-
Fototrend
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
spln
tag
válasz
.:GoliBali:.
#19790
üzenetére
Nekem egy ilyenem van: LC-Power 1360mi
Ezt én már használtam 3,5" hdd-vel, igaz csak 1 db volt benne.
Belül így néz ki: kép
Az a lyukacsos lemez kicsavarozható, és alulra ahol a képen a kábelek vannak keresztben befér egy 3,5"-os hdd.A méretből adódóan befér 2 db is egymás felett, igaz ez már kis barkácsolást igényel
illetve bukod a slim optikai helyet, de gondolom NAS-nál ez nem fáj.
Nem tudom az átalakítás mennyire opció, de egy ilyen házon viszonylag keveset kellene faragni, hogy megfeleljen.Kb ez lenne az elrendezés:
_____________
| HDD |
| Alaplap HDD | -
válasz
.:GoliBali:.
#19790
üzenetére
Használtan (szökőévben) Gigabyte MIB-T5140?

Új hozzászólás Aktív témák
- Milyen monitort vegyek?
- E-roller topik
- Linux kezdőknek
- Melyik tápegységet vegyem?
- Milyen notebookot vegyek?
- Ha a koreaiakon múlik, még évekig ingünk-gatyánk rámehet a memóriákra
- TCL LCD és LED TV-k
- Futás, futópályák
- Debrecen és környéke adok-veszek-beszélgetek
- Tényleg nem változik semmit a Samsung Galaxy S26+?
- További aktív témák...
- Új, bontatlan G.SKILL 32GB (2x16GB) KIT DDR5 6000MHz CL36 Ripjaws M5 Neo RGB White EXPO - 10 év gari
- Új, bontatlan ADATA XPG 32GB (2x16GB) KIT DDR5 6000MHz CL30 Lancer Blade Black XMP/EXPO - 10 év gari
- Új, bontatlan ADATA XPG 48GB (2x24GB) KIT DDR5 6000MHz CL30 Lancer Blade RGB Black - 10 év garival!
- Patriot Viper RGB Elite 5 Ultra - 48GB (2x24) DDR5 6000MHz CL28 - 10 év garancia
- Patriot Viper Elite 5 Ultra - 48GB (2x24) DDR5 6400MHz CL32 - 10 év garancia
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 7800X3D 32/64GB RAM RX 9070 XT 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- Frederick Forsythe: Isten ökle (nem olvasott)
- PS Plus előfizetések kedvező áron
- Samsung Galaxy S25 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Lenovo T14S Thinkpad FHD IPS i5-1135G7 16GB RAM 256GB SSD Intel Iris XE Graphics Win11 Pro Garancia
Állásajánlatok
Cég: ATW Internet Kft.
Város: Budapest
Cég: BroadBit Hungary Kft.
Város: Budakeszi
illetve bukod a slim optikai helyet, de gondolom NAS-nál ez nem fáj.


