Új hozzászólás Aktív témák
-
GBogyó
tag
Ez egyik barátomnak kellene, a lényeg az lenne, hogy úgy tudjon felvételt készíteni, hogy azt fel tudja dolgozni (gépen archiválni, stb.), ne csak a beltéribe "égetve" lehessen nézni.
Ezt általában csak saját beltérik tudják, egyik szolgáltató által adott beltérinél sem kinyerhető a felvétel.Mennyibe kerülne egy olyan beltéri hozzá, ami tudja fogadni a Cryptos kártyát, és tud USB-re kötött vinyóra felvételt készíteni ?
Ha elég az SD minőség, akkor kb. 20eFt.És ezek a felvételek milyen kódolással lesznek aztán a vinyón ?
Csak nyersen lementi a DVB-S2 adást (vagy még DVB-S volna ?), ami gondolom MPEG4 alapú ?
Eddig csak olyan beltérit láttam, amely az érkező stream-et menti 1:1-ben, tehát ha MPEG4, akkor abban, ha MPEG2, akkor abban. A DVB-S/S2-t ne keverd ide, az csak a moduláció. A stream attól még lehet bármi.
A saját egységek kikódolás után mentik le a műsort. A szolgáltató által adottaknál nem tudom.Ugyan kb. egy hónapja volt hogy körülnéztem a honlapjukon, de akkor semmi ilyesmi infót nem találtam. Tudnál erről valamit linkelni ? Ez akkor elvileg a STB-bérlés kiesésével olcsóbb havidíjat is kellene hogy jelentsen, nem ?
Más fórumon továbbra is jelzik, hogy létezik ilyen, de megegyezik az ára azzal, ha STB-t is kapsz. Legfeljebb a sarokban porosodik a készülék. Egy fontos, hogy a szerelőnek kell mondani, hogy Crypto-s beltérit kérsz. De szerintem működni fog a kártya is.Hello-nál június 1-től 3e Ft alatt van a 2 HD-s csomag ára együtt, és nem kell hozzá előfizetni az SD-s csomagot. Tudom, hogy van akinek ez is drága, de egyre olcsóbb ez is.
Hát megnézem a Hello árai milyenek, de most megint dobtam egy hátast, amikor megláttam a UPC Digitális kábeles csomagjainak az árait.
A Hello-nál nézd meg a június 1-től érvényes árakat. Szerintem minőséghez képest korrekt. Van nálunk UPC kábel lehetőség, de pont az árak miatt váltottam lassan 3 éve Directre.Párosítás: T* kábelről nem tudok semmit sajnos. UPC kábelnél meg párosítva van, ott nincs választási lehetőséged, legfeljebb a DVR és a HD miatt.
Ezt a 700ft-os Tesco-s passzív szobaantennát merrefelé lehet kapni ?
Elvileg minden nagyobb Tesco-ban ?
Mert ha pl. lenne a Budaörsiben is, ha legközelebb megyünk arrafelé, akkor be is vásárolok egy ilyet.
Amúgy kép alapján nem egy nagy méret, mitől mégis ennyire hatékony ?
Ilyen jól lett megtervezve ?
Elvileg minden nagyobb Tescoban, bár korábban a bp-iekben csak 500 Ft volt állítólag. Én Pécsett vettem, itt 700 volt. Egyszerűen jó a felépítése, az antenna nem a bonyolultságától jó. Nekem jók a tapasztalataim vele, ár-érték arányban kiváló, nem fogyaszt áramot, és nem annyira ronda, mint azok a parabolahálós csilli-villi antennák. Igen, arra gondoltam, amit a képen mutattál.
Loper: becenév, logaritmikus periódusú antenna, elvre utal, nem gyártó. Ld.:
http://www.ostelsat.hu/foldi_televizioantennak_kivalasztasa_bib201.htm
Új hozzászólás Aktív témák
- CPU léghűtés kibeszélő
- CURVE - "All your cards in one." Minden bankkártyád egyben.
- Milyen légkondit a lakásba?
- Prohardver app (nem hivatalos)
- Milyen okostelefont vegyek?
- Debrecen és környéke adok-veszek-beszélgetek
- Csak semmi szimmetria: flegma dizájnnal készül a Nothing Phone (3)
- Horgász topik
- NVIDIA GeForce RTX 3080 / 3090 / Ti (GA102)
- Hamarosan kapható a Helegaly linuxos handheld gépe
- További aktív témák...
- Eladó MSI B650 GAMING PLUS WIFI Alaplap
- Eladó PNY GeForce RTX 4070 Ti SUPER 16GB videokártya
- Bomba ár! Asus Slate EP121 Tablet - Intel Core i5 I 4GB I 64GB SSD I 12" Touch I Cam I W10 I Gari!
- Bomba ár! HP EliteBook 2570P - i5-3GEN I 4GB I 320GB I DVD I 12,5" HD I W10 I Garancia!
- Bomba ár! HP EliteBook 2560P - i5-2GEN I 4GB I 320GB I 12,5" HD I W10 I Garancia!
- Új, verhetetlen alaplap sok extrával!
- BESZÁMÍTÁS! ASUS VivoBook X1504ZA notebook - i3 1215U 16GB DDR4 RAM 512GB SSD Intel UHD IGP WIN11
- Csere-Beszámítás! Gamer PC Számítógép! I5 12600KF / RTX 3070 / 32GB DDR4 / 512GB SSD
- Honor Pad X8a 64GB Wifi,1 év Garancia
- Eladnád a telefonod? KÉSZPÉNZES OKOSTELEFON FELVÁSÁRLÁS azonnali fizetéssel!
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest