-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
tuzpenge
addikt
Sztem ha lefagy a teló akkor bachatod a sima kikapcs nem opció.....még mindig vacillálok de mivel már csak 1 hét az újabb béta lehet feldobom....
-
hdanit610
aktív tag
-
westlake
félisten
-
tuzpenge
addikt
Nekem éppen beakadt a Messenger frissítés (566.0.0). Frissül, kis kék pötty a neve előtt, de már megint ott a felajánlott frissítés, ha bemegyek az Appfrissítésekbe. Újraindítás után viszont csak egyszer kellett frissíteni, utána jó lett. Persze lehet, hogy ez a frissítés hibája. 27.0 DB1, 15P.
Hogy indítottad újra? Hard resettel vagy csak sima ki-bekapcs volt?
-
westlake
félisten
Nekem éppen beakadt a Messenger frissítés (566.0.0). Frissül, kis kék pötty a neve előtt, de már megint ott a felajánlott frissítés, ha bemegyek az Appfrissítésekbe. Újraindítás után viszont csak egyszer kellett frissíteni, utána jó lett. Persze lehet, hogy ez a frissítés hibája. 27.0 DB1, 15P.
-
hdanit610
aktív tag
Magam is készülök elküldeni az indexelős dolgot. Lassan 1 hete indexel, csak nem tudom mit. A brick után új telóként állítottam be, semmilyen mentést nem raktam vissza, mindössze az Apple ID-mal léptem vissza. Na mindegy, zavarni nem zavar annyira, mert látszólag nem eszi az akksit.
-
kchris78
veterán
-
hdanit610
aktív tag
-
batabe
senior tag
bár mindenki 27 lázban ég, de kint van a 26.6 beta2. (d)
-
havri1
félisten
-
Reverting
őstag
Szerintem is teljesen jó csak ezt az indexelést befejezhetné már végre szombat óta (16 Pro)
En egy i11re raktam, 12h alatt leindexelt, iPad-ra most raktam, szerintem az is hamar meglesz, wifi kozelben minel kevesebbet hasznalva…

-
syIex
nagyúr
-
SharpSA
veterán
-
evooo
aktív tag
Szerintem is teljesen jó csak ezt az indexelést befejezhetné már végre szombat óta (16 Pro)
El kell keseritselek, 1 hete indexel nalam.
-
h_benjamin
aktív tag
Szerintem is teljesen jó csak ezt az indexelést befejezhetné már végre szombat óta (16 Pro)
-
hdanit610
aktív tag
Vannak apró bugok, de teljesen élhető. Vagy ma, vagy jövő héten várható egy újabb csomag, mert már haladni kell, hogy júliusban jöhessen az első pbulikus béta. A publikus béta általában a második, vagy harmadik dev béta, ami már egészen stabil szokott lenni.
Ettől függetlenül én nem érzem rossznak első változat mivolta ellenére. -
Bondix
aktív tag
Gondolkozom 15 PM fel dobom az új 27 béta
Akinek ezen van mennyire bugos? -
Morgenstern
tag
Megkövetem magam, úgy tűnik abba a statba a töltés közbeni nyomkodás is benne volt. Ma csináltam egy tiszta tesztet. 12:00-kor 100%, most 48% 5:40-es SOT. Szerintem ez nem lóg ki se fel, se le a korábbitól.
-
MikeWazowski
veterán
-
hdanit610
aktív tag
Mérnök a csávó. Biztos eljutott hozzá is, hogy mennyire gatya a 26-os szoftver, és akár ki is adhatta, hogy mi a prioritás. Legalábbis szerintem van erre esély.
Szerintem ő is használta, biztos, hogy első kézből tudja a gondokat.
nyilván nem Androidot használnak telóként. 
-
MikeWazowski
veterán
nem hiszem, nem hinném egyébként hogy egy ilyen cégnél a legfelsőbb vezetőnek erre közvetlenül hatása van.
Mérnök a csávó. Biztos eljutott hozzá is, hogy mennyire gatya a 26-os szoftver, és akár ki is adhatta, hogy mi a prioritás. Legalábbis szerintem van erre esély.
-
tuzpenge
addikt
nem hiszem, nem hinném egyébként hogy egy ilyen cégnél a legfelsőbb vezetőnek erre közvetlenül hatása van.
Az irányra mindenképpen van....ha a régi stabilitás részbeni visszahozása az új célja a legfelsőbb vezetésnek az már előlépés lesz....
-
aprokaroka87
nagyúr
Pontosan, lehet ez már az új vezér hatása...
Pedig elvileg csak szeptemberben nevezik ki.nem hiszem, nem hinném egyébként hogy egy ilyen cégnél a legfelsőbb vezetőnek erre közvetlenül hatása van.
-
MikeWazowski
veterán
Tesóm is panaszkodott erre, de hát csak béta még, annak is az eleje, biztosan javítja a majd a köv. frissítés.
-
MikeWazowski
veterán
26 szerintem azzal lett elcseszve hogy az idő nagy részét a glass ui fejlesztésére fordították, viszont elfelejtettek hozzá optimalizálni normálisan.
De ha felismerték hogy hibáztak akkor jó az út.Pontosan, lehet ez már az új vezér hatása...
Pedig elvileg csak szeptemberben nevezik ki. -
tuzpenge
addikt
Annyira dicséritek ezt az 27-et hogy lehet felteszem, és megpróbálok figyelni hogy en Force restartoljam....
-
syIex
nagyúr
Van még két és fél hónapjuk rá, de egyelőre nagyon dícsérik, mármint a fuidságát.
Valóban jóval jobb, mint a 26 volt ugyan ebben az állapotban. Vannak bugok, néha szaggatas, de összessegebe jó lett csak nem egy nagy ugrás szerintem. Ami bosszantó számomra, hogy a wireless CarPlay folyamatosan el dobja random időnként. A többi apróság nem tétel már most sem szerintem.
-
aprokaroka87
nagyúr
Valamit nagyon eltaláltak ezzel a 27-tel és ez még csak az első, fejlesztőknek szóló verzió... a régi szifonokon is látom, meg olvasom h mennyivel gyorsabb a működés. Igazából ezek a dolgok csak azt bizonyítják, hogy a tavalyi, 26-os verzió mennyire egy elbaxott rendszer lett.
26 szerintem azzal lett elcseszve hogy az idő nagy részét a glass ui fejlesztésére fordították, viszont elfelejtettek hozzá optimalizálni normálisan.
De ha felismerték hogy hibáztak akkor jó az út. -
hdanit610
aktív tag
Határozottan. Évek óta most van először olyan érzésem, hogy ez olyan apple-ösre sikerült, és a jó irányba megyünk. Messze még a végleges, de az irány nagyon biztató.
Igen, határozottan én is így érzem. Piszok jó első béta lett, vannak persze benne kisebb gondok, pl. a Messenger bill. hiba engem is érint, de azért az elvárásaim messze nem olyanok, mint mondjuk majd lesznek szeptemberben, ahol azért ilyen hibák már nem engedhetők meg. Szóval nagyon élvezem az új rendszert, sokkal jobb, mint a 26, még béta állapotában is.
-
Morgenstern
tag
Valamit nagyon eltaláltak ezzel a 27-tel és ez még csak az első, fejlesztőknek szóló verzió... a régi szifonokon is látom, meg olvasom h mennyivel gyorsabb a működés. Igazából ezek a dolgok csak azt bizonyítják, hogy a tavalyi, 26-os verzió mennyire egy elbaxott rendszer lett.
Határozottan. Évek óta most van először olyan érzésem, hogy ez olyan apple-ösre sikerült, és a jó irányba megyünk. Messze még a végleges, de az irány nagyon biztató.
-
MikeWazowski
veterán
Valamit nagyon eltaláltak ezzel a 27-tel és ez még csak az első, fejlesztőknek szóló verzió... a régi szifonokon is látom, meg olvasom h mennyivel gyorsabb a működés. Igazából ezek a dolgok csak azt bizonyítják, hogy a tavalyi, 26-os verzió mennyire egy elbaxott rendszer lett.
-
Morgenstern
tag
-
mihail38
senior tag
Van még két és fél hónapjuk rá, de egyelőre nagyon dícsérik, mármint a fuidságát.
Sokan dícsérik és biztató az új ios 27, én nem és nem is szeretném előbb mint a hívatalos kipróbálni, erre vannak a bátor és nagyon kíváncsi emberek

Szerintem jobb lesz mint a 26 van még idejük kijavítani a kis apró hibákat... -
MikeWazowski
veterán
-
syIex
nagyúr
Elfelejtettem, hogy mar letettem az AirPodsot, megkertem valamire Sirit, erre az max hangeron elkezdte mondani, hogy something went wrong.
Erre felkelt a kisfiam, mert megijedt es elkezdett sirni szegenykem, ugyhogy reszemrol egy ideig nem erdekel Siri, meg akkor se, ha en voltam a balf@sz
Nekem kellett két nap amig be lett aktiválva az új Siri, de sok mindennel nem vagyok előrébb sajnos, többre számoltam. A clean up az jó lett, da e keresés stb az továbbra is nagyon gyenge.
-
Kerio
őstag
-
batabe
senior tag
-
hdanit610
aktív tag
Igen, 15PM. Visszaraktam a bétát és vigyázok, hogy ne indítsam újra. Mivel nullából húztam újra, ezért meglehet, hogy már nem lenne gond belőle, de hagyom. Leginkább a watch miatt raktam vissza, mert azon is a béta van és nem volt hajlandó működni a 26.5-tel. Egyelőre továbbra is nagyon jó a kapcsolatunk a bétával, pedig nyúzom rendesen.

-
BeastMode
őstag
Elfelejtettem, hogy mar letettem az AirPodsot, megkertem valamire Sirit, erre az max hangeron elkezdte mondani, hogy something went wrong.
Erre felkelt a kisfiam, mert megijedt es elkezdett sirni szegenykem, ugyhogy reszemrol egy ideig nem erdekel Siri, meg akkor se, ha en voltam a balf@sz
-
havri1
félisten
Ha kikerestetsz vele utolsó emailokat, kidobja ablakban?
Hey Siri, list my last ten emails. pl.
Kis idő nekem is kellett, töltött le valamit, aztán restara után már a keretes animációt dobta fel. -
BeastMode
őstag
Uj ikon, aktiv a ChatGPT, csak a US van a nyelvek kozott, megse akar valtani.
Hatha idovel meggondolja magat, mert most megint indexel serenyen
-
havri1
félisten
Siri beállításokban az új ikon van már? ChatGPT inaktív mint nekem a képen, vagy bele tudsz már menni? free login is jó. Utána restart. powery off-on nem Force.
Kell pár restart. Illetve a hun nyelvet én töröltem a beállítások közül is. -
BeastMode
őstag
-
havri1
félisten
-
BeastMode
őstag
Telefon nyelv ENG (US)
Régió US
Restart (nem force
)
Siri nyelve ENG
És restart. Váltott az ikon, majd megjelentek a Siri-n belül a chatgpt lehetőségek. Kis idő után aktív is lett, ott beloginoltam a chatgpt useremmel, és ment minden.
Innentől új animáció, és AI - ChatGPT dolgozott úgy vettem észre. Integrálta magát a mail appba is, na az kavart be, de rendesen - nálam -, így vissza kellett menni a régire.
Az irány amúgy tetszik. E-mailek, üzenetek között baromi jól keresett, elemzett, kilistázott. A baj az, hogy kérek tőle valamit, kiírja, elmondja, de onnan nincs második lépés. Újra elő kell hívni a Sirit, új művelethez. Lehet én bénáztam, de így nekem macerás használni. (rengeteget emailozok, nekem itt baromi nagy segítség lenne. Diktálni, összegezni, fogalmazni stb)
tuzpenge: Tuti nem. Nincs másik telefonom, és használom
Koszi, lehet az volt a baj, hogy nekem English (UK) beallitason volt a telom.
Most tolti le elvileg a ChatGPT hozzavalokat, remelem utana mukodni fog az uj Siri.
Koszi megegyszer!
-
havri1
félisten
Telefon nyelv ENG (US)
Régió US
Restart (nem force
)
Siri nyelve ENG
És restart. Váltott az ikon, majd megjelentek a Siri-n belül a chatgpt lehetőségek. Kis idő után aktív is lett, ott beloginoltam a chatgpt useremmel, és ment minden.
Innentől új animáció, és AI - ChatGPT dolgozott úgy vettem észre. Integrálta magát a mail appba is, na az kavart be, de rendesen - nálam -, így vissza kellett menni a régire.
Az irány amúgy tetszik. E-mailek, üzenetek között baromi jól keresett, elemzett, kilistázott. A baj az, hogy kérek tőle valamit, kiírja, elmondja, de onnan nincs második lépés. Újra elő kell hívni a Sirit, új művelethez. Lehet én bénáztam, de így nekem macerás használni. (rengeteget emailozok, nekem itt baromi nagy segítség lenne. Diktálni, összegezni, fogalmazni stb)
tuzpenge: Tuti nem. Nincs másik telefonom, és használom
-
BeastMode
őstag
Neked hogy sikerult eletre kelteni az uj Sirit?
-
tuzpenge
addikt
"Legyetek bátorak!!!" --- hogy egy klasszikust idézzek!
Indítsd már újra hard resettel, és ha nem brickel én is felteszem az enyémre....
De nem ér kamuzni!!!!
-
havri1
félisten
Nálam is 15p van, de nem jelentkezett ez a hiba, bár azóta nem indítottam így újra
Más: ezt az új Siri-t kikapcsolom. Tegnap óta tesztelem, kalap szar
Emailjeimet szelektálja, és van egy csomó, amit a telefon nem tölt be így.. -
tuzpenge
addikt
-
BeastMode
őstag
-
Kerio
őstag
Sziasztok!
A KH mobilbank és a Mobilkincstár működik az IOS 27 beta-val? -
tuzpenge
addikt
-
kchris78
veterán
Most este néztem videókat, bugfix listákat szerintem már most első bétánál látszik azért hallgattak a panaszokra. Több 26-os design bakit kijavítottak, glass csúszka, ikon körüli csicsa effekt kuka és az animáció gyorsítások. Szerintem iPhone és Mac alatt is nagyságrendileg kevesebb sírás lesz ősszel mint tavaly. Csak egy rossz emlék lesz a 26.
ez az évenkénti főverzió update rákfenéje. Technikai emberek nem tették volna élesbe de nem készült el. Ezért lett olyan a 26 amilyen.
-
BeastMode
őstag
Ma brickeltem a 15PM-ot! Egy sima restartot akartam csinálni (hang fel, hang le, power gomb hosszan) és nem jelent meg az alma logó. Sajnos SEMMIRE sem reagált. Itt van tőlem pár méterre egy iCentre, átrohantam és mindent megpróbáltak, hogy életre keltsék, de semmire nem reagált. Teljesen padlót fogtam, 1,5 hétre tudták volna vállalni, hogy akksit leveszik, vissza és restore, hátha. Még akartam futni egy kört és rákötöttük itt a cégnél egy 27-es macOS tesztgépre és az érzékelte, ha DFU-ba raktuk és sikerült visszaállítani 26.5-re. Mivel jól megégettem magam, így most egyelőre marad a sima 15-ön a béta, a 15PM majd talán a publikus bétát kapja meg.
Szóval: NE restartoljátok a hard reset megoldással a telótokat, mert így járhattok, mint én!
Mondjuk a watch nem tudom hogy kap majd 26.5-öt...
Most inditottam ujra igy a telot, minden problema nelkul.
Ezek szerint ez is random bug es nem all fenn mindenkinel. -
1995M
aktív tag
Most este néztem videókat, bugfix listákat szerintem már most első bétánál látszik azért hallgattak a panaszokra. Több 26-os design bakit kijavítottak, glass csúszka, ikon körüli csicsa effekt kuka és az animáció gyorsítások. Szerintem iPhone és Mac alatt is nagyságrendileg kevesebb sírás lesz ősszel mint tavaly. Csak egy rossz emlék lesz a 26.
-
havri1
félisten
Na, alakul. Már aktív. Tesztelem. Mindent át kellett állítani, restart hegyek, chatgpt login stb.
-
havri1
félisten
Siri animáció nekem a régi, meg igazából semmi nem változott, ugyan úgy működik. Neten meg látom, hogy Gemini vagy a ChatGPT működik vele már, és új animáció van. Valaki tudna mondani pár szót erről? Most lesz AI integráció Sirivel vagy nem?
-
Morgenstern
tag
Elvileg kint a 26.6 Dev Beta 2.
Flase alarm. Most egy 9.xx GB méretet dobott be, előtte 8.xx GB rémlett. Bocsi.
-
tuzpenge
addikt
Ma brickeltem a 15PM-ot! Egy sima restartot akartam csinálni (hang fel, hang le, power gomb hosszan) és nem jelent meg az alma logó. Sajnos SEMMIRE sem reagált. Itt van tőlem pár méterre egy iCentre, átrohantam és mindent megpróbáltak, hogy életre keltsék, de semmire nem reagált. Teljesen padlót fogtam, 1,5 hétre tudták volna vállalni, hogy akksit leveszik, vissza és restore, hátha. Még akartam futni egy kört és rákötöttük itt a cégnél egy 27-es macOS tesztgépre és az érzékelte, ha DFU-ba raktuk és sikerült visszaállítani 26.5-re. Mivel jól megégettem magam, így most egyelőre marad a sima 15-ön a béta, a 15PM majd talán a publikus bétát kapja meg.
Szóval: NE restartoljátok a hard reset megoldással a telótokat, mert így járhattok, mint én!
Mondjuk a watch nem tudom hogy kap majd 26.5-öt...
Dejó hogy írtad és meg is erősítették...már töltöttem lefelé a 27-et de félbeszakítottam...várok még 1-2 bétát inkább.....sajnos az utóbbi években egyre többször kell a hard reset és félő hogy elfelejteném és megcsinálnám....
-
Morgenstern
tag
Elvileg kint a 26.6 Dev Beta 2.
-
havri1
félisten
Valóban nem kértek, de amúgy simán lehet, hogy én voltam az első ilyen kretén 27-es dev bétával.
mindegy, elmondtam nekik végül, hogy mi lett a megoldás, hátha akad még ilyen őrült, aki restartolni akarja a 27-es iOS-es telóját. Mondjuk ezek ismeretében mégis meggondolom, hogy visszakerüljön rá. 
Most, hogy így gondolkodom, szerintem én csináltam restartot már, és szerintem a 27 beta után. De nem tesztelem le még1x.
-
hdanit610
aktív tag
Valóban nem kértek, de amúgy simán lehet, hogy én voltam az első ilyen kretén 27-es dev bétával.
mindegy, elmondtam nekik végül, hogy mi lett a megoldás, hátha akad még ilyen őrült, aki restartolni akarja a 27-es iOS-es telóját. Mondjuk ezek ismeretében mégis meggondolom, hogy visszakerüljön rá. 
-
evooo
aktív tag
Egy hétfőn kijött dev verziójú béta oprendszerrel való mindenfajta ismeretet azért magam sem várok el. Szerintem minden tőlük telhetőt megtettek, miközben a user egy fejlesztői bétával szarakodva tolt el valamit. Nyugodtan mondhatták volna azt is, hogy kenjem a hajamra és egy szót sem szólhattam volna.
Persze mondhatták volna, de egy dfu bol flasheles nem megy nekik egy latszolag brickelt telefon esetén az egyik legnagyobb serviceben. Nyilvan ha nem kertek forintot sem, akkor semmi nem tortent
-
hdanit610
aktív tag
Egy hétfőn kijött dev verziójú béta oprendszerrel való mindenfajta ismeretet azért magam sem várok el. Szerintem minden tőlük telhetőt megtettek, miközben a user egy fejlesztői bétával szarakodva tolt el valamit. Nyugodtan mondhatták volna azt is, hogy kenjem a hajamra és egy szót sem szólhattam volna.
-
evooo
aktív tag
Ma brickeltem a 15PM-ot! Egy sima restartot akartam csinálni (hang fel, hang le, power gomb hosszan) és nem jelent meg az alma logó. Sajnos SEMMIRE sem reagált. Itt van tőlem pár méterre egy iCentre, átrohantam és mindent megpróbáltak, hogy életre keltsék, de semmire nem reagált. Teljesen padlót fogtam, 1,5 hétre tudták volna vállalni, hogy akksit leveszik, vissza és restore, hátha. Még akartam futni egy kört és rákötöttük itt a cégnél egy 27-es macOS tesztgépre és az érzékelte, ha DFU-ba raktuk és sikerült visszaállítani 26.5-re. Mivel jól megégettem magam, így most egyelőre marad a sima 15-ön a béta, a 15PM majd talán a publikus bétát kapja meg.
Szóval: NE restartoljátok a hard reset megoldással a telótokat, mert így járhattok, mint én!
Mondjuk a watch nem tudom hogy kap majd 26.5-öt...
Rendkívül magas a szakmai színvonal az Icentre ben, ha ezt nem tudták megoldani

-
hdanit610
aktív tag
Fura volt, hogy bármilyen gépre kötöttük, windows, macOS, nem sikerült DFU-ba rakni, de a macOS27-es Mac-en igen és csak azon. Egyelőre még maradok 26.5-ön, de annyira jó volt a 27-es, hogy nem kizárt, hogy felrakom ismét, csak már nem restartolom többet.

-
bbendre
őstag
Ma brickeltem a 15PM-ot! Egy sima restartot akartam csinálni (hang fel, hang le, power gomb hosszan) és nem jelent meg az alma logó. Sajnos SEMMIRE sem reagált. Itt van tőlem pár méterre egy iCentre, átrohantam és mindent megpróbáltak, hogy életre keltsék, de semmire nem reagált. Teljesen padlót fogtam, 1,5 hétre tudták volna vállalni, hogy akksit leveszik, vissza és restore, hátha. Még akartam futni egy kört és rákötöttük itt a cégnél egy 27-es macOS tesztgépre és az érzékelte, ha DFU-ba raktuk és sikerült visszaállítani 26.5-re. Mivel jól megégettem magam, így most egyelőre marad a sima 15-ön a béta, a 15PM majd talán a publikus bétát kapja meg.
Szóval: NE restartoljátok a hard reset megoldással a telótokat, mert így járhattok, mint én!
Mondjuk a watch nem tudom hogy kap majd 26.5-öt...
Ez egy ismert hiba. De nem brickelt. DFU-ba lehet rakni és flashelni ahogy írtad is
A Reddit tele van ezzel a hibával -
hdanit610
aktív tag
Nem veszek észre én sem változást...
Gördülékenyebb lesz az jó hír.🙂Ma brickeltem a 15PM-ot! Egy sima restartot akartam csinálni (hang fel, hang le, power gomb hosszan) és nem jelent meg az alma logó. Sajnos SEMMIRE sem reagált. Itt van tőlem pár méterre egy iCentre, átrohantam és mindent megpróbáltak, hogy életre keltsék, de semmire nem reagált. Teljesen padlót fogtam, 1,5 hétre tudták volna vállalni, hogy akksit leveszik, vissza és restore, hátha. Még akartam futni egy kört és rákötöttük itt a cégnél egy 27-es macOS tesztgépre és az érzékelte, ha DFU-ba raktuk és sikerült visszaállítani 26.5-re. Mivel jól megégettem magam, így most egyelőre marad a sima 15-ön a béta, a 15PM majd talán a publikus bétát kapja meg.
Szóval: NE restartoljátok a hard reset megoldással a telótokat, mert így járhattok, mint én!
Mondjuk a watch nem tudom hogy kap majd 26.5-öt...
-
Banderasz74
tag
Nem veszek észre én sem változást...
Gördülékenyebb lesz az jó hír.🙂 -
syIex
nagyúr
Nekem a 16 Pron még szaggatott egyszer egyszer a 26 és most ugyan azt az apró akadasokat érzem a 17 Pron a 27-el. Nem vészes, de van. Igazából annyit akartam ki hozni a szövegből, hogy egy sima updatenek érződik nem pedig egy fő szoftver váltásnak.
-
westlake
félisten
Hát, én nem tudom, hogy mit láttok ti gyorsabbnak. Szerintem pontosan ugyanolyan, mint a 26 utolsó néhány bétája (15P). Nálam összességében rosszabb a felhasználói élmény, mint a 26.6 DB1-nél.
-
Bondix
aktív tag
15 PM valakinek jó valakinek nem így én még várok de írja akinek fent van.
-
hdanit610
aktív tag
Az én telefonom(Iphone 15) egyértelműen gyorsabb,gördülékenyebb lett. Nagy változást én sem vettem észre,de ez a gyorsaság nagyon tetszik.
A messenger viszont szokott hibázni, vagy nem ugrik fel a billentyűzet csak az újraindítása után vagy csak a mondat vagy volt olyan is hogy csak a szó felét jeleníti meg nálam mint elküldött üzenet.Viszont fogadó félnél nincs semmi hiba az üzenetnél.Mind a 15, mind a 15PM elképesztően pattogós lett, tényleg nincs performancia problémám. Élvezem az új rendszert, ma reggel volt egy komoly terheléses teszt, sok hívás, social, navi, spotify váltogatva, nyomatva, hibátlanul vizsgázott.
-
Dzsabba
aktív tag
Az én telefonom(Iphone 15) egyértelműen gyorsabb,gördülékenyebb lett. Nagy változást én sem vettem észre,de ez a gyorsaság nagyon tetszik.
A messenger viszont szokott hibázni, vagy nem ugrik fel a billentyűzet csak az újraindítása után vagy csak a mondat vagy volt olyan is hogy csak a szó felét jeleníti meg nálam mint elküldött üzenet.Viszont fogadó félnél nincs semmi hiba az üzenetnél. -
BeastMode
őstag
Összessegebe azon kívül, hogy még üvegesebb tud lenni az egész én nem érzek változást. Lettek bugok és lassabb a rendszer, de kb ennyi.
Az új Sirit se tudom hova tenni. Azt hittem be lehet állítani neki a Geminit, de továbbra is csak a CHATGPT hozza fel és érdemi változást ebbe se érzek szóval ez is egy nesze semmi fogd meg jól legalábbis nekem érzésre...A 26 is tele van buggal, egy fokkal se rosszabb a 27.
Lassabb rendszer? Nalam az ellenkezoje van, vegre nincs annyi akadozas mint eddig.
Amugy tenyleg nincs jelentos valtozas a kulsot nezve, de tavaly volt, most azt fogjak foltozni evekig
-
syIex
nagyúr
Összessegebe azon kívül, hogy még üvegesebb tud lenni az egész én nem érzek változást. Lettek bugok és lassabb a rendszer, de kb ennyi.
Az új Sirit se tudom hova tenni. Azt hittem be lehet állítani neki a Geminit, de továbbra is csak a CHATGPT hozza fel és érdemi változást ebbe se érzek szóval ez is egy nesze semmi fogd meg jól legalábbis nekem érzésre... -
BeastMode
őstag
Talan egyszer neztem 26 alatt ezt az opciot, de szerintem semmi nem valtozott.
Hatterkepet tudsz csak beallitani a lock- es a homescreenre, minden egyeb valtoztatashoz a lockscreenre akar dobni. -
1995M
aktív tag
Dev 1 bétázó bátrakat kérdezném esetleg wallpaper menüben történt változás? Szerintem UX/UI nonszensz, hogy bizonyos dolgot csak lock screen háttér kezelésnél lehet, mást csak settings, wallpaper menüben.
-
hdanit610
aktív tag
-
Bunda555
tag
-
hdanit610
aktív tag
-
havri1
félisten
Tegnap nem bírtam magammal és feltettem a 15PM-ra is. Nagyon rég nem volt ilyen pozitív tapasztalatom első kiadású bétával, iszonyat pörgős lett, szinte akadások nélkül teszi a dolgát. Tényleg jobb az akksi kezelése, pedig még szinkronizál nyilván ezerrel a háttérben. Ilyen verziólépéskor mindig 2-3 nap múlva kezdem el tudatosabban figyelni az akksikezelést, de itt elsőre is feltűnt, hogy elég jó és ha ennél csak jobb lesz, akkor azt mondom, hogy maximálisan jó változat lesz ez. Telót nem hinném, hogy fogok cserélni csak azért, hogy angolul cseverésszek Sirivel, szóval megelégszem a plusz új lehetőségekkel, amik elérhetők 15 PM-ra is.
Ez a szinkronizálás szerintem hiba. Nekem 2-3 napja csinálja. Tuti beragadt.
-
hdanit610
aktív tag
Tegnap nem bírtam magammal és feltettem a 15PM-ra is. Nagyon rég nem volt ilyen pozitív tapasztalatom első kiadású bétával, iszonyat pörgős lett, szinte akadások nélkül teszi a dolgát. Tényleg jobb az akksi kezelése, pedig még szinkronizál nyilván ezerrel a háttérben. Ilyen verziólépéskor mindig 2-3 nap múlva kezdem el tudatosabban figyelni az akksikezelést, de itt elsőre is feltűnt, hogy elég jó és ha ennél csak jobb lesz, akkor azt mondom, hogy maximálisan jó változat lesz ez. Telót nem hinném, hogy fogok cserélni csak azért, hogy angolul cseverésszek Sirivel, szóval megelégszem a plusz új lehetőségekkel, amik elérhetők 15 PM-ra is.
-
Valkűr
addikt
De témánál maradva , hibákkal futott össze már valaki...Nálam tableten egyenlőre elég jol fut, bár gyorsulást igy nem tapasztalok, de béta ellenére elég fluid. Az ikonok ekkora méretben elég jol vissza adják a rétegeket, igy jol mutat..
-
Big_Boss
senior tag
Igen rá gondoltam én is.. Erre irtam h ezzel jár ha valaki elkezd olyat terjeszteni ami évek óta nem aktuális. Szerintem egy iPhone topikban illene ezekkel tisztában lenni, ha már valaki infot oszt meg, annak legyen valóság alapja. Mert ha nincs azzal csak olyanokat is össze zavar akik nemrég csatlakoztak.
Egyetértek.
Meg azt is, hogy a béta kibeszélése nem a fő topicba tartozik. Ettől függetlenül nem kellene tényként kezelni marhaságot. -
Valkűr
addikt
Igen rá gondoltam én is.. Erre irtam h ezzel jár ha valaki elkezd olyat terjeszteni ami évek óta nem aktuális. Szerintem egy iPhone topikban illene ezekkel tisztában lenni, ha már valaki infot oszt meg, annak legyen valóság alapja. Mert ha nincs azzal csak olyanokat is össze zavar akik nemrég csatlakoztak.
-
Big_Boss
senior tag
-
Valkűr
addikt
Nem rá gondoltam, hanem aki elsőre irta h fizetni kell érte.. A Dev béta legalább már 3 éve tuti ingyenes.
-
westlake
félisten
-
Valkűr
addikt
Messenger appnál fura a billentyűzet működése. Megnyitom, írok, kilövöm háttérbe. Jön válasz, megnyitom, de nem tudok írni, nem ugrik fel a Bill. Be kell Force Close, majd újra megnyitva jó a Bill. És ez folytonos.
Légy szíves, majd szóljatok vissza, hogy a dev regisztráció díjmentes e továbbra is, vagy tényleg van 33.000 Ft a reg végén?
Semmiféle költsége nincs, ennyit jelent, ha valaki elkezd butaságot terjeszteni...
-
Big_Boss
senior tag
Messenger appnál fura a billentyűzet működése. Megnyitom, írok, kilövöm háttérbe. Jön válasz, megnyitom, de nem tudok írni, nem ugrik fel a Bill. Be kell Force Close, majd újra megnyitva jó a Bill. És ez folytonos.
Légy szíves, majd szóljatok vissza, hogy a dev regisztráció díjmentes e továbbra is, vagy tényleg van 33.000 Ft a reg végén?
Nincs 33 ezres költség. Ha lenne, már ettől lenne hangos az internet.
-
havri1
félisten
Messenger appnál fura a billentyűzet működése. Megnyitom, írok, kilövöm háttérbe. Jön válasz, megnyitom, de nem tudok írni, nem ugrik fel a Bill. Be kell Force Close, majd újra megnyitva jó a Bill. És ez folytonos.
Légy szíves, majd szóljatok vissza, hogy a dev regisztráció díjmentes e továbbra is, vagy tényleg van 33.000 Ft a reg végén?
-
Big_Boss
senior tag
-
Valkűr
addikt
Nyilvános Béta csak 26-ra van, a 27-re csak developer létezik egyenlöre. A Tabletre feldobtam, a telefonra nem merem azt napi szinten használom..
-
Big_Boss
senior tag
-
westlake
félisten
Amennyire meg tudom állapítani, a publikus és a fejlesztői különbözőek regisztráció szempontjából. Én még akkor kezdtem, amikor letöltött profillal át lehetett "verni" a telefont, szóval a regisztrációval nincs tapasztalatom. Gondolom akinek nem adja be a fejlesztőit, az azért van, mert csak a publikusra van beregisztrálva. A fenti linken csak el kell fogadni a developer feltételeket és onnantól elméletileg már azok a verziók is választhatók lesznek.
-
havri1
félisten
-
Big_Boss
senior tag
Nyílvános béta.Azt írja.
Próbáld meg átállítani fejlesztői bétára.
Csak tipp, de szerintem azért nem látod az iOS27 bétát, mert az még csak developer verzió. -
Banderasz74
tag
-
Big_Boss
senior tag
Nem tudom hogy mit csinálok rosszul de nem sikerül.
Buta vagyok hozzá...😔😔
Majd jön akkor késöbb.
Azért köszönöm a segítséget.😉👍Dev vagy public beta-n vagy most?
-
Banderasz74
tag
-
tothl
addikt
Szia.Nekem is ugyanúgy az 26.6 béta van fent mint a kollégának.Tehát ha jól értem,addig nem tudjuk frissíteni míg a fül át nem vált a 27 valamelyikére.....
Próbáltam mindent de nem sikerül,csak a 26 verziót dobja fel.
Szóval nem mi bénázunk,csak várni kell vele még?A fület kell megnyitni és ki tudod választani a 27 béta ágat és utána dobja a frissítés lehetőséget.
-
Banderasz74
tag
A Szoftverfrissítés-en belül meg kellett már jelennie egy új opciónak, ami az iOS 27 Developer Beta. Ha ezt választod ki, akkor utána már beadja a 27.0 DB1 frissítést is. Legalábbis nekem így volt. Amíg valamelyik 26-os van kiválasztva, addig nyilván nem jelenik meg 27-es frissítés, mint lehetőség.
Szia.Nekem is ugyanúgy az 26.6 béta van fent mint a kollégának.Tehát ha jól értem,addig nem tudjuk frissíteni míg a fül át nem vált a 27 valamelyikére.....
Próbáltam mindent de nem sikerül,csak a 26 verziót dobja fel.
Szóval nem mi bénázunk,csak várni kell vele még? -
tothl
addikt
Szerintem jobb ez a béta mint a 26.6
Tetszenek az új dolgok és az akku sem merül annyira. -
westlake
félisten
A Szoftverfrissítés-en belül meg kellett már jelennie egy új opciónak, ami az iOS 27 Developer Beta. Ha ezt választod ki, akkor utána már beadja a 27.0 DB1 frissítést is. Legalábbis nekem így volt. Amíg valamelyik 26-os van kiválasztva, addig nyilván nem jelenik meg 27-es frissítés, mint lehetőség.
-
Jadro
veterán
-
Coulson
tag
-
Jadro
veterán
Elvileg az iphone 11 is megkapta a frissítést ugye? Nekem valamiért nem akarja beadni. ios26 nyilvános béta van csak. Ez fent is van. Restart volt már. Én bénázok?
-
tothl
addikt
-
mihail38
senior tag
-
havri1
félisten
-
tothl
addikt
-
havri1
félisten
Órán az áramlás téma háttere teljesen szétcsúszik. Hiába cserélem le, majd vissza, ugyan az

Bezzeg buzis témából megint lett egy adag új

-
KZP
őstag
Hány napig fog még indexelni?
-
havri1
félisten
Siri beallitasoknal jelezte, hogy a beszed részét konfiguraljam újra. Megtettem. 2x. Azóta nem működik😂
A folyamat végén “Ki” van továbbra is, pedig a folyamat lemegy rendesen. -
westlake
félisten
Az Appfrissítések-en belül random nem jelennek meg az applikációk ikonjai. Szóval a tétel rendesen ott van, csak az ikonja "üres".
-
syIex
nagyúr
Jelkódos feloldásnál nálam is, és nagyon forró a telefon. Intsagram mintha más lenne alul a sáv. Airpiods 3 pro menüjében megjelent a hangerő sáv, és az élő fordítás beta menü. Ezek eddig nem voltak, vagy nem láttam...
A telepítés lerántotta 47%-ról 32%-ra, 89%-os amúgy az akksi.
Appok / widgetek mennek egyelőre, de upgrade volt csak, nem tiszta telepítés.
Kijelző: Night Shift. Nekem ütemezett volt, napnyugtától napfelkeltéig. Most 22:00-tól...feltűnt elsőre, hogy nem aktív. De manuálisan visszaállt napnyugtára.
Messengerben már az új Billentyűzet van, ez 26 betán is így volt?Nem tudom, hogy én nem látom újnak vagy nálam még nem új a billentyűzet (általában SwiftKey használok). Eléggé laggos a rendszer, de sok különbséget eddig nem vettem észre. Az appok amiket eddig néztem mennek ami pozitív mindenképp. Az, hogy még üvegesebb lett nekem tetszik.
-
kentucky
őstag
Ha valakit érdekelne, a lerakó gomb bugja tovább él iOS 27-ben is
-
havri1
félisten
Jelkódos feloldásnál nálam is, és nagyon forró a telefon. Intsagram mintha más lenne alul a sáv. Airpiods 3 pro menüjében megjelent a hangerő sáv, és az élő fordítás beta menü. Ezek eddig nem voltak, vagy nem láttam...
A telepítés lerántotta 47%-ról 32%-ra, 89%-os amúgy az akksi.
Appok / widgetek mennek egyelőre, de upgrade volt csak, nem tiszta telepítés.
Kijelző: Night Shift. Nekem ütemezett volt, napnyugtától napfelkeltéig. Most 22:00-tól...feltűnt elsőre, hogy nem aktív. De manuálisan visszaállt napnyugtára.
Messengerben már az új Billentyűzet van, ez 26 betán is így volt? -
evooo
aktív tag
Na, most tért észhez, felgyorsult a rendszer. CIB, Revolut megy! Az ébresztési hangerőt pedig már be is állítottam
-
westlake
félisten
Igen, bizonyos helyeken nekem is szaggat az animáció. Például feloldás után.
#2228: Nekem az applikációkkal nem volt bajom. Legalábbis nem vettem észre változást a működésükben a korábbi verziókhoz képest.
-
havri1
félisten
15p-n is gyors. Egyelőre semmi változást nem találtam, tesztelem. Magyar nyelven magyar régió. AI es sirit nem
hasznalom. Még😂 -
evooo
aktív tag
Egyelőre csak a sima 15-re raktam fel. Eszméletlen pattogós, piszok gyors lett a teló tőle. Mivel sok újdonság nincs, olyan, mintha csak egy 26.7 lenne.
megnézem 1-2 nap alatt, hogy hogyan viselkedik a 15-ön, illetve másoknál egy 15PM-en és aszerint meglátom, hogy az éles telefonra feltegyem-e. Sajnos a Siri finomságok csak iPhone Air, vagy 17Pro-tól felfelé jönnek, így igazából semmit nem kap kb. meg az újításokból. Kicsit bosszús is vagyok.westlake: 26.6 nekem is, de a gondjaim miatt inkább előre menekülnék.
15PM re felraktam, nem újként beállítva, rettentő lassú nekem minden, de főleg az animációk, app nyitás, multitask switch stb.
-
hdanit610
aktív tag
Majd mesélj róla!
Egyelőre csak a sima 15-re raktam fel. Eszméletlen pattogós, piszok gyors lett a teló tőle. Mivel sok újdonság nincs, olyan, mintha csak egy 26.7 lenne.
megnézem 1-2 nap alatt, hogy hogyan viselkedik a 15-ön, illetve másoknál egy 15PM-en és aszerint meglátom, hogy az éles telefonra feltegyem-e. Sajnos a Siri finomságok csak iPhone Air, vagy 17Pro-tól felfelé jönnek, így igazából semmit nem kap kb. meg az újításokból. Kicsit bosszús is vagyok.westlake: 26.6 nekem is, de a gondjaim miatt inkább előre menekülnék.
-
westlake
félisten
-
MikeWazowski
veterán
-
hdanit610
aktív tag
Kint a béta, i15PM mérete:
-
hdanit610
aktív tag
-
Bondix
aktív tag
Ráadásul most pénteken az volt, hogy simán mentem és nem tudtak felhívni, simán sem és facetime audion sem vagy 30 percen keresztül. Én nagy nyugalomban voltam, hogy minden frankó, ment a mobilnet (látszólag) és magától megjavult, pedig nem mentem vele fel wifire. Lassan tényleg úgy vagyok vele, hogy ez a béták közül egyelőre masszívan pocsék, eddig nekem nem voltak ilyen jellegű gondjaim egyik verzióval sem. Úgy tűnik, hogy nem egyedi eset, de meglátom a hétfőt, hogy akarjak-e előre menekülni és egy nagyobb problémát, vagy maradok a 26.6 vonalán. Esetleg visszamegyek 26.5-re, csak ez mentés miatt nem fog menni.
Én most adtam neki egy "Hálózati beállítások alaphelyzetbe" állítást és kiderül így, hogy holnap lesz jó lesz e
-
hdanit610
aktív tag
Ráadásul most pénteken az volt, hogy simán mentem és nem tudtak felhívni, simán sem és facetime audion sem vagy 30 percen keresztül. Én nagy nyugalomban voltam, hogy minden frankó, ment a mobilnet (látszólag) és magától megjavult, pedig nem mentem vele fel wifire. Lassan tényleg úgy vagyok vele, hogy ez a béták közül egyelőre masszívan pocsék, eddig nekem nem voltak ilyen jellegű gondjaim egyik verzióval sem. Úgy tűnik, hogy nem egyedi eset, de meglátom a hétfőt, hogy akarjak-e előre menekülni és egy nagyobb problémát, vagy maradok a 26.6 vonalán. Esetleg visszamegyek 26.5-re, csak ez mentés miatt nem fog menni.
-
Bondix
aktív tag
Tapasztal a 26.6 bétával valaki olyat, hogy időnként a mobilhálózat megszűnik? Sem 4G, sem 5G nincs, de még Edge sem. Teljesen kuka. Aztán néhány ki-be repülőmóddal helyre áll. A 26.6 béta előtt nem tapasztaltam ilyesmit, remélem, hogy nem a telóm szarakodik. Új verzió nem jött a héten, valszeg már nem is fog a WWDC-ig.
i15PM béta 26.6 pont most akartam rá kérdezni én is erre.
Nekem sokszor igen és hotspot -nal is.
Lassú a net vagy simán nincs is, és repülő mód és vissza akkor néha jó lesz, de van hogy többször kell ki/be hogy jó legyen. -
hdanit610
aktív tag
Én is Telekomos vagyok, az a fő simem, de a másodlagos Yettel és mindegy ilyenkor, egyiken sincs mobilnet. A hotspot is szürke ilyenkor, ami nyilván érthető.
#2214: A 25.5-nél én is olvastam, hogy voltak gondok bizonyos szériáknál, nekem egy sima 15-ön az aktuális kiadott verzió megy és nem tapasztalok ilyen jellegű gondot.
-
Big_Boss
senior tag
Tapasztal a 26.6 bétával valaki olyat, hogy időnként a mobilhálózat megszűnik? Sem 4G, sem 5G nincs, de még Edge sem. Teljesen kuka. Aztán néhány ki-be repülőmóddal helyre áll. A 26.6 béta előtt nem tapasztaltam ilyesmit, remélem, hogy nem a telóm szarakodik. Új verzió nem jött a héten, valszeg már nem is fog a WWDC-ig.
Nálam vannak hálózati problémák (Telekom), de nem a beta miatt. Androidos kollégáknál is ugyanez a helyzet.
-
havri1
félisten
Tapasztal a 26.6 bétával valaki olyat, hogy időnként a mobilhálózat megszűnik? Sem 4G, sem 5G nincs, de még Edge sem. Teljesen kuka. Aztán néhány ki-be repülőmóddal helyre áll. A 26.6 béta előtt nem tapasztaltam ilyesmit, remélem, hogy nem a telóm szarakodik. Új verzió nem jött a héten, valszeg már nem is fog a WWDC-ig.
Személyesen nem, de tömegével olvastam különböző FB csoportokban, teljesen más készülékeken. Nem derült ki mi okozza, teljesen fax magyarázatokat adtak...
És igaz, nem a 26.6 beta, hanem a 26.5.1? stabil. -
MikeWazowski
veterán
Tapasztal a 26.6 bétával valaki olyat, hogy időnként a mobilhálózat megszűnik? Sem 4G, sem 5G nincs, de még Edge sem. Teljesen kuka. Aztán néhány ki-be repülőmóddal helyre áll. A 26.6 béta előtt nem tapasztaltam ilyesmit, remélem, hogy nem a telóm szarakodik. Új verzió nem jött a héten, valszeg már nem is fog a WWDC-ig.
Tesómnak nincs ilyen gondja vele, de talán jobban merül, de hát első béta, nincs min csodálkozni...

-
hdanit610
aktív tag
Tapasztal a 26.6 bétával valaki olyat, hogy időnként a mobilhálózat megszűnik? Sem 4G, sem 5G nincs, de még Edge sem. Teljesen kuka. Aztán néhány ki-be repülőmóddal helyre áll. A 26.6 béta előtt nem tapasztaltam ilyesmit, remélem, hogy nem a telóm szarakodik. Új verzió nem jött a héten, valszeg már nem is fog a WWDC-ig.
-
mihail38
senior tag
Nem ez az újdonság, hiszen ez eddig is így volt, de nem ilyen módon villan fel. Lehet, hogy ehhez be kell kapcsolni, hogy a kijelző villanását: Beáll0tások / Kisegítő lehetőségek / Hang és vizuális / Villanó értesítés / itt pedig a kijelzőt kell kiválasztani. Viszont, ha eddig nem volt bekapcsolva, akkor nem fogjátok látni a különbséget és egyedül maradok, akinek feltűnt a változás

Köszönöm a segítséget, de nem szeretném, ha még külön villogna a kijelző, nekem bőven elég, ha látom a kijelzőn az értesítést és watch-on.

-
hdanit610
aktív tag
Nem ez az újdonság, hiszen ez eddig is így volt, de nem ilyen módon villan fel. Lehet, hogy ehhez be kell kapcsolni, hogy a kijelző villanását: Beáll0tások / Kisegítő lehetőségek / Hang és vizuális / Villanó értesítés / itt pedig a kijelzőt kell kiválasztani. Viszont, ha eddig nem volt bekapcsolva, akkor nem fogjátok látni a különbséget és egyedül maradok, akinek feltűnt a változás

-
mihail38
senior tag
-
Big_Boss
senior tag
-
Rage47
nagyúr
-
KZP
őstag
Sziasztok.
Az új bétával milyen aksi.
Nekem a 26,5-tel eddig a legjobb.Nincs ilyen,akkor kihagynám inkább.🙂Szia,
én nem érzek vátozást a 26.5-höz képest. (17PM) -
bbendre
őstag
Le sem mere írni amit gondolok
Nem erre számítottam, hogy itt fogunk tartani 2026-ban. Mind az Android mind az iOS/iPhoneEmlékszem amikor a kezemben volt a LG Flex, azt gondoltam 10 év múlva wow mi lesz.
Erre most kevesebbet tudnak a telefonok mint 10 éve -
bbendre
őstag
Sziasztok.
Az új bétával milyen aksi.
Nekem a 26,5-tel eddig a legjobb.Nincs ilyen,akkor kihagynám inkább.🙂. Bocs, nem válasz akart lenni
-
Banderasz74
tag
Sziasztok.
Az új bétával milyen aksi.
Nekem a 26,5-tel eddig a legjobb.Nincs ilyen,akkor kihagynám inkább.🙂 -
MikeWazowski
veterán
-
Dr. Oid
senior tag
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Eredeti Microsoft termékek - MEGA Akciók! Windows, Office Pro Plus, Project Pro, Visio Pro stb.
- Windows 10 11 Pro Office 19 21 Pro Plus Retail kulcs 1 PC Mac AKCIÓ! Automatikus 0-24
- MEGA AKCIÓ! - Jogtiszta Windows - Office & Autodesk & CorelDRAW - Azonnal - Számlával - Garanciával
- Adobe Előfizetések - Adobe Creative Cloud All Apps - 12 Hónap - 40% KEDVEZMÉNY ÚJ VÁSÁRLÓKNAK!
- Kaspersky, BitDefender, Avast és egyéb vírusírtó licencek a legolcsóbban, egyenesen a gyártóktól!
- Samsung Galaxy S24 Ultra 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- ÁRGARANCIA! Épített KomPhone Ultra 7 265KF 32/64GB RAM RTX 5080 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- Telefon felvásárlás!! iPhone 16/iPhone 16 Plus/iPhone 16 Pro/iPhone 16 Pro Max
- LÉZEREZÉS! külföldi billentyűzet magyarra kb. 20-30p alatt!
- ÚJ/BONTATLAN Microsoft Surface Laptop 6 Ultra 7 165H 16GB 1TB
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
én akkor sem indítom újra, ha teljesen lefagy, akkor inkább megvárom, míg lemerül.






