Új hozzászólás Aktív témák
-
Zedz
addikt
-
Zedz
addikt
Sziasztok,
Életem első WPF appját írom saját felhasználásra. A dolog lényege, hogy egy input mezőben megadok egy urlt, leszedem a html kódot, majd abból egy elemet megkeresve tudni szeretném annak értékét.
Kb. ilyesmiből kellene kihámoznom a számot:
<div id="valami">
<p class="megintvalami">10</p>
</div>A html lekérésig működik a dolog, de itt egy kicsit elakadtam. Visszakapom a teljes html szerkezetet, de ebben hogyan tudom kikeresni a számomra megfelelő elemet?
-
Zedz
addikt
Hali!
Ismét problémába ütköztem, és egyszerűen nem értem mi a gond. A feladat az lenne, hogy a billentyűzetről bekért szám legyen a tömb mérete. Ha beírok egy számot, pár sorral lejjebb ugrik a kurzor, de nem írja ki az N db random számot. Mi lehet a baj? :S Kód
-
Zedz
addikt
válasz
Neil Watts
#3916
üzenetére
Nem akkor kell for amikor előre tudjuk, hogy mennyi lépésszámra van szükség? Legalábbis nekem így tantják, hogy a while csak akkor kell ha nem tudjuk meddig fog futni a ciklus.
-
Zedz
addikt
Sziasztok!
Azt hogyan tudnám megcsinálni, hogy egy 50 elemű tömb első tagja billentyűzetről bevihető legyen, a maradék 49-et pedig random generálja -10 és 8 között?
Ez így rossz?
t[0] = int.Parse(Console.ReadLine());
t[i+1] = rnd.Next(a, f);Mindig ezt a hibaüzenetet kapom: Index was outside the bounds of the array.
Új hozzászólás Aktív témák
● ha kódot szúrsz be, használd a PROGRAMKÓD formázási funkciót!
- OFF TOPIC 44 - Te mondd, hogy offtopic, a te hangod mélyebb!
- Parfüm topik
- PlayStation 5
- Milyen okostelefont vegyek?
- Sokkal jobb ajánlat lett elődjénél az iPhone 17e
- SONY LCD és LED TV-k
- Klaus Duran: RCS
- Samsung Galaxy Felhasználók OFF topicja
- Crimson Desert - Fókuszban a szinkronhangok
- Hálózati / IP kamera
- További aktív témák...
- BESZÁMÍTÁS! 1TB Samsung 870 QVO 2,5" SATA SSD meghajtó garanciával hibátlan működéssel
- 242 - Lenovo ThinkBook 16p (G6 IAX) - Intel Core U9 275HX, RTX 5060 (ELKELT)
- Azonnali készpénzes AMD Radeon RX 9000 sorozat videokártya felvásárlás személyesen/csomagküldéssel
- LG 55QNED823RE / QNED / 55" - 140 cm / 4K UHD / 120Hz & 4ms / HDR Dolby Vision / FreeSync + HDMI 2.1
- Magyarország piacvezető szoftver webáruháza
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Ukránok művelték azt is.

