-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
-
Frissítve: 2026-05-17 11:40 Téma összefoglaló
Köszöntünk az EA SPORTS™ WRC Topikban!
Új hozzászólás Aktív témák
-
jlaci74
senior tag
-
bnorci71
addikt
-
jlaci74
senior tag
tessék járni ide és akkor lesz sok-sok aláírás
pont most hétvégén volt a Tomieladáson ne gondolkodj csak az áron

Rally Mániából nekem is kettő van nem tudom miértsose voltam ilyen dedikáltatós, de most hétvégén a The Zone-s Nagy Norbis pulóverre begyűjtöttem még egy aláírást szóval van rajta egy fekete meg egy fehér, ja meg Geritől is kértem ha már ő a motor apja/anyja
Attól a faszitól csak engem ver ki a víz...?
Nekem a saját leg-leg egy közös szelfi Hirvonennel a Legenden...
-
bnorci71
addikt
Van még a polcon pár darab.
Ezeket már régebben fotóztam. Gondolkodtam rajta, hogy ami duplán van az eladom.
Az a baj, hogy a Rally-varázsból csak 1-2 darab lett aláíratva a versenyzőkkel.
Ki gondolta volna, hogy ennyit eltűnnek ezek az emberek. Módjuk Turi Tomival találkoztam Nyirádon a rallycross EB-n. Benikkel meg tavaly Veszprém rally-n. Csak oda nem cipelem el magammal a könyveket.
tessék járni ide és akkor lesz sok-sok aláírás
pont most hétvégén volt a Tomieladáson ne gondolkodj csak az áron

Rally Mániából nekem is kettő van nem tudom miértsose voltam ilyen dedikáltatós, de most hétvégén a The Zone-s Nagy Norbis pulóverre begyűjtöttem még egy aláírást szóval van rajta egy fekete meg egy fehér, ja meg Geritől is kértem ha már ő a motor apja/anyja
-
Találtgyerek
Topikgazda
szép gyűjtemény
A rally sport nem eladó? Nem is láttam még
Jó ,hogy beraktad most végignéztem a könyveket és a 130m zuhanást nem találom pedig biztos megvolt hisz nem egyszer elolvastam.Megvan az ott ahol a többi csak az élére az van írva Autóversenyzők mesélték
Rally varázs
10-15 évig nem volt gond a családnak mit vegyen karácsonyra 
Az a Kadett rally 4x4 is szép fogás nem is tudtam ,hogy volt 4x4
Nekem Csikós könyvei várnak kiolvasásra

Ha már könyv most rendeltem 2 könyvet pedig idejét nem tudom mikor vettem a Csikós könyveken kívül de ezt megláttam a trackday.hu podcastba és elkapott a birtoklási vágy
Epic drives of World/EuropeVan még a polcon pár darab.
Ezeket már régebben fotóztam. Gondolkodtam rajta, hogy ami duplán van az eladom.
Az a baj, hogy a Rally-varázsból csak 1-2 darab lett aláíratva a versenyzőkkel.
Ki gondolta volna, hogy ennyit eltűnnek ezek az emberek. Módjuk Turi Tomival találkoztam Nyirádon a rallycross EB-n. Benikkel meg tavaly Veszprém rally-n. Csak oda nem cipelem el magammal a könyveket.
-
Bandit21
veterán
Aztán átjött Rudi és tetszett neki a dd (vett is ugye azóta) de az első nekifutásra rettentően ment le esett az útról - bocs Rudi de ez volt - és azt kérdezte mennyi a kormányszog mert nem fordul az autó...
- semmi gond,ha egyszer ugyis ez van, Meszolnál is mindig így szoktam járni
.Kb 25 évvel ezelőtt egy Microsoft sidewinder kormánnyal kezdtem szimulátorozni és az kemény 270-et tudott.Azóta persze sokminden változott,de annyira belémégett ez az érték,hogy azóta is max. 360-ig megyek el, egyszerűen nekem ez a kényelmes.Jajj köszi nem tudtam le lehet e írni de az én sztorimba ez volt a lényeg, hogy miattad lett levéve, ráadásul állítás után úgy mentél mint én sose fogok.
-
rodolfoHu
kezdő
Hát annyira amatőr hiba hogy igazából le se merem írni. Meg mérges is vagyok magamra miatta. Nem konfiguráltam magamra eddig a bázist és most nem ndp meg ffb mélyvíz amire gondolni kell...
Az van hogy úgy tűnik tényleg Rodolfo volt a megoldás kulcsa.
De vissza az időben! Egészen a covidig én egy logi dfgt-vel mentem mondanám hogy 10 éven át de ez se igaz mert szerintem kb 2012-2018-9(?) közt a polcon volt.
Korábban ment sokat a SIM, 2001-2 - 2010 közt de aztán jöttek a gyerekek és volt mindig más fontosabb.
Aztán 2017-9 kozt komolyabban gokartozni kezdtem és akkor jött vissza a dfgt mindenféle ACC kihívás meg next Michelisz miatt.Na aki látott már logi kormányt az halotta is...
És az van hogy nekem ha szépen akarom mondani akkor Kimi Räikkönen stílusom van ami annyit tesz hogy szeretek úgy kijönni a kanyarból hogy a kormány már úgy áll ahogy az a következő kanyarig fog. Ez kell gokartban is a súlyom miatt.
Ez persze csak önamitas mert igazából azért lett ilyen a stílusom mert a régi wingman formula force Ffb maximum 360 at forgott a dfgt esetében meg már gyerek is volt ezért ha többet is forgott volna én akkor is kis szöggel mentem hogy kussba legyek.Aztán jött 2023 meglett a dd fanatec és szép lassan 480 majd 680 fokkal mentem pályán GT3 al.
Aztán elromlott a térdem és átjottem WRC be 25 elején valamikor és belottem 480 ra és azóta is annyi. Nem tudom be dobni az autót nem fordul a GT3 és e közt nem vált az agyam ügyesen...
Aztán átjött Rudi és tetszett neki a dd (vett is ugye azóta) de az első nekifutásra rettentően ment le esett az útról - bocs Rudi de ez volt - és azt kérdezte mennyi a kormányszog mert nem fordul az autó...
És akkor levettem neki 300 ra 480 ről és azonnal úgy ment ahogy azt elképzeltem hogy mennek itt a nagymenők.
Aztán eltelt pár hét nem mentem szerintem jött a görög rwd és a Lancia hirtelen azt csinálta amit akartam végre. Profilok vannak a bázison váltogatni szoktam ACC ace acr WRC meg még nem is tudom mi közt és még a fejemben is volt hogy oda vissza váltás miatt a Rudi féle 300 fok vissza állt 480 ra.
De nem, tegnap amikor már megint furán jól mozgott a C4 WRC és nem volt Ottó setup, és nem murva volt sziklák közt és nem rwd hanem awd és aszfalton akkor rá néztem és je 300 fok.
Fel vetem 360 ra és S2 től kezdve lett ami lett.
Kapok persze továbbra is, de míg eddig kb 10 MP/ km volt az alap most ennek a töredéke a lemaradás.Mint írtam nem akartam még ebbe belemenni mert simán lehet hogy kormány szögtol függetlenül véletlen pont rohadt jó ( Ottó Lancia szintű) netes setupot találtam tegnap a c4 re, de legalább 50% ban arra gyanakszom, hogy az hogy végre az autó orra azt csinálja amit akarok és ettől be tudom végre lendíteni a segget a kanyarokban, hiába 480 VS 360 nem akkora eltérés talán elsőre bizony ennyit számít.
A következő vb lesz az igazi mérce ha ott megint sikerül a közép mezőnybe maradni akkor ez van nekem a McLaren perec mellé úgy tűnik ez a kis szog a nyerő!
Aztán átjött Rudi és tetszett neki a dd (vett is ugye azóta) de az első nekifutásra rettentően ment le esett az útról - bocs Rudi de ez volt - és azt kérdezte mennyi a kormányszog mert nem fordul az autó...
- semmi gond,ha egyszer ugyis ez van, Meszolnál is mindig így szoktam járni
.Kb 25 évvel ezelőtt egy Microsoft sidewinder kormánnyal kezdtem szimulátorozni és az kemény 270-et tudott.Azóta persze sokminden változott,de annyira belémégett ez az érték,hogy azóta is max. 360-ig megyek el, egyszerűen nekem ez a kényelmes. -
bnorci71
addikt
Nekem is van, hogy lenne 1 szabad órám, de nincs erőm beülni. Inkább nézek verseny összefoglalókat vagy belsőket vagy interjúkat. Vagy olvasok.
Ezeknek már nagy részét elolvastam, de van mégegyszer ennyi körülbelül.Most a 3 monitorral belső nézetből majdnem mindent látok mindkét oldalt a B oszlopig. Ennél többet amúgy sem fordulnék VR-ban sem szerintem. Így monitorral viszont előttem van a saját kormányom, váltóim, kézifék. Nekem front monting van és azon is gombok vannak amiket használok. VR-al ezeket keresgélnem kellene.
szép gyűjtemény
A rally sport nem eladó? Nem is láttam még
Jó ,hogy beraktad most végignéztem a könyveket és a 130m zuhanást nem találom pedig biztos megvolt hisz nem egyszer elolvastam.Megvan az ott ahol a többi csak az élére az van írva Autóversenyzők mesélték
Rally varázs
10-15 évig nem volt gond a családnak mit vegyen karácsonyra 
Az a Kadett rally 4x4 is szép fogás nem is tudtam ,hogy volt 4x4
Nekem Csikós könyvei várnak kiolvasásra

Ha már könyv most rendeltem 2 könyvet pedig idejét nem tudom mikor vettem a Csikós könyveken kívül de ezt megláttam a trackday.hu podcastba és elkapott a birtoklási vágy
Epic drives of World/Europe -
Találtgyerek
Topikgazda
Sajnos nem volt időm/energiám rá (amikor idő lett volna, energia nem volt), ma akartam befejezni, akkor ezek szerint már hiába...
Kár érte, de life happens 
Viszont ha azt írod, hogy "az élmény és a beleélés számomra a legfontosabb.", akkor én meg félhangosan suttogom, hogy VVVVRRRRRR.....
Nekem is van, hogy lenne 1 szabad órám, de nincs erőm beülni. Inkább nézek verseny összefoglalókat vagy belsőket vagy interjúkat. Vagy olvasok.
Ezeknek már nagy részét elolvastam, de van mégegyszer ennyi körülbelül.Most a 3 monitorral belső nézetből majdnem mindent látok mindkét oldalt a B oszlopig. Ennél többet amúgy sem fordulnék VR-ban sem szerintem. Így monitorral viszont előttem van a saját kormányom, váltóim, kézifék. Nekem front monting van és azon is gombok vannak amiket használok. VR-al ezeket keresgélnem kellene.
-
Találtgyerek
Topikgazda
Venni kell egy kéziféket és mehet fel rallyra az RS.

-
Ratrak
aktív tag
Nem sikerült a lámpát beizzítani vagy miért nem tudtad befejezni a versenyt?
Elfelejtetted vagy nem volt időd rá?Sajnos nem volt időm/energiám rá (amikor idő lett volna, energia nem volt), ma akartam befejezni, akkor ezek szerint már hiába...
Kár érte, de life happens 
Viszont ha azt írod, hogy "az élmény és a beleélés számomra a legfontosabb.", akkor én meg félhangosan suttogom, hogy VVVVRRRRRR.....
-
Bandit21
veterán
Simán lehet ez az oka, a leírt előzmények alapján. Ezt szoktad meg annak idején, ez rögzült be. Nekem a 300-360 nagyon kevés lenne. 540-560 környékén van nekem évek óta. Remélem beválik a beállítás és megmarad ez az utolsó versenyeken bemutatott teljesítmény.
Kerek pereccel amit alul felül at lehet fogni biztos nekem is kéne sőt ACC be az RS el talán még 720 ra is felmentem 680 ről, de WRC be még hiányozna a kézi, és a McLaren kuplung kart még nem szívesen engedem el.
De hosszú távon biztos a nagyobb szög a jobb itt is. -
Találtgyerek
Topikgazda
Hát annyira amatőr hiba hogy igazából le se merem írni. Meg mérges is vagyok magamra miatta. Nem konfiguráltam magamra eddig a bázist és most nem ndp meg ffb mélyvíz amire gondolni kell...
Az van hogy úgy tűnik tényleg Rodolfo volt a megoldás kulcsa.
De vissza az időben! Egészen a covidig én egy logi dfgt-vel mentem mondanám hogy 10 éven át de ez se igaz mert szerintem kb 2012-2018-9(?) közt a polcon volt.
Korábban ment sokat a SIM, 2001-2 - 2010 közt de aztán jöttek a gyerekek és volt mindig más fontosabb.
Aztán 2017-9 kozt komolyabban gokartozni kezdtem és akkor jött vissza a dfgt mindenféle ACC kihívás meg next Michelisz miatt.Na aki látott már logi kormányt az halotta is...
És az van hogy nekem ha szépen akarom mondani akkor Kimi Räikkönen stílusom van ami annyit tesz hogy szeretek úgy kijönni a kanyarból hogy a kormány már úgy áll ahogy az a következő kanyarig fog. Ez kell gokartban is a súlyom miatt.
Ez persze csak önamitas mert igazából azért lett ilyen a stílusom mert a régi wingman formula force Ffb maximum 360 at forgott a dfgt esetében meg már gyerek is volt ezért ha többet is forgott volna én akkor is kis szöggel mentem hogy kussba legyek.Aztán jött 2023 meglett a dd fanatec és szép lassan 480 majd 680 fokkal mentem pályán GT3 al.
Aztán elromlott a térdem és átjottem WRC be 25 elején valamikor és belottem 480 ra és azóta is annyi. Nem tudom be dobni az autót nem fordul a GT3 és e közt nem vált az agyam ügyesen...
Aztán átjött Rudi és tetszett neki a dd (vett is ugye azóta) de az első nekifutásra rettentően ment le esett az útról - bocs Rudi de ez volt - és azt kérdezte mennyi a kormányszog mert nem fordul az autó...
És akkor levettem neki 300 ra 480 ről és azonnal úgy ment ahogy azt elképzeltem hogy mennek itt a nagymenők.
Aztán eltelt pár hét nem mentem szerintem jött a görög rwd és a Lancia hirtelen azt csinálta amit akartam végre. Profilok vannak a bázison váltogatni szoktam ACC ace acr WRC meg még nem is tudom mi közt és még a fejemben is volt hogy oda vissza váltás miatt a Rudi féle 300 fok vissza állt 480 ra.
De nem, tegnap amikor már megint furán jól mozgott a C4 WRC és nem volt Ottó setup, és nem murva volt sziklák közt és nem rwd hanem awd és aszfalton akkor rá néztem és je 300 fok.
Fel vetem 360 ra és S2 től kezdve lett ami lett.
Kapok persze továbbra is, de míg eddig kb 10 MP/ km volt az alap most ennek a töredéke a lemaradás.Mint írtam nem akartam még ebbe belemenni mert simán lehet hogy kormány szögtol függetlenül véletlen pont rohadt jó ( Ottó Lancia szintű) netes setupot találtam tegnap a c4 re, de legalább 50% ban arra gyanakszom, hogy az hogy végre az autó orra azt csinálja amit akarok és ettől be tudom végre lendíteni a segget a kanyarokban, hiába 480 VS 360 nem akkora eltérés talán elsőre bizony ennyit számít.
A következő vb lesz az igazi mérce ha ott megint sikerül a közép mezőnybe maradni akkor ez van nekem a McLaren perec mellé úgy tűnik ez a kis szog a nyerő!
Simán lehet ez az oka, a leírt előzmények alapján. Ezt szoktad meg annak idején, ez rögzült be. Nekem a 300-360 nagyon kevés lenne. 540-560 környékén van nekem évek óta. Remélem beválik a beállítás és megmarad ez az utolsó versenyeken bemutatott teljesítmény.
-
Bandit21
veterán
Gratulálok! Jó eredmény lett ismét! Minek köszönhető a javulás?

Hát annyira amatőr hiba hogy igazából le se merem írni. Meg mérges is vagyok magamra miatta. Nem konfiguráltam magamra eddig a bázist és most nem ndp meg ffb mélyvíz amire gondolni kell...
Az van hogy úgy tűnik tényleg Rodolfo volt a megoldás kulcsa.
De vissza az időben! Egészen a covidig én egy logi dfgt-vel mentem mondanám hogy 10 éven át de ez se igaz mert szerintem kb 2012-2018-9(?) közt a polcon volt.
Korábban ment sokat a SIM, 2001-2 - 2010 közt de aztán jöttek a gyerekek és volt mindig más fontosabb.
Aztán 2017-9 kozt komolyabban gokartozni kezdtem és akkor jött vissza a dfgt mindenféle ACC kihívás meg next Michelisz miatt.Na aki látott már logi kormányt az halotta is...
És az van hogy nekem ha szépen akarom mondani akkor Kimi Räikkönen stílusom van ami annyit tesz hogy szeretek úgy kijönni a kanyarból hogy a kormány már úgy áll ahogy az a következő kanyarig fog. Ez kell gokartban is a súlyom miatt.
Ez persze csak önamitas mert igazából azért lett ilyen a stílusom mert a régi wingman formula force Ffb maximum 360 at forgott a dfgt esetében meg már gyerek is volt ezért ha többet is forgott volna én akkor is kis szöggel mentem hogy kussba legyek.Aztán jött 2023 meglett a dd fanatec és szép lassan 480 majd 680 fokkal mentem pályán GT3 al.
Aztán elromlott a térdem és átjottem WRC be 25 elején valamikor és belottem 480 ra és azóta is annyi. Nem tudom be dobni az autót nem fordul a GT3 és e közt nem vált az agyam ügyesen...
Aztán átjött Rudi és tetszett neki a dd (vett is ugye azóta) de az első nekifutásra rettentően ment le esett az útról - bocs Rudi de ez volt - és azt kérdezte mennyi a kormányszog mert nem fordul az autó...
És akkor levettem neki 300 ra 480 ről és azonnal úgy ment ahogy azt elképzeltem hogy mennek itt a nagymenők.
Aztán eltelt pár hét nem mentem szerintem jött a görög rwd és a Lancia hirtelen azt csinálta amit akartam végre. Profilok vannak a bázison váltogatni szoktam ACC ace acr WRC meg még nem is tudom mi közt és még a fejemben is volt hogy oda vissza váltás miatt a Rudi féle 300 fok vissza állt 480 ra.
De nem, tegnap amikor már megint furán jól mozgott a C4 WRC és nem volt Ottó setup, és nem murva volt sziklák közt és nem rwd hanem awd és aszfalton akkor rá néztem és je 300 fok.
Fel vetem 360 ra és S2 től kezdve lett ami lett.
Kapok persze továbbra is, de míg eddig kb 10 MP/ km volt az alap most ennek a töredéke a lemaradás.Mint írtam nem akartam még ebbe belemenni mert simán lehet hogy kormány szögtol függetlenül véletlen pont rohadt jó ( Ottó Lancia szintű) netes setupot találtam tegnap a c4 re, de legalább 50% ban arra gyanakszom, hogy az hogy végre az autó orra azt csinálja amit akarok és ettől be tudom végre lendíteni a segget a kanyarokban, hiába 480 VS 360 nem akkora eltérés talán elsőre bizony ennyit számít.
A következő vb lesz az igazi mérce ha ott megint sikerül a közép mezőnybe maradni akkor ez van nekem a McLaren perec mellé úgy tűnik ez a kis szog a nyerő!
-
Találtgyerek
Topikgazda
Ajj-vééé.... Egészen jól ment a mai menet, kicsit óvatosabb voltam, mint korábban, így az idők kevésbé lettek kompetitívek, de azért volt egy jó flow-ja a vezetésnek...
...egészen az S4 vége előtti kb. 800m-ig.... Már sötétedett, amikor egy kanyarból kijőve hirtelem elém ugrott ez a kő a semmiből
( =értsd 100% human error
)...
... és ettől kezdve a klasszikus kárbejelentőt idézve "a békáknak is a torkára fagyott a kutykurutty" - az autó fél eleje lebomlott, bal első defekt, és a Cobra11 piparámpás jelenetek hirtelen megelevenedtek a játékban...
...hatalmas mázlival ezt az oszlopot sikerült elkerülni, és kb. negyvenkét fordulat és pörgés után valami csoda folytán sikerült irányba állva végezni a manővert - de lehet, hogy a gép rakott vissza végül, csak olyan smooth módon, hogy már fel se tűnt.... 
Egy ilyen akció ugyanis eléggé megkavarja az embert first person nézetből VR-ban
Viszont szegény ótó.... hááááát, így nézett ki a végére (picit húztam a kép fényerőn, hogy látni is lehessen valamit
)
Defekt, autó elöl-hátul lebontva, bal ajtó lifeg...... hozzáteszem, ez egy akkora TD (és amúgy jó eséllyel közel-vagy-teljesen fatális baleset) lenne amúgy, hogy kilóg a naplóból, szóval ahhoz képest viszont olcsón megúsztam.Így végül bevonszoltam magam a stage végéig, ahol szerencsémre pont szerviz van, és nagyjából a mágusok (ezek nem szerelők....
) össze is rakták a 45 perc végére az autót, egyedül a lámpák maradtak light damage-en meg a gearbox, de az amúgy is mindig rottyan eddigre már picit....Szóval némi "divine intervention" segítségével, de fogom tudni folytatni a versenyt, meglátjuk meddig tart majd...

Nem sikerült a lámpát beizzítani vagy miért nem tudtad befejezni a versenyt?
Elfelejtetted vagy nem volt időd rá? -
Találtgyerek
Topikgazda
7 perccel a vége előtt befutottam. Értelemszerűen nem volt idő se képernyő képre, se videóra. 3 tolatás volt összesen, s1 s2 és persze pont az utolsón, de így is nagyon élveztem.
Netes setup volt, és magamhoz képest megint jókat mentem.
Mivel a görög rwd és ez a fun ég és föld mind autó mind talaj mind minden szempontból, van egy tippem, mire ez a nagy javulás (Ratrak és Steve körül maradtam ismét, és ez nekem nagy szó megint) de még várok vele, még a kövi versenyeken tesztelem, nem kiabálom el...Köszönöm a szervezést!
Gratulálok! Jó eredmény lett ismét! Minek köszönhető a javulás?

-
Bandit21
veterán
7 perccel a vége előtt befutottam. Értelemszerűen nem volt idő se képernyő képre, se videóra. 3 tolatás volt összesen, s1 s2 és persze pont az utolsón, de így is nagyon élveztem.
Netes setup volt, és magamhoz képest megint jókat mentem.
Mivel a görög rwd és ez a fun ég és föld mind autó mind talaj mind minden szempontból, van egy tippem, mire ez a nagy javulás (Ratrak és Steve körül maradtam ismét, és ez nekem nagy szó megint) de még várok vele, még a kövi versenyeken tesztelem, nem kiabálom el...Köszönöm a szervezést!
-
JulesTS
addikt
Igen, mások hátán kapaszkodtam fel...
Nincsenek már hátak, vagy nem indulnak, vagy felkapaszkodtak a középmezőnybe és így eléggé magányosnak érzem magam, ami persze természetes ilyenkor. Erős lett a mezőny, ami jó és örülök neki látva a fejlődést másoknál, de örülök annak is, hogy nem látok romlást nálam, amit az itteni gyakorlásnak is köszönhetek.
A VB-k már fárasztanak és mivel nem szeretek semmit sem feladni, nem teszem meg azt, hogy pl. a második nap után kiszállok.
Tavaly írtam, hogy ha 20 alá csökken az indulók száma akkor beszállok, mert minden tiszteletem ezért a hozzáállásért amit tanúsítasz nekünk a versenyek szervezésében, lebonyolításában.
Az idén ezt a számot 15-re módosítanám kizárólag miattam.
A három monitor fantasztikusan jó éppen a hajtűk betekintésénél, nagy élmény, de a ralinál konzekvensebben rosszabbak az idők. Pályaautózásnál viszont jobbak a köridők, nem értem...
Mennék én hátnak, de sok a munka, tartanak még a pálya bajnokságok (legalább a kamionversenynek vége lett), plussz beújítottam egy új bázist és volt vele ezermesterkedni valóm, erre meg elment a szabadidőm. Talán majd nyáron sikerül legalább az RWD-re és a Fun-ra visszatérnem...
-
Találtgyerek
Topikgazda
Igen, mások hátán kapaszkodtam fel...
Nincsenek már hátak, vagy nem indulnak, vagy felkapaszkodtak a középmezőnybe és így eléggé magányosnak érzem magam, ami persze természetes ilyenkor. Erős lett a mezőny, ami jó és örülök neki látva a fejlődést másoknál, de örülök annak is, hogy nem látok romlást nálam, amit az itteni gyakorlásnak is köszönhetek.
A VB-k már fárasztanak és mivel nem szeretek semmit sem feladni, nem teszem meg azt, hogy pl. a második nap után kiszállok.
Tavaly írtam, hogy ha 20 alá csökken az indulók száma akkor beszállok, mert minden tiszteletem ezért a hozzáállásért amit tanúsítasz nekünk a versenyek szervezésében, lebonyolításában.
Az idén ezt a számot 15-re módosítanám kizárólag miattam.
A három monitor fantasztikusan jó éppen a hajtűk betekintésénél, nagy élmény, de a ralinál konzekvensebben rosszabbak az idők. Pályaautózásnál viszont jobbak a köridők, nem értem...
Finnországban már csak 13-14 versenyző teljesítette a versenyt. Ha nem esik jól, akkor ne indulj. Úgy én se indulnék. Ezért nem haragszom meg.
Én nem tudom, hogy lassultam-e a 3 monitortól, de nem is érdekel. Valószínűleg a szeki meg a H váltó is lassít, de az élmény és a beleélés számomra a legfontosabb.
Néha nekem is lenne kedvem pályaautózni, de az egyik váltófül hiányzik a kormányról.
Ha meglesz az új, akkor megyek majd pár kört. -
fagy53
nagyúr
Pedig a görög pont a te óvatos, megbízható vezetésednek kedvez. Tavaly is jó eredménnyel zártad.
Igen, mások hátán kapaszkodtam fel...
Nincsenek már hátak, vagy nem indulnak, vagy felkapaszkodtak a középmezőnybe és így eléggé magányosnak érzem magam, ami persze természetes ilyenkor. Erős lett a mezőny, ami jó és örülök neki látva a fejlődést másoknál, de örülök annak is, hogy nem látok romlást nálam, amit az itteni gyakorlásnak is köszönhetek.
A VB-k már fárasztanak és mivel nem szeretek semmit sem feladni, nem teszem meg azt, hogy pl. a második nap után kiszállok.
Tavaly írtam, hogy ha 20 alá csökken az indulók száma akkor beszállok, mert minden tiszteletem ezért a hozzáállásért amit tanúsítasz nekünk a versenyek szervezésében, lebonyolításában.
Az idén ezt a számot 15-re módosítanám kizárólag miattam.
A három monitor fantasztikusan jó éppen a hajtűk betekintésénél, nagy élmény, de a ralinál konzekvensebben rosszabbak az idők. Pályaautózásnál viszont jobbak a köridők, nem értem...
-
Találtgyerek
Topikgazda
Kissé megkésve köszönöm a szervezést.
Végig szaladgáltam én is ezen a gyors, de nosztalgikus és nem egzotikus helyszínen. Jó választás volt a CER és az autók kategóriája, de nem most kellett volna indulnom, hanem pár évtizeddel korábban..
A monstre versenyeket pl. a görög VB-t kihagyom ( lelkesedés és erő hiányában elmarad), de ezeken a kis futamokon részt szeretnék venni, amíg bírom.
Pedig a görög pont a te óvatos, megbízható vezetésednek kedvez. Tavaly is jó eredménnyel zártad.
-
fagy53
nagyúr
Gratulálok! Jól teljesítettél ezen a versenyen. Nem sokkal maradtál el Szabinho-tól sem.
Kissé megkésve köszönöm a szervezést.
Végig szaladgáltam én is ezen a gyors, de nosztalgikus és nem egzotikus helyszínen. Jó választás volt a CER és az autók kategóriája, de nem most kellett volna indulnom, hanem pár évtizeddel korábban..
A monstre versenyeket pl. a görög VB-t kihagyom ( lelkesedés és erő hiányában elmarad), de ezeken a kis futamokon részt szeretnék venni, amíg bírom.
-
Találtgyerek
Topikgazda
FUN -The End
Nekem Ratrakkal ellentétben nincs képem az autó aljáról
,
azért billegés volt, de tető nem, vállon is veregettem magam a célban.
Egy forgás még jutott az S5-re is így megint csak Rodofo popsiját nézhettem a célban. Végig nagyon gyors volt, majd megírja milyen kalandjai voltak a színpadon
, én a két nagyobb hibámmal is picivel mögötte végeztem volna, innen is gratulálok.
meg Szabinak is, de ő más liga... Kalandos volt végig, hirtelen fogy el a tapadás, vagy elemelkedik az autó vagy a padka csúszik, ...vagy a rét ...

Ratrak jól fogalmazta meg fentebb a helyszín jellegét.
Köszi a szervezést, aki még nem indult pár kép kedvcsinálónak ,
zseblámpát vigyetek
Gratulálok! Jól teljesítettél ezen a versenyen. Nem sokkal maradtál el Szabinho-tól sem.
-
jlaci74
senior tag
FUN -The End
Nekem Ratrakkal ellentétben nincs képem az autó aljáról
,
azért billegés volt, de tető nem, vállon is veregettem magam a célban.
Egy forgás még jutott az S5-re is így megint csak Rodofo popsiját nézhettem a célban. Végig nagyon gyors volt, majd megírja milyen kalandjai voltak a színpadon
, én a két nagyobb hibámmal is picivel mögötte végeztem volna, innen is gratulálok.
meg Szabinak is, de ő más liga... Kalandos volt végig, hirtelen fogy el a tapadás, vagy elemelkedik az autó vagy a padka csúszik, ...vagy a rét ...

Ratrak jól fogalmazta meg fentebb a helyszín jellegét.
Köszi a szervezést, aki még nem indult pár kép kedvcsinálónak ,
zseblámpát vigyetek
-
Találtgyerek
Topikgazda
Ajj-vééé.... Egészen jól ment a mai menet, kicsit óvatosabb voltam, mint korábban, így az idők kevésbé lettek kompetitívek, de azért volt egy jó flow-ja a vezetésnek...
...egészen az S4 vége előtti kb. 800m-ig.... Már sötétedett, amikor egy kanyarból kijőve hirtelem elém ugrott ez a kő a semmiből
( =értsd 100% human error
)...
... és ettől kezdve a klasszikus kárbejelentőt idézve "a békáknak is a torkára fagyott a kutykurutty" - az autó fél eleje lebomlott, bal első defekt, és a Cobra11 piparámpás jelenetek hirtelen megelevenedtek a játékban...
...hatalmas mázlival ezt az oszlopot sikerült elkerülni, és kb. negyvenkét fordulat és pörgés után valami csoda folytán sikerült irányba állva végezni a manővert - de lehet, hogy a gép rakott vissza végül, csak olyan smooth módon, hogy már fel se tűnt.... 
Egy ilyen akció ugyanis eléggé megkavarja az embert first person nézetből VR-ban
Viszont szegény ótó.... hááááát, így nézett ki a végére (picit húztam a kép fényerőn, hogy látni is lehessen valamit
)
Defekt, autó elöl-hátul lebontva, bal ajtó lifeg...... hozzáteszem, ez egy akkora TD (és amúgy jó eséllyel közel-vagy-teljesen fatális baleset) lenne amúgy, hogy kilóg a naplóból, szóval ahhoz képest viszont olcsón megúsztam.Így végül bevonszoltam magam a stage végéig, ahol szerencsémre pont szerviz van, és nagyjából a mágusok (ezek nem szerelők....
) össze is rakták a 45 perc végére az autót, egyedül a lámpák maradtak light damage-en meg a gearbox, de az amúgy is mindig rottyan eddigre már picit....Szóval némi "divine intervention" segítségével, de fogom tudni folytatni a versenyt, meglátjuk meddig tart majd...

Szép zakó lehetett. Rendesen kikönnyítetted az autót.
Nekem tetszik ez a festés. Gondoltam, hogy ez nem a lányok keze munkája.
Sok sikert a maradékra! A lámpákra vigyázz! -
Ratrak
aktív tag
Lányok csinálták a dekort? Ez nem a megszokott stílus.

Szabinho mellett Rodolfo is komoly tempót ment.
Te se vagy sokkal elmaradva. Jlacival lehet egy jó csatátok.Igen, Rodolfó is nagyon gyors, csak az S1-en feltűnt Szabinho eredménye, valahogy különösen UFÓ-nak tűnt (lehet csak addig, amíg meg nem jöttök ti Ottóval
)És emlékszem, hogy pont talán Görögbe' is nagyot száguldott a TD-ig, szóval úgy néz ki Lacihoz hasonlóan ő is ilyen "double or nothing" styleban nyomja
Itt úgy látom kiadta végül, és azért Rodolfót lenyomni még az új hardver előtt sem volt igazán könnyű, hogy úgy mondjam
Szóval jah, gratula hozzá, de persze kíváncsi vagyok, hogy' élted meg belülről, szóval Szabinho, ha itt vagy, és van kedved, írj pár sort, hogy milyen volt!A festés "saját" csak ilyen minimalista lett, sajnos itt a képeken nem jön át, de ilyen gonosz fekete tuningmanót képzeltem el, némi "németes" beütéssel, és normális felbontással meg fényviszonyok mellett amúgy egészen adja is a korai 2000-es évek "illegál boyracer nem túl sok pénzzel" - feelinget.

-
Ratrak
aktív tag
Ajj-vééé.... Egészen jól ment a mai menet, kicsit óvatosabb voltam, mint korábban, így az idők kevésbé lettek kompetitívek, de azért volt egy jó flow-ja a vezetésnek...
...egészen az S4 vége előtti kb. 800m-ig.... Már sötétedett, amikor egy kanyarból kijőve hirtelem elém ugrott ez a kő a semmiből
( =értsd 100% human error
)...
... és ettől kezdve a klasszikus kárbejelentőt idézve "a békáknak is a torkára fagyott a kutykurutty" - az autó fél eleje lebomlott, bal első defekt, és a Cobra11 piparámpás jelenetek hirtelen megelevenedtek a játékban...
...hatalmas mázlival ezt az oszlopot sikerült elkerülni, és kb. negyvenkét fordulat és pörgés után valami csoda folytán sikerült irányba állva végezni a manővert - de lehet, hogy a gép rakott vissza végül, csak olyan smooth módon, hogy már fel se tűnt.... 
Egy ilyen akció ugyanis eléggé megkavarja az embert first person nézetből VR-ban
Viszont szegény ótó.... hááááát, így nézett ki a végére (picit húztam a kép fényerőn, hogy látni is lehessen valamit
)
Defekt, autó elöl-hátul lebontva, bal ajtó lifeg...... hozzáteszem, ez egy akkora TD (és amúgy jó eséllyel közel-vagy-teljesen fatális baleset) lenne amúgy, hogy kilóg a naplóból, szóval ahhoz képest viszont olcsón megúsztam.Így végül bevonszoltam magam a stage végéig, ahol szerencsémre pont szerviz van, és nagyjából a mágusok (ezek nem szerelők....
) össze is rakták a 45 perc végére az autót, egyedül a lámpák maradtak light damage-en meg a gearbox, de az amúgy is mindig rottyan eddigre már picit....Szóval némi "divine intervention" segítségével, de fogom tudni folytatni a versenyt, meglátjuk meddig tart majd...

-
Találtgyerek
Topikgazda
Lassan már nincs akkora a teljes mezőny, mint amennyi Lancer ment annak idején a WRC-k mellett.
Egy jó historicra én is ki akarok menni Ausztriába majd. -
Találtgyerek
Topikgazda
Ma nekilódultam én is.
Kellett kicsit szüttyögnöm a setuppal, hogy valami értelmeset hozzak ki magamnak, így csak az S1-2-re volt már időm/energiám utána, de azok nagyon klasszak lettek, mármint abból a szempontból, hogy jó volt menni az autóval, és sikerült nem összetörni eddig
Ez egy nagyon érdekes helyszín számomra: nagyon szeretem a grafikáját, de valahogy nem szeretek annyira itt menni, nagyon sok olyan gyors szakasz van itt, ahol ahhoz, hogy igazán gyors legyen az ember, nem szabad elemelni vagy belefékezni, de akkor iszonyú könnyen lesz belőle TD vagy azzal egyenértékű zúzda.... Az én idegrendszerem ezeket a dolgokat nem annyira bírja már
Szabinho viszont (az S1-en különösen) vért ivott úgy látom...
Szóval tud erőst szivatós lenni ez a helyszín, viszont vannak nagyon klassz "csiki-csuki" részek is, meg olyan lendületes szakaszok, ahol (VR-ban különösen) egészen beleliftezik az ember gyomra... Ami meg tök jó.
Szóval eddig élveztem, valamikor befejezem remélem
Lányok csinálták a dekort? Ez nem a megszokott stílus.

Szabinho mellett Rodolfo is komoly tempót ment.
Te se vagy sokkal elmaradva. Jlacival lehet egy jó csatátok. -
bnorci71
addikt
Sokunknak nagy kedvence az EVO6. Régen már utunk amikor elment a 20-ik EVO. Most meg örülünk, ha látunk 1-1 példányt. Aminek nyomják is az meg nagy ritkán mióta nem megy a Hevesi Pisti.
Ausztriában szokott menni 2-3 komolyabb példány és egész jól mennek velük.
Annyi szerencséd van a szerencsétlenségedben, hogy a 2. szakasz után van szerviz. Így csak a 2. szakasz veszett kárba. Ha a jó eredmény el is úszott, legalább még maradt pár szakasz ahol tudsz jó ízűen autózni.Igen az elején jó volt az evo aztán minden fakezű abba ült át, kb mint most a Fabia.
Kint vagyunk Stenberkbe a hegy Eb-n van historik is Minivel is lehet olyat menni ,hogy azt mondod a pálya széléről na ez igen és Gt3 Rs is van amire azt mondom pénz pazarlás -
Ratrak
aktív tag
Ma nekilódultam én is.
Kellett kicsit szüttyögnöm a setuppal, hogy valami értelmeset hozzak ki magamnak, így csak az S1-2-re volt már időm/energiám utána, de azok nagyon klasszak lettek, mármint abból a szempontból, hogy jó volt menni az autóval, és sikerült nem összetörni eddig
Ez egy nagyon érdekes helyszín számomra: nagyon szeretem a grafikáját, de valahogy nem szeretek annyira itt menni, nagyon sok olyan gyors szakasz van itt, ahol ahhoz, hogy igazán gyors legyen az ember, nem szabad elemelni vagy belefékezni, de akkor iszonyú könnyen lesz belőle TD vagy azzal egyenértékű zúzda.... Az én idegrendszerem ezeket a dolgokat nem annyira bírja már
Szabinho viszont (az S1-en különösen) vért ivott úgy látom...
Szóval tud erőst szivatós lenni ez a helyszín, viszont vannak nagyon klassz "csiki-csuki" részek is, meg olyan lendületes szakaszok, ahol (VR-ban különösen) egészen beleliftezik az ember gyomra... Ami meg tök jó.
Szóval eddig élveztem, valamikor befejezem remélem
-
Találtgyerek
Topikgazda
Beugrottam én is erre a Fun-ra!
Először nekem is kidobta a de-neuvo-s ablakot, de bemásoltam neki amit kellett és ment is tovább. Aztán indultam a micsu-val, mert hát gyerekkorom meg minden. Jó kis autó ez szeretem, de egyértelműen nem tudja felvenni a versenyt a 2010-hez közelebbi vasakkal, erről talán már volt is szó még Snecy által rendezett versenyeken hogy ez a kategória túl tág. De nem baj, amúgy is ez egy fun verseny és az meg is volt bőven. Második szakasz közepén kilépett a játék
se kép se hang, se error se semmi. Steam azt mutatja hogy még fut, de feladatkezelőben sincs...
Nagyon szűkös most még az időm lehet ez egy jel volt hogy ne erőltessem most ezt, majd 2 hét múlva nyugiban...Azért lőttem egy képet, mert tényleg jól éreztem magam a pályán:
Sokunknak nagy kedvence az EVO6. Régen már utunk amikor elment a 20-ik EVO. Most meg örülünk, ha látunk 1-1 példányt. Aminek nyomják is az meg nagy ritkán mióta nem megy a Hevesi Pisti.
Ausztriában szokott menni 2-3 komolyabb példány és egész jól mennek velük.
Annyi szerencséd van a szerencsétlenségedben, hogy a 2. szakasz után van szerviz. Így csak a 2. szakasz veszett kárba. Ha a jó eredmény el is úszott, legalább még maradt pár szakasz ahol tudsz jó ízűen autózni. -
Gomez86
őstag
Beugrottam én is erre a Fun-ra!
Először nekem is kidobta a de-neuvo-s ablakot, de bemásoltam neki amit kellett és ment is tovább. Aztán indultam a micsu-val, mert hát gyerekkorom meg minden. Jó kis autó ez szeretem, de egyértelműen nem tudja felvenni a versenyt a 2010-hez közelebbi vasakkal, erről talán már volt is szó még Snecy által rendezett versenyeken hogy ez a kategória túl tág. De nem baj, amúgy is ez egy fun verseny és az meg is volt bőven. Második szakasz közepén kilépett a játék
se kép se hang, se error se semmi. Steam azt mutatja hogy még fut, de feladatkezelőben sincs...
Nagyon szűkös most még az időm lehet ez egy jel volt hogy ne erőltessem most ezt, majd 2 hét múlva nyugiban...Azért lőttem egy képet, mert tényleg jól éreztem magam a pályán:
-
Találtgyerek
Topikgazda
Jól néz ki. Gratulálok hozzá! A monitorkar jó ötlet. Azzal előrébb és kicsit lejjebb is tudod vinni a monitort.
Az ülés ha kényelmes, akkor felesleges cserélni. Nincs rossz állapotban a képek alapján. -
dundi94
tag
Pár képeket posztolj majd kérlek, hogy milyen lett!
Én is elkezdtem a “váltófül leesős” HUB cseréjét. A QR már úton van. A HUB még kérdéses melyik lesz. Lehet egy darabig csak sima kormány lesz. Arról legalább nem esik le semmi menetközben.
Na így néz ki most kb a kis mókasarok. Ülés kell új mert ez a Swift sportülés már nem mai darab. Majd valamikor sort kerítek rá, meg egy monitor tartó karra. De amúgy most már elég jó a feeling, sokat ad ez a perec.
-
bnorci71
addikt
Próbáld meg újratelepíteni!
nem lesz más választásom, de majd csak ha lesz rá energiám
-
dundi94
tag
Nem szoktál te ilyeneket benézni. RWD-ből neked is az első győzelmed lett volna vagy volt már?
Most így hozta az élet, nem volt időm se hétfőn se tegnap rá. Azthiszem valamikor régen nyertem már egy RWD-t. Elvileg ma megérkezik az új perec, a FUN-ról már nem fogok lekésni.
-
Találtgyerek
Topikgazda
És köszönöm, hú nagyon köszönöm, rettentő jól esett ez a kis rally végre fordult, gyorsult, átment a lendület görögbe nyilván eszement mák is kell hozzá. Össze néztem Steve el raceneten az utolsó stage -et es a grafikai alapján ott ahol ő beforog én kb 2 cm el mehettem szűkebben épp nem értem hozzá ahhoz a sziklahoz amihez az ő hátulja igen, és én mentem tovább míg ő állt orral a sziklába. Ennyin múlt kb.
Néha kis dolgokon múlik a győzelem. Megérdemelten győztél.

Ezt a formát át kell majd vinni a VB-re is és hibamentesen lehozni. -
Bandit21
veterán
Így is korrekt volt tőled, hogy még a vége előtt jelezted neki.
A győzelemhez meg gratulálok!
És köszönöm, hú nagyon köszönöm, rettentő jól esett ez a kis rally végre fordult, gyorsult, átment a lendület görögbe nyilván eszement mák is kell hozzá. Össze néztem Steve el raceneten az utolsó stage -et es a grafikai alapján ott ahol ő beforog én kb 2 cm el mehettem szűkebben épp nem értem hozzá ahhoz a sziklahoz amihez az ő hátulja igen, és én mentem tovább míg ő állt orral a sziklába. Ennyin múlt kb.
-
Bandit21
veterán
Így is korrekt volt tőled, hogy még a vége előtt jelezted neki.
A győzelemhez meg gratulálok!
Az az igazság hogy már tegnap is írni akartam de mivel ez Görögország, úgy voltam vele hogy ha meg bele hajtom amikor épp nem alkalmas és leesik akkor lelki furka lett volna belőle hogy bele surgettem. De 2 órával előtte mar fordult a dolog hogy mennnyenmaaa!
-
Találtgyerek
Topikgazda
-
Találtgyerek
Topikgazda
-
Találtgyerek
Topikgazda
-
Bandit21
veterán
-
bnorci71
addikt
az a másolgatós szar nekem se jött össze, pedig azt csináltam, amit kért - viszont engem utána engedett játszani és nem is fagyott le tőle...
Az a baj a 2-3 hetente leülős játékkal, hogy ennyi idő alatt valamit tuti kell frissíteni, és ha több dolgot is kell, amik egymástől függenek esetleg, akkor máris jön a megakadás... Sajnos ilyen lett a világ, minden a neten megy, ahhoz meg hozzá tartozik az állandó update.ma elfogyott a türelmem és nem tudom mikor lesz kedvem szarakodni vele, nagyon kezd elegem lenni ebből a fajta világból
próbáltam steam-ből indítani, asztalról , fanatec/simube szoftverből
most már be se jön a játék kezdő képernyője -
Bandit21
veterán
-
Ratrak
aktív tag
Nem hiszem el, amikor az rwd indult mentem vagy 2 TT.t de a pálya harmadáig se jutottam mindig leestem az útról, így nem erőltette, , na meg azóta a gép se volt bekapcsolva. Ma leültem játszani gondoltam a fun-t megnézem Tt-be
rohadjon meg a játék, az autó setup képernyőről kilép. Volt valami hibaüzenet is az elvitt valami weboldalra ahol kódot kellet volna jobbra balra másolni persze ,hogy nem sikerült.
Nekem erre nincs időm se idegrendszerem így csapattam inkább AC-vel.
Steam-et ráengedtem talált 3 fájlt hogy le kell tölteni. De semmi gomb erre. Még egy ellenőrzés nem talál semmit. Játék persze ugyan ott kilép.
Egyik kilépéskor Amd driverre is írt valamit elküldte a hibajegyet.
Most újra indítottam az egész gépet hátha. Ha nem akkor elengedem.2-3 hetente leülnék 2-3 órára pont nincs kedvem a sok szarsággal kínlódni játék helyett.
az a másolgatós szar nekem se jött össze, pedig azt csináltam, amit kért - viszont engem utána engedett játszani és nem is fagyott le tőle...
Az a baj a 2-3 hetente leülős játékkal, hogy ennyi idő alatt valamit tuti kell frissíteni, és ha több dolgot is kell, amik egymástől függenek esetleg, akkor máris jön a megakadás... Sajnos ilyen lett a világ, minden a neten megy, ahhoz meg hozzá tartozik az állandó update. -
dundi94
tag
-
bnorci71
addikt
Nem hiszem el, amikor az rwd indult mentem vagy 2 TT.t de a pálya harmadáig se jutottam mindig leestem az útról, így nem erőltette, , na meg azóta a gép se volt bekapcsolva. Ma leültem játszani gondoltam a fun-t megnézem Tt-be
rohadjon meg a játék, az autó setup képernyőről kilép. Volt valami hibaüzenet is az elvitt valami weboldalra ahol kódot kellet volna jobbra balra másolni persze ,hogy nem sikerült.
Nekem erre nincs időm se idegrendszerem így csapattam inkább AC-vel.
Steam-et ráengedtem talált 3 fájlt hogy le kell tölteni. De semmi gomb erre. Még egy ellenőrzés nem talál semmit. Játék persze ugyan ott kilép.
Egyik kilépéskor Amd driverre is írt valamit elküldte a hibajegyet.
Most újra indítottam az egész gépet hátha. Ha nem akkor elengedem.2-3 hetente leülnék 2-3 órára pont nincs kedvem a sok szarsággal kínlódni játék helyett.
most már a el sem indul a játék
EA Sport-logónál kilép -
bnorci71
addikt
Nem hiszem el, amikor az rwd indult mentem vagy 2 TT.t de a pálya harmadáig se jutottam mindig leestem az útról, így nem erőltette, , na meg azóta a gép se volt bekapcsolva. Ma leültem játszani gondoltam a fun-t megnézem Tt-be
rohadjon meg a játék, az autó setup képernyőről kilép. Volt valami hibaüzenet is az elvitt valami weboldalra ahol kódot kellet volna jobbra balra másolni persze ,hogy nem sikerült.
Nekem erre nincs időm se idegrendszerem így csapattam inkább AC-vel.
Steam-et ráengedtem talált 3 fájlt hogy le kell tölteni. De semmi gomb erre. Még egy ellenőrzés nem talál semmit. Játék persze ugyan ott kilép.
Egyik kilépéskor Amd driverre is írt valamit elküldte a hibajegyet.
Most újra indítottam az egész gépet hátha. Ha nem akkor elengedem.2-3 hetente leülnék 2-3 órára pont nincs kedvem a sok szarsággal kínlódni játék helyett.
-
Bandit21
veterán
-
Találtgyerek
Topikgazda
FUN: Én is nekiugrottam vasárnap. Ha már nincs BMW akkor van BMW Group és Countryman, 1-2 évvel ezelőtti japán helyszínről vannak kellemes élmények vele és egy alap setup is volt hozzá. Picit tartottam az aszfalttól, murvás csúszkálást jobban éveztem volna, de ez is hozta az élményt, vigyorgás volt
S1-en sikerült az aszfaltcsíkon letalálni, egy két kisebb lecsúszás volt csak
de a folytatásban a tegnapi S2-n már ment a varázslás, pedig nem is vagyok Rodolfó
, a képen van egy WRC, igen a fasor mögött...
kitolattam és góóó, nagy kár nem lett mert a bokrok megfogták mire a fasor mögötti keritéstbe beleálltam.
szóval a szokásos agresszív autókezelésem eredményeként a soft gumik elfogytak és esett le az autó az útról, pontosabban nem akart befordulni sehol... aztán ment a fűnyírás ezerrel...
#11552
annyira valósághű, hogy velem is megesett egyszer az ami Hankóval, ráadásul az ő exLadájában, a kezembe maradt az eltört váltókar, valami mátrai verseny volt talán RTE-ben... talán pont DUEN le is fényképezett a célban benünket... 2005 környékénMeg is találtam a rendezvényt, már itt sem volt ki a 4 kerekem...
Szépen álcáztad az autót.
Annyira nem lett vészes az S2 a hibák ellenére.
Még versenyben vagy Rodolfoval és Stewieval.
Steve: Micsoda emlékeket hoz elő a játék.
-
jlaci74
senior tag
FUN: Én is nekiugrottam vasárnap. Ha már nincs BMW akkor van BMW Group és Countryman, 1-2 évvel ezelőtti japán helyszínről vannak kellemes élmények vele és egy alap setup is volt hozzá. Picit tartottam az aszfalttól, murvás csúszkálást jobban éveztem volna, de ez is hozta az élményt, vigyorgás volt
S1-en sikerült az aszfaltcsíkon letalálni, egy két kisebb lecsúszás volt csak
de a folytatásban a tegnapi S2-n már ment a varázslás, pedig nem is vagyok Rodolfó
, a képen van egy WRC, igen a fasor mögött...
kitolattam és góóó, nagy kár nem lett mert a bokrok megfogták mire a fasor mögötti keritéstbe beleálltam.
szóval a szokásos agresszív autókezelésem eredményeként a soft gumik elfogytak és esett le az autó az útról, pontosabban nem akart befordulni sehol... aztán ment a fűnyírás ezerrel...
#11552
annyira valósághű, hogy velem is megesett egyszer az ami Hankóval, ráadásul az ő exLadájában, a kezembe maradt az eltört váltókar, valami mátrai verseny volt talán RTE-ben... talán pont DUEN le is fényképezett a célban benünket... 2005 környékénMeg is találtam a rendezvényt, már itt sem volt ki a 4 kerekem...
-
Steve1207
veterán
Lenyomtam a fun-t, természetesen a jó kis cordobaval. Nem szeretem a kimondottan csak aszfaltos szakaszokat, mert ott sokszor megbicsaklok, itt is azért volt rá alkalom. Minden szakaszon kis lecsúszás, kis falra mászás meg hasonlók, de olyan kimagasló hiba két kereszteződésben a lecsúszás volt max, az egyikben ki a szántásra. Nem volt vész, csak meglepett, hogy ott nincs út

Saccolni most nem tudok, mert ezek ellenére is jó időknek érződtek nálam és nem nyomtam határon. Amúgy van egy életérzés ezen a szakaszon, olyan, mintha tizenévvel ezelőtt otthon járnám a megyét
-
Találtgyerek
Topikgazda
Ennyire nem hajtom a valósághűséget.
QR-t olyat választottam, amit a valóságban is használnak. -
bnorci71
addikt
Pár képeket posztolj majd kérlek, hogy milyen lett!
Én is elkezdtem a “váltófül leesős” HUB cseréjét. A QR már úton van. A HUB még kérdéses melyik lesz. Lehet egy darabig csak sima kormány lesz. Arról legalább nem esik le semmi menetközben.
nem tudom mi a baj a leeső dolgokkal
teljesen valósághű,
van akinek a váltókar marad a kezében (Hankó L?)
van akinek a kormányt kell menet közben meghúzni, Burns ha jól emlékszem Impreza WRC -
Találtgyerek
Topikgazda
Pár képeket posztolj majd kérlek, hogy milyen lett!
Én is elkezdtem a “váltófül leesős” HUB cseréjét. A QR már úton van. A HUB még kérdéses melyik lesz. Lehet egy darabig csak sima kormány lesz. Arról legalább nem esik le semmi menetközben.
-
dundi94
tag
Megvan az esélyed a győzelemre, ha nem hibázol.

Eddig milyen kormánnyal mentél?A gyári ES kormányt, a kerek moddal. Azt hiszem az 300mm vagy valahogy így.
-
Ratrak
aktív tag
Wow, szép munka, Bandit, gratulálok!
Érett már egy ilyen neked, és pont egy ilyen durva helyszínen.... Ottó jól felkavarta az amúgy sem állóvizünket ezzel a setuppal!

Tényleg remek lett, és igen, így már látszik, hogy az RWD-nél a setup nagyon sokat számít, többet, mint a többi kategóriában. Ha sikerül jóra belőni a kezelhetőséget, azon nagyon sok tud múlni -
Találtgyerek
Topikgazda
Hali!
RWD:A héten rápróbáltam én is Ottó setupjára. Én is beállok a hatalmas köszönet sorba, durva mennyit változik az autó. Tegnap le is nyomtam az utolsó gyorsig, egyszerre elég volt. Talán egyszer sikerült beforogni, amúgy eléggé élveztem újra a játékot. Elég szoros is, vannak csaták bőven. Elvileg jövő héten megjön a 350es rally kormány, gondoltam az R12 már megbirkózik vele. Meglátjuk majd
FUN: Annyira elvoltam az RWD vel hogy gondoltam ránézek erre is. Evo 6, Hevesi incoming...
egy gyors lenyomtam, de volt benne hiba úgy hogy inkább pihentettem, magvárom azzal is az új perecet. Megvan az esélyed a győzelemre, ha nem hibázol.

Eddig milyen kormánnyal mentél? -
dundi94
tag
Hali!
RWD:A héten rápróbáltam én is Ottó setupjára. Én is beállok a hatalmas köszönet sorba, durva mennyit változik az autó. Tegnap le is nyomtam az utolsó gyorsig, egyszerre elég volt. Talán egyszer sikerült beforogni, amúgy eléggé élveztem újra a játékot. Elég szoros is, vannak csaták bőven. Elvileg jövő héten megjön a 350es rally kormány, gondoltam az R12 már megbirkózik vele. Meglátjuk majd
FUN: Annyira elvoltam az RWD vel hogy gondoltam ránézek erre is. Evo 6, Hevesi incoming...
egy gyors lenyomtam, de volt benne hiba úgy hogy inkább pihentettem, magvárom azzal is az új perecet. -
Találtgyerek
Topikgazda
Köszi! Nyilván helyén kezelem a dolgot, Dundi mindjárt beér és S4 végén eleve vezet valami 55 mp-el.
Eleve Ottó és Rodolfo esett, Találtgyerek nem indult van pár nagymenő még Gomez Mood akik előttem szoktak beérni és még jöhetnek.Az örömöm annak szól hogy Steve és Ratrak mellé nagyon szerettem volna már odaérni mert az utóbbi időben légüres térben voltam mindig.
Ráadásul most volt technikai hiba (VGA driver reset) S1 közbe, S2 ről ott a videó az +18 kb, S4 is volt valami benazas tehát most kivételesen úgy értem be a közép mezőnybe ahogy szerettem volna már régóta. Kisebb hibákkal de alapvetően túlélve egy nehéz helyszínt és nem kedvenc autót.Ha a végén 6 leszek már annak is örülök!
Nem hiszem, hogy lesz időm megcsinálni az RWD-t. Most is az udvarról írok telefonról. Lassan gyújtom a grill-t és jönnek a barátok. Holnap Nyirád rallycross egész nap.
Jön egyébként valaki a csapatból Nyirádra? -
Találtgyerek
Topikgazda
Gratulálok! Kijárt már neked is a siker(élmény) .
Remélem marad is az első helyed, bár Dundi vészesen közelít.Én az utolsót már az elején elrontottam, beforogtam két kőrakás közé, Y-oztam mint egy tanuló... nincs valakinél egy nagy T-é betűs matrica a kocsira?

Amúgy a rajt előtt TT-ben melegítettem kb. 1-2 percet, aztán rajt. Mintha egy másik világban találtam volna magam, a pálya degradáció úgy hazavágta a kocsi vezethetőségét hogy csak na... a szűkekben nem fordult be, a tempósakban kóválygott mint a gólyafos a levegőben, a hátulja mintha végig defektes lett volna... el is szállt az a pici önbizalmam... ennek megfelelően egy tempós részen is beakadtam, de nem stresszelt mert az össz eredményemen már nem változtatott. Saját elvárásomat így is messze túlteljesítettem: végigcsináltam a versenyt
Köszi a szervezést és gratulálok a célba érőknek!
Ha a dobogó nem is lett meg, az eredmény akkor is jó.
Gratulálok! -
Bandit21
veterán
-
rodolfoHu
kezdő
Köszi! Nyilván helyén kezelem a dolgot, Dundi mindjárt beér és S4 végén eleve vezet valami 55 mp-el.
Eleve Ottó és Rodolfo esett, Találtgyerek nem indult van pár nagymenő még Gomez Mood akik előttem szoktak beérni és még jöhetnek.Az örömöm annak szól hogy Steve és Ratrak mellé nagyon szerettem volna már odaérni mert az utóbbi időben légüres térben voltam mindig.
Ráadásul most volt technikai hiba (VGA driver reset) S1 közbe, S2 ről ott a videó az +18 kb, S4 is volt valami benazas tehát most kivételesen úgy értem be a közép mezőnybe ahogy szerettem volna már régóta. Kisebb hibákkal de alapvetően túlélve egy nehéz helyszínt és nem kedvenc autót.Ha a végén 6 leszek már annak is örülök!
Gratulálok én is,szerintem simán dobogós leszel.Bele sem gondolok,mi lett volna,ha hosszabb ideig mentem volna Nálad
.Szép eredmény mindenképp
-
Bandit21
veterán
Gratulálok! Kijárt már neked is a siker(élmény) .
Remélem marad is az első helyed, bár Dundi vészesen közelít.Én az utolsót már az elején elrontottam, beforogtam két kőrakás közé, Y-oztam mint egy tanuló... nincs valakinél egy nagy T-é betűs matrica a kocsira?

Amúgy a rajt előtt TT-ben melegítettem kb. 1-2 percet, aztán rajt. Mintha egy másik világban találtam volna magam, a pálya degradáció úgy hazavágta a kocsi vezethetőségét hogy csak na... a szűkekben nem fordult be, a tempósakban kóválygott mint a gólyafos a levegőben, a hátulja mintha végig defektes lett volna... el is szállt az a pici önbizalmam... ennek megfelelően egy tempós részen is beakadtam, de nem stresszelt mert az össz eredményemen már nem változtatott. Saját elvárásomat így is messze túlteljesítettem: végigcsináltam a versenyt
Köszi a szervezést és gratulálok a célba érőknek!
Köszi! Nyilván helyén kezelem a dolgot, Dundi mindjárt beér és S4 végén eleve vezet valami 55 mp-el.
Eleve Ottó és Rodolfo esett, Találtgyerek nem indult van pár nagymenő még Gomez Mood akik előttem szoktak beérni és még jöhetnek.Az örömöm annak szól hogy Steve és Ratrak mellé nagyon szerettem volna már odaérni mert az utóbbi időben légüres térben voltam mindig.
Ráadásul most volt technikai hiba (VGA driver reset) S1 közbe, S2 ről ott a videó az +18 kb, S4 is volt valami benazas tehát most kivételesen úgy értem be a közép mezőnybe ahogy szerettem volna már régóta. Kisebb hibákkal de alapvetően túlélve egy nehéz helyszínt és nem kedvenc autót.Ha a végén 6 leszek már annak is örülök!
-
jlaci74
senior tag
Hol is kezdjem.
Először is kár, hogy ez nem valami esti klub ahova lejárunk, mert most mindenkit ölelgetnék és biztos rendelnék 1 kör sört, vagy aki amit szeret.
Persze a talajon 2 lábbal kell állni, Dundi biztos elkeni majd a szám de talán ha mindenki lemegy még aki szokott és gyors is a hétvégén egy dobogó közeli hely jut még talán.
De vissza az elejére, először is Ottó!
Ez a setup! Jó ég! Pedig nincs benne első ránézésre semmi nagyon különös, és mégis az első shake után már indultam is. RWD Görög én nem hittem, hogy lehet ilyen. Végig az volt a fejemben amit Ratrak írt, hogy micsoda élvezet, hát ez az volt, lehet megcsinálom B -be mert én így autóval ebben a játékban még nem éreztem magam. Gázzal lehetett rajzolni bővebbre szűkebbre a kanyart. Tényleg eszméletlen!Laci is a fejemben volt végig, most beszéltük meg, hogy végig kell csorogni, de olyan rohadt jó volt, és aztán S1 végén totál nem értettem, mert nem ott voltam ahol szoktam, hanem az elejébe.
Ráadásul annak ellenére, hogy közös rémálmunk a pillanatra sötét képernyő is előjött, és még S1 alatt egy balos előtt mikor épp jobbra állt a kormány egyszer csak sötét lett, majd vissza a játékba, de valami "megnyomta" a pause-t, és néztem, hogy most mi lesz.
Aztán láttam az adrenaline felső ablakba épp mutatta hogy újraindítja magát... ? wtf? vga szarakszik?
Na mindegy mondták hogy legyünk bátorak hát nyomtam hogy tovább, és azzal a lendülettel mivel a kormány még jobbra állt álltam is orral a falba.Nem ment sok el vele, de azért 6 mp kb benne maradt, és ennek ellenére voltam S1 végén teljesen nem a helyemen a listán mármint Steve és Ratrak előtt.

S2 aztán már élesen megbosszulta magát a Görög pálya és a tempó mert 1 helyen beakadt a hátsómés már nyomtam is az orrom a falba. De elsőre lányos zavaromban se jót váltani se rendesen elindulni nem sikerült ezért a tolatás előre után újra beakadtam. Kb 18 mp ment el ezzel... Viszont az s2 időket nézve láttam, hogy a tempó jó, és valahogy "éreztem" az egészet.
A szervizben ráadásul csak egy light futómű fogadott, így nyugodtan mentem tovább. S3 megint jót sikerült menni (ekkora és ilyen mezőnyben én stage dobogón sose voltam még).
S4 megint volt egy kisebb forgás, de nem volt vészes, és ekkor jött a nagy befejező.Néztem, hogy Ratrak 2 mp-el van előttem, és az az igazság nem emlékeztem akkor, hogy volt valami galibátok (akkor) ezért azt számoltam, hogy ha fene fenét eszik én annyit csak hozok.
De aztán s5 közbe elkezdett rémleni, hogy beszéltétek, hogy kb egy helyen volt gond (utóbb néztem is, asszem a s16-os szektor mert ott kaptok mindketten 10+ mp-et).
És akkor közeledett a cél, 1 helyen már néztem a csíkokat meg hogy kb mi lehet hátra majdnem falnak is mentem, aztán jött a vége kapu, és a megcélzott 21:15 helyett 20:50-el jöttem be, hát volt minden. Szar hetem volt, valahogy most nem áll egyenesbe az élet se a melóba se itthon, a lábam is fáj, ma elmentem gokartozni 3x10 percet lenyomtam gyak. egybe, hátha múlik a méreg, de az se segített, erre most itt, valahogy összeállt.Feszkó elszállt, folyt a könnyem, itt voltatok mind velem köszönöm!
A flow miatt nincs kép csak a fenti vidi illetve felvettem az egész utolsó stage-et aki fakír majd megnézheti, holnap rakom fel.
Gratulálok! Kijárt már neked is a siker(élmény) .
Remélem marad is az első helyed, bár Dundi vészesen közelít.Én az utolsót már az elején elrontottam, beforogtam két kőrakás közé, Y-oztam mint egy tanuló... nincs valakinél egy nagy T-é betűs matrica a kocsira?

Amúgy a rajt előtt TT-ben melegítettem kb. 1-2 percet, aztán rajt. Mintha egy másik világban találtam volna magam, a pálya degradáció úgy hazavágta a kocsi vezethetőségét hogy csak na... a szűkekben nem fordult be, a tempósakban kóválygott mint a gólyafos a levegőben, a hátulja mintha végig defektes lett volna... el is szállt az a pici önbizalmam... ennek megfelelően egy tempós részen is beakadtam, de nem stresszelt mert az össz eredményemen már nem változtatott. Saját elvárásomat így is messze túlteljesítettem: végigcsináltam a versenyt
Köszi a szervezést és gratulálok a célba érőknek!
-
csoxy
tag
örülök hogy ennyien kipróbáltátok és még jobban hogy ennyire bejött

köszönöm nektek
-
JulesTS
addikt
-
Steve1207
veterán
Fölös, nem sajnálom a helyezést, magamat rúgdosom ilyenkor, hogy elcsesztem
(Odaátról: 34 uw sima, semmi extra, csak már baromira unom, hogy minden egyes alkalommal más poziban játszok. Így is forgatni kell majd, na meg remélem bejön, mert rühellem amúgy a VA-t. Most írhatnék oldalakat erről, de fölösleges, csak reménykedek, hogy javultak az elmúlt 3-4 évben.) -
Bandit21
veterán
-
Steve1207
veterán
Hol is kezdjem.
Először is kár, hogy ez nem valami esti klub ahova lejárunk, mert most mindenkit ölelgetnék és biztos rendelnék 1 kör sört, vagy aki amit szeret.
Persze a talajon 2 lábbal kell állni, Dundi biztos elkeni majd a szám de talán ha mindenki lemegy még aki szokott és gyors is a hétvégén egy dobogó közeli hely jut még talán.
De vissza az elejére, először is Ottó!
Ez a setup! Jó ég! Pedig nincs benne első ránézésre semmi nagyon különös, és mégis az első shake után már indultam is. RWD Görög én nem hittem, hogy lehet ilyen. Végig az volt a fejemben amit Ratrak írt, hogy micsoda élvezet, hát ez az volt, lehet megcsinálom B -be mert én így autóval ebben a játékban még nem éreztem magam. Gázzal lehetett rajzolni bővebbre szűkebbre a kanyart. Tényleg eszméletlen!Laci is a fejemben volt végig, most beszéltük meg, hogy végig kell csorogni, de olyan rohadt jó volt, és aztán S1 végén totál nem értettem, mert nem ott voltam ahol szoktam, hanem az elejébe.
Ráadásul annak ellenére, hogy közös rémálmunk a pillanatra sötét képernyő is előjött, és még S1 alatt egy balos előtt mikor épp jobbra állt a kormány egyszer csak sötét lett, majd vissza a játékba, de valami "megnyomta" a pause-t, és néztem, hogy most mi lesz.
Aztán láttam az adrenaline felső ablakba épp mutatta hogy újraindítja magát... ? wtf? vga szarakszik?
Na mindegy mondták hogy legyünk bátorak hát nyomtam hogy tovább, és azzal a lendülettel mivel a kormány még jobbra állt álltam is orral a falba.Nem ment sok el vele, de azért 6 mp kb benne maradt, és ennek ellenére voltam S1 végén teljesen nem a helyemen a listán mármint Steve és Ratrak előtt.

S2 aztán már élesen megbosszulta magát a Görög pálya és a tempó mert 1 helyen beakadt a hátsómés már nyomtam is az orrom a falba. De elsőre lányos zavaromban se jót váltani se rendesen elindulni nem sikerült ezért a tolatás előre után újra beakadtam. Kb 18 mp ment el ezzel... Viszont az s2 időket nézve láttam, hogy a tempó jó, és valahogy "éreztem" az egészet.
A szervizben ráadásul csak egy light futómű fogadott, így nyugodtan mentem tovább. S3 megint jót sikerült menni (ekkora és ilyen mezőnyben én stage dobogón sose voltam még).
S4 megint volt egy kisebb forgás, de nem volt vészes, és ekkor jött a nagy befejező.Néztem, hogy Ratrak 2 mp-el van előttem, és az az igazság nem emlékeztem akkor, hogy volt valami galibátok (akkor) ezért azt számoltam, hogy ha fene fenét eszik én annyit csak hozok.
De aztán s5 közbe elkezdett rémleni, hogy beszéltétek, hogy kb egy helyen volt gond (utóbb néztem is, asszem a s16-os szektor mert ott kaptok mindketten 10+ mp-et).
És akkor közeledett a cél, 1 helyen már néztem a csíkokat meg hogy kb mi lehet hátra majdnem falnak is mentem, aztán jött a vége kapu, és a megcélzott 21:15 helyett 20:50-el jöttem be, hát volt minden. Szar hetem volt, valahogy most nem áll egyenesbe az élet se a melóba se itthon, a lábam is fáj, ma elmentem gokartozni 3x10 percet lenyomtam gyak. egybe, hátha múlik a méreg, de az se segített, erre most itt, valahogy összeállt.Feszkó elszállt, folyt a könnyem, itt voltatok mind velem köszönöm!
A flow miatt nincs kép csak a fenti vidi illetve felvettem az egész utolsó stage-et aki fakír majd megnézheti, holnap rakom fel.
Áhá, szóval Otti setup! Semmi vész, tudom kire kell morcosnak lennem
(ahh, én annyira éreztem pedig, hogy ez jó volt, de akkor még jobbnak kell lennem stockon). -
Bandit21
veterán
Ejha!
Gratulálok! Ügyesen lehoztad.
Köszönöm! -
Bandit21
veterán
Szívsesen! (Ez az, jól csináltátok srácok, sikeresen összehoztuk
).Viccet félretéve szép volt, én csak az említette utolsó szakaszos hibámat tudom felhozni, mint nagy hiba, de nem vártalak rwd-ben egyáltalán ide, úgyhogy jót mentél nagyon!
(Szerk.: nem is értem a szakaszokat, vagy valami varázsetup volt most a stratosra és nem a stock?
)Hol is kezdjem.
Először is kár, hogy ez nem valami esti klub ahova lejárunk, mert most mindenkit ölelgetnék és biztos rendelnék 1 kör sört, vagy aki amit szeret.
Persze a talajon 2 lábbal kell állni, Dundi biztos elkeni majd a szám de talán ha mindenki lemegy még aki szokott és gyors is a hétvégén egy dobogó közeli hely jut még talán.
De vissza az elejére, először is Ottó!
Ez a setup! Jó ég! Pedig nincs benne első ránézésre semmi nagyon különös, és mégis az első shake után már indultam is. RWD Görög én nem hittem, hogy lehet ilyen. Végig az volt a fejemben amit Ratrak írt, hogy micsoda élvezet, hát ez az volt, lehet megcsinálom B -be mert én így autóval ebben a játékban még nem éreztem magam. Gázzal lehetett rajzolni bővebbre szűkebbre a kanyart. Tényleg eszméletlen!Laci is a fejemben volt végig, most beszéltük meg, hogy végig kell csorogni, de olyan rohadt jó volt, és aztán S1 végén totál nem értettem, mert nem ott voltam ahol szoktam, hanem az elejébe.
Ráadásul annak ellenére, hogy közös rémálmunk a pillanatra sötét képernyő is előjött, és még S1 alatt egy balos előtt mikor épp jobbra állt a kormány egyszer csak sötét lett, majd vissza a játékba, de valami "megnyomta" a pause-t, és néztem, hogy most mi lesz.
Aztán láttam az adrenaline felső ablakba épp mutatta hogy újraindítja magát... ? wtf? vga szarakszik?
Na mindegy mondták hogy legyünk bátorak hát nyomtam hogy tovább, és azzal a lendülettel mivel a kormány még jobbra állt álltam is orral a falba.Nem ment sok el vele, de azért 6 mp kb benne maradt, és ennek ellenére voltam S1 végén teljesen nem a helyemen a listán mármint Steve és Ratrak előtt.

S2 aztán már élesen megbosszulta magát a Görög pálya és a tempó mert 1 helyen beakadt a hátsómés már nyomtam is az orrom a falba. De elsőre lányos zavaromban se jót váltani se rendesen elindulni nem sikerült ezért a tolatás előre után újra beakadtam. Kb 18 mp ment el ezzel... Viszont az s2 időket nézve láttam, hogy a tempó jó, és valahogy "éreztem" az egészet.
A szervizben ráadásul csak egy light futómű fogadott, így nyugodtan mentem tovább. S3 megint jót sikerült menni (ekkora és ilyen mezőnyben én stage dobogón sose voltam még).
S4 megint volt egy kisebb forgás, de nem volt vészes, és ekkor jött a nagy befejező.Néztem, hogy Ratrak 2 mp-el van előttem, és az az igazság nem emlékeztem akkor, hogy volt valami galibátok (akkor) ezért azt számoltam, hogy ha fene fenét eszik én annyit csak hozok.
De aztán s5 közbe elkezdett rémleni, hogy beszéltétek, hogy kb egy helyen volt gond (utóbb néztem is, asszem a s16-os szektor mert ott kaptok mindketten 10+ mp-et).
És akkor közeledett a cél, 1 helyen már néztem a csíkokat meg hogy kb mi lehet hátra majdnem falnak is mentem, aztán jött a vége kapu, és a megcélzott 21:15 helyett 20:50-el jöttem be, hát volt minden. Szar hetem volt, valahogy most nem áll egyenesbe az élet se a melóba se itthon, a lábam is fáj, ma elmentem gokartozni 3x10 percet lenyomtam gyak. egybe, hátha múlik a méreg, de az se segített, erre most itt, valahogy összeállt.Feszkó elszállt, folyt a könnyem, itt voltatok mind velem köszönöm!
A flow miatt nincs kép csak a fenti vidi illetve felvettem az egész utolsó stage-et aki fakír majd megnézheti, holnap rakom fel.
-
Találtgyerek
Topikgazda
-
Steve1207
veterán
Szívsesen! (Ez az, jól csináltátok srácok, sikeresen összehoztuk
).Viccet félretéve szép volt, én csak az említette utolsó szakaszos hibámat tudom felhozni, mint nagy hiba, de nem vártalak rwd-ben egyáltalán ide, úgyhogy jót mentél nagyon!
(Szerk.: nem is értem a szakaszokat, vagy valami varázsetup volt most a stratosra és nem a stock?
) -
Bandit21
veterán
Fogok hosszabban írni, de jelenleg párás a szemüvegem...
-
Találtgyerek
Topikgazda
Többek között azért is szeretem a murvás rallyt a pályáversenyzéssel ellentétben mert itt az út szakadéktól-sziklafalig tart és ha a 4-ből 2/3 kerék az úton van az pont elég
#11525
Tényleg nincs túlfeszítve a dolog, picit szúrja is a hátamat a kormány
#11526
Nekem ez a Delta egy átmatricázott C3, még az építő-felkészítő is ugyan az a PH Sport... amúgy ez sem lesz egy ikon autó. Jól tükrözi hogy mennyire ellenvéleményen vagyok az olaszautórajongókkal, hogy a mindehol lefikázott villany Ferka nekem tetszik...
Nekem nem jön be annyira az a Ferrari. A Porsche miért tudott normális kinézetű elektromos sportautót gyártani?
-
Ratrak
aktív tag
Többek között azért is szeretem a murvás rallyt a pályáversenyzéssel ellentétben mert itt az út szakadéktól-sziklafalig tart és ha a 4-ből 2/3 kerék az úton van az pont elég
#11525
Tényleg nincs túlfeszítve a dolog, picit szúrja is a hátamat a kormány
#11526
Nekem ez a Delta egy átmatricázott C3, még az építő-felkészítő is ugyan az a PH Sport... amúgy ez sem lesz egy ikon autó. Jól tükrözi hogy mennyire ellenvéleményen vagyok az olaszautórajongókkal, hogy a mindehol lefikázott villany Ferka nekem tetszik...
Ne folytasd, Tesa, eddig szimpatikus vóóóótáááá....
Én amúgy minden " nagy autóépítő iskola/nemzet" kínálatában tudok találni magamnak irgalmatlan kedvenceket, szóval "mindenevő" vagyok etekintetben. És meg tudom látni a szépet sokmindenben. Ebben az új Ferkában speciel pont nem.
De tény, hogy ha formaterv, akkor abban az olaszok viszik a prímet nálam jellemzően (bár egy C3 "Vette is álom-státuszú nálam, sok egyéb mellett a formája okán is... De nem köpnék le egy Chargert sem, rengeteg Mustang is zseniális, és a többi, meg a többi....)
Asszony szokott is röhögni, amikor áradozok egy-egy autóról vagy motorról, hogy "gyerekkori álmom", hogy ez már vagy az ötvenedik, amit hall tőlem....
És valszeg igaza van....
-
jlaci74
senior tag
Többek között azért is szeretem a murvás rallyt a pályáversenyzéssel ellentétben mert itt az út szakadéktól-sziklafalig tart és ha a 4-ből 2/3 kerék az úton van az pont elég
#11525
Tényleg nincs túlfeszítve a dolog, picit szúrja is a hátamat a kormány
#11526
Nekem ez a Delta egy átmatricázott C3, még az építő-felkészítő is ugyan az a PH Sport... amúgy ez sem lesz egy ikon autó. Jól tükrözi hogy mennyire ellenvéleményen vagyok az olaszautórajongókkal, hogy a mindehol lefikázott villany Ferka nekem tetszik...
-
Találtgyerek
Topikgazda
-
Találtgyerek
Topikgazda
Ratrakkal ellentétben én nem vagyok olasz autó rajongó, ellenben német autós vénával vagyok megáldva, mármint a korai USSR időszak után...
Nem értem mi a szép a Stratosban, de nem vagyunk egyformák, ettől szép a világ...
Nálam a Lancia a HF Integrálnál kezdődött anno amikor az Autó-Motor újságot lapozgattam a technikai és autósport rovatokat böngészve...
bazzz de kib@szott öreg vagyok ...
Szóval ha olasz akkor pizza és pasta, ha H3 akkor M3 vagy Escort, előbbi kezes, utóbbi idegbeteg és kezelhetelen számomra, úgyhogy most a bajort választottam, gondoltam ha nem TD-zem le az elsőn akkor folytatom, bár továbbra sem motivál ez a kategória. Nem tudok vele se magabiztosan tempósan se a szűkekben ügyesen haladni, ez egyszerűen nem megy nekem, bár a való világban nagy kedvenc a korszak és az autó is. Ráadásul a munkámnak is köze van hozzá, pont ehhez a modellhez...
Szóval nagyon lábújhegyen, ahogy az időkből is látszik, eddig hibátlanul de lassan eljutottam az utolsó gyorsig, azt még át kell gondolnom a 20+ perc miatt, nekem ehhez előtte-utána gyógytorna, masszázs, lélegeztetőgép és frontmentes időjárás szükséges...
Egyezik az ízlésünk ebben. Nekem a jelenlegi WRC2-es Delta is tetszik egyébként.
Ha az utolsó szakaszt is le tudod hozni hiba nélkül, akkor a dobogó is meglehet akár.
Ilyen melegben egy 20 perces szakaszra indíts ventilátort vagy klímát, ha van. -
Gomez86
őstag
Ratrakkal ellentétben én nem vagyok olasz autó rajongó, ellenben német autós vénával vagyok megáldva, mármint a korai USSR időszak után...
Nem értem mi a szép a Stratosban, de nem vagyunk egyformák, ettől szép a világ...
Nálam a Lancia a HF Integrálnál kezdődött anno amikor az Autó-Motor újságot lapozgattam a technikai és autósport rovatokat böngészve...
bazzz de kib@szott öreg vagyok ...
Szóval ha olasz akkor pizza és pasta, ha H3 akkor M3 vagy Escort, előbbi kezes, utóbbi idegbeteg és kezelhetelen számomra, úgyhogy most a bajort választottam, gondoltam ha nem TD-zem le az elsőn akkor folytatom, bár továbbra sem motivál ez a kategória. Nem tudok vele se magabiztosan tempósan se a szűkekben ügyesen haladni, ez egyszerűen nem megy nekem, bár a való világban nagy kedvenc a korszak és az autó is. Ráadásul a munkámnak is köze van hozzá, pont ehhez a modellhez...
Szóval nagyon lábújhegyen, ahogy az időkből is látszik, eddig hibátlanul de lassan eljutottam az utolsó gyorsig, azt még át kell gondolnom a 20+ perc miatt, nekem ehhez előtte-utána gyógytorna, masszázs, lélegeztetőgép és frontmentes időjárás szükséges...
Ez a kép remekül türközi a lábujjhegyes menést

-
Bandit21
veterán
Ratrakkal ellentétben én nem vagyok olasz autó rajongó, ellenben német autós vénával vagyok megáldva, mármint a korai USSR időszak után...
Nem értem mi a szép a Stratosban, de nem vagyunk egyformák, ettől szép a világ...
Nálam a Lancia a HF Integrálnál kezdődött anno amikor az Autó-Motor újságot lapozgattam a technikai és autósport rovatokat böngészve...
bazzz de kib@szott öreg vagyok ...
Szóval ha olasz akkor pizza és pasta, ha H3 akkor M3 vagy Escort, előbbi kezes, utóbbi idegbeteg és kezelhetelen számomra, úgyhogy most a bajort választottam, gondoltam ha nem TD-zem le az elsőn akkor folytatom, bár továbbra sem motivál ez a kategória. Nem tudok vele se magabiztosan tempósan se a szűkekben ügyesen haladni, ez egyszerűen nem megy nekem, bár a való világban nagy kedvenc a korszak és az autó is. Ráadásul a munkámnak is köze van hozzá, pont ehhez a modellhez...
Szóval nagyon lábújhegyen, ahogy az időkből is látszik, eddig hibátlanul de lassan eljutottam az utolsó gyorsig, azt még át kell gondolnom a 20+ perc miatt, nekem ehhez előtte-utána gyógytorna, masszázs, lélegeztetőgép és frontmentes időjárás szükséges...
Nekem is egy ilyen óvatos megközelítés a célom. Valamikor a hétvégén összehozom a görög túlélő show -t.
Ezen a képen a bal első hány százaléka nem lógott le? Bátor! -
jlaci74
senior tag
Ratrakkal ellentétben én nem vagyok olasz autó rajongó, ellenben német autós vénával vagyok megáldva, mármint a korai USSR időszak után...
Nem értem mi a szép a Stratosban, de nem vagyunk egyformák, ettől szép a világ...
Nálam a Lancia a HF Integrálnál kezdődött anno amikor az Autó-Motor újságot lapozgattam a technikai és autósport rovatokat böngészve...
bazzz de kib@szott öreg vagyok ...
Szóval ha olasz akkor pizza és pasta, ha H3 akkor M3 vagy Escort, előbbi kezes, utóbbi idegbeteg és kezelhetelen számomra, úgyhogy most a bajort választottam, gondoltam ha nem TD-zem le az elsőn akkor folytatom, bár továbbra sem motivál ez a kategória. Nem tudok vele se magabiztosan tempósan se a szűkekben ügyesen haladni, ez egyszerűen nem megy nekem, bár a való világban nagy kedvenc a korszak és az autó is. Ráadásul a munkámnak is köze van hozzá, pont ehhez a modellhez...
Szóval nagyon lábújhegyen, ahogy az időkből is látszik, eddig hibátlanul de lassan eljutottam az utolsó gyorsig, azt még át kell gondolnom a 20+ perc miatt, nekem ehhez előtte-utána gyógytorna, masszázs, lélegeztetőgép és frontmentes időjárás szükséges...
-
Gomez86
őstag
Elindítottam a PH FUN következő versenyét.
Helyszín: CER
Kategória: WRC 97-2011
Jó idő lesz végig.
Sok sikert az indulóknak!ejj hátha hétvégén bekapcsolnám a gépet végre itt gurulnék egyet

-
Steve1207
veterán
Nah, ma én is behoztam a Stratost a célba.
Steve-vel volt kb. 7 másodperc köztünk az utsó stage előtt a javára, ezt a hibáival együtt még úgy éreztem, hogy megfogható - narrátor: de nem lett az
- végül lenyomott összességében kb. 12 másodpercet kaptam, szép tisztességes versenyben, szóval gratula!
Az utsó stage-en szerencsém volt, mert egy nem veszélyes szakaszon csúsztam le az út mellé, nem járt érte TD. Inkább "gombbal rakattam vissza magam", semmint hogy a peremen visszatolatgatva esetleg a másik oldalon csússzak le (ami szintén ismerős scenario sajnos többeknek innen is).Viszont ezen kívül nagyon élveztem ezt az autót és helyszínt, ebben most nekem kb. ennyi is volt, nem érzem úgy, hogy számottevően gyorsabb tudtam volna lenni versenykörülmények között (TT az más), viszont a setup miatt kimondott élvezet volt végigzúzni itt ezzel a szuper kis retro-űrhajóval!

Köszönöm a szervezést, és hajrá a még úton lévőknek!
Ha nincs a hibád szerintem tizedeket számolgatunk, szóval köszi
Amúgy tök ugyanott forgattuk meg, csak én a hosszú egyenesen álltam keresztbe meg kamilláztam még a tolatgatással meg hogy mit nyomjak, amikor már rég elmentél előttem
De jó szoros volt így is egész végig. -
Találtgyerek
Topikgazda
Elindítottam a PH FUN következő versenyét.
Helyszín: CER
Kategória: WRC 97-2011
Jó idő lesz végig.
Sok sikert az indulóknak! -
fagy53
nagyúr
Gratulálok!
Ezen a helyszínen hiba nélkül végigmenni nagy szó. Mégha nem is nyomtad ki a szemét. Itt lassabb tempónál is előfordulhat hiba.
A monitoros témához: Az élményre menj inkább. Az eredmény másodlagos.
Nekem is volt régen TM Sparco kormányom. Nagyon szerettem. A T-LCM is jó pedál, ha megszokod.
Ha jól értem neked 2 szetted van?Igen kettő van, de a rim és a pedál különbözik meg most már a monitor is. Két lakáson osztoznak meg és látom már, hogy a játékokon is. Az ETS2 és a pályaversenyek majd a három monitoros rendszerekkel, de a rali marad az egy monitornál.
Ratrak bőrébe bújva érzem magam most, a VR neki jelentett gondot az első időkben, de már szépen belejött...
-
Találtgyerek
Topikgazda
Na én is beevickéltem az RWD céljába.....Új technika ide vagy oda, a sofőr mögötte nem változott
S1 után megállapítottam, hogy Otti más tér-idő continuumban közlekedik,továbbra is utolérhetetlen számomra (is). Onnantól már az esélytelenek nyugalmával, kényelmesen legurultam egészen S4-ig. Ott jött a csavar, láttam,hogy Otti sajnos TD-s lett, így gondoltam megnyomom kicsit a végét.Nem kellett volna...a táv közepe felé, egy ártalmatlan szakaszon elbambultam és itt jött szó szerint a csavar : 
Ez a 2 másodperc el is döntötte a futamomat, de legalább a fotósoknak adtam témát, a nézők hozzájutottak némi egyedi szuvenírhez, rajtam viszont már ez a súlycsökkentés sem segített, mert bár motorikusan nem sérült az autó, de mindkét bal oldali gumi defektes lett, egyet cseréltem és a maradék távot 3 keréken, mankóval fejeztem be.
Azért más élmény volt így most a vezetés, nagyon is megérte végre váltani a régiről....
Mindent összevetve élveztem a futamot,sok sikert azoknak, akik még ezután jönnek, és köszi a szervezést.Kár volt megnyomni. Komoly előnyöd volt az utolsó szakasz előtt. A helyezés így sem lesz rossz, de megvolt az esély a győzelemre.
Örülök, hogy tetszik az új szett. Megszokod és az eddiginél is gyorsabb leszel.
-
Találtgyerek
Topikgazda
Üdv!
Nem ma, de lefutottam én is és tetszett. köszönöm.
Visszatéve a három monitorra, egy elfekvő 24"-hoz társítottam 2 db 21.5"-t. Anyagköltség minimális, a beüzemelés maximális befektetés volt, szegény ember azzal főz ami van, de az élmény fantasztikus.
Az eredményesség meg szint alatti...
Az RWD-t az egymonitoros rendszerrel futottam le, ahol a 33 cm Sparco kormány és a nehezen szokható, de remek TL-C pedál teszi a dolgát a TH300GT-n. A 8,2 km-es futam pl. a három monitoros 28 cm-es rim és T3PA pedálsor esetében közel 1 perces hátrányt jelentett.
A natív három monitoros ACR- nál ez jóval kisebb visszalépés, de az élmény faktor fenomenális itt is.Gratulálok!
Ezen a helyszínen hiba nélkül végigmenni nagy szó. Mégha nem is nyomtad ki a szemét. Itt lassabb tempónál is előfordulhat hiba.
A monitoros témához: Az élményre menj inkább. Az eredmény másodlagos.
Nekem is volt régen TM Sparco kormányom. Nagyon szerettem. A T-LCM is jó pedál, ha megszokod.
Ha jól értem neked 2 szetted van? -
Találtgyerek
Topikgazda
Nah, ma én is behoztam a Stratost a célba.
Steve-vel volt kb. 7 másodperc köztünk az utsó stage előtt a javára, ezt a hibáival együtt még úgy éreztem, hogy megfogható - narrátor: de nem lett az
- végül lenyomott összességében kb. 12 másodpercet kaptam, szép tisztességes versenyben, szóval gratula!
Az utsó stage-en szerencsém volt, mert egy nem veszélyes szakaszon csúsztam le az út mellé, nem járt érte TD. Inkább "gombbal rakattam vissza magam", semmint hogy a peremen visszatolatgatva esetleg a másik oldalon csússzak le (ami szintén ismerős scenario sajnos többeknek innen is).Viszont ezen kívül nagyon élveztem ezt az autót és helyszínt, ebben most nekem kb. ennyi is volt, nem érzem úgy, hogy számottevően gyorsabb tudtam volna lenni versenykörülmények között (TT az más), viszont a setup miatt kimondott élvezet volt végigzúzni itt ezzel a szuper kis retro-űrhajóval!

Köszönöm a szervezést, és hajrá a még úton lévőknek!
Gratulálok!
12 mp. elég szoros befutónak mondható.
Jól nyomtátok. Egy ilyen kisebb hiba benne van a pakliban, ha siet az ember. Főleg ezen a helyszínen. -
rodolfoHu
kezdő
Na én is beevickéltem az RWD céljába.....Új technika ide vagy oda, a sofőr mögötte nem változott
S1 után megállapítottam, hogy Otti más tér-idő continuumban közlekedik,továbbra is utolérhetetlen számomra (is). Onnantól már az esélytelenek nyugalmával, kényelmesen legurultam egészen S4-ig. Ott jött a csavar, láttam,hogy Otti sajnos TD-s lett, így gondoltam megnyomom kicsit a végét.Nem kellett volna...a táv közepe felé, egy ártalmatlan szakaszon elbambultam és itt jött szó szerint a csavar : 
Ez a 2 másodperc el is döntötte a futamomat, de legalább a fotósoknak adtam témát, a nézők hozzájutottak némi egyedi szuvenírhez, rajtam viszont már ez a súlycsökkentés sem segített, mert bár motorikusan nem sérült az autó, de mindkét bal oldali gumi defektes lett, egyet cseréltem és a maradék távot 3 keréken, mankóval fejeztem be.
Azért más élmény volt így most a vezetés, nagyon is megérte végre váltani a régiről....
Mindent összevetve élveztem a futamot,sok sikert azoknak, akik még ezután jönnek, és köszi a szervezést. -
fagy53
nagyúr
Hát 60 Hz-en én is szenvednék. Nekem már 100 fps alatt is zavaró. Inkább legyen ronda, de a stabil 140 fps legyen meg.
Jól mentél.
Jelenleg az 1. helyen vagy. Ratrak elég közel van hozzád. Neki még az utolsó szakasz hátra van. Kíváncsian várom, hogy alakul a versenyetek.Üdv!
Nem ma, de lefutottam én is és tetszett. köszönöm.
Visszatéve a három monitorra, egy elfekvő 24"-hoz társítottam 2 db 21.5"-t. Anyagköltség minimális, a beüzemelés maximális befektetés volt, szegény ember azzal főz ami van, de az élmény fantasztikus.
Az eredményesség meg szint alatti...
Az RWD-t az egymonitoros rendszerrel futottam le, ahol a 33 cm Sparco kormány és a nehezen szokható, de remek TL-C pedál teszi a dolgát a TH300GT-n. A 8,2 km-es futam pl. a három monitoros 28 cm-es rim és T3PA pedálsor esetében közel 1 perces hátrányt jelentett.
A natív három monitoros ACR- nál ez jóval kisebb visszalépés, de az élmény faktor fenomenális itt is. -
Ratrak
aktív tag
Nah, ma én is behoztam a Stratost a célba.
Steve-vel volt kb. 7 másodperc köztünk az utsó stage előtt a javára, ezt a hibáival együtt még úgy éreztem, hogy megfogható - narrátor: de nem lett az
- végül lenyomott összességében kb. 12 másodpercet kaptam, szép tisztességes versenyben, szóval gratula!
Az utsó stage-en szerencsém volt, mert egy nem veszélyes szakaszon csúsztam le az út mellé, nem járt érte TD. Inkább "gombbal rakattam vissza magam", semmint hogy a peremen visszatolatgatva esetleg a másik oldalon csússzak le (ami szintén ismerős scenario sajnos többeknek innen is).Viszont ezen kívül nagyon élveztem ezt az autót és helyszínt, ebben most nekem kb. ennyi is volt, nem érzem úgy, hogy számottevően gyorsabb tudtam volna lenni versenykörülmények között (TT az más), viszont a setup miatt kimondott élvezet volt végigzúzni itt ezzel a szuper kis retro-űrhajóval!

Köszönöm a szervezést, és hajrá a még úton lévőknek!
-
Találtgyerek
Topikgazda
Na kicsit elveszve, mert szórakozásból inkább egy AI modell alapú KITT-et készítek az elmúlt egy hétben már, egész jól működik, csak a modell konfiggal szívok. Csak már meguntam és inkább jöttem ide

RWD: stock MK2, szokásos alacsony kormányszög, kivételesen 60Hz. Még most is szédülök, annyira észrevehető, hogy nem jelenít meg minden framet
(vettem egy tv állványt és áthoztam a tv-t, röviden: nem éreztem megfelelőnek az ultrawide 34-et, mert a 27-es simából is annyit látok középen max lenne még kis sáv a szélén, VA meg még mindig zavar. A 27"-t meg forgatni halál és úgy szintén messze van. Még mindig nem tudom mi kellene, de amúgy nem volt rossz tv-vel nagyság érzésben, csak ez 10 éves alsópolcos kategória, esélyesen nem sok szavam lenne vrr meg 120/144Hz kategóriában...) Az meg maga a csúcs, hogy nem 10 percig forgattam meg kábeleztem mindent most, hogy két kijelző van mellettem, hanem csak 5.
Na szóval visszatérve, semmi extra nem történt, elején kicsit szokatlan volt ismét az rwd, hogy teszi magát és pár billenés volt, próbáltam lassabban menni, de semmi számottevő. S2 már elment, S3 meg jó érzés volt úgy ahogy. S4 és S5 jól sikerült érzésre kimondottan, viszont S5-ön keresztbe álltam egy szirten és tolatgattam, ott 10 mp-et otthagytam, de amúgy egész flott volt az egész. Az viszont nagyon zavart, hogy így kb minden mosottnak tűnt egész végig, S2 előtt gondolkodtam, hogy visszakötöm inkább monitorra, de mondom szokjuk milyen így.Hát 60 Hz-en én is szenvednék. Nekem már 100 fps alatt is zavaró. Inkább legyen ronda, de a stabil 140 fps legyen meg.
Jól mentél.
Jelenleg az 1. helyen vagy. Ratrak elég közel van hozzád. Neki még az utolsó szakasz hátra van. Kíváncsian várom, hogy alakul a versenyetek. -
Steve1207
veterán
Most visszanézve 10+5 ment el ott, a jobb háta beakadt a sziklába és kereszbe rakott. Sebaj, szépet mentem, úgyhogy örülök magamnak. De azt fura látni, hogy Ottihoz képest mennyivel szűkebben megyek, nehogy véletlen lezúgjak

-
Steve1207
veterán
Na kicsit elveszve, mert szórakozásból inkább egy AI modell alapú KITT-et készítek az elmúlt egy hétben már, egész jól működik, csak a modell konfiggal szívok. Csak már meguntam és inkább jöttem ide

RWD: stock MK2, szokásos alacsony kormányszög, kivételesen 60Hz. Még most is szédülök, annyira észrevehető, hogy nem jelenít meg minden framet
(vettem egy tv állványt és áthoztam a tv-t, röviden: nem éreztem megfelelőnek az ultrawide 34-et, mert a 27-es simából is annyit látok középen max lenne még kis sáv a szélén, VA meg még mindig zavar. A 27"-t meg forgatni halál és úgy szintén messze van. Még mindig nem tudom mi kellene, de amúgy nem volt rossz tv-vel nagyság érzésben, csak ez 10 éves alsópolcos kategória, esélyesen nem sok szavam lenne vrr meg 120/144Hz kategóriában...) Az meg maga a csúcs, hogy nem 10 percig forgattam meg kábeleztem mindent most, hogy két kijelző van mellettem, hanem csak 5.
Na szóval visszatérve, semmi extra nem történt, elején kicsit szokatlan volt ismét az rwd, hogy teszi magát és pár billenés volt, próbáltam lassabban menni, de semmi számottevő. S2 már elment, S3 meg jó érzés volt úgy ahogy. S4 és S5 jól sikerült érzésre kimondottan, viszont S5-ön keresztbe álltam egy szirten és tolatgattam, ott 10 mp-et otthagytam, de amúgy egész flott volt az egész. Az viszont nagyon zavart, hogy így kb minden mosottnak tűnt egész végig, S2 előtt gondolkodtam, hogy visszakötöm inkább monitorra, de mondom szokjuk milyen így. -
Ratrak
aktív tag
Ízlések és pofonok.
Nekem inkább a BMW tetszik.
Néha én is feleslegesnek érzem a 2 szélső monitort murván.
Olyan koszos már a szakasz elején, hogy semmit nem látni ki oldalra. Pedig szakaszok között le szokták tisztítani a párosok az ablakokat.
Ahogy elnézem az eddigi mezőnyt, Ottó beállításának hála megszaporodott az olasz márka.
A BMW is nagyon szép, meg kedvenc, meg minden, de a Stratos más szint, az olaszok és a művészetek, formatervezés azért egy magasabb polc, mint a németek a vonalzóikkal

De persze, ízlések és pofonok, nyilván, csak arra utaltam a Stratosnál, hogy azért ha az ember jobban megnézi, nagyon sok olyan részlet van benne, ami egyszerűen szexy
Olyan ez az autó, mint egy igazi, kortalan szépségű gyönyörű nő.... (Úgy is viselkedik néha, LOL
) A BMW-t is nagyon szeretem amúgy én is, gyerekként rengeteget csorgattam a nyálam az AUTO Magazin tesztjeire, és rongyosra olvastam mindent, ami megjelent az M3-ról (is). Akkor még azt sem tudtam, hogy a Lancia létezik 
Amiga: szerintem se add fel, nem a cél a fontos, hanem az út, ahogy szokták mondani, és élvezeteseket menni sokféleképpen lehet. Nekem (most néztem meg) 555 órám van ebben a játékban, és még 400 körül a DR 2.0-ban. (Hmmm... az 555-ről most bevillant egy bizonyos klasszikus Subaru is....
) Messze ezekkel játszottam a legtöbbet autós/szimulátor fronton. Mégsincs platinázva egyik sem (sosem volt ez nálam szempont sehol, az is igaz). És ahhoz képest, hogy mennyit mentem, tuti van itt is olyan, aki sokkal kevesebb órából sokkal gyorsabb, mint én. Nem baj. Az élmény a lényeg. Versenyezni is sokféleképpen lehet, sokféle motivációval. Az LMU-ban meg alig 50 órám van, mégis klasszul érzem magam, amikor ott megyek egy picit, (ha épp nem nagyon toxikus csapatot sikerül kifogni persze, ami a pályaautózásnál sajnos megesik), szóval a fun sok helyen lakhat, lakik azért szimulátor-fronton is, csak ezt akarom mondani..Nekem pl. személy szerint az immersion a lényeg. Sokkal gyorsabb vagyok, ha kirakom motorháztető-nézetbe, és monitoron játszom. De nem érdekel, a VR az "immersion-king" nekem, személy szerint az adja a legtöbbet úgymond. De ha az időt kergeted, remek megoldás lehet az is, hogy lekreálod az adott versenyt single player mode-ban, minden olyanra, mint amilyen a verseny lesz, és ott mész előtte, akár minden egyes szakaszon többet is. Akkor megtanulod úgymond, belejössz, hogy hol vannak a nehézségek, satöbbi. Utána a versenyen már sokkal gyorsabb leszel. A leges-legelején már párszor én is csináltam ilyet, aztán szép fokozatosan leszoktam róla, ahogy szép fokozatosan "jöttem be" motorháztető-nézetből cockpitba is (még a VR előtt). Mindig lassultam ezektől, de nem ez volt a lényeg számomra. Csak azt akarom ezzel az egésszel mondani, hogy találd meg, hogy neked mi okoz örömet. Itt egy nagyon klassz társaság gyűlt össze, és igen, a fő szervező-erő a versenyzés, de azért nem vagyunk egy totálhardcore csapat egyáltalán, sőt
Ha a játék maga ad élvezetet, és ha a csapat amúgy szimpi, akkor maradj velünk, gyere versenyezni, és közben meg itt dumálunk egy-egy virtuális sör (vagy szamócalé) mellett
Kontrollerrel egy ilyen játékot mondjuk nagyon nehéz játszani. Egy Forza Horizonhoz vagy the Crew-hoz nagyon megy a konti, még Gran Turismo-zni is egész jó vele, de ezeket a címeket azért nagyon nehéz lehet vele játszani, ezt azért masszívan kalkuláld be! Ahogy az is igaz, hogy a Görög helyszín az egyik legnehezebb a játékban, hasonlóan brutális kanyarlabirintus, mint Chile, de sokkal, sokkal, sokkkkkkal büntetőbb és tele van nagyon alattomos beszűkülő kanyarokkal is. Még a legjobbjaink is össze-összeszednek itt egy-egy TD-t ilyen 20 km/h-val lecsúszásokból, rosszul sikerült tolatásokból és hasonlókból.
-
Találtgyerek
Topikgazda
Elkezdtem én is elvégre én kértem a helyszínt és a kategóriát is, Találtgyerek teljesítette.
Autónak a könnyű, de nagyon erős Escort mint mindig a választásom, de a most kiemelt Stratos-t is teszteltem. A Ford tényleg gyorsabb, nemcsak a papirforma miatt, de nehezebben kezelhető autó. Kell neki is a home made setup, a gyári nem igazán jó.
A hárommonitoros rendszer nálam kiesett, hozza az élmény és beláthatok valamelyest a kanyarokba, de konzekvensen rosszabb időket futok, mint a 2k ívelt 32" monitorral. Ennél viszont az LC pedál teszi próbára az izületeimet, bár ezeknek már mindegy..
Sima ügy volt az S1, az én szintemen hiba nélkül, igyekszem úgy vezetni mintha a valóságban tenném, de érződik sajnos az életkorom minden hozadéka.
Szeretem ezt a helyszínt, a 90'-es években jártam az Acropolis kecske csapásain, még kecskenyájjal is volt szerencsém találkozni.
Itt szerencsére nem.
Folyt. köv.Amiga: ne add fel !!! Kontrollerrel kezdőként jó eredmény az első szakasz, a görög helyszín nagyon tud büntetni és ne ebből indulj ki, szorítsd össze a fogad és ne add fel, korai még! Ne az időket nézd egyelőre hanem a biztonságos célbaérést és aztán javulnak az időid is. Hallgass rám!
Én lemaradtam, hogy mikor lett neked 3 monitoros rendszered. Milyen monitorokat választottál?
Én nem tudom, hogy lassabb vagyok vagy sem a 3 monitorral, de nagyon élvezem.
Így tovább a többi szakaszon is! Ki fog fizetődni az óvatosságod. -
Találtgyerek
Topikgazda
Kell az önkritika - tudni kell, hol a határ.
69 órám van a játékban, ezalatt sikerült kiplatináznom és igazából sok kellemes percet töltöttem ezzel.
De sajnos látszik, hogy ami nem megy, az nem megy. Lehet, hogy a kontroller miatt, lehet, hogy egyszerűen nem vagyok ehhez elég jó. Az első szakaszon még átmentem, és csak a futam után láttam, hol vagyok a többiekhez képest. A második szakaszt hasonló sebességgel folytattam - vánszorogva -, mert úgy álltam hozzá, hogy ha elkerülöm a TD-t, már akkor is jó vagyok.
De nem kerültem el, még a nagymama tempóval is sikerült leesni a szakadékba egy 1-es jobb kanyarban. TD már a második szakaszon. Autó javítás után szakadék és TD a következő szakaszon is, elég hamar. Persze ott fejben már elengedtem.Sajnos a bizonyítékok azt mutatják, hogy ahol más gyorsan precíz, ott én lassan is ügyetlen vagyok. Tudom, hogy néhány száz vagy ezer beletett órával valamennyit változhatna a helyzet, de ennyit viszont nem tudok gyakorolni. Így inkább megköszönöm nektek, hogy befogadtatok és néhány event erejéig itt lehettem.
Az 1. szakaszon elég közel tudtál menni Juleshez és Fagyhoz. Az nem rossz, főleg kontrollerrel. Azt kell szerintem inkább beismerni, hogy kontrollerrel az RWD autót irányítani sokkal nehezebb, mint kormánnyal.
Az összkerekes autókkal is nagyon küzdelmes a vezetés? -
Találtgyerek
Topikgazda
(Főleg a) lányok jól tudják, hogy a szépségért szenvedni kell
(Kezeket fel, aki evör gondolta volna, hogy az EA WRC topicban valaha fog hsz így kezdődni
) De maradjatok velem, lesz értelme, ígérem!
A Lancia Stratos véleményem szerint nem csupán az egyik legszebb rally autó ever, hanem kitágítva a kategóriákat, az egyik legszebb autó ever, pont.
Nem nagyon találok olyan szöget, ahonnan ne lenne gyönyörű, és csodálatos részleteket lehet rajta felfedezni mindenhol, de szó szerint, mindenhol.
Persze a szépség nem minden. Ha mellette vacak lenne, nem nagyon menné(n)k vele, de ez az autó egy olyan csillagjegy alatt született, amikor a mérnöki bravúrok kéz-a-kézben jártak a zseniális formatervezői megoldásokkal, és igazi ihletett mestermű lett a cucc végül, na.De ennek is van ára. A mérnöki megoldásoknak például az, hogy igen-igen "lobbanékony természet", és megvadult bikaként szereti ledobni utasát az útról (az se baj, ha közben ő maga is az enyészeté lesz, igazi carpe diem-autó
), amit Ottó zseniális setupja jórészt megszelidített, amiért örök hálám fogja üldözni remélhetőleg még hosszú évtizedeken át
A formatervezői megoldások oldaláról nézve ilyen ár az, hogy iszonyúan szűkös a pilótafülkéje, a fejed nagyon magasan van és elég fura a látószög is emiatt, vagy hogy az egyetlen ablaktörlőcskéje legfeljebb maszatolásra alkalmas, és pont ott nem töröl, ahol igazán szükség lenne rá...Mi, virtuális pilóták ennek csak egy részét érzékeljük, de a jelenleg még ésszerűen elérhető legkomolyobb technológia ennek átadására a VR.

És bizony, mondom nektek feleim, ha látjátok ti is szümtükhel mi vagyon az igazság, akkor az biza az vala, hogy ebből a cuccból néhány kilóméter megtétele után a kilátást leginkább a "sz.rt se látni b.zmeg" újmagyar szófordulattal lehet körbeírni a legpontosabban
Így aztán a mai menet során, amikor is az első két stage-et sikerült abszolválnom, két, egymással ellentétes érzelem között ugráltam: egyrészről, elképesztően imádtam, ahogy a gép viselkedik, behúzza magát a kanyarokba, finoman, irányíthatóan csúszik, amikor kell és kanyarból kifele nem ordenáré állat módjára cseszi ki a hátsóját, hanem "pont jól", mint amikor egy, a zenét és az ütemet igazán érző táncpartnerrel hoz össze a jó sorsod.... Na, ez volt az egyik érzelem. Zseni, és imádtam.
A másik.... nos, arra is tettem már említést feljebb, jelesül, hogy mi a retkes franc van pontosan előttem, azt a jószerivel néha már csak tippelni voltam képes az S1 felétől kezdve kb, és a szmötyi természetesen velem maradt az S2-re is
És hogy milyen volt a verseny maga? Óvatos, leginkább. A track deg eléggé érződött, sokkal bizonytalanabbnak éreztem az autót is, meg magamat is, de az S1-S2 lejött összesen kb. két beakadással, nagy gondja nem is lett az autónak tőle.
De úgy elfáradtam ettől a két szakaszól, hogy majd valamikor máskor lesz a folyt. köv. (nem is vagyok teljsen egészséges, nem tolom túl)Ízlések és pofonok.
Nekem inkább a BMW tetszik.
Néha én is feleslegesnek érzem a 2 szélső monitort murván.
Olyan koszos már a szakasz elején, hogy semmit nem látni ki oldalra. Pedig szakaszok között le szokták tisztítani a párosok az ablakokat.
Ahogy elnézem az eddigi mezőnyt, Ottó beállításának hála megszaporodott az olasz márka.
-
fagy53
nagyúr
Elkezdtem én is elvégre én kértem a helyszínt és a kategóriát is, Találtgyerek teljesítette.
Autónak a könnyű, de nagyon erős Escort mint mindig a választásom, de a most kiemelt Stratos-t is teszteltem. A Ford tényleg gyorsabb, nemcsak a papirforma miatt, de nehezebben kezelhető autó. Kell neki is a home made setup, a gyári nem igazán jó.
A hárommonitoros rendszer nálam kiesett, hozza az élmény és beláthatok valamelyest a kanyarokba, de konzekvensen rosszabb időket futok, mint a 2k ívelt 32" monitorral. Ennél viszont az LC pedál teszi próbára az izületeimet, bár ezeknek már mindegy..
Sima ügy volt az S1, az én szintemen hiba nélkül, igyekszem úgy vezetni mintha a valóságban tenném, de érződik sajnos az életkorom minden hozadéka.
Szeretem ezt a helyszínt, a 90'-es években jártam az Acropolis kecske csapásain, még kecskenyájjal is volt szerencsém találkozni.
Itt szerencsére nem.
Folyt. köv.Amiga: ne add fel !!! Kontrollerrel kezdőként jó eredmény az első szakasz, a görög helyszín nagyon tud büntetni és ne ebből indulj ki, szorítsd össze a fogad és ne add fel, korai még! Ne az időket nézd egyelőre hanem a biztonságos célbaérést és aztán javulnak az időid is. Hallgass rám!
-
Amiga
tag
Kell az önkritika - tudni kell, hol a határ.
69 órám van a játékban, ezalatt sikerült kiplatináznom és igazából sok kellemes percet töltöttem ezzel.
De sajnos látszik, hogy ami nem megy, az nem megy. Lehet, hogy a kontroller miatt, lehet, hogy egyszerűen nem vagyok ehhez elég jó. Az első szakaszon még átmentem, és csak a futam után láttam, hol vagyok a többiekhez képest. A második szakaszt hasonló sebességgel folytattam - vánszorogva -, mert úgy álltam hozzá, hogy ha elkerülöm a TD-t, már akkor is jó vagyok.
De nem kerültem el, még a nagymama tempóval is sikerült leesni a szakadékba egy 1-es jobb kanyarban. TD már a második szakaszon. Autó javítás után szakadék és TD a következő szakaszon is, elég hamar. Persze ott fejben már elengedtem.Sajnos a bizonyítékok azt mutatják, hogy ahol más gyorsan precíz, ott én lassan is ügyetlen vagyok. Tudom, hogy néhány száz vagy ezer beletett órával valamennyit változhatna a helyzet, de ennyit viszont nem tudok gyakorolni. Így inkább megköszönöm nektek, hogy befogadtatok és néhány event erejéig itt lehettem.
-
Ratrak
aktív tag
(Főleg a) lányok jól tudják, hogy a szépségért szenvedni kell
(Kezeket fel, aki evör gondolta volna, hogy az EA WRC topicban valaha fog hsz így kezdődni
) De maradjatok velem, lesz értelme, ígérem!
A Lancia Stratos véleményem szerint nem csupán az egyik legszebb rally autó ever, hanem kitágítva a kategóriákat, az egyik legszebb autó ever, pont.
Nem nagyon találok olyan szöget, ahonnan ne lenne gyönyörű, és csodálatos részleteket lehet rajta felfedezni mindenhol, de szó szerint, mindenhol.
Persze a szépség nem minden. Ha mellette vacak lenne, nem nagyon menné(n)k vele, de ez az autó egy olyan csillagjegy alatt született, amikor a mérnöki bravúrok kéz-a-kézben jártak a zseniális formatervezői megoldásokkal, és igazi ihletett mestermű lett a cucc végül, na.De ennek is van ára. A mérnöki megoldásoknak például az, hogy igen-igen "lobbanékony természet", és megvadult bikaként szereti ledobni utasát az útról (az se baj, ha közben ő maga is az enyészeté lesz, igazi carpe diem-autó
), amit Ottó zseniális setupja jórészt megszelidített, amiért örök hálám fogja üldözni remélhetőleg még hosszú évtizedeken át
A formatervezői megoldások oldaláról nézve ilyen ár az, hogy iszonyúan szűkös a pilótafülkéje, a fejed nagyon magasan van és elég fura a látószög is emiatt, vagy hogy az egyetlen ablaktörlőcskéje legfeljebb maszatolásra alkalmas, és pont ott nem töröl, ahol igazán szükség lenne rá...Mi, virtuális pilóták ennek csak egy részét érzékeljük, de a jelenleg még ésszerűen elérhető legkomolyobb technológia ennek átadására a VR.

És bizony, mondom nektek feleim, ha látjátok ti is szümtükhel mi vagyon az igazság, akkor az biza az vala, hogy ebből a cuccból néhány kilóméter megtétele után a kilátást leginkább a "sz.rt se látni b.zmeg" újmagyar szófordulattal lehet körbeírni a legpontosabban
Így aztán a mai menet során, amikor is az első két stage-et sikerült abszolválnom, két, egymással ellentétes érzelem között ugráltam: egyrészről, elképesztően imádtam, ahogy a gép viselkedik, behúzza magát a kanyarokba, finoman, irányíthatóan csúszik, amikor kell és kanyarból kifele nem ordenáré állat módjára cseszi ki a hátsóját, hanem "pont jól", mint amikor egy, a zenét és az ütemet igazán érző táncpartnerrel hoz össze a jó sorsod.... Na, ez volt az egyik érzelem. Zseni, és imádtam.
A másik.... nos, arra is tettem már említést feljebb, jelesül, hogy mi a retkes franc van pontosan előttem, azt a jószerivel néha már csak tippelni voltam képes az S1 felétől kezdve kb, és a szmötyi természetesen velem maradt az S2-re is
És hogy milyen volt a verseny maga? Óvatos, leginkább. A track deg eléggé érződött, sokkal bizonytalanabbnak éreztem az autót is, meg magamat is, de az S1-S2 lejött összesen kb. két beakadással, nagy gondja nem is lett az autónak tőle.
De úgy elfáradtam ettől a két szakaszól, hogy majd valamikor máskor lesz a folyt. köv. (nem is vagyok teljsen egészséges, nem tolom túl) -
Találtgyerek
Topikgazda
-
JulesTS
addikt
Kipróbáltam. Teljesen más beállítás mint amit én raktam össze, mégis hasonlóan lehet irányítani, de az enyámmel 2mp.ccel lassabb volt az SD. így a te setupoddal mentem.
Nagyon élveztem, de kicsit túlvállaltam magam 3db TD.
meglátszott, hogy régen ültem rally kormány mögött...
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Belkin vezeték nélküli töltő, Boost Charge Pro, 3IN1, Magsafe, feher/UJ
- LG 83C5 - 83" OLED evo - 4K 144Hz - 0.1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync - HDMI 2.1 - A9 Gen8 CPU
- Belkin BOOST CHARGE Qi2 15W 2in1 mágneses töltőállvány, összecsukható, fehér színben
- LG 83C4 - 83" OLED evo - 4K 144Hz - 0.1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync - HDMI 2.1 - A9 Gen7 CPU
- LG 83B5 - 83" OLED - 4K 120Hz 1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync Premium - HDMI 2.1 - PS5 és Xbox Ready
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad L430 - i5-3GEN I 4GB I 320GB I DVDRW I 14" HD I Cam I Garancia!
- 27% - GIGABYTE B760M GAMING X DDR4
- Panasonic CF-XZ6 AIO all-in-one laptop tablet 2k touch i5-7300u speciális ütésálló rugged
- AMD GAMER PC! Ryzen 5800X / RX 6900 XT / 32GB 3600MHz/ 1TB NVMe / 850w Gold! BeszámítOK
- Dobozos! Xbox Series X 1 TB + kontroller 6 hó garancia, számlával!
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest

Ki gondolta volna, hogy ennyit eltűnnek ezek az emberek. Módjuk Turi Tomival találkoztam Nyirádon a rallycross EB-n. Benikkel meg tavaly Veszprém rally-n. Csak oda nem cipelem el magammal a könyveket.


Ezeknek már nagy részét elolvastam, de van mégegyszer ennyi körülbelül.

...egészen az S4 vége előtti kb. 800m-ig.... Már sötétedett, amikor egy kanyarból kijőve hirtelem elém ugrott ez a kő a semmiből
( =értsd 100% human error
... és ettől kezdve a klasszikus kárbejelentőt idézve "a békáknak is a torkára fagyott a kutykurutty" - az autó fél eleje lebomlott, bal első defekt, és a Cobra11 piparámpás jelenetek hirtelen megelevenedtek a játékban...
...hatalmas mázlival ezt az oszlopot sikerült elkerülni, és kb. negyvenkét fordulat és pörgés után valami csoda folytán sikerült irányba állva végezni a manővert - de lehet, hogy a gép rakott vissza végül, csak olyan smooth módon, hogy már fel se tűnt....
Defekt, autó elöl-hátul lebontva, bal ajtó lifeg...... hozzáteszem, ez egy akkora TD (és amúgy jó eséllyel közel-vagy-teljesen fatális baleset) lenne amúgy, hogy kilóg a naplóból, szóval ahhoz képest viszont olcsón megúsztam.


