-
Fototrend
DIGI internet Gyakran Ismételt Kérdések
(Kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. február
Aktív témák
-
pogito
csendes tag
Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni. Múlt héten lett meg a gigabit net DIGI-éktől. Teló+TV+Net okoscsomag, ZTE szappantartóval. Valószínűleg valami VPN-es okosság van beállítva, mert amióta átállították gigára, a saját routeremmel már nem megy a PPPOE... Előtte 100/100-as net volt évekig, és ment vele. Egy ASUS RT-AC56U-m van.
Akad esetleg valaki, aki járt már így, és sikerült felélesztenie a PPPOE-t (csak) a saját routerén? Az sem zavarna, ha a telefon nem menne, de szeretném az ASUS-t használni, mert ez a ZTE annyira buta, hogy se egy DDNS-t, se WoL-t nem tud... Előre is nagyon köszönöm! -
pogito
csendes tag
üdv!
lehet hogy volt már róla szó, de bocsi ha nem böngészek át 2000+ hozzászólást, szóval az a problémám, hogy nem tudok torrentel feltölteni, most kötötték be a 30/20-as digilan netet, minden fasza, 30 mega megvan lefelé, felfelé meg 50+, szal a sávszél kiváló, pingem is 1-2 ms, de szerintem a torrent feltöltést a szolgáltató korlátozza, mert ahogy becsatlakozik egy peer, egyből le is vágja, lefelé tudok tölteni szépen, de fel max ilyen 0-10 KB/s -el. routeren a port engedélyezve van, windows tűzfalon is ki van engedve, elvileg minden jó, csak nem akarja. esetleg vmi ötlet, vmi okosság ezzel kapcsolatban? előre is köszi.
Aktív témák
Olvasd el az összefoglalót!
Társtopikok:
● DIGI kábel TV
● DIGI Mobil
● DIGI műholdas TV
● DIGI vezetékes telefon
Router kérdésekkel ezekbe a topikokba fáradjatok!
● Milyen routert?
● Router gondok
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Túl nagy alkatrészt vettél? Így kerülheted el a PC-építés legnagyobb hibáját
- Abarth, Alfa Romeo, Fiat, Lancia topik
- Párduc a gépben: teszten az ASUS ExpertBook Ultra
- Kész rémálom lesz Linuxot használni jövőre az USA egyes államaiban
- Mégis meglepi egy új GeForce-szal a rajongókat az NVIDIA?
- Gumi és felni topik
- Befutott a régóta várt, sok P-maggal kitömött, LGA1700-as Core sorozat
- Itt a Galaxy S26 széria: az Ultra fejlődött, a másik kettő alig
- Spórolós topik
- További aktív témák...
- LG 45GR65DC-B 45 / 5120x1440 / 200HZ / VA /
- Chieftec Smart Seriels GPS-500A8 80 Plus minősítésű 500W tápegység
- Apple iPhone 13 - 85% Akku - 128GB - Független - Hibátlan
- HONOR Magic8 Lite 5G 512GB + CHOICE Cubuds - Gyári Bontatlan, 2028-ig garanciális
- HONOR Magic8 Pro 5G 12/512GB (Black) - Új, Kártyafüggetlen, 2029-ig garanciális
- Telefon felvásárlás!! Honor 200 Lite, Honor 200, Honor 200 Pro, Honor 200 Smart
- Acer LED monitor (B247Y)
- BESZÁMÍTÁS! HP Elitebook 745 G6 14 üzleti notebook - R5 3500U 16GB DDR4 256GB SSD Vega 8 IGP WIN11
- Azonnali készpénzes Intel i3 i5 i7 i9 12/13/14 gen processzor felvásárlás személyesen / csomagküldés
- Surface 3 - 13,5" 2k érintő, i5 1035G7, Iris Plus, 16GB RAM, SSD, jó akku, újszerű állapot, számla
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
