4K-ban adnak de a képminőségben mégis töredéke lehet egy blu raynek / 60-100 gigás mkvnak.
Van pár kedvenc filmem gyerekkoromból amit szívesen újra néznék a lehető legjobb minőségben. (bár ezek meg olyan régiek -sw, indy, bttf- valószínű, hogy a képet képtelenség volt rendesen felújítani egy mai szintre)
van aki hasonló gondolatokkal gyötörte magát és pl beruházott egy BD lejátszóra? vagy zömében inkább a 10-20 gb mkvkat leváltották a 60-80-100 gb fájlok.
köszi
Nálam a leváltás történt meg, néha-néha pendrive-ra rátolok egy 60-70GB-os filmet, mert kíváncsi vagyok rá milyen felújítva.
Amúgy Streaming teljesen jó szerintem. -
Csandi
addikt
most hogy megvan a normális tv nem ártana normális forrás anyag is hozzá.
most olvastam, hogy Netflix és társai bár 4K-ban adnak de a képminőségben mégis töredéke lehet egy blu raynek / 60-100 gigás mkvnak.
Van pár kedvenc filmem gyerekkoromból amit szívesen újra néznék a lehető legjobb minőségben. (bár ezek meg olyan régiek -sw, indy, bttf- valószínű, hogy a képet képtelenség volt rendesen felújítani egy mai szintre)
van aki hasonló gondolatokkal gyötörte magát és pl beruházott egy BD lejátszóra? vagy zömében inkább a 10-20 gb mkvkat leváltották a 60-80-100 gb fájlok.
köszi
Én Plex-ről nyomattam a nagy mkv-kat azoknál a filmeknél amik kifejezetten úgy érdekeltek. Nem tudom az még mindig nem 100%-os minőség-e de az biztos, hogy brutális mennyivel komolyabbak voltak mint a sima streaminges minőségek.
-
rajzol01
tag
most hogy megvan a normális tv nem ártana normális forrás anyag is hozzá.
most olvastam, hogy Netflix és társai bár 4K-ban adnak de a képminőségben mégis töredéke lehet egy blu raynek / 60-100 gigás mkvnak.
Van pár kedvenc filmem gyerekkoromból amit szívesen újra néznék a lehető legjobb minőségben. (bár ezek meg olyan régiek -sw, indy, bttf- valószínű, hogy a képet képtelenség volt rendesen felújítani egy mai szintre)
van aki hasonló gondolatokkal gyötörte magát és pl beruházott egy BD lejátszóra? vagy zömében inkább a 10-20 gb mkvkat leváltották a 60-80-100 gb fájlok.
köszi
-
consono
nagyúr
Kodi + https://repo.mvshrk.xyz/ repo
Ebben lesz M4 addon vagy médiaklikk addon.
A médiaklikk addonon belül meg lesz M4 élő.
Nem tudom vb alatt (hogy) működik (e).
Az adás 1080p25, szóval nem interlaced, azaz nem ugyanaz lesz az érzés, mint tévéadással. Vagy jól fel kell tolni a szappanoperaeffektust a tévé menübenLG-n nem tudsz alapból Kodit sem telepíteni, csak ha rootolod...
-
akika85
csendes tag
Köszönöm Mindenkinek!
-
nfsu17
veterán
LG-n hasonló megoldás?
Kodi + https://repo.mvshrk.xyz/ repo
Ebben lesz M4 addon vagy médiaklikk addon.
A médiaklikk addonon belül meg lesz M4 élő.
Nem tudom vb alatt (hogy) működik (e).
Az adás 1080p25, szóval nem interlaced, azaz nem ugyanaz lesz az érzés, mint tévéadással. Vagy jól fel kell tolni a szappanoperaeffektust a tévé menüben -
alaves
addikt
LG-n hasonló megoldás?
LG böngészőjével a médiaklikk, de nem tudom kipróbálni, hogy folyamatos-e a kép, illetve jó-e a felbontás. Alternatíva LG fifa+ app (itt pedig nem tudom mennyi lesz az élő közvetítés).
-
WhiteWalker
nagyúr
-
alaves
addikt
Új hozzászólás Aktív témák
-
122870 - 122801
122870 - 122801 122800 - 122701 122700 - 122601 122600 - 122501 122500 - 122401 122400 - 122301 122300 - 122201 122200 - 122101 122100 - 122001 122000 - 121901 121900 - 121801 121800 - 121701 121700 - 121601 121600 - 121501 121500 - 121401 121400 - 121301 121300 - 121201 121200 - 121101 121100 - 121001 121000 - 120901 120900 - 120801 120800 - 120701 120700 - 120601 120600 - 120501 120500 - 120401 120400 - 120301 120300 - 120201 120200 - 120101 120100 - 120001 120000 - 118001 118000 - 116001 116000 - 114001 114000 - 112001 112000 - 110001 110000 - 108001 108000 - 106001 106000 - 104001 104000 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- BESZÁMÍTÁS! Sapphire Nitro+ RX 6800 XT 16GB videokártya garanciával hibátlan működéssel
- 27% - ASUS TUF Gaming Z690-PLUS WIFI D4 Alaplap
- 285 - Lenovo Legion Pro 5 (16ADR10) - AMD Ryzen 9 8940HX, RTX 5070
- ÚJ Asus TUF A15 FA506 - 15,6"FHD 144Hz - Ryzen 7 7445HS - 16GB - 512GB - RTX 3050 - Win11 - 3 év gar
- AKCIÓ! Apple Watch Series 11 46mm okosóra garanciával hibátlan működéssel
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest

. Kezdhetek spórolni az újra, nekem már nincs garim.
Az én esetemben szerencsére garanciális.


Vhiktor