-
Fototrend
A Fallout 4 egy poszt-apokaliptikus szerepjáték, ami a többszörös díjnyertes Fallout 3 és Elder Srcolls: Skyrim játékok alkotóinak legújabb játéka, mely 2015. november 10-én jelent meg Xbox One, Playstation 4 és PC platformokra. A sorozat főbb kiadásai tekintetében ez a rész az ötödik, amellyel a Bethesda Games Studios új területeket kíván meghódítani a nyitott világú játékok terén.
A játék a Fallout játékok történetének legmeghatározóbb napján, a Nagy Háború idején veszi kezdetét, de egy váratlan esemény következtében egy nukleáris háború sújtotta világban találjuk magunkat több, mint kétszáz évvel később. Az események helyszíne ezúttal az Államközösség (The Commonwealth), ami Bostont és a titokzatos Intézetet (Institute) foglalja magába. A játék eseményei a Fallout 3 után tíz, és a New Vegas után hat évvel zajlanak.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Devas
őstag
válasz
csabsz13
#5377
üzenetére
Nézd meg az ammo értékét pénzben, ebből megtippelheted a sebzésének erejét.
Az 5mm minigun lőszer és a .38-as csőfegyver lőszer a leggyengébb. Ezt követi a 10mm-es, majd utánna a .45-ös. Ezek az olcsó lőszerek. A térkép első negyedét ezekkel szépen ki lehet pucolni. Azért ha egy szupermutánst megkínálok arcon a .45-össel megérzi.

A sebzést még ami befolyásolja, az a Receiver és a fegyver típusa is.
Vannak ezek a csőfegyverek, szerintem ezek a leggyengébbek, de ezeket szarrá lehet módosítani, bármit csinálhatsz belőlük. Meg vannak a klasszikus fegyverek, amikből például csak valamilyen pisztolyt, vagy csak valamilyen puskát csinálhatsz, viszont ezek jobban sebeznek. Azt hiszem a .38-asra csak csőfegyver van, a 10mm-re csak pisztoly, a .45-re csak pisztoly és csőfegyver.
Amiket még érdemes tudni:
-A fegyver tűzgyorsasága semmit sem számít VATS-ban.
-Hogy hányat lőhetsz a fegyverrel VATSban, az függ a fegyver típusától, a súlyától, az irányzéktól, a tártól, és a markolattól.
-Az accuracy érték és a Range, lehet csak VATSban lényeges, már nem emlékszek nem játszottam már vagy 1 hónapja. Lehet befolyással van a zoom mértékére is, amikor célra tartasz. -
Devas
őstag
válasz
csabsz13
#5374
üzenetére
16-os szinten vagyok, van 167 HP. Ha sneak alatt fejbelövök valakit az ha jól számolom négyszeres sebzés, tehát kap 120-at, ettől a raiderek általában elhasalnak. Van szabad 9 perk pontom, mivel eddig csupán a sneak-re a lockpickre és a hackelésra raktam 2-2-2 pontot, meg arra egyet ami kiírja az ellenfél resistjeit. Szóval így is elég a tűzerő Perkek nélkül. Mondjuk én normál fokozaton játszok.
Ha módosítasz fegyvert hogy más kaliberű lőszert használjon, akkor gondolom módosul vele a sebzése is, meg talán egyéb statja is, de ott még nem tartok. De mintha egy videoban ilyesmit láttam volna.
-
Devas
őstag
Én 3 féle fegyvert cipelek, amikhez olcsó a lőszer.
.45 kaliber távolra. Itt a lőtávra és pontosságra mentem rá és lehetőleg nagy alapsebzésre, hogy egy fejlövés általában elég legyen, a tűzgyorsaság nem kellett.

10mm kaliberű közelre, hangtompítóval. Ez arra van kiélezve hogy az akciópontokból sokat lőhessek vele, tehát ez egy könnyebb fegyver, magas alapsebzéssel, gyenge tűzgyorsasággal. Az Advanced Receiver modot úgy bontottam hozzá (és rohadtul örültem neki).


.38 kaliber közelre. Ez egy nagy tűzgyorsaságú fegyver, jó visszarúgás csillapítással és primitív irányzékkal (hogy ne takarja ki a képet), kövér tárral. Amikor elfogy az akciópont azokra az alkalmakra tartogatom.

Jelenleg ezekkel tisztogatom a kissebb kihívás értékkel rendelkező szektorokat. Ha ezek már kevesek lesznek, váltok nagyobb kaliberre.
-
Devas
őstag
válasz
Adam_Shepard
#5319
üzenetére
Szerintem igen. Én még nem csináltam meg.

-
Devas
őstag
válasz
Adam_Shepard
#5317
üzenetére
Menj vissza később pár nap múlva.
-
Devas
őstag
válasz
bLaCkDoGoNe
#5147
üzenetére
Ezek szerint csak én örülök ennyire a párbeszéd dolognak. Igazából nem szeretem a túl sok dumát, de szeretek felfedezni mindent. Mikor beszélgetni kell, szépen beöltözök díszbuzinak (Summer Shorts, cukimuki Sunglasses, Militia Hat), nyomok egy kis drogot és befigyel a 10 körüli karizma. Utánna szépen végigjárom az összes lehetőséget a dialógus-labirintusban és kiválasztom a számomra szimpatikus végeredményt. Ennyi bőségesen elég a beszélgetésekből.

Valaki tud esetleg linkelni nekem olyan youtube videot, ahol szépen ki van építve Sanctuary? Köszi!
Mellesleg tetszettek a képek a csajról, amiket nemrég mutatott a fórumtárs, szívesen megnézném a ti karaktereteket is (arc + test + a stílusának megfelelő öltözék érdekel).
-
Devas
őstag
Gondolom régi a VGA-d és nem bírja kezelni ezt a kosz effektet rendesen, vagy a VGA drivert kéne kicserélni.
-
Devas
őstag
Nekem eddig a Faster than Light (advanced edition) jelentette a legjobb kihivast a legszorakoztatobb jatekmenet mellett. Persze nem konnyu fokozaton.
-
Devas
őstag
válasz
Kareszovics
#4970
üzenetére
i3-as procival egész játszható:
Youtube video -
Devas
őstag
Elindítottam a játékot, majd 1 perc 14 másodperc múlva már a mentett állásommal játszottam.
CPU: i3-4170
RAM: HyperX Fury 2x4 GB DDR3 1600 MHz
HDD: WB 1 TB Black FZEX (SATA-III, 64MB Cache, 7200 RPM) -
Devas
őstag
válasz
Plazmacucci
#4898
üzenetére
Talán ha SSD-re telepíti a játékot?
Azt hallottam PS-en, már rezeg a controller, mielőtt eltörne a bobby pin.
Amúgy én arra lettem figyelmes, hogy jó 50 mentett állás felett a játék elkezd szaggatni és kifagyni. A törölgetés után jobb lett a helyzet. -
Devas
őstag
Koszonom urak!

-
Devas
őstag
Mitol fugg hogy egy fegyverrel a tamadas mennyi akciopontba kerul?
-
Devas
őstag
válasz
Fitzgerald
#4809
üzenetére

Ha Steamen keresztül játszanék, akkor feltételezem nem lennének ilyen bug-ok. -
Devas
őstag
Üdv!
PC-men elkezdtem játszani ezzel a játékkal.
A kezdő VAULT 111-től keletre elmentem egy roncstelephez. Ott volt egy épület, de amikor kinyitottam az ajtó textúrája ott maradt, de "szellemként" át tudtam menni rajta, be az épületbe. Megbuheráltam a katonai robotot. Megjelentek Molerat-ok mellette, de nem támadtak csak néztek. A robot elkezdett beszélni, de nem csinált semmit, hiába adtam neki utasításokat. Gondolom bebuggolt mint állat.Az volna a kérdésem, kéne patchelni a játékot? Melyik patchet keressem, vagy van bármi megoldás ezekre a bugokra? Köszönöm!
Új hozzászólás Aktív témák
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest



