-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
tboldi
nagyúr
Leömlő csavar törés szokott még hangot adni esetleg.
Ma abszolút semmi csattogás nem volt hidegindításkor, a legvalószínűbb, hogy a hidrotőke volt. Többet kellene használnom az autót.

-
tboldi
nagyúr
Leömlő csavar törés szokott még hangot adni esetleg.
Hmmm…
De az ütemtelenül csörögne, nem? Meg az út egyenetlensége miatt is, vagy amikor lezuttyan a garázs küszöbéről, mikor kitolatok.
De semmi ilyesmit nem hallottam, szabályos ütemű volt a fordulatszám tempójában, és nem volt rá hatással más. -
molnarpeter
nagyúr
Üdv mindenki!
Ma du. elvittem a MiTót lemosni, és beindítás után rögtön hallható volt egy fordulatszám függvényében változó ütemű fémes csattogás. Azonnal felnyitottam a motorháztetőt, közel hajoltam a motorhoz, és egyértelműen a szelepfedél felől volt a leghangosabb. Kalandvágyból elindultam vele így, alig 1 km múlva el is halkult szinte teljesen, és a hazafele gyakorlatilag el is múlt teljesen. Gyanítom, az egyik hidrotőke volt a ludas, kifolyhatott belőle az olaj? 🤔
Utoljára 4-én mentem vele úgy rendesen, mikor a bal hátsó kerékcsapágyat cseréltem és elvittem próbakörre. Utána 5-én, 6-án és 7-én már csak pár perc és néhány méter erejéig volt beindítva napi 2 alkalommal, hogy kiálljak a garázsból az udvarra, majd órákkal később vissza.Leömlő csavar törés szokott még hangot adni esetleg.
-
tboldi
nagyúr
Üdv mindenki!
Ma du. elvittem a MiTót lemosni, és beindítás után rögtön hallható volt egy fordulatszám függvényében változó ütemű fémes csattogás. Azonnal felnyitottam a motorháztetőt, közel hajoltam a motorhoz, és egyértelműen a szelepfedél felől volt a leghangosabb. Kalandvágyból elindultam vele így, alig 1 km múlva el is halkult szinte teljesen, és a hazafele gyakorlatilag el is múlt teljesen. Gyanítom, az egyik hidrotőke volt a ludas, kifolyhatott belőle az olaj? 🤔
Utoljára 4-én mentem vele úgy rendesen, mikor a bal hátsó kerékcsapágyat cseréltem és elvittem próbakörre. Utána 5-én, 6-án és 7-én már csak pár perc és néhány méter erejéig volt beindítva napi 2 alkalommal, hogy kiálljak a garázsból az udvarra, majd órákkal később vissza. -
DaFok
tag
Sziasztok,
2018-as 1.4 tb 120 LE Giulietta 5-6. sebességben nagyobb gázadásra, nem egyenletesen, inkább hullámzóan gyorsul. Nem rángat, inkább olyan mintha vizen közlekednék vele és dobálnák a hullámok
.A többi sebességben nem produkálja, illetve az alapjárat is teljesen egyenletes. Hibakód nincs, check engine nem villog.
Az olajlecsapató/szegregátor sziszeg a bekarikázott részen. Amikor mozgatom a csövet rajta, akkor hallani, hogy változik a hangja a kifújásnak. Okozhatja ez, vagy inkább a levegőcsövek irányába keresgeljek (IC, turbó, stb.)?
-
tboldi
nagyúr
Az enyémen konkrétan 735469846 (bal) és 735469847 (jobb) van.
Egyébként úgy tudom, hogy a Clio 3 RS-en, a Megane 2 RS-en és az Alpine A110-en is ez a Brembo nyereg van, de nyilván az L alakú közdarab a csonkállvány és a nyereg között nem kompatibilis a digókkal.
-
hobizoli
nagyúr
annak mi a cikkszama?
-
tboldi
nagyúr
A konkrét kérdésre nem tudom a választ, de nem csak a QV-ken van ez a fék, a 155 pónis T-Jeteken is.
Mindenesetre a 4 dugós Brembo cikkszámai csak a MiTót hozzák kompatibilisnek az 🍓-en, de a sima úszónyereg előfordul még Bravón, Deltán, Fiorinón, Pandán, Lineán, Grande Puntón, 500-on…
-
marcusa
addikt
Megtörtént a csere, kicsit kalandosabbra sikerült, mint terveztem. Odaértem apósomhoz, leállítottam a kocsit, de be már nem indult, nem volt töltés, de feltöltött akkuval se nyekkent meg az önindító. Elvittük egy helyi ismerős autóvillamosságishoz, pár nap múlva kiderült, hogy egy testkábal elrohadt, és valahogy magával vitte, tönkre tette a generátort és az önindítót is. Ezek fel lettek újítva, a testkábel pedig kicserélve. Ezután tudtunk nekiállni a vezérlés cserének. Cseréltünk mindent, szabadonfutót, főtengely hosszbordás kereket, főtengely és veztengely szimeringet, feszítőket, vízpumpát, hosszbordás és vezérműszíjat, multiair szűrőt, gyertyákat
Képek:

3hete volt kuplungszett+kettőstömegű csere is, úgyhogy lassan az autó értékének felét elköltöm a kocsira

És sajnos mégegy cserélendő dolgot észrevettem:
Köszönöm a segítséget utólag is, nagyon hasznos volt!
-
hobizoli
nagyúr
hm.... a Mito QV 305mm-s tarcsahoz valo feknyerge az tenyleg 1:1 felmegy a 147/156 csonkallvanyra?
allitolag vmi Fiat Doblo-é is ugyanaz a darab
-
rhunseeker
tag
A klíma problémámmal párhuzamosan motortartó bakok cseréje is folyamatban van.
A szerelőm most küldte, hogy a bal oldali Lemförder lesz, a másik kettő Birth.Utóbbira rákeresve Gipsztigristől láttam véleményt, hogy jó cuccokat csinálnak. Ez még mindig fenn áll? Kell esetleg aggódjak?
Köszi

-
hobizoli
nagyúr
egy 3.0 V6 24v a 2.5 6-s valtojaval (rovidebb, mint 3.0-3.2-é), 305mm Brembo-kal, a 3 ajtos 147 bodeban tuti utos lenne ennyire lekonnyitve
az 220lo meg 280Nm lenne es 1 tonna alatti onsulyra
V6 full alu motor, ~160kg korul van, kb annyi, mint a ontottvas TS is
-
VMatteo
őstag
Jah, valami hasonló
Grandénál eljátszottam ugyanezt

-
rhunseeker
tag
-
sagesz93
addikt
-
VMatteo
őstag
Sajna nincs diagom, de egyre gyanúsabb, hogy ez az ok.
Meleg motornál klíma mellett felpörög majd leáll a venti teljesen és ezt ismételgeti, gondolom azért ilyen szakaszos a hűtése mert a lassú fokozat egyáltalán nem megy.
külső hűtőventi előtétellenállása feladta a harcot.
Fogadjunk ha tempóval mész amikor van menetszél, hideget fúj a klímád!
-
rhunseeker
tag
Sajna nincs diagom, de egyre gyanúsabb, hogy ez az ok.
Meleg motornál klíma mellett felpörög majd leáll a venti teljesen és ezt ismételgeti, gondolom azért ilyen szakaszos a hűtése mert a lassú fokozat egyáltalán nem megy.
-
Arni9010
aktív tag
Maga a klíma megy, pont ez a gond, hogy alacsony sebességnél észrevettem, hogy eléggé küzd a kompresszor, aztán gondoltam lehet, hogy mert nem megy a venti.
Csak nem tudom, hogy be kell-e kapcsolnia egyből ha benyomom a klímát, amit neten olvastam elvileg igen.Ja ez mindjárt más
Nálam a szenzor miatt tiltott a kompresszor, be sem kapcsolt 
Igen, a ventillátornak kapcsolnia kellene.
Diaggal tudod tesztelni is, lehet elment az 1-es fokozatod a hűtő ventillátoron (ellenállás hiba). -
rhunseeker
tag
Nézz rá diagnosztikával, nekem dobott klíma párologtató hőmérséklet érzékelő hibát. Emiatt néha nem engedte elindulni a klímát. Most cseréltem ki én is a szenzort, sokkal egyenletesebben működik így

Ha ez a hiba nálad is, szerencsére könnyen hozzáférhető anyós lábtérből, csak kicsit forrasztani kell.Giulietta 2.0 jtdm
Maga a klíma megy, pont ez a gond, hogy alacsony sebességnél észrevettem, hogy eléggé küzd a kompresszor, aztán gondoltam lehet, hogy mert nem megy a venti.
Csak nem tudom, hogy be kell-e kapcsolnia egyből ha benyomom a klímát, amit neten olvastam elvileg igen. -
Arni9010
aktív tag
Ha bekapcsolom a klímát, jól gondolom hogy el kéne indulnia a motortérben a ventilátornak is egyből?
Mert álló helyzetben csekkoltam, levettem low-ra a hőfokot és kb maxra a ventilátort, de a motortérben lévő meg sem moccant. Észrevettem, hogy elég érdekesen hűt, hol igen hol nem, töltés után is. Lehet ez az oka?
Giulietta 1.6 jtdm
Nézz rá diagnosztikával, nekem dobott klíma párologtató hőmérséklet érzékelő hibát. Emiatt néha nem engedte elindulni a klímát. Most cseréltem ki én is a szenzort, sokkal egyenletesebben működik így

Ha ez a hiba nálad is, szerencsére könnyen hozzáférhető anyós lábtérből, csak kicsit forrasztani kell.Giulietta 2.0 jtdm
-
rhunseeker
tag
Ha bekapcsolom a klímát, jól gondolom hogy el kéne indulnia a motortérben a ventilátornak is egyből?
Mert álló helyzetben csekkoltam, levettem low-ra a hőfokot és kb maxra a ventilátort, de a motortérben lévő meg sem moccant. Észrevettem, hogy elég érdekesen hűt, hol igen hol nem, töltés után is. Lehet ez az oka?
Giulietta 1.6 jtdm
-
rhunseeker
tag
-
tboldi
nagyúr
-
tboldi
nagyúr
Sziasztok,
Giuliettahoz tud valaki olyan kulcsház gumit ami megegyezik a gyárival?
Mikor vettem az egyik kulcshoz már utángyártott gumi járt, de az olyan mintha nem lenne olyan merev és sokkal jobban kell nyomni a gombokat. Viszont elég kopottas már a gyári, aztán gondoltam lecserélem, de nem szeretnék feleslegesen belefutni valami gagyiba.
Ezt a képet csak poénból csináltam reagálva egy másikra, de most nem ez a lényeg.

Nekem ez vált be eddig a legjobban. [link]
-
hobizoli
nagyúr
Rólam azt kell tudni, hogy az életem során volt pontosan 20 év, amikor az autójavjtó szakmát teljesen zárójelbe tettem. Értsd úgy, hogy a saját autómon kívül semmit sem javítottam.
Ez az időszak, 2000-től 2020-ig terjed. Éppen ezért a régebbi olasz vonalat csak érintőlegesen ismerem, ezért sajnos ebben nem tudok segíteni. Ahogy a fiam elkezdtett dolgozni a szakmában, azóta ébredt fel a vágy bennem, hogy újratanuljam az autójavító szakmát.
És ezt szorgalmasan csinálom is nap-mint nap, de csak azokban az olasz autókban szereztem némi jártasságot melyek a fiammal közös műhelyünkben megfordulnak. nezegettem a kekvillamot, 5000-5200rpm korul kezd elfogyni a lendulete
6000-re mar nem vmi lelkesen forog ki onnan, pedig elvileg nonie kene a póvernek -
rhunseeker
tag
Sziasztok,
Giuliettahoz tud valaki olyan kulcsház gumit ami megegyezik a gyárival?
Mikor vettem az egyik kulcshoz már utángyártott gumi járt, de az olyan mintha nem lenne olyan merev és sokkal jobban kell nyomni a gombokat. Viszont elég kopottas már a gyári, aztán gondoltam lecserélem, de nem szeretnék feleslegesen belefutni valami gagyiba.
-
Integrale
veterán
fiatalkatrészeknek írtam, pótolták a Lybra és a Croma kódját is, hátha tudnak még segíteni.
-
tboldi
nagyúr
Régebben bármelyik márkaszerviznek írtál , tulajdonjog igazolása (forgalmi+személyi) bemutatása után ingyen pótolták a PIN kódot egy hivatalos .pdf formájában. Legutóbb már fizetni kellett érte, azt hiszem 4500 forintot. A fiatalkatreszek.hu üzletben is le tudják kérni a hiányzó PIN-t de ott is fizetni kell érte.
Grazie!

-
gipsztigris
addikt
Régebben bármelyik márkaszerviznek írtál , tulajdonjog igazolása (forgalmi+személyi) bemutatása után ingyen pótolták a PIN kódot egy hivatalos .pdf formájában. Legutóbb már fizetni kellett érte, azt hiszem 4500 forintot. A fiatalkatreszek.hu üzletben is le tudják kérni a hiányzó PIN-t de ott is fizetni kell érte.
-
gipsztigris
addikt
gondoltam direkt neki is celozni a kerdest...
de hatha vki mas muvelt hasonlo elvetemultseget
neztem hogy annak fem a veztengelyhaza is es nem vetemedik el, hogy szivarogjon alola az oil...nem mellesleg csak 1 gyufa is kell hozza per henger
meg 3200rpm-n 206Nm is, szoval reszterhelesen eleg jol vinne a bodet
a 147-nel ~100-120kg-val nehezebb 156 8,2sec alatt van kilon vele
147 2.0TS csak 9,3sec-t kepes, ami azert valljuk be, nem vmi racse
szerintem 7,5sec-re levinne, ami maris sokkal jobban hangzik
Rólam azt kell tudni, hogy az életem során volt pontosan 20 év, amikor az autójavjtó szakmát teljesen zárójelbe tettem. Értsd úgy, hogy a saját autómon kívül semmit sem javítottam.
Ez az időszak, 2000-től 2020-ig terjed. Éppen ezért a régebbi olasz vonalat csak érintőlegesen ismerem, ezért sajnos ebben nem tudok segíteni. Ahogy a fiam elkezdtett dolgozni a szakmában, azóta ébredt fel a vágy bennem, hogy újratanuljam az autójavító szakmát.
És ezt szorgalmasan csinálom is nap-mint nap, de csak azokban az olasz autókban szereztem némi jártasságot melyek a fiammal közös műhelyünkben megfordulnak. -
hobizoli
nagyúr
gondoltam direkt neki is celozni a kerdest...
de hatha vki mas muvelt hasonlo elvetemultseget
neztem hogy annak fem a veztengelyhaza is es nem vetemedik el, hogy szivarogjon alola az oil...nem mellesleg csak 1 gyufa is kell hozza per henger
meg 3200rpm-n 206Nm is, szoval reszterhelesen eleg jol vinne a bodet
a 147-nel ~100-120kg-val nehezebb 156 8,2sec alatt van kilon vele
147 2.0TS csak 9,3sec-t kepes, ami azert valljuk be, nem vmi racse
szerintem 7,5sec-re levinne, ami maris sokkal jobban hangzik
-
erik365
senior tag
Ha ezt Te nem tudod, akkor maximum Gipsztigris tud segíteni.
-
hobizoli
nagyúr
GT-bol 147-be mennyire bonyas atrakni egy 2.0JTS motort?
elvileg 937 alvazkod mindketto meg egy platform is
nem mechnikai resze lenne az erdekes, hanem a bodyecu meg a stb kompletten kene-e hozza vagy az maradhatna-e a 147-é -
tboldi
nagyúr
Újabb kérdés.
CODE kártya pótlásának érdekében kinek érdemes írnom? Elég egy random kereskedésnek, vagy inkább a hazai importőrnek? Esetleg van valami más módja az 5 számjegy megszerzésének?
A rádió kódját már megszereztem a fiatforum.com-ról.
-
tboldi
nagyúr
-
Integrale
veterán
Quattroporte és Granturismo oldalindexe fém, Lybra, 500 stb. műanyag.
-
molnarpeter
nagyúr
-
soldi3r
veterán
Giulietták első generációján a C635 váltónak lehetnek szinkronhibák, de a facelifttel megoldották.
Igen, talán 2014-től írták, hogy ez már nem probléma. Az viszont kicsit kiesik a keretből.
De legalább nem is nagyon találni hozzá alkatrészt, így az max akkor jöhet szóba, ha találok 1.9-est. -
soldi3r
veterán
Grande/Evo rozsda: bölcső, első lengőkarok (felülről érdemes megütögetni). Ha pl rá lett emelve a küszöbre, vagy bármi miatt hiányzik küszöb dugó, akkor tud rohadni. Első sárvédő alján kavicsok leverik a festéket. Ajtók alját belső oldalon érdemes megnézni, csomiajtó szintén belülről (eső után megállhat benne a víz, jellemző a karosszéria tömítő paszta hiányos felvitele gyárilag).
Bravo: talán hátsó futóművet érdemes jobban szemügyre venni.
Ha csavar tartja, akkor az nem zavaró. Akkor ezek szerint a Bravo kevésbbé hajlamos a rohadásra?
-
molnarpeter
nagyúr
Grande/Evo rozsda: bölcső, első lengőkarok (felülről érdemes megütögetni). Ha pl rá lett emelve a küszöbre, vagy bármi miatt hiányzik küszöb dugó, akkor tud rohadni. Első sárvédő alján kavicsok leverik a festéket. Ajtók alját belső oldalon érdemes megnézni, csomiajtó szintén belülről (eső után megállhat benne a víz, jellemző a karosszéria tömítő paszta hiányos felvitele gyárilag).
Bravo: talán hátsó futóművet érdemes jobban szemügyre venni.
-
gipsztigris
addikt
-
soldi3r
veterán
M32 váltó mindegyik típusban van.És amelyikben van, az meg is fog kotlani előbb vagy utóbb.
Kerülendő motor nincs, ellenben olyan van, hogy a használati szokásokoz rosszul választanak motort. Lakkhiba a vízbázisú lakkok bevezetése óta,kisebb-nagyobb mértékben szinte mindegyik autón jellemző egy bizonyos kor után. 
Ez egy másik probléma, az Alfánál szinkron problémáról tudok. Akkor nagyjából mindegy, hogy a szinkron miatt kell szétszedni, vagy a csapágyak miatt.
-
soldi3r
veterán
-
gipsztigris
addikt
M32 váltó mindegyik típusban van.És amelyikben van, az meg is fog kotlani előbb vagy utóbb.
Kerülendő motor nincs, ellenben olyan van, hogy a használati szokásokoz rosszul választanak motort. Lakkhiba a vízbázisú lakkok bevezetése óta,kisebb-nagyobb mértékben szinte mindegyik autón jellemző egy bizonyos kor után. 
-
hobizoli
nagyúr
en lattam olyat hogy csak ott hamlott le lakk, ahol a szelvedomoso spriccelese erte
lehet vmi harci verzios anyag volt occcóé -
soldi3r
veterán
Leginkabb a kuszob. A padlo lemezen levo gumi dugok kornyeke.
2012 kornyeken valtottak lemez vedelembe, ha nem volt utve, akkor rohadasnak mem szabad lenni.
Viszont A nem lathato reszeken a festes vekony. Az illeszteseknel a tomites eloregedik. Ez javithato, aztan ebben az eletebenar nem lesz vele gond.
A gumi dugokat lehet cserelni, kaphato, de kinaban is elerhetoek.Mindegyikre jellemző a lakk hámlása?
Ennél nincs váltóhiba, mint az Alfáknál?
Ha jól rémlik a motorokból nem nagyon van olyan, ami extrém kerülendő. -
csongi
veterán
Leginkabb a kuszob. A padlo lemezen levo gumi dugok kornyeke.
2012 kornyeken valtottak lemez vedelembe, ha nem volt utve, akkor rohadasnak mem szabad lenni.
Viszont A nem lathato reszeken a festes vekony. Az illeszteseknel a tomites eloregedik. Ez javithato, aztan ebben az eletebenar nem lesz vele gond.
A gumi dugokat lehet cserelni, kaphato, de kinaban is elerhetoek. -
soldi3r
veterán
Szevasztok! Vennék egy olcsó kisautót és szóba kerültek a Fiatok. 2010 körüli Punto Evo, Grande Punto vagy talán Bravo. Mik a jellemző rohadási pontok ezeken?
-
tboldi
nagyúr
Ajtó alján is ilyen van. Cikkszám alapján nézz rá esetleg, szerintem csak műanyag gyári lesz - használni kell, aztán csere ha törik 🤷♂️
Igen, írtam is, hogy az ajtókárpitokban.
Keresgéltem mindenhogyan még a hsz megírása előtt, de egyelőre ugyanerre jutottam.
Igazából nem is most törtek el, hanem valamikor az elmúlt 3 év és 4 hónapban.

Csak a kesztyűtartó kiszerelésekor ki kell vennem a helyéről az ottani lámpát, hogy le tudjam csatlakoztatni róla a vezetéket, mert a stekker rögzítőpöcke, amit csavarhúzóval be kell nyomni, a kesztyűtartó felé néz (piros nyíl). Egyelőre bírja még a pillanatragasztó (sárga kör), de innen jutott most eszembe, hogy lehet-e más megoldás, ha újra elengedne. [kép] -
molnarpeter
nagyúr
Ebből a belsőtéri lámpából nem létezik véletlenül olyan variáns, aminek fémből van a rögzítőpöcke? Akár utángyártott, akár valamelyik Fiat termék gyárija?
A MiTóban a csomagtartónál, a kesztyűtartóban, illetve a két ajtókárpit alján van egy-egy ilyen pilács, néhánynak már eltört ez a füle, meg kellett ragasztanom.

Ajtó alján is ilyen van. Cikkszám alapján nézz rá esetleg, szerintem csak műanyag gyári lesz - használni kell, aztán csere ha törik 🤷♂️
-
tboldi
nagyúr
Tudom, hogy van, van is itthon pár tekercs, mégsem működik 100%-osan. Nem véletlenül kérdeztem, hogy létezik-e más megoldás.
Mert pl. az Ypsilon/500/Quattroporte oldalindexből létezik műanyag- és fémpöckös, természetesen a fémet vettem meg a 843-asunkhoz.
-
hobizoli
nagyúr
Texturált felületen nem nagyon tapad meg, a habos fajta ráadásul túl vastag is, de mint írtam, már megragasztottam őket. Csak azt nem írtam, hogy mivel: Loctite Power Flex.
a ketoldalasbol is van tobbfele
van olyan puha es "vastag" is, hogy rucsit felveszi melysegben -
tboldi
nagyúr
-
hobizoli
nagyúr
Ebből a belsőtéri lámpából nem létezik véletlenül olyan variáns, aminek fémből van a rögzítőpöcke? Akár utángyártott, akár valamelyik Fiat termék gyárija?
A MiTóban a csomagtartónál, a kesztyűtartóban, illetve a két ajtókárpit alján van egy-egy ilyen pilács, néhánynak már eltört ez a füle, meg kellett ragasztanom.

rakj a peremere ketoldalas ragasztot
-
tboldi
nagyúr
Ebből a belsőtéri lámpából nem létezik véletlenül olyan variáns, aminek fémből van a rögzítőpöcke? Akár utángyártott, akár valamelyik Fiat termék gyárija?
A MiTóban a csomagtartónál, a kesztyűtartóban, illetve a két ajtókárpit alján van egy-egy ilyen pilács, néhánynak már eltört ez a füle, meg kellett ragasztanom.

-
Sanyi.mTs
addikt
-
palfitom
félisten
Hüllő Kft lehet tud segíteni
Köszi!
-
molnarpeter
nagyúr
-
palfitom
félisten
-
tboldi
nagyúr
-
palfitom
félisten
-
tboldi
nagyúr
-
palfitom
félisten
Sziasztok,
Tudtok esetleg a klíma csövekhez (2, 5, 6, 10) beszerzési forrást?
Alfa Spider 1997
-
hobizoli
nagyúr
Segítsetek kérlek.
Fiat Tipo 2019 1.4 benzines sedan autómra keresek ablaktörlő lapátokat első szélvédőre.
Az megvan, hogy az utas oldali 400mm hosszú, de mi van a vezető oldalival? 600-610-650mm-eseket látok a neten, míg mérőszalaggal kb 630mm mértem.
Most akkor melyiket vegyem?meg mi ez a multiclip szerkezet? mert árulnak multiclip szerkezet nélküli szettet is
Bardi/Unix/ZS+U stb arul autospecifikusan keszletben is az adott autora
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Milyen routert?
- Xiaomi 15T Pro - a téma nincs lezárva
- Medence topik
- A fociról könnyedén, egy baráti társaságban
- Konkrét moderációval kapcsolatos kérdések
- Gumi és felni topik
- Samsung Galaxy Felhasználók OFF topicja
- Kilőtt a SpaceX, billiomos lett Elon Musk
- Arc Raiders
- Apple MacBook
- További aktív témák...
- HIBÁTLAN iPhone 16E 256GB Black -2 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS5607, 100% AKKSI
- Telefon felvásárlás!! Samsung Galaxy A50/Samsung Galaxy A51/Samsung Galaxy A52/Samsung Galaxy A53
- 27% - Dell Alienware AW2524HF 500Hz GAMING IPS Monitor! 25" 1920x1080 / 0.5ms / FreeSync
- Honor 200 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Honor 400 Lite / 8/256GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest

.A többi sebességben nem produkálja, illetve az alapjárat is teljesen egyenletes. Hibakód nincs, check engine nem villog. 

Nálam a szenzor miatt tiltott a kompresszor, be sem kapcsolt



