Új hozzászólás Aktív témák
-
Komplikato
veterán
Jelenleg nincs anyagi keret megvenni a játékot, de egyenlőre tervbe van véve.
Viszont követem a dolgokat és minap szembejött új cinematik trailer.
Jól értem, hogy (várható távoli jövőben) lesz olyan pálya, ami magán az UESC Marathon hajón van? Ez lehet, hogy ilyen küldetéssel és vagy kulccsal elérhető pálya lesz?
Megnéztem pár videót az eredeti Marathon játékból és úgy tűnt, hogy sok minden nem jött át, csak a fegyverek egy része. De ebben a cinematikban feltűnik az eredeti játékból az egyik keményebb ellenfél. Szóval lehet nem csak az UESC lesz későbbiekben PVE ellenfél? -
Komplikato
veterán
Most megy egy új bétateszt belőle, sajnos eléggé zárt, kevés kulcsot adtak ki rá.
-
Komplikato
veterán
Megint a gagyi gépről voltam bent. Levettem egy csomó mindent low-ra, meg kikapcsoltam jó pár effektet. És pont ugyan annyi az FPS.

Futottam egy Solo-t egy olyan pályán, amin nem voltam még. Kb. végtelen ellenséges katona volt rajta. De ami kinyírt az a Ghost típusú volt, erősebb a páncélja, jobb a fegyvere és gyorsabb is mint én. Plusz még láthatatlan is. Ráadásul hárman voltak, csak kettő nem talált ki időben az ajtón. Esélyem sem volt. -
Komplikato
veterán
Na mentem egy solo kört. Meglepően nem sokkal vilt gyorsabb az RTX3060-on, olyan 72-75fps. Persze nem is volt pici pálya, mint a tutorial.
Nyilván béna is vagyok, rosszak a reflexeim, nem is ismerem még a játékot, de persze úgy lőttek le, hogy azt se tudtam honnan. Nyilván jobb felszerelése volt a másik játékosnak, de se hang alapján, se vizuálisan nem jött át honnan lőnek. Ez mondjuk Apexben vagy Arc Raidersben nem így van.
Továbbá ha itt is van heal, meg shield töltő, akkor miért csak egy hely van alul ezeknek? Illetve amin kiégtek és ezt nem csinálta a tutorialban, ha fegyvert váltottam, utána mindíg átváltott késre. Ha célzásra emeltem a fegyvert, akkor is késre váltott. Ha lőttem a fegyverrel közben akkor is késre váltott. Így nem egy életbiztosítás. -
Komplikato
veterán
Nekem most jött csak a kulcs, úgy látszik nem mindenki kapta meg első nap. Jelenleg az elsődleges gép foglalt, az épülőben meg csak egy bányász* GTX1060 van. Ezen a tutorial pálya 1080p és automata beállításokon 45-50 FPS között ment.
Amit viszont írni akartam, hogy azt javasolta a játék, hogy ha sokáig kell várni más játékosokra vagy nem talál elég játékost, akkor indítsam SOLO módban a játékot. Ezek szerint van benne. Szerintem teljesen más, mint az Arc Raider, sokkal pörgősebbnek tűnt már a tutorial alapján is.
A stilizáld grafikájával semmi bajom, de az indító videóban lévő dolgoktól kifolyt a szemem, nyilván egyszer (vagy se) kell megnézni. Ami tényleg zavart az a felvehető tárgyak ikonjai. Csak annyira pixelizáltak, hogy bármi 8 bites őskövület is besírna tőle.(*Csökkentett órajelek, és kemény PCIe 3.0 - 1x csatoló felülettel.)
Új hozzászólás Aktív témák
- Tőzsde és gazdaság
- Házimozi haladó szinten
- Formula-1 humoros
- Magisk
- Sütés, főzés és konyhai praktikák
- Samsung Galaxy A54 - türelemjáték
- OLED monitor topic
- Nothing Phone (3a) és (3a) Pro - az ügyes meg sasszemű
- Kertészet, mezőgazdaság topik
- Kávé kezdőknek - amatőr koffeinisták anonim klubja
- További aktív témák...
- iKing.Hu - Használt, karcmentes Google Pixel 9 Pro Fold Obsidian színben, 256 GB tárhellyel, 6 hónap
- Thermalright Phantom Spirit 120 SE
- Honor Magic6 Lite 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Samsung Galaxy A80 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Új és használt laptopok , üzletitől a gamerig , kedvező áron. Garanciával !
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

