-
Fototrend
Összefoglaló
Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!
Digi VoLTE roaming képes készülékek (szükséges a VoLTE működéséhez)
-
(rögzített hozzászólás)
2024. március 1-től
● a DIGIMobil Plusz a jelenlegi 1.830 Ft listaárról és 1.480 Ft kedvezményes árról 2990 Ft-ra nő.
● a DIGIMobil MAX a jelenlegi 1.830 Ft-os listaárról és 1.480 Ft-os kedvezményes árról 2.990 Ft/hó összegre emelkedik.
● A DIGIMobil Junior a jelenlegi 1.250 Ft-os listaárról és 910 Ft-os kedvezményes árról 1.990 Ft/hó-ra módosul.
● Az eddigi 4 forintos percdíj valamennyi belföldi irányba 10 forint lesz.
● A nemzetközi irányú hívások díja az 1. díjzónában 5 Ft/percről 76 Ft/percre módosul.
Aktív témák
-
reddoors
tag
Üdv,
Valaki esetleg tudna mondani infót lefedettség vagy egyáltalán minimális térerővel kapcsolatosan (sajnos a térképen nem mutat térerőt ) Kalocsa, Dunapataj , Paks környékéről? Igaz Paks sincs a települések listájában de a térképen legalább mutat lefedettséget. -
reddoors
tag
Nem tudom miért lenne bárkinek is célja valótlan adatok linkelése . Tegnap amúgy több helyen is ellenőriztem és gyakorlatilag Székesfehérvár teljes területén jelen volt a DIGI 4G hálózat . Remélem kisebb városokban is mihamarabb megjelenik a hálózat.
-
reddoors
tag
Lehet , hogy felesleges de akkor elfogadható áron lehetne 100-200-300..... Gb-os csomagokat vásárolni .
A jelenlegi 400 Mb-tól a pár Gb-os csomagokat több 1000 Ft-os áron szerintem Te is nevetségesnek és pénzlehúzásnak tartod.Tudomásul kellene venni , hogy a klasszikus értelemben vett telefonálás ideje lejárt , hiszen már nem is használunk "klasszikus" telefonokat (tisztelet a szűk rétegnek ).
Már a felhasználók jelentős részénél egy mini számítógép van amivel utazásokat foglalhatsz , internetezhetsz , egy dokkoló segítségével asztali gépet varázsolsz , közösségi oldalakat látogatsz , híreket olvasol, fényképezel , zene videó stream , youtube nézés , online tv, stb.
Ehhez rengeteg adat kell és ez felé megy el a használat , hiszen a telefonok és a programok egyre okosabbak és sokoldalúbbak.A telekom nagyon rossz irányban ment el , ott még mindig a régi a szemlélet.
Az új igazgató munkája egy nagy NULLA már most el kellene zavarni a fenébe , hiszen azóta káosz van minden téren.A telenornak is új vezérigazgatója van ott megint látszik az új szemlélet.
Hiába van 3000 Ft ért korlátlan beszélgetés hálózaton belül a telekomnál , vagy a vodánál 10 ezerért minden irányba a kutyát sem érdekli .
Meglátod 1-2 év és megfordulnak a csomagok.
Meglesz az alap korlátlan internet és ahhoz fogsz venni hang alapú csomagokat, perceket , mindenki a szokásához mérten de , az alap "rengeteg " adat már kötelező lesz , hiszen az okostelefonok léte .Ez aki nem veszi tudomásul rengeteg ügyfelet fog veszíteni.

Aktív témák
● A politikai jellegű hozzászólások figyelmeztetés nélkül törlésre kerülnek!
● Az Összefoglalóban megtalálható, hogy mit ír a Digi ÁSZF a szolgáltatás és a SIM kártya használatáról. Az ezzel kapcsolatos hozzászólások törlésre kerülnek.
● A személyeskedő, sértő vagy flame jellegű hozzászólások törlésre kerülnek.
● Az iPhone-os SMS küldést boncolgató hozzászólások törlésre kerülnek.
Társtopikok:
● DIGI internet
● DIGI kábel TV
● DIGI műholdas TV
● DIGI vezetékes telefon
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Nothing Phone 2a - semmi nem drága
- mefistofeles: Az elhízás nem akaratgyengeség!
- League of Legends
- Okos Otthon / Smart Home
- Szeged és környéke adok-veszek-beszélgetek
- MWC 2026: csápolt a robot, majd dobott egy hátraszaltót
- Milyen légkondit a lakásba?
- Mazda topik
- További aktív témák...
- szinteÚJ 2030 Gar! Dell Pro Max 14 Ryzen AI 9 HX PRO 370 32GB LPDDR5X 1TB NVMe SSD
- Yoga Pro 9 - RTX 5070 - 64GB - multitouch laptopok! - LENOVO GAMER BAZÁR - új lista (2026.03.03)
- Új Lenovo Thinkbook 14 G7 WUXGA IPS Ultra7 155H 16mag 32GB 1TB SSD Intel Arc Win11 Pro Garancia
- PlayStation 5 Slim (lemezes) + kontroller 2027.12.17-ig garancia, számlával!
- Apple iPhone 13 128GB,Átlagos,Adatkabel,12 hónap garanciával
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
A mérésem szombaton 13 óra körül volt Alba Plaza , Köfém ltp, illetve Palotai út Csór irányába.

