Új hozzászólás Aktív témák

  • ripla

    addikt

    válasz Stief83 #3578 üzenetére

    Én azt csináltam, hogy vettem hozzá egy 256 gigás MicroSD-t, telepítettem rá (most épp) Win10-et, és ha bootolva a Win10-et töltöm be, akkor Windowsként működik, ergo, ha ez alól indítanám a Divi 2-t (ma megnézem), mennie kell.
    A kérdés már csak az, hogy fog kinézni.
    Tegnap pl. próbálgattam (akkor még) Win11 alól a Jedi Fallen Order-t és ocsmányul nézett ki, pedig ha Steam alól futtatnám, ott tökéletes (Youtube-on van róla videó). A sebességével nem volt gond, csak randa.
    Szóval próbálgatni kell, a Deck felépítése pont azért jó, mert teljes mértékben személyre tudod szabni, még az emulátorokat is futtatja (legalábbis Windows alól). Valaki itt írta azt hiszem, hogy emulátorral futtatva a Nintendo Switch játékok a Decken jobban néztek ki, mint magán a Switchen. :D

Új hozzászólás Aktív témák