-
6404 - 6301
6404 - 6301 6300 - 6201 6200 - 6101 6100 - 6001 6000 - 5901 5900 - 5801 5800 - 5701 5700 - 5601 5600 - 5501 5500 - 5401 5400 - 5301 5300 - 5201 5200 - 5101 5100 - 5001 5000 - 4901 4900 - 4801 4800 - 4701 4700 - 4601 4600 - 4501 4500 - 4401 4400 - 4301 4300 - 4201 4200 - 4101 4100 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
-
Frissítve: 2019-10-11 09:13 Téma összefoglaló
Új hozzászólás Aktív témák
-
tibaimp
nagyúr
-
Serpiko
addikt
Nyár szél mikor lesz? Várom izgulok lehet idén jobb lesz mint szokott. A remény megvan és lehet egyszer összejön. Olyan jó volt régen alig várom változás legyen végre.
#izgulok -
Serpiko
addikt
Én itt vagyok Veled, csak én az F1-ért izgulok, most épp a kis Kimi-ért.
A foci nem érdekel, sőt, totál hidegen hagy...szerk:
illetve még egy dolog miatt izgulok. A Bethesda kiadja a Fallout 3 UE5 enginnel remakel-t verzióját, hasonlóan, mint az Oblivion-t korábban. Nagyon remélem a következő ilyen Remake projektjük a Skyrim, bár ahogy olvastam, ezt nem csinálják meg így....nagyon szomorú lennék, ha tényleg így lesz, ezért izgulok!Jobbat mondok engem a foci és f1 sem érdekel azért izgulok mert jó gyorsan mennek. Lol
Fallout 3 UE5 Ez olvastam jó lesz nagyon.
-
tibaimp
nagyúr
Én itt vagyok Veled, csak én az F1-ért izgulok, most épp a kis Kimi-ért.
A foci nem érdekel, sőt, totál hidegen hagy...szerk:
illetve még egy dolog miatt izgulok. A Bethesda kiadja a Fallout 3 UE5 enginnel remakel-t verzióját, hasonlóan, mint az Oblivion-t korábban. Nagyon remélem a következő ilyen Remake projektjük a Skyrim, bár ahogy olvastam, ezt nem csinálják meg így....nagyon szomorú lennék, ha tényleg így lesz, ezért izgulok! -
Serpiko
addikt
Na Mizu izgulosok nagy a csend. Mindenki VB néz vajon izgulok.
#izgulok -
Serpiko
addikt
-
tibaimp
nagyúr
-
eami
veterán
mikó' jön má' a steam machine meg a steam frame..... izgulok!!!!!!44!!!!
-
Serpiko
addikt
Izgulás megy ezerrel nem tudok aludni megint csak a steamont bámulom egész éjjel hihetetlen de ez van
#izgulok
-
Serpiko
addikt
A nyár szél a csúcs a karácsonyi mellett
Cp2077 szép lassan teszik de nagyon összetett. Sokat izgulok és keveset játszók de megérte szerintem GTA 6 ig elleszek vele. Még az elején vagyok nagyon múltkor írta ki kezdődik a játék bejött a cp2077 cim. Úgy mint az AC játékoknál kar több órája tolom Ja most kezdődik csak szuper.
#izgulok -
tibaimp
nagyúr
Ja! Nem írta meg mi lett a vége. Nem baj izgulunk ketten!
A nagy nyári szélre vársz most valamit? Hogy haladsz a CP2077-vel? -
Serpiko
addikt
Izgulok jön a nyár szél lassan. Amúgy a tag kérdezett itt feljebb azon is izgulok vajon sikerült megoldani. Be kérdezz aztán eltűnik lol. Mii lehet vele szét izgulom magam ezért is.
-
tibaimp
nagyúr
Ja, úgy OK! Nyomjad
-
Serpiko
addikt
Nem dehogy is.
Úgy értettem mára befejeztem álmos voltam. Lassan haladok mindent megnezek. Olvasok nézelődők állíthatók stb. 2 szinten vagyok. A pontok képesség kiosztását is gondot okoz. Kb gta6 megjelenésére ki játszom. Lol
-
tibaimp
nagyúr
Az komoly! Már be is fejezeted? A NCPD és a mellék küldiket is megcsináltad, vagy "végigrohantál" a fő szálon? Elérted a 50/60-as szintet?
Muti ide egy karakterképet!
-
Serpiko
addikt
Izgulás on mostantól. Most fejeztem be mert késő van a Szájberpunkot. Kis pihi jön. Amúgy jó játék nagyon.
-
Serpiko
addikt
-
tibaimp
nagyúr
Létezik manual save is! Az autó save felül fogja írni a Te mentésed értelem szerűen, de a manual save nem! Nekem mind a 4 karakteremről van egy-egy manual save-em.
-
Serpiko
addikt
Szájberpunk lehetséges a játékban hogy kezdjen valaki más egy új játékot, úgyhogy az én mentesen megmarad. Szerintem nem ilyet nem találok a menüben.
-
tibaimp
nagyúr
Elkezdtem van benne tartalom bőven! Nagyon elején vagyok utca gyerek lettem
Sok időt töltök a menűben állítgatok olvasgatok. Nem egyszerű nekem a sok dolog amire figyelni kell. Tetszik augy szerintem mire jön a GTA6 kijátszom.
ui: elakadtam valami lakásban kell szkenelni valami faszi adattábláját hát nem találom. Nem baj majd utána járok.
Ha nagyon nem megy kérdezek a szakmai topikban. OK! Jó játékot!
-
Serpiko
addikt
Elkezdtem van benne tartalom bőven! Nagyon elején vagyok utca gyerek lettem
Sok időt töltök a menűben állítgatok olvasgatok. Nem egyszerű nekem a sok dolog amire figyelni kell. Tetszik augy szerintem mire jön a GTA6 kijátszom.
ui: elakadtam valami lakásban kell szkenelni valami faszi adattábláját hát nem találom. Nem baj majd utána járok.
Ha nagyon nem megy kérdezek a szakmai topikban. -
tibaimp
nagyúr
-
Serpiko
addikt
Sziasztok!
A segítségetek szeretném kérni. Steamen megszeretném vásárolni a Battlefield 6-ot most kedvezményesebb áron. Vsizont amikor a Secure online pin és sms kódnál elakad a rendszer. Már a bankal is felvettem a kapcsolatot de vakvágányra futottunk.
A kérdésem az lenne felétek,hogyha veszek itt a boltban Steam ajándék kártyát akkor nem kell ez a "macera"?
Eddig soha nem volt gond amúgy a vásárlással....
Előre is köszönöm.
Hallod azért írd meg mi lett a vége. Ne keljen ezzen is izgulnunk itt elég a sok akció miat izgulni.
#izgulok
-
Serpiko
addikt
Sziasztok!
A segítségetek szeretném kérni. Steamen megszeretném vásárolni a Battlefield 6-ot most kedvezményesebb áron. Vsizont amikor a Secure online pin és sms kódnál elakad a rendszer. Már a bankal is felvettem a kapcsolatot de vakvágányra futottunk.
A kérdésem az lenne felétek,hogyha veszek itt a boltban Steam ajándék kártyát akkor nem kell ez a "macera"?
Eddig soha nem volt gond amúgy a vásárlással....
Előre is köszönöm.
Nekem mindig ment sima kártyával a vásárlás revolut illetve rafi kártyával. Az ajándék kártya működhet simán mondjuk nem próbáltam még. Másik lehetőség haver megveszi neked az küldi gift ként. Aztán rendezés vele a számlát.
[link] itt a szakmai topikban gyorsan lesz válasz. Ez izgulos topik de azért segítünk az izgulások közt.
-
Giii
senior tag
Sziasztok!
A segítségetek szeretném kérni. Steamen megszeretném vásárolni a Battlefield 6-ot most kedvezményesebb áron. Vsizont amikor a Secure online pin és sms kódnál elakad a rendszer. Már a bankal is felvettem a kapcsolatot de vakvágányra futottunk.
A kérdésem az lenne felétek,hogyha veszek itt a boltban Steam ajándék kártyát akkor nem kell ez a "macera"?
Eddig soha nem volt gond amúgy a vásárlással....
Előre is köszönöm.
-
Serpiko
addikt
-
tibaimp
nagyúr
-
Serpiko
addikt
Ja, hogy X-box. OK! Magamból kiindulva, mindig PC-ben gondolkozom
Nyomjad és gyere át a topikba, sok szeretettel és tanáccsal várunk itt: Cyberpunk 2077Rendben ha lesz kérdés átmegyek oda az tuti.
_Most jön le a gém
Ezzel leleszek egy darabig GTA6 megjelenésig kicsit hosszú ez a gém. -
tibaimp
nagyúr
-
tibaimp
nagyúr
Azt ne hagyd ki, annyiért szinte ingyen van! Ha az eladó is megbízható, simán vegyed!
Arra figyelj esetleg, hogyha szürke oldalról (pl.: instant-gaming talán a legismertebb) akarja adni a kulcsot, az annyira nem jó! -
Serpiko
addikt
Sikerült talatam itt apron szajberpánkot ultimate kiadást 6.000.- jó üzlet úgy gondolom.
-
Serpiko
addikt
-
tibaimp
nagyúr
-
Serpiko
addikt
-
tibaimp
nagyúr
Mostanában néztem a Crimson Desert játékot, nem rossz! Izgulok, hogy mielőbb legyen olcsóbb.
-
Serpiko
addikt
Itt vagyok ám izgulgatok de már nagyon aludni kene nincs mese csak a steamon. Olyan jó lenne valami jó kis akció. Na befejezem lassan alvás szerintem átalszom a napot.
#izgulok
-
Serpiko
addikt
-
tibaimp
nagyúr
-
Serpiko
addikt
Izgulgatok azért a sok egyéb dolgom mellett.
Főállásu izgulos leszek na! 
#izgulok
-
Serpiko
addikt
-
tibaimp
nagyúr
-
Serpiko
addikt
-
tibaimp
nagyúr
-
Serpiko
addikt
-
tibaimp
nagyúr
-
Serpiko
addikt
-
eami
veterán
nem nézek erre egy ideig aztán mekkora lazulás van.... hol van az izgulás?
-
Serpiko
addikt
Ez jól hangzik volt így nálam az előző lakásba. Itt külön szoba van ahol csak PC van nincs tv. Ilyen dolgozó szerű. Messze van a tv sajnos. Azért ezt meg tudnám csinálnak nagyon adná ám.
Ui udv újra itt Doki
#izgulok
-
Doki16
addikt
-
Serpiko
addikt
-
tibaimp
nagyúr
-
Serpiko
addikt
Tavaszi vásár nem nagy só sajnos szokásos megy mindig. Miért nem tudnak kicsit kreatívak lenni egyszer végre. Amúgy van a pánk játék 20 euró ultimate 37 asszem. Kb ennyi.
-
tibaimp
nagyúr
-
Serpiko
addikt
-
tibaimp
nagyúr
-
Serpiko
addikt
Nem rossz az az RT ötlet, mert csak a játékon belül kapcsolom ki, egy próbát megér, majd meglátom.
A CP2077 meg nagyon jó játék, én 4 karakterrel toltam végig, ~520 órát van benne! Célszerű a DLC-t is megvenni. Nagyod be tud szívni, pedig engem a való életben a túlzott tetoválás is taszít, el nem tudtam képzelni, hogy egy ilyen kiber világ be tud szívni!
A cp2077 ultimate kell vennem akkor ilyet keressek?
Ui nincs tetkom sajnos#Izgulok
-
tibaimp
nagyúr
Nem rossz az az RT ötlet, mert csak a játékon belül kapcsolom ki, egy próbát megér, majd meglátom.
A CP2077 meg nagyon jó játék, én 4 karakterrel toltam végig, ~520 órát van benne! Célszerű a DLC-t is megvenni. Nagyod be tud szívni, pedig engem a való életben a túlzott tetoválás is taszít, el nem tudtam képzelni, hogy egy ilyen kiber világ be tud szívni!
-
Serpiko
addikt
Az RT írták több helyen is, hogy ki kell kapcsolni. Azt majd kipróbálom, de ilyen Win szétmaszírozásba nem megyek bele, mert a többi játék szépen fut, szóval nem a géppel/Win-el van a baj. Az a dühítő, hogy 2023-ban is jelentkezett már ez a hiba, az EA meg le se szarja....
Na, ezért csodálom, és tisztelem a CDPR lengyel srácokat, akik a Witcher-t és a CP2077-et készítették, rengeteg frissítés jött minden játékukhoz, a CP-hez meg különösen!
Olvastam a szakmai topiban az RT ötletet nem piszkálnám lehet baj lesz belőle. Furcsa ez a hozzáálás de mit tudunk tenni semmit a pénzt hajtják mint mindenhol.
CP2077 rahta vagyok lassan beszerzem
Kitartás megfogoldodni egyszercsak!
#izgulok.
-
tibaimp
nagyúr
Az RT írták több helyen is, hogy ki kell kapcsolni. Azt majd kipróbálom, de ilyen Win szétmaszírozásba nem megyek bele, mert a többi játék szépen fut, szóval nem a géppel/Win-el van a baj. Az a dühítő, hogy 2023-ban is jelentkezett már ez a hiba, az EA meg le se szarja....
Na, ezért csodálom, és tisztelem a CDPR lengyel srácokat, akik a Witcher-t és a CP2077-et készítették, rengeteg frissítés jött minden játékukhoz, a CP-hez meg különösen!
-
Serpiko
addikt
-
tibaimp
nagyúr
-
Serpiko
addikt
-
tibaimp
nagyúr
-
Serpiko
addikt
Ez az je sikerült kivinni.
Amúgy a Jedi Survivor xboxon végigtoltam nagyon jó kis gém. A Divison pc toltam az is adta nagyon több száz óra bele ment.
Vannak itt még szerintem csak nem mernek írni lehet annyira izgulnak. Hahó ne izguljatok ennyire itt írjátok ki magatokból az izgulást jó?Régen admin is járt ide rendszeresen nem tudom hova tünt.
#izgulok
Minden este izgulok nem tudok leállni függő vagyok de nagyon amúgy.
#izgulok -
Serpiko
addikt
Halihó! Régen jártam erre, már hiányzott. Amúgy, úgy látom, csak ketten maradtunk

Közben végigtoltam, mindenféle fagyás nélkül, a SW Outlaws-ot....
Még próbálkozom a Jedi Survivor-al.Egyelőre még várok az RDR2-vel, mert itt van még a Divison 1-2, Windlands, Breakpoint, Avatar mind open world játék, előbb ezeket kellene kitolni, szóval....

Ez az je sikerült kivinni.
Amúgy a Jedi Survivor xboxon végigtoltam nagyon jó kis gém. A Divison pc toltam az is adta nagyon több száz óra bele ment.
Vannak itt még szerintem csak nem mernek írni lehet annyira izgulnak. Hahó ne izguljatok ennyire itt írjátok ki magatokból az izgulást jó?Régen admin is járt ide rendszeresen nem tudom hova tünt.
#izgulok
-
tibaimp
nagyúr
Halihó! Régen jártam erre, már hiányzott. Amúgy, úgy látom, csak ketten maradtunk

Közben végigtoltam, mindenféle fagyás nélkül, a SW Outlaws-ot....
Még próbálkozom a Jedi Survivor-al.Egyelőre még várok az RDR2-vel, mert itt van még a Divison 1-2, Windlands, Breakpoint, Avatar mind open world játék, előbb ezeket kellene kitolni, szóval....

-
Serpiko
addikt
RDR2 epic 5.622.- adja most éesz még ennél olcsobb szerintem. De jó ár diszkont lassan.

-
Serpiko
addikt
Jó kis délutáni izgulás asszem rászokok jobb mint éjjel asszem.
#izgulok -
Serpiko
addikt
Mit csináljak unatkozom amúgy. Izgulok nagyon megyek és a steamont bámulom szólás szerint eme késői órán. Ja álmos vagyok amúgy. Van itt valaki?
#izgulok -
Serpiko
addikt
Köszi
, egyelőre semmi. Próbálgattam, de egy-egy kifagyás után mindig újra kell indítani a gépet is, mert ha újra indítom a játékot, egyből kifagy...Egyelőre visszatértem az SW Outlaws-hoz, befejezem a 2 DLC-t, ha már megvettem. Érdekes módon, annak semmi baja, én ebből azt a következtetést vonom le, hogy a PC-m rendben van, ott a játékkal lesz a gond tuti. Szóval, support-nak fogok írni, kíváncsi vagyok foglalkoznak-e így majd velem. Csak példa, a nagy gyűlölt Ubisoft, mikor az AC Odyssey-ben az egyik legendás állat beesett a grafika alá, és így nem tudtam megölni, majd kiloot-olni, ezzel egy komoly mission szál ment volna a levesbe, felvettem velük a kapcsolatot, nem kötekedtek, nem nálam keresték a hibát, simán bekérték a mentés file-okat, valamit csináltak, visszaküldték, és az állat teteme ott volt, immár a helyén!
Sajnálom remelem meg lesz oldva. Na az komoly így segítenek a bajban levő embernek nagy respect nekik komolyan le a kalappal.
Így már meg jobban kiváncsi leszek a történetes végre.#izgulok
-
tibaimp
nagyúr
Köszi
, egyelőre semmi. Próbálgattam, de egy-egy kifagyás után mindig újra kell indítani a gépet is, mert ha újra indítom a játékot, egyből kifagy...Egyelőre visszatértem az SW Outlaws-hoz, befejezem a 2 DLC-t, ha már megvettem. Érdekes módon, annak semmi baja, én ebből azt a következtetést vonom le, hogy a PC-m rendben van, ott a játékkal lesz a gond tuti. Szóval, support-nak fogok írni, kíváncsi vagyok foglalkoznak-e így majd velem. Csak példa, a nagy gyűlölt Ubisoft, mikor az AC Odyssey-ben az egyik legendás állat beesett a grafika alá, és így nem tudtam megölni, majd kiloot-olni, ezzel egy komoly mission szál ment volna a levesbe, felvettem velük a kapcsolatot, nem kötekedtek, nem nálam keresték a hibát, simán bekérték a mentés file-okat, valamit csináltak, visszaküldték, és az állat teteme ott volt, immár a helyén!
-
Serpiko
addikt
Valami megoldást találtál? Kiváncsi vagyok nagyon. Jó lenne megoldani amúgy.
-
Serpiko
addikt
Érdekes hiba vajon mii lehet a gond. Hihetetlen írj nekik mindenképpen. Kérdezted itt ph fórumon? Vagy grok dzsemináj stb. Oldjuk meg ezt neked jó!
Ha már fizettel érte menjen.
#izgulok -
tibaimp
nagyúr
Szerintem vedd meg, ha bejön ez a stílus.
Én meg képzeld úgy jártam, hogy írtam korábban, megvettem a SW Jedi Survivor-t, hát a franc...
egy bizonyos átvezetőnél nem kifagy mindig....így ez csöcs. Gondoltam írok az EA support-nak! -
Serpiko
addikt
Most irt a steamon a postal akciós nem tudom mii legyen. Kene az a játék nagyon.
izgulok lehet megveszem azt a fene tudja.
#izgulok -
Serpiko
addikt
Izgulni olyan jó nem bírom ki szájberpánkot akarok nagyon Xboxra amúgy. 5k dlc vel együtt.
Lehetséges szerintetek.Megyünk ki? -
Serpiko
addikt
Megmondom őszintén a tört verziót kipróbáltam, csak pár órát játszottam vele. Nem volt rossz, tetszik benne a nyílt világ (mondjuk az eleje pont nem ott a havas részen), meg később a tábor fejlesztése, de például furcsa, hogy nincs benne fast travel, ami kb. minden open world játékban van, mivel odamenni lóval mindenhova, nagyon belassítja a játékot. OK, ennek is megvan a feeling-je, az igazi vadnyugati érzés átjött, ez igaz. Meg akarnám venni, csak, mivel most mással játszok, így várok, hátha lesz olcsóbb, vagy esetleg az Epic tényleg adná ingyen, mint a GTA5-t pár éve...
Az a sok mászkálás nekem sem jött be de megszoktam egy idő után. Ahogy a lassú mozgást is meg a sok pepecselös dolgot. Szokni kjell az tény de ennek ellenére is nagyon jó kis játék. Imdátam. Lesz ingyen ez is biztos vagyok benne vagy nagyon diszkont áron.
-
tibaimp
nagyúr
Megmondom őszintén a tört verziót kipróbáltam, csak pár órát játszottam vele. Nem volt rossz, tetszik benne a nyílt világ (mondjuk az eleje pont nem ott a havas részen), meg később a tábor fejlesztése, de például furcsa, hogy nincs benne fast travel, ami kb. minden open world játékban van, mivel odamenni lóval mindenhova, nagyon belassítja a játékot. OK, ennek is megvan a feeling-je, az igazi vadnyugati érzés átjött, ez igaz. Meg akarnám venni, csak, mivel most mással játszok, így várok, hátha lesz olcsóbb, vagy esetleg az Epic tényleg adná ingyen, mint a GTA5-t pár éve...
-
Serpiko
addikt
-
tibaimp
nagyúr
Nem vettem meg végül is, de ami késik, nem múlik!
-
Serpiko
addikt
Igen!
Most vettem meg a SW Jedi Survivor játékot, konkrétan 7,55EUR, annyit megér. Az első része is jó volt, ez is fasza eddig. majd este tolom tovább.szerk: Meg az idei F1-et várom már nagyon, az új autókkal, szabályrendszerrel, csapatokkal, motor beszállítókkal, stb...csak ennyi minden változott idén. Izgulok is!
Sw az jó szoktuk tolni mii is ha úgy van megveszuk Xboxra. A régen sokat f1 autos gemet toltam aztán meguntam. Majd egyszer lehet újra elkezdem nagyon bejött nekem anno mondjuk azt PC toltam Xbox karral.

Rd2 vel mi van?
@izgulok -
tibaimp
nagyúr
Igen!
Most vettem meg a SW Jedi Survivor játékot, konkrétan 7,55EUR, annyit megér. Az első része is jó volt, ez is fasza eddig. majd este tolom tovább.szerk: Meg az idei F1-et várom már nagyon, az új autókkal, szabályrendszerrel, csapatokkal, motor beszállítókkal, stb...csak ennyi minden változott idén. Izgulok is!
-
Serpiko
addikt
Miujsag izgulosok magy a csend mindenki kockul a sok játékkal amit vett akcióban.
-
Serpiko
addikt
-
tibaimp
nagyúr
-
Serpiko
addikt
-
tibaimp
nagyúr
-
Serpiko
addikt
-
tibaimp
nagyúr
-
Serpiko
addikt
-
tibaimp
nagyúr
-
Serpiko
addikt
-
Serpiko
addikt
RDR2 Izgulok hogy legyen hamar akciós a gem. Remelem tavasz vagy kicsit előbb izgulok.
koszi a linket fel is írom jó kis lista. Biztos valami bennfentes a tag ha így tudja a dolgokat. Beszél vele lehet tud intézni RDR2 gémet.
-
tibaimp
nagyúr
-
tibaimp
nagyúr
Csak nem vettem meg én se az RDR2-őt, mert a Outlaws DLC-k lettek helyette, így most én is izgulok, hogy mikor lesz megint 15EUR a cucc....Na mindegy, gondolom leghamarabb majd a Tavaszi vásárkor március környékén.
-
Serpiko
addikt
Nem tok aludni most is a steamon nézegetem és izgulok hátha lesz valami jó kis akció vagy találok valami játékot. Eddig semmi sajnos pedig lenne vala i fasza gʻèmet venni ám.
#izgulok
-
Serpiko
addikt
Újra itt izgulás beindult durván. Jó kis akció kene de nincs sehol semmi most. Megyek apró azt nézek Xbox szájberbánkot
#izgulok -
Serpiko
addikt
-
tibaimp
nagyúr
-
Serpiko
addikt
-
tibaimp
nagyúr
-
Serpiko
addikt
https://store.steampowered.com/app/2096030/Snow_Plowing_Simulator/
Bár nem túl jók az értékelések
Azta, de jó köszi a demo jön is le azt megy a lapátolás
Ki gondolta volna van ilyen gém is.
#uzgulok
-
Anonymusxx
senior tag
https://store.steampowered.com/app/2096030/Snow_Plowing_Simulator/
Bár nem túl jók az értékelések
Új hozzászólás Aktív témák
-
6404 - 6301
6404 - 6301 6300 - 6201 6200 - 6101 6100 - 6001 6000 - 5901 5900 - 5801 5800 - 5701 5700 - 5601 5600 - 5501 5500 - 5401 5400 - 5301 5300 - 5201 5200 - 5101 5100 - 5001 5000 - 4901 4900 - 4801 4800 - 4701 4700 - 4601 4600 - 4501 4500 - 4401 4400 - 4301 4300 - 4201 4200 - 4101 4100 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Forza sorozat (Horizon/Motorsport)
- 240 Hz-et ígérő, ultraszéles okosmonitor jött az LG gondozásában
- Temu
- Genshin Impact (PC, PS4, Android, iOS)
- Hosszabb bemutatót kapott az új Fable
- Végre véglegesek az AV2 kodek specifikációi
- Milyen nyomtatót vegyek?
- Mini-ITX
- Garancia kérdés, fogyasztóvédelem
- Okos otthon - Home Assistant, openHAB és más nyílt rendszerek
- További aktív témák...
- Kingston FURY Renegade 1TB M.2 PCIe NVMe 7300/6000 MB/s - 3db
- ÚJ! MSI CYBORG 15 Gamer Tervező Laptop 15,6" -30% i7-13620H 10Mag 16/512 RTX 4060 8GB FHD 144Hz HUN
- Thomson Neo HUN14C-4BK128 notebook (új, bontott csomagolás)
- Iphone 17 Pro 256 GB, Független USA. Esim. Új.
- Lenovo ThinkPad X13 i5-10310U 16GB RAM 256GB SSD Win11 Pro Jó akku
- 27% - ÚJ MSI MEG Vision X AI Core Ultra 9 285K / RTX 5090 / 128GB DDR5 / 2TB NVMe ! BeszámítOK!
- Bomba ár! HP ZBook 15u G3 - i7-6G I 8GB I 256SSD I Radeon R7 I Cam I W11 I Garancia!
- BESZÁMÍTÁS! 1TB Samsung 980Pro NVMe SSD meghajtó garanciával hibátlan működéssel
- ÚJ FEKETE Surface Pro 10 Intel Core Ultra 5 135U 16GB 1000GB 1 év gar
- AKCIÓ! Apple Mac Mini 2020 M1 8GB 256GB számítógép garanciával, hibátlan működéssel
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Úgy értettem mára befejeztem álmos voltam. Lassan haladok mindent megnezek. Olvasok nézelődők állíthatók stb. 2 szinten vagyok. A pontok képesség kiosztását is gondot okoz. Kb gta6 megjelenésére ki játszom. Lol
Amúgy a Jedi Survivor xboxon végigtoltam nagyon jó kis gém. A Divison pc toltam az is adta nagyon több száz óra bele ment.
