-
Fototrend

Ubuntu Linux Összefoglaló
Hivatalos Ubuntu dokumentáció



Amennyiben kérdésed lenne, kérünk, add meg a szükséges adatokat a hiba minél pontosabb leírása mellett:
-számítógép típusa, hardverek pontos megnevezése (különösképp videókártya, vagy hálózati egységek)
-a használt rendszer pontos neve, verziója, a grafikus felület
-mikor és hogyan jelentkezett hiba, mi váltotta ki (program telepítés, frissítés, ...)
-eddigi próbálkozások a megoldásra (ha voltak ilyenek)
A hardverinformációkat legegyszerűbben úgy gyűjtheted össze, ha megnyitod a Terminál nevű programot a menüben. Ide írd be a következő parancsokat (mindkettő után nyomj Enter-t):
lspci
lsusb
Új hozzászólás Aktív témák
-
válasz
Lathronos
#31365
üzenetére
Szeva!
Most jól megkevertél, nem ez van kész?
14.04.5-ből készült 32 bites openbox remaster volt a januári, nem?
Épp tegnapelőtt tettem fel a Toshiba Satellite-re az említettet, gondoltam, ha már javaslom valakinek, ki is próbálom.
Kicsit szokatlam Mint Cinnamon és Mint KDE meg Mate után, de nem rossz, akartam is kérdezni, hogy tudok csinálni FF kezdőlapot, ami a remasterben van. De előbb tisztázzuk, hogy akkor most mi készült el!? Lehet, hogy a laptop kap egy Fury 120GB SSD-t, arra már akkor a 64bitest raknám fel, 4GB memória van benne.
Új hozzászólás Aktív témák
A topik célja: Segítségnyújtás az Ubuntut és variánsait használók és az ezekkel még csak ismerkedők számára
Kérdés előtt olvasd el a topik összefoglalóját!
Haladó Linuxos kérdések topikja.
Linux felhasználók OFF topikja
Shell script kérdésekkel látogassatok el a topikjába
- Vélemény Ubuntu 20.04 LTS
- Bemutató Linux a mindennapokban
- Bemutató Ubuntu 16.04 LTS kezdőknek, gyakorlatiasan, objektíven
- Hír Megjelent az Ubuntu 16.04 LTS
- HP Elitebook / Probook üzleti kategóriás notebookok - i5 - i7 - Ryzen - nagy választékban számlával
- Gamer PC-Számítógép! Csere-Beszámítás! I7 9700 / RTX 3070 / 16GB DDR4 / 1TB SSD!
- Realme GT 8 Pro Urban Blue 16/512GB MediaMarkt garancia 2029.02.02.-ig
- Keresünk iPhone 16/16e/16 Plus/16 Pro/16 Pro Max
- Panasonic Toughbook CF-XZ6-1,12",QHD,2 az 1-ben, i5-7300U,8GB RAM,256GB SSD,WIN11
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest


Kicsit szokatlam Mint Cinnamon és Mint KDE meg Mate után, de nem rossz, akartam is kérdezni, hogy tudok csinálni FF kezdőlapot, ami a remasterben van. De előbb tisztázzuk, hogy akkor most mi készült el!? Lehet, hogy a laptop kap egy Fury 120GB SSD-t, arra már akkor a 64bitest raknám fel, 4GB memória van benne.