-
Fototrend
Milyen routert vegyek? Összefoglaló
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2025. december
Működéssel és/vagy beállítással kapcsolatos kérdéseknek nem itt van a helye! Erre a célra szolgáló topikok:
● Router gondok
● Otthoni hálózat és internet megosztás
● WLAN, WiFi, vezeték nélküli hálózat
márkaspecifikus topikok: (Asus, TP-Link, Cudy, Xiaomi, Mikrotik stb.)
Új hozzászólás Aktív témák
-
dajkapeter
senior tag
Sziasztok!
Megérkezett a Xiaomi Mi Wifi Nano-m. Én is 5000 Ft környékén vettem.
Nagyon könnyű volt beállítani. A telefonra le kellett tölteni az alkalmazást hozzá (Android és iOS app van csak). A dobozában van egy csirkelábas kezelési útmutató, azon van QR kód az alkalmazáshoz.
Én nem próbáltam lapival össze kötni, elképzelhető hogy úgy is megy. Az app angol/kínai, de nagyon egyszerűek az instrukciók. Panelben van, 1 falon át kb 60-70 méterről még simán van net.
Netkábelt bele duktam, az appban be kellett keresni a routert. Találat után párosítottam és beállítottam (név, jelszó).Mindent az appon keresztül lehet kontrollálni. MI account kell hozzá!
Az alkalmazásban nyomon lehet követni (nem csak akkor mikor a közelében vagyok), hogy ki csatlakozott hozzá, az mennyi netet használ.
Lehet egyénileg bizonyos eszközöket blokkolni is.
Be lehet állítani, hogy x-y óra között ne legyen internet.
Van rajta wps is, igaz ez csak az alkalmazáson keresztül ugyanis nincs rajta gomb. 1 reset gomb van.
Be lehet állítani, hogy bizonyos időközönként újrainduljon. Valamint csak egy soft reset-et is lehet csinálni.Nem vagyok egy nagy infós, 10 éve érettségiztem infóból így kicsit megkopott a tudásom.
Ha valakinek van kérdése megpróbálok rá reagálni, nem ígérek semmit sem.

U.i.: egy gagyi cisco router lett kiváltva vele, azzal nem volt szinte wifi jel a lapin 3 falon keresztül. Ugyan ez a Mi Wifi Nano-val nem áll fenn, erősebb a jel 3 falon keresztül mint a cisco-nál 1 falon keresztül...
-
dajkapeter
senior tag
válasz
Gubek-Einste
#49336
üzenetére
Ha jól tudom, akkor a xiaomi nemzetközi garanciát vállalt minden termékére 1 évig. Hiba esetén el kell nekik küldeni, ők kijavítják és vissza postázzák amennyiben nem itthon lett vásárolva.
Új hozzászólás Aktív témák
● Olvasd el az összefoglalót!
- Call of Duty: Black Ops 7
- Mibe tegyem a megtakarításaimat?
- Fapados Biostar alaplap érkezett
- The Elder Scrolls V: Skyrim
- A Retro Games feltámaszt egy legendát
- World of Tanks - OFF topic
- Elkészült az SMIC 5 nm-es node-ja, de a kínaiaknak haszna nincs rajta
- Router gondok
- HiFi műszaki szemmel - sztereó hangrendszerek
- Örömkönnyek és üres kezek a TriFold startjánál
- További aktív témák...
- LG 39GS95UE - 39" Ívelt OLED / QHD 2K / 240Hz & 0.03ms / 1300 Nits / NVIDIA G-Sync / AMD FreeSync
- HIBÁTLAN iPhone 12 mini 64GB Red -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS2036
- GYÖNYÖRŰ iPhone 12 Mini 128GB Purple-1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3630
- Samsung Galaxy A56 5G / 8/256GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia / BONTATLAN
- Több darab! MacBook Pro 16" M1 32GB RAM 1TB 27%-os áfás számla
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: ATW Internet Kft.
Város: Budapest

Dr.NX
