Új hozzászólás Aktív témák
-
válasz
pataslogeza #18087 üzenetére
Ezek a beállítási lehetőségek nem a hivatalos előfizetés támogatására szolgálnak.
Bizonyos feltételek megléte esetén emulálják egy szolgáltató titkosítási rendszerének, fogyasztó oldali hardverét, előfizetői kártyástól. Mivel neked hivatalos előfizetésed van, nincs gondod ezekkel a beállításokkal. Ha nem lenne, akkor sem lenne sok dolgod. A szerzői és szomszédos jogok megsértésén túl, a szükséges információk sem tudsz hozzájutni. A modernebb kódolási rendszerekben már sikeresen védekeznek az ilyen megoldások ellen.
-
#29810560
törölt tag
válasz
pataslogeza #18085 üzenetére
Ahhoz lövésem sincs.
-
#29810560
törölt tag
válasz
pataslogeza #18083 üzenetére
Melyik szolgáltató?
-
Atomantiii
addikt
válasz
pataslogeza #18015 üzenetére
Keleti 9 fokon 11958 V 27500 2/3 DVB-S2/8PSK
M1, M2, Duna, M4 Sport, M5.
De ha kódolt tartalom van rajta, akkor csak kártyával nézhető.
Illetve Euronews a keleti 13 fokon, 12380 V 27500 3/4 DVB-S/QPSK
-
Bozek
nagyúr
válasz
pataslogeza #18001 üzenetére
Olyan szolgáltatót kell választani, amelyik nem korlátoz. Ennyire egyszerű. UPC esetében meg másik eszközzel valószínűleg nem is fog menni a dolog, csak az általuk adott médiabox-al.
-
azbest
félisten
válasz
pataslogeza #18001 üzenetére
ez van. A modern technológia nem feltételn az ügyfél számára kedvezőbb, hanem nagyobb teret ad a korlátozhatóságra. Egyébként upc-nél is mintha lenne egy alapcsomag rész, ami kódolatlanul jön a koaxon.
5-10 ezer forintért nem adnak kábeltévé fejállomást, csak egy kiadósabb vacsorát
Ha jól látom 15 ezer körül van a korábban ajánlott stb darabja.
Vagy lehet használni upc horizon go-t. Talán van olyan androidos box, amivel működik, nincs vele tapasztalatom. -
farkas-j
őstag
válasz
pataslogeza #17998 üzenetére
Továbbra is a Johansson 8600-as univerzális modulátort tudom ajánlani. Olcsóbbat én speciel nem tudok.
-
azbest
félisten
válasz
pataslogeza #17998 üzenetére
Meg lehet oldani, vannak ipari kábeltévé fejállomások. Ipari cam modulokkal, amelyek több pidet is kezelnek. Csak lehet otthonra kicsit nagy beruházás
(#18000) farkas-j +1
-
wwenigma
Jómunkásember
válasz
pataslogeza #17992 üzenetére
Ahogy irjak, csatornankent megy a kodolas, annyit tehetsz hogy a boxot arra a csatornara allitod es olyat keresel aminek van koax kimenoje, de akkor csak es kizarolag az kerul ra. Vegyel minden TV-hez Amiko Impulse T2/C WiFi boxot es a főboxba rakd a kártyát. Ahogy itt 8 hozzaszolassal ezelott irtak. Maskepp vagy olcsobban esetleg egyszeruen nem lehet megoldani.
A torvenytelen pedig a kártyamegosztas, csaladon belul is vagy épp házon belul több eszköz számára. Ugyanaz mint az internetes csak épp kicsiben igy jo esellyel nem buksz le de ettol fuggetlenul "védelmet biztosító műszaki intézkedés kijátszása" bűntett...
-
korcsi
veterán
válasz
pataslogeza #17992 üzenetére
Nincs mert nem így működik.
Csatornánként vannak kódolva a tartalom, egy tuner az adott frekvencián fogható összes adót venni tudja és modultól függően akár dekódolhatja is. -
farkas-j
őstag
válasz
pataslogeza #17985 üzenetére
Boxban nincs ilyen, de van rá megoldás, csak nem olcsó. Pl. a Johansson 8600 univerzális modulátor
Másik megoldás pl. olyan boxokat alkalmazni, amik a belső hálózaton megtudják osztani egymással a kártya infókat. Ez olcsóbb megoldás. Ilyen eszköz pl. az Amiko Impulése T2/C WiFi box. Nekem 2 db van itthon, és csak az egyikben van kártya. A másik a kártyástól hálózaton keresztül kapja a kikódoláshoz szükséges infókat. 8 eszközt lehet egy kártyával használni. -
wwenigma
Jómunkásember
válasz
pataslogeza #17985 üzenetére
Nincs ilyen. Olvass vissza, volt ra ajanlas korabban hogy lehet megoldani. Bar en nem eroltetnem azt itt nyiltan mert picit tiltja a torveny es az elofizetoi szerzodes.
-
#29810560
törölt tag
válasz
pataslogeza #17967 üzenetére
Nincs esetleg frissebb firmware arra a boxra, amire frissíteni lehetne?
-
wwenigma
Jómunkásember
válasz
pataslogeza #17963 üzenetére
Első korben ahol vetted oda kell vinned, nekik kell intezni a garit. Kis hepajt csapsz lehet egybol cserelik is.
-
azbest
félisten
válasz
pataslogeza #17961 üzenetére
mi az hogy a csatornát mutatja*, de nincs kép és hang... van egyáltalán vétel? In infó gombra vagy menüben mutatja hogy mennyi a jelerősség, jelminőség? Nem az antennával vagy annak a kábelével lett probléma?
* szóval nem mutatja, csak természetesen a korábban mentett csatornalista megmarad akkor is ha kihúzod az antennát
-
wassermann
Topikgazda
válasz
pataslogeza #17961 üzenetére
... forgalmazót, gyártót hívtad? Ha valaki találkozott már hasonló hibával, ők biztos hogy tudnak róla.
-
Kernel
nagyúr
válasz
pataslogeza #17949 üzenetére
Nem, ehhez Windows driver és médiaszoftver kell, vagy Linuxon is megy, ha jól emlékszem.
Új hozzászólás Aktív témák
- Thinkpad X13 Gen2i 13.3" FHD+ IPS i5-1145G7 16GB 512GB NVMe gar
- Gyakorlatilag új, GARANCIÁLIS (2026.12.23-ig!) Asus ROG Strix G16 (G614JV) gamer laptop RTX 4060-nal
- Switch OLED piros-kék, 2025. novemberig Alza garis, dobozával és minden tartozékkal
- Eladó! MSI mag 360r-v2 komplett cpu hűtő (Csomagküldés az árban)+vezérlő
- NEOS BAZÁR számtek kellékek, kábelek, tartozékok, egerek
- ÁRGARANCIA! Épített KomPhone Ryzen 5 9600X 32/64GB RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- Laptop felvásárlás , egy darab, több darab, új , használt ! Korrekt áron !
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 14600KF 32/64GB DDR5 RAM RX 9070 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- PlayStation Plus Premium előfizetések
- BESZÁMÍTÁS! ASUS H610M I5 12400F 32GB DDR5 512GB SSD RTX 4060 8GB SOF CLONE 3 Chieftec 600W
Állásajánlatok
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest