Új hozzászólás Aktív témák

  • coolmpi
    aktív tag

    "... A space sajnos botrányos... Ha a jobb oldalát nyomom, akkor nem fogadja el. Teljesen be kell nyúlni a közepéig, hogy jól érzékelje. (Ezt lassan meg tudom szokni, csak oda kell figyelni) ..."

    Javaslom, hogy cseréltesd ki gyorsan a gépet. Én emiatt visszavittem a 900-asomat anno, ki is cserélték. Nálam is csak a space közepe (kb. 2 cm) érzékelte a lenyomást. A csere darab, illetve a mostani 901-em kifogástalan ebből a szepontból.

    Szia!

    Ezer köszönet! Visszavittem, elsőre a srác egy gyengye próbálkozással azt mondta, hogy "ez ilyet" ... Aztán megmutattam neki a bemutató példányt, ami agyon volt már nyomkodva, hogy az bizony teljesen jól működik. Ekkor elhitte. pff Aztán már tök normális volt.

    Kicserélték. Ég és föld a különbség, sokkal "feszesebb" ez a billentyűzet.

    Még egyszer köszönöm a segítséget. (sokáig gondolkodtam, hogy írjak-e róla, de végül örülök, hogy megtettem :) )

Új hozzászólás Aktív témák