-
Fototrend
▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!
Utolsó frissítés: 2026. február
Ahhoz, hogy segíteni tudjunk a számodra legmegfelelőbb táblagép kiválasztásában, a hozzászólásod mindenképpen tartalmazza az alábbi kérdésekre a választ:
■ Hány hüvelykes legyen a kijelző? 8-9", 10-11", 12-13" vagy 14"-nél nagyobb?
■ Mennyi pénzt szánsz rá maximum? (Lehetőleg konkrét összeget írj!)
■ Mire szeretnéd majd leginkább használni? (játék, filmnézés (Netflix), rajzolás, böngészés, stb.)
■ Új vagy használt készüléket szeretnél vásárolni?
■ Itthon szeretnéd megvásárolni, vagy külföldi beszerzés (pl. Amazon, Aliexpress, Banggood, stb.) is opció?
Új hozzászólás Aktív témák
-
piadex2
senior tag
Sziasztok!
Van a Samsung Tab A 2016. Ebből 2 féle van. Az egyik ceruzás, a másik nem. Az olcsóbb a nem ceruzás, de az kisebb teljesítményű (csak 2GB ram nem 3) stb stb.
Ha utólag a gyengébb változathoz veszek ceruzát, akkor ugyan olyan jól fog működi a rendszer, igaz?
Kösz előre is.
piadex2
-
piadex2
senior tag
sziasztok!
most tettem szert egy Huawei Ideos S7 Slim-re.
már a "v6-os rom" volt benne (valami pirate dolog...)a problémám az, hogy az aktuális böngésző nagyon gyakran elszáll. pl: a gmail.com-on nem tudom megnézni egyáltalán a leveleimet.
sőt, most hirdették valamelyik oldalon az új James Bond filmet, gondoltam megnézem, hogy a készülék hogyan játszik le video-t itt. azt írta ki, hogy ezt a video-t nem tudja lejátszani.aztán: a gépet egyszer újra kellett indítani, hogy az alkalmazások (mint a pl: a böngésző) elinduljanak, ha rájuk bökök.
sokszor kiírja azt is, hogy nincs internet kapcsolat, pedig van (igaz, ez csak azért idegesítő, mert 2 másodperc múlva megy is tovább)
továbbá normális, hogy a HDSPA 0,5Mb-et hoz, a HSUPA pedig 1,4Mb-et ezen a készüléken?
szerintetek mitől lehet ez? valami jobb szoftver kell (esetleg az eredeti)? vagy a hardver sérül? esetleg mind a kettő?
kösz előre is a válaszokat.p.
-
piadex2
senior tag
Sziasztok!
Nekem a gép netre és pdf/rtf/dok stb olvasásra kellene.
Az egyik szolgáltatónál láttam a samsungot, a 7"-st, és ezzel kapcs.ban lenne kérdésem.
Az adott pdf dok.ot szeretném úgy nézni, hogy a gép hosszabbik éle van vízszintesen, és a pdf dok. lapszélei a képernyő szélén vannak. Vagyis fentről le kell görgetni, hogy el tudjam olvasni az adott oldalt.
És itt a kérdés: hogyan lehet megoldani, hogy amikor lapozok, akkor automatikusan erre a nagyítottságra álljon be a következő oldal?
Kösz:piadex2
Új hozzászólás Aktív témák
- Mielőtt kérdeznél, olvasd el a téma összefoglalót!
- A warez minden formában tiltott!
- Alkalmazást keresel? Ide kattints!
- HP Victus 16 i5-11400H 16 GB RAM 512SSD RTX 3050 4 GB FHD 144Hz
- BESZÁMÍTÁS! ASRock B550 R5 5600 16GB DDR4 512GB SSD RTX 3070 Ti 8GB CM MasterBox MB520 TT 750W
- Apple iPhone 14 / 128GB / Kártyafüggetlen / 12HÓ Garancia / Akku: 85%
- Eladó iPad Pro 12.9 tokok többféle színben és kivitelben!
- AKCIÓ! Intel Core i9 10900 10mag 20szál processzor garanciával hibátlan működéssel
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Dr.NX