-
Fototrend
TCL LCD és LED TV topic téma összefoglaló
Új hozzászólás Aktív témák
-
forguet
senior tag
Sziasztok! TCL 75c805 tv. 4k-s mkv kiterjesztésű filmet néznék hálózaton keresztül számítógépről. A fájl 18 gb. A tv usb-c porton keresztül ethernet kábellel kapcsolódik a hálózathoz 1gbps sebességgel.
A problémám az, hogy kb 30 mp-enként felugrik egy hdr-10 jel a kép bal felső sarkában, és beakad a film egy mp-re. Ez sztetek orvosolható? Valami tv beállítási probléma lehet, hálózati vagy a fájlé? Köszi ha megosztotok gondolatokat. -
forguet
senior tag
válasz
forguet
#18608
üzenetére
A tcl vevoszoli gyorsan valaszolt, ezt meg majd kiprobalom holnap
"Köszönjük szépen, hogy írt nekünk. Sajnos a Vodafone rendszerét behatóan nem ismerjük, az általuk biztosított médiakártya működtetése / beállítása az ő feladtuk. Esetleg megoldást jelenthet a problémára a csatorna hangolásnál, ha Finnországot vagy Németországot adja meg, mert a frekvencia keresésnél ott alacsonyabb Mhz tartományban indítja a keresést. Üdvözlettel, a TCL csapata" -
forguet
senior tag
Sziasztok!
Vettem egy TCL 55C735 TV-t.
Vodafone mediacarddal szeretném használni, hogy ne legyen plusz egy távirányító és plusz egy készülék a médiabox miatt.
Volt bennem egy félelem, mert a mediacard kompatibilis készülékek listájában nem volt benne, illetve a olvastam h ezzel volt már probléma a múltban TCL TV-knél.
Na most volt a vodás szerelő, és próbálta üzembe helyezni, és nem sikerült (170 adó helyett 3-at talált)
Már előre mondta, hogy nem biztos h sikerülni fog, mert a régebbi TCL tv-knél nem járt sikerrel.A médiakártyát amúgy felismeri a TV, kiírja a részletes adatait is, de a csatornakeresés nem sikeres...a szerelő azt mondja, hogy szerinte az a gond, hogy nem lehet a TV-ben régiót állítani Magyarországon belül, illetve ami menüpontot találtunk az csak 4 számjegyig fogad régiókódot (és egy 5 számjegyűt kéne beállítani - 43104-es budapesti alrégió)
Eléggé morcos vagyok emiatt, nem preferálom a médiaboxot, mert plusz egy készülék, plusz egy távirányító, illetve lefoglalja az UTP portot is, és akkor még egy switchet is oda kell tennem h a TV is kapjon internetet...

Van bárkinek ötlete innen hogyan tovább?
Már azon gondolkodom h elállok a TV-től és veszek egy Samsungot (bár sajnálnám, mert nagyon rendben van ez a tv, szép a képe, jó a hangja, gyors az oprendszere...)Előre is köszi a véleményeket.
Új hozzászólás Aktív témák
- Milyen egeret válasszak?
- Elektromos autók - motorok
- Dolce Gusto
- Társasjáték topic
- VGA kibeszélő offtopik
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Samsung Galaxy Ring - gyűrű-kúra
- Telekom otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Honor Magic6 Pro - kör közepén számok
- További aktív témák...
- 27% LG 75NANO756QA 190CM NANOLED 4K UHD 100HZ SMART TV ! BeszámítOK !
- SAMSUNG (QE75QN990FTXZU) 191CM 8K 240HZ NEO QLED CSÚCS TV ! AKCIÓ!
- SAMSUNG (QE75LS03FW) 190CM NEO QLED FRAME SMART UJ MODELL! AKCIŐ
- SAMSUNG (QE85QN85B) 215CM NEO-QLED SMART PRÉMIUM ! AKCIÓ!
- SAMSUNG (QE75QN90D) 190CM 4K NEO Q-LED SMART UJ PRÉMIUM ! AKCIÓ!
- LG 65G4 - 65" OLED evo - 4K 144Hz & 0.1ms - MLA Plus - 3000 Nits - NVIDIA G-Sync - FreeSync Premium
- HIBÁTLAN iPhone 14 Pro 256GB Space Black -1 ÉV GARANCIA -Kártyafüggetlen, MS3235
- BESZÁMÍTÁS! MSI B450M R5 5600X 32GB DDR4 512GB SSD RTX 3080 10GB ZALMAN Z1 Plus Cooler Master 750W
- HP ProDesk 600 G4 i5-8100 16GB 512GB 1 év garancia
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 14400F 32/64GB RAM RTX 5060 Ti 8GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: BroadBit Hungary Kft.
Város: Budakeszi
Cég: ATW Internet Kft.
Város: Budapest


