Új hozzászólás Aktív témák

  • SityiSXT

    őstag

    Minap fontos user felhív, hogy valami cucc kéne két beosztottja laptopjába, de izibe! Hogy konkrétan mi kellett már, arra nem emlékszem, de nem is fontos a történet szempontjából. Kérdem tőle, mi a laptopok modellszáma. Jött a válasz: HP EliteBook. Mondom remek, ebben melyik a szám, valamint minden laptopunk, ami nem Apple, az olyan, és használunk belőle vagy ötfélét minimum. Inkább legyen szíves a képernyő keretének jobb alsó sarkát megnézni, mi van odaírva - négy szám és egy p betű: ez kéne nekem. Válasz: ő annyit lát, hogy HP, alul középen, jobbra lent pedig azt, hogy EliteBook, és mást nem. Mondom neki, ki van zárva, minden HP EliteBook gépünkön a típusszám ott van. Ezeken nincs, makacskodik. No jó, odamegyek, nézzük meg együtt.
    Persze amikor odamentem, ott voltak a típusszámok. Kérdem tőle WTF (persze cizelláltabban)? Ő meg jött a hantával, hogy biztos nagyon el volt akkor foglalva... Mutatom neki: pedig az a szám ott van rögtön az EliteBook felirat mellett, ahol mondtam, nem igaz, hogy nem látta. Mindegy, felírtam a két laptop típusszámát, aztán mentem az udvarra esőtáncot járni (legalább nem fáztam)... :DDD
    (Amikor visszamentem az asztalomhoz, direkt megkértem a többieket, hogy ellenőrizzük az angoltudásomat: ha azt mondom, hogy "lower right corner of the rim of the screen", hova mutattok? Mindenki pontosan oda mutatott, ahová kellett :U )

Új hozzászólás Aktív témák