-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
-
Frissítve: 2025-08-11 17:42 Téma összefoglaló
Kapcsolódó linkek:
• Google Pixel topik
Új hozzászólás Aktív témák
-
bozsokiandra
tag
George tervezett fejlesztés alatt van, azért nem elérhető.
App tárhely adatok törlése megoldotta, most már elindul mindkettő.
Persze a DÁP-nál az online azonosítás nem sikerül így mehetek kormányablakba. -
bozsokiandra
tag
George tervezett fejlesztés alatt van, azért nem elérhető.
22 órától.
Nekem 21 óra előtt sem ment. -
grizlisandor
veterán
DÁP és a George (Erste Netbank app) nem működik.
Az előbbi egyszerűen nem indul el a másik az alábbi hibaüzenetet adja.
Az appok és a telefon is a legfrisebb szoftveresen, más banki appok (Revolut, Wise) működnek. Zerotier VPN-t használok, de annak a kikapcsolása sem változtat semmit. Cache törlése sem.
Találkoztatok már hasonlóval?
George tervezett fejlesztés alatt van, azért nem elérhető.
-
bozsokiandra
tag
DÁP és a George (Erste Netbank app) nem működik.
Az előbbi egyszerűen nem indul el a másik az alábbi hibaüzenetet adja.
Az appok és a telefon is a legfrisebb szoftveresen, más banki appok (Revolut, Wise) működnek. Zerotier VPN-t használok, de annak a kikapcsolása sem változtat semmit. Cache törlése sem.
Találkoztatok már hasonlóval?
-
Kindar
tag
Nem volt egy hét. De én a payoneer reg után ráírtam a supportra hogy kész a reg.
Akkor várok még pár napot, hátha, utána írok én is. Köszönöm!
-
bozsokiandra
tag
-
Kindar
tag
https://9to5google.com/2025/04/23/pixel-7a-extended-repair-program/
Nem friss hír, lehet hogy volt már, de érdemes csekkolni imei szám alapján.
Nekem most érkezett meg a 200 usd.Mennyi idővel az igénylés után utalták? Én 02.01 kaptam levelet a support-tól, hogy regisztráljak Payoneer fiókot. Azóta nincs új levél.
-
grizlisandor
veterán
-
Kindar
tag
Az enyém elvileg érintett. Mi ennek a menete? Német Google Store-ban vásárolt készülék. Még nem puklis, működik, bár elég gyatra üzemidővel.
-
benedekco
addikt
https://9to5google.com/2025/04/23/pixel-7a-extended-repair-program/
Nem friss hír, lehet hogy volt már, de érdemes csekkolni imei szám alapján.
Nekem most érkezett meg a 200 usd.
"We couldn't complete your request. This may be because the IMEI is invalid or the device is not an eligible Pixel 7a. Please re-enter the 15-digit IMEI, ensure your device is a Pixel 7a, and then restart the workflow." Remélem akkor ezzel az akkuval tényleg nincs gond

-
bozsokiandra
tag
https://9to5google.com/2025/04/23/pixel-7a-extended-repair-program/
Nem friss hír, lehet hogy volt már, de érdemes csekkolni imei szám alapján.
Nekem most érkezett meg a 200 usd. -
eXtguy
csendes tag
-
giroud199
senior tag
Nem rossz...próbáld meg egy nagyobb városban ahol jobb a lefedettség...amióta vidéken lelőtte a Telekom a 3g hálózatot nálam meghaltak a pixelek Vas megyében
-
eXtguy
csendes tag
Váltotani kell eSIMre, vagy cseréltek SIM kártyát.
Ma kicserélték a simet, működött is...kb. 4 órát, utána ugyanazt produkálta. ☹️
Valószínűleg az adóvevője rossz a telefonnak, küldhetem vissza. -
grizlisandor
veterán
-
eXtguy
csendes tag
Sajnos nem a Volte a probléma, továbbra sem működik a telekom hálózat. Illetve nagy nehezen csatlakozva (manuálisan) tudok hívni, de engem nem tudnak.
-
eXtguy
csendes tag
-
eXtguy
csendes tag
Ha a hiba abból adódik, hogy nincs aktiválva a VOLTE szolgáltatás, akkor nem.
Ha a hiba abból adódik, hogy régi a SIM kártya, akkor igen.
VOLTE-t aktiválni egyszerűbb, egy sms, google és a telekom weboldala a barátod.Köszi a választ!
Bocsi, hogy értetlenkedek, de a VOLTE nem a wifi hívás? -
grizlisandor
veterán
-
eXtguy
csendes tag
eSim-re váltás megoldhatja a hálózati problémát?
-
eXtguy
csendes tag
Valószínűleg a Volte nincs aktiválva a Telekom-os SIM-en, ha jól emlékszem egy sms-sel lehet aktiválni, de ha ez sem segít, akkor lehet régi a SIM kártya és kérni kell rá cserét.
Lehet, hogy régi a SIM, mert a T-kom alkalmazásban kellene lennie egy aktiválási lehetőségnek, de nincs.
Köszi a választ! -
eXtguy
csendes tag
Esetleg nem kapcsoltad be a 2G hálózat védelem funkciót? Én jártam így és úgy látom, hogy a nagy összeomlásban elveszett az a kommentem amiben leírtam, hogy én bekapcsoltam amikor jött ez az új feature, gondolván milyen jó, de kiderült, hogy a céges kártyán csak 2G van így azon onnantól nem volt térerő.
Próbáltam azt is, nem segített.
A legfurcsább az, hogy manuálisan tudok csatlakozni, viszont bejövő hívás nincs, csak én tudok hívni. -
TIstvan4
tag
Véletlenűl tudtam meg,hogy nem a készülék,hanem a szolgáltatás hiánya.
-
grizlisandor
veterán
Az 5G-t a telefon tudja minden hazai szolgáltatótól, az már más dolog, hogy adott előfizetéshez, feltöltőkártyához nem engedélyezi a szolgáltató.
-
TIstvan4
tag
Jóestét kívánok pixel 7a tulajdonosoknak!
1 hete vásároltam egy ilyen készüléket!
Tesztelgetem,próbálgatom.
Eddig minden hibátlanul működik rajta.
5 g nincs engedélyezve 70 es feltöltőkártyás esetben. -
Kindar
tag
Sziasztok!
Bő 1 hónapja vettem egy Pixel 7a-t. Semmi gond nem volt vele egészen mostanáig, teljesen váratlanul eldobta a hálózatot, manuálisan sem akar csatlakozni. A frissítést már 1 hónapja feltettem, semmi problémát nem okozott. Egy One-os kártya normálisan működik vele, T-komos nem. Mi lehet a probléma? SIM-csere megoldhatja ezt?Esetleg nem kapcsoltad be a 2G hálózat védelem funkciót? Én jártam így és úgy látom, hogy a nagy összeomlásban elveszett az a kommentem amiben leírtam, hogy én bekapcsoltam amikor jött ez az új feature, gondolván milyen jó, de kiderült, hogy a céges kártyán csak 2G van így azon onnantól nem volt térerő.
-
grizlisandor
veterán
Sziasztok!
Bő 1 hónapja vettem egy Pixel 7a-t. Semmi gond nem volt vele egészen mostanáig, teljesen váratlanul eldobta a hálózatot, manuálisan sem akar csatlakozni. A frissítést már 1 hónapja feltettem, semmi problémát nem okozott. Egy One-os kártya normálisan működik vele, T-komos nem. Mi lehet a probléma? SIM-csere megoldhatja ezt?Valószínűleg a Volte nincs aktiválva a Telekom-os SIM-en, ha jól emlékszem egy sms-sel lehet aktiválni, de ha ez sem segít, akkor lehet régi a SIM kártya és kérni kell rá cserét.
-
eXtguy
csendes tag
Sziasztok!
Bő 1 hónapja vettem egy Pixel 7a-t. Semmi gond nem volt vele egészen mostanáig, teljesen váratlanul eldobta a hálózatot, manuálisan sem akar csatlakozni. A frissítést már 1 hónapja feltettem, semmi problémát nem okozott. Egy One-os kártya normálisan működik vele, T-komos nem. Mi lehet a probléma? SIM-csere megoldhatja ezt? -
Kindar
tag
Dual SIM, mind két kártya One szolgáltatónál esetén a fizikai SIM nem csatlakozik hálózatra frissítés után. A kártya más telefonban azonnal működik.
Csak azért szólok, hogy akinek hasonló eset van, vagy ne frissítsen vagy ne lepődjön meg ha így jár. -
Kindar
tag
Itt a 16. Csak gondoltam szólok.
-
grizlisandor
veterán
-
hobbitka_
tag
Előhozza a Diagnosztika tesztet, nem folytattam le, mert most kell a telefon.
Sajnos indításnál elhal egy "csak az USA-ban működik" üzenettel
-
grizlisandor
veterán
-
hobbitka_
tag
-
Teagol
aktív tag
Köszönöm!
-
grizlisandor
veterán
-
vacs
veterán
Google Pixel topik-ot ajánlom figyelmedbe.
De amúgy 20-at simán megér a 8A.
-
Teagol
aktív tag
Sziasztok!
Mennyire jó vétel most egy 7a a 8a-val szemben?
Hogyan változott a 7a támogatása?
Mennyire vagytok elégedettek vele?Véleményetek szerint megéri a felárat a 8a? (20.000 FT különbséggel láttam most).
-
vacs
veterán
-
hobbitka_
tag
Típushibáról nem tudok, egy általános ellenőrzést érdemes lehet, youtuben van róla videó.
Ha van még rá garancia, akkor a googlenél imei szám alapján.
Köszi, jól hangzik, így akkor követem az általános tippeket 🙏
-
grizlisandor
veterán
Típushibáról nem tudok, egy általános ellenőrzést érdemes lehet, youtuben van róla videó.
Ha van még rá garancia, akkor a googlenél imei szám alapján.
-
hobbitka_
tag
Sziasztok!
Használtan nézek holnap egy pixel 7a - t. Tudnátok segíteni, hogy mi az, amit mindenképp csekkoljak rajta vásárlás előtt? -
kenand
veterán
Nem tapasztalok ilyet, valószínűleg beragadhatott nálad a kamera app, legfrissebb az app? Amúgy zárd be manuálisan az appot, ha az sem segít gyorsítótár törlés.
Újraindítottam már de nem segített, ráfrissítek a kamerára, hátha segít
-
grizlisandor
veterán
Nem tapasztalok ilyet, valószínűleg beragadhatott nálad a kamera app, legfrissebb az app? Amúgy zárd be manuálisan az appot, ha az sem segít gyorsítótár törlés.
-
kenand
veterán
Pixel topikban is kérdés volt, GrapheneOS a megoldás.
Köszönöm a választ
De a 15-ös udate előtt teljesen jó volt
, csak emiatt toljak fel egy másik rendszert ? -
grizlisandor
veterán
Sziasztok, Telefon vásárlás előtt állok és az egyik jelölt a Pixel 7a viszont nekem nagyon jól jönne ha a hívásokat rögzítené. Gondolom GDPR meg egyéb ilyen hülyeség miatt gyárilag erre nincs lehetőség, de ha van valami kiskapu vagy applikáció amivel valaki így használja akkor kérem írja le a tapasztalatát. Köszi.
Pixel topikban is kérdés volt, GrapheneOS a megoldás.
-
kenand
veterán
legújabb frissítés (Android 15) után furcsaságokat művel, kamera appot foto után hirtelen bezárja.
Megoldást tudtok? -
Krájsz
csendes tag
Sziasztok, Telefon vásárlás előtt állok és az egyik jelölt a Pixel 7a viszont nekem nagyon jól jönne ha a hívásokat rögzítené. Gondolom GDPR meg egyéb ilyen hülyeség miatt gyárilag erre nincs lehetőség, de ha van valami kiskapu vagy applikáció amivel valaki így használja akkor kérem írja le a tapasztalatát. Köszi.
-
vacs
veterán
-
Csiszq46
tag
A 3 gombos navigációs sávot meg lehet fordítani?
-
grizlisandor
veterán
-
vacs
veterán
-
Csiszq46
tag
Sziasztok! Milyen töltő fejet ajánlanátok ?
-
fokukac
nagyúr
Eddig olvastam a tesztet
"32-33 fokban pedig alig látszik a tartalmaiból valami."ehhez képest a b. nejem végig csinálta velem most nyáron toszkánát 38 fokban, pixel 7a-val, és nem panaszkodott...

-
petyametyo
aktív tag
Eddig olvastam a tesztet
"32-33 fokban pedig alig látszik a tartalmaiból valami." -
Csiszq46
tag
Igen, a teszt óta sok minden lefolyt a Dunán.
Év eleje óta működik alapból az 5G a telefonon.Hasonló áron jobban jársz a 7-es modellal, vagy ha tudsz hozzátenni egy kicsit a 8A modellal jobban jársz.
Köszi! 7a-ból találtam újat 105.000.- ért. Majd még megálmodom. Még 1x köszi.
-
grizlisandor
veterán
Igen, a teszt óta sok minden lefolyt a Dunán.
Év eleje óta működik alapból az 5G a telefonon.Hasonló áron jobban jársz a 7-es modellal, vagy ha tudsz hozzátenni egy kicsit a 8A modellal jobban jársz.
-
Csiszq46
tag
Sziasztok!
Pixel 7A-t nézegetek , de a tesztekben azt írták hogy 5G nem elérhető rajta magyar országon . Ez változott azóta?
-
grizlisandor
veterán
Én ilyet nem tapasztalok.........igaz mérsékelt felhasználó vagyok.
Én is, de azért feltűnik, hogy böngészés közben melegszik a telefon, amit eddig nem tett.
-
Fuxosbömis
tag
-
Fuxosbömis
tag
Ráférne valami javítás szoftveresen, mert az A14 eleje tragikus volt, gyenge üzemidő, melegedés; közepe jó volt, majd valahogy tavasszal megint elkezdett melegedni meg az üzemidő drasztikusan csökkeni.
Én ilyet nem tapasztalok.........igaz mérsékelt felhasználó vagyok.
-
grizlisandor
veterán
Titokban én is ebben reménykedem....attól függetlenül hogy A14 is hibátlanul működik.
Ráférne valami javítás szoftveresen, mert az A14 eleje tragikus volt, gyenge üzemidő, melegedés; közepe jó volt, majd valahogy tavasszal megint elkezdett melegedni meg az üzemidő drasztikusan csökkeni.
-
Fuxosbömis
tag
-
vacs
veterán
Nem jön a havi frissítés. Lehet, hogy a következő már az Android15 lesz?
Valószínűleg igen, holnap várható az android 15.
-
Fuxosbömis
tag
Nem jön a havi frissítés. Lehet, hogy a következő már az Android15 lesz?
-
kenand
veterán
-
vacs
veterán
Valahogy el lehet érni, hogy ha elérhető akkor az 5ghzs wifit válassza a telefon?
Próbáltam több tippet pl Wifiprioritizer (apk ban elérhető) de nem igazán müködikSajnos annyira nem jött be a telefon, kamerája miatt vettem, de lehetne jobb, a teló vastag, bumfordi sajnos
Xiaomi 9 -em sokkal jobb volt ....(Csak az akksija gyatra már)Android alkalmazások topikban kérdezd meg.
-
kenand
veterán
Valahogy el lehet érni, hogy ha elérhető akkor az 5ghzs wifit válassza a telefon?
Próbáltam több tippet pl Wifiprioritizer (apk ban elérhető) de nem igazán müködikSajnos annyira nem jött be a telefon, kamerája miatt vettem, de lehetne jobb, a teló vastag, bumfordi sajnos
Xiaomi 9 -em sokkal jobb volt ....(Csak az akksija gyatra már) -
Drughi
addikt
Sziasztok!
Szemezgetek a Pixel 7a telefonnal.
150 körül jó vételnek tűnik.
A jelenlegi állapot szerint mennyire stabil Yettel hálózaton illetve dual simmel?
Most hogy melegebb van, vagy csak úgy általánosságban mennyire érződik a melegedése alap (telefon, fotó, fb, youtube, böngészés) felhasználás mellett? (Nem játszok telefonon).Köszönöm!
Yetttel hálón használom egy simmel. Ahol pl elvérzett egy Oneplus 9 vagy egy samsung A33 ott a P7a stabilan tartja a jelet.
Melegedés ilyen körülmények között nincs, hacsak nem a tűző napon használod.
-
Mono_G
tag
Sziasztok!
Szemezgetek a Pixel 7a telefonnal.
150 körül jó vételnek tűnik.
A jelenlegi állapot szerint mennyire stabil Yettel hálózaton illetve dual simmel?
Most hogy melegebb van, vagy csak úgy általánosságban mennyire érződik a melegedése alap (telefon, fotó, fb, youtube, böngészés) felhasználás mellett? (Nem játszok telefonon).Köszönöm!
-
Drughi
addikt
-
Fuxosbömis
tag
-
Gabi 8906
senior tag
Nem tapasztaltam ilyet George és Revolut esetén, gondolom amit használsz az eddig működött.
Legfrissebb rendszer van a telefonon? Az applikáció is a legfrissebb?
Rendszer újraindítás? Ha ez sem segít kényszerített leállítás a banki appon.Folyamatban a próbálkozás, reggel jött rá frissítés.
-
grizlisandor
veterán
Nem tapasztaltam ilyet George és Revolut esetén, gondolom amit használsz az eddig működött.
Legfrissebb rendszer van a telefonon? Az applikáció is a legfrissebb?
Rendszer újraindítás? Ha ez sem segít kényszerített leállítás a banki appon. -
Gabi 8906
senior tag
Sziasztok!
Olyannal találkozott itt valaki hogy aplikációban (pl bank) nem megy az ujjlenyomat olvasó?
-
Viper26
nagyúr
Nem releváns, mert frissítéssekkel javítottak a telefonon sokat, így nem melegszik annyira.
Idéntől a Google aktiválta az 5G-t és ettől a hónaptól a VoWifit, Telekommal működik, teszteltem.Üzemidőben, töltés sebességében, meg súlyban(kevesebb) jobb a Samu S21 FE, minden másban szerintem a Pixel 7a nyer. Esetleg egy Pixel 7-ben is elgondolkozhatsz, az jobb mind2 telefontól.

Korábban nagyrészt ezek miatt váltam meg tőle.
Nem hittem volna, hogy ennyit javul...eléggé szemezek így már egy P7-tel.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Samsung Galaxy A51 128GB szürke független
- Vivo X300 Pro 16/512gb, 1 hetes, Telephoto Kit + vivo Imaging grip, 3 év garanciával, eladó!
- Vivo X300 Ultra, 12/512gb, kínai verziós, makulátlan állapotban, 10 hónap garanciával, eladó
- Samsung S23 Ultra 8+256GB Zöld
- Apple iPhone 16 Plus 128 GB Ultramarine akku: 100%, újszerű, karcmentes állapot
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad T15 G2 - i5-11G I 16GB I 256GB SSD I 15,6" FHD I Cam I W11 I Gari!
- HIBÁTLAN Apple Watch SE 2 Midnight -2 ÉV GARANCIA - MS4906, 100% AKKSI
- Új és újszerű 17-18 Gamer, irodai, üzleti készülékek nagyon kedvező alkalmi áron! Garancia Számla!
- Retro PCI-E videókártyák - 9db egyben 5.000 Ft.
- Samsung Galaxy A57 5G 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest



