-
Fototrend
Sztorit kibeszélni használd a spoiler taget!
Új hozzászólás Aktív témák
-
grimm2015
senior tag
válasz
boogie84 #26511 üzenetére
Hát nekem a maxrollossal lement a 97, igazából a boss legalább addig tart mint a map.
A mekunással meg meghalok, és kevesebbet is sebzek.
Tudom, hogy mekuna a top1 sorc szinte minden szezonban, de nekem az ő buildja nem akar működni, túl könnyen meghalok, és keveset is sebzek. -
grimm2015
senior tag
válasz
boogie84 #26502 üzenetére
Szerintem nem Robból kellene kiindulni egy átlagos játékosnak.
A legtöbb játékosnak ha van is, akkor szar uberje van.
Több csillagos GA-t meg ugye csak rúnából lehet csinálni...
Szerintem ha a 3/1 aránnyal fejleszted a rúnákat, a mostani siker arányokat figyelembe véve, akkor mondjuk ha van összesen csak egy 500 rúnád, kék és sárga, akkor átforgatással szinte biztos, hogy nem jön össze az a 6 maxos, ami kell az uberhez.
Csak mondom 11ezer forgotten soul nem volt elég ahhoz, hogy a fegyverbe belerakjam a narancssárgát, és még azt hittem az obducite a probléma. (Aminél én csak párnapja jöttem rá, hogy az infernal hordnál csapatban 5-8k kapsz)
-
grimm2015
senior tag
Tudok adni Talrasha CD-re GA 20%+, Sidhe Primordial GA 45%+, sisakot nem gyűjtöttem ki.
A Kínaiak beárazták már a második nap a szezont. Ezért tudnak vásárolni már a második napon milliárdokért a játékosok.
Azért van rajta, mert mindenki belialkulcsot vesz, az előbb belenéztem rob streamjébe, csak nála volt majdnem 200db, meg gondolom a csapat minden tagjánál is.
De 100db belialkulcs úgy ~100ft, tehát biztos veszik tonnaszámra. -
grimm2015
senior tag
Maga a Belialnak nincs dropja, az Andariel az elsődleges, ha nem váltasz rajta, elvileg most már mindegyik ugyanannyi eséllyel adhat. Én T3 többet kaptam, mint T4en, de ez csak azt szemlélteti, hogy mennyire kevés esélyed van... A rúna fejlesztés is gyalázat.
Ugyan soha egyetlen szezonban sem térült meg, sem utólag... de azért felajánlom akinek kell.
Talrasha CD-re GA 20%+
Winterglass Primordial GA 80%+
Sidhe Primordial GA 45%+
Mondjuk Obducite tekercset elfogadok, + tudok adni boss alapanyag tekercset.
Aláírásba a Battletag. -
grimm2015
senior tag
Varshan meg Belial jól dropolt, vétek "nekem" használni.
-
grimm2015
senior tag
válasz
LittleBoss67 #26462 üzenetére
Mert az van kedvencként megjelölve. A térképen a helységnél jobb egérgomb, és az lesz mindig, ahová vinni fog!
-
-
grimm2015
senior tag
válasz
El Rey #26441 üzenetére
Az utolsó 3 próbálkozásom 3 Tyrael, ráadásul nem is egy karakterrel
Doombringer, Ahavarion, Melted, Andariel ezek már megvoltak, a Shroudot azt meghagytam.
Van 27körre való Andariel matim, nem sokára állok neki!
De legalább a rúnákkal jól jártam, dobálják a bossok, tegnap kerestem 2bac, meg 6 Kry rúnával 3.2milliárdot, az elég lehet a szezonra bónolni! -
grimm2015
senior tag
válasz
boogie84 #26434 üzenetére
Ez annyiban másabb, hogy megvannak rajta az überek... T4 az überek nélkül lassú, láttam a mekuna videóban is, hogy utána 1hiteli a t4 bossokat is.
Rúnából még nem tudom kirakni, esni meg nem jók estek, szimpla balszerencse.
Most is próbálkozok, de csak T3 megy vele Duriel aztán majd folytatom, ami még van. -
grimm2015
senior tag
válasz
El Rey #26429 üzenetére
De nem mindenki kap obolból megfelelő ubert
, valakinek ez marad, kaptam egy rakat csupa szemetet, 6x próbálkoztam, és nincs se sisak, se gyűrű!
Most nyitottam még egyet!
Egy t4 belialkill (ládanyitás) 4k pont, smolder ashes rátolhat még 20 vagy 25%.
A boss powereket is pikk pakk maxra leeht húzni így! -
grimm2015
senior tag
válasz
savior #26425 üzenetére
Ezt most megnéztem, ~1000 aether ad T4 ~50millió aranyat, ha nem emelkedik az arany az aether mennyiségéhez képest!
rumkola
A blood wave nekronál nem is kell többet költened, mert majdnem mindegy milyen gagyi cucc van rajtad, ha megvannak az aspektet viszi a t4et.
300ment el eddig zsákbamacska uberre... + ha tárgynál újraforgatsz az sokszor 5millió, a forgatások ugyanez! -
grimm2015
senior tag
válasz
boogie84 #26423 üzenetére
Azért a Sorc nem véletlenül nem került be S-be maxrollon, a szartenger necro alap cuccokkal kezdő aspektekkel nagyobb gr tud könnyen menni, mint a Lightning Spear Sorc uber nélkül max cuccal. Eléggé frusztrált is voltam...
Most a boss öléssel nagyon fellehet pörgetni a szezonos számlálót, megérheti folyamatosan új necrót húzni, mert egyből lehet vinni t4re.
Ami elvan cseszve a szezonban az leginkább megint a gold, hogy egyszerűen nincs belőle kellő mennyiség! Az előző szezonban a szezonos whisperek jól adták, csak az most nincs, és a bossok uniqe itemekből lehet leginkább goldot szerezni, ha nem tudsz eladni valamit olyanoknak, akik veszik a botoktól a goldot! -
grimm2015
senior tag
válasz
El Rey #26408 üzenetére
Bocsi, én rontottam el!
Ezt a srácot sok videóban bemutatják, sűrűn volt top1 sorc.
https://mobalytics.gg/diablo-4/profile/488e94b2-25a8-4b09-95aa-f74e532482cc/builds -
grimm2015
senior tag
válasz
El Rey #26399 üzenetére
Nekem adott T3 Varsan, Duriel, meg az unique tekercs. (Solo)
3x próbáltam a random uber dobozt...
És még nincs egyetlen olyan sem, ami a buildbe kell!
Ezt használom most!
GA a Godslayer Crown a Tal Rasha's Iridescent Loop és a Fractured Winterglass is, Viszonyítási ~200milió jött össze a bossoktól kapott unikok leginkább T3 kereskedőnek adásából. -
grimm2015
senior tag
válasz
jozefgucci1 #26396 üzenetére
Igen, ezt használtam.
Utána váltottam a Lightning Spearre! -
grimm2015
senior tag
Megtudná valaki mondani, hogy melyik beállítás, hogy a tárgyaknál az aspektektél mutassa a kezdő/vég értékeket?
-
grimm2015
senior tag
válasz
El Rey #26377 üzenetére
De csak db számra több, egyébként egyszerűbb a beszerzése, T3-on 9db esik, T4-en 12 a szezonos "rohangálós" Belialtól. Ráadásul, ha kinyitod a ládát akkor megjelenhet a Belial, ami megint dobhat kulcsokat!
Hrigh_77
De azt a hülyeséget kitalálták, hogy csoportba több tárgyat kaphatsz most -
grimm2015
senior tag
Én csak azt nem értem, miért nem kötik minden szezonhoz a whispert...
Arany kb csak onnan van... -
grimm2015
senior tag
A nekrora is kell kettő, ráadásul a Blood Wave nekro akkor kényelmes, ha a Kessimen a CD és a Double dmg is GA.
De én arra lennék kíváncsi, melyikkel "egyszerű" játszani, az mindegy mennyi mythic kell hozzá! Ahol nem kell stacket figyelni, vagy minimálisat, jól lehet vele farmolni, és a bossokat megtudja ölni! -
grimm2015
senior tag
És melyik a legegyszerűbben játszható S build?
Jól gondolom hogy a Lightning Spear Sorc ? -
grimm2015
senior tag
A skinek is 2400-2800-ba kerülnek, és ezek nem is minden kasztra valóak!
Ott van most a fehér fényes oroszlán az is 2800 , nem is játszik már szinte senki szezont, és amikor fellépek, akkor azon ülnek!
A nagy részét nem érdekli, ráadásul a freeben is jön a platinum, másik nagy rész meg ugyanúgy megveszi, és lesz egy minimális elégedetlen felhasználó, ami kevesebb kiesést jelent(het), mint amennyit a másik hoz!
Valószínűleg a marketing osztályon ezt azért jól felmérték! Ha nem akkor meg X frissítés után olcsóbb lesz, és valamennyi visszatérítés fog járni... -
grimm2015
senior tag
És most melyik build lesz a meta?
Látatlanba biztos valami Spiritbornra tippelnék, hiszen ahhoz kell a kiegészítő, de tudom, hogy a Sorc nagyon OP volt. -
grimm2015
senior tag
válasz
ProEvoFan #26074 üzenetére
A boss matikkal is kellene valamit csinálniuk, egységesíthetnék, lenne 2fajta, 1 a kisebbekhez, azok meg dobnák a nagyobbakhoz, mert baromira aránytalan...
Szerintem van vagy ~500 aránytojásom... a többiből meg szinte semmi.A másik a tárgyhúzás. Pár dolgot a D3ból is átvehetnének, főleg a Kanai's Cube-ot,
-
grimm2015
senior tag
Rápróbáltam... De nagyobb nem megy... ha Fastbloddal tolom későn érek oda, ha nélküle, akkor a bossnál túl sok időm megy el semmire.
-
grimm2015
senior tag
válasz
Janusz001 #26020 üzenetére
Csak már a Corpse Tendrils is ki kellett venni a buildból, a Piranhado-t sem érdemes annyira használni, mert mindkettő előhozza azt sok mobnál, hogy nem sebez a bloodwave, hiába figyeled a stackket.
Nem is látom, hogy videóban is azok akik sebeznek, mivel másabbak. Mert van, hogy én "túl jól" sebzek... -
grimm2015
senior tag
válasz
boogie84 #26013 üzenetére
Ezt mondtam én is, aránytalan az egész, nem mindenki streamer, hogy milliószámra farmolja az obducite-t. Az arany a mostani szezonban csak azért jobb, mert a whisperre épül a szezon, de csak cucc forgatásra/húzásra elment már közel 3milliárd.
És akkor a barbárnak + 3 tárgya van...A 4-5. bónt sem tudod végtelenszer forgatni, 2db 2GA-s cuccot el is kellett dobni.
-
grimm2015
senior tag
válasz
jozefgucci1 #26011 üzenetére
Csak akkor látod, ha letoltad a karakterrel a szezon questet, tehát új karakterekkel nem látod. (minden karakterrel le kell, amivel látni akarod)
-
grimm2015
senior tag
-
grimm2015
senior tag
válasz
SQX_Barto #25926 üzenetére
Tudom, de ez is 50K volt, és ez egyetlen tárgy, de a 3ugyanarra, pl vért stb.
Csak a tárgyhúzás az, amit nem lehet hatékonyan csinálni. Kb minden esetben az Obducite fog elfogyni, nem más! Most a whisperes szezonban minden esik, ezen kívül ad mindent! És keveset ad a többihez képest arányában ráfordított idő/teljesítmény. -
grimm2015
senior tag
válasz
El Rey #25921 üzenetére
Nekem egyetlen karakterre kell, de a szezonban még nem volt 3rollom ugyanarra a bónra.
Csak a nyakláncra elment olyan ~50k Obducite, mire megkaptam ezt.
Az Obducite tributok is csak 2K adnak, amik a horde keytől ritkábbak, a NM dungeonokban, meg hagyjuk is...Én azt nem értem, hogy ha még az infernal horde key-ből is keveset kapsz, akkor hogy kaphatsz tonna számot Obducite-ból? Na de mindegy...
-
grimm2015
senior tag
válasz
El Rey #25910 üzenetére
Lehet, hogy neked néhány ezer tonnának felel meg, de a valóságban nem.
Tegyük fel, hogy 1óra alatt letolsz 5x10, ahol mindnél hozod az ~1400, az 30k.
Így lenne 10óra alatt 300k obol, ami messze a realitás felett van, még ha minden órában le is tolsz 5x10szintet, akkor sem lesz 150 ezer obolod.
150 ezer 10óra alatt, ami nem feltétlen elég egy 12tárgy max bónra forgatására. -
grimm2015
senior tag
válasz
Beretvás #25893 üzenetére
Azért tényleg az látszik, hogy te vagy ennek a játéknak az egyik legnagyobb vesztese, de van még itt pár ember
.
Közel azonos paragonon lehettek ~250... És nektek abszolút semmi sincs... cucc, aspekt, head, tribute, spark, rúna etc...
Én 250 para szinten, a 480% blood wave 476%, ezen felül a maxroll és rob build aspektjei is maxosak, van tributom amiből 99pack van (többször is). A minden cuccon megvan az összes olyan bónusz, ami kell... Nektek meg semmi sem jön össze.
Én csak az Obducite-t keveslem, ez az egyetlen dolog jelenleg, amiből keveset lehet beszerezni idő arányában. Amit problémának látok még (kényelmi funkció), hogy a maxos aspektes tárgyakat nem jelzi a játék. -
grimm2015
senior tag
válasz
Beretvás #25885 üzenetére
A tribal mellé 50milla gold, és dobni fog, lehet elmegy pár milliárd (mint nálam), de minden körben 100% eséllyel esik olyan amulett, amiben van passzív skill. Ezen kívül máshol közel a nullához az esély, hogy kapsz. De egy nem anci jó bónnal sokkal jobb, mint egy anci mással.
-
grimm2015
senior tag
válasz
whitezo88 #25868 üzenetére
Nem kell a 3as
Nyomni kell a szezoncuccot, viszonylag sűrűn ad a wisper anci dobozt, meg amit írtál sűrűn is esik. van hogy csak GA cucc és whisper ládával van tele a leltár.
Meg ott van a tribute is, bár az nem túl sűrű tárgy. Ettől függetlenül persze kell a szerencse. -
grimm2015
senior tag
Hát azért elég sok minden bugos a wave necronál..
Ha sok ellenfelet szedsz össze (még a corpse trendirls nélkül is) szinte nem sebezel, a bossoknál a bloodorb szedése nem csökkenti a cd-t.
Ez a cd-s dolog azóta nem működik, hogy ezt a két aspektet maxra fejlesztettem (a bone stormos óta biztos) -
grimm2015
senior tag
Jó néhányszor 50millió, meg szerintem annál többször 3.7, de azért sikerült
-
grimm2015
senior tag
válasz
stevve #25850 üzenetére
De gyenge, meg bugos a gyűrű is (ami miatt még gyengébb
). Lehet vele bohóckodni, de t4re gyenge, lassú.
A Blood wave-vel kezdem az új karaktert, mert a későbbi dobozok semmire nem jók, és ugyanúgy megyek vele T4en 0-1es gylpekkel az infernalba 1300+, a Tributokat maxra viszem rövid idő alatt, minden farmolás könnyű.
Csak egy lv8 CD-s Kessime elég ahhoz, hogy gyűjtés nélkül hamarabb betöltsön a skill, mint ahogy azt használni lehet.És akkor csodálkoznak sokan, hogy kevés fugitive head esik, közben meg hatékonytalanul játszanak.
#25852 ChromeX
A Sorc farmolásban S tier a Lightning Spear, Meteor, Fireball a legjobb build a többi fölött is, a minion nekro meg C. -
grimm2015
senior tag
válasz
Lokids #25808 üzenetére
Valószínűleg kevés a wave cd-d. Ha nem akarsz 110-120+ piteket menni, illetve farmolni akarsz, akkor akkor a kessime-be a wave cd-t kell tolni.
Nekem annyira gyors, hogy hamarabb betölt, mint hogy újra tudjam használni.
Igazából meg kell várni, még az előző wave lemegy.... -
grimm2015
senior tag
válasz
El Rey #25748 üzenetére
Ezeket nem tudod megvenni, ez a 4 elveszett witchcraft. Miután ezek megvannak, az utána lévő oltárok mindig ezeket fejlesztik. Az lehet, hogy amíg nincs meg mind a 4 mást fejleszt, de utána csak azokat (kellene).
Egyébként 5% spawnolnak, és 10% potival, a root dungeonokba elvileg nagyobb esély van. -
grimm2015
senior tag
válasz
Beretvás #25720 üzenetére
Nem értem hogyan, T4en a Boss spawnok alatt percenként lehet akár ~100 rootot szerezni. 10percenként elég váltani, ez idő alatt a könnyű whisperek simán megvannak, közben elég jól jönnek a rúnák is.
Mondjuk ha előtte nem farmoltátok a rootot, akkor nincs mihez viszonyítanotok. -
-
grimm2015
senior tag
Azért babaromi jó, hogy most 8-10X több root esik, mint előtte, mert panaszkodás volt...
Másfél óra alatt olyan 3k+ simán kiesett + a fejek még 2k+ (potival), ami eddig fél nap volt.
-
grimm2015
senior tag
Gyertek érte, 1-1 anci!
Am jól gondolom, hogy a 300% lenne jó a buildba, vagy az nem annyira számít sokat? -
grimm2015
senior tag
Esett egy nagypapa...
-
grimm2015
senior tag
Tud valaki megoldást arra, hogy a hex of whispert miért nem tudom felrakni a wichcraftoknál? Minden mást feltudok, azt az üresbe sem engedi. (Eddig volt fent)
-
grimm2015
senior tag
Baromi gyengének érzem a minionos nekrot, T3 nem az igazi... de T2 az 1000+ már megy.
-
grimm2015
senior tag
Ezek a Roothold Dungeonok hol vannak? Mert egyet sem találok. (küldetésen kívül)
-
grimm2015
senior tag
Remélhetőleg majd megint kezdéskor jön a patch.... nem értem miért nem legalább 12órával előtte tolják be.
-
grimm2015
senior tag
Van olyan valahol, ahol azt is írja, mennyire könnyen játszható a build?
Mert oké, hogy valami S... de ha körülményes vele játszani, akkor nem mindenki tudja maxra hajtani. -
grimm2015
senior tag
Azért lehet, hogy most is a spiritborn lesz az OP
.
Kb mindenki buggal sebzett jól -
grimm2015
senior tag
-
grimm2015
senior tag
Most akkor jól kib@sztak azokkal, akik előtte a bugot bugra halmozva kinyögték a 150et napok, hetek alatt!
Csak erény a türelem, nekem volt olyan érzésem, hogy lesz még majd valami bug, ami tovább "segít", de ez már szerintem tényleg csak szándékos lehet. -
grimm2015
senior tag
Azért azzal legyél tisztában, hogy ezt nem a játékosok farmolják ki
.
Igazából szerintem tönkre is vágja a játékot a kereskedés, a duplikálás, meg a pénzért gold/item.
Szerintem kellene egy másik seasonal is egyidőben, ahol nem lehet kereskedni, ahol a versenyelőny nem a fentiek. -
grimm2015
senior tag
Nincs valakinek véletlen toxic skin ga cípője eladóba?
-
grimm2015
senior tag
Jó ez az új Speed Troll build.
Végre van mit kezdenem a 4GA Wound Drinkerrel
Működés közben -
grimm2015
senior tag
Irónia ebben a bugos környezetben, hogy pont azok jönnek ezzel, akik itt fórumon is azt keresték, hogyan tudják minél jobban kihasználni.
-
grimm2015
senior tag
Ez mennyit érhet?
-
grimm2015
senior tag
Akkor most melyik az a Quil Voley, ami a "legjobb", és stabilan lehet használni?
Remélem olyan, ahol mindent cserélhetek.
Új hozzászólás Aktív témák
- Formula-1
- NVIDIA GeForce RTX 5070 / 5070 Ti (GB205 / 203)
- Battlefield 7
- A lapkakészlet és az akku különbözteti meg a Motorola Edge 60 és Edge 60 Pro-t
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- Vicces képek
- LEGO klub
- NVIDIA GeForce RTX 4060 / 4070 S/Ti/TiS (AD104/103)
- Milyen monitort vegyek?
- Építő/felújító topik
- További aktív témák...
- Huawei Nova Y70 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- BESZÁMÍTÁS! ASUS ROG Strix X570-F Gaming alaplap garanciával hibátlan működéssel
- DELL PowerEdge R640 rack szerver - 2xGold 6150 (18c/36t, 2.7/3.7GHz), 512GB RAM,10G, H740p 8GB, áfás
- AKCIÓ! Microsoft XBOX Series S 512GB játékkonzol garanciával hibátlan működéssel
- LG UltraGear Gaming Monitorok: ÁRZUHANÁS -30%
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest