Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick3D

    senior tag

    válasz Multibit #67870 üzenetére

    A fene se akarna ennyit kiadni. Szeretnék stabil gyors wifi kapcsolatot biztosítani TV,laptopok,telefonok részére. Évek óta fennálló probléma hogy ha az egyik laptopon töltenek akkor a másiknak jóformán semmije se marad és vagy fordítva. Elég nagy tolerancia szükséges ehhez nap mint nap , főleg ha az egyik fél pl : játszik de a másik gyorsan leakarna tölteni valamit ( gyorsan :) ) A mobilokon 360p-n kívül nem tudok streamot nézni mert olyan gagyi a jelerősség és a sebesség is mondjuk 10 méterrel és jó pár vastag fallal odébb.
    Igazából nekem elég lenne 4 db gigás port is abból csak 3 lenne használatban , szükség esetén 4 de az már kiugró alkalom volna. Nézzetek nyugodtan hülyének de nem tudom pontosan mi az a MIMO és már egy kissé be is sokalltam a témától.Nem tudom hogy van-e én csak mindenkinek a kedvére akarnék tenni és megszüntetni a problémákat ezzel kapcsolatban. ( Samsung galaxy J5 2016,Huawei P1-P2 lite,Asus X550c laptopok 2db, 2db TV,Epson l386 nyomtató ,+ PC - ezek az eszközök vannak alapból.)
    Amit ki kellene szolgálnia a routernek : Játék,Torrent,Streamelés,Stream nézés, +(esetleg később 4k tartalom) Port forwarding , a klienseknek tudjak max határokat adni, általános böngészés.
    +DMZ,NAT,VPN

Új hozzászólás Aktív témák