Új hozzászólás Aktív témák
-
Kékes525
félisten
Igen számít, ha veszteségmentes nagy felbontású zenét hallgatsz. Mivel az OPPO DAC-odnak van saját Asio drivere úgy én annak használatát javaslom, mivel az jó minőségű DAC. Ha sokszor hallgatsz DSD-ét, akkor azt az OPPO Asio drivert használd. A SACD-nél tedd DSD+PCM-re, hogy ne kelljen cserélgetni. A PCM mintavételezését teheted legmagasabbra.
Amúgy azzal az eszközzel is tudsz lejátszani DSD-ét a foobarral, ami alapból nem tud, ha átkonvertálod PCM-re. Erre két lehetőség van a foobarban. A jobb minőségű konvertálást a Resampler (dBpoweramp/SSRC) tudja. 96000 Hz érdemes tenni.A beállításaim (nekem Audio-GD NFB11 DAC-om van, ez is tudja a natív DSD-t): [kép] [kép] [kép] [kép] [kép]
-
Shing
őstag
Úgy hangzik mintha memory leak-ed lenne. Full file bufferinghez nyúltál? (Preferences ablak, advanced résznél). Ott ha sok memóriát írtál be esetleg kinyírhatja egy idő után. Vagy egy elavult komponens bénázik (ha nem töltöttél le hozzá semmit akkor valszeg nem).
Játék közben ha elkezd akadozni nézhetnél egy memória/CPU használatot, hogy kiderüljön. Egyébként foobar/hangkártya driver frissítve van?
Új hozzászólás Aktív témák
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Epson nyomtatók
- Békéscsaba és környéke adok-veszek-beszélgetek
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- EAFC 26
- VR topik
- Milyen videókártyát?
- Warhammer 40k: Space Marine 2 (PC, PS, XO)
- További aktív témák...
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

