Új hozzászólás Aktív témák

  • fil
    őstag

    Jelentem a béta verziós BT Near tökéltesen teszi a dolgát. :) Fil kolléga által javasolt ussd kódokkal tökéletesen működik az átirányítás. Egy kis késleltetés van a dologban, kb 1 perc. Ha valaki pont akkor hív, amikor kimegyek a szobából és még nincs meg az átirányítás, azt majd visszahívom.
    Jöhet a finomhangolás: munkaidőben, amikor a céges telefon van nálam, akkor a magántelefonon legyen aktív átirányítás, munkaidőn kívül pedig pont fordítva.

    Sajnos a késéssel én nem nagyon tudtam mit csinálni. A scan time-tól függ. Ezt ugyan lehet(ne) nagyon rövidre állítani ,de akkor a fogyasztás lesz horror. Végül is aztán én inkább a wifi connect mellett maradtam egyelőre ,az bevált és gyors is. Most kísérletezem a NFC-vel. Sajnos azt a tasker még nem nagyon kezeli (ki-be kapcs. aztán ennyi) és a technológiának is megvannak a korlátai (lezárt készüléknél nem megy stb.).

Új hozzászólás Aktív témák