Új hozzászólás Aktív témák
-
oriic
HÁZIGAZDA
Bungie megint alkotott.
-
Bad Pritt
félisten
Offba teszem: hétvégén volt lehetőségem kipróbálni az ARC Raiders bétáját, ez egy szintén idén megjelenő, 40 eurós extraction shooter lesz az Embark Studiostól és hát a Bungie-nak rohadtul fel kell kötnie a gatyáját. Ritka okos és kiforrott játéknak ígérkezik, végtelen testreszabási lehetőséggel és baromi jó, addiktív játékmenettel (mondom ezt úgy, hogy eddig kerültem az extraction játékokat, mint a pestist
). Baromi kíváncsi leszek a Marathon nyílt bétájára, de őszintén szólva a videók meg eddig hírek jelenleg nem igazán látom magam előtt, hogy jobb lesz konzolon az ARC-nál.
-
oriic
HÁZIGAZDA
Egyebkent uj meghivok ma mennek/mentek ki. (Konzolra is)
-
oriic
HÁZIGAZDA
válasz
l.skywalker #32 üzenetére
Tobabbra is 40 euro a pletyka, de Bungie latvanyosab nem ad errol infot. Free tuti nem lesz.
-
oriic
HÁZIGAZDA
ÉN nem tudom hogy egyelőre mit gondoljak. Bungie miatt a gameplay jó lesz az fix, de az art nekem még mindig fura, a lövöldözés tetszik, a lootolás is, a képességeket szokni kell (CD hja nagyon magas) de közben meg extraction shooter a rohadt idő limitjével együtt... Nyilván open bétát kipróbálom, de lehet ebből nem lesz day-1. Meglátjuk.
-
oriic
HÁZIGAZDA
Este viszonylag bajok nélkül elindult az alfa. Nézegette valaki videókat? Vélemények?
Bungie’s Marathon – Full Gameplay Run + Solo Team Wipe (No Commentary)
-
mcwolf79
veterán
válasz
Bad Pritt #23 üzenetére
Nem gondolnàm, hogy PS-en olyan rettentően nagy játékos bázist tud majd létrehozni ez a FIZETŐS live service játék , úgyhogy nem kizárt , hogy megy majd Box-ra. (Ha nem is GP-be).
Amúgy sztem ez hamar free lesz. Kizártnak tartom , hogy 40 dollárért ezért olyan rettentő sokan rohanni fognak. Annyi esélyük van még, hogy hamar free -vé teszik, és a mikro tranzakciókbòl lesz nekik bevétel. Máskülönben oltári nagy bukta lesz ez is. -
Bad Pritt
félisten
válasz
frankdelgado #22 üzenetére
Ejnye, hogy is volt ez a személyeskedés?
Ami meg a Game Passt illeti, távol álljon tőlem, hogy én törjem össze az Xboxba vetett mérhetetlennek tűnő gyermeki hited, de a Bungie a Sonyhoz tartozik, szóval annak az esélye, hogy ez a játék GP-be kerül meglehetősen csekély. De persze amint megtörténik várjuk a komoly, felnőtt beszámolót róla, hisz erről vagy híres.
-
-
Bad Pritt
félisten
válasz
frankdelgado #20 üzenetére
A te személyed szemernyit sem érdekes, arra reagáltam, hogy idejössz olyanokat írkálni, ami még egy nyolcévestől is gáz. Majd aktívkodj itt, ha megjelenik szeretett Game Passodban, az amúgy sem fog megtörténni, szóval el is engedheted.
-
Bad Pritt
félisten
válasz
frankdelgado #18 üzenetére
Én össze vagyok, a dedó meg ez volt.
Ilyen komoly felnőttként igazán megtanulhattad volna, hogy egyrészt értelmes, következetes módon kommentelj, másrészt ha valami zsigerből nem jön be azt elengeded. De látom ez túl nagy falat.
-
Bad Pritt
félisten
válasz
frankdelgado #16 üzenetére
Legalább nem kell akkor ide is büfizgetned, ha ennyire nem tetszik, mehetsz a komoly, felnőtt, katonás játékaiddal játszani.
Viszlát.
-
frankdelgado
őstag
válasz
Bad Pritt #15 üzenetére
Felnőtt (de főleg katonaviselt) férfiaknál ezek ugye a katonai színek, illetve álcaszínek, de neked jó a pisiszín is... amúgy megnéztem a játékot és visszavonom a Fortnite-ozást, annyira nem néz ki jól, valszeg bukott xarként ez is le lesz húzva klotyón, akár a Finals ,vagy a Concorde, amik hasonlóak dizájnban....de jó étvágyat hozzá
-
Bad Pritt
félisten
válasz
frankdelgado #14 üzenetére
Csak az a nem mindegy, hogy a koncepció része a színes dizájn, mint itt, vagy a szokásos pisaszinű játékot tömik tele nem oda való skinekkel, mint a codban.
-
mcwolf79
veterán
Továbbra sem érzem, hogy ennek a játéknak van létjogosultsága. Ez a gagyi art design-os Destiny copy nem tudom kinek hiányzik ?!? Ráadásul live service játék, és nem is free .
Gyanítom érik a következő Concorde. Nem kár érte így első ránézésre. Ha csak ilyen szarokra futja a Sony-tòl inkább a bejáratott franchise -okra fordítaná az energiát és pénzt. -
wjbhbdux
veterán
Úgy tudom csak amerikában lesznek serverek, úgyhogy sok értelme nincs kapálózni a kódokért, hogy aztán ott lagoljunk a bungie híresen fos netkódjával..
lesz majd úgyis nyílt beta ha már mindenhova telepítik.
Én a discordjukról is kiléptem, csak hülyítik az embereket hogy oda csődüljenek reklámozni a népszerű játékok közé. -
Bad Pritt
félisten
Beköszönök én is, egyik ismerősnek van alfa meghívója, lehet nála rá tudok majd nézni a jelenlegi állapotokra.
-
oriic
HÁZIGAZDA
válasz
frankdelgado #8 üzenetére
Úristen a Fortnite-ban vannak csak színek, máshol sehol máshol...fekete-fehér világban élünk!!4négy...
-
oriic
HÁZIGAZDA
-
l.skywalker
titán
Jelenleg 4 runner ismert:
-
l.skywalker
titán
Induláskor 6 választhat karakter lesz a játékban, ún. runner (futó)
- soloban is lehet játszani
- a csapatok 3 fősek
- 18 fős lobbi
- a csapattársak bárhol és bármikor feléleszthetőek -
l.skywalker
titán
A bétát már "teaseli" a Bungie:
-
l.skywalker
titán
Árat még nem tudni, előzetes pletykák arról szóltak, hogy 40$ lesz.
Premium title, but not full priced [link]
-
l.skywalker
titán
-
l.skywalker
titán
Kiadó/Fejlesztő: Bungie
Megjelenés: 2025. szeptember 23.
Zárt Alpha Teszt: 2025. április 23. (csak NA régió)
Új hozzászólás Aktív témák
- Samsung Galaxy S22 8/128GB, Megkímélt, Kártyafüggetlen, Töltővel, 1 Év Garanciával!
- Xiaomi Redmi Note 8T 4/64GB, Újszerű, Kártyafüggetlen, Töltővel, Dobozzal, 1 Év Garanciával!
- Samsung Galaxy S22 Ultra 12/256GB, Átlagos, Kártyafüggetlen, Töltővel, Dobozzal, 1 Év Garancia!
- Apple iPhone 12 128GB, Akku: 100%, Normál, Kártyafüggetlen, Töltővel, 1 Év Garanciával!
- Apple iPhone SE 2020 128GB, Akku: 98%, Normál, Kártyafüggetlen, Töltővel, 1 Év Garanciával!
- Felújított laptopok / PC-k Számlával, garanciával! Ingyen Foxpost!
- LG 42C4 - 42" OLED evo - 4K 144Hz - 0.1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync - HDMI 2.1 - A9 Gen7 CPU
- AKCIÓ! Gigabyte H510M i5 10400F 16GB DDR4 512GB SSD GTX 1070 8GB Rampage SHIVA Zalman 600W
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 5800X 16/32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- BANKMENTES , KAMATMENTES részletfizetés ACER PREDATOR HELIOS 18
Állásajánlatok
Cég: Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest