-
Fototrend
DIGI internet Gyakran Ismételt Kérdések
(Kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. február
Aktív témák
-
zsolt501
nagyúr
válasz
atomchicken #38923 üzenetére
Az a baj, hogy ennek az ONT (router) combonak nagyon le van butítva a menüje, ezért sok mindent nem enged beállítani.
-
zsolt501
nagyúr
válasz
atomchicken #38920 üzenetére
Az a digi által adott ONT router combo a mostani TP-Link routerednél lényegesen erősebb már csak ha azt vesszük, hogy gigabites, és N-es wifi van benne, de ha többet akarsz akkor ne engedélyeztesd benne a router funkciót, és szerezz be egy rendes routert ami gigabites, és az ajánlott routerek között szerepel.
-
< CyberBob >
őstag
válasz
atomchicken #29046 üzenetére
Ha az analóg rossz nálad attól még box-al lehet jó legfeljebb ha nagyon gyenge a jel kockásodni fog. HD box teljesen felesleges egy crt-hez, nem fogsz különbséget látni. De én inkább a szerelőket zargatnám, hogy csinálják meg az analóg jelet mint sem box-al vacakoljak.
-
< CyberBob >
őstag
válasz
atomchicken #29041 üzenetére
Közben látom szerkesztettél.
Nem tudom nálad mi a gond az analóg adással, de itt (16. ker) tű éles a kép azon is.
-
trec12
addikt
válasz
atomchicken #29041 üzenetére
Ehhez biza kell a box ha digitálisan akarsz tévézni...esetleg HD boxot nem tudnak adni? Vásárolhatsz is saját magad DVB-C-s boxot.
(Amennyiben a lehetőségeid engedik a tuti valóban egy korszerű LED tv beszerzése lenne....Sajnos ez a legdrágább verzió a problémádra. A HD adások látvány viszont valamennyire kárpótolja az embert...
)
-
< CyberBob >
őstag
válasz
atomchicken #29041 üzenetére
Ha lapos tv-ről van szó akkor csak be kell hangolni a DVB-C tuneren a csatornákat. Nem kell doboz.
-
trec12
addikt
válasz
atomchicken #29041 üzenetére
De milyen a tévé? Régi CRT? Ha az akkor sima SD box kell, felesleges a HD...
-
trec12
addikt
válasz
atomchicken #29039 üzenetére
Először is ez a Digi LAN topikja. A kábeltévére [itt] van a topic. Másodszor a MindigTv digitális. A digikábel SD csatornái szerintem annál is jobb lenne boxon keresztül. Bár nem igazán értem min nézitek most (CRT-n v. régebbi LCD-n)? Harmadszor:Téma összefoglaló
-
DonMaster
addikt
válasz
atomchicken #25780 üzenetére
szia
digifon 900
* 21-es körzetszámú, nem helyhez kötött telefonszámok, amelyek bárhol használhatóak. A szolgáltatást az Előfizető közvetlen IP alapú kapcsolaton keresztül veheti igénybe, amely lehetővé teszi, hogy az internet hálózat felhasználásával az Előfizető a belföldi és nemzetközi helyhez kötött és nem helyhez kötött távközlési hálózat felhasználóival kapcsolatot hozzon létre. Egy SIP kliens program mobiltelefonra vagy számítógépre való letöltése után, a szolgáltató által megadott szerver címre becsatlakozva a kapott felhasználónévvel és jelszóval lehet belépni. A jelszó titkosságának megőrzése az előfizető felelőssége. Előnye, hogy nagyfokú mobilitást nyújt, bárhol használható, ahol megfelelő sávszélességű (64/64) internetkapcsolat elérhető, valamint az, hogy kedvező DIGI percdíjak vonatkoznak rá. A megfelelő internet kapcsolatról az Előfizetőnek kell gondoskodnia, biztosítania saját részére., azt irja mivel ez nem normélis telefon , ezért minium kell biztositanod egy 64/64-es internet elérést , és ara kötnek gondlom egy lan átalakitot rj-re és igy menni fog , ha nincs alapbol otthon interneted akor nem tudopd megrendelni a digifon900_at ,
és nah most jön léyneg , tehát ha van digi net elérhetö tezseük hozzá digi lan net, akkor miért érné meg más szolgáltatonál netet hazsnálni és melete digifone-t is? -
poli27
veterán
válasz
atomchicken #25758 üzenetére
Régebben nem lehetett csak telefonra szerződni a Diginél (nem éri meg nekik) sose hozza vissza a bekötés árát! Most hogy van nem tudom de lehet még így van!
(#25770) andamann nem neked akartam írni
-
ferob
őstag
válasz
atomchicken #25758 üzenetére
Azt, hogy a te esetedben mit és hogyan tudnak megoldani, arról leginkább az ügyfélszolgálatot kéne megkérdezni, aztán majd maximum kiküldenek valakit felmérni a dolgokat.
Az ügyfélszolgálat száma a 1272.
Aktív témák
Olvasd el az összefoglalót!
Társtopikok:
● DIGI kábel TV
● DIGI Mobil
● DIGI műholdas TV
● DIGI vezetékes telefon
Router kérdésekkel ezekbe a topikokba fáradjatok!
● Milyen routert?
● Router gondok
- Samsung Galaxy S23 és S23+ - ami belül van, az számít igazán
- Határtalan erő - szabadjára engedve
- World of Tanks - MMO
- Filmvilág
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- Lalikiraly: Kinek milyen setupja van?
- Battlefield 6
- Sorozatok
- Emelkedik a korábbi generációs Intel CPU-k ára
- Terminator 2D: NO FATE - Nincs végzet...
- További aktív témák...
- AKCIÓ!!! DDR5 GAMER PC: Intel Core Ultra 7 265KF +RX 9070/9070 XT +16-64GB DDR5! GAR/SZÁMLA!
- AKCIÓ! GAMER PC: i5-14400F (10mag/16szál) +RTX 5050/5060/5060Ti/5070/5080 +16-64GB DDR4! GAR/SZÁMLA!
- iPhone 13 Pro 126GB Gold Független 89% Gyári Akku iOS 17.3.
- Dell OptiPlex 7050 Micro i5-7500 / 8GB RAM / 256GB M.2 SSD
- Kompakt Gamer PC - i5-4750 + R9 380 4GB + 8 GB RAM
- Samsung Galaxy S24 Ultra / 12/256GB / Gyári független / 12Hó Garancia
- BESZÁMÍTÁS! Acer KG251QF 24 144Hz FHD TN 1ms monitor garanciával hibátlan működéssel
- Jabra Speak2 75 MS Teams USB-bluetooth hangszóró
- GYÖNYÖRŰ iPhone 13 128GB Midnight -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3576, 90% Akkumulátor
- HIBÁTLAN iPhone 12 Pro Max 256GB Gold -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3299,100% Akkumulátor
Állásajánlatok
Cég: NetGo.hu Kft.
Város: Gödöllő
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest