Új hozzászólás Aktív témák
-
bbchris
senior tag
Igen , de a felbontást már nem nézed . Mert 1280×1024-ben már annyira nem húz el , szal sztem felesleges beruházás pláne 150k ?!
Nemsokára jönnek az ATi 4870 karik és majdnemhogy hozzák ezt a szintet és az csak 1 procis lesz hát a 4870 X2-ről nem is beszélve . Itt valahogy látszik hogy erőlködik az Nvidia . 9800 GTX teljesítménye is elég gagyi lesz , az hogy az Ultrától 30%-al gyorsabb hát ez megint nem igaz bár a teszteknek nem nagyon hiszek már mert amennyi honlap annyiféle teszteredmény . -
bbchris
senior tag
"Szerintem erősebb a HD3870 X2-nél is." - sztem meg pontosan hogy nem fogja . Mind a 3DMArk mind a játékok tesztjei azt mutatják hogy az X2 erősebb lesz na meg ugye olcsóbb . Mert ugye olvastuk hogy 14100 pötty az NV GX2-é igen ám de az 9850 -es procival volt és az ATI topicban most tesztelték és 13100 pötty egy Q6600-ossal az X2 és felhúzott Q6600-al pedig 19000 pötty körül volt tehát elég jól reagál a procituningra és ugye az X2 még nem is volt húzva mivel nincs rá még progi .
-
bbchris
senior tag
válasz
Dare2Live
#458
üzenetére
Ettől tartok én is . NVidia fan voltam sokáig , de most ahogy látom ha az NVidia nem talál ki valamit de sűrgősen akkor max "ajtó kitámasztó éknek" lesz jó a GX2 vidkari és valószínű én így átlépek az ATI világába mert olcsóbb és jobb lesz ahogy látom , és nekem csak az számít most már hogy jó legyen ha már pénzt ad érte az ember . Pedig reménykedtem az Nvidia tudásában de aztán csalódtam egy óriásit mikor f*szkópé módra GTX szintű karikat adott ki szinte féláron , de valamennyire röhögök is rajta mert így a nyakukon marad egy csomó G80-as GTX amit max "daráléknak" jó lesz .

-
bbchris
senior tag
3DMARK06 eredmény : Biztos hogy be volt kapcsolva rajta mindkét chip
Ez iszonyat pocsék pontszám egy 2 magos cucctól . Itt most vagy tényleg ennyire sz*r a kari vagy nem volt hozzá normális driver vagy valamit elbaltázott aki tesztelte . 14100 pötty ezt egy 8800 GTS is eléri ha kellőképpen fel van húzva .
Új hozzászólás Aktív témák
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- Energiaital topic
- Anglia - élmények, tapasztalatok
- LG LCD és LED TV-k
- Sorozatok
- Forradalomi előrelépésként jellemzi az NVIDIA a DLSS 5-öt
- OpenWRT topic
- Samsung Galaxy Watch5 Pro - kerek, de nem tekerek
- Folyószámla, bankszámla, bankváltás, külföldi kártyahasználat
- Milyen egeret válasszak?
- További aktív témák...
- Telefon felvásárlás!! Samsung Galaxy S21/Samsung Galaxy S21+/Samsung Galaxy S21 Ultra
- Dell Latitude 7280,12.5",FHD,i7-6600U,8GB DDR4, 128GB SSD,WIN11, 2 KAMERA
- Dell Precision 3561 Core i9 11950H, 16-32GB RAM, 512GB SSD, jó akku, számla, 6 hó gar
- Apple iPhone 15 128 GB Black 1 év Garancia Beszámítás Házhozszállítás
- 0% THM 4 havi részlet, beszámítás! Gamer PC, notebook, konzol, Apple termék, hardver KAMATMENTESEN!
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Nemsokára jönnek az ATi 4870 karik és majdnemhogy hozzák ezt a szintet és az csak 1 procis lesz hát a 4870 X2-ről nem is beszélve . Itt valahogy látszik hogy erőlködik az Nvidia . 9800 GTX teljesítménye is elég gagyi lesz , az hogy az Ultrától 30%-al gyorsabb hát ez megint nem igaz bár a teszteknek nem nagyon hiszek már mert amennyi honlap annyiféle teszteredmény .
. CSak felettív bosszantó volt dolog hogy szinte ugyanazt kiadja féláron . Persze ez így működik a számtech-ben csak éppen nem ilyen kevés időn belül .

