-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
oriic
HÁZIGAZDA
375 óra után az első gold key

-
wjbhbdux
veterán
Vergődés: leárazták és kevesebb játékossal is elindítja a szerót.
-
Xaels
félisten
Még fognak egy csomó dolgon változtatni (a fejlődést elkezdték már gyorsítani) és a következő szezonnak te is úgy fogsz nekimenni, hogy már tudod mit kell csinálni. Sokkal gyorsabban fogsz eljutni erre a szintre. A resettel nem az a valódi baj, hogy lenulláza a táskám, hanem, hogy az endgame-re való grindelést kezdhetem elölről, miközben részben a hülye időkorlát miatt így sem tudok eleget beletenni.
-
Zoltn
senior tag
Nekem a kezdeti lelkesedésemet igazából az törte meg, hogy a nagyon lassu haladásom mellett, 3 hónapos resetekkel, kb mire kioldanék mindent, jönne a reset. És nincs kedvem előről kezdeni. Kéne valami reset mentes mód is bele.
-
pRoject22
addikt
Csalók csúnyán elszaporodtak, lehet, hogy itt az ideje elengedni a játékot, pedig amíg játszható volt tetszett, illetve most is tetszik de jelenleg elég unplayable, nagyon sokan ráhagyták már
-
Xaels
félisten
Apránként finomodik a játék. Tegnap jött Dire Marshra egy olyan lobby amibe csak free cuccal lehet bemenni és abból kell élni amit lootolsz. Az összecsapások sokkal kiegyensúlyozottabbak voltak, így ott a küldizés is egyszerűbb lett. Emelték a küldik xp-jét így gyorsabban lehet haladni. A Rook-ok elkezdtek összedolgozni és kaptak cuccot, hogy könnyebben fel tudják egymást húzni. Egyik nap simán 3 akart megrakni minket outpost-on. Kaptak az implantok meg a fegyver modok is új ikonokat. Kés, thermál, lookout snipa nerfelve lett, bubi és self ritkább tárgy lett.
-
.LnB
titán
Én meg rohadtul sajnálom, hogy több mint egy hete nem játszottam vele, és semmi mással..
Nyomnám, de valahogy most minden más fontosabb. Főleg így, hogy beütött a jó idő, első a bringázás. Most meg ráadásként volt egy csomó változás is a játékban, amit nem vágok. -
Xaels
félisten
-
Csandi
addikt
-
Xaels
félisten
-
Csandi
addikt
-
.LnB
titán
Sziasztok!
Sajna nincs lehetőségem kivesézősen visszaolvasni, a kérdésem gondolom volt már de feltenném.
Mennyire szólózható ez a játék? ( mármint sajna nincs annyi barátom, főleg ilyen játéknál hogy velük játszak, de megtetszett a játék.
Régen az első ilyen robotos kihozós volt amit kipróbáltam és az tetszett

Köszi!
Legszívesebben azt mondanám, hogy próbáld ki, hogy minél több játékos legyen. Mert a játék amúgy jó.
De a valóság az, hogy egyedül rohadt nehéz. És teljesen más mint ha másik két ismerőssel játszanál.
Én konkrétan már csak akkor vagyok hajlandó leülni vele játszani, ha már megvagyunk hárman. A solo-t nem tudom komolyan venni sajnos. A random-okkal való trio pedig alapjáraton felejtős.
És sajnos engem/minket is ez hátráltat, hogy meglegyünk hárman és tudjunk játszani egy értelmes időtartamot együtt. Mert mindig közbe jön valakinek valami (legtöbbször nekem). De amikor össze is jövünk, akkor is vannak ám frusztráló napok, amikor sikerélmény nélkül zárjuk az adott session-t.

Ez a játék akkor lenne igazán szuper, ha lenne köré egy nyüzsgő, elszánt jó nagy társaság. Ahhoz, hogy mindig legyen kivel játszani. Csak felmennénk Discord-ra, és tuti van ott 10-20 ember, és mindig össze lehetne verődni hárman játszani. De ez nincs meg. Sajnos nagyon nincs.

-
Xaels
félisten
Sziasztok!
Sajna nincs lehetőségem kivesézősen visszaolvasni, a kérdésem gondolom volt már de feltenném.
Mennyire szólózható ez a játék? ( mármint sajna nincs annyi barátom, főleg ilyen játéknál hogy velük játszak, de megtetszett a játék.
Régen az első ilyen robotos kihozós volt amit kipróbáltam és az tetszett

Köszi!
Ne akarj solozni, van egy csomó DC szerver ahol találhatsz értelmes társakat.
A shellek között nincs balansz, ráadásul szvsz a matchmaking sem segít, hogy skillednek megfelelő ellenfelekkel válogasson össze így szopás most belekezdeni a felcuccolt játékosokkal szemben.
-
Csandi
addikt
Sziasztok!
Sajna nincs lehetőségem kivesézősen visszaolvasni, a kérdésem gondolom volt már de feltenném.
Mennyire szólózható ez a játék? ( mármint sajna nincs annyi barátom, főleg ilyen játéknál hogy velük játszak, de megtetszett a játék.
Régen az első ilyen robotos kihozós volt amit kipróbáltam és az tetszett

Köszi!
Van benne fill es akkor randomokkal tudsz triozni.
Soloban főleg a láthatatlan karakter sokszor meg fog szivatni, lootolsz vagy csak zajt csapsz és a camper csak azt várta aztán megöl.
-
L_ajos
őstag
Sziasztok!
Sajna nincs lehetőségem kivesézősen visszaolvasni, a kérdésem gondolom volt már de feltenném.
Mennyire szólózható ez a játék? ( mármint sajna nincs annyi barátom, főleg ilyen játéknál hogy velük játszak, de megtetszett a játék.
Régen az első ilyen robotos kihozós volt amit kipróbáltam és az tetszett

Köszi!
-
.LnB
titán
Valószínűleg hivatalos számok nem lesznek. Vagy talán kiszivárog valamelyik negyedéves jelentésből valami. Ha dicsekedhetnének a számokkal, már rég megtették volna.
-
Oistrakh1
tag
Én azért megvárnám hivatalos eladási számokat nekem ezek az arányok nem stimmelnek,de majd kiderül elöbb utobb talán.
-
Zoltn
senior tag
Hu, ezek a konzolos eladások nagyon gyengék. Bár ez nem hivatalos.
-
.LnB
titán
Nem ugyanaz a 88ezer ember játszik egyidőben
Én nem is írtam, hogy ugyan az. De ez akkor is szarul fest, hogy még egy árva 100k-s peak sincs meg 800k eladott példány után.
-
l.skywalker
titán
-
Csandi
addikt
-
.LnB
titán
800k eladás Steam-en, és a max játékos, akik egy időben játszottak, az 88k. Ez nekem elég fura.
-
oriic
HÁZIGAZDA
Cryo+ranked ugyanazon hétvégén?
Csodás. -
Komplikato
veterán
@everyone, all codes have been cracked and Cryo Archive’s seal thaws.
Step foot into Marathon's first end-game zone soon.
Coming March 20, 2026.
20:21-kor jött -
Bazsi1987
őstag
Felvettelek titeket ha nem gond
-
Bazsi1987
őstag
-
Oistrakh1
tag
Üdv!
Haverral toljuk a játékot de örülnénk 3.-ik játékosnak aki gondolja vegyen fel xXRoninXxHun#9108
-
Csandi
addikt
-
.LnB
titán
Nem a távoli jövőben, már S2-ben jönni fog vagy talán S1 végén és ezt tudni már régóta, az endgame Cryo Archive content és a S'pth Compiler boss azon lesznek, ezt promozzák talán 1 éve kb.
Más részletet nem tudni, a cryo archiveba kellenek majd kulcsok meg elméletileg raid mechanikák is lesznek, de az, hogy egy simán inditható pálya lesz-e vagy valahonnan át kell majd tp-zni oda azt nem tudni.
Úgy fogalmautàk meg, hogy a közösség fogja megnyitni azt a pályát nem?
-
Csandi
addikt
Jelenleg nincs anyagi keret megvenni a játékot, de egyenlőre tervbe van véve.
Viszont követem a dolgokat és minap szembejött új cinematik trailer.
Jól értem, hogy (várható távoli jövőben) lesz olyan pálya, ami magán az UESC Marathon hajón van? Ez lehet, hogy ilyen küldetéssel és vagy kulccsal elérhető pálya lesz?
Megnéztem pár videót az eredeti Marathon játékból és úgy tűnt, hogy sok minden nem jött át, csak a fegyverek egy része. De ebben a cinematikban feltűnik az eredeti játékból az egyik keményebb ellenfél. Szóval lehet nem csak az UESC lesz későbbiekben PVE ellenfél?Nem a távoli jövőben, már S2-ben jönni fog vagy talán S1 végén és ezt tudni már régóta, az endgame Cryo Archive content és a S'pth Compiler boss azon lesznek, ezt promozzák talán 1 éve kb.
Más részletet nem tudni, a cryo archiveba kellenek majd kulcsok meg elméletileg raid mechanikák is lesznek, de az, hogy egy simán inditható pálya lesz-e vagy valahonnan át kell majd tp-zni oda azt nem tudni.
-
Komplikato
veterán
Jelenleg nincs anyagi keret megvenni a játékot, de egyenlőre tervbe van véve.
Viszont követem a dolgokat és minap szembejött új cinematik trailer.
Jól értem, hogy (várható távoli jövőben) lesz olyan pálya, ami magán az UESC Marathon hajón van? Ez lehet, hogy ilyen küldetéssel és vagy kulccsal elérhető pálya lesz?
Megnéztem pár videót az eredeti Marathon játékból és úgy tűnt, hogy sok minden nem jött át, csak a fegyverek egy része. De ebben a cinematikban feltűnik az eredeti játékból az egyik keményebb ellenfél. Szóval lehet nem csak az UESC lesz későbbiekben PVE ellenfél? -
.LnB
titán
-
dinostaRR
tag
-
Csandi
addikt
-
l.skywalker
titán
Na most elsőre így jó lesz, roleokat is rendberaktam. Aki belép alapból nem kap semmiéyen rolet, de a priváton kívül lát mindent, és tud használni mindent (kivéve a welcome, abba csak a dc posztol ha valaki belépett)

Jöhet bárki akkor Marathon érdeklődő, játszó.
1 role van csak a barátok, azok IRL ismerőseim a privátot ők látják.
(Az aimer role nem csinál semmit, csak aki rendszeresen aim trainerezik az kaphat egyet, ennyi
)Engem a padlizsán még kicsit riaszt
ill. nem sikerült a Server Slam-ben sem részt vennem (és nem is fogok tudni a következő ~1 órában), de egy invet én is elfogadok:dreynreh -
oriic
HÁZIGAZDA
-
Csandi
addikt
Elkezdtem posztolgatni a DC-re, shell és fegyó tier list, lockdown event guide meg 1-2 mém
ha jöttök lesz élet is 
-
Csandi
addikt
Rankeden a kivitt érték fogja a rankupot jelenteni. Gondolom ez az item arra jó, hogy rankeden nem az lesz, hogy találsz egy ilyet és kész is vagy, mert bent nem ér annyit, de miután kivitted és rankedre a kisebb értéket számolta fel, utána te azt már ha eladod többért tudod.
-
oriic
HÁZIGAZDA
Enduring itemek lényegét valaki el tudja magyarázni? Mármint értem ami oda van írva, hogy exfil után az értéke növekszik, de ez miért is jó nekünk?
Csak annyira hogy drágábban lehet majd eladni vagy rarity-je is növekszik idővel? -
Csandi
addikt
Én is TS-eztem amíg nem volt DC, aztán amikor lett akkor se azonnal álltunk át de 1-2 éven belül már mindenki.
-
.LnB
titán
Na most elsőre így jó lesz, roleokat is rendberaktam. Aki belép alapból nem kap semmiéyen rolet, de a priváton kívül lát mindent, és tud használni mindent (kivéve a welcome, abba csak a dc posztol ha valaki belépett)

Jöhet bárki akkor Marathon érdeklődő, játszó.
1 role van csak a barátok, azok IRL ismerőseim a privátot ők látják.
(Az aimer role nem csinál semmit, csak aki rendszeresen aim trainerezik az kaphat egyet, ennyi
)Na így zajlik a közösségépítés. Köszi!
Majd jövök, de nekem még ez a Discord is újdonság. Én még Ventrilo-n és TS-en szocializálódtam. Persze a tesztet már én is Discord-dal toltam, de a gépen a gyerek miatt volt feltelepítve. -
Csandi
addikt
Na most elsőre így jó lesz, roleokat is rendberaktam. Aki belép alapból nem kap semmiéyen rolet, de a priváton kívül lát mindent, és tud használni mindent (kivéve a welcome, abba csak a dc posztol ha valaki belépett)

Jöhet bárki akkor Marathon érdeklődő, játszó.
1 role van csak a barátok, azok IRL ismerőseim a privátot ők látják.
(Az aimer role nem csinál semmit, csak aki rendszeresen aim trainerezik az kaphat egyet, ennyi
) -
Csandi
addikt
Igen, évek óta el volt hanyagolva a szeró, kb, 3-man használtuk már csak
most ezt megoldom, már elkezdtem.
Meg hétvégén non stop játszottunk vagy marathon streameket néztünk, nem tudtam ezzel foglalkozni. -
pRoject22
addikt
Enyémre felőlem jöhettek, régen amíg Apexeztem meg streameltem azt használtam a nézőknek, aztán kipucoltam de a szeró megmaradt meg 1-2 barátom rajta van, felőlem csinalhatok belőle PH Marathon szerót.
[link] itt a link, aki gondolja jöjjön, release előtt a napokban átrendezem a szobákat, meg adok neki vmi Marathonos designt. Bárki használhatja, csinálok majd Marathon channeleket is híreknek, poszotknak stb.
Én voltam de minden szoba üres volt vagy nem volt jogom látni a chateket illetve lakat volt a szobákon, kértem jogot de nem adtál így sajnos leléptem inkább
-
Csandi
addikt
Enyémre felőlem jöhettek, régen amíg Apexeztem meg streameltem azt használtam a nézőknek, aztán kipucoltam de a szeró megmaradt meg 1-2 barátom rajta van, felőlem csinalhatok belőle PH Marathon szerót.
[link] itt a link, aki gondolja jöjjön, release előtt a napokban átrendezem a szobákat, meg adok neki vmi Marathonos designt. Bárki használhatja, csinálok majd Marathon channeleket is híreknek, poszotknak stb.
El is kezdtem megcsinálni, régi fölös szobákat töröltem, csináltam új marathonosokat, meg állítottam roleokon és láthatóságokon. Majd bedesignolom még meg lesz még szoba.
-
Csandi
addikt
Enyémre felőlem jöhettek, régen amíg Apexeztem meg streameltem azt használtam a nézőknek, aztán kipucoltam de a szeró megmaradt meg 1-2 barátom rajta van, felőlem csinalhatok belőle PH Marathon szerót.
[link] itt a link, aki gondolja jöjjön, release előtt a napokban átrendezem a szobákat, meg adok neki vmi Marathonos designt. Bárki használhatja, csinálok majd Marathon channeleket is híreknek, poszotknak stb.
-
pRoject22
addikt
Kellene egy discord ahol össze lehet gyűlni, vagyis van egy amin van fent pár ember de az meg inaktiv, senki nem lép be voice szobába.
-
.LnB
titán
Amikor pár kört kitudtam jönni zsinorba egyre jobb cuccaim voltak nekem is egyre jobban adta, de amikor freevel kellet menni az szörnyü volt
remélem változtatnak a küldetéseken mert sokszor rohangáltam 10 percet a kijelölt területen amig megtaláltam a gépet amit hackelni kellet pl
ti ezeket hogy csináltátok youtubon megnéztétek?
Sok Contract-nál konkrétan le van írva, hogy hova kell menni megcsinálni. A map nézetben lehet elolvasni őket. Nekem egy volt, amit nem tudtam beazonosítani, abban meg rögtön segítettek. Azt hiszem az, amikor ki kell küldeni különféle plant, wire meg ilyen cuccokat a relay-en. Amik a pályák szélein vannak.
De ha valamit keresni kell, meg ilyesmi, az mindig le van írva, ha ingame elolvasod a contract-ot. -
Zoltn
senior tag
Amikor pár kört kitudtam jönni zsinorba egyre jobb cuccaim voltak nekem is egyre jobban adta, de amikor freevel kellet menni az szörnyü volt
remélem változtatnak a küldetéseken mert sokszor rohangáltam 10 percet a kijelölt területen amig megtaláltam a gépet amit hackelni kellet pl
ti ezeket hogy csináltátok youtubon megnéztétek?
Ha raviszed a kurzort az adott contract feladatára, pontosan kiírja, hogy hol és mit keressél. Én gyorsan megtaláltam eddig mindent.
Vegyél fel engem is. Z_T_N#7203 -
Csandi
addikt
Amikor pár kört kitudtam jönni zsinorba egyre jobb cuccaim voltak nekem is egyre jobban adta, de amikor freevel kellet menni az szörnyü volt
remélem változtatnak a küldetéseken mert sokszor rohangáltam 10 percet a kijelölt területen amig megtaláltam a gépet amit hackelni kellet pl
ti ezeket hogy csináltátok youtubon megnéztétek?
Mi is rohangáltunk 10 percet. De így legközelebb nem kell rohangálni mert már tudjuk
De szerintem még nincs ezekről youtube vidi. Közbe meg lootolsz, PvE zel, esetleg jön egy másik team ugyanazt a küldit cisnálni akkor PvP közben.Ha többen játszotok, mindkenki megkapja a questeket ugye, szóval amig vannak Priority questek érdemes mindig ugyanazt felvennie mindenkinek a partyban és akkor együtt haladtok.
-
Bazsi1987
őstag
Amikor pár kört kitudtam jönni zsinorba egyre jobb cuccaim voltak nekem is egyre jobban adta, de amikor freevel kellet menni az szörnyü volt
remélem változtatnak a küldetéseken mert sokszor rohangáltam 10 percet a kijelölt területen amig megtaláltam a gépet amit hackelni kellet pl
ti ezeket hogy csináltátok youtubon megnéztétek?
-
Csandi
addikt
Nekem a Destinys ismerőseim közül csak 1 valakinek tetszett (rajtam kívül), de only-destiny streamerek közül ahogy néztem a többségnek miután már faszább lootjuk volt, meg tudták a shellt buildelni 2.-3. napon onnantól elkezdett nagyon tetszeni nekik.
-
Bazsi1987
őstag
Na közbe ez [link]
Mondom, hogy nem szabad a slamre releaseként tekinteni. Nyilván nem lesz arc raideers szintű robbanás, de lesz egy egészséges playerbase, akiknek egy jelentős része biztosan hc/kompetitiv player lesz.
Bazsi: Nyugodtan vegyél fel engem is. Kiégni nem kell, az a hozzáállás amit írtál bőven elég
Szerintem destiny 2 fanok akik multiznak azok tuti át jönnek, néha úgy leraktak mint régen a trials of osiris eventen a destinybe
-
Csandi
addikt
Na közbe ez [link]
Mondom, hogy nem szabad a slamre releaseként tekinteni. Nyilván nem lesz arc raideers szintű robbanás, de lesz egy egészséges playerbase, akiknek egy jelentős része biztosan hc/kompetitiv player lesz.
Bazsi: Nyugodtan vegyél fel engem is. Kiégni nem kell, az a hozzáállás amit írtál bőven elég
-
Bazsi1987
őstag
Én is vettem komolyan sok játékot, talán túl sokat is. És abszolút ezt a felfogást követtem amit te most. Erről itt a Ph! bugyraiban biztos találni sok régi kommentet tőlem. De változik a világ, változtam én is. És talán már nem is tudnám magamra erőltetni ezt a mentalitást. Viszont folyamatosan próbáltam elemezgetni magamat, hogy mit csináltam rosszul a Marathon teszt alatt. Erről oriic tudna mesélni, a tegnapi utolsó körünkről.
Például mivel nekem tényleg ez volt az első extraction shooter-em, az első ami feltűnt, hogy én folyamatosan mentem volna előre, de a társaim állandóan mögöttem szüttyögtek, és nem értettem miért vannak lemaradva. És tudod miért voltak? Mert ők lootoltak. Én meg nem.
És akkor leesett, hogy ja bakker, itt gyűjtögetni kell, hát még is az a lényege! Én meg csak mindig néztem, hogy nem jön e valaki, vagy csak lőttem volna már. Én kettő közőtt vagyok már 10 év aktiv nba2k után már nem akarok játékon kiégni nem is tudok ha itt lelőnek túl élem meg már más a pioritás az életbe
de ha leülők játszani komolyan veszem és probálom magam maximumon oda tenni magam
két műszakba dolgozok sok szabad időm van akár hétköznap is napközbe de sokszor már inkább nba mecset nézek vissza vagy valami mást csinálok
ha nem gond realese-kor pár embert felvennék hátha csapatba jobb lesz az élmeny
-
Csandi
addikt
Én is vettem komolyan sok játékot, talán túl sokat is. És abszolút ezt a felfogást követtem amit te most. Erről itt a Ph! bugyraiban biztos találni sok régi kommentet tőlem. De változik a világ, változtam én is. És talán már nem is tudnám magamra erőltetni ezt a mentalitást. Viszont folyamatosan próbáltam elemezgetni magamat, hogy mit csináltam rosszul a Marathon teszt alatt. Erről oriic tudna mesélni, a tegnapi utolsó körünkről.
Például mivel nekem tényleg ez volt az első extraction shooter-em, az első ami feltűnt, hogy én folyamatosan mentem volna előre, de a társaim állandóan mögöttem szüttyögtek, és nem értettem miért vannak lemaradva. És tudod miért voltak? Mert ők lootoltak. Én meg nem.
És akkor leesett, hogy ja bakker, itt gyűjtögetni kell, hát még is az a lényege! Én meg csak mindig néztem, hogy nem jön e valaki, vagy csak lőttem volna már. Én battle royaleban voltam fizetett versenyző (Apex), nekem is ez a mentalitás, hogy folyton aggro, mint abban rankeden. Sokszor egy kis pihivel és camppel többet értem volna el itt. De releasekor okosabb leszek
Nem kötelező lerakni az egész lobbyt a mi teamünknek még akkor se ha nagyon szeretném 
Na de ott a steamem, meg bungiem, addolhatsz te is, bárki más is

-
.LnB
titán
Utálom, hogy kikerült a "szerkesztve" jelzés a kommenteknél. Nem értem ez mire volt jó...

Ezt a részét vágtam a lore-nak, amit a végén írtál. Reddit-en még ki is számolták, hogy mennyivel utazott az üzenet, és akkor mennyi volt vissza, meg ilyenek.
-
.LnB
titán
Én azért nem jelöltelek be mert megvan a fix 3masunk, de ha valaki épp nem online akkor beférsz majd 3. nak. De itt tryhard/sweat van, remélem az nem baj

Ez sem jelent meg, miért tekintünk ránúgy mintha igen? Sok olyan is van aki csak kipróbálta aztán ha tetszik is nem játszik vele slamen mert úgyis veszett progress.
Menü am full destinys
belepsz egy menübe aztán A-D oldalra. Nem bonyi, csak elsőre.Egyedül én se nyomnám am, mint semelyik multis gamet.
Én is vettem komolyan sok játékot, talán túl sokat is. És abszolút ezt a felfogást követtem amit te most. Erről itt a Ph! bugyraiban biztos találni sok régi kommentet tőlem. De változik a világ, változtam én is. És talán már nem is tudnám magamra erőltetni ezt a mentalitást. Viszont folyamatosan próbáltam elemezgetni magamat, hogy mit csináltam rosszul a Marathon teszt alatt. Erről oriic tudna mesélni, a tegnapi utolsó körünkről.
Például mivel nekem tényleg ez volt az első extraction shooter-em, az első ami feltűnt, hogy én folyamatosan mentem volna előre, de a társaim állandóan mögöttem szüttyögtek, és nem értettem miért vannak lemaradva. És tudod miért voltak? Mert ők lootoltak. Én meg nem.
És akkor leesett, hogy ja bakker, itt gyűjtögetni kell, hát még is az a lényege! Én meg csak mindig néztem, hogy nem jön e valaki, vagy csak lőttem volna már. -
Csandi
addikt
-
.LnB
titán
A frakciók AI-ok, cégek AI-ai.
Te egy szabadúszó dolgozó vagy, akinek a tudata le van mentve a felhőbe. A shelleket bérled/veszed, és utána azzal fogadsz el kvázi alvállalkozói melókat a cégektől. Ha a shell meghal nincs semmi gáz, a tudatod megvan, mehetsz a kövibe.
CyberAcme a legnagyobb adatcég.
Nucaloric kajás cég.
Traxus a történelem leggazdagabb vállalalata.
MIDA egy anarchista ex-kormány, ma már terrorszervezet.
Sekiguchi (asszem igy van irva) gyártja a shelleket.
Arachne egy szekta, akik a shellek harcát akarja látni. (PvP)A lore szerint amikor először megtámadták a Phoreok a Marathon hajót (miután Durandal odahívta őket) akkor a hajó egy másik AI-ja (Leela) leadott egy vészjelzést a földnek, de kb. 90 év kellet mire odaér az üzenet. Azidő alatt annyit fejlődött a technológia, hogy a válasz rá már sokkal hamarabb oda tudott érni, és kvázi ezek vagyunk mi, a válasz, meg a UESC droidok is (UESC kb. az ENSZ vagy NATO esetleg igy lehetne mondani, hivatalosan övék a Marathon hajó)
Na köszi! Így viszont értelmet nyertek a contract-ok is, hogy ki mit kér. Majd mindjárt meghallgatom a videót amit linkeltél.
-
Csandi
addikt
A frakciók AI-ok, cégek AI-ai.
Te egy szabadúszó dolgozó vagy, akinek a tudata le van mentve a felhőbe. A shelleket bérled/veszed, és utána azzal fogadsz el kvázi alvállalkozói melókat a cégektől. Ha a shell meghal nincs semmi gáz, a tudatod megvan, mehetsz a kövibe.
CyberAcme a legnagyobb adatcég.
Nucaloric kajás cég.
Traxus a történelem leggazdagabb vállalalata.
MIDA egy anarchista ex-kormány, ma már terrorszervezet.
Sekiguchi (asszem igy van irva) gyártja a shelleket.
Arachne egy szekta, akik a shellek harcát akarja látni. (PvP)A lore szerint amikor először megtámadták a Phoreok a Marathon hajót (miután Durandal odahívta őket) akkor a hajó egy másik AI-ja (Leela) leadott egy vészjelzést a földnek, de kb. 90 év kellet mire odaér az üzenet. Azidő alatt annyit fejlődött a technológia, hogy a válasz rá már sokkal hamarabb oda tudott érni, és kvázi ezek vagyunk mi, a válasz, meg a UESC droidok is (UESC kb. az ENSZ vagy NATO esetleg igy lehetne mondani, hivatalosan övék a Marathon hajó)
-
.LnB
titán
Lockdown eventet ha 3x megcsinálod akkor garantált arany loot, de már a másodiknál is lila és potenciális arany.
A mapon a lila boss is lila/arany loot.
Ha kaptál kulcsot akkor a kulcsos szobák is lila/arany (nem a gázos szoba, hanem a konkrétan kulcsos)
Illetve ha végignézted a factionök upgradejeit, kb. mindent tudsz majd venni creditért armoryból ha felhúzod őket.
Lootal nincs baj, ez így rendben van.
Amúgy a nem a robotok foglalták el a bolygót, ennél lényegesen deepebb a lore. Akit érdekel javaslok néhány lore vidit, vannak 20 perc körüliek de vannak több órásak is. Meg én végigjátszottam az erdeti trilógia első részét is, a másik kettőt csak megnéztem mert azért már koros, de a sztori nagyon jó. Destiny lore mélységű, ha valaki abban jobban benne van tudja milyen.
Ez egész jó summary [link]Ebben is épül a lore, csak ugye főleg audio logokkal (ahogy az eredetiben is a terminalok elolvasásával volt megoldva), és majd a 4. mapon a Marathon hajón fog tetőzni, illetve azon belül ugye a cryo archive ami a rankeden kívül a true endgame lesz. Kulcsos, layered high value zóna, végén raidboss szerűséggel (a S'pth Compiler amivel promozták a gémet az a piros csuhás lény zöld fénnyel a közepén)
Én is olvasgattam a lore-ról. Nekem az nem tiszta még, hogy a frakciók, akiktől a feladatokat kapjuk, azok hol vannak? Sőt, mi honnan irányítjuk a shell-eket?

Azt mondjuk bevallom, hogy most a teszt alatt, nem igazán olvasgattam el a frakciók üzeneteit.
-
Csandi
addikt
Nálam is ez van, egyébként egy idősek vagyunk.
Csak az a különbség, hogy én nem feltétlenül szoktam este játszani már. Talán visszaszokok rá majd most.
Kikapcsolódásnak ez egy tök jó játék lenne nekem. A másik meg az, hogy most szombaton se ültem le játszani, mert letekertem 100km-t, aztán fárdtan nem akartam a többiek játékát elrontani. Amit így utólag amúgy bánok, mert ez egy teszt volt, semmi se múlt rajta. És legalább én is tanultam volna még a játékot ez idő alatt. Szóval nekem a bringa, a testmozgás az első, és csak utána jön a játék.
Annak örülnék a legjobban, ha lenne annyi ismerős, hogy ha leülök, akkor hárman bármikor össze tudnánk jönni. És akkor nyomni.
Amúgy igen rengeteg apróságot meg lehetett tanulni.
Csak, hogy kettőt említsek, az egyik, hogy lelövöd a Triage drónt valakiről az is jelez halálfejet, ami miatt haverom egyszer azt hitte, hogy megölt valakit és azt callolta (nem pillantott le a killfeedre, nyilván mert épp harc volt), közbe rohadtul élt még mikor bepusholtam mert azthittem, hogy már csak 1 van
utólag vissanéztük és akkor láttuk.Másik meg, hogy a társad amikor fullra be van fejezve és mennél reviveolni, akkor akkora piros X van rajta, hogy ha lootolja őt valaki azt konkrétan nem látod. Úgyhogy annak kell callolnia aki spectateli mert az meg nem látja a piros X-et

-
.LnB
titán
Én egy "olcsó" kódon gondolkoztam el. 16ezret nem szívesen, de 12-t már lehet kiadnék érte, ha tudom belemegy még a 30-on felül 100-200 legalább, csak egyelőre a többi pálya és jövőbeli tervek nem tiszták számomra. Perimeter elég baltával faragott térkép, az annyira nem is tetszett, Dire Marsh sokkal intenzívebb élmény, már csak felfedezni is. Meg ugye az Inventroy/Stash menedzselés is sokszor van feleslegesen megbonyolítva. A loot is lehetne kicsit gazdagabb, sokszor agybaj, hogy egy nagyobb területet bejárva szinte alig van valami érték nálad. Kell finomítani még itt-ott. Nekem a 300óra ARC után most ez felüdülés volt, pláne mert akivel azt játszom inkább csak PvE-ni szeret és már agybajt kaptam a Don't Shoot-tól
- Üdv itt is LMX
Hali itt is!

Megveszem Steam-en, de úgy, hogy előre vállalom, hogy ha ez bukó lesz, akkor ez van.
Ha meg hamar ingyenessé teszik, akkor a 40€-ért cserébe kapunk majd valami szép skint, vagy matricát.
És ahogy azt tegnap is mondtam, az fontos, mert az több DPS!
-
.LnB
titán
Ugyan így érzek én is félek tőle, de szerintem megveszem de bukás lesz de lehet kivárom az első héten mi történik , nekem normális solo mód hiányzik kiprobáltam a mostanit az npc-k leraktak, ha megveszed és én is vegyél fel nyomhatjuk együtt 38 éves nyugodt player vagyok
nyomom család mellet esténként
Nálam is ez van, egyébként egy idősek vagyunk.
Csak az a különbség, hogy én nem feltétlenül szoktam este játszani már. Talán visszaszokok rá majd most.
Kikapcsolódásnak ez egy tök jó játék lenne nekem. A másik meg az, hogy most szombaton se ültem le játszani, mert letekertem 100km-t, aztán fárdtan nem akartam a többiek játékát elrontani. Amit így utólag amúgy bánok, mert ez egy teszt volt, semmi se múlt rajta. És legalább én is tanultam volna még a játékot ez idő alatt. Szóval nekem a bringa, a testmozgás az első, és csak utána jön a játék.
Annak örülnék a legjobban, ha lenne annyi ismerős, hogy ha leülök, akkor hárman bármikor össze tudnánk jönni. És akkor nyomni.
-
Csandi
addikt
Az lejött eddig is, hogy ti nagyon komolyan vettétek már a tesztet is. Ettől függetlenül nem lenne rossz összehozni egy kis közösséget, hogy lássuk egymást, hogy ki van online. Mert ahogy láthatod, nem vagyunk sokan. Itt inkább a közösségépítésen lenne a hangsúly.
"Ez sem jelent meg, miért tekintünk ránúgy mintha igen? Sok olyan is van aki csak kipróbálta aztán ha tetszik is nem játszik vele slamen mert úgyis veszett progress."
Ezt ugye te se gondolod komolyan?! Ez a teszt a lehető legjobb volt arra, hogy akinek tetszik, és tervezi megvenni, akkor némi előnyt szerezzen a megjelenés napján belépő új játékosokkal szemben. És a legfontosabb, hogy most még ingyen volt. Ha itt nem hozta a számokat, nehogy azt hidd, hogy majd ennél többen fogják megvenni!Arc raiders is kisebb számokat hozott server slamen mint releasen és twitteren is ezer meg egy kommentet láttam, akik írták, hogy csak a lvl10-ig nyomták első nap, és majd releasekor ráfekszenek, addig nem akarnak mert ugyis veszett progress.
Építhetünk közösséget, én szívesen játszom bárkivel alapvetően, csak tényleg olyan legyen aki kellően kompetens fps játékokban meg tud ő is ilyen tryhard mentalitással játszani nem csak "casual". Ha a 3max fixünkből senki nincs fent akkor én tudok alkalmazkodni egy visszafogottabb játékstílushoz is, de ha bárki fent van, akkor onnan senkit nem fogok tudni meggyőzni, hogy most akkor vegyünk visszább

Xaels: Nyilván nem free kittel kell eventezni, akkor be kell menni rookal és sunyiba lepakolni embereket, az is nagyon fun
free kitel is el lehet bohóckodni, esetleg lockboxokra rámenni, questelni, de nagy pvp meg eventezés abból nyilván nem lesz. De miért is kéne, hogy legyen, a free kitnek nyilván nem az a lényege, de idővel úgyis mindenki nagyon kitted lesz, csak van aki hamarabb van aki később. -
.LnB
titán
Én azért nem jelöltelek be mert megvan a fix 3masunk, de ha valaki épp nem online akkor beférsz majd 3. nak. De itt tryhard/sweat van, remélem az nem baj

Ez sem jelent meg, miért tekintünk ránúgy mintha igen? Sok olyan is van aki csak kipróbálta aztán ha tetszik is nem játszik vele slamen mert úgyis veszett progress.
Menü am full destinys
belepsz egy menübe aztán A-D oldalra. Nem bonyi, csak elsőre.Egyedül én se nyomnám am, mint semelyik multis gamet.
Az lejött eddig is, hogy ti nagyon komolyan vettétek már a tesztet is. Ettől függetlenül nem lenne rossz összehozni egy kis közösséget, hogy lássuk egymást, hogy ki van online. Mert ahogy láthatod, nem vagyunk sokan. Itt inkább a közösségépítésen lenne a hangsúly.
"Ez sem jelent meg, miért tekintünk ránúgy mintha igen? Sok olyan is van aki csak kipróbálta aztán ha tetszik is nem játszik vele slamen mert úgyis veszett progress."
Ezt ugye te se gondolod komolyan?! Ez a teszt a lehető legjobb volt arra, hogy akinek tetszik, és tervezi megvenni, akkor némi előnyt szerezzen a megjelenés napján belépő új játékosokkal szemben. És a legfontosabb, hogy most még ingyen volt. Ha itt nem hozta a számokat, nehogy azt hidd, hogy majd ennél többen fogják megvenni! -
Xaels
félisten
Lockdown eventet ha 3x megcsinálod akkor garantált arany loot, de már a másodiknál is lila és potenciális arany.
A mapon a lila boss is lila/arany loot.
Ha kaptál kulcsot akkor a kulcsos szobák is lila/arany (nem a gázos szoba, hanem a konkrétan kulcsos)
Illetve ha végignézted a factionök upgradejeit, kb. mindent tudsz majd venni creditért armoryból ha felhúzod őket.
Lootal nincs baj, ez így rendben van.
Amúgy a nem a robotok foglalták el a bolygót, ennél lényegesen deepebb a lore. Akit érdekel javaslok néhány lore vidit, vannak 20 perc körüliek de vannak több órásak is. Meg én végigjátszottam az erdeti trilógia első részét is, a másik kettőt csak megnéztem mert azért már koros, de a sztori nagyon jó. Destiny lore mélységű, ha valaki abban jobban benne van tudja milyen.
Ez egész jó summary [link]Ebben is épül a lore, csak ugye főleg audio logokkal (ahogy az eredetiben is a terminalok elolvasásával volt megoldva), és majd a 4. mapon a Marathon hajón fog tetőzni, illetve azon belül ugye a cryo archive ami a rankeden kívül a true endgame lesz. Kulcsos, layered high value zóna, végén raidboss szerűséggel (a S'pth Compiler amivel promozták a gémet az a piros csuhás lény zöld fénnyel a közepén)
A játékmenet szempontjából értettem, hogy nem fontos milyen a háttérsztori. Tudom, hogy ennél sokkal komolyabb a Lore ami emögött a játék mögött áll. Viszont tök jó, hogy azokon a nehéz eventeken jó a loot, de ez azokon a játékosokon nem segít akik kénytelenek free cuccal bemenni.
-
Csandi
addikt
A robotok emberi eszközök, kvázi automatizált dolgozók/katonak, a lényeg majd a háttérben iranyitó intelligenciák egyike lesz. (Durandal fixen itt lesz Marathonon szerintem)
Amúgy a játék világa egy 1000+ éves (inkább millió/milliárd) galaktikus háború több alien fajjal, de mivel a második és harmadik rész között vannak már alternatív idő vonalak, így nem tudni meg szerintem hogy a mostani játék ugyanabban a világban játszódik-e.
Én tudom, szerintem vagy 40 órányi lore vidit néztem meg az elmúlt 1-2 hónapban

Durandal beszél hozzánk néha amúgy, nemtom te kaptad-e ezt az audio que-t meccs elején, nekem volt már meg neten is láttam. Elméletileg az Infinity alatti alternativ timelineok egyikében vagyunk.
Viszont először a Jjaro fajon lesz a hangsúly, ugye az az ősi faj, akik mint kiderült régen az emberek előtt már jártak a Tau Cetin.
-
oriic
HÁZIGAZDA
Lockdown eventet ha 3x megcsinálod akkor garantált arany loot, de már a másodiknál is lila és potenciális arany.
A mapon a lila boss is lila/arany loot.
Ha kaptál kulcsot akkor a kulcsos szobák is lila/arany (nem a gázos szoba, hanem a konkrétan kulcsos)
Illetve ha végignézted a factionök upgradejeit, kb. mindent tudsz majd venni creditért armoryból ha felhúzod őket.
Lootal nincs baj, ez így rendben van.
Amúgy a nem a robotok foglalták el a bolygót, ennél lényegesen deepebb a lore. Akit érdekel javaslok néhány lore vidit, vannak 20 perc körüliek de vannak több órásak is. Meg én végigjátszottam az erdeti trilógia első részét is, a másik kettőt csak megnéztem mert azért már koros, de a sztori nagyon jó. Destiny lore mélységű, ha valaki abban jobban benne van tudja milyen.
Ez egész jó summary [link]Ebben is épül a lore, csak ugye főleg audio logokkal (ahogy az eredetiben is a terminalok elolvasásával volt megoldva), és majd a 4. mapon a Marathon hajón fog tetőzni, illetve azon belül ugye a cryo archive ami a rankeden kívül a true endgame lesz. Kulcsos, layered high value zóna, végén raidboss szerűséggel (a S'pth Compiler amivel promozták a gémet az a piros csuhás lény zöld fénnyel a közepén)
A robotok emberi eszközök, kvázi automatizált dolgozók/katonak, a lényeg majd a háttérben iranyitó intelligenciák egyike lesz. (Durandal fixen itt lesz Marathonon szerintem)
Amúgy a játék világa egy 1000+ éves (inkább millió/milliárd) galaktikus háború több alien fajjal, de mivel a második és harmadik rész között vannak már alternatív idő vonalak, így nem tudni meg szerintem hogy a mostani játék ugyanabban a világban játszódik-e.
-
Csandi
addikt
Bungie accom: AsheXp#4580
Steam friend code: 86188850 -
Zoltn
senior tag
Felvettelek téged is és .LnB-t is.
Z_T_N#7203 Engem is lehet addolni ha valaki szükségét érezné.
Nem tudok annyit játszani mint szeretnék, leginkább este 9-10 után tudok gép elé ülni. De ha valahol épp hiányzik egy ember, akkor csatlakozom szivesen.
-
Csandi
addikt
Lockdown eventet ha 3x megcsinálod akkor garantált arany loot, de már a másodiknál is lila és potenciális arany.
A mapon a lila boss is lila/arany loot.
Ha kaptál kulcsot akkor a kulcsos szobák is lila/arany (nem a gázos szoba, hanem a konkrétan kulcsos)
Illetve ha végignézted a factionök upgradejeit, kb. mindent tudsz majd venni creditért armoryból ha felhúzod őket.
Lootal nincs baj, ez így rendben van.
Amúgy a nem a robotok foglalták el a bolygót, ennél lényegesen deepebb a lore. Akit érdekel javaslok néhány lore vidit, vannak 20 perc körüliek de vannak több órásak is. Meg én végigjátszottam az erdeti trilógia első részét is, a másik kettőt csak megnéztem mert azért már koros, de a sztori nagyon jó. Destiny lore mélységű, ha valaki abban jobban benne van tudja milyen.
Ez egész jó summary [link]Ebben is épül a lore, csak ugye főleg audio logokkal (ahogy az eredetiben is a terminalok elolvasásával volt megoldva), és majd a 4. mapon a Marathon hajón fog tetőzni, illetve azon belül ugye a cryo archive ami a rankeden kívül a true endgame lesz. Kulcsos, layered high value zóna, végén raidboss szerűséggel (a S'pth Compiler amivel promozták a gémet az a piros csuhás lény zöld fénnyel a közepén)
-
Xaels
félisten
A loot direkt ilyen. Itt az eventekből lootolsz, bossok, az az őrzött láda, lockdown stb. Ezért érdemes maradni sokáig egy lobbyban mert egyre erősebb UESC jön és egyre jobb eventek spawnolhatnak. Ez egy elhagyott lakossági és tudományos kolónia, sok loot nem lesz a mapon. + ez megoldja, ami más extractionokben issue, hogy aki eloszor er valahova övé a loot, többiek odamennek és már semmi nincs.
Csináltuk amit tudtunk... sőt. Elhagyatott kolónia, lepusztult robotok által elfoglat bolygó, Zóna stb... mindegy minek nevezzük, a lényeg ugyanaz.
-
Csandi
addikt
Én egy "olcsó" kódon gondolkoztam el. 16ezret nem szívesen, de 12-t már lehet kiadnék érte, ha tudom belemegy még a 30-on felül 100-200 legalább, csak egyelőre a többi pálya és jövőbeli tervek nem tiszták számomra. Perimeter elég baltával faragott térkép, az annyira nem is tetszett, Dire Marsh sokkal intenzívebb élmény, már csak felfedezni is. Meg ugye az Inventroy/Stash menedzselés is sokszor van feleslegesen megbonyolítva. A loot is lehetne kicsit gazdagabb, sokszor agybaj, hogy egy nagyobb területet bejárva szinte alig van valami érték nálad. Kell finomítani még itt-ott. Nekem a 300óra ARC után most ez felüdülés volt, pláne mert akivel azt játszom inkább csak PvE-ni szeret és már agybajt kaptam a Don't Shoot-tól
- Üdv itt is LMX
A loot direkt ilyen. Itt az eventekből lootolsz, bossok, az az őrzött láda, lockdown stb. Ezért érdemes maradni sokáig egy lobbyban mert egyre erősebb UESC jön és egyre jobb eventek spawnolhatnak. Ez egy elhagyott lakossági és tudományos kolónia, sok loot nem lesz a mapon. + ez megoldja, ami más extractionokben issue, hogy aki eloszor er valahova övé a loot, többiek odamennek és már semmi nincs.
-
Xaels
félisten
Egyéb elfoglaltságok mellett, 18 óra ment a játékba a teszt alatt.
És most azon gondolkodom, hogy mi legyen?! Meg merjem e venni? Ugyan is ezt a játékot én egyedül nem szívesen erőltetném. De vajon lesz három ismerősöm, aki fixen fognak ezzel játszani?
Sokat mondó ez a topik is, sokat mondóak a steamdb számok is. Ez nem lesz világraszóló siker (sőt). Ide is beírtam a Bungie profilomat, hogy vegyen fel aki szeretne együtt játszani, de senki sem jelölt be. Nem jött össze itt egy kisebb társaság sem, akik megosztanák a profiljukat, és random lehetne együtt játszogatni, mint korábban más játékok esetében. Pedig most még ingyenes volt a játék!
Steam számok szerint, a még meg nem jelent Deadlock számait sem bírta elérni a teszt. Sőt! Konktétan fele annyival játszottak vele 24h peak-et tekintve. Ezt lehet szépíteni, meg lehet próbálni, de végsősörön borzasztó lehangoló. ARC Riders-szel meg nem is érdemes egy lapon említeni.
Egyébként nekem tetszik. Valószínűleg meg fogom venni. De már most érzem, hogy hiba lesz.
Nem játszottam annyit, mint itt sokan, ezért elég sok mindent még nem tanultam meg. De amit láttam az leginkább tetszett. És jó buli volt hárman játszani.Ami nem tetszik, az a menü. Ez még egérrel is macera. Megtalálni a dolgokat, átlátni az egészet.. El tudom képzelni, hogy a konzolosoknak még rosszabb.
Szívesen írnám azt, hogy nagy kérdés számomra ez a játék, a játék sikere. De sajnos nem az.
Én egy "olcsó" kódon gondolkoztam el. 16ezret nem szívesen, de 12-t már lehet kiadnék érte, ha tudom belemegy még a 30-on felül 100-200 legalább, csak egyelőre a többi pálya és jövőbeli tervek nem tiszták számomra. Perimeter elég baltával faragott térkép, az annyira nem is tetszett, Dire Marsh sokkal intenzívebb élmény, már csak felfedezni is. Meg ugye az Inventroy/Stash menedzselés is sokszor van feleslegesen megbonyolítva. A loot is lehetne kicsit gazdagabb, sokszor agybaj, hogy egy nagyobb területet bejárva szinte alig van valami érték nálad. Kell finomítani még itt-ott. Nekem a 300óra ARC után most ez felüdülés volt, pláne mert akivel azt játszom inkább csak PvE-ni szeret és már agybajt kaptam a Don't Shoot-tól
- Üdv itt is LMX
-
Csandi
addikt
Egyéb elfoglaltságok mellett, 18 óra ment a játékba a teszt alatt.
És most azon gondolkodom, hogy mi legyen?! Meg merjem e venni? Ugyan is ezt a játékot én egyedül nem szívesen erőltetném. De vajon lesz három ismerősöm, aki fixen fognak ezzel játszani?
Sokat mondó ez a topik is, sokat mondóak a steamdb számok is. Ez nem lesz világraszóló siker (sőt). Ide is beírtam a Bungie profilomat, hogy vegyen fel aki szeretne együtt játszani, de senki sem jelölt be. Nem jött össze itt egy kisebb társaság sem, akik megosztanák a profiljukat, és random lehetne együtt játszogatni, mint korábban más játékok esetében. Pedig most még ingyenes volt a játék!
Steam számok szerint, a még meg nem jelent Deadlock számait sem bírta elérni a teszt. Sőt! Konktétan fele annyival játszottak vele 24h peak-et tekintve. Ezt lehet szépíteni, meg lehet próbálni, de végsősörön borzasztó lehangoló. ARC Riders-szel meg nem is érdemes egy lapon említeni.
Egyébként nekem tetszik. Valószínűleg meg fogom venni. De már most érzem, hogy hiba lesz.
Nem játszottam annyit, mint itt sokan, ezért elég sok mindent még nem tanultam meg. De amit láttam az leginkább tetszett. És jó buli volt hárman játszani.Ami nem tetszik, az a menü. Ez még egérrel is macera. Megtalálni a dolgokat, átlátni az egészet.. El tudom képzelni, hogy a konzolosoknak még rosszabb.
Szívesen írnám azt, hogy nagy kérdés számomra ez a játék, a játék sikere. De sajnos nem az.
Én azért nem jelöltelek be mert megvan a fix 3masunk, de ha valaki épp nem online akkor beférsz majd 3. nak. De itt tryhard/sweat van, remélem az nem baj

Ez sem jelent meg, miért tekintünk ránúgy mintha igen? Sok olyan is van aki csak kipróbálta aztán ha tetszik is nem játszik vele slamen mert úgyis veszett progress.
Menü am full destinys
belepsz egy menübe aztán A-D oldalra. Nem bonyi, csak elsőre.Egyedül én se nyomnám am, mint semelyik multis gamet.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Belkin vezeték nélküli töltő, Boost Charge Pro, 3IN1, Magsafe, feher/UJ
- LG 83C5 - 83" OLED evo - 4K 144Hz - 0.1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync - HDMI 2.1 - A9 Gen8 CPU
- Belkin BOOST CHARGE Qi2 15W 2in1 mágneses töltőállvány, összecsukható, fehér színben
- LG 83C4 - 83" OLED evo - 4K 144Hz - 0.1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync - HDMI 2.1 - A9 Gen7 CPU
- LG 83B5 - 83" OLED - 4K 120Hz 1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync Premium - HDMI 2.1 - PS5 és Xbox Ready
- Ryzen 7 9850X3D új // Számla // Garancia //
- Sosem használt! Huawei Watch GT Runner 2 - 1 év garancia
- Eladó ÚJ EDIFIER ES prémium hangszórók ES300 / ES60
- Telefon felvásárlás!! iPhone 16/iPhone 16 Plus/iPhone 16 Pro/iPhone 16 Pro Max
- HIBÁTLAN Apple Watch Series 9 Black Titanium -2 ÉV GARANCIA- MS5136, 100% Akkumulátor
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest

Nyomnám, de valahogy most minden más fontosabb. Főleg így, hogy beütött a jó idő, első a bringázás. Most meg ráadásként volt egy csomó változás is a játékban, amit nem vágok.


ill. nem sikerült a Server Slam-ben sem részt vennem (és nem is fogok tudni a következő ~1 órában), de egy invet én is elfogadok:
(Fenti nem megy már)


