-
Fototrend
Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Keeperv85
nagyúr
válasz
Komplikato #97498 üzenetére
Persze. Főleg a játékok és egyéb nagy memória igényű szoftverek vannak úgy előkészítve, hogy kellhet nekik a 64 bit. Ám ezek sem feltétlen csak 64 bits környezetben mennek és a futási sebesség elég képlékeny összetevője ez.
-
wwenigma
Jómunkásember
válasz
Komplikato #97498 üzenetére
Mostanra már a tesztprogramok is alkalmasak rá.
-
Zeki
nagyúr
Úgy hozta a szerencse, hogy megrendeltem a coolicoolról vámbiztivel meg dhl-el a Doogee Turbo Mini F1-et.
Majd referálok az eseményekről. -
Jakuu
őstag
Xiaomi Redmi Note 4G vagy Xiaomi Redmi 2 ?
-
-
mrgergoke
aktív tag
Halihó!
Tudtok olyan kínai telefont ajánlani, aminek nagyon jó a kamerája, meg lehetőleg az üzemideje is? Elsődleges szempont a kamera. A kinti ár határa mondjuk 70k, de legjobb lenne 35-40k környékén. Félreértés ne essék: nem 70-magos csúcskészüléket keresek, de ha csak annak jó a kamerája, akkor azt. Példának okáért a THL 5000 képeivel nagyon elégedett vagyok, meg az üzemidejével is, de muszáj leváltanom..Van javaslatotok?
-
TedThomas
aktív tag
-
retesz147
addikt
Sziasztok!
Megkérdezhetném, hogy a Pandánál mi a különbség a két Vibe X2 között? Hátha tudja valaki....
Pandagondolok itt az olcsóbbik 229,99 és a drágábbik 327,99 dodós készülékekre?
Az olcsóbbik 32Gb-os míg a másik csak 16Gb, a leírásban minden más tökéletesen megegyezik....
-
ZoleeWolf
tag
Hali!
Kis segítség kellene, jött a telómra (Lenovo s860 2gb) OTA frissítés, le is töltöttem, de a telepítésnél újraindulás után a TWRP-ben kötött ki a dolog. Gondolom TWRP miatt nem tudja felrakni...
Van valami mód hogy manuálisan telepítsem a frissítést? -
janaman01
addikt
ez még roszabb képeket csinál mint a jiayu ...az oroszok már irkálnak róla rendesen..én nem értem ezeket a kinaiakat...esküszöm a lenovo a820 am jobb képeket csinált mint ez....kezdenek elkurvulni ezek is...ami marha drága csak az a jó...
-
fotosjani
aktív tag
válasz
Laza... #97471 üzenetére
Azt te is tudod ha valamilyen boltra így rákeresünk, akkor akkor találunk elégedetlen vevőket, ez tény.
Semmivel sem rosszabbak mint az Ante vagy a Panda, sőt...
Saját tapasztalatom róluk, teljesen megbízhatóak, sosem volt gondom velük, és eddig minden kérdésemre válaszoltak 1 munkanapon belül (ezt nem tudom elmondani más boltokra sajnos).
Garanciális ügyintézésem nem volt náluk (szerencsére), de az sehol sem könnyű menet.#97470 CineDOG1
kétségtelen vannak/voltak gyerekbetegségei
A képernyő probléma volt akinek fel sem tűnt, az Oroszok készítettek hozzá egy javítást ami tökéletes, de jött ki rá OTA frissítésben is egy javítás (ami még nem 100-as)
OTA frissítés beragadása még a téma.
Összességében nem rossz telefon, szerintem.
Ez jelenlegi 4.4 úgy is csak előszoba... -
válasz
blogos #97463 üzenetére
Nem igazán értem. A nulla ÁFA-s számla is elkönyvelhető, leszámolható ugyanoyan hivatalosan. Ha saját cég vagy vállalkozás, akkor így is, úgy is költség lesz. Ki vállalkozás esetén amúgy is mindig azért szól a könyvelő, hogy azért legyen már egy kis profit is két év után a könyvelésben. Ha nagyobb vállalkozás, akkor szinte mindig van "elegendő" visszaigényelhető ÁFA. Ha EVA, KATA vagy más barátnő segít a könyvelésben, akkor megint lényegtelen, ha jól emlékszem. Amennyiben nagyobb vállalkozás, alkalmazott vagy, akkor a megadott kereten belül kell mozognod, nem fogja előírni a cég, hogy elszámolható ÁFA tétel is legyen a számlán (nem is találkoztam még ilyen céges kritériummal, de ez nem reprezentatív)
EU-ból is rendelheted kinti számlával, közösségi adószámmal küldik még olcsóbban.Nem rábeszélni akarlak, ne értsd félre, inkább csak kérdésként van bennem, hogy mi az az ok, ami miatt mindenképp 27%-os ÁFA-s számla kell neked, a könyvelésnek.
-
Zeki
nagyúr
-
fotosjani
aktív tag
Azoknak akik P6000-ben gondolkodnak:
135$ még egy kis ideig. -
janaman01
addikt
jut eszembe KukkSteve gyári szűz rendszeren megy csak a GMS play telepitő csomag, gyari recoveryvel
-
WOT-H-A-C
veterán
válasz
csonkadavid #97466 üzenetére
Igen az!Mielőtt neki ugrasz a vásárlásnak azért nézz körbe a neten... a minimum egy xda.-s topik... custom reco, romok, root, unbrick...stb... Itthon nem lett népszerű telefon az ára miatt.Ez már nem mai darab.
-
WOT-H-A-C
veterán
válasz
csonkadavid #97464 üzenetére
Sehol, kiszórják a készletet...
-
csonkadavid
tag
Sziasztok!
Ez jó ajánlat? Hol van benne csapda?
[link] -
blogos
tag
válasz
fateless #97459 üzenetére
Korábban már nézegettem én is ezt az oldalt, de nem győzött meg.
A számla nem ÁFA-s, ergó ezért nem kerül 100-ba. Magánszemélynek nyilván mindegy, ez még előny is, de azért számla és számla között is van különbség, ezért nem kell egy lapon említeni.
De a legnagyobb baj, hogy semmiféle raktárkészletük nincs vagy alig és így előre elkérik a pénzt, aztán majd beszerzik... a weboldal sincs a top-on, ami nem utal profizmusra, szóval nem mindenkit győznek meg szerintem, de ki így, ki úgy -
WOT-H-A-C
veterán
válasz
gyorkigyorgy #97455 üzenetére
"mert a TV GO alkalmazás rootolt telefonon nem megy
"
De megy! xposed+root cloack!
-
janaman01
addikt
válasz
gyorkigyorgy #97455 üzenetére
de megy coolpadon ,megy ha kinguser-el rootolod, ...... nézd meg a menüben (settings)
Accessibility /install GMS package...ha van ilyened katt rá letölti a cuccot ujraindul és rajta az alap gapps.. -
gyorkigyorgy
csendes tag
Sziasztok.
Segítséget szeretnék kérni Coolpad F2-vel kapcsolatban.Google appsot szeretnék telepíteni rá. Hogyan álljak neki? Hallottam olyan kínai telefonról, ahol a menüből lehet telepíteni. Esetleg itt is?
Rootolni lehetőleg nem szeretnék, mert a TV GO alkalmazás rootolt telefonon nem megy
Köszi
-
janaman01
addikt
ide is beirom hátha...
ha youtube ra akarok valamit feltölteni telóról , ezt irja :
nem lehet feltölteni videókat felhőalapú szolgáltatásból
most akkor mi vana cucc sd -n van
-
lordmark
tag
válasz
pècsimunkás #97431 üzenetére
A Coolpad F1 egy időben nehezen volt beszerezhető.
A THL 5000 meg erősen meghaladja az árkorlátotItthon 100 felett...
-
Foose
addikt
Sziasztok! Gyors segítség kellene....Napokkal ezelőtt a prestigio 5453 telómra jött egy fw frissítés. Letöltöttem,ujraindítottam,majd recovery hibára hivatkozva azóta csak prestigio logóig jut a teló,nem történik semmi más. Namost,beszereztem flashtoolt,a telómhoz való cwm recoveryt,meg szerintem mindent. driverek telepítve. Gépre kötöm a telót,indítom a flashtoolt,de device disconnected jön. Nem tudom csatlakoztatni a telót,addig hiába flashtool,recovery.... Másik dual simes topickból lettem ide küldve. Valaki ötlet? boot image halt volna meg a telón? -
zizol
aktív tag
Használ valaki Lenovo A850i-t errefelé?
köszi -
trebrona
nagyúr
válasz
csferke #97447 üzenetére
Saját topikjában már megválaszolták ezt a kérdést.
-
csferke
senior tag
Sziasztok!
Ismét kezdi beadni a derekát a Nokia Asha 300 telóm érintőképernyője és már nem garanciális. Egy modernebb Androidos-t szándékozok venni.
Kérdésem, hogy hogyan tudnám a régiről az újra átdobni, egyszerűen/fájdalommentesen a névjegyzéket? Olyan megoldás kellene amely nem kutyulja össze az adatokat. Gondolok itt arra, hogy amikor 1 névhez több adat van (1tel, 2tel, 3tel, cím, e-mail...)köszi
-
-
Laraxior
titán
Hello.
Leírom gyorsan a sztorit, hogy érthetőbb legyen mit keresek és mihez kérek segítséget tőletek
Van itthon egy tabletem 3GB havi netkerettel, Vodafone-nál. Tablettől megválok, marad a kártya.
Aztán van még egy t-home-os kártyám is, korlátlan beszélgetéssel thome irányban és 500MB netkerettel.Ezenfelül van a sima telefonom amin szintén csak 500MB a netkeret, és az a gondom, hogy hamar fogy. Na már most azt szoktam csinálni, hogy cibálom magammal a tabletet, és megosztom a 3GB-os netet, jelszóval, így simán tudok a telefonomról netezni ha elfogyott az adatkeret ha nem.
Kellene nekem egy olyan telefon, ami dual-simes, (tehát bele tudom tenni a netes kártyám, és a thome-ost is ha esetleg abba az irányba is telefonálnék, de nem jellemző) és van benne olyan funkció, hogy internet megosztása, nem kell, hogy tudja a telefon a 4G sebességet, hiszen Vodánál nem létezik ilyen, elég ha tudja a maximális sávszélt (HSDPA+?)
Melyik az ilyen tulajdonságokkal rendelkező, lehető legolcsóbb készülék? Nem új, használt is jó, csak ne legyen a kijelző beszakadva -
Keeperv85
nagyúr
A 64 bites gépben 64 bit szélességű memóriabusz van, így az 2^64-en memóriát tud foglalni, ha a rendszernek is 64 bites címei vannak. A 32 bites rendszer csak 2^32-en mennyiségű ramot lát, ami pont 4GB. Ebben benne van az összes cache és a videó memória is, szóval a ramból nagyjából látszik ~3 esetleg ~3,5GB. Más hátránya nincs.
-
Foose
addikt
-
g_miki
csendes tag
http://www.gsmarena.com/lenovo_p90-6920.php
erről mi a vélemény? eléggé jónak tűnik, valahol 360 dolcsiért láttam, de nem találom most -
WOT-H-A-C
veterán
válasz
maggi1886076 #97426 üzenetére
Igen azt én is!!
-
v-man
őstag
Coolicoolon Elefánt-napok vannak három napig; 13-18 dollár kedvezmény van a következő modellekre:
p5000, p6000, p3000s, g7, p2000, g6 (utsó kettő eus, többi kínai küldés)
kuponkód minden esetben DME és a típusnév, tehát pl. DMEP5000, DMEG7 stb -
atee_13
őstag
-
lehy
újonc
válasz
trol75 #97417 üzenetére
Szia!
MTK6573 procival szerelt telefonok óta(Lenovo A60-és még működik) használom ezeket a "kínai csodákat". Most is a családban van Lenovo S660, Lenovo S650, THL4000, THL4400, ZTE V5, Honor 3C. Azt tudom mondani, ha nem vagy egy nagy gamer akkor a Honor 3C tökéletes választás. GPS kiváló, többszáz km tapasztalat, Budapesten belül is, 4.5-5.5 kijelzőidő, erős wifi, kimagasló kameraminőség. Bőven jött ki frissítés, de amiért nem pörög a topikja, mert ami jól működik azt nem kell mókolni. 2014 márciustól használom, az eddigi legstabilabb és legjobb ár/teljesítmény telefonom. Van tőle erősebb, meg újabb, de minek -
v-man
őstag
Ulefone Be Pro egyre több emberhez fut be, és néhányan egy elég csúnya hibát tapasztalnak a kamerával: egy jókora, rózsaszínes elszíneződés a képek közepén, vaku nélkül fotózva. Ulefone szoftveres hibát emleget és roppant gyors hibajavítást ígér...
-
Zeki
nagyúr
Hmmm a doogee turbo mini F1 milyen egységáras minden shopban!
Érdekes. -
sbazsi
veterán
Lenovo A820 vs Jiayu G2F, van valami amiben a jiayu jobb?
-
Esetleg tud valaki segíteni ehhez a hozzászóláshoz.
Köszönöm.
-
zolipapa66
tag
válasz
Atomcsirke #97406 üzenetére
Én sem adom el a Wayteq 770 et, mert memkártya többet ér mint a masina
, de még mindig használható.
-
Atomcsirke
aktív tag
válasz
#79335424 #97400 üzenetére
Ez pont annyira, igaz, mint ahogy a telefon fényképezőgépnek se fényképezőgép, csak képrögzítésre alkalmas eszköz. Ezért kezdett el rángani a szám széle, amikor a múltkor egy statisztikában az Apple bent volt a világ öt legnagyobb fényképezőgép-gyártója között.
Na igen, és némi töprengés után ezért nem vateráztam el a bluetooth GPS-emet anno. -
Atomcsirke
aktív tag
válasz
zolipapa66 #97401 üzenetére
Speciel én a wazét még telefon nélkül is elfuttatom, ha elkap a harctéri ideg ...
Új hozzászólás Aktív témák
- NVIDIA GeForce RTX 5070 / 5070 Ti (GB205 / 203)
- RAM topik
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 7***(X) "Zen 4" (AM5)
- Renault, Dacia topik
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- Combosnak tűnik a Thermalright legfrissebb, kéttornyos CPU-hűtője
- A fociról könnyedén, egy baráti társaságban
- Milyen autót vegyek?
- Posta, csomagküldés
- Vékonyabb lett, jobb kamerát kapott, de az akku maradt a régi: itt a Fold7
- További aktív témák...
- BESZÁMÍTÁS! MSI B450 R5 5500 16GB DDR4 512GB SSD RTX 2060 Super 8GB Rampage SHIVA TT 500W
- ÁRGARANCIA! Épített KomPhone i5 12400F 16/32/64GB RAM RX 9060 XT 8GB GAMER PC termékbeszámítással
- BESZÁMÍTÁS! Samsung Odyssey G9 OLED 240Hz Dual QHD 49" monitor garanciával hibátlan működéssel
- Xiaomi Redmi 12 Pro 5G 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Csere-Beszámítás! Corsair Dominator Platinum 2x32GB (64GB) Kit 5200MHZ DDR5
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest