Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #75912448

    törölt tag

    válasz cekkk #16260 üzenetére

    No, nem kellett volna biztonságra játszani a Brazos-szal, jöhetett volna egyből a Trinity. Ugyanis nagyon tetszik amit kaptam. :) Sebaj, lesz normális áron és minőségben mITX FM2 Trinity lap, akkor jöhet a csere. Azt hozzá kell tegyem, HTPC feladatokra a Brazos is bőven elég.

    Először megijedtem a képminőséget illetően, aztán az Aero felület kikapcsolása után helyreállt a rend. A múltkor tárgyaltak szerint belőttem az XBMC-t, a Catalyst összes képjavítóját kilőttem, egyedül az auto deinterlacing és a pull down maradt. A tévén HDMI bemenetén kellett korrigálni a képet ( ez a DUNE-re volt kalibrálva), kapott némi élesítést, meleg tónust, kontrasztot. Nagyon szépre be lehetett lőni, és ez csak a kezdet. Ott vannak a Trinity-ben rejlő plusz lehetőségek, madvr és egyebek... Ennél még csak jobb lehet, de már ez is OK.

    Freki váltás minden esetben OK, hangok is jók, passthrough is. 1-2 filmet nem tud lejátszani csak dadogva, de ezeket a többszörösen erősebb asztali sem tudja, pont XBMC-vel. Tehát itt a progival van gond, mással megy, médialejátszókkal is mentek. Érdekes, hogy pont dts hd hra-s BD25-ök. A filmek 99%-val semmi gond. 1-2 kellemetlenség van XBMC-nél is, de jelentősen kevesebb, mint bármelyik MP-nél.

    Nagyon megérte váltani, az MP-k eladó sorba kerültek, otthoni saját felhasználásra kiváltom. Ráadásul látom a HTPC-ben a további fejlődési lehetőséget. Az említett kiegészítőkkel, hardverrel simán elérhető/túlléphető a media playerek képminősége, ahogy ezt szoftveres mérésekkel már taglalták és ahogy ti is bátorítottatok vele.

    Lényeg a lényeg: Fasza. Köszi mindenkinek a hozzájárulást.

Új hozzászólás Aktív témák